parkrun Jelenia Góra 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Michał KACZMAREK1M00:15:51 
2Piotr PAŁKA1M00:16:54 
3Krzysztof TSCHIRCH16M00:17:10 
4Łukasz KLATKA1M00:17:16 
5Daniel MIKIELSKI2M00:17:26 
6Ireneusz WIERZBOWSKI10M00:17:28 
7Tomasz Henryk BAGROWSKI5M00:17:30Radość Biegania
8Tomasz MRUK2M00:17:31Czarne Stopy.SM
9Jarosław KOŁODZIEJCZYK4M00:17:47Zabiegani Częstochowa
10Konrad PAWLAK4M00:17:50Supermaraton Kalisz
11Michał KUR4M00:17:50 
12Marcin KASPROWICZ3M00:17:55Rozbiegane Działdowo
13Kamil SZCZEPANIAK2M00:17:57 
14Marcin SIECIŃSKI1M00:18:01 
15Maciej KRAJEWSKI11M00:18:02 
16Paul THOMPSON1M00:18:02Bournville Harriers
17Mateusz MODERHAK1M00:18:04RabujBank
18Ryszard TARŁOWSKI10M00:18:06 
19Paweł WITKOWSKI2M00:18:19Wieliszew Heron Team
20Robert KALICIŃSKI1M00:18:23DZIKA DRUŻYNA
21Szymon STELMACH4M00:18:24 
22Jakub KOWALSKI6M00:18:25 
23Ron SCHEDUIKAT2M00:18:30adidas Runners Berlin
24Łukasz KLAŚ1M00:18:33Nudne Piątki
25Piotr PĘCHERZ6M00:18:34Kowary Biegają
26Konrad BIELA13M00:18:37Kowary Biegają
27Michał FELON1M00:18:38OPEC Gdynia
28Jan KUBES1M00:18:38 
29Bartłomiej KRAWCZYK10M00:18:40 
30Marek CHOŁOTA1M00:18:40Biegowyswiat.pl
31Tomasz Rafał HUTNIK6M00:18:42 
32Maciej KONWERSKI2M00:18:43Biegampolodzi.pl
33Marek MARUKIEWICZ13M00:18:44Biegam dla Zdrowia
34Marcin PIOTROWSKI1M00:18:49Żary Runners Team
35Marek KLIMOWICZ1M00:18:49 
36Piotr PAZDAN1M00:18:50Kowary Biegają
37Robert ZBOROWSKI1M00:18:50Aktywny Ostrzeszów
38Marcin ZAWALUK3M00:18:51ST RUNNERS
39Michał KUSAJ8M00:18:55Biegam dla Zdrowia
40Piotr KORZEKWA1M00:18:57Drużyna Powiatu Kaliskiego
41Bartosz BURGIELSKI1M00:18:59Kowary Biegają
42Mariusz GODLEWSKI1M00:19:05 
43Paweł PRÜFER3M00:19:06 
44Bartłomiej BRONOWICKI45M00:19:07 
45Kamil WOŁOSEWICZ2M00:19:10 
46Paweł SROKA9M00:19:10Kowary Biegają
47Karol MROCZKOWSKI1M00:19:13 
48Maciej STĘPLOWSKI1M00:19:16 
49Piotr HARKIEWICZ1M00:19:18Naramowice Biegają
50Arek OLEKSIUK6M00:19:23 
51Rafał BARCZAK3M00:19:25 
52Krystian BASTA3M00:19:30TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA
53Sławko GREKOW1M00:19:31zatrzymajsiewbiegu.pl
54Michał SCHWARZ1M00:19:31Kościan Team
55Janusz CZAPLICKI10M00:19:33 
56Jakub GOŁĄB1M00:19:34 
57Tomasz KOWALSKI1M00:19:35 
58Marcin KOLDYKA1M00:19:38 
59Vincent BROM1M00:19:40 
60Robert KOLAKOWSKI1M00:19:41 
61Rafał KASZUBSKI1M00:19:41
62Stanisław ZAWÓŁ1M00:19:47TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA
