parkrun Jezioro Zatorze, Konin 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Taras KULAI4M00:16:40 
2Daniel MIKIELSKI1M00:16:42 
3Fabian FLOREK1M00:17:36 
4Piotr SZCZĘSNY9M00:18:11 
5Mieszko MAZUREK1M00:18:26Maratończyk Poznań
6Łukasz KLAŚ1M00:18:31Nudne Piątki
7Robert WALCZAK1M00:18:56Naramowice Biegają
8Jan HORDYCH1M00:19:00Zabiegany Szamocin
9Owen O SULLIVAN4M00:19:16 
10Adrian MORALEWSKI6M00:19:17 
11Marek CHOŁOTA1M00:19:20Biegowyswiat.pl
12Krzysztof KAMMER2M00:19:30 
13Paweł SOJA1M00:19:38 
14Przemysław BŁAŻEJEWSKI12M00:19:40
15Marcin GAŁKOWSKI1M00:19:43 
16Józef PAWŁOWSKI4M00:19:43 
17Adam KACZMAREK2M00:19:43 
18Mariusz OLEJNICZAK5M00:19:57CarBlack Konin
19Patryk WALCZAK1M00:20:04 
20Dominik WOJTCZAK1M00:20:10Morena Czołowa
21Paweł PRÜFER1M00:20:15 
22Bartosz PALOWSKI10M00:20:23COSMOS 06 KONIN
23Grzegorz Paweł NOWAK1M00:20:24parkrun tourists Poznań
24Leszek WSZENDYBYŁ11M00:20:30KB Aktywni Konin
25Jarosław FRĄCZYK1M00:20:30parkrun Toruń GP Team
26Michał SCHLEGEL1M00:20:32TreningSportowy.pl
27Dawid Adam DĘBOWSKI13M00:20:33 
28Robert BUGAJ6M00:20:39TRITON KONIN
29Przemysław NOWAK14M00:20:43COSMOS 06 KONIN
30Zbigniew KOSIŃSKI1M00:20:46 
31Maciej RYBICKI1M00:20:49 
32Krzysztof NOWACKI1M00:20:50NO NAME TEAM
33Agnieszka KIJAK1F00:20:53 
34Wojciech ŚRAMSKI1M00:21:11 
35Gabriela Maryka TRZEPACZ1F00:21:15 
36Artur WASIAK2M00:21:16 
37Sebastian ANTKOWIAK1M00:21:16 
38Maciej ZIÓŁKOWSKI1M00:21:16 
39Sebastian GOLCZAK1M00:21:19Grzmot Komorniki
40Damian MALAK7M00:21:19 
41Krzysztof PACZOSKA1M00:21:25 
42Dawid GUZENDA1M00:21:34Aktywny Ostrzeszów
43Maciej ŻUROWSKI12M00:21:38 
44Jacek BARAN1M00:21:43Klub Biegacza Wartko
45Konrad Mariusz NOWICZ2M00:21:44 
46Tomasz ŚLIWICKI3M00:21:55TRITON KONIN
47Tomasz KALISZ1M00:22:02 
48Krzysztof GRABOWSKI1M00:22:02Maratończyk Poznań
49Tadeusz GŁUPCZYK1M00:22:02Grupa Biegowa parkrun Warszawa
50Karol KOLSKI5M00:22:09 
51Krystian CHORĄŻEWSKI1M00:22:13 
52Mateusz KUBASIK1M00:22:20Kubasik Team
53Grzegorz JAMROZIK4M00:22:23Moldy Unicorns
54Adrian NOWAK8M00:22:28Klub Biegacza Wartko
55Mariusz LEŚNIEWICZ8M00:22:28TRITON KONIN
56Michał STĘPIŃSKI5M00:22:31 
57Piotr STOLARSKI1M00:22:36KB UE Poznań
58Dariusz NIEDZIELSKI1M00:22:38Vege Runners
59Arek PERLIŃSKI1M00:22:42 
60Marta Lidia LEBIODA1F00:22:43Morena Czołowa
61Jarosłąw KULIG21M00:22:45 
62Wojciech GRUCHALSKI1M00:22:49 
63Martyna ŁOPIANIAK1F00:22:56 
64Tomasz ŁOPIANIAK1M00:22:57LUKS Żórawina
65Michał KOZŁOWSKI2M00:22:58COSMOS 06 KONIN
66Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:23:04Biegamyrazem.pl
67Andrzej MACIASZEK4M00:23:06 
68Karol SOJA1M00:23:06 
