parkrun Jezioro Górne, Kętrzyn 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Daniel MIKIELSKI1M00:16:42 
2Łukasz STANIAK1M00:16:46Vege Runners
3Artur ŻELISZCZAK2M00:18:09 
4Roman LIŚKIEWICZ10M00:18:35 
5Marcin ANDRZEJEWSKI1M00:18:58projekt 104040
6Sylwester SWĘDROWSKI1M00:19:17MKL Maraton Świnoujście
7Marcin BARTCZAK49M00:19:23 
8Paweł KOTLARZ5M00:19:33Byledobiec Anin
9Paweł PAŁAT2M00:19:48 
10Przemyslaw SMEJA1M00:19:56Runeda
11Rafał SUCHODOLSKI2M00:20:03Drużyna ML
12Łukasz KLAŚ1M00:20:04Nudne Piątki
13Jakub MAJER7M00:20:08 
14Grzegorz KAJAT23M00:20:12 
15Ireneusz SYWANYCZ1M00:20:26 
16Miłosz LENART25M00:20:28Drużyna ML
17Grzegorz Paweł NOWAK1M00:20:34parkrun tourists Poznań
18Rafał LENART2M00:20:35Drużyna ML
19Krzysztof KOLIŃSKI2M00:20:46 
20Jacek WIŚNIEWSKI23M00:20:47 
21Dariusz Piotr BARTKO27M00:20:53Drużyna ML
22Jarosław ŚLIWCZYŃSKI1M00:21:00 
23Jędrzej RYNKIEWICZ1M00:21:00 
24Zbigniew KOSIŃSKI2M00:21:02 
25Agnieszka KIJAK2F00:21:05 
26Łukasz TELEJKO1M00:21:07RUN Bydgoszcz
27Robert Wiesław KRAWCZYK34M00:21:14Drużyna ML
28Bogusława MAJER11F00:21:18Vege Runners
29Sylwester STĘPIEŃ20M00:21:21 
30Andrzej MOROZ49M00:21:23 
31Grzegorz BEREDA9M00:21:36 
32Robert DUSZA1M00:21:43 
33David FAVEEUW1M00:21:49 
34Szymon KAJAT1M00:21:49 
35Krzysztof GRODZKI1M00:21:50Studio S7 Banino
36Karol MERSKI19M00:21:58Drużyna ML
37Arkadiusz SZAJKOWSKI7M00:22:01 
38Jarosław WOJNOWSKI24M00:22:06Drużyna ML
39Wiktoria Otylia DZIRBA10F00:22:09 
40Adam FIGWER1M00:22:11 
41Dariusz NIEDZIELSKI1M00:22:16Vege Runners
42Kamil ROCH2M00:22:23 
43Małgorzata JANKOWSKA12F00:22:24Drużyna ML
44Marcin ŁYCZEK6M00:22:26TRI Kętrzyn
45Paweł GOŁĘBIEWSKI1M00:22:27 
46Rafał ROGULSKI2M00:22:33TRI Kętrzyn
47Bartosz MAJER7M00:22:35 
48Jarosław JADOWSKI2M00:22:39 
49Sławomir BORKOWSKI21M00:22:39 
50Daniel JOWSA3M00:22:48 
51Adam ŁAPIŃSKI1M00:22:49AikiRunners
52Leszek BEYER24M00:22:57 
53Aleksandra KIŚLAK-MALINOWSKA1F00:22:58
54Igor SZCZUDŁO2M00:23:06 
55Paweł MAKOŚ2M00:23:06
56Roman CHODARA20M00:23:12Drużyna ML
57Gracjan ŻYLIŃSKI1M00:23:15 
58Małgorzata RUSZCZYK24F00:23:24Drużyna ML
59Jerzy SŁAWECKI38M00:23:27Drużyna ML
60Marek NESTOROWICZ2M00:23:31 
61Przemysław KĘDZIERSKI12M00:23:32 
62Grzegorz GRABOWSKI1M00:23:33Są Wolniejsi
63Arkadiusz Kazimierz JOWSA2M00:23:35 
64Bogusław LIJKA54M00:23:48 
65Piotr KŁEMBUKOWSKI1M00:23:48 
