parkrun Kołobrzeg 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Szymon BELGRAU1M00:15:43 
2Michał KACZMAREK2M00:16:38 
3Maciej BIALOGONSKI1M00:16:43Bristol and West AC
4Grzegorz ZIEMBIŃSKI9M00:17:05 
5Michał KUBIAK12M00:17:09Night Runners
6Zbigniew GRACZYK1M00:17:10 
7Michał KUBIAK11M00:17:18Night Runners
8Tobiasz BELGRAU1M00:17:21 
9Mateusz GAJEWSKI2M00:17:26 
10Adam SZPULARZ1M00:17:27 
11Leszek KONONOWICZ2M00:17:32 
12Wojciech KANTCZAK1M00:17:32Corby AC
13Adam FIDO22M00:17:33 
14Miki MAKUCH1M00:17:37Frontrunner TRC
15Marek GAŁGAŃSKI17M00:17:42 
16Sylwester SZYMAŃSKI4M00:17:43ULKS Barwice
17Arkadiusz KOZAK3M00:17:44 
18Janusz MAKULA1M00:17:46 
19Jan KILJAŃSKI7M00:17:56 
20Mateusz KUBISZ6M00:17:57 
21Tomasz ŻMUDA95M00:17:58 
22Michał GŁODOWSKI3M00:17:59Żórawski Team
23Janusz MORAWSKI85M00:18:00 
24Piotr SZARŁATA5M00:18:01 
25Przemysław MUSIK4M00:18:05KB Maniac
26Andrzej ŁUKASIAK10M00:18:08 
27Eryk WITKIEWICZ1M00:18:10 
28Jacek SOKOŁOWSKI1M00:18:14 
29Marek CHOŁOTA1M00:18:19Biegowyswiat.pl
30Ireneusz SYWANYCZ1M00:18:22 
31Adam JAGIEŁA2M00:18:24 
32Robert KALICINSKI3M00:18:25 
33Miłosz CZECHOWICZ3M00:18:27UKS Sportowiec Piła
34Andrzej BIEDRZYCKI55M00:18:30 
35Piotr KOBYLARZ1M00:18:31Rzeszowskie Gazele i Gepardy
36Przemysław GORCZAKOWSKI2M00:18:32 
37Wojciech JĘDRZEJEC1M00:18:32 
38Bogusław Marek TOMAKA3M00:18:32 
39Marcin PIOTROWSKI1M00:18:33Żary Runners Team
40Marek WŁUDARSKI1M00:18:34 
41Robert WALKOWIAK1M00:18:35 
42Mateusz LECKI1M00:18:36For Fan Szczecinek
43Łukasz POMAGRUK1M00:18:37 
44Adam BIEDRZYCKI3M00:18:39 
45Wiktor ELIASZ1M00:18:40 
46Klaudia KALICKA2F00:18:40 
47Marek MIEZIANKO1M00:18:41Klub Aktywnych parkrun Skórzec
48Paweł POŁUBIŃSKI8M00:18:43 
49Jakub MICHALAK7M00:18:44Night Runners
50Jerzy TRZEBIATOWSKI1M00:18:47Biegamyrazem.pl
51Grzegorz GULIŃSKI2M00:18:47 
52Adrian STACHOWIAK7M00:18:48Kołobrzeg Biega
53Natan Piotr MATUSZCZAK56M00:18:49 
54Robert PIECYK4M00:18:50 
55Robert WALCZAK2M00:18:52Cytadela by Night Team
56Rafał KULCZYCKI1M00:18:54 
57Adrian DECANI11M00:18:55 
58Szymon POLAK1M00:18:56 
59Tomasz KOŁECKI2M00:18:56 
60Bartosz TATYS2M00:18:56 
61Marek HOC10M00:18:56 
62Tomasz MRUK1M00:18:57Czarne Stopy.SM
63Tadeusz SAMBAK5M00:18:58Zadyszka Oświęcim
