#37 parkrun Katowice

Kolejna aktywna sobota za nami i kolejne kilometry pokonaliśmy wspólnymi siłami. Łącznie w biegu wzięły udział 32 osoby, a przy organizacji pomagało pięciu wolontariuszy - Iwona BZDYK • Joanna SZAJBEL • Oliwia MASNY • Przemysław GONERA oraz koordynatorka Ania. Dzięki za pozytywny zastrzyk energii, za wspólne robienie fali i po prostu za wykonanie dobrej roboty  :)

Dziś sporo debiutów - pierwszy raz dyrektorem biegu był Przemek, który jednocześnie zaliczył swój 37 parkrun. Także pierwszy raz wolontariuszami były Asia i Iwona. Mam nadzieję, że jeszcze nieraz dołączycie do nas po drugiej strony trasy  :)  W dzisiejszym biegu po raz pierwszy wziął udział jeden uczestnik - Krystian. Dzięki za dzisiaj i mamy nadzieję, że nie raz i nie dwa spotkamy się jeszcze w sobotni poranek w parku  :)

Sporo lodu i śniegu jest na trasie, przez co biegnie się wolniej przy tym samym lub nawet większym wydatku energetycznym. Pamiętajcie o tym, gdy porównujecie swoje czasy z poprzednimi biegami. Na szczęście wszyscy szczęśliwie dobiegli do mety, a trzy osoby w międzyczasie poprawiły swoje parkrunowe życiówki. Gratulacje dla Oli, Artura oraz Pawła, który jednocześnie wygrał cały bieg.

Pierwsze uczestniczki na mecie:

1. Ewelina Puchała 24:20
2. Patrycja Maćkowiak 24:42
3. Aleksandra Ochwat 25:38

Pierwsi uczestnicy na mecie:

1. Paweł Pusz 19:18
2. Tomasz Iwanyszyn 20:12
3. Marcin Brol 20:40

Dzięki wielkie za udział w dzisiejszym biegu i do zobaczenia za tydzień na 38. parkrun Katowice!  :)