parkrun Jezioro Swarzędzkie is cancelled on 26 September 2020: COVID-19 (Coronavirus)

#38 parkrun Jezioro Swarzędzkie

Witajcie wyjątkowo w poniedziałek!

57. osób przekroczyło parkrunową linię mety w ostatnią sobotę.
5. osób przeszło, przebiegło się u nas po raz pierwszy - witajcie Davidzie, Mateuszu, Marcinie, Krzysztofie i Żaneto! Miło było Was poznać, proszę pamiętajcie - czekamy na Was co tydzień za swarzędzkim basenem.

14. wolontariuszy czuwało nad przebiegiem spotkania.
Serdeczne podziękowania składamy:

Radosław PLUCIŃSKI • Małgorzata TARNOWSKA • Marta PAŁUCKA • Sylwia ROSZAK-SURKÓW • Witold PRZYBYLSKI • Adrian SURKÓW • Jarosław ANDRZEJEWSKI • Robert SERAFIN • Jarosław JÓŹWIAK • Justyna ŁYCZYWEK • Mateusz ORACZ • Katarzyna WOJTKOWIAK • Mateusz SZYMCZAK • Andrzej SKUBISZAK

Galerie zdjęć ze spotkania znajdziecie w poprzednich postach.
Zawdzięczamy je Małgorzata Tarnowska, Andrzej Skubiszak oraz Mateusz Szymczak. Zdjęcia są cudowne! Jak zawsze zresztą

W sobotę mieliśmy jubileusz naszej wolontariuszki Marty. Po raz 25. pomogła w organizacji parkrun. Dziękujemy Ci!
I cieszymy się, że kolejna osoba z naszej lokalizacji wstąpiła do elitarnego klubu #25volunteer

Już dziś zapraszam Was na kolejne sobotnie spotkanie. Tym razem parkrunowe kilometry będą związane z WOŚPSwarzędzki Sztab WOŚP obiecał, że w sobotę pojawi się wolontariusz z puszką co oznacza, że oprócz kubków (w imię naszej ulubionej zasady #wielorazowi) na herbatę, bierzecie również gotówkę jeśli oczywiście zechcecie wesprzeć WOŚP.

Do soboty!

Tekst: Sylwia Surków
Foto: KSPhotography-Kacper Skubiszak Fotografia Sportowa oraz Fotografia Mateusz Szymczak

38 2

Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi i na zewnątrz

 

#37 parkrun Jezioro Swarzędzkie

Witajcie w pierwszy noworoczny wieczór tego roku!

Kto z Was dziś zaliczył noworocznego dubla?
Ja!

Spotkaliśmy się dziś o godzinie 9:00. nad swarzędzkim jeziorem, gdzie 109. noworocznych śmiałków przespacerowało, przetruchtało i przebiegło naszą trasę.
Aż 40 osób było u nas po raz pierwszy!
Niesamowita ilość. Cieszymy się bardzo Waszą dzisiejszą obecnością i zapraszamy do nas jeszcze nie raz.
Mimo zimna, aż 11 osób zrobiło u nas parkrunowy PB - brawo Wy!

14. wolontariuszy starało się byście mieli miły poranek.
Dziękujemy koordynatorowi Filipowi, który pilnował dziś parkrunowego porządku. Bardzo cieszymy się, że Maciej z Szymkiem perfekcyjnie wręczyli Wam tokeny. Justynka je szybko zeskanowała. A Radek pilnował parkrunowego czasu i stopera. Marta dzielnie kierowała ruchem, Adrian debiutantów perfekcyjnie poinstruował, by wiedzieli wszystko o naszej lokalizacji i zasadach parkrun. Andrzej z Jarkiem zrobili nam pamiątki noworoczne - świetne zdjęcia. Mykyta z Markiem posprzątali oznaczenia z trasy, a Natalia zamknęła nasz parkrun.

Natalia miała dziś piękny jubileusz - 50. parkrun. Serdeczne gratulacje Natalio! Mam nadzieję, że Twój jubileusz uda się nam głośniej świętować w najbliższą sobotę.
Maksymilian posortował parkrunowe tokeny. A przy okazji, Maks nie mógł uwierzyć w ilość dzisiejszych uczestników.
"To niemożliwe, że tyle osób odwiedziło swarzędzki parkrun!... no niemożliwe!" - powtarzał sortując.