66Agnieszka Agata FRANKOWSKA5F00:23:53Drużyna ML
67Sławomir KONARSKI1M00:23:57Klub Aktywnych parkrun Skórzec
68Martyna WYSOCKA3F00:24:00Drużyna ML
69Barbara WOŹNIAK1F00:24:02Drużyna ML
70Józef ŚLEDZIEWSKI51M00:24:05 
71Marek STOKOWSKI1M00:24:06 
72Sebastian WOJCIECHOWSKI1M00:24:07Vege Runners
73Piotr SMOLEŃSKI1M00:24:15Trucht Tarchomin Team
74Cyprian JANKOWIAK1M00:24:21 
75Guillaume SNEESSENS1M00:24:22 
76Radosław MAŁECKI6M00:24:22Drużyna ML
77Leszek JANKOWIAK1M00:24:24 
78Krzysztof MACIEJEWSKI1M00:24:29 
79Mateusz KONADOR ZML2M00:24:29 
80Rafał PIECYCHNA13M00:24:39 
81Tom KASPROWICZ1M00:24:40Road Runners Club
82Elżbieta MOROZ55F00:24:41 
83Krzysztof JEŻ1M00:24:46 
84Lech MIECHOWICZ11M00:24:47 
85Izabela Katarzyna DZIRBA2F00:24:49 
86Krzysztof Jan ŚLEDZIŃSKI16M00:24:52 
87Robert RUSZCZYK4M00:24:52Drużyna ML
88Tadeusz GŁUPCZYK1M00:24:54100 Marathon Club Polska
89Piotr BOROWIECKI1M00:24:55 
90Leszek DULKO3M00:24:59 
91Mirosław KACPERSKI2M00:25:09Vege Runners
92Anna KRUMPLEWSKA24F00:25:10 
93Bartosz WALENCIK1M00:25:13Bristol and West AC
94Marcin SKÓRKA2M00:25:25 
95Tomasz LESZKO1M00:25:29S.L. Salos-Wodna Łódź
96Dorota WARAKSA3F00:25:53Drużyna ML
97Thibaut DETROZ2M00:25:54 
98Magdalena RYMKIEWICZ41F00:25:56 
99Krzysztof SLEDZIEWSKI1M00:26:00 
100Arkadiusz FIGIEL1M00:26:02 
101Gerard KRZYKANOWSKI4M00:26:09 
102Вячеслав ШЕЛЕПЕНЬ1M00:26:18 
103Katarzyna SUTKOWSKA9F00:26:21Drużyna ML
104Magdalena WONS5F00:26:24 
105Julien PÂQUES1M00:26:26 
106Wojciech KOS1M00:26:26 
107Damian SZYMANKIEWICZ1M00:26:32 
108Paweł WIŚNIEWSKI20M00:26:39Drużyna ML
109Katarzyna HOŁOWNIA1F00:26:48 
110Arkadiusz Szczepan ĆWIEK1M00:26:49SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
111Marta BIERŻYŃSKA6F00:26:53 
112Marta KASPRZAK7F00:26:55Drużyna ML
113Krystyna DAWIDCZYK13F00:26:55 
114Richard MARTIN1M00:26:57 
115Kasia GRZYB7F00:26:57Vege Runners
116Rafał STUDNICKI1M00:27:00parkrun tourists Poznań
117Jarosław KASPRZAK1M00:27:00 
118Ariel SZUMIŃSKI6M00:27:01Drużyna ML
119Beata LIŚKIEWICZ4F00:27:06 
120Marzena CICHOMSKA8F00:27:15 
121Mikołaj CUDNOWSKI1M00:27:22 
122Marta Aniela MURAWSKA1F00:27:28 
123Anna TRYNISZEWSKA1F00:27:31Leśne Szychy
124Jacek BORZUCHOWSKI4M00:27:36 
125Astrid BIENAIME14F00:27:43 
126Mariusz RUSIECKI10M00:27:46 
127Aleksander POCWIARDOWSKI1M00:27:49 
