parkrun Katowice 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Aston PERRIN1M00:15:46Long Eaton RC
2Tomasz BREMBOR3M00:15:53 
3Cameron WATSON1M00:16:13Inverclyde AC
4Artur ROSIŃSKI30M00:16:31 
5Maksym SKRYPNYK1M00:16:34 
6Daniel MIKIELSKI1M00:16:40 
7Maciej KOWOLIK2M00:16:50 
8Maciej ZIĘCINA7M00:16:50ADS Masna
9Leszek PSTRAŚ36M00:16:54 
10Kuba TESLUK9M00:17:01Decathlon Sosnowiec #SzybkiSzpil
11Bartosz DUDEK4M00:17:01 
12Tomasz Henryk BAGROWSKI2M00:17:05Radość Biegania
13Piotr BRYŚ1M00:17:07RUNHOGS Tychy
14Wojciech KAŁUS20M00:17:12 
15Bartosz SZYMAŃSKI7M00:17:13 
16Arkadiusz SZYMCZAK3M00:17:15 
17Rafał AMBORSKI1M00:17:15 
18Agnieszka GORTEL-MACIUK3F00:17:15 
19Przemysław GIBIEC2M00:17:15Olza Cieszyn
20Adam KUKOWKA14M00:17:24 
21Kacper MROWIEC19M00:17:25 
22Adam JAGIEŁA5M00:17:26 
23Piotr RZEPKA75M00:17:32Hernik Team
24Jan KOWALCZE3M00:17:35 
25Tomasz IWANYSZYN103M00:17:35 
26Marek KUBISTA8M00:17:37 
27Robert GOLEŃ3M00:17:37 
28Grzegorz SKWORC17M00:17:37 
29Lech GŁOWIAK2M00:17:38 
30Maciej HARĘŻA1M00:17:40 
31Piotr ROSIAK1M00:17:41Rysio Team
32Marcin BEDNARCZYK27M00:17:41Pogoria Biega
33Tomasz BIZOŃ12M00:17:41Czorno Linia Lędziny
34Marcin SZMUKIER16M00:17:42 
35Karol BIZOŃ3M00:17:42Czorno Linia Lędziny
36Michał GOŁASZEWSKI1M00:17:44Team Kopeć
37Pawel PUSZ16M00:17:46 
38Mateusz Marek MUSKAŁA31M00:17:48Huragan Ligota
39Kamil KLIMAS4M00:17:49 
40Karol RYSZKA3M00:17:55 
41Krzysztof JANIK7M00:17:56Kenyan Power
42Damian LAZAR1M00:17:56 
43Józef CHMIELORZ14M00:17:57Carbon OCR Racing Team
44Przemysław BASA1M00:17:57Stadion Śląski
45Rafał MYKAŁA106M00:18:00 
46Tomasz WOJCIECHOWSKI1M00:18:00Civil Service Hrs and A.C.
47Kamil Jakub BEZNER1M00:18:06 
48Marcin MAŁYSA13M00:18:09 
49Mariusz WYSOCKI11M00:18:09 
50Michal MURAWSKI2M00:18:10 
51Robert SUDARA6M00:18:13 
52Arkadiusz MYSIAK24M00:18:13Warta Runners
53Mariusz DRABIŃSKI1M00:18:17KB MCKiS Jaworzno
54Ireneusz WALUGA11M00:18:18 
55Norbert ROZMUS1M00:18:20 
56Marek CHOŁOTA1M00:18:21Biegowyswiat.pl
57Rafał TKACZEWSKI1M00:18:25 
58Wojciech LICHOTA1M00:18:26Lichota Team
59Rafał MIKOŁAJCZYK86M00:18:26 
60Barbara ZAKOWIECKA6F00:18:27 
61Paweł RYBCZAK6M00:18:27 
62Piotr PALIGA1M00:18:28 
63Natalia GRACZ37F00:18:29Hernik Team
64Roch Rafał PAJĄK1M00:18:30 
65Dawid GOŁYŚ1M00:18:30 
66Michalina MENDECKA5F00:18:32 
67Jarosław KOCUR1M00:18:32 
68Jakub LYSKO2M00:18:34WKB META Lubliniec
69Artur Marcin ŁABĘDŹ1M00:18:36ITMBW Kraków
70Łukasz KLAŚ1M00:18:36Nudne Piątki
71Jerzy STEC17M00:18:38Chciałbym dodać klub