A jednak.
Dziękujemy Wam, Kochani za ten fajny poranek. Za bieg w Swarzędzu, parkrun dąbrówka, na Cytadelii na parkrun Poznań.

W Nowym Roku życzę nam wszystkim, by nadal chciało się wszystkim wstawać w każdą sobotę rano. Byśmy nadal byli uśmiechnięci na trasie. Uprzejmi dla innych. I pomocni.

Wszystkiego dobrego! I do zobaczenia już niedługo - bo w sobotę.

Tekst: Sylwia Surków
Foto: parkrun

37

#loveparkrun

 

#36 parkrun Jezioro Swarzędzkie

Witajcie w sobotni wieczór! Tfu, popołudnie.

Dziś miałam przyjemność poprowadzić ostatni w tym roku 36. parkrun Jezioro Swarzędzkie. Pamiętam gdy w maju prowadziłam pierwsze nasze spotkanie.
Miałam wtedy wydrukowane powitanie i dużą tremę. W tej chwili też stresuje się, gdy jest uczestników więcej niż nasza średnia frekwencja, ale nie drukuję już sobie powitania.

A Wy? Jak czujecie się na naszym parkrunie? Staje się dla Was cotygodniowym rytuałem? Poznaliście fajne osoby? Ja tak. Grupa biegaczy i wolontariuszy, która wciąż ewoluuje jest super paczką i przemiło mi pić cotygodniową kawę z Wami na basenie. Bardzo się cieszę, że mogłam Was poznać!
Każda sobota daje mi dużo dobrej energii. Nawet jeśli nie biegam na parkrunie, czuję po nim endorfiny.

Zapraszamy Was wszystkich do zgłaszania się do naszej parkrunowej wolontariackiej paczki. Czasem naprawdę fajnie jest nie biec, tylko przywitać na mecie innych. Musicie pamiętać, że parkrun to nie jest impreza organizowana przez jedną osobę, stowarzyszenie czy inną firmę, bo każdy, absolutnie każdy z Was może poczuć się co sobotę organizatorem.

Dziś powitaliśmy nad naszym jeziorem aż 11. debiutantów. Bardzo miło Was poznać - wpadajcie częściej!
68. osób na starcie spowodowało tremę u koordynatorki, ale róbcie tak częściej, przybywajcie licznie, wolontariusze bardzo cieszą się gdy mają dla kogo wstawać w sobotnie poranki.
4. osoby zarejestrowały swój personal best, a Agnieszka Kijak poprawiła swój dotychczasowy rekord kobiecy na sympatyczną cyfrę 20:10. Szacun, Agnieszko!

12. wolontariuszy zadbało abyście czuli się dobrze dziś rano.
Ogromne podziękowania dla:

Anna Maria RATAJCZYK • Zbigniew SZYDŁOWSKI • Sylwia ROSZAK-SURKÓW • Maciej MARONA • Adrian SURKÓW • Jarosław ANDRZEJEWSKI • Filip KANTORSKI • Maksymilian SURKÓW • Jarosław JÓŹWIAK • Iwona POMYKALSKA • Andrzej SKUBISZAK • Żaneta BRODZISZEWSKA

Zbyszek, Żaneta, Iwona to nasi debiutanci - wolontariusze - dziękujemy Wam!

Zapraszamy wszystkich na noworoczne spotkanie, 1 stycznia o godzinie 9:00 u nas albo w parkrun Dąbrówka, oraz o 10:30 do parkrun Poznań.

Dziękujemy Wam za mijający rok! I już dziś z nadzieją patrzymy na nadchodzący, 2020. Niech się nam dobrze dzieje!

Tekst: Sylwia Sylwia
Foto: Andrzej Skubiszak

36

 

#34 parkrun Jezioro Swarzędzkie

Witajcie w pierwszy zimowy wieczór!

Za nami 34 edycja #parkrunjezioroswarzedzkie. I choć padało i obawialiśmy się, że wybraliście lepienie pierogów i pieczenie serników to aż 36 uśmiechniętych osób przekroczyło metę naszego biegu.