69Krystian KOŁODZIEJCZAK16M00:23:06MORSY Konin
70Patryk FLIS1M00:23:16 
71Krzysztof GRANICZNY2M00:23:18 
72Bartosz ADAMCZYK3M00:23:24 
73Robert SERAFIŃSKI5M00:23:29 
74Szymon NOWAK10M00:23:30COSMOS 06 KONIN
75Klaudia ANTKOWIAK1F00:23:31 
76Bartosz MAJEWSKI4M00:23:32 
77Jakub DARUL3M00:23:36 
78Łukasz MACIEJEWSKI1M00:23:36 
79Tomasz LESZKO1M00:23:38S.L. Salos-Wodna Łódź
80Dawid WALCZAK2M00:23:38 
81Piotr BOROWIECKI1M00:23:41 
82Jakub WAWRZYNIAK2M00:23:45 
83Jacek PYTLAK3M00:23:49 
84Janusz KARASZEWSKI1M00:23:54 
85Maciej KAZIMIERSKI1M00:23:55Kutno Biega
86Magdalena ZALAS2F00:23:59 
87Joanna Magdalena LIBERKOWSKA1F00:24:03 
88Jacek MARCINIAK4M00:24:07 
89Ania FOLTYNIEWICZ-WOLSKA1F00:24:10 
90Mariusz ZIARNIAK10M00:24:10COSMOS 06 KONIN
91Marek KOBYŁKA3M00:24:13Supermaraton Kalisz
92Dariusz KASPRZAK2M00:24:15 
93Sylwek BANASIK1M00:24:17Drużyna Szpiku
94Bartosz BABIAK1M00:24:19 
95Łukasz PARUS1M00:24:20 
96Paweł PIEROŻYŃSKI13M00:24:21TRITON KONIN
97Patryk DOMAŃSKI1M00:24:23 
98Patryk SIPA1M00:24:27 
99Janusz ROŻEK11M00:24:34Klub Biegacza Wartko
100Krzysztof DANIELAK1M00:24:36 
101Krzysztof MAŁOLEPSZY2M00:24:39 
102Magdalena DĘBOWSKA10F00:24:41 
103Marcin MAŁOLEPSZY1M00:24:42 
104Ireneusz WOŹNIAK11M00:24:42 
105Joanna MARCINIAK1F00:24:45 
106Filip KĘDZIERSKI3M00:24:46 
107Basia KAPELA4F00:24:47Moldy Unicorns
108Malgorzata PAWLOWSKA1F00:24:49 
109Piotr SOBCZAK1M00:24:57Klub Biegacza Wartko
110Robert BUREK1M00:24:58 
111Katarzyna NOWAK9F00:25:00Klub Biegacza Wartko
112Grzegorz BANDUR1M00:25:02 
113Szymon PŁUCIENNIK5M00:25:05 
114Agata TRESENBERG13F00:25:06Klub Biegacza Wartko
115Kamil BARTCZAK10M00:25:06 
116Małgorzata NOWACKA1F00:25:10NO NAME TEAM
117Edmund PILARSKI21M00:25:11KB Aktywni Konin
118Arkadiusz SŁAWSKI3M00:25:14MORSY Konin
119Jakub POSPIESZYŃSKI15M00:25:17 
120Maciej KĘDZIERSKI5M00:25:31 
121Arkadiusz KANTANISTA1M00:25:37 
122Anna FRĄCZYK1F00:25:42parkrun Toruń GP Team
123Dawid CICHY9M00:25:46 
124Dawid TRZMIELEWSKI4M00:25:49 
125Rafał SZADKOWSKI5M00:25:50WYBITE JEDYNKI
126Klaudia BANDOWSKA3F00:25:55 
127Tomasz POŁOCZAŃSKI1M00:25:56 
128Marcin KACZOROWSKI1M00:26:04 
129Dariusz KOKOT1M00:26:04TRITON KONIN
130Szymon SYPNIEWSKI18M00:26:07 
131Joanna ŻAKOWSKA1F00:26:13 
132Przemysław KUJAWINSKI2M00:26:14 
133Weronika WODICZKO1F00:26:18Zdun Triahlon Team
134Marcela TUSZYŃSKA2F00:26:21 
135Paula KLAMA5F00:26:23TRITON KONIN
136Kamila RADKE7F00:26:25MORSY Konin
137Grażyna ŁECHTAŃSKA11F00:26:26 
138Małgorzata KOWALSKA1F00:26:27 
139Grzegorz JACEK12M00:26:30Klub Biegacza Wartko
140Rafał JACEK15M00:26:32Klub Biegacza Wartko
