parkrun Jezioro Zatorze #2 – krótki raport z biegu

Cześć wszystkim,
Za nami drugie spotkanie w ramach parkrun w Koninie. Bieg ukończyło 26 osób dla wszystkich ogromne brawa się należą. Brawa oczywiście należą się też Leszkowi, który debiutował w roli koordynatora biegu i poszło mu super. Możemy poszczycić się dwoma rekordami trasy wśród mężczyzn (16:42) i wśród kobiet (24:47). Padło również 5 rekordów PB, tym którzy je ustanowili bardzo serdecznie gratulujemy. W naszym biegu wzięło udział 19 panów i 7 pań. Cieszymy się z Waszego przybycia. Oprócz koninian odwiedzili nas przyjaciele z parkrun Poznań , parkrun Warszawa i parkrun Gdańsk mamy nadzieję, że podobało się w tym naszym Koninie i wpadniecie jeszcze kiedyś.

Nie możemy oczywiście zapomnieć o tych, bez których ten bieg nie mógłby się odbyć, czyli naszym drogim wolontariuszom. Ekipa zacna do której należą: Dawid Drozdowski, Arkadiusz Jankowski, Aneta Lewandowska, Klaudia Olejniczak, Marta Sypniewska, Edyta Wiśniewska, Robert Wiśniewski, Maja Wszendybył i Leszek Wszendybył.

Dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy za tydzień na trzecie już spotkanie na parkrun nad naszym jeziorkiem Zatorze.

P.S Dalej nie odzyskaliśmy tokena z numerem 17. Będziemy wdzięczni o kontakt.

P.S 2. Zdjęcia będziemy dodawać w ratach bo jest ich bardzo dużo i każdy znajdzie się na nich. Będzie można się chwalić nimi na fb.

P.S 3. Przepraszamy za brak zdjęcia grupowego przed startem ale obiecujemy, że za tydzień o tym nie zapomnimy.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, niebo, trawa, drzewo, na zewnątrz i przyroda

Poprzedni ⇒