parkrun Jezioro Zatorze, Konin 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Taras KULAI6M00:16:40 
2Daniel MIKIELSKI1M00:16:42 
3Jakub WAWRZYNIAK2M00:17:02 
4Fabian FLOREK1M00:17:36 
5Przemysław MAJDA2M00:18:02 
6Dominik TORZEWSKI1M00:18:07 
7Piotr SZCZĘSNY10M00:18:11 
8Mieszko MAZUREK1M00:18:26Maratończyk Poznań
9Łukasz KLAŚ1M00:18:31Nudne Piątki
10Kacper KOSZAL1M00:18:41 
11Robert WALCZAK1M00:18:56Cytadela by Night Team
12Jan HORDYCH1M00:19:00Zabiegany Szamocin
13Owen O SULLIVAN4M00:19:16 
14Karol GUZNICZAK1M00:19:16 
15Adrian MORALEWSKI6M00:19:17 
16Marek CHOŁOTA1M00:19:20Biegowyswiat.pl
17Krzysztof KAMMER2M00:19:30 
18Paweł SOJA1M00:19:38 
19Przemysław BŁAŻEJEWSKI12M00:19:40
20Marcin GAŁKOWSKI1M00:19:43 
21Józef PAWŁOWSKI6M00:19:43TRITON KONIN
22Adam KACZMAREK2M00:19:43 
23Tomasz WOJCIECHOWSKI3M00:19:52TRITON KONIN
24Mariusz OLEJNICZAK9M00:19:57CarBlack Konin
25Zbigniew KOSIŃSKI2M00:19:58 
26Darek FRĄTCZAK1M00:20:02NO NAME TEAM
27Patryk WALCZAK3M00:20:04 
28Dominik WOJTCZAK1M00:20:10Morena Czołowa
29Paweł PRÜFER1M00:20:15 
30Filip CEGIELSKI1M00:20:17 
31Robert BUGAJ10M00:20:19TRITON KONIN
32Jakub KISIELIŃSKI1M00:20:21 
33Bartosz PALOWSKI17M00:20:23COSMOS 06 KONIN
34Filip KISIELIŃSKI1M00:20:24 
35Grzegorz Paweł NOWAK1M00:20:24parkrun tourists Poznań
36Leszek WSZENDYBYŁ19M00:20:30KB Aktywni Konin
37Jarosław FRĄCZYK1M00:20:30parkrun Toruń GP Team
38Michał SCHLEGEL1M00:20:32TreningSportowy.pl
39Dawid Adam DĘBOWSKI20M00:20:33 
40Przemysław NOWAK19M00:20:43COSMOS 06 KONIN
41Maciej RYBICKI1M00:20:49 
42Krzysztof NOWACKI1M00:20:50NO NAME TEAM
43Agnieszka KIJAK1F00:20:53 
44Wojciech ŚRAMSKI1M00:21:11 
45Gabriela Maryka TRZEPACZ1F00:21:15 
46Artur WASIAK2M00:21:16 
47Maciej ZIÓŁKOWSKI1M00:21:16 
48Sebastian ANTKOWIAK1M00:21:16 
49Damian MALAK7M00:21:19 
50Sebastian GOLCZAK1M00:21:19Grzmot Komorniki
51Krzysztof PACZOSKA1M00:21:25 
52Dawid GUZENDA1M00:21:34Aktywny Ostrzeszów
53Małgorzata JUSZCZAK1F00:21:35 
54Maciej ŻUROWSKI13M00:21:38 
55Jacek BARAN2M00:21:38Klub Biegacza Wartko
56Konrad Mariusz NOWICZ6M00:21:38 
57Tomasz ŚLIWICKI8M00:21:40TRITON KONIN
58Bartosz ADAMCZYK9M00:21:44 
59Tomasz KALISZ1M00:22:02 
60Krzysztof GRABOWSKI1M00:22:02Maratończyk Poznań