63Łukasz GOLIŃSKI1M00:19:473:10 TEAM ŚWIDWIN
64Adrian CHEBA8M00:19:48 
65Łukasz ROTH2M00:19:51Night Runners
66Grzegorz Paweł NOWAK1M00:19:52parkrun tourists Poznań
67Adrian Karol GĘDZIUS2M00:19:54 
68Eugeniusz SŁOBODZIAN1M00:19:55 
69Tomasz STAWIARSKI2M00:19:55Kowary Biegają
70Piotr ŁUKASZEWICZ1M00:19:55 
71Przemysław CHUDECKI60M00:19:57Jelonki Running Team
72Krzysztof PAJĄK41M00:19:59Jelonki Running Team
73Piotr KOT9M00:19:59 
74Jacek MIGACZ1M00:20:00 
75Leszek BEHOUNEK1M00:20:01Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane
76Dariusz NIEDZIELSKI4M00:20:02Vege Runners
77Piotr Karol GRZYŚ1M00:20:04Biegamyrazem.pl
78Achilles Rafał Jędrzej DROZDEK3M00:20:04 
79Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI1M00:20:08 
80Jarosław MANTHAJ42M00:20:08 
81Sylwester GÓRA1M00:20:09#ZABIEGANINOCĄ
82Marek DEPUTAT1M00:20:10TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA
83Maciej JASZCZYŃSKI1M00:20:13Lacho Team
84Jacek NIEMIEC1M00:20:15 
85Paulina JANIK1F00:20:15TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA
86Stanisław ROGASCH5M00:20:15Biegam Bo Lubię Kraków
87Grzegorz KURTA1M00:20:15 
88Jacek LENART1M00:20:16EDI Team Zgorzelec
89Stanisław RYSIUKIEWICZ1M00:20:17Night Runners
90Tomasz NAPIERAŁA1M00:20:18 
91Dawid LATUSZ11M00:20:20 
92Tomasz CICHOŃ101M00:20:21Jelonki Running Team
93Łukasz STĘPIEŃ1M00:20:22 
94Artur JĘDRZEJCZAK2M00:20:22 
95Jarosław WŁODARCZYK29M00:20:23 
96Łukasz MATUSZEWSKI1M00:20:23 
97Daniel KUR2M00:20:24 
98Dominik WOJTCZAK1M00:20:25Morena Czołowa
99Krzysztof CHODKOWSKI1M00:20:26Żoli Runners
100Marcin BLUS1M00:20:26 
101Piotr RZEPKA1M00:20:28Hernik Team
102Piotr WAŚNIOWSKI1M00:20:30#YOLOTEAMKRK
103Zbigniew DUL20M00:20:32 
104Tomasz DUSZYŃSKI38M00:20:32 
105Marcel DOMAGAŁA8M00:20:32 
106Artur MIEMCZYK3M00:20:34Żagańska Grupa Biegowa
107Mateusz MERCIK1M00:20:37#YOLOTEAMKRK
108Daniel MACIEJEWSKI8M00:20:37 
109Will SONNEN1M00:20:37 
110Mirosław OZIMKOWSKI96M00:20:37Kowary Biegają
111Aureliusz MISZCZYK1M00:20:39 
112Bartłomiej KOWALSKI4M00:20:39 
113Arkadiusz BORYSIUK1M00:20:43Klub Biegacza Kamień Pomorski
114Mateusz KUSIAKIEWICZ1M00:20:43 
115Paweł PITUCH4M00:20:45Kowary Biegają
116Ernest DOMARADZKI2M00:20:45 
117Emil BANASIAK1M00:20:45 
118Andrzej KIERZNOWSKI1M00:20:46 
119Jan SALAMONOWICZ1M00:20:46 
120Paweł SŁODOWSKI2M00:20:47 