64Bartosz PLISZKA1M00:18:58 
65Michał Wojciech GRZEGORKIEWICZ28M00:18:58 
66Jarosław MAŁYSZ1M00:18:58Olza Cieszyn
67Marcin STACHOWIAK1M00:18:59Biegi.wlkp
68Krzysztof OLSZEWSKI10M00:19:03 
69Piotr GAŁGAN1M00:19:04 
70Janusz ZIENKIEWICZ1M00:19:04TriSpace
71Mirosław KALAMUS1M00:19:05 
72Piotr RZEPKA2M00:19:05Hernik Team
73Igor Michał NIEWIADOMSKI3M00:19:05 
74Łukasz GOLIŃSKI2M00:19:063:10 TEAM ŚWIDWIN
75Dariusz GRACZYK1M00:19:06 
76Sylwester GÓRA2M00:19:09#ZABIEGANINOCĄ
77Szymon GĄSIENICA-ROJ1M00:19:10 
78Piotr DANIELEWSKI1M00:19:10 
79Łukasz SMOLIK2M00:19:10Olza Cieszyn
80Piotr WALTER13M00:19:13 
81Mateusz BOĆKO1M00:19:13 
82Robert SKORUPSKI2M00:19:13 
83Artur KARCZ1M00:19:16 
84Grzegorz TERLIKOWSKI1M00:19:16 
85Andrzej GOZDEK1M00:19:17
86Bartosz SZUBER1M00:19:17 
87Tomasz BAGIŃSKI1M00:19:18 
88Robert BAJGERT122M00:19:18 
89Anna HRYCYK82F00:19:20 
90Dariusz GEREK1M00:19:21 
91Rafal BIENKOWSKI8M00:19:21 
92Krzysztof BIEDRZYCKI46M00:19:22 
93Damian ROMANÓW1M00:19:22 
94Tomasz BEMOWICZ9M00:19:22 
95Krzysztof ĆWIĘK4M00:19:22AZS AWF KRAKÓW MASTERS
96Jan JAKUBOWSKI1M00:19:23 
97Krzysztof WANAT1M00:19:23Bristol and West AC
98Ryszard UZNAŃSKI148M00:19:25 
99Rafał GROCHOWALSKI2M00:19:25KB SPRINT Świdwin
100Norbert STAROŃ1M00:19:26EDI Team Zgorzelec
101Mateusz KAPITAŃCZYK1M00:19:26 
102Łukasz LESZCZYŁOWSKI6M00:19:26 
103Przemysław TROSZCZYŃSKI1M00:19:27 
104Jakub JASIŃSKI3M00:19:28 
105Wojtek SMAGOWSKI6M00:19:28KB SPRINT Świdwin
106Paweł KOTLARZ2M00:19:28Byledobiec Anin
107Andrzej KIERZNOWSKI112M00:19:29 
108Marcin ANDRZEJEWSKI1M00:19:29projekt 104040
109Dariusz PAPUGA1M00:19:29Zadyszka Oświęcim
110Zbigniew ZATORSKI18M00:19:30 
111Borys BUDKA1M00:19:30 
112Dariusz CHOLEWIŃSKI2M00:19:31 
113Wojciech WEINAR1M00:19:31KB SPRINT Świdwin
114Sławomir WÓJCIK2M00:19:32 
115Łukasz SOBCZYK205M00:19:33Kołobrzeg Biega
116Jarosław JUSZCZAK9M00:19:33 
117Mateusz MAKSYMIAK1M00:19:34 
118Paweł STANIA1M00:19:34 
119Filip MAŃCZAK2M00:19:37 
120Marcin HUTYRA1M00:19:37Trenuj z nami
121Artur POTASZNIK1M00:19:37 
122Robert BURDA1M00:19:37KOSPEL
123Michael KAZIMIERSKI1M00:19:41Belgrave Harriers
124Waldemar KOWALSKI2M00:19:42 
125Mateusz GERKE26M00:19:42 
126Mikołaj LASEK1M00:19:43 
127Arkadiusz WĘGŁOWSKI1M00:19:43 