Cudownie było spędzić z Wami tę ostatnią sobotę przed Bożym Narodzeniem i jednocześnie ostatnią sobotę jesieni. Trzy osoby wybiegały u nas wczoraj nowy parkrunowy Personal Best. Mieliśmy jednego debiutanta.

Jak zwykle wspierało nas liczne grono wolontariuszy. Aż 12 osób zadbało o perfekcyjną organizację biegu.
Jarosław ANDRZEJEWSKI, Jan HORDYCH, Jarosław JÓŹWIAK, Filip KANTORSKI, Justyna LYCZYWEK, Mateusz ORACZ, Marta PAŁUCKA, Radosław PLUCIŃSKI, Sylwia ROSZAK-SURKÓW, Andrzej SKUBISZAK, Natalia SMOLAREK, Maksymilian SURKÓW
Bardzo dziękujemy!

Wczoraj świętowaliśmy również dwa wyjątkowe jubileusze. Jarosław Jóźwiak zaliczył swój 25 wolontariat, a moja skromna osoba 30 urodziny. Za życzenia i gratulacje dziękujemy

Przed nami świąteczny czas!
W imieniu całej ekipy #parkrunjezioroswarzedzie życzę Wam wszystkiego, co najpiękniejsze. Biegajcie, odpoczywajcie, wypatrujcie Mikołaja (lub Gwiazdora). Pamiętajcie, że świąteczne kalorie w ogóle się nie liczą.
Wyjątkowo nie musicie czekać do soboty na kolejną edycję naszego biegu. Widzimy się już w drugi dzień świąt 26 grudnia o godzinie 9:00 na 35 edycji naszego spotkania.

Wszystkiego dobrego!

Tekst: Marta/ Projekt Ultra
Foto: KSPhotography-Kacper Skubiszak Fotografia Sportowa

34

 

#33 parkrun Jezioro Swarzędzkie

Witajcie w niedzielne popołudnie!

Ech, święta już za rogiem, już przyzwyczajamy się do zapachu choinki oraz pieczonych pierniczków.
Mamy nadzieję, że pamiętacie o naszej dodatkowej edycji w drugi dzień świąt, tj. 26 grudnia.
Zapraszamy wszystkich do świątecznego rozruchu.

Wczorajszy 33. już parkrun nad Jeziorem Swarzędzkim pełen był emocji i przepięknych jubileuszy.
Neil obchodził swój 250. parkrun, Nikita 10., Steve miał w sobotę urodziny, a Paul odwiedził swoją 500. lokalizację.

Mieliśmy 16. debiutantów, mamy nadzieję, że podobało się Wam i wpadniecie do nas ponownie. 7. osób zrobiło parkrunową życiówkę, ogromnie Wam gratulujemy!
Aż 59. osób zaszczyciło nas swoją obecnością, a 13. uśmiechniętych wolontariuszy organizowało nasze spotkanie.

Adrian koordynował spotkaniem, Grzegorz wręczał tokeny, Justyna dzielnie skanowała Was i oczywiście tokeny (przy okazji, jedna osoba nie miała kodu, przykro nam - brak kodu oznacza brak wyniku...), Jarosław pilnował czasu, a Rosemary zamykała stawkę. Maksymilian pilnował ruchu, Ihor posortował tokeny, a Dominika z Robertem przypilnowali aby wszystko pojawiło się i zniknęło po spotkaniu z trasy. Andrzej zrobił super zdjęcia i filmowy skrót ze spotkania, Filip z pomocą Małgosi stworzył świetny wywiad, który pokażemy Wam w nadchodzącym tygodniu... Ech! Dziękujemy Wam! Dobra robota!

Za tydzień jak zwykle czekamy na Was za basenem. Przybądźcie do nas tłumnie, nic nie wynagradza wolontariuszom poświęconego wysiłku jak uśmiechnięte twarzy w ilości dużej... albo jeszcze większej.
Zapraszamy co sobotę o 9.00. rano.

Do zobaczenia!

Tekst: Sylwia Surków
Foto: Andrzej Skubiszak

33

⇐ Nowsze wiadomości