parkrun Jezioro Swarzędzkie 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Adrian ŻAKOWSKI1M00:15:59 
2Daniel MIKIELSKI1M00:16:16 
3Radosław PLUCIŃSKI6M00:16:55 
4Wojciech GRABIŃSKI2M00:17:10gRUNwald team Poznań
5Mateusz AGACIAK1M00:17:20 
6Zbigniew MIŚ4M00:17:32 
7Tomasz WOŁYŃSKI9M00:17:34 
8Marcin DŁUGOSZ1M00:17:48Night Runners Września
9Kamil Jan SÓJKA1M00:17:51AZS WSPiA Poznań
10Daniel MAREK15M00:17:54 
11Jan HORDYCH4M00:17:59Zabiegany Szamocin
12Filip BOROWCZAK4M00:18:04 
13Maciej ZANDECKI13M00:18:14Nie Ma Lipy Swarzędz Team
14Michał KUBIAK5M00:18:16Night Runners
15Jakub RAJCZAK2M00:18:18 
16Filip BRZOZOWSKI1M00:18:20Husaria Race Team
17Marek Piotr KRZAK16M00:18:32KS GEPARD KĘPNO
18Michał GIL1M00:18:34Luboński Klub Biegacza
19Wiesław SIKORA1M00:18:34Olza Cieszyn
20Mieszko MAZUREK3M00:18:41Maratończyk Poznań
21Michał BINKOWSKI1M00:18:48 
22Piotr HARKIEWICZ2M00:18:49Naramowice Biegają
23David WALKER1M00:18:50 
24Piotr ŁUKASZEWICZ4M00:18:50 
25Mateusz ORACZ1M00:18:51 
26Marcin NAJEWSKI5M00:18:56 
27Jarosław OWCZARCZAK1M00:18:57 
28Tomasz MANTAS1M00:18:59Drużyna Szpiku
29Mariusz KARMELITA1M00:19:05 
30Radosław WIEJAK1M00:19:07 
31Tomasz STARCZYŃSKI13M00:19:14 
32Adam KRUSZYŃSKI1M00:19:18Klub Biegacza Złote Kłosy Kołaczkowo
33Piotr KAŹMIERCZAK2M00:19:25Naramowice Biegają
34Kevin GZIEL2M00:19:25 
35Przemysław WEŁNIAK6M00:19:28 
36Adam KACZMAREK4M00:19:28 
37Mirosław FILIP6M00:19:30 
38Daniel JÓŹWIAK4M00:19:32Maratończyk Poznań
39Marcin KOLDYKA1M00:19:35 
40Maciej STĘPLOWSKI7M00:19:36 
41Łukasz WIKIERSKI6M00:19:36Wielkopolscy Biegacze
42Adrian ŁUKASIK12M00:19:37 
43Tomasz FELLENBERG1M00:19:42 
44Maciej ŻMUDA8M00:19:45 
45Cezary NAJDEREK2M00:19:46 
46Mykyta TARAKANKOV15M00:19:47 
47Michał KUBIAK1M00:19:48Night Runners
48Michał SCHLEGEL3M00:19:50TreningSportowy.pl
49Piotr KIEDROWSKI1M00:19:50 
50Marek CHOŁOTA1M00:19:53Biegowyswiat.pl
51Marek ROZMIAREK3M00:19:54 
52Michał SZYMKÓW1M00:19:54 
53Robert SERAFIN15M00:19:54 
54Andrzej LEWANDOWSKI3M00:19:55Luboński Klub Biegacza
55Michał HADAM1M00:19:56KB Maniac
56Piotr RZEPKA1M00:20:01Hernik Team
57Dariusz NIEDZIELSKI3M00:20:05Vege Runners
58Adam PUK4M00:20:07 
59Agnieszka KIJAK2F00:20:10 
60Marek BANDOSZ2M00:20:10PRO366
61Paweł KROKOSZ1M00:20:15 
62Ariel IMIOŁEK1M00:20:18Maratończyk Poznań
