#160 parkrun Kalisz

Sezon urlopowy w pełni, ale dla frekwencji na naszych spotkaniach nie ma to większego znaczenia bo, jak się okazuje, przemieszczamy się po kraju i nie tylko, nie rezygnując z parkrun na ile się da. A skoro nasi stali bywalcy odwiedzają inne lokalizacje, na tej samej zasadzie nas również odwiedzają goście i rachunek się wyrównuje. 92 uczestników mile nas zaskoczyło :)

Tato z córą przybiegli aż ze Świnoujścia :)

Właśnie przy okazji letnich wyjazdów odwiedzili nas goście m.in. z Poznania i Świnoujścia korzystając z tego, że ten sam kod uczestnika obowiązuje we wszystkich lokalizacjach parkrun (w Polsce i na świecie.)

Artur najczęściej biega w zaprzyjaźnionej lokalizacji parkrun Poznań

Gorącą atmosferę podgrzał podwójny jubileusz - 50 bieg juniorki Klaudii Antkowiak oraz 100 jej Taty Sebastiana. Z tej okazji jubilaci poczęstowali nas pysznymi arbuzami oraz cukierkami.

Niedaleko pada jabłko od jabłoni :)

Obsada wolontariacka jak zwykle dopisała. Bieg zorganizowali dla Was: Weronika Wodiczko (koordynator), Ania Przywara (pomiar czasu), Mieczysław Nowacki i Ada Wodiczko (tokeny), Asia Synkowska (skaner), Paweł Olek i Jakub Matuszewski (fotograf), Radek Pior i Ania Matuszewska (woda), Piotr Sternik (zamykający stawkę), Edyta Marciniak (sortowanie tokenów) oraz Michał Pośpiech (przechowanie sprzętu.) Serdecznie wszystkich zachęcamy do zabawy w wolontariat - dostępne role sprawdzicie tutaj: https://www.parkrun.pl/kalisz/harmonogramwolontariuszy/

Wesoła ekipa

Jeżeli lubicie łączyć wolontariat z bieganiem, najlepsza okazja będzie już w najbliższą sobotę 3. sierpnia, tego dnia odbędzie się bowiem tradycyjnie bieg z pacemakerami czyli osobami, które pobiegną na określony czas. Jaki? To zależy od Was! Zgłaszajcie swoje propozycje w komentarzach.

Zamykający stawkę- Wasza ulubiona rola wolontariacka

Po gorącym biegu spotkaliśmy się w Cafe Calisia na pysznej kawie, bajglach, ploteczkach i wprowadziliśmy wyniki i zdjęcia do systemu. Swoje rezultaty znajdziecie tutaj: https://www.parkrun.pl/kalisz/rezultaty/weeklyresults/?runSeqNumber=160

Teraz nie pozostaje nam nic innego niż cierpliwie czekać na sobotę :)

Raport dostępny jest również : tutaj

Do zobaczenia!

autor notatki: Weronika Wodiczko