72Michał STANIECKO2M00:18:38 
73Bartek DUDEK8M00:18:39 
74Grzegorz Paweł NOWAK1M00:18:39parkrun tourists Poznań
75Michał MIZGAŁA41M00:18:40 
76Marek PYKA6M00:18:40 
77Dawid KOMOREK4M00:18:41 
78Marek ZYCH1M00:18:43 
79Mariusz BIJAK1M00:18:44 
80Tomasz WEGLINSKI4M00:18:46 
81Tomasz ZIAJSKI5M00:18:47 
82Marcin BROL17M00:18:48 
83Maciej SMOCZYŃSKI3M00:18:49Saint-Gobain SQUAD
84Simon MESSENGER1M00:18:50Herne Hill Harriers
85Dariusz MAŁKIEWICZ65M00:18:50PGB - Sportowa Paczka
86Krzysztof ROGOWSKI7M00:18:52 
87Marek BUKOWSKI1M00:18:54 
88Mateusz ZYG1M00:18:55 
89Kev HOWARTH1M00:18:55Petts Wood Runners
90Bartłomiej RATYŃSKI3M00:18:58 
91Dominik Jan BŁASZCZYK4M00:19:00Night Runners
92Kevin GZIEL2M00:19:00 
93Adam Aleksander OLEJNIK5M00:19:01 
94Wojciech WEINERT2M00:19:02 
95Jakub MAN5M00:19:04 
96Krzysztof WANAT2M00:19:05Bristol and West AC
97Wiesław SIKORA2M00:19:05Olza Cieszyn
98Marek SKRZELOWSKI5M00:19:08 
99Krystian KACZMARSKI17M00:19:08 
100Oliver KNIGHT1M00:19:10 
101Piotr M. KINDLER30M00:19:10 
102Tomasz SARAT74M00:19:10 
103Marcin BLUS19M00:19:12 
104Robert KESICKI16M00:19:12 
105Sandro SURWIŁO1M00:19:13 
106Paweł WOJTASIEWICZ9M00:19:13 
107Zbigniew BUJOK1M00:19:13Olza Cieszyn
108Michal SZCZEPANCZYK1M00:19:15Newbury AC
109Fryderyk POPIEL-SCHNEIDER1M00:19:15CS Ternes Paris Athlétisme
110Richard MCALPIN2M00:19:17Ballydrain Harriers
111Mateusz MUCHA63M00:19:17 
112Adam NAPIÓRKOWSKI46M00:19:19 
113Michał FETLER3M00:19:19 
114Bartłomiej ZBĄSKI4M00:19:20 
115Roman OPUCHLIK12M00:19:21 
116Bogusław OPRYSZEK1M00:19:22ITMBW Kraków
117Marcin FRANEK1M00:19:22Cieszynioki
118Adam MADEJSKI1M00:19:23RKS Huwdu
119Tomasz RYGLEWICZ48M00:19:23 
120Tomasz RAK1M00:19:24PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
121Adam Grzgorz SKUDLIK1M00:19:24 
122Mark GADIE1M00:19:27East Hull Harriers & AC
123Marcin PAWLIKOWSKI52M00:19:28 
124John LOW1M00:19:29Climb South West Trail Team
125Krzysiek Tadeusz SZYMKOWSKI10M00:19:30 
126Emilian DZIUBA4M00:19:30 
127Bartłomiej MORDYŃSKI1M00:19:31 
128Miłosz LECH4M00:19:31KB MCKiS Jaworzno
129Łukasz BRZDĄK1M00:19:32Night Runners
130Adam Łukasz IDZIKOWSKI1M00:19:32 
131Andrzej BYTOM8M00:19:32 
132Michał FABIAN2M00:19:33 
133Rafał PUTAJ1M00:19:34 
134Sławomir TRACZ3M00:19:34 
135Krzysztof SZALA1M00:19:35 
136Sandra MIKOŁAJCZYK3F00:19:35 
137Kamil HERNAS2M00:19:36TGB LAKE RUNNERS
138Norbert BRZÓZKA6M00:19:36Pogoria Biega
139Marcin URBAŃCZYK1M00:19:36 
140Karol Piotr DUDEK1M00:19:38 
141Piotr CZOPIK7M00:19:39 
142Adrian DITRICH2M00:19:40 