61Tadeusz GŁUPCZYK1M00:22:02100 Marathon Club Polska
62Karol KOLSKI7M00:22:09 
63Michał KOZŁOWSKI6M00:22:11COSMOS 06 KONIN
64Krystian CHORĄŻEWSKI2M00:22:13 
65Mateusz KUBASIK1M00:22:20Kubasik Team
66Grzegorz JAMROZIK4M00:22:23Moldy Unicorns
67Adrian NOWAK9M00:22:28Klub Biegacza Wartko
68Mariusz LEŚNIEWICZ11M00:22:28TRITON KONIN
69Patryk MUSIELAK1M00:22:30Rozwiń z nami skrzydła
70Michał STĘPIŃSKI5M00:22:31 
71Jarosłąw KULIG31M00:22:32 
72Piotr STOLARSKI1M00:22:36KB UE Poznań
73Adam MACIEJEWSKI1M00:22:36TRITON KONIN
74Jacek MARCINIAK8M00:22:38 
75Dariusz NIEDZIELSKI1M00:22:38Vege Runners
76Lukasz JURCZYK1M00:22:39 
77Arek PERLIŃSKI1M00:22:42 
78Marta Lidia LEBIODA1F00:22:43Morena Czołowa
79Wojciech GRUCHALSKI1M00:22:49 
80Robert SERAFIŃSKI11M00:22:53 
81Martyna ŁOPIANIAK1F00:22:56 
82Karol ŚCIBIOR1M00:22:56 
83Kamil MICHALAK1M00:22:56 
84Tomasz ŁOPIANIAK1M00:22:57LUKS Żórawina
85Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:23:04Biegamyrazem.pl
86Paulina RYBICKA4F00:23:04
87Andrzej MACIASZEK6M00:23:06 
88Karol SOJA1M00:23:06 
89Krystian KOŁODZIEJCZAK17M00:23:06MORSY Konin
90Maciej KĘDZIERSKI11M00:23:13 
91Patryk FLIS1M00:23:16 
92Krzysztof GRANICZNY2M00:23:18 
93Szymon NOWAK13M00:23:28COSMOS 06 KONIN
94Klaudia ANTKOWIAK1F00:23:31 
95Bartosz MAJEWSKI4M00:23:32 
96Michał SZLACHETKA1M00:23:34Night Runners
97Jakub DARUL3M00:23:36 
98Łukasz MACIEJEWSKI1M00:23:36 
99Tomasz LESZKO1M00:23:38S.L. Salos-Wodna Łódź
100Dawid WALCZAK2M00:23:38 
101Artur TRZCIŃSKI8M00:23:40 
102Piotr BOROWIECKI1M00:23:41 
103Jakub WAWRZYNIAK2M00:23:45 
104Jacek PYTLAK5M00:23:49 
105Kamil BARTCZAK18M00:23:50 
106Piotr ZALAS1M00:23:54 
107Janusz KARASZEWSKI1M00:23:54 
108Maciej KAZIMIERSKI1M00:23:55Kutno Biega
109Marcin MAŁOLEPSZY2M00:23:55 
110Magdalena ZALAS3F00:23:59 
111Ireneusz WOŹNIAK18M00:24:00 
112Joanna Magdalena LIBERKOWSKA1F00:24:03 
113Ania FOLTYNIEWICZ-WOLSKA1F00:24:10 
114Natalia CICHOS7F00:24:10TRITON KONIN
115Mariusz ZIARNIAK10M00:24:10COSMOS 06 KONIN
116Dawid CICHY14M00:24:10 
117Marek KOBYŁKA3M00:24:13Supermaraton Kalisz
118Dariusz KASPRZAK2M00:24:15 
119Ewelina MIERNIK5F00:24:16TRITON KONIN
120Grzegorz BANDUR2M00:24:16 
121Sylwek BANASIK1M00:24:17Drużyna Szpiku
122Arkadiusz GAJDA3M00:24:18 
123Marcin PRYKANOWSKI4M00:24:19 