128Paul Raymond GANDY1M00:27:50Meltham AC
129Urszula SZAJKOWSKA5F00:27:50Drużyna ML
130Agnieszka KRAWCZYK1F00:27:57 
131Natalia NISKA1F00:27:57 
132Michał Zbigniew MACHNACKI1M00:28:07Grupa Biegowa CHTMO
133Maks RYMKIEWICZ1M00:28:07 
134Anna KOWALCZYK2F00:28:14Drużyna ML
135Marta POGODA1F00:28:16 
136Marlena SIENIAKOWSKA2F00:28:18 
137Barbara BRZEZIŃSKA1F00:28:20 
138Anna DZIWNIEL4F00:28:25runnersclub.pl
139Sylwia KOMOROWSKA5F00:28:27Drużyna ML
140Dalida FUKS3F00:28:31 
141Robert PUCZEL2M00:28:39 
142Victor DE TRAVERSAY1M00:28:40 
143Agnieszka MATWIEJUK1F00:28:46 
144Monika NESTOROWICZ1F00:28:49 
145Władysława DZIKIEWICZ4F00:28:56 
146Piotr WIADEREK1M00:28:59Pędzące Żółwie
147Anna GRABOWSKA1F00:29:01Są Wolniejsi
148Maxime DE TRAVERSAY1M00:29:01 
149Andrzej PILSKI1M00:29:04Barefoot Runners Society - UK
150Paweł PUCZYŃSKI2M00:29:07 
151Karol MUSIAŁ5M00:29:09KTMŁ
152Cezary SAK5M00:29:10KTMŁ
153Alix DE TRAVERSAY1F00:29:12 
154Lucyna DŁUGOSZ18F00:29:13Drużyna ML
155Jacek NISKI1M00:29:23 
156Quentin BUGLI1M00:29:28 
157Edyta WASZKIEWICZ1F00:29:29Drużyna ML
158Anna HORNICKA1F00:29:38 
159Dorota RADZISZEWSKA1F00:29:39 
160Andrzej FIEDOROWICZ3M00:29:58 
161Artur NOWACKI1M00:30:00 
162Tosia CUDNOWSKA1F00:30:08 
163Robert BEDNARCZUK1M00:30:23 
164Leszek CUDNOWSKI1M00:30:25 
165Magdalena STRYNIEWSKA1F00:30:56 
166Adrianna WIŚNIEWSKA2F00:30:57Drużyna ML
167Katarzyna FIGIEL1F00:31:11 
168Agata Dorota OŻGA1F00:31:24 
169Patrycja TOMCZAK1F00:31:40 
170Hanna WASZKIEWICZ1F00:31:41 
171Tomasz LUMA3M00:31:54 
172Magdalena KIEDROWICZ-KOPEĆ1F00:31:58 
173Zdzisław KOPEĆ1M00:32:00 
174Oliwia JANKOWIAK1F00:32:02 
175Sławomir ŁYCZKO1M00:32:11 
176Marlena ANTOL1F00:32:40 
177Lidia Helena WOJCIECHOWSKA1F00:33:04 
178Anna ANDRZEJEWSKA - KAJAT1F00:33:31 
179Paulina PIETRAS-JANKOWIAK1F00:33:47 
180Wiesława Ewa KACPERSKA2F00:33:48Vege Runners
181Elżbieta BUTRYM-WIŚNIEWSKA2F00:34:29 
182Iwona KWIDZYNSKA1F00:34:57 
183Jolanta PISIOŁEK-MERSKA2F00:35:42Drużyna ML
184Katarzyna SZULC-KŁEMBUKOWSKA1F00:38:08 
185Paul FREYNE1M00:39:28 
186Anna MOCZYDLOWSKA2F00:39:52Drużyna ML
187Agnieszka KOS1F00:40:13 
188Joanna NOWACKA1F00:40:15 
189Patrycja Oliwia JAKUBCZYK1F00:40:16 
190Elżbieta MICHAŁEK1F00:40:33 
191Ewa BIENASZ2F00:40:34Drużyna ML
192Agnieszka ODZIOM1F00:40:35 
193Magdalena URBANOWICZ1F00:42:03 
194Wiktoria SAK1F00:46:31KTMŁ