parkrun Jezioro Górne, Kętrzyn 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Daniel MIKIELSKI1M00:16:42 
2Łukasz STANIAK1M00:16:46Vege Runners
3Artur ŻELISZCZAK2M00:18:09 
4Roman LIŚKIEWICZ12M00:18:35 
5Marcin ANDRZEJEWSKI1M00:18:58projekt 104040
6Sylwester SWĘDROWSKI1M00:19:17MKL Maraton Świnoujście
7Marcin BARTCZAK53M00:19:23 
8Paweł KOTLARZ5M00:19:33Byledobiec Anin
9Paweł PAŁAT2M00:19:48 
10Przemyslaw SMEJA1M00:19:56Runeda
11Rafał SUCHODOLSKI2M00:20:03Drużyna ML
12Łukasz KLAŚ1M00:20:04Nudne Piątki
13Jakub MAJER7M00:20:08 
14Grzegorz KAJAT25M00:20:12 
15Ireneusz SYWANYCZ1M00:20:26 
16Miłosz LENART27M00:20:28Drużyna ML
17Grzegorz Paweł NOWAK1M00:20:34parkrun tourists Poznań
18Rafał LENART2M00:20:35Drużyna ML
19Krzysztof KOLIŃSKI2M00:20:46
20Jacek WIŚNIEWSKI24M00:20:47 
21Andrzej MOROZ53M00:20:53 
22Dariusz Piotr BARTKO29M00:20:53Drużyna ML
23Robert Wiesław KRAWCZYK38M00:20:59Drużyna ML
24Jarosław ŚLIWCZYŃSKI1M00:21:00 
25Jędrzej RYNKIEWICZ1M00:21:00 
26Karol MERSKI21M00:21:00Drużyna ML
27Zbigniew KOSIŃSKI2M00:21:02 
28Agnieszka KIJAK2F00:21:05 
29Łukasz TELEJKO1M00:21:07RUN Bydgoszcz
30Arkadiusz SZAJKOWSKI8M00:21:15 
31Bogusława MAJER11F00:21:18Vege Runners
32Sylwester STĘPIEŃ23M00:21:21 
33Grzegorz BEREDA9M00:21:36 
34Robert DUSZA1M00:21:43 
35Szymon KAJAT1M00:21:49 
36David FAVEEUW1M00:21:49 
37Krzysztof GRODZKI1M00:21:50Studio S7 Banino
38Dawid WEJKUĆ2M00:22:05 
39Jarosław WOJNOWSKI28M00:22:06Drużyna ML
40Wiktoria Otylia DZIRBA10F00:22:09 
41Adam FIGWER1M00:22:11 
42Dariusz NIEDZIELSKI1M00:22:16Vege Runners
43Kamil ROCH2M00:22:23 
44Małgorzata JANKOWSKA13F00:22:24Drużyna ML
45Marcin ŁYCZEK6M00:22:26TRI Kętrzyn
46Paweł GOŁĘBIEWSKI1M00:22:27 
47Rafał ROGULSKI2M00:22:33TRI Kętrzyn
48Bartosz MAJER7M00:22:35 
49Jarosław JADOWSKI2M00:22:39 
50Sławomir BORKOWSKI22M00:22:39 
51Daniel JOWSA3M00:22:48 
52Adam ŁAPIŃSKI1M00:22:49AikiRunners
53Leszek BEYER24M00:22:57 
54Aleksandra KIŚLAK-MALINOWSKA1F00:22:58
55Igor SZCZUDŁO2M00:23:06 
56Paweł MAKOŚ2M00:23:06
57Roman CHODARA23M00:23:12Drużyna ML
58Gracjan ŻYLIŃSKI1M00:23:15 
59Robert RUSZCZYK7M00:23:15Drużyna ML
60Małgorzata RUSZCZYK27F00:23:17Drużyna ML
61Jerzy SŁAWECKI42M00:23:27Drużyna ML
62Marek NESTOROWICZ2M00:23:31 
63Przemysław KĘDZIERSKI12M00:23:32 
64Grzegorz GRABOWSKI1M00:23:33Są Wolniejsi
65Arkadiusz Kazimierz JOWSA2M00:23:35 
66Piotr KŁEMBUKOWSKI1M00:23:48 
67Bogusław LIJKA58M00:23:48 