124Bartosz BABIAK1M00:24:19 
125Łukasz PARUS1M00:24:20 
126Paweł PIEROŻYŃSKI17M00:24:21TRITON KONIN
127Patryk DOMAŃSKI1M00:24:23 
128Łukasz Karol ZAWODNIAK3M00:24:23 
129Patryk SIPA1M00:24:27 
130Marcin JANIAK5M00:24:28 
131Janusz ROŻEK16M00:24:34Klub Biegacza Wartko
132Paweł KAWKA1M00:24:34TRITON KONIN
133Krzysztof DANIELAK1M00:24:36 
134Anna SIKORSKA4F00:24:39TRITON KONIN
135Krzysztof MAŁOLEPSZY2M00:24:39 
136Magdalena DĘBOWSKA11F00:24:41 
137Joanna MARCINIAK1F00:24:45 
138Filip KĘDZIERSKI3M00:24:46 
139Tomasz KISIELIŃSKI1M00:24:47 
140Basia KAPELA4F00:24:47Moldy Unicorns
141Malgorzata PAWLOWSKA2F00:24:49 
142Rafał Jerzy ŁUKOWSKI1M00:24:57COSMOS 06 KONIN
143Piotr SOBCZAK1M00:24:57Klub Biegacza Wartko
144Robert BUREK1M00:24:58 
145Katarzyna NOWAK10F00:25:00Klub Biegacza Wartko
146Józef OKOŃSKI7M00:25:01MORSY Konin
147Szymon ORCHOWSKI1M00:25:04 
148Wojciech GOLACIK1M00:25:04 
149Szymon PŁUCIENNIK9M00:25:05 
150Agata TRESENBERG17F00:25:06Klub Biegacza Wartko
151Ireneusz ŚMIGIELSKI6M00:25:08 
152Małgorzata NOWACKA1F00:25:10NO NAME TEAM
153Edmund PILARSKI21M00:25:11KB Aktywni Konin
154Arkadiusz SŁAWSKI5M00:25:14MORSY Konin
155Krzysztof CZARNECKI1M00:25:15 
156Jakub POSPIESZYŃSKI16M00:25:17 
157Adam ULIŃSKI2M00:25:23Konin Run
158Arkadiusz KANTANISTA1M00:25:37 
159Anna FRĄCZYK1F00:25:42parkrun Toruń GP Team
160Maciej WOŁYŃSKI4M00:25:43 
161Marcin GARBACIAK1M00:25:44 
162Grzegorz JACEK17M00:25:49Klub Biegacza Wartko
163Dawid TRZMIELEWSKI4M00:25:49 
164Rafał SZADKOWSKI5M00:25:50WYBITE JEDYNKI
165Klaudia BANDOWSKA3F00:25:55 
166Jan Dawid JASZCZAK3M00:25:55 
167Tomasz POŁOCZAŃSKI1M00:25:56 
168Magdalena JASZCZAK7F00:25:58 
169Daniel BOGDANOWICZ1M00:26:03 
170Marcin KACZOROWSKI1M00:26:04 
171Dariusz KOKOT2M00:26:04TRITON KONIN
172Szymon SYPNIEWSKI24M00:26:07TRITON KONIN
173Joanna ŻAKOWSKA1F00:26:13 
174Przemysław KUJAWINSKI2M00:26:14 
175Weronika WODICZKO1F00:26:18Zdun Triahlon Team
176Marcela TUSZYŃSKA2F00:26:21 
177Maciej OBCOWSKI1M00:26:23 
178Paula KLAMA5F00:26:23TRITON KONIN
179Kamila RADKE13F00:26:25MORSY Konin
180Grażyna ŁECHTAŃSKA13F00:26:26 
181Małgorzata KOWALSKA1F00:26:27 
182Sławomir ZASTAWA1M00:26:27Night Runners
183Aneta LEWANDOWSKA16F00:26:28 