121Bartosz KONRAD1M00:20:48Naramowice Biegają
122Szymon ŁAWECKI1M00:20:49 
123Damian SŁOWIK1M00:20:50Joggas.com Team
124Bartosz BURDEK12M00:20:51 
125Katarzyna Teresa CHOMA23F00:20:53Jelonki Running Team
126Paweł PARUCKI1M00:20:53 
127Jarosław Andrzej ŻAK4M00:20:56 
128Kuba WIŚNIEWSKI1M00:20:56 
129Marcin MALINOWSKI2M00:20:57 
130Mirosław TRUPISZEWSKI1M00:20:57Dogoń Grodzisk Mazowiecki
131Natalia Barbara WYSOCKA3F00:20:58 
132Ryszard GIL1M00:20:58 
133Paweł MUĆKA39M00:20:58 
134Łukasz SZLENDAK3M00:20:59 
135Simon FLACK1M00:21:00 
136Sebastian NICPON3M00:21:00 
137Krzysztof SKIBA1M00:21:00 
138Sebastian PIGUŁA2M00:21:01Biegam dla Zdrowia
139Robert DUSZA1M00:21:03 
140Kinga MARECZEK6F00:21:05 
141Rafał BUJNOWSKI1M00:21:07Grupa Biegowa parkrun Warszawa
142Szymon ŚLIPKO5M00:21:08 
143Jakub DUDA8M00:21:11 
144Dariusz PRZYGODA12M00:21:12 
145Tomasz KUCZ11M00:21:13 
146Marek CZAPLIŃSKI1M00:21:14Biegamyrazem.pl
147Adrian SURKÓW1M00:21:15Nie Ma Lipy Swarzędz Team
148Andrzej CHLEBDA1M00:21:15 
149Wojciech OŚWIĘCIMSKI1M00:21:16LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA
150Bernard KOWALSKI1M00:21:16Polish Runners Club Ireland
151Tomasz GREGOLIŃSKI1M00:21:17 
152Bartosz BRYNIARSKI15M00:21:17 
153Marcin WIERZBIŃSKI1M00:21:18 
154Łukasz KRASOWSKI1M00:21:18 
155Paweł ANDRYSIAK1M00:21:20 
156Łukasz SOBCZYK1M00:21:20Kołobrzeg Biega
157Adam RAKOWSKI1M00:21:21 
158Wojciech WRÓBLEWSKI1M00:21:21KS Rugby Wrocław
159Sławomir KUPEĆ112M00:21:21Jelonki Running Team
160Andrzej RUTKOWSKI30M00:21:22 
161Maciej WĘGŁOWSKI1M00:21:22 
162Eryk ŁOSIK1M00:21:22DHL Run
163Robert ZIELIŃSKI1M00:21:23Luboński Klub Biegacza
164Oskar FINOWSKI6M00:21:23 
165Paweł MARKOWSKI10M00:21:23 
166Gniewomir OBLICKI4M00:21:25 
167Marcin SOBCZAK1M00:21:25Czarne Stopy.SM
168Adrian ALEKSIEWICZ1M00:21:25Wieczorne Bieganie w Szczecinie
169Patryk TAŃSKI1M00:21:26 
170Daniel MACIEJEWSKI1M00:21:26 
171Sławomir MARAS83M00:21:26Jelonki Running Team
172Arron TREVOR1M00:21:27Grupa Biegowa parkrun Warszawa
173Patrycja KOŁECKA1F00:21:30Piątkowo na Biegowo
174Michał Jarosław MANTHAJ3M00:21:30 
175Natalia Anna BASZAK1F00:21:32 
176Norbert PATALAS1M00:21:33RLS
177Piotr GRODZKI1M00:21:36 
178Ewa DUSZYŃSKA2F00:21:36 
179Marcin PIETRZAK63M00:21:37Jelonki Running Team
180Krzysztof KRZYSKO3M00:21:38 
181Maciej BIELEWICZ1M00:21:38Biegam dla Zdrowia
182Łukasz WYWIAŁ1M00:21:38Saint-Gobain SQUAD