128Michał CHMIELOWSKI11M00:19:44 
129Jacek LEWANDOWSKI2M00:19:45 
130Michał SCHLEGEL1M00:19:45TreningSportowy.pl
131Tomasz DZIDA1M00:19:45 
132Arkadiusz MYSIAK1M00:19:46Warta Runners
133Marek ŚLIWIŃSKI1M00:19:46PCH_RUN
134Ariel IMIOŁEK3M00:19:47Maratończyk Poznań
135Marcin JAKUBOWSKI1M00:19:47gRUNwald team Poznań
136Michał KARWOWSKI1M00:19:48Epoka Nordica Łódź
137Antoni CICHOŃCZUK1M00:19:49WKS Flota Gdynia
138Sławomir KOTULA1M00:19:49 
139Dariusz SAMEREK1M00:19:50 
140Marek DŁUBAŁA1M00:19:50 
141Michael THIEKE1M00:19:53Laufgruppe Wechselzone
142Adam RAKOWSKI1M00:19:53 
143Tomasz KUPCZYK1M00:19:53CIASTECZKOWY POTWÓR
144Maciej OGORZELSKI2M00:19:53 
145Krzysztof WICHER1M00:19:54 
146Sławomir KROCZYŃSKI138M00:19:55 
147Daniel TROTT147M00:19:55 
148Paweł CZECHOWSKI3M00:19:55 
149Przemysław ŚLUSARSKI1M00:19:57Run Pasja
150Wojciech ROMANIUK27M00:19:59 
151Michał JAKIEL1M00:19:59Klub Wysokogórski Kraków
152Filip KLIMEK6M00:20:01 
153Marcin WYSZKOWSKI4M00:20:01 
154Filip KWIATKOWSKI3M00:20:01 
155Mariusz SZNAJDER3M00:20:02 
156Tomasz WIŚNIEWSKI1M00:20:02ITMBW Kraków
157Damian ZAWADZKI9M00:20:02 
158Dariusz GEREK5M00:20:04 
159Jakub KRYCH3M00:20:04Kapitan Bomba Team
160Nikodem KACZMAREK1M00:20:04 
161Leszek BEHOUNEK3M00:20:04Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane
162Grzegorz Paweł NOWAK1M00:20:05parkrun tourists Poznań
163Tomasz JÓZEFIAK1M00:20:06Rysio Team
164Juliusz BYCZYK3M00:20:06 
165Radosław STRZELECKI2M00:20:06 
166Piotr HARKIEWICZ2M00:20:07Naramowice Biegają
167Szymon MORAWSKI20M00:20:08 
168Jacek PRUSISZ1M00:20:09 
169Krzysztof BARNAŚ1M00:20:09 
170Martin OSADNIK18M00:20:11 
171Artur ZAWISZA2M00:20:12Zgrupka Team
172Marcin SZUBERT92M00:20:12Kołobrzeg Biega
173Marcin GAŁKOWSKI1M00:20:12 
174Piotr PRZYBYŁ1M00:20:12EASY RUNNERS
175Dominik KĘDZIA5M00:20:13Orange Polska
176Krzysztof SWORNOWSKI1M00:20:16Naramowice Biegają
177Paweł CIARCZYŃSKI1M00:20:16 
178Dawid JEZIERSKI1M00:20:16Łódź Kocha Sport
179Michał SZAJKOWSKI2M00:20:17Night Runners
180Marcin SZKUDLAREK1M00:20:17 
181Zbigniew KOSIŃSKI3M00:20:17 
182Dawid RUDOLF1M00:20:18 
183Mirosław KACZMAREK1M00:20:18Kościan Team
184Bartosz NOWAKOWSKI1M00:20:18 
185Rafal PIETRZAKOWSKI2M00:20:18Vege Runners