143Agata HILASZEK24F00:19:40Night Runners
144Grzegorz MRÓZ2M00:19:41 
145Adam JUZYK1M00:19:41 
146Marcin OLSZOWSKI1M00:19:41Olza Cieszyn
147Marcin MIKOS8M00:19:44Night Runners
148Daniel SKRZYPKOWSKI1M00:19:45sportfaza.pl
149Zbigniew OKRÓJ3M00:19:45 
150Mariusz Andrzej KASTELIK1M00:19:45 
151Zuzanna PALEJ12F00:19:45 
152Andrzej Krzysztof BARTMAŃSKI4M00:19:47 
153Dawid SURMA17M00:19:47 
154Tomasz NIZIOŁ1M00:19:47 
155Karol TESSA1M00:19:47Bydgoszcz Fan Maraton
156Aleksandra JACHIMCZYK3F00:19:48 
157Nathan SCOTT1M00:19:48Freedom tri
158Artur HRYNIEWIECKI6M00:19:48 
159Tomasz DZIDA2M00:19:50 
160Jakub MAREKWICA8M00:19:50 
161Piotr BULACZ1M00:19:50Sudbury Joggers
162Rafał KAPICA89M00:19:52 
163Krzysztof DUDA92M00:19:52 
164Marek WINKLER2M00:19:52ADS Masna
165Pawel PIERZCHALSKI3M00:19:54 
166Patryk NOWAK2M00:19:54 
167Artur OLSZEWSKI143M00:19:55 
168Tomasz GREWIŃSKI1M00:19:55 
169Paweł KRZEMIŃSKI3M00:19:57 
170Rafał TOMCZYK1M00:19:57DUDYCZ run
171Maciej ŁOTECKI1M00:19:57ITMBW Kraków
172Łukasz STĘPIEŃ1M00:19:57 
173Piotr SKUDLARSKI1M00:19:58 
174Radosław Adrian KOBEL1M00:19:58 
175Dorota REDZIK2F00:19:58 
176Rafał GRUSZKA7M00:19:58 
177Frederic MOUNIER7M00:19:59 
178Cyprian CZOP1M00:19:59 
179Kamil BIEGAJ2M00:19:59 
180Mateusz MERCIK6M00:20:00#YOLOTEAMKRK
181Roman WYSZYŃSKI5M00:20:01 
182Stanisław ORLICKI3M00:20:01 
183Rafał SZCZEPAŃSKI19M00:20:02Opel Active Team
184Leszek BEHOUNEK1M00:20:03Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane
185Mikolaj KOLBUK1M00:20:03 
186Mateusz SKALSKI1M00:20:04 
187Patryk SZWEDA11M00:20:04 
188Stasiu ORLICKI4M00:20:04 
189Maciej CZECH91M00:20:05 
190Sławomir BUCKI2M00:20:05 
191Tadeusz SAMBAK1M00:20:06Zadyszka Oświęcim
192Maciej JASZCZYŃSKI2M00:20:06Lacho Team
193Krzysztof MAJEK10M00:20:07 
194Krzysztof TROJANEK4M00:20:07 
195Tomasz Wojciech KORNATOWSKI5M00:20:07Night Runners
196Marcin KUŚKA7M00:20:07 
197Kamil ZATOŃSKI2M00:20:08 
198Dariusz SANICKI2M00:20:08 
199Adam WOŹNIAK1M00:20:09 
200Katarzyna BZDYK65F00:20:09 
201Łukasz ROTH1M00:20:10Night Runners
202Tomasz DANIŁOWSKI101M00:20:10 
203Roman MATYSIAK3M00:20:12 
204Andrzej OSMĘDA1M00:20:14Wolbrom TEAM
205Tomek JARCZYK4M00:20:14Beaumont RC
206Rafał FRANIELCZYK9M00:20:14Night Runners
207Adrian WRZECIONKOWSKI6M00:20:15TGB LAKE RUNNERS
208Dariusz BIEDROŃ13M00:20:15 
209Kamil Adrian PAŁKA1M00:20:17 
210Piotr Karol GRZYŚ1M00:20:18Biegamyrazem.pl
211Rafał MATYKIEWICZ1M00:20:18 
212Paweł WRÓBEL1M00:20:18 
213Andrew FORSTER1M00:20:19Didcot Runners