183Piotr PRZYBYŁ1M00:21:38EASY RUNNERS
184Tomasz PŁONKOWSKI1M00:21:39Biegam Na Tarchominie
185Viktor WOJNOWSKI1M00:21:41 
186Natalia PAZDAN4F00:21:42Kowary Biegają
187Kamil PAWELEC1M00:21:42PZU Sport Team
188Rafał BURDEK8M00:21:42 
189Pawel HULL1M00:21:43Mersey Tri
190Antoni OSIPOWICZ1M00:21:43 
191Kristian James HENRY1M00:21:44Leeds & Bradford Triathlon Club
192Krzysztof KOSSOWICZ23M00:21:45 
193Jakub BARAŃSKI1M00:21:46LOS TREPOS COMPANIEROS
194Sebastian GOLCZAK1M00:21:46Grzmot Komorniki
195Dobrosław ZINKIEWICZ3M00:21:47TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA
196Jakob GASSE1M00:21:47SC DHfK Leipzig e.V., Abteilung Faustball
197Łukasz GOLAK4M00:21:49Goggle Pro Active Eyewear
198Dominika WYLEŻOŁ1F00:21:49 
199Roman TROCHA1M00:21:49 
200Lesław MATEJSKI6M00:21:50 
201Bożena KOZAK-SROKA5F00:21:51Kowary Biegają
202Przemysław BOSAK1M00:21:53KB Siła Żary
203Mateusz BARAŃSKI3M00:21:54 
204Jan REIZER1M00:21:54 
205Róża ŁYJAK4F00:21:55 
206Marek STEPOWICZ5M00:21:55Vege Runners
207Agnieszka ŻURANIEWSKA1F00:21:55Nudne Piątki
208Martin LADEMANN1M00:21:55SV Neptun 08 Finsterwalde
209Paweł KRYCH1M00:21:56Maratończyk Poznań
210Tadeusz PIETROW92M00:21:56Jelonki Running Team
211Daniel BARTOSIK2M00:21:56Drużyna Szpiku
212Marcin SIKORSKI1M00:21:58 
213Mariusz DERESZ1M00:21:58 
214Michał GMEREK1M00:21:58 
215Magdalena JANIAK8F00:21:59 
216Dariusz GUTOWSKI2M00:21:59Biegam dla Zdrowia
217Wojciech KUBIAK2M00:21:59Goggle Pro Active Eyewear
218Natalia Barbara WYSOCKA1F00:22:00 
219Magdalena OGŁAZA11F00:22:00Kowary Biegają
220Lech SERAFIN134M00:22:01Jelonki Running Team
221Damian KUJAWA1M00:22:02Świerczewo Run
222Sylwester HEJMOWSKI13M00:22:02Biegamyrazem.pl
223Zbigniew KOSIŃSKI2M00:22:03 
224Grzegorz WOJCIECHOWSKI5M00:22:03Kowary Biegają
225Daria DANNEHL3F00:22:04adidas Runners Berlin
226Tadeusz POŹNIAK1M00:22:05 
227Bartosz KALWAT1M00:22:05 
228Bartosz NOWAK3M00:22:06 
229Wojciech MAZUR2M00:22:06 
230Maciej PRZYBYŁ1M00:22:07 
231Weronika WOJNAROWSKA1F00:22:09 
232Marcin Piotr ŁANDWIJT1M00:22:09 
233Katarzyna PASTWA1F00:22:10 
234Karolina MARUSZCZAK4F00:22:10 
235Karolina CHUDZIKIEWICZ1F00:22:11 
236Eryk FISZER1M00:22:11#TEAMDKMS
237Kuba OBOLEWICZ1M00:22:11OLAWS Złotoryja
238Filip ŻYWICKI5M00:22:12 
239Maciej ZABIEGŁO2M00:22:12 
240Kryspin GODLEWSKI5M00:22:13
241Przemysław KIEŁEK2M00:22:13Dogoń Grodzisk Mazowiecki
242Marcin JANOWSKI3M00:22:13 
