parkrun Jezioro Zatorze, Konin #18

70165107_407704863490926_3473483036031451136_n

Cześć Wam kochani!

Zapraszamy w ten sobotni długi wieczór do lektury raportu z biegu - podobno pod kołderką fajnie się czyta.

Za nami 18 edycja parkrun nad naszym jeziorkiem Zatorze. Było 30 osób, były urodziny i były pączki! Także było wesoło i sympatycznie  :)

Nowy rekord osobisty ustanowiło dzisiaj aż 8 osób! Cieszymy się, że warunki jakie mieliśmy dzisiaj wszystkim dopisały  :D

Odwiedziło nas 4 debiutantów konińskiej trasy. Co więcej, każdy z nich pobiegł swój pierwszy parkrun w życiu! Bardzo nas to cieszy, że w Koninie rozpoczynacie swoją cudowną przygodę z parkrun.

Na koniec oczywiście chciałem bardzo serdecznie podziękować naszym bohaterom! Bez nich nie byłoby tego co robimy! Do ekipy pszczółek-pracowitek należą:
Anna SZCZĘSNA • Arkadiusz JANKOWSKI • Grzegorz JACEK • Krystian KOŁODZIEJCZAK • Leszek WSZENDYBYŁ • Marta SYPNIEWSKA • Natalia SYPNIEWSKA • Rafał JACEK • Robert ZAWADZIŃSKI • Szymon SYPNIEWSKI

Bardzo dziękujemy za obecność i zapraszamy w przyszłą sobotę na 19 parkrun w Koninie!

Jeszcze raz 100 lat dla jubilata!!!

 

Już jutro pierwszy jubileusz!

10 edycja

Już jutro pierwszy jubileusz konińskiego parkrun (10 edycja) przez wielu zwana juniorską, ponieważ dzieci po przebiegnięciu 10 biegów mogą starać się o pierwszą koszulkę parkrun.

Planujemy wiele atrakcji z tej okazji. Zdradzamy jedynie, że bedą pacemakerzy. Pozostałe atrakcje to niespodzianka. Jeśli chcesz się dowiedzieć co to za niespodzianki to zapraszamy jutro koło naszej altanki nad jeziorem Zatorze.

Arek

 

 

parkrun Jezioro Zatorze #2 – krótki raport z biegu

Cześć wszystkim,
Za nami drugie spotkanie w ramach parkrun w Koninie. Bieg ukończyło 26 osób dla wszystkich ogromne brawa się należą. Brawa oczywiście należą się też Leszkowi, który debiutował w roli koordynatora biegu i poszło mu super. Możemy poszczycić się dwoma rekordami trasy wśród mężczyzn (16:42) i wśród kobiet (24:47). Padło również 5 rekordów PB, tym którzy je ustanowili bardzo serdecznie gratulujemy. W naszym biegu wzięło udział 19 panów i 7 pań. Cieszymy się z Waszego przybycia. Oprócz koninian odwiedzili nas przyjaciele z parkrun Poznań , parkrun Warszawa i parkrun Gdańsk mamy nadzieję, że podobało się w tym naszym Koninie i wpadniecie jeszcze kiedyś.

Nie możemy oczywiście zapomnieć o tych, bez których ten bieg nie mógłby się odbyć, czyli naszym drogim wolontariuszom. Ekipa zacna do której należą: Dawid Drozdowski, Arkadiusz Jankowski, Aneta Lewandowska, Klaudia Olejniczak, Marta Sypniewska, Edyta Wiśniewska, Robert Wiśniewski, Maja Wszendybył i Leszek Wszendybył.

Dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy za tydzień na trzecie już spotkanie na parkrun nad naszym jeziorkiem Zatorze.

P.S Dalej nie odzyskaliśmy tokena z numerem 17. Będziemy wdzięczni o kontakt.

P.S 2. Zdjęcia będziemy dodawać w ratach bo jest ich bardzo dużo i każdy znajdzie się na nich. Będzie można się chwalić nimi na fb.

P.S 3. Przepraszamy za brak zdjęcia grupowego przed startem ale obiecujemy, że za tydzień o tym nie zapomnimy.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, niebo, trawa, drzewo, na zewnątrz i przyroda

Starsze wiadomości ⇒
⇐ Nowsze wiadomości