#151 parkrun Kalisz

Pięknie, radośnie i słonecznie upłynął nam ostatni parkrun. Spotkaliśmy się z okazji Dnia Mamy, ale powodów do świętowania mieliśmy o wiele więcej!

Swój 50 bieg pokonał Marek KOBYŁKA. Gratulujemy!

Dyplom z okazji 25 wolontariatu odebrała nasza fotograf Agnieszka ANDRZEJEWSKA, co zostało uwiecznione przez Izę RĄCKĄ, już po raz setny!

Jakby tego było mało, złożyliśmy życzenia imieninowe Asi NOWACKIEJ. Wszystkiego najlepszego!

Dzięki tym wszystkim okazjom, solenizantom i jubilatom, bilans kaloryczny był zdecydowanie dodatni.

Gorąca i pełna serdeczności atmosfera naszego spotkania przypadła do gustu gościowi z Wrocławia- Markowi STEPOWICZOWI. Zachęcamy wszystkich do parkrunowej turystyki- warto odwiedzać inne lokalizacje bo z jednej strony w każdej jest coś wyjątkowego, a z drugiej- wszędzie poczujecie się jak u siebie.

Nie byłoby parkrun bez wolontariuszy- tym razem bieg zorganizowali dla Was: Weronika WODICZKO (koordynator), Marcin ANDRZEJEWSKI (pomiar czasu), Mieczysław NOWACKI (pozycje na mecie), Marzena BAJER (skaner), Iza RĄCKA i Agnieszka ANDRZEJEWSKA (zdjęcia), Magda SOŁTYSIAK (zamykający stawkę), Marek SOŁTYSIAK i Przemek ZIÓŁKOWSKI (woda), Joanna NOWACKA (przechowanie sprzętu.)

Po bieganiu i zjedzeniu jubileuszowych słodyczy udaliśmy się na dalszą część parkrun- do cafe.calisia.pl przy Al. Wolności. Pamiętajcie, że każdy z Was jest tam mile widziany. To właśnie tam wprowadzamy wyniki, które znajdziecie tutaj: https://www.parkrun.pl/kalisz/rezultaty/weeklyresults/?runSeqNumber=151

Do zobaczenia już w najbliższą sobotę o 9:00, na kolejnym “specjalnym” parkrun, tym razem z okazji Dnia Dziecka!

Raport dostępny jest również:tutaj

autor notatki: Weronika WODICZKO