186Sławomir FOREMSKI1M00:20:18Toruński Klub Triathlonowy
187Piotr KAZIMIERSKI3M00:20:19 
188Jarosław WIERSZYCKI10M00:20:20 
189Bartosz Kacper CZEKIERDA2M00:20:26 
190Giuseppe CICCARONE2M00:20:26 
191Janusz CZYŻEWSKI138M00:20:26 
192Zbigniew MALINOWSKI77M00:20:26Biegacz z Północy
193Przemysław UDUT1M00:20:29 
194Arkadiusz KOPEĆ1M00:20:30Wolbrom TEAM
195Jakub MAREKWICA1M00:20:30 
196Ireneusz KUBOK1M00:20:32 
197Mariusz CHRZANOWSKI46M00:20:33 
198Dominik PIASKOWSKI6M00:20:34Piekielnie Zgrani
199Kamil HRYŃKO2M00:20:34 
200Mariusz KURAS1M00:20:34 
201Jacek Mariusz MOSZYŃSKI1M00:20:34TKKF Koszalin
202Michał BOTOREK5M00:20:34 
203Katarzyna PAJDOSZ1F00:20:35 
204Marek JENDRZEJEWSKI1M00:20:36 
205Stefan WOJTAS1M00:20:37 
206Piotr Wojciech BARAŃSKI1M00:20:38Night Runners
207Adam SIKORSKI146M00:20:38 
208Tomasz RATAJCZAK1M00:20:39 
209Janusz GOGOL3M00:20:40Gogol Team
210Matthew KNIGHTS1M00:20:40 
211Robert Łukasz SZEWCZYK2M00:20:41 
212Damian ZDUN1M00:20:41Zdun Triahlon Team
213Darek KNYCHAS1M00:20:41PZU Sport Team
214Jarosław GAŁĄZKA2M00:20:42Leśne Ludki Żarki Letnisko
215Dariusz WRÓBEL2M00:20:42 
216Marcin ROGOWSKI1M00:20:42 
217Eugeniusz TWARÓG97M00:20:43 
218Paweł JAZIKOWSKI1M00:20:43 
219Tomasz KASPEROWICZ1M00:20:44 
220Jarosław ŻMUDA64M00:20:44 
221Karolina KUNDYS1F00:20:46Vege Runners
222Marian OSTROWSKI1M00:20:46MKL Szczecinek
223Marcin JAGODZIŃSKI1M00:20:46 
224Eryk RÓŻAŃSKI1M00:20:47Maratończyk Poznań
225Sebastian WIERZBICKI1M00:20:48Wierzbicki Running Project
226Tomasz POBROTYN8M00:20:50 
227Edgar COUCHMAN1M00:20:50 
228Andrzej GRYCZKA49M00:20:50 
229Mateusz NOWICKI1M00:20:51 
230Wojciech WENDLAND9M00:20:51 
231Joanna BARTKOWSKA1F00:20:51Klub Maratonski UMK Torun
232Mariusz MIKOWSKI1M00:20:52 
233Kamil SZYPOSZYŃSKI4M00:20:52MECENAS i przyjaciele
234Przemyslaw SMEJA1M00:20:52Runeda
235Adrian STACHOWIAK1M00:20:53 
236Jarosław KOSOŃ1M00:20:53Maraton po Plaży
237Kamil KUCZYŃSKI2M00:20:54Iron Dragon Triathlon
238Adam BARTOSZUK12M00:20:54 
239Mariusz BARTKOWSKI1M00:20:55 
240Bartosz SAWICKI1M00:20:57 
241Krzysztof ANKLEWICZ1M00:20:57 
242Carl MOTTRAM110M00:20:57 
243Jakub GRABOWSKI1M00:20:58 
244Jarek DABROWSKI2M00:20:58 
245Mateusz DUDEK10M00:20:58 
246Jakub CZECZÓTKA5M00:20:58East London Runners