184Rafał JACEK24M00:26:32Klub Biegacza Wartko
185Sebastian WOJCIECHOWSKI1M00:26:33Vege Runners
186Paulina KAJDAN1F00:26:33 
187Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI1M00:26:34 
188Adam ŁECHTAŃSKI1M00:26:36 
189Andrzej STRZYKOWSKI35M00:26:40 
190Anna LEWANDOWSKA17F00:26:41 
191Zygmunt WOJCIECHOWSKI1M00:26:45
192Marcin KUBUS2M00:26:48 
193Klaudia OLEJNICZAK1F00:26:51 
194Jerzy PŁUSA1M00:26:52 
195Anna KWIATKOWSKA6F00:26:56TRITON KONIN
196Michał NOWAK1M00:26:57 
197Robert WIŚNIEWSKI29M00:27:03Klub Biegacza Wartko
198Marta ANKLEWICZ2F00:27:07 
199Marcin SZCZĘSNY2M00:27:09 
200Aleksander Paweł MAJCHERSKI1M00:27:12 
201Zuzanna SZCZĘSNA19F00:27:18 
202Bartosz SZLACHETKA2M00:27:21Night Runners Września
203Anna ANDRE1F00:27:24 
204Dawid DROZDOWSKI20M00:27:28KB Aktywni Konin
205Tomasz DARUL4M00:27:35 
206Urszula PRYKANOWSKA3F00:27:37 
207Wojciech ZAWODNIAK10M00:27:43Konin Run
208Franciszek KALISTY2M00:27:43 
209Anna Maria RATAJCZYK4F00:27:44
210Katarzyna KUCHARCZYK1F00:27:45Klub Biegacza Wartko
211Basia SWOREK1F00:27:49Night Runners
212Joanna KASPRZAK1F00:27:53Porthcawl Runners
213Magdalena WRZESIŃSKA1F00:27:57 
214Anna SZCZĘSNA8F00:27:57 
215Tomasz BARTKOWIAK1M00:27:58 
216Bartosz JAWORSKI11M00:27:58TRITON KONIN
217Paulina PRZEWOSKA6F00:28:03TRITON KONIN
218Robert NIESTATEK9M00:28:03 
219Waldemar BOGDAŃSKI17M00:28:05TRITON KONIN
220Paweł SIKORSKI5M00:28:07 
221Agnieszka KUSZYŃSKA3F00:28:08 
222Sebastian PAWELA1M00:28:14 
223Jakub GRZEGORZEWSKI2M00:28:15 
224Aneta Weronika BUGAJ8F00:28:19TRITON KONIN
225Adrian Diego STAN1M00:28:21 
226Karolina CHMIELEWSKA1F00:28:21Luboński Klub Biegacza
227Monika Patrycja PŁUSA1F00:28:26
228Wioletta BRZYCHCY2F00:28:29 
229Magdalena AŁTUNIN1F00:28:37 
230Renata GIERWIELANIEC1F00:28:37 
231Wojciech NOWAK1M00:28:39
232Bernadeta PISZCZYGŁOWA1F00:28:42 
233Wojciech Dezydery DARDAS1M00:28:45 
234Łukasz CHMIELEWSKI1M00:28:46 
235Magdalena BARTCZAK-KAŹMIERCZAK3F00:28:55 
236Radek NOWAK1M00:28:55COSMOS 06 KONIN
237Irena SZUMIŃSKA13F00:28:59Klub Biegacza Wartko
238Maria DOMAŃSKA2F00:29:03 
239Kinga KACHELSKA1F00:29:17 
240Inga OLEJNICZAK4F00:29:17CarBlack Konin
241Magdalena STACHURSKA1F00:29:18Klub Biegacza Wartko
242Arkadiusz WAWRZEŁA1M00:29:19KB Aktywni Konin