63Wojciech ŚRAMSKI2M00:20:21 
64Krzysztof SWORNOWSKI1M00:20:25Naramowice Biegają
65Mateusz MIŚKOWSKI1M00:20:27 
66Bogusz MORAWSKI1M00:20:28 
67Jakub KRYCH1M00:20:29Kapitan Bomba Team
68Katarzyna PASTWA4F00:20:31 
69Marcin NAPIERAŁA1M00:20:34Piątkowo na Biegowo
70Piotr PRZYBYŁ1M00:20:35EASY RUNNERS
71Dariusz JANAS1M00:20:38Biegacze Juniora - Runners Team
72Jakub KOCZOROWSKI1M00:20:38 
73Błażej ŚWIT5M00:20:39 
74Krzysztof PRZYBYLAK3M00:20:41Przybylak Team
75Norbert Piotr ZBOROWSKI2M00:20:41 
76Maciej JASZCZYŃSKI1M00:20:41Lacho Team
77Patryk DĄBROWSKI16M00:20:42 
78Szymon SIELECKI2M00:20:44 
79Aldona Anna BIAŁAS9F00:20:44Nie Ma Lipy Swarzędz Team
80Dominik PIASKOWSKI1M00:20:44Hernik Team
81Paweł GRUSZCZYŃSKI21M00:20:46 
82Krzysztof GRABOWSKI1M00:20:47Maratończyk Poznań
83Maciej, Piotr PUCHALSKI2M00:20:47Naramowice Biegają
84Piotr RESZKE5M00:20:48 
85Mirosław MASTYK1M00:20:48 
86Janusz PERCZAK1M00:20:49 
87Tomasz RATAJCZAK7M00:20:50 
88Filip Mikołaj DWORCZAK8M00:20:50 
89Adrian SURKÓW8M00:20:54Nie Ma Lipy Swarzędz Team
90Paweł CIEŚLAK2M00:21:00 
91Ewelina KASPRZAK2F00:21:04 
92Hubert BUJALSKI1M00:21:06 
93Krzysztof MARCINOWSKI2M00:21:07 
94Aneta LUPA-MARCINOWSKA2F00:21:10 
95Marcin FOLTYŃSKI2M00:21:10 
96Igor DANILEVYCH2M00:21:11 
97Michał GURAJDOWSKI2M00:21:11Drużyna Jezusa
98Maciej WĘGŁOWSKI6M00:21:11 
99Piotr KUCZYŃSKI25M00:21:12NKB Chyży Nowy Tomyśl
100Wiola HARKIEWICZ1F00:21:15Naramowice Biegają
101Łukasz SZASZNER2M00:21:15 
102Jan JARZYŃSKI2M00:21:17 
103Sebastian GOLCZAK1M00:21:20Grzmot Komorniki
104Anna WIŚNIEWSKA2F00:21:21Hernik Team
105Piotr OSTROWICKI5M00:21:21 
106Jędrzej WABERSKI1M00:21:24 
107Krzysztof HERNIK4M00:21:27Hernik Team
108Maciej SZAFRAŃSKI1M00:21:28 
109Przemek PAWŁOWSKI8M00:21:31 
110Hubert KARCZEWSKI4M00:21:31 
111Aleksander SZYMAŃSKI7M00:21:36OLEKSY BIEGA
112Sławomir ROSADZIŃSKI1M00:21:36 
113Tomasz KOSIŃSKI1M00:21:36 
114Piotr Tadeusz ORŁOWSKI6M00:21:37RUNSTETICO
115Lukasz JAGLINSKI24M00:21:40RUNSTETICO
116Dawid GUZENDA4M00:21:41Aktywny Ostrzeszów
117Jarosław JÓŹWIAK18M00:21:43 
118Przemysław Karol PRYMAS2M00:21:43 
119Krzysztof KOŁACZKOWSKI12M00:21:43Gdzie ta meta
120Maciej MARCINIAK1M00:21:45 
121Adam MICHALSKI1M00:21:46 
122Artur Maciej GRZYWACZYK3M00:21:48 
123Krzysztof SKORLIŃSKI14M00:21:49 
124Natalia GRACZ1F00:21:51Hernik Team