247Michał GALIŃSKI1M00:20:59 
248Krzysztof CICHY1M00:20:59 
249Piotr MALEJKA1M00:20:59ADS Masna
250Sebastian MISZUK1M00:21:01 
251Jakub JASIŃSKI1M00:21:01 
252Rafał Paweł MISZTAL1M00:21:01Los Pantalones Rojos
253Dariusz TRZASKOWSKI1M00:21:02Trucht Tarchomin Team
254Dariusz NIEDZIELSKI1M00:21:03Vege Runners
255Bartosz KORZYSTKO1M00:21:04 
256Zbigniew TYMICKI1M00:21:04Entre.pl
257Andrzej DUDA15M00:21:04 
258Łukasz ZĄBEK1M00:21:05 
259Marek KARAŚ1M00:21:07 
260Frank KAUBISCH1M00:21:07 
261Michał NOWICKI101M00:21:07 
262Olaf PIERZAK1M00:21:07Night Runners
263Nick STONE1M00:21:08Orpington Road Runners
264Wojciech DOMARADZKI7M00:21:08 
265Bogusław MILKA2M00:21:10 
266Przemyslaw KUCZERA5M00:21:10 
267Grzegorz AUGUSTYNIAK2M00:21:10 
268Krzysztof OCHOCKI4M00:21:11 
269Marek KASPRZYK2M00:21:11 
270Mateusz BALCEREK1M00:21:11 
271Marcin Grzegorz GRZEŚKOWIAK1M00:21:12 
272Marcin BARTUŚ1M00:21:12Zadyszka Oświęcim
273Marta GŁODOWSKA12F00:21:12Żórawski Team
274Zbigniew SZCZEPAŃSKI34M00:21:12 
275Sławomir UKRAIŃSKI47M00:21:14Kołobrzeg Biega
276Michał PROROK2M00:21:15 
277Sławomir KURZAWA1M00:21:16T-Mobile Running Team
278Andrzej SZYBISTY3M00:21:16 
279Miłosz BIELAK1M00:21:16MLKS Agros Żary
280Piotr KUCZYŃSKI3M00:21:16NKB Chyży Nowy Tomyśl
281Krzysztof SKRĘTA1M00:21:17 
282Ireneusz KUBIN1M00:21:18 
283Krzysztof RATAJCZAK1M00:21:18 
284Oliwier MACIĄŻEK9M00:21:18 
285Jacek TRAWCZYŃSKI2M00:21:19TriSpace
286Wojciech FRYDRYCH3M00:21:20 
287Jacek KSZCZANOWICZ207M00:21:20 
288Bartłomiej KRAWCZYK1M00:21:20 
289Sławek MICHALAK32M00:21:23Night Runners
290Wojciech REDZIMSKI1M00:21:23 
291Mateusz MERCIK1M00:21:24#YOLOTEAMKRK
292Piotr MAJEWSKI1M00:21:25 
293Jacek DIDŁUCH70M00:21:25 
294Robert MARCINIAK1M00:21:27 
295Paweł PARUCKI1M00:21:28 
296Mariusz DZIURMAN1M00:21:30 
297Karol Kamil MATUSZEWSKI1M00:21:30WILKI Koszalin
298Mariusz RAKOWSKI1M00:21:31 
299Marek HNITECKI53M00:21:33 
300Krzysztof JANKA3M00:21:33 
301Marek SZYMBORSKI2M00:21:34Strażak PSP (Państwowa Straż Pożarna)
302Artur HRYNIEWIECKI1M00:21:34 
303Krzysztof SKAŁACKI1M00:21:34Żary Runners Team
304Radek PAWLAK1M00:21:34 
305Krystyna PIECZULIS-SMOCZYŃSKA1F00:21:35 
306Janusz KOBYLAK19M00:21:35 
307Rafał MIKOŁAJCZYK1M00:21:35 
