#176 parkrun Jelenia Góra

Ho , ho , ho ! W ten zimowy poranek , parkrun Jelenia Góra melduje wykonanie zadania! Było zimno , było miło i było śmiesznie  :)  Czyli to co oferują nasze sobotnie spotkania biegowe. 17 osób zameldowało się dziś na mecie naszego biegu bardzo serdecznie wszystkim gratulujemy. Bartek po raz kolejny zrobił to najszybciej - czy to nie stanie się tradycją ?  :P  Odwiedził nas też dziś Krystian z #parkrunpeterborough dziękujemy za odwiedziny. Wielkie podziękowania i ukłony w kierunku wolontariuszy. Uli , Joanny oraz Gieni oraz Pawła.
Naszymi kopytkami trzymaliśmy kciuki za #parkrunwrocław który dziś bił rekord frekwencji mamy nadzieje że się udało i że nasza reprezentacja Klaudi i Przemka mogła dołożyć Jeleniogórską cegiełkę do tego wydarzenia  :)  <3
Gienia w przyszłym tygodniu będzie obchodziła jubileusz 100 biegu więc już teraz zapraszamy licznie na to wydarzenie !

 

Parkrun #39 w Parku Norweskim w Cieplicach!

Kolejny Parkrun Jelenia Góra #39 odbędzie się 9 kwietnia o 9:00 rano w Parku Norweskim w Cieplicach! Serdecznie zapraszamy i życzymy miłego biegania!

Parkrun Norweski mapka

 

 

Parkrun #38 w Parku Norweskim 2 kwietnia 2016r !!!

Kolejny Parkrun Jelenia Góra 2 kwietnia na nowej lokalizacji.

Będziemy biegać w Parku Norweskim. Zbiórka tradycyjnie w sobotę o 9:00 rano pod Pawilonem Norweskim/dawniej budynek Muzeum Przyrodniczego. Serdecznie zapraszamy!!!

Poniżej mapka w planem trasy w Parku Norweskim

w Jeleniej Górze,Cieplicach Śląskich -Zdrój

Park Norweski (1)

 

Parkrun #37 w Parku Zdrojowym!

Kolejny Parkrun Jelenia Góra już w sobotę 26 marca. Biegamy w Parku Zdrojowym o 9:00 rano. Poszukujemy osób chętnych do pomocy w organizacji biegu. Potrzebujemy  osoby mierzącej czas, skanującej uczestników i ustalającej pozycje na mecie. przydałby się tez pomoc w oznaczaniu trasy.
Jeżeli jesteś chętny(a) do wsparcia organizacji któregoś z pokazanych biegów prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres jeleniagorawolontariusze@parkrun.com wraz z podaniem roli oraz daty biegu, w ramach którego chciał(a)byś uczestniczyć w charakterze wolontariusza

. parkrun Cieplice2

 

Parkrun Jelenia Góra #36 w Parku Zdrojowym!!!

Kolejny Parkrun Jelenia Góra już w sobotę 19 marca. Biegamy w Parku Zdrojowym o 9:00 rano. Poszukujemy osób chętnych do pomocy w organizacji biegu. Potrzebujemy  osoby mierzącej czas, skanującej uczestników i ustalającej pozycje na mecie. przydałby się tez pomoc w oznaczaniu trasy.
Jeżeli jesteś chętny(a) do wsparcia organizacji któregoś z pokazanych biegów prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres jeleniagorawolontariusze@parkrun.com wraz z podaniem roli oraz daty biegu, w ramach którego chciał(a)byś uczestniczyć w charakterze wolontariusza. parkrun Cieplice2

⇐ Nowsze wiadomości