125Jacek STRABEL1M00:21:51KB INTREX Poznań
126Darek KRÓL1M00:21:53Hernik Team
127Marcin WYSOCKI1M00:21:53
128Krzysztof KALISZAN1M00:21:54
129Jakub ŁAWRYNOWICZ2M00:21:55 
130Marcin SKORLIŃSKI4M00:21:55 
131Piotr STOLARSKI4M00:21:55KB UE Poznań
132Wiktor MAY25M00:21:55 
133Roman ROSÓŁ24M00:21:55Hernik Team
134Karolina SCIEPURO1F00:21:55 
135Marek LEŚNIEWSKI24M00:21:55Nie Ma Lipy Swarzędz Team
136Robert POLACZEK17M00:21:55 
137Ganesh GUPTA8M00:21:56 
138Rafał PRZYSIEK2M00:21:58Goggle Pro Active Eyewear
139Bartłomiej GREK8M00:21:59 
140Jan ŁUC2M00:21:59 
141Rafał SZUREK1M00:22:04 
142Kajetan TYRAN2M00:22:06 
143Marcin OTTO1M00:22:06 
144Krzysztof PAJOR3M00:22:08 
145Jakub Staff BUDNER5M00:22:09KB UE Poznań
146Marcin WOJCIECHOWSKI22M00:22:10 
147Bartosz PRZYBYSZ3M00:22:11
148Przemysław GREK13M00:22:15 
149Marcin GAŁKOWSKI1M00:22:16 
150Natalia Anna KĘDZIORA2F00:22:16Luboński Klub Biegacza
151Waldemar ANTCZAK5M00:22:17Night Runners
152Tomasz WOJCIECHOWSKI15M00:22:19 
153Paweł KACZMAREK3M00:22:21 
154Piotr ZACHWIEJA1M00:22:23Tarnowo Podgórne Biega
155Maria POLACZEK15F00:22:26 
156Magdalena JAWORSKA1F00:22:27Wielkopolscy Biegacze
157Kamil JAGŁA2M00:22:28Pędzące Warchlaki
158Robert FENRYCH1M00:22:28 
159Krzysztof BIEDALAK5M00:22:32 
160Radek ANDRYSZAK1M00:22:33 
161Artur GAWRYCH1M00:22:35Pobiedziska Running Team
162Karol DONARSKI1M00:22:36 
163Justyna ZIELIŃSKA2F00:22:39 
164Maciej KRYGOWSKI1M00:22:40 
165Marta SIP8F00:22:41Hernik Team
166Janusz TABOREK2M00:22:41 
167Dariusz GRACZYK3M00:22:43 
168Dorota PRZYBYLAK4F00:22:43 
169Michał SYDORUK1M00:22:45Czerwonak Biega
170Paweł TEPLIK17M00:22:46RUNSTETICO
171Łukasz SOBKOWSKI2M00:22:46gRUNwald team Poznań
172Bartosz GILWATOWSKI1M00:22:49 
173Marek DEMBIŃSKI1M00:22:52 
174Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI3M00:22:52 
175Piotr KRASIŃSKI1M00:22:54 
176Mariusz SZPYRKA6M00:22:55 
177Robert ANTKOWIAK1M00:22:55 
178Jakub GRODECKI1M00:23:02 
179Jarek CHMIELEWSKI1M00:23:02 
180Michał SZLACHETKA2M00:23:04Night Runners
181Monika SOBKOWIAK4F00:23:07KS Krotosz Krotoszyn
182Marek SCHWARZ13M00:23:07PRO366
183Zdzisław CIEŚLIK2M00:23:09 
184Szymon BRZOZOWSKI4M00:23:12Zawsze Do Mety
185Beata GLAPA1F00:23:14 
186Dawid HANDKE3M00:23:16 
187Krzysztof KACZMAREK1M00:23:16 
188Paweł FERTYK1M00:23:22 