214Bartlomiej GLINIECKI1M00:20:20Rebellion of Free Runners
215Piotr WIĘCZKOWSKI68M00:20:20W pogoni za duchem
216Józef WÓJCIK1M00:20:20 
217Marek ZIMNIK2M00:20:20 
218Szymon WĘGRZYN5M00:20:21 
219Marcin MIRKIEWICZ1M00:20:22 
220Daniel KANCEL48M00:20:22 
221Maurycy MUZYKA8M00:20:22 
222Michał HURAS1M00:20:22 
223Jakub BRZOZOWICZ5M00:20:22 
224Piotr MALEJKA43M00:20:23ADS Masna
225Krzysztof KĘPA2M00:20:23ADS Masna
226Dawid Jan STYLOK1M00:20:23 
227Jacek KINEL8M00:20:25ADS Masna
228Igor KASZEWSKI2M00:20:25Night Runners
229Konrad JARNOT2M00:20:26 
230Michał BARA1M00:20:26 
231Nikodem STEMPAK2M00:20:26 
232Wojciech JARMUŁ1M00:20:27 
233Adam KOTAS103M00:20:28 
234Martin OSADNIK2M00:20:28 
235Sławosz GŁODEK22M00:20:28 
236Dylan JONES1M00:20:29 
237Tadeusz GŁUPCZYK4M00:20:29100 Marathon Club Polska
238Łukasz WYWIAŁ104M00:20:29Saint-Gobain SQUAD
239Robert SMYK3M00:20:30 
240Joe CAWLEY1M00:20:30Bray Runners
241Luca CATTANEO7M00:20:30 
242Aleksander RACEWICZ1M00:20:31 
243Sebastian SÓJKA1M00:20:32Night Runners
244Ewa KARCHNIWY1F00:20:32Night Runners
245Marek WÓJTOWICZ15M00:20:34 
246Mike HODGES2M00:20:34 
247Marek MADEJ3M00:20:34 
248Arron TREVOR1M00:20:35Grupa Biegowa parkrun Warszawa
249Marek OPIŁEK62M00:20:35Euvic
250Marcin Szczepan HOJNCA16M00:20:35 
251Paweł KUBIAK4M00:20:36 
252Krzysztof OLEKSY20M00:20:36ADS Masna
253Mateusz LECHOWICZ1M00:20:38 
254Mikolaj DUDZINSKI12M00:20:38Towarzystwo Sportowe Sokół Śląsk
255Katarzyna MALEJKA88F00:20:38ADS Masna
256Adam KONEFAŁ1M00:20:38 
257Ben KOSCHALKA1M00:20:38 
258Patryk KOŹMIŃSKI58M00:20:39Huragan Ligota
259Emilia STAŃKOWSKA3F00:20:41 
260Tymoteusz MAJCHRZAK7M00:20:41 
261Dariusz DZIWAK1M00:20:41 
262Michał KOWALCZYKOWSKI1M00:20:42Rysio Team
263Daniel KORCZ3M00:20:42 
264Rafał BARSKI8M00:20:42 
265Agnieszka KIJAK1F00:20:42 
266Ireneusz ŻARŁOK2M00:20:43 
267Adam ZIÓŁEK25M00:20:44 
268Milosz BRYCH1M00:20:44 
269Tomasz PĘCZAK11M00:20:45 
270Tomasz STAJER15M00:20:45 
271Michał RYGIEL1M00:20:45 
272Stefan ZAWADZKI1M00:20:46 
273Artur NITKA2M00:20:46 
274Paweł POŚPIECH1M00:20:47 
275Daniel SACAŁA26M00:20:48 
276Maciek KALUS2M00:20:48Run Wednesdays
277Kamil PAWELEC1M00:20:48PZU Sport Team
278Mateusz BANAŚ55M00:20:49Night Runners
279Sebastian ZIOŁA1M00:20:50TGB LAKE RUNNERS
280Duncan ANDERSON1M00:20:50Worthing Park Run
281Andrzej SOWA11M00:20:50 
282Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:20:50Biegamyrazem.pl
283Marek KUBICA34M00:20:51 
284Urszula SZEWCZYK3F00:20:51 
285Jacek Ryszard SMOLINIEC7M00:20:51ITMBW Kraków