243Bożena BORKOWSKA1F00:22:13Raisio Sulma Sulechów
244Tomasz KOZŁOWSKI2M00:22:13 
245Marcin SOBASZEK4M00:22:14 
246Dominik BERLIŃSKI1M00:22:14WPRunning
247Tomasz DYLEWSKI6M00:22:15 
248Daniel GORDZIEJONOK1M00:22:16 
249Michał NOWICKI2M00:22:16 
250Piotr NAJDUK51M00:22:17Jelonki Running Team
251Rajmund KONDRATOWICZ6M00:22:17 
252Janusz GARTKIEWICZ33M00:22:18 
253Mariusz DREWNIAK1M00:22:18 
254Jozef MATUSZAK11M00:22:19TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA
255Piotr ŁUCZAK2M00:22:19 
256Daniel STARON6M00:22:20 
257Artur HASAŁA3M00:22:20 
258Łukasz GAŁĄSKA3M00:22:22 
259Marcin CHWIEJ3M00:22:22 
260Bogdan KULIŃSKI1M00:22:24Drużyna Szpiku
261Krzysztof KAWAŁKOWSKI1M00:22:24 
262Grzesiek CZOPOR12M00:22:26 
263Wiesław MARKOWSKI1M00:22:26BIEGAJĄCY TCZEW
264Przemyslaw GRABARZ1M00:22:26Sii Running Team
265Sylwester SZKLORZ5M00:22:28ADS Masna
266Sławomir Jan ZADROŻNY2M00:22:29 
267Dawid UZORKO18M00:22:30Jelonki Running Team
268Tadeusz GŁUPCZYK1M00:22:35100 Marathon Club Polska
269Dariusz DUMA1M00:22:35 
270Karolina PERZYŃSKA19F00:22:35 
271Aneta PALIŃSKA1F00:22:37TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA
272Przemysław DALECKI1M00:22:37Gdynia Sport Team
273Dariusz KASPEROWICZ1M00:22:38 
274Marcin MIROWSKI8M00:22:39 
275Filip GODLEWSKI1M00:22:40 
276Konrad ZMARZLAK3M00:22:44 
277Sławomir KATRYŃSKI1M00:22:44 
278Artur KURDYK1M00:22:45 
279Paweł BORKOWSKI2M00:22:45Raisio Sulma Sulechów
280Jozef KRAJEWSKI1M00:22:47 
281Lukasz PERZYNSKI2M00:22:48 
282Sławek MEREDYK21M00:22:48Jelonki Running Team
283Dawid GUZENDA1M00:22:48Aktywny Ostrzeszów
284Remigiusz STALMASIŃSKI6M00:22:49 
285Agnieszka DUDEK1F00:22:49 
286Bartosz BROWARNY1M00:22:49 
287Małgorzata KAWECKA1F00:22:50 
288Rafał POPŁAWSKI2M00:22:51Biegam dla Zdrowia
289Włodzimierz KOWALSKI2M00:22:52LODZ RUNNING TEAM
290Adrian STACHOWIAK5M00:22:52 
291Przemysław KRAJEWSKI2M00:22:52 
292Magdalena POLA1F00:22:53
293Michał KOWALCZYKOWSKI1M00:22:53 
294Wojtek WOLTMANN1M00:22:54 
295Maciej JANISŁAWSKI9M00:22:54 
296Lukasz SIEMBAB1M00:22:55Coopervision Running Club
297Bartłomiej OSTAPIUK3M00:22:55 
298Jacek KASZOWSKI7M00:22:57 
299Anna GAŁECKA-PIGUŁA1F00:22:58Biegam dla Zdrowia
300Adrian LASSOTA7M00:22:59 
301Krzysztof SAZON1M00:22:59 
302Przemek BUDZIEWSKI1M00:23:00 
303Zbigniew Zibi JAKUBEK1M00:23:01 
304Mirek KANECKI6M00:23:01 
305Izabela LATUSZ22F00:23:02Jelonki Running Team