189Robert RATAJ1M00:23:22Piątkowo na Biegowo
190Agnieszka CZERNIAK1F00:23:22Piątkowo na Biegowo
191Waldemar FOLTYNOWICZ4M00:23:25 
192Joanna Magdalena LIBERKOWSKA4F00:23:26 
193Dorota KASZYŃSKA6F00:23:29Nie Ma Lipy Swarzędz Team
194Ewa Katarzyna SUSMARSKA1F00:23:31MUAY RUNNING TEAM
195Rafał BRANDYS5M00:23:33 
196Artur GRESER4M00:23:35 
197Mikołaj PIETZ1M00:23:39 
198Marek PORADA2M00:23:42Hernik Team
199Krzysztof KAŹMIERCZAK7M00:23:42 
200Bartas RUPOCINSKI1M00:23:43 
201Joanna MARCINIAK2F00:23:44 
202Michał Przemysław SZESZUŁA11M00:23:47Night Runners
203Piotr BIJAS3M00:23:47KB Maniac
204Ernest Janusz IWAŃCZUK14M00:23:48
205Monika DZIEMBOWSKA19F00:23:50 
206Andrzej WOJCIECHOWSKI4M00:23:55 
207Przemysław Arkadiusz GRZYWACZYK1M00:23:56 
208Oleh HURKO1M00:23:56 
209Ireneusz SOBCZUK2M00:23:57 
210Krzysztof SZYMCZAK9M00:23:58PRO366
211Bartłomiej SZUREK3M00:23:59 
212Paweł PAWELCZAK1M00:24:01 
213Krystian BRYCHCZYŃSKI12M00:24:01Hernik Team
214Kamil Jacek PRZYBYLSKI17M00:24:03 
215Tomasz ŁOJKO14M00:24:03RUNSTETICO
216Piotr BOROWIECKI1M00:24:04 
217Mariusz WERMIŃSKI9M00:24:06 
218Maciej TYRAN6M00:24:08 
219Rajmund RATAJCZAK1M00:24:08 
220Marcin NIŻNIK1M00:24:09 
221Marta PAŁUCKA6F00:24:11 
222Sylwia ROSZAK-SURKÓW18F00:24:11MUAY RUNNING TEAM
223Sonia PUK2F00:24:12 
224Sylwia JABOUR1F00:24:13 
225Marcin STAŃCZYK3M00:24:14 
226Maciej LEMAN1M00:24:15Drużyna Szpiku
227Sebastian SOBECKI5M00:24:16PRO366
228Bartosz BONAWENTURCZYK2M00:24:17 
229Błażej MELLER1M00:24:18 
230Przemysław Wojciech SZYMANIAK1M00:24:21TreningSportowy.pl
231Tymoteusz FLEISZAR2M00:24:23 
232Michał BYRA1M00:24:23 
233Colin DINWOODIE1M00:24:24 
234Andrzej JUSZCZAK1M00:24:26 
235Grzegorz LEMBOWICZ1M00:24:28Poznan I Love You Team
236Artur BEDNAREK1M00:24:28 
237Dariusz RUBASZNIAK1M00:24:31Luboński Klub Biegacza
238Joanna Katarzyna SZYPULIŃSKA3F00:24:31Luboński Klub Biegacza
239Bartosz ANDRZEJEWSKI2M00:24:32 
240Krzysztof KOMINOWSKI1M00:24:32 
241Tomek KIDA2M00:24:34 
242Waldemar W. BUDNER24M00:24:34KB UE Poznań
243Michał CZERWIŃSKI2M00:24:35TriDarKo
244Klaudia Patrycja MOŻUCH4F00:24:35MUAY RUNNING TEAM
245Krzysztof SILSKI1M00:24:37Nie Ma Lipy Swarzędz Team
246Dariusz ROSIKIEWICZ1M00:24:38 
247Ilona MORAWIEC17F00:24:39Gdzie ta meta
248Michał GROBELNY1M00:24:40 
