#39 parkrun Katowice

Kameralny parkrun, ale pełen pozytywnej energii. 22 osoby rozbiegły się po parkowych alejkach w sobotni poranek. Na trasie nie było tym razem fotografa, jednak towarzyszyła nam telewizja Telpol INFO, która nagrała materiał z dzisiejszego biegu.

Dalej w parku jest dużo lodu i śniegu, przez co trzeba na siebie szczególnie uważać i pamiętać o dobrej rozgrzewce. Na starcie stanęło 8 kobiet i 14 mężczyzn, w tym jeden uczestnik po raz pierwszy w Katowicach. Witamy Leszka z parkrun Kraków i cieszymy się, że odwiedziłeś naszą lokalizację  :)

Mimo trudnych warunków jeden uczestnik poprawił swój rekord życiowy. Gratulacje dla Artura, który od dziś ma nową życiówkę. Z pewnością rezultat uda się poprawić na wiosnę, za co trzymamy kciuki!  :)

Dziękuję Asi, która dziś była na skanerze, Oliwii, która dostarczyła ciepłą herbatę oraz wydawała tokeny, Przemkowi, który pomógł zebrać oznaczenia trasy. Przy biegu pomogła również koordynatorka Ania, która oznaczyła trasę, poprowadziła bieg oraz zmierzyła czas. Dziękuje wam za pomoc w organizacji biegu i zachęcam pozostałych uczestników lub inne osoby zainteresowane wolontariatem do zgłaszania się do nas w wiadomościach prywatnych lub poprzez maila na adres katowicebiuro@parkrun.com. Najbliższa okazja, by pomóc to 11 lutego, więc zapraszamy!  :)

Pierwsze uczestniczki na mecie:

1. Katarzyna Bzdyk 24:10
2. Patrycja Maćkowiak 26:48
3. Klaudia Piątek-Olszewska 27:27

Pierwsi uczestnicy na mecie:

1. Tomasz Iwanyszyn 20:21
2. Rafał Kapica 21:41
3. Marcin Szmukier 22:22

Najlepsze współczynniki:

1. Tomasz Iwanyszyn 64,46%
2. Rafał Kapica 63,41%
3. Julia Baron 62,98%

Dziękujemy za udział w dzisiejszym biegu i zapraszamy za tydzień na Bieg Walentynkowy!