306Bogumił BARANOWSKI3M00:23:03 
307Krystian CZAPLICKI2M00:23:03 
308Urszula IZYDORCZYK1F00:23:04 
309Andrzej OZIMKOWSKI11M00:23:07 
310Sylwester SZYMCZAK4M00:23:08 
311Mateusz ZBOROWSKI1M00:23:09Aktywny Ostrzeszów
312Krzysztof SKAŁACKI1M00:23:09Żary Runners Team
313Marcin PACEK3M00:23:09Biegam bo lubie Gdynia
314Ewelina NAWROCKA2F00:23:10 
315Sylwester CICHOWLAS1M00:23:10 
316Tomasz DŁUGOSZ2M00:23:11Klub biegaczy - Prawo do Życia
317Jon REMEIKA1M00:23:11 
318Basia PRZEPIÓRKA1F00:23:11 
319Katarzyna STAWIARSKA10F00:23:12Kowary Biegają
320Daniel JAROSZ7M00:23:12 
321Krzysztof STOPA1M00:23:13 
322Cezary KRZYWICKI3M00:23:13 
323Karolina KOWALSKA1F00:23:14TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA
324Krzysztof KOLIŃSKI2M00:23:15
325Darek OPACKI23M00:23:15 
326Miłosz WIKTORKO1M00:23:16 
327Sergey ALESHIN1M00:23:17 
328Daniel JAROSZ3M00:23:19TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA
329Victoria BASIAK4F00:23:21 
330Bartosz ANDRZEJEWSKI1M00:23:22 
331Marcin NOWAKOWSKI1M00:23:22 
332Wioletta KASPROWICZ3F00:23:22Rozbiegane Działdowo
333Jacek SZYMAŃSKI1M00:23:24 
334Łukasz SIKORSKI9M00:23:27 
335Piotr BOROWIECKI1M00:23:28 
336Andrzej ZAWADA1M00:23:30
337Katarzyna GODAWA7F00:23:32 
338Agnieszka GÓRA1F00:23:32#ZABIEGANINOCĄ
339Dariusz WRÓBEL1M00:23:33 
340Julia BARON2F00:23:33 
341Asia BUKOWSKA-GOLAK4F00:23:34Goggle Pro Active Eyewear
342Michal PSUTY3M00:23:35 
343Zbigniew TOMYŚLAK7M00:23:35 
344Wojciech Marek KONIECZNY2M00:23:36 
345Leszek BRONIARCZYK3M00:23:37 
346Lech CZERNIAWSKI1M00:23:37Biegamy na wszelki wypadek
347Agnieszka KIJAK1F00:23:38 
348Maciej KANIA2M00:23:39 
349Andrzej SADOWY50M00:23:39 
350Roman JANKOWIAK1M00:23:41 
351Piotr KOWALCZYK1M00:23:42 
352Klaudia KOTOWSKA31F00:23:43Jelonki Running Team
353Marta MATRAS2F00:23:43 
354Mikołaj PIETZ1M00:23:43Cytadela by Night Team
355Karolina CIERLUK1F00:23:44 
356Radosław ONYSZKIEWICZ82M00:23:47Jelonki Running Team
357Dariusz ŁAGOWSKI1M00:23:48Night Runners
358Patryk ZIELIŃSKI1M00:23:48Luboński Klub Biegacza
359Anna ROMANOWSKA9F00:23:49 
360Wiesław DUL34M00:23:51 
361Paweł PRZEKOP1M00:23:51 
362Małgorzata GIZA70F00:23:52Jelonki Running Team
363Przemysław Norbert KWIECIEŃ2M00:23:53 
364Patryk DUBAS1M00:23:54 
365Grzegorz BARAŃSKI1M00:23:55 
366Paweł Maciej KOZIOŁKIEWICZ49M00:23:56 
367Wojciech Daniel BULCEWICZ1M00:23:57 
368Waldemar PRANGE2M00:23:58 