68Agnieszka Agata FRANKOWSKA5F00:23:53Drużyna ML
69Sławomir KONARSKI1M00:23:57Klub Aktywnych parkrun Skórzec
70Martyna WYSOCKA3F00:24:00Drużyna ML
71Barbara WOŹNIAK1F00:24:02Drużyna ML
72Józef ŚLEDZIEWSKI54M00:24:05 
73Marek STOKOWSKI1M00:24:06 
74Sebastian WOJCIECHOWSKI1M00:24:07Vege Runners
75Piotr SMOLEŃSKI1M00:24:15Trucht Tarchomin Team
76Ewa Karolina CZEREPANIAK1F00:24:21 
77Cyprian JANKOWIAK1M00:24:21 
78Guillaume SNEESSENS1M00:24:22 
79Radosław MAŁECKI7M00:24:22Drużyna ML
80Leszek JANKOWIAK1M00:24:24 
81Krzysztof MACIEJEWSKI1M00:24:29 
82Mateusz KONADOR ZML2M00:24:29 
83Rafał PIECYCHNA13M00:24:39 
84Tom KASPROWICZ1M00:24:40Road Runners Club
85Elżbieta MOROZ59F00:24:41 
86Krzysztof JEŻ1M00:24:46 
87Lech MIECHOWICZ11M00:24:47 
88Izabela Katarzyna DZIRBA2F00:24:49 
89Krzysztof Jan ŚLEDZIŃSKI16M00:24:52 
90Tadeusz GŁUPCZYK1M00:24:54100 Marathon Club Polska
91Piotr BOROWIECKI1M00:24:55 
92Leszek DULKO3M00:24:59 
93Mirosław KACPERSKI2M00:25:09Vege Runners
94Anna KRUMPLEWSKA24F00:25:10 
95Bartosz WALENCIK1M00:25:13Bristol and West AC
96Marcin SKÓRKA2M00:25:25 
97Tomasz LESZKO1M00:25:29S.L. Salos-Wodna Łódź
98Dorota WARAKSA3F00:25:53Drużyna ML
99Thibaut DETROZ2M00:25:54 
100Magdalena RYMKIEWICZ42F00:25:56 
101Krzysztof SLEDZIEWSKI1M00:26:00 
102Arkadiusz FIGIEL1M00:26:02 
103Katarzyna KRAWCZYK2F00:26:04 
104Gerard KRZYKANOWSKI4M00:26:09 
105Вячеслав ШЕЛЕПЕНЬ1M00:26:18 
106Katarzyna SUTKOWSKA9F00:26:21Drużyna ML
107Magdalena WONS5F00:26:24 
108Wojciech KOS1M00:26:26 
109Julien PÂQUES1M00:26:26 
110Damian SZYMANKIEWICZ1M00:26:32 
111Paweł WIŚNIEWSKI20M00:26:39Drużyna ML
112Katarzyna HOŁOWNIA1F00:26:48 
113Arkadiusz Szczepan ĆWIEK1M00:26:49SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
114Joanna JURCZYK1F00:26:52 
115Charlotte VERBRUGGEN1F00:26:53 
116Marta BIERŻYŃSKA6F00:26:53 
117Walter ARRAIGADA1M00:26:55 
118Marta KASPRZAK7F00:26:55Drużyna ML
119Krystyna DAWIDCZYK13F00:26:55 
120Richard MARTIN1M00:26:57 
121Kasia GRZYB8F00:26:57Vege Runners
122Jarosław KASPRZAK1M00:27:00 
123Rafał STUDNICKI1M00:27:00parkrun tourists Poznań
124Ariel SZUMIŃSKI6M00:27:01Drużyna ML
125Beata LIŚKIEWICZ4F00:27:06 
126Marzena CICHOMSKA8F00:27:15 
127Mikołaj CUDNOWSKI1M00:27:22 
128Marta Aniela MURAWSKA1F00:27:28 
129Anna TRYNISZEWSKA1F00:27:31Leśne Szychy
130Jacek BORZUCHOWSKI4M00:27:36 
131Astrid BIENAIME15F00:27:43 
132Mariusz RUSIECKI11M00:27:46 