243Marta KUCHARSKA1F00:29:31Monaghan Town Runners
244Ewa OLEJNICZAK2F00:29:32CarBlack Konin
245Dorota ZAWODNIAK13F00:29:34 
246Agnieszka GRZELAK2F00:29:43 
247Dorota GRANICZNA1F00:29:44 
248Piotr WIADEREK1M00:29:46Pędzące Żółwie
249Mirosław BASZKIEWICZ2M00:29:49TRITON KONIN
250Rafał MINTA4M00:29:52 
251Michał PAWLAK5M00:29:53 
252Barbara BRZEZIŃSKA1F00:29:53 
253Dorota BOGDAŃSKA19F00:29:58TRITON KONIN
254Małgorzata ROZYNEK1F00:30:05Cytadela by Night Team
255Paweł RATAJCZYK4M00:30:07 
256Danuta PRZYBYLSKA13F00:30:14TRITON KONIN
257Mateusz SZCZĘSNY1M00:30:24 
258Małgorzata KULIG27F00:30:30 
259Marek PAWLAK4M00:30:31 
260Agata MALAK2F00:30:34 
261Arkadiusz JANKOWSKI8M00:30:35Klub Biegacza Wartko
262Jolanta PUPIN5F00:30:35 
263Bartosz KUBIAK1M00:30:42COSMOS 06 KONIN
264Wiktor KUŚMIEREK2M00:30:42 
265Roman ZAWODNY1M00:30:43 
266Dominik DOMAŃSKI1M00:30:44 
267Ewelina8 PIASKOWSKA1F00:30:46Klub Biegacza Wartko
268Kamila FRĄTCZAK1F00:30:46 
269Magdalena Cecylia SZEFLIŃSKA1F00:30:47 
270Paulina CHYĆKO1F00:30:51Maratończyk Poznań
271Andrzej NOWAK1M00:31:01Night Runners
272Paweł PRZYBYLAK1M00:31:01 
273Adam SZYSZŁOW1M00:31:06 
274Beata MACIEJEWSKA1F00:31:12 
275Radosław KOSMOWSKI9M00:31:26 
276Krzysztof MOSKWA1M00:31:34Tak se pomykam
277Grażyna TYLAK23F00:31:37TRITON KONIN
278Christine IMBERT1F00:31:38parkrun World tourists
279Łukasz RATAJCZAK1M00:31:43 
280Nikola MAJCHERSKA2F00:31:57 
281Dariusz ZIELINSKI1M00:31:59 
282Anna KUBASIK1F00:32:09Kubasik Team
283Justyna WIŚNIEWSKA8F00:32:09 
284Tomasz KUBASIK1M00:32:10Kubasik Team
285Alicja SWĘDROWSKA1F00:32:12 
286Marta ADAMCZYK2F00:32:14 
287Sebastian BYCZYŃSKI1M00:32:15 
288Przemysław PANKOWSKI3M00:32:20 
289Małogrzata KOBYŁKA3F00:32:25 
290Magdalena STRYNIEWSKA1F00:32:25 
291Piotr MACIEJEWSKI1M00:32:43Supermaraton Kalisz
292Aldona MACIEJEWSKA1F00:32:43 
293Monika KUŚMIEREK4F00:32:51 
294Małgorzata WIŚNIEWSKA1F00:33:11 
295Wojciech RACZAK14M00:33:38KB Aktywni Konin
296Iga WOŹNIAK1F00:33:47 
297Kamil KUŚMIEREK3M00:33:58 
298Marlena STUCZYŃSKA1F00:34:02 
299Marzena GRZYBOWSKA3F00:34:03 
300Zbigniew POSPIESZYŃSKI20M00:34:05 
301Paulina ADAMCZEWSKA7F00:34:05 
302Karina PŁOCINIAK7F00:34:05 
303Kamil SZADKOWSKI2M00:34:06 
304Anna ZAWODNA1F00:34:06 
