#153 parkrun Kalisz

Lato zawitało do nas na dobre. To był cudowny, aktywny weekend. Bardzo dużo działo się w Kaliszu, dlatego cieszy nas, że znaleźliście czas żeby w sobotę wstać wcześnie i pojawić się na ścieżce przy Aquaparku. Kilka osób zawitało do nas po raz pierwszy, zapraszamy serdecznie co sobotę!

Debiutantki podczas odprawy.

62 osoby mogły cieszyć się biegiem dzięki 11 wolontariuszom- Weronice WODICZKO (koordynator), Sewerowi WIECZORKOWI (pomiar czasu), Jakubowi MATUSZCZAKOWI (pozycje na mecie), Mieczysławowi NOWACKIEMU (asystujący przy pozycjach), Marzenie BAJER (skaner), Agnieszce i Marcinowi ANDRZEJEWSKIM (zdjęcia), Marcie SZYMANOWSKIEJ (zamykający stawkę), Adzie WODICZKO (woda i sortowanie tokenów), Jackowi BAJEROWI (woda) oraz Michałowi POŚPIECHOWI (przechowanie sprzętu.) Serdecznie dziękujemy całej ekipie i zachęcamy wszystkich do zgłaszania się do obsługi kolejnych biegów. Jest to duża frajda i każdy sobie poradzi, a na miejscu zawsze czuwa koordynator, który pomoże w każdej sytuacji ;) Harmonogram wolontariuszy znajdziecie tutaj:

Od czasu do czasu super być wolontariuszem :)

Każdy kto będzie wolontariuszem tylko i aż 25 razy, zostaje uhonorowany dyplomem i ma możliwość zamówienia specjalnej parkrunowej koszulki. Już niedługo w fioletach wystąpi Mieczysław NOWACKI! Gratulujemy i dziękujemy za pyszne ciasto :)

Wolontariat to sposób żeby pojawić się na biegu i nie musieć w nim biec... Marcin ANDRZEJEWSKI w oczekiwaniu na start w biegu z cyklu Grand Prix Ziemi Kaliskiej przejął rolę fotografa i jak widać dwoił się i troił żeby spełnić oczekiwania... poprzeczkę Agnieszka zawiesiła wysoko, a sprytny Marcin chyba próbował przejść pod nią.

Agnieszka i Marcin w akcji.

Po biegu przenieśliśmy się na plażę w Cafe Calisia, gdzie mogliśmy wgrać wyniki, zdjęcia i ... myślami być już przy kolejnym spotkaniu. Oby do soboty!

na plaży fajnie jest!

wyniki biegu znajdziecie tutaj: https://www.parkrun.pl/kalisz/rezultaty/weeklyresults/?runSeqNumber=153

Raport dostępny jest również:tutaj

autor notatki: Weronika WODICZKO