369Adrian JAMUŁA3M00:23:59 
370Antonina BUJAR-DOBROWOLSKA2F00:23:59#WERUNFRANKFURT
371Gareth DAVIES1M00:23:59Flyers Southend
372Anna ZACZYŃSKA1F00:24:00 
373Aleksander HASIOLI3M00:24:02 
374Konrad Szymon PAWLACZYK1M00:24:02 
375Anna WĘGRZYNOWSKA - NOWAK3F00:24:03 
376Borys FISZER1M00:24:03#TEAMDKMS
377Janusz STOLARSKI1M00:24:04 
378Marek ŁĘCZYCKI3M00:24:05 
379Marcin Artur FURMANKIEWICZ3M00:24:05 
380Jakub FISZER1M00:24:05#TEAMDKMS
381Alicja BUĆKO2F00:24:07TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA
382Marek KRAS4M00:24:08 
383Wojciech HARPULA1M00:24:09Szybkobieżny Żółw
384Grzegorz WELM1M00:24:10Zabiegani Częstochowa
385Jagienka Konstancja CZUBERNAT1F00:24:11 
386Sebastian KŁYS1M00:24:11Sieradzbiega.pl
387Krystian GWARDIAK5M00:24:13 
388Marcin FLUDER1M00:24:14 
389Jacek JURCZAK4M00:24:14Vege Runners
390Małgorzata PORADA1F00:24:14 
391Jonny PARK1M00:24:14 
392Adrian KAŁUŻA1M00:24:17 
393Joanna MARCINIAK2F00:24:17 
394Awa JANIKOWSKA1F00:24:18Czarne Stopy.SM
395Zbigniew KORDUŁA1M00:24:21 
396Grzegorz PEPŁOŃSKI1M00:24:21 
397Dorota DALECKA2F00:24:22 
398Edward KRYŚCIAK6M00:24:22 
399Jacek ZIELIŃSKI1M00:24:23Biegamyrazem.pl
400Grzegorz PUSIARSKI1M00:24:23 
401Adrian SYCHOWIEC1M00:24:23 
402Adam ADAMOWICZ2M00:24:25 
403Bartosz PRZYBYŚ1M00:24:26 
404Kuba ŚWIERGIEL1M00:24:27 
405Mariusz OPAŁACZ95M00:24:27 
406Aleksandra KRZYSZTOFIAK3F00:24:28 
407Sławomir ROMANOWSKI2M00:24:28 
408Zbigniew MUCZYŃSKI1M00:24:29Vege Runners
409Zbigniew KOGUT21M00:24:30 
410Marek SZYDŁOWSKI1M00:24:30 
411Janusz MIROS1M00:24:31 
412Maria POLACZEK1F00:24:31 
413Robert POLACZEK1M00:24:32 
414Agnieszka KASZEWSKA1F00:24:32 
415Izabella THOMPSON1F00:24:33Sparkhill Harriers
416Justyna ZIELIŃSKA1F00:24:33 
417Anita OBLICKA2F00:24:33 
418Oksana LYKHONINA1F00:24:36 
419Marta KOZAK3F00:24:37 
420Dominika JAROSZ4F00:24:37 
421Piotr SZUTKOWSKI1M00:24:38 
422Eugeniusz GRONOSTAJ6M00:24:40 
423Jacek BAJER1M00:24:42 
424Graham WHITE1M00:24:42 
425Jarosław JARKOWIEC1M00:24:43Kowary Biegają
426Antek ROTH1M00:24:43Night Runners
427Kazimierz WOJTASIK6M00:24:43 
428Weronika WODICZKO2F00:24:45Zdun Triahlon Team
429Tomasz SABINARZ29M00:24:45 
430Anita ZABOROWSKA7F00:24:46 
431Daria MARCHALEWICZ1F00:24:47 
432Andy DOMAG48M00:24:49Biegam dla Zdrowia
433Aleksander OZIMKOWSKI8M00:24:49 
434Krzysztof SZUBERTOWICZ7M00:24:50 
435Jolanta WAGNER1F00:24:51 
436Marcin KONDRAS2M00:24:52 