141Magdalena JASZCZAK4F00:26:33 
142Sebastian WOJCIECHOWSKI1M00:26:33Vege Runners
143Paulina KAJDAN1F00:26:33 
144Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI1M00:26:34 
145Adam ŁECHTAŃSKI1M00:26:36 
146Jan Dawid JASZCZAK2M00:26:37 
147Zygmunt WOJCIECHOWSKI1M00:26:45
148Klaudia OLEJNICZAK1F00:26:51 
149Jerzy PŁUSA1M00:26:52 
150Andrzej STRZYKOWSKI23M00:26:52 
151Michał NOWAK1M00:26:57 
152Marcin JANIAK3M00:27:02 
153Marta ANKLEWICZ2F00:27:07 
154Anna LEWANDOWSKA12F00:27:11 
155Zuzanna SZCZĘSNA17F00:27:18 
156Anna ANDRE1F00:27:24 
157Tomasz DARUL4M00:27:35 
158Marcin PRYKANOWSKI3M00:27:36 
159Urszula PRYKANOWSKA3F00:27:37 
160Dawid DROZDOWSKI17M00:27:43KB Aktywni Konin
161Katarzyna KUCHARCZYK1F00:27:45Klub Biegacza Wartko
162Robert WIŚNIEWSKI19M00:27:46Klub Biegacza Wartko
163Bartosz SZLACHETKA1M00:27:48Night Runners Września
164Basia SWOREK1F00:27:49Night Runners
165Joanna KASPRZAK1F00:27:53Porthcawl Runners
166Aneta LEWANDOWSKA11F00:27:55 
167Magdalena WRZESIŃSKA1F00:27:57 
168Anna SZCZĘSNA7F00:27:57 
169Tomasz BARTKOWIAK1M00:27:58 
170Bartosz JAWORSKI6M00:27:58TRITON KONIN
171Jakub GRZEGORZEWSKI2M00:28:15 
172Karolina CHMIELEWSKA1F00:28:21Luboński Klub Biegacza
173Adrian Diego STAN1M00:28:21 
174Monika Patrycja PŁUSA1F00:28:26
175Wioletta BRZYCHCY2F00:28:29 
176Magdalena AŁTUNIN1F00:28:37 
177Renata GIERWIELANIEC1F00:28:37 
178Wojciech NOWAK1M00:28:39
179Anna Maria RATAJCZYK3F00:28:39
180Waldemar BOGDAŃSKI13M00:28:41 
181Bernadeta PISZCZYGŁOWA1F00:28:42 
182Tomasz WOJCIECHOWSKI1M00:28:44TRITON KONIN
183Magdalena BARTCZAK-KAŹMIERCZAK2F00:28:55 
184Radek NOWAK1M00:28:55COSMOS 06 KONIN
185Aneta Weronika BUGAJ5F00:28:56TRITON KONIN
186Irena SZUMIŃSKA12F00:28:59Klub Biegacza Wartko
187Maria DOMAŃSKA1F00:29:03 
188Kinga KACHELSKA1F00:29:17 
189Inga OLEJNICZAK2F00:29:17CarBlack Konin
190Magdalena STACHURSKA1F00:29:18Klub Biegacza Wartko
191Ewelina MIERNIK2F00:29:18 
192Arkadiusz WAWRZEŁA1M00:29:19KB Aktywni Konin
193Anna KWIATKOWSKA1F00:29:25 
194Marta KUCHARSKA1F00:29:31Monaghan Town Runners
195Ewa OLEJNICZAK1F00:29:32CarBlack Konin
196Agnieszka GRZELAK2F00:29:43 
197Dorota GRANICZNA1F00:29:44 
198Piotr WIADEREK1M00:29:46Pędzące Żółwie
199Rafał MINTA4M00:29:52 
200Michał PAWLAK4M00:29:53 
201Barbara BRZEZIŃSKA1F00:29:53 
202Dorota BOGDAŃSKA15F00:29:58 
203Małgorzata ROZYNEK1F00:30:05Night Runners
204Paweł RATAJCZYK4M00:30:07 
205Dorota ZAWODNIAK2F00:30:07 
206Robert NIESTATEK6M00:30:12 
207Wojciech ZAWODNIAK2M00:30:13 
208Danuta PRZYBYLSKA5F00:30:14 
209Małgorzata KULIG18F00:30:30 
210Agata MALAK2F00:30:35 
211Jolanta PUPIN4F00:30:35 