286Judyta LECH1F00:20:52ITMBW Kraków
287Oliver GARBAS1M00:20:52Stevenage Striders
288Damian MARCINIAK2M00:20:54 
289Przemysław SŁUPIK2M00:20:54 
290Mateusz WOJNAROWSKI2M00:20:54 
291Szymon GRZEŚKÓW1M00:20:56 
292Marcin SCHABOWSKI22M00:20:56 
293Marcin CZYŻ15M00:20:56 
294Darek BYTNIEWSKI1M00:20:57 
295Лео KОКИН1M00:20:57 
296Maciej KULIŃSKI4M00:20:57 
297Bartosz SALIŃSKI41M00:20:58 
298Dawid PIECHOCZEK7M00:20:58 
299Arkadiusz CZAJKOWSKI1M00:20:59 
300Łukasz PIŁAT8M00:21:01 
301Zbigniew JANTOWSKI2M00:21:01Motywatornia Team
302Mirosław KORBUT3M00:21:02 
303Agnieszka DOLIŃSKA19F00:21:02 
304Dariusz NIEDZIELSKI1M00:21:03Vege Runners
305Dominik WOJTCZAK1M00:21:03Morena Czołowa
306Tomasz WÓJTOWICZ2M00:21:03 
307Przemysław Grzegorz MURAWSKI2M00:21:03 
308Michał STACIWA24M00:21:03Truchtacz Mysłowice
309Tomasz FAMUŁA11M00:21:03 
310Michał SURZYN1M00:21:04 
311Marcin PACHOLSKI2M00:21:04KREJZI TIM BŁONIE
312Bogdan MULEWSKI1M00:21:04 
313Krzysztof ADAMSKI2M00:21:07 
314Damian STARY3M00:21:08ADS Masna
315Janusz PILIS27M00:21:08 
316Włodzimierz KALAWSKI10M00:21:09 
317Christopher HARTLES3M00:21:09Edinburgh AC
318Grzegorz WELM28M00:21:09Zabiegani Częstochowa
319Jacek THOMANN10M00:21:10Night Runners
320Mateusz HRYNIEWIECKI2M00:21:11 
321Tomasz Samuel Robert PROCTER3M00:21:12Imperial College Cross Country & AC
322Daniel VERO1M00:21:12Plumstead Runners
323Kamil ŻMUDZIŃSKI1M00:21:12 
324Zbigniew KOSIŃSKI3M00:21:13 
325Krzysztof SKORUPA1M00:21:13 
326Józef Jacek PAWELCZYK1M00:21:14Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
327Natalia JARAWKA14F00:21:15 
328Rafał ŚLOSORZ2M00:21:15 
329Damian JAMROZY9M00:21:15 
330Sławomir STACIWA2M00:21:15 
331Leszek BUJOK1M00:21:15Olza Cieszyn
332Antoni NOWAK1M00:21:16Night Runners
333Przemek SAMIN1M00:21:16 
334Dawid ĆMOK3M00:21:16 
335Krzysztof MAZIARZ4M00:21:17 
336Rafał TUREK6M00:21:17 
337Ryszard NIEDŹWIECKI5M00:21:18 
338Robert NOWAK2M00:21:18 
339Aleksander OSTENDA1M00:21:19 
340Adam GRUDZIŃSKI12M00:21:19 
341Tomasz KOŁAKOWSKI37M00:21:19 
342Dominika JASKÓŁA3F00:21:19 
343Michał DACZYŃSKI10M00:21:21Vege Runners
344Malwina ZIELIŃSKA3F00:21:21 
345Markus MARSZALEK2M00:21:21 
346Adam WIECZOREK1M00:21:22 
347Damian MROWIEC1M00:21:22 
348Michał JAREMCZUK2M00:21:22 
349Wojciech HARPULA49M00:21:23Szybkobieżny Żółw
350Jarosław BARTOSZUK1M00:21:23 
351Adam WASIOŁKA17M00:21:23Grantham Running Club
352Bartosz HONS1M00:21:24 
353Krzysztof STOPA1M00:21:24 
354Michał OCYSEK6M00:21:26Kościan Team
355Marcin SAGANOWSKI2M00:21:26ADS Masna