308Wojciech DUROK1M00:21:35 
309Robert KAŹMIERCZAK218M00:21:37 
310Rafał ZIOMKO4M00:21:38 
311Maciej KRÓL3M00:21:39TriSpace
312Waldemar SKONECZNY1M00:21:39 
313Artur KASPERSKI1M00:21:39Goggle Pro Active Eyewear
314Mariusz KOWALCZYK1M00:21:40 
315Wojciech ROKITA1M00:21:40 
316Rafał SZCZEPAŃSKI1M00:21:40Opel Active Team
317Ludwik URBAŃCZYK3M00:21:41 
318Szymon SZCZUBKOWSKI6M00:21:42 
319Ivan Gilberto GARCIA RODRIGUEZ1M00:21:42 
320Łukasz MELLER1M00:21:42 
321Andrzej GACZYŃSKI1M00:21:44 
322Grzegorz BARCZYKOWSKI2M00:21:44 
323Patryk ŁĄTKOWSKI2M00:21:44 
324Karol KŁOSOWSKI1M00:21:45LOS TREPOS COMPANIEROS
325Dariusz TRZECIAK10M00:21:45 
326Marcin SOBAŃSKI1M00:21:46ZGRUPKA
327Hubert KOWALIK1M00:21:47 
328Kacper TŁOCZKOWSKI1M00:21:47 
329Joanna KNIAT1F00:21:47 
330Zenon ŁAPIŃSKI1M00:21:48 
331Jakub TASZKUN1M00:21:49 
332Dariusz HOC27M00:21:50 
333Bartosz SZCZĘCH2M00:21:50 
334Andrzej RĘBOWSKI2M00:21:50 
335Rafał KĘDZIERSKI2M00:21:50 
336Robert KASPERSKI1M00:21:50Kościan Team
337Marek Błażej JASIUCHNA1M00:21:51 
338Włodzimierz KOWALSKI4M00:21:51LODZ RUNNING TEAM
339Mikołaj RUSIECKI1M00:21:51 
340Bartosz SZMYTKOWSKI1M00:21:52 
341Renata Agnieszka LITWINOWICZ112F00:21:52 
342Kornelia MAKSYMOWICZ25F00:21:52 
343Andrzej NITKIEWICZ3M00:21:53 
344Rafal KUSY1M00:21:53Olza Cieszyn
345Kamil ADAMCZYK15M00:21:53 
346Marcin BASSEL2M00:21:54 
347Jacek BUCZKOWSKI199M00:21:55 
348Rafał WIŚNIEWSKI1M00:21:55 
349Jakub WALCZAK3M00:21:56 
350Wojciech ZALASA2M00:21:56Łódź Kocha Sport
351Agnieszka GÓRA1F00:21:56#ZABIEGANINOCĄ
352Robert CZEPIŃSKI2M00:21:57 
353Marcin SOBCZAK1M00:21:58TriSpace
354Grzegorz OGIERMAN1M00:21:59 
355Łukasz MALINOWSKI1M00:22:00 
356Stanisław OPALIŃSKI99M00:22:03 
357Marcin SOLNICA1M00:22:03 
358Robert LUBISZEWSKI1M00:22:03parkrun Toruń GP Team
359Ignacy PUDLISZEWSKI1M00:22:05 
360Justyna Anna GRABOWSKA1F00:22:05 
361Mariusz RYNDAK1M00:22:05 
362Aleksander SZYMAŃSKI1M00:22:06OLEKSY BIEGA
363Agata WOJCIECHOWSKA-HRYCYK205F00:22:06 
364Kamila SZULC1F00:22:06 
365Andrzej BAGRODZKI1M00:22:07 
366Daniel BARTOSIK1M00:22:07Drużyna Szpiku
367Waldemar Grzegorz NOWAK3M00:22:07 
368Marek MORAWIEC1M00:22:07 
369Jarosław ZENDRAN1M00:22:08 
370Piotr DEJNAROWICZ1M00:22:08Biegamyrazem.pl