249Mirosław KUBIAK24M00:24:40 
250Kacha MOTAŁA3F00:24:41 
251Elżbieta NEKANDA-TREPKA5F00:24:41PRO366
252Katarzyna MARTYNIUK1F00:24:42 
253Jarosław ROGALIŃSKI1M00:24:44 
254Przemyslav TOKARSKI3M00:24:45 
255Paweł MUSZYŃSKI1M00:24:48 
256Krzysztof ZAPOROWSKI1M00:24:48 
257Gabriela ŚWITAŁA7F00:24:49Biegacze Juniora - Runners Team
258Marian Zenon BOROWCZYK2M00:24:52 
259Jacek ROŻNOWSKI11M00:24:53Hernik Team
260Jacek GRABIA1M00:24:55 
261Dariusz WLAŹ31M00:24:55 
262Krzysztof FRANKIEWICZ3M00:24:56 
263Mikołaj BABST2M00:24:56Luboński Klub Biegacza
264Jakub MELLER1M00:24:56 
265Maciej MARONA9M00:24:56Drużyna Szpiku
266Paulina CHYĆKO2F00:24:57Maratończyk Poznań
267Piotr RÓŻAŃSKI2M00:25:01Drużyna Szpiku
268Mariusz KOSSOWSKI1M00:25:01Piątkowo na Biegowo
269Krzysztof KUNOWSKI1M00:25:02Naramowice Biegają
270Jakub PAWLAK3M00:25:02Maratończyk Poznań
271Izabela Hanna GRZEMPKA3F00:25:03 
272Piotr KOMINOWSKI6M00:25:04 
273Franciszek KARMELITA1M00:25:04 
274Katarzyna DOKRZEWSKA2F00:25:05 
275Grzegorz Paweł NOWAK2M00:25:05parkrun tourists Poznań
276Szymon JAŚ3M00:25:08Nie Ma Lipy Swarzędz Team
277Jan BRZOZOWSKI2M00:25:09Zawsze Do Mety
278Piotr ALEJSKI17M00:25:09RUNSTETICO
279Karolina CHMIELEWSKA2F00:25:11Luboński Klub Biegacza
280Mikołaj KONEFAŁ1M00:25:11 
281David SZULC1M00:25:13Bishops Stortford RC
282Krzychu GABRYSZ4M00:25:14 
283Michał EGLER2M00:25:15Maratończyk Poznań
284Lindsay MIDDLETON-SCARR1F00:25:16Reigate Ladies Joggers
285Katarzyna GOLDA-WOJTKOWIAK6F00:25:17 
286Krzysztof CZECHOWSKI3M00:25:18 
287Radosław WOJTKOWIAK5M00:25:19 
288Andrzej WOGA1M00:25:20KB DęBIEC
289Iwona POMYKALSKA13F00:25:20 
290Przemysław ROSIŃSKI1M00:25:22 
291Antoni TOMASZEWSKI1M00:25:23 
292Dawid NOWAK1M00:25:23 
293Sławomir ZASTAWA3M00:25:29Night Runners
294Agnieszka SOLECKA18F00:25:29PRO366
295Marcin SUŁKOWSKI1M00:25:29 
296Tomasz POŁOCZAŃSKI1M00:25:30 
297Mateusz MATUSZAK1M00:25:31 
298Anna KNASIAK2F00:25:39Night Runners
299Mateusz GROCHOWSKI1M00:25:39 
300Agnieszka BASIŃSKA11F00:25:40PRO366
301Jadwiga DUDA2F00:25:41 
302Maria SŁAPEK1F00:25:42 
303Marcelina MAY8F00:25:43Hernik Team
304Wiesław BRODZISZEWSKI11M00:25:44 
305Marek PFAJFER1M00:25:44MaratonyPolskie PL Team
306Anita WASZYK4F00:25:47MUAY RUNNING TEAM
307Przemysław MATKOWSKI1M00:25:47 
308Magdalena GŁOWA4F00:25:47MUAY RUNNING TEAM