356Marcin MODRZEJEWSKI5M00:21:27 
357Maciej MAĆKOWIAK30M00:21:27 
358Daniel WICHER4M00:21:27Sii Running Team
359Edyta WILK1F00:21:27Newbury AC
360Dawid SMUG1M00:21:27 
361Magdalena Barbara REPLIŃSKA2F00:21:28 
362Dominik NOWAKOWSKI1M00:21:29 
363Mateusz GIERADA1M00:21:29Night Runners
364Grzegorz TYTKO6M00:21:30Night Runners
365Piotr ŁĄCZNIAK11M00:21:30 
366Łukasz BRAŃCZYK2M00:21:31Olza Cieszyn
367Artur GIEROK44M00:21:31 
368Mateusz CIEŚLICKI24M00:21:31 
369Radosław STAŁĘGA4M00:21:31 
370Małgorzata SZYMCZAK3F00:21:31 
371Magdalena Anna DOBAJ - ZEREK1F00:21:32 
372Ewelina PUCHAŁA36F00:21:32Night Runners
373Beata BLASZKE4F00:21:33 
374Mateusz IWAN1M00:21:33 
375Dawid USOWICZ25M00:21:33 
376Sylwester SZKLORZ26M00:21:34ADS Masna
377Michał POŻDŻAŁ1M00:21:34 
378Bernadette MAHER ALLAN1F00:21:34Wimbledon Windmilers
379Artur LENART1M00:21:34Zadyszka Oświęcim
380Krzysztof PIECZARA20M00:21:35KB MCKiS Jaworzno
381Henryk STAWICKI1M00:21:36Change Pilots
382Piotr WOJTASIEWICZ1M00:21:36 
383Bartosz TOCHOWICZ2M00:21:36 
384Patryk NOWAKOWSKI5M00:21:37 
385Jacek MICELSKI3M00:21:37 
386Rafał KWIATKOWSKI1M00:21:37 
387Marek CZAJKOWSKI1M00:21:37 
388Rafał BANAŚ1M00:21:37 
389Andy ALLAN1M00:21:38Wimbledon Windmilers
390Bartłomiej SOTER12M00:21:39 
391Wojciech Andrzej KRAMZA3M00:21:39 
392Paweł FURMAN6M00:21:39 
393Adam MACHOWIAK3M00:21:40 
394Maciej GANCARZ1M00:21:40 
395Łukasz MAZUREK13M00:21:41 
396Paweł KUŚKA4M00:21:41 
397Jakub CICHECKI3M00:21:42 
398Piotr OLCZYK2M00:21:42 
399Mateusz ĆMOK2M00:21:42 
400Tomasz CHOLEWA1M00:21:43 
401Wojciech GIERSZEWSKI1M00:21:43 
402Artur BIZOŃ2M00:21:44Czorno Linia Lędziny
403Mateusz TADEUSZ4M00:21:44 
404Emilia WRONECKA1F00:21:44 
405Piotr KOŚCIÓŁKIEWICZ12M00:21:46 
406Mateusz MALOCHLEB18M00:21:46Night Runners
407Igor ŚLĘCZEK4M00:21:46 
408Szymon TRACZ1M00:21:46 
409Anna IWANOWICZ1F00:21:46 
410Szymon STASIAK4M00:21:47 
411Włodzimierz KĘDER3M00:21:47ITMBW Kraków
412Artur Przemysław PANUŚ2M00:21:48 
413Rafał MALEJKA7M00:21:50 
414Rafal KUSY1M00:21:51Olza Cieszyn
415Michał KOTLARSKI1M00:21:51 
416Marcin RUSZKIEWICZ5M00:21:52 
417Zbigniew BŁOŃSKI3M00:21:53 
418Paul RUSSELL1M00:21:53 
419Bernadetta SARAT88F00:21:53 
420Lukasz JAGLINSKI1M00:21:54RUNSTETICO
421Paweł PARUCKI2M00:21:54 
422Fabian CLAJOT1M00:21:54 
423Paweł SŁUPIANEK25M00:21:54Katowicki Nordic Walking
424Andrzej PRZYBYŁA2M00:21:55 
425Andrzej SULEJ18M00:21:56 
426Terry SINAR1M00:21:57Ackworth Road Runners
427Mariusz KOBYLAŃSKI3M00:21:57 
428Tomasz BOROŃ7M00:21:58 