212Arkadiusz JANKOWSKI4M00:30:36Klub Biegacza Wartko
213Bartosz KUBIAK1M00:30:42COSMOS 06 KONIN
214Dominik DOMAŃSKI1M00:30:44 
215Kamila FRĄTCZAK1F00:30:46 
216Ewelina8 PIASKOWSKA1F00:30:46Klub Biegacza Wartko
217Magdalena Cecylia SZEFLIŃSKA1F00:30:47 
218Paulina PRZEWOSKA1F00:30:49 
219Paulina CHYĆKO1F00:30:51Maratończyk Poznań
220Andrzej NOWAK1M00:31:01Night Runners
221Adam SZYSZŁOW1M00:31:06 
222Beata MACIEJEWSKA1F00:31:12 
223Grażyna TYLAK13F00:31:37TRITON KONIN
224Dariusz ZIELINSKI1M00:31:59 
225Anna KUBASIK1F00:32:09Kubasik Team
226Tomasz KUBASIK1M00:32:10Kubasik Team
227Alicja SWĘDROWSKA1F00:32:12 
228Marta ADAMCZYK2F00:32:14 
229Sebastian BYCZYŃSKI1M00:32:15 
230Przemysław PANKOWSKI3M00:32:20 
231Małogrzata KOBYŁKA3F00:32:25 
232Piotr MACIEJEWSKI1M00:32:43Supermaraton Kalisz
233Aldona MACIEJEWSKA1F00:32:43 
234Marek PAWLAK2M00:32:55 
235Wojciech RACZAK13M00:33:38KB Aktywni Konin
236Iga WOŹNIAK1F00:33:47 
237Marlena STUCZYŃSKA1F00:34:02 
238Marzena GRZYBOWSKA3F00:34:03 
239Paulina ADAMCZEWSKA6F00:34:05 
240Zbigniew POSPIESZYŃSKI18M00:34:05 
241Karina PŁOCINIAK6F00:34:05 
242Justyna WIŚNIEWSKA2F00:34:41 
243Franciszek KALISTY1M00:34:45 
244Mateusz ANTONIEWICZ1M00:34:53 
245Gracjan ŚMIETAŃSKI1M00:34:57 
246Aleksandra Monika RYPNIEWSKA1F00:35:24 
247Michalina WIŚNIEWSKA2F00:35:24 
248Agata KASPRZAK1F00:35:31 
249Magdalena JARMUŻ1F00:36:13 
250Karolina KACPRZAK7F00:36:17 
251Iga POSPIESZYNSKA4F00:36:20 
252Natalia SYPNIEWSKA9F00:37:07 
253Sylwia TYMCZAK1F00:37:25 
254Frank HARRIS1M00:37:56 
255Justyna RAU1F00:38:10Ciastki.pz
256Agata-Maria CZKALSKA11F00:38:17 
257Radosław KOSMOWSKI1M00:38:32 
258Robert ZAWADZIŃSKI19M00:39:16Ten Bears Team
259Artur ZAWADZIŃSKI1M00:40:00Ten Bears Team
260Adrianna BARTCZAK2F00:40:03 
261Maria Magdalena SZMAJDKA1F00:40:03 
262Beata HADYŃSKA1F00:40:06 
263Izabela KACPRZAK26F00:40:57 
264Teresa DEPIŃSKA- KAPELA2F00:40:59 
265Anna WSZENDYBYŁ13F00:41:41 
266Edyta WIŚNIEWSKA16F00:42:08 
267Iwona Ewa PŁUSA1F00:42:12 
268Jakub ZAWADZIŃSKI1M00:42:13Ten Bears Team
269Maria PIETRZAK2F00:42:23 
270Sławka OLEJNICZAK1F00:42:49Ciastki.pz
271Marta SYPNIEWSKA1F00:43:01 
272Adam KRASNODĘBSKI1M00:43:15 
273Izabela KOŁODZIEJCZAK5F00:43:25MORSY Konin
274Joanna LUCZAK1F00:43:52 
275Wioletta MIEDZINSKA2F00:44:20 
276Marta KACZOR1F00:45:10 
277Monika POSPIESZYNSKA14F00:45:18 
278Sylwia HARRIS1F00:45:45 
279Tomasz MATECKI1M00:46:03Czerwonak Biega
280Beata WSZENDYBYŁ1F00:46:09 
281Przemysław KOLENDA1M00:49:29 
282Joanna ŁYKO1F00:50:46 
283Andzia SI1F00:50:47 
284Józef KAPELA1M00:52:19 
285Gabriela KACPRZAK1F00:53:12