309Kinga SOSNOWSKA4F00:25:49 
310Dariusz BORCUCH5M00:25:51Night Runners
311Mateusz MILI1M00:25:52 
312Aleksandra MATKOWSKA1F00:25:53 
313Jakub SUCHOROWSKI1M00:25:54PRO366
314Paweł KEMPINSKI1M00:25:56 
315Ewelina FIRLEJ1F00:25:56gRUNwald team Poznań
316Grzegorz GARWACKI3M00:25:58RUNSTETICO
317Marek MILKAMANOWICZ1M00:25:58 
318Sławomir ANDRYSZAK27M00:25:59 
319Bartosz KALISZUK2M00:26:01 
320Karolina CHRAPLEWSKA1F00:26:01PRO366
321Eliza KUBACKA8F00:26:02PRO366
322Wojtek HRAB5M00:26:03Night Runners
323Magdalena SMIGAJ1F00:26:04 
324Monia GLINKOWSKA1F00:26:04 
325Jan LEŚNIEWSKI4M00:26:05 
326Wiola HULEWICZ3F00:26:06Hernik Team
327Karolina FRĄCKOWIAK1F00:26:08Naramowice Biegają
328Damian BORSUK1M00:26:08 
329Zbigniew SZYDŁOWSKI21M00:26:12 
330Marcin BASIŃSKI2M00:26:17 
331Magdalena SZUREK9F00:26:18 
332Robert DON12M00:26:19 
333Anna ZALEWSKA1F00:26:19 
334Adam WRÓBLEWSKI1M00:26:19 
335Adam WOJCIECHOWSKI1M00:26:21 
336Monika BŁASZAK3F00:26:22Night Runners
337Emilia KORBANEK1F00:26:23gRUNwald team Poznań
338Karolina KOBUS1F00:26:23Night Runners
339Marcin LEWANDOWSKI1M00:26:24gRUNwald team Poznań
340Mariusz GOTOWSKI7M00:26:25 
341Mirosław Józef SZULC1M00:26:25KB UE Poznań
342Adam WITTIG1M00:26:25 
343Bartosz SZLACHETKA2M00:26:26Night Runners Września
344Sebastian KISZKA1M00:26:27 
345Małgorzata TARNOWSKA11F00:26:28 
346Rafał HELAK8M00:26:28 
347Filip Maksymilian BAUMGART3M00:26:29 
348Hanna MARKOWSKA-GRUSZCZYŃSKA20F00:26:32 
349Joanna ZBORALSKA1F00:26:33 
350Michał ZBORALSKI1M00:26:34 
351Barbara MATECKA2F00:26:34Czerwonak Biega
352Chris NYE1M00:26:35Beginners2Runners
353Tomasz BARTKOWIAK4M00:26:38 
354Hanna BANDOSZ15F00:26:41PRO366
355Adam JAROSZYŃSKI1M00:26:41 
356Mirosław MORAWIEC6M00:26:42 
357Radosław SZYDŁOWSKI1M00:26:42 
358Hanka MICHAŁOWSKA1F00:26:42 
359Jacek BAER1M00:26:43 
360Magdalena WRZESIŃSKA5F00:26:43 
361Agnieszka GABRYSZ2F00:26:45Ciastki.pz
362Maciej OBCOWSKI1M00:26:48 
363Katarzyna BANASZAK11F00:26:48 
364Szymon MARONA5M00:26:49 
365Dawid BULCZYŃSKI2M00:26:51gRUNwald team Poznań
366Krzysztof ŚWITAŁA15M00:26:51Biegacze Juniora - Runners Team
367Weronika KUJAWA1F00:26:53 
368Witold PRZYBYLSKI6M00:26:53MUAY RUNNING TEAM
369Maciej KOWALSKI1M00:26:56Night Runners
370Dominik CHRZANOWSKI2M00:26:57RUNSTETICO
371Dawid WOGA1M00:26:57Drużyna Szpiku