437Marcelina MODERHAK1F00:24:52 
438Marcin KAWULSKI5M00:24:52 
439Zuzanna JASIŃSKA1F00:24:54 
440Arek CZAJA1M00:24:55 
441Anthony BECKETT1M00:24:55Pakenham Road Runners
442Michał MAJCHRZAK1M00:24:55 
443Sylwia MATUSZAK7F00:24:57TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA
444Tomasz CZEKALSKI2M00:24:57Naramowice Biegają
445Tomasz BOSEK6M00:24:58 
446Wojciech REIZER15M00:25:00 
447Agnieszka LIS5F00:25:00 
448Hans DOBNER1M00:25:01 
449Radosław MAŚLAK1M00:25:04Biegamyrazem.pl
450Ewelina Maria JAROS5F00:25:05 
451Bartosz STACHOWIAK1M00:25:05 
452Piotr PUZICKI1M00:25:05WILD PANDAS
453Piotr Tobiasz LECHOWICZ1M00:25:06 
454Sigita CESNAUSKAITE2F00:25:07Bushfield Joggers
455Wojciech KLENTAK1M00:25:08 
456Kamil NOWAK1M00:25:08 
457Bartosz GROMADA1M00:25:08 
458Marek PSUTY3M00:25:09 
459Piotr REDZIMSKI1M00:25:10MaratonyPolskie PL Team
460Anna KASZOWSKA3F00:25:10 
461Filip KOŁECKI1M00:25:10 
462Ilona ROMAN1F00:25:11TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA
463Jarosław RUPIEWICZ1M00:25:12 
464Piotr BALCER1M00:25:12Ealing Eagles Running Club
465Małgorzata TALARCZYK3F00:25:12 
466Dariusz ŚWIDERSKI3M00:25:13 
467Paweł GARNCAREK1M00:25:17 
468Remigiusz Roman JEŻ41M00:25:18 
469Iga ZIELIŃSKA1F00:25:18Naramowice Biegają
470Barbara CHOMA HAMOWSKA1F00:25:20 
471Maciej POROS1M00:25:21 
472Monika Justyna TURCZYŃSKA2F00:25:21 
473Michał Wojciech POŚPIECH1M00:25:23 
474Adam FRANAS1M00:25:23 
475Michał STELMACH1M00:25:27 
476Edyta OPAŁACZ87F00:25:28 
477Mateusz FILIPEK1M00:25:29 
478Maksim KRIL1M00:25:32 
479Małgorzata TRUSIŃSKA-PRZEKOP2F00:25:33 
480Michał SĘP1M00:25:33 
481Małgorzata CUPER-KONWERSKA2F00:25:34Biegampolodzi.pl
482Piotr Łukasz STOCKI1M00:25:34 
483Mariusz GÓRSKI5M00:25:35 
484Urszula SERTEL1F00:25:37LOTOS Running Team
485Frank MEINIKE1M00:25:38 
486Tomas STERNER1M00:25:38Ranelagh Harriers
487Michał Zbigniew MACHNACKI1M00:25:39Grupa Biegowa CHTMO
488Emilia DUDEK1F00:25:40 
489Krystyna PAWELEC1F00:25:41Dogoń Grodzisk Mazowiecki
490Mariola KANECKA12F00:25:43 
491Jacek GRABIA1M00:25:44 
492Małgorzata FILIPEK1F00:25:45 
493Piotr FABIAN1M00:25:45 
494Anita WIERZBA-JURCZAK1F00:25:47Vege Runners
495Piotr BARAN- DOJS15M00:25:47 
496Monika DREWNIAK1F00:25:47 
497Jarosław SZCZYŻOWSKI1M00:25:48 
498Arkadiusz OSSOWSKI1M00:25:48Runeda
499Leon BRYNIARSKI12M00:25:49 
500Anna HEFFERNAN1F00:25:52Polish Runners Club Ireland