429Konrad MICHALCZYK16M00:21:58 
430Behzad HOSSEINI7M00:21:58Vegan Runners
431Leszek GOLISZEK18M00:21:58 
432Łukasz KRUSZ1M00:21:58 
433Jarosław KAŁUSKI5M00:21:59Gmina Strzelce Opolskie
434Leslaw PAWLACZYK6M00:22:00 
435Zbigniew STĘPLOWSKI1M00:22:01Leśne Ludki Żarki Letnisko
436Rafał LASKA29M00:22:01 
437Mariusz IZDEBSKI8M00:22:01 
438Jeremiasz KURZAL1M00:22:01 
439Wojtek NIECIECKI3M00:22:01BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
440Patrycja MAĆKOWIAK39F00:22:02 
441Damian BOMBA2M00:22:04 
442Adam KIERUZAL4M00:22:04 
443Izabela Anna LEISZNER17F00:22:04Husaria Race Team
444Jordan RODGERS7M00:22:05 
445Magdalena RZEPKA5F00:22:05Night Runners
446Łukasz BOGUCKI1M00:22:05 
447Mateusz TUTAJ4M00:22:06 
448Konrad Ryszard ŁUSZCZ1M00:22:06 
449Mieszko MAZUREK1M00:22:07Maratończyk Poznań
450Daniel BAŁDYGA13M00:22:08 
451Bartłomiej ULFIK1M00:22:08 
452Jarosław PIWOWAR34M00:22:09 
453Dariusz KLIMA1M00:22:09
454Małgorzata JEZIORSKA11F00:22:09Night Runners
455Piotr BOROWIECKI7M00:22:10 
456Grzegorz ŁAZARZ93M00:22:10 
457Tadeusz LATACZ1M00:22:10 
458Witold BULAK43M00:22:10 
459Kamil KOPEĆ1M00:22:11 
460Tomasz BOJARCZUK1M00:22:11 
461Adam WESOŁOWSKI39M00:22:11Night Runners
462Jarosław BRODA44M00:22:11 
463Jacek MALCHER1M00:22:12 
464Dominika Agnieszka ODIAS39F00:22:13Huragan Ligota
465Dawid PALEJ2M00:22:13 
466Witold WRÓBEL1M00:22:13 
467Bartłomiej CIAŁOŃ3M00:22:13 
468Chris GREENOUGH1M00:22:13Thetford AC
469Andrzej Oskar 13 WISEŁKA2M00:22:14 
470Krzysztof MUCHA2M00:22:14 
471Jaroslaw Marian SZYMCZYNSKI1M00:22:15Polish Runners Club Ireland
472Wojciech KAZIRÓD1M00:22:16 
473Mateusz KRAL3M00:22:16 
474Tomasz BARTOSZEK1M00:22:16 
475Mateusz HUPACZ6M00:22:17 
476Mikołaj HOLIK13M00:22:18 
477Adam DOMAGAŁA1M00:22:18 
478Arkadiusz JAROSZ13M00:22:20 
479Arkadiusz STOLARSKI1M00:22:20 
480Mariusz WOJCIECHOWSKI1M00:22:21 
481Angelika IDZIKOWSKA1F00:22:22 
482Paweł GOŚCINIEWICZ2M00:22:22 
483Maciej STRUŻYNA17M00:22:22 
484Marcin HOLECZEK2M00:22:23 
485Tomasz CHRZĄŚCIK7M00:22:23 
486Rafał WOLAŃSKI2M00:22:23 
487Bartłomiej GRZYB2M00:22:24 
488Tomasz WASZKIEWICZ1M00:22:25W pogoni za duchem
489Krzysztof MATULA7M00:22:25Night Runners
490Anna ROMANEK4F00:22:25 
491Piotr SIWEK1M00:22:26 
492Piotr BUDNY9M00:22:26 
493Edyta SZCZYPKA2F00:22:27 
494Robert SZPAJCHER5M00:22:27 
495Konrad JÓZEF2M00:22:27 
496Paweł BASĄG5M00:22:27Decathlon Sosnowiec #SzybkiSzpil
497Wojciech WODYŃSKI6M00:22:27 
498Patryk DOMAŃSKI1M00:22:28 
499Kinga KOWALSKA1F00:22:28Olza Cieszyn
500Maciej PONITKA3M00:22:28