372Ewelina MATYJASIK-LEWANDOWSKA1F00:26:58Hernik Team
373Sebastian JANKOWIAK5M00:26:58 
374Karolina KOZŁOWSKA2F00:27:03
375Jarosław ANDRZEJEWSKI14M00:27:03 
376Anna Maria WOJCIECHOWSKA1F00:27:06Piątkowo na Biegowo
377Kamila MACIEJCZUK6F00:27:06 
378Helena NOWACKA1F00:27:07gRUNwald team Poznań
379Dave TARRANT1M00:27:10Chiltern Church Runners
380Marcin KOZŁOWSKI2M00:27:11 
381Anna GROBELNA1F00:27:11 
382Jerzy GÓRNIAK1M00:27:11 
383Sebastian FLAK11M00:27:13 
384Marek WYSAKOWSKI5M00:27:15 
385Dariusz PRZYBYLAK8M00:27:16Przybylak Team
386Maciej DZIEMBOWSKI19M00:27:17 
387Karolina PAWŁOWSKA2F00:27:21 
388Leszek HAŁUPKA1M00:27:22 
389Rafał SOSNA1M00:27:23 
390Katarzyna IWAŃCZUK14F00:27:25 
391Justyna JÓZEFCZYK2F00:27:27 
392Marcin JAŹWIECKI3M00:27:27MUAY RUNNING TEAM
393Anna Maria RATAJCZYK6F00:27:27
394Anna SKOŁUDA10F00:27:27 
395Andrzej GÓRALCZYK2M00:27:28 
396Kinga KALITKA1F00:27:32 
397Paweł FIOŁEK5M00:27:33 
398Violla PAWŁOWSKA2F00:27:35 
399Tomasz ŚWIĄTEK2M00:27:36 
400Magdalena FLAK17F00:27:40 
401Jerzy PŁUSA1M00:27:41 
402Piotr WIADEREK1M00:27:42Pędzące Żółwie
403Monika NIEDZIELSKA1F00:27:47 
404Lidia POLACZEK12F00:27:49 
405Piotr NOWICKI1M00:27:49 
406Zbigniew KOSIŃSKI2M00:27:55 
407Paulina FOLTYNOWICZ3F00:27:57 
408Patryk BANASZAK4M00:27:57 
409Małgorzata ANDRYSZAK4F00:27:57 
410Mateusz ROGOWSKI4M00:27:59 
411Ewa ŁAGANOWSKA2F00:28:01Ciastki.pz
412Daniel POHL1M00:28:02Night Runners
413Bartosz WESOŁOWSKI1M00:28:03 
414Małgorzata ROZYNEK2F00:28:03Night Runners
415Małgorzata MORAWIEC15F00:28:03 
416Joanna TRÓMIŃSKA-STARCZYŃSKA3F00:28:05 
417Robert ZIELIŃSKI1M00:28:05Luboński Klub Biegacza
418Dobrochna JANAS1F00:28:06 
419Violetta ŻERKO3F00:28:07
420Robert WALCZAK2M00:28:08Naramowice Biegają
421Roman KNASIAK1M00:28:08 
422Mateusz LIPIŃSKI1M00:28:10MUAY RUNNING TEAM
423Krzysztof JANAS1M00:28:16Biegacze Juniora - Runners Team
424Bartosz KUCIEL1M00:28:17 
425Magdalena POLUS1F00:28:18 
426Tomasz MATECKI4M00:28:19Czerwonak Biega
427Natalia PIELA1F00:28:19Piątkowo na Biegowo
428Jacek KUCIEL1M00:28:20 
429Michał WASZAK1M00:28:21 
430Mikołaj POZDROWICZ1M00:28:21 
431Krzysztof ZACHWIEJA1M00:28:21 
432Roksana ZACHWIEJA1F00:28:21Tarnowo Podgórne Biega
433Tomasz GAWARECKI5M00:28:21 
434Barbara BRZEZIŃSKA1F00:28:22 
435Zuzanna GRESER1F00:28:24 