133Aleksander POCWIARDOWSKI1M00:27:49 
134Paul Raymond GANDY1M00:27:50Meltham AC
135Urszula SZAJKOWSKA5F00:27:50Drużyna ML
136Natalia NISKA1F00:27:57 
137Agnieszka KRAWCZYK1F00:27:57 
138Michał Zbigniew MACHNACKI1M00:28:07Grupa Biegowa CHTMO
139Jacek WRÓBLEWSKI1M00:28:07 
140Maks RYMKIEWICZ1M00:28:07 
141Anna KOWALCZYK2F00:28:14Drużyna ML
142Marta POGODA1F00:28:16 
143Marlena SIENIAKOWSKA2F00:28:18 
144Barbara BRZEZIŃSKA1F00:28:20 
145Anna DZIWNIEL4F00:28:25runnersclub.pl
146Sylwia KOMOROWSKA5F00:28:27Drużyna ML
147Dalida FUKS3F00:28:31 
148Robert PUCZEL2M00:28:39 
149Victor DE TRAVERSAY1M00:28:40 
150Agnieszka MATWIEJUK1F00:28:46 
151Monika NESTOROWICZ1F00:28:49 
152Władysława DZIKIEWICZ4F00:28:56 
153Piotr WIADEREK1M00:28:59Pędzące Żółwie
154Anna GRABOWSKA1F00:29:01Są Wolniejsi
155Maxime DE TRAVERSAY1M00:29:01 
156Andrzej PILSKI1M00:29:04Barefoot Runners Society - UK
157Paweł PUCZYŃSKI2M00:29:07 
158Karol MUSIAŁ5M00:29:09KTMŁ
159Cezary SAK5M00:29:10KTMŁ
160Alix DE TRAVERSAY1F00:29:12 
161Lucyna DŁUGOSZ19F00:29:13Drużyna ML
162Jacek NISKI1M00:29:23 
163Quentin BUGLI1M00:29:28 
164Edyta WASZKIEWICZ1F00:29:29Drużyna ML
165Anna HORNICKA1F00:29:38 
166Dorota RADZISZEWSKA1F00:29:39 
167Andrzej FIEDOROWICZ3M00:29:58 
168Artur NOWACKI1M00:30:00 
169Tosia CUDNOWSKA1F00:30:08 
170Robert BEDNARCZUK1M00:30:23 
171Leszek CUDNOWSKI1M00:30:25 
172Magdalena STRYNIEWSKA1F00:30:56 
173Adrianna WIŚNIEWSKA2F00:30:57Drużyna ML
174Katarzyna FIGIEL1F00:31:11 
175Agata Dorota OŻGA1F00:31:24 
176Patrycja TOMCZAK1F00:31:40 
177Hanna WASZKIEWICZ1F00:31:41 
178Tomasz LUMA3M00:31:54 
179Magdalena KIEDROWICZ-KOPEĆ1F00:31:58 
180Zdzisław KOPEĆ1M00:32:00 
181Oliwia JANKOWIAK1F00:32:02 
182Sławomir ŁYCZKO1M00:32:11 
183Marlena ANTOL1F00:32:40 
184Lidia Helena WOJCIECHOWSKA1F00:33:04 
185Anna ANDRZEJEWSKA - KAJAT1F00:33:31 
186Paulina PIETRAS-JANKOWIAK1F00:33:47 
187Wiesława Ewa KACPERSKA2F00:33:48Vege Runners
188Elżbieta BUTRYM-WIŚNIEWSKA2F00:34:29 
189Iwona KWIDZYNSKA1F00:34:57 
190Jolanta PISIOŁEK-MERSKA2F00:35:42Drużyna ML
191Katarzyna SZULC-KŁEMBUKOWSKA1F00:38:08 
192Paul FREYNE1M00:39:28 
193Anna MOCZYDLOWSKA2F00:39:52Drużyna ML
194Agnieszka KOS1F00:40:13 
195Joanna NOWACKA1F00:40:15 
196Patrycja Oliwia JAKUBCZYK1F00:40:16 
197Elżbieta MICHAŁEK1F00:40:33 
198Ewa BIENASZ2F00:40:34Drużyna ML
199Agnieszka ODZIOM2F00:40:35 
200Magdalena URBANOWICZ1F00:42:03 
201Wiktoria SAK1F00:46:31KTMŁ