305Mateusz BOROWCZAK1M00:34:10 
306Bartosz MICHALAK1M00:34:15 
307Iwona KOPCZYŃSKA1F00:34:16 
308Marcin ŁĘT1M00:34:16 
309Robert ZAWADZIŃSKI30M00:34:32Ten Bears Team
310Monika SŁAWSKA1F00:34:33MORSY Konin
311Mateusz ANTONIEWICZ1M00:34:53 
312Gracjan ŚMIETAŃSKI2M00:34:57 
313Aleksandra Monika RYPNIEWSKA1F00:35:24 
314Michalina WIŚNIEWSKA2F00:35:24 
315Agata KASPRZAK1F00:35:31 
316Magdalena JARMUŻ1F00:36:13 
317Karolina KACPRZAK7F00:36:17 
318Iga POSPIESZYNSKA4F00:36:20 
319Natalia WASIAK1F00:36:29 
320Cass CASTLETON1M00:36:44parkrun World tourists
321Marcin KURZAWIŃSKI1M00:37:00Ten Bears Team
322Natalia SYPNIEWSKA10F00:37:07 
323Agata-Maria CZKALSKA18F00:37:23 
324Sylwia TYMCZAK1F00:37:25 
325Zoja SZYMAŃSKA GÓRALSKA2F00:37:29 
326Jakub ZAWADZIŃSKI2M00:37:49Ten Bears Team
327Frank HARRIS1M00:37:56 
328Justyna RAU1F00:38:10Ciastki.pz
329Olga MIKOŁAJCZYK1F00:38:30 
330Emilia ŚWIDERSKA1F00:39:26 
331Anna MAJDA1F00:39:27 
332Przemysław GÓRALSKI2M00:39:40 
333Artur ZAWADZIŃSKI1M00:40:00Ten Bears Team
334Adrianna BARTCZAK2F00:40:03 
335Maria Magdalena SZMAJDKA1F00:40:03 
336Beata HADYŃSKA1F00:40:06 
337Izabela KACPRZAK37F00:40:39 
338Justyna Anna LANGA1F00:40:39 
339Justyna SZURGOT1F00:40:51 
340Teresa DEPIŃSKA- KAPELA2F00:40:59 
341Anna WSZENDYBYŁ23F00:41:41 
342Edyta WIŚNIEWSKA16F00:42:08 
343Iwona Ewa PŁUSA1F00:42:12 
344Maria PIETRZAK2F00:42:23 
345Anna ZAWADZIŃSKA2F00:42:31Ten Bears Team
346Sławka OLEJNICZAK1F00:42:49Ciastki.pz
347Marta SYPNIEWSKA1F00:43:01TRITON KONIN
348Adam KRASNODĘBSKI1M00:43:15 
349Izabela KOŁODZIEJCZAK5F00:43:25MORSY Konin
350Joanna LUCZAK1F00:43:52 
351Wioletta MIEDZINSKA2F00:44:20 
352Aleksandra KUBIAK1F00:44:49 
353Marta KACZOR1F00:45:10 
354Monika POSPIESZYNSKA15F00:45:18 
355Sylwia HARRIS1F00:45:45 
356Tomasz MATECKI1M00:46:03Czerwonak Biega
357Beata WSZENDYBYŁ1F00:46:09 
358Marcin ROGOZINSKI3M00:46:23 
359Przemysław KOLENDA1M00:49:29 
360Joanna ŁYKO1F00:50:46 
361Andzia SI1F00:50:47 
362Józef KAPELA1M00:52:19 
363Gabriela KACPRZAK1F00:53:12 
364Katarzyna JANIAK1F00:53:57 
365Agnieszka GOLON1F00:53:58 
366Aleksandra KUBUS3F00:53:59 
367Joanna PIOTROWICZ1F00:53:59 
368Zyta KOMICZ1F00:54:15MORSY Konin
369Ewa KRZYMIŃSKA1F00:54:38MORSY Konin
370Ewa ŁUKOMSKA1F00:54:39