436Renata KOSZELA1F00:28:30 
437Anita SZAFCZYK8F00:28:31Night Runners
438Marta BASIŃSKA2F00:28:32PRO366
439Basia SWOREK1F00:28:32Night Runners
440Beata GRESER3F00:28:33 
441Marcin POZDROWICZ1M00:28:35 
442Ewelina WYSOCKA -BABST2F00:28:36Luboński Klub Biegacza
443Robert KURYS1M00:28:37Luboński Klub Biegacza
444Agnieszka CZAYKOWSKA2F00:28:40 
445Alicja Beata ŁABĘDZKA-BUGAJ3F00:28:42KB DęBIEC
446Hanna BIADAŁA1F00:28:45 
447Krzysztof GARBACIAK1M00:28:46 
448Jan ANDRYSZAK2M00:28:49 
449Łukasz ŚMIGIEL1M00:28:49RUNSTETICO
450Alina KANIECKA WOJT1F00:28:53 
451Zuzanna OLSZEWSKA1F00:28:56 
452Joanna KLAUSA-WARTACZ1F00:29:04KB DęBIEC
453Włodzimierz LEWICKI1M00:29:06 
454Monika MOŹDZIOCH1F00:29:07Naramowice Biegają
455Arkadiusz JANKOWSKI2M00:29:10Klub Biegacza Wartko
456Otylia MAŃKA2F00:29:10Ciastki.pz
457Marta MOSKWA2F00:29:12 
458Ana BANNANA2F00:29:13KB UE Poznań
459Krzysztof MOSKWA1M00:29:13Tak se pomykam
460Eryk JANKOWIAK2M00:29:13 
461Violetta EDER5F00:29:17 
462Magdalena NADOBNIK9F00:29:18 
463Magdalena CZOSNOWSKA3F00:29:19 
464Wisława POGODZIŃSKA1F00:29:23 
465Agnes GUPTA1F00:29:31 
466Julia ROZMIAREK3F00:29:36 
467Karin EFFENBERG18F00:29:36 
468Mateusz KOSZAREK2M00:29:43 
469Janusz BANDOSZ1M00:29:44 
470Filip ŻMUDA1M00:29:45 
471Jolanta PRZYBYŁ1F00:29:45EASY RUNNERS
472Anna ZIOMBEK1F00:29:47 
473Karol ŚWIDER11M00:29:50 
474Neil MCDONOUGH1M00:29:52Striders of Croydon AC
475Natalia ŚWITAŁA5F00:29:54Biegacze Juniora - Runners Team
476Katarzyna KRASIŃSKA1F00:29:59 
477Ewa PAWŁOWSKA6F00:29:59 
478Marta NOLKA-SZASZNER1F00:30:00 
479Urszula CYRANIAK1F00:30:03 
480Mikołaj ROSZAK2M00:30:06 
481Angelika MAZURKIEWICZ1F00:30:10 
482Piotr PRZYBORSKI1M00:30:11gRUNwald team Poznań
483Michał TACIAK1M00:30:12PRO366
484Nicola TARRANT1F00:30:15GoodGym
485Monika PRZYBYŁ-JARZYŃSKA4F00:30:20 
486Jagoda KOWGIER1F00:30:26 
487Izabela KUBIAK1F00:30:31MUAY RUNNING TEAM
488Filip KANTORSKI12M00:30:37 
489Marzena ZAPOROWSKA1F00:30:38 
490Iwona KWIDZYNSKA1F00:30:44 
491Paul FREYNE1M00:30:44 
492Izabela LESIAK-DOMAGAŁA3F00:30:51 
493Monika CODA3F00:31:01 
494Natalia SMOLAREK12F00:31:05 
495Andrzej KOTUŁA1M00:31:08 
496Stefan ANTUSZEWICZ1M00:31:13 
497Bartosz MARKIEWICZ2M00:31:18 
498Dominika KARCZEWSKA2F00:31:29 
499Karol NAPIERAŁA1M00:31:33 
500Marietta PROKOP2F00:31:40