#162 parkrun Kalisz

Dzisiejsza – 162. edycja parkrun Kalisz pokazała, że parkrun jest całkowicie dla każdego, dla biegających, truchtających i spacerujących, a najważniejsze, że każdy może zostać wolontariuszem, skoro ja mogłam zostać koordynatorem! Niemożliwe stało się możliwe. Właśnie dzięki wolontariuszom parkrun trwa. Dlatego zachęcam każdego do aktywnego włączenia się w wolontariat. To naprawdę duża przyjemność i satysfakcja. Dzisiaj, kolejny raz obsada wolontariacka dopisała. O bezpieczeństwo, pomiar czasu oraz identyfikację uczestników zadbali:

Artur Kaźmierczak – stoper

Mieczysław Nowacki – tokeny

Marzena Bajer – skaner

Aneta Kaźmierczak – zamykający stawkę

Ada Wodiczko i Adam Nowacki – woda

Agnieszka Andrzejewska – foto

Rafał Pawlak – sortowanie tokenów

Artur Nowacki – wprowadzanie wyników

Joanna Nowacka – przechowywanie sprzętu

Joanna Synkowska – koordynator biegu

parkrun to nie tylko bieganie, truchtanie, spacerowanie, ale także, a może przede wszystkim, spotkanie fantastycznych ludzi.

Żeby te nasze sobotnie spotkania mogły trwać, jeszcze raz, wszystkich serdecznie zachęcam do włączenia się w wolontariat - dostępne role można sprawdzić tutaj: https://www.parkrun.pl/kalisz/harmonogramwolontariuszy.

Dzisiaj przygotowane zostały dyplomy dla Jubilatów. Za 50. bieg dyplom otrzymał Dominik Bystrzycki. Gratulujemy!

Przed startem, jak co tydzień, zostaliśmy uwiecznieni na grupowym zdjęciu.

Dziś na parkrun przybyło 85 osób, które postanowiły pobiec, potruchtać lub po prostu pospacerować. Wśród nich znalazło się 4 debiutantów, oraz wielu gości z innych lokalizacji, między innymi z Poznania, Torunia, Warszawy i Gdańska. Bardzo dziękujemy za przybycie na parkrun w Kaliszu i wspólny bieg.

Szczegółowe rezultaty dostępne są tu:

https://www.parkrun.pl/kalisz/rezultaty/weeklyresults/?runSeqNumber=162.

Po zakończeniu, spotkaliśmy się przy pysznej kawie, w Cafe Calisia, gdzie wprowadziliśmy wyniki, ułożyliśmy tokeny i skadrowaliśmy zdjęcia oraz skosztowaliśmy pysznego ciasta, którym częstowała dziś Daria Pawlak. Dziękujemy! Zapraszamy wszystkich parkrunowiczów na sobotnie spotkanie przy kawie, każdy uczestnik parkrun jest tu mile widziany.

Do zobaczenia o 9:00 w przyszłą sobotę.

Raport dostępny jest również : tutaj

Autor notatki: Joanna Synkowska