371Paulina SIENKIEWICZ GADZIKOWSKA1F00:22:09 
372Magdalena RZEPKA1F00:22:09Night Runners
373Dominik-Jakub ANKLEWICZ2M00:22:09 
374Maciej NAJDEREK1M00:22:09 
375Zbigniew CISKI1M00:22:10 
376Jakub ŁAWRYNOWICZ1M00:22:10 
377Przemysław SZYMAŃSKI1M00:22:10 
378Karolina PAŁASZEWSKA29F00:22:10 
379Piotr BEDNARCZYK1M00:22:10 
380Paweł MAJCHRZAC9M00:22:11 
381Roman DOŁGANIUK71M00:22:12 
382Przemysław KUZERA1M00:22:13 
383Katarzyna PASTWA2F00:22:13 
384Janusz RAMA18M00:22:13 
385Lech CZERNIAWSKI13M00:22:13Biegamy na wszelki wypadek
386Wojciech SULARZ1M00:22:14 
387Marcin KRZANOWSKI2M00:22:15 
388Maciej WESOŁEK22M00:22:15 
389Paweł ŁYCZEK1M00:22:16 
390Łukasz RONIJ34M00:22:16Kołobrzeg Biega
391Tadeusz GŁUPCZYK2M00:22:16100 Marathon Club Polska
392Tadeusz RUTKOWSKI2M00:22:16 
393Marian Zenon BOROWCZYK6M00:22:17 
394Adrian BARTHA3M00:22:17 
395Przemysław JURKIEWICZ10M00:22:18 
396Piotr KRASIŃSKI6M00:22:18 
397Jakub JANKOWSKI2M00:22:18 
398Marek KRÓL1M00:22:19 
399Tomasz SOBCZYK1M00:22:19 
400Tomasz SZYMALA1M00:22:21 
401Andrzej BIELSKI5M00:22:2110 Warszawski Pułk Samochodowy
402Tomasz CICHOŃ1M00:22:22Jelonki Running Team
403Janusz SKOWYRSKI2M00:22:22 
404Hubert KAŹMIERCZAK1M00:22:22STARTY.pl
405Magdalena CHUDYK17F00:22:23 
406Krzysztof SUCHODOLSKI1M00:22:23 
407Jakub KIELEK3M00:22:23 
408Marta ANDRZEJEWSKA2F00:22:23 
409Andrzej RUTKOWSKI1M00:22:25 
410Tomasz MILEWSKI2M00:22:25 
411Łukasz FRYGIER11M00:22:25 
412Grzegorz BARAŃSKI38M00:22:26 
413Franciszek KORNAŚ1M00:22:26 
414Łukasz MIKOWSKI1M00:22:27gRUNwald team Poznań
415Arkadiusz ROMAN2M00:22:27KB Harcownik Jelcz-Laskowice
416Marek KISIELIŃSKI1M00:22:27 
417Michał JABŁOŃSKI1M00:22:28 
418Maciej ZAREMBA11M00:22:28 
419Katarzyna MALEJKA1F00:22:28ADS Masna
420Magdalena POTOCKA3F00:22:29Chrzanów
421Jakub JANKOWSKI1M00:22:29 
422Krzysztof OŚLIŚLOK3M00:22:29 
423Piotr PYDYNOWSKI9M00:22:30 
424Marek GIENIUSZ1M00:22:30Naramowice Biegają
425Jan CZERNIAWSKI3M00:22:30Biegamy na wszelki wypadek
426Julia SZUBERT89F00:22:30 
427Wojciech LESIŃSKI3M00:22:32 
428Dominik MODRZEJEWSKI1M00:22:33 
429Grzegorz OSUCH1M00:22:33 
430Maciej LEMAN4M00:22:33Drużyna Szpiku
431Miłosz WIKTORKO3M00:22:35 
432Beata ORLOWSKA24F00:22:36Kobietkibiegaja.pl
433Kamil OLSZEWSKI13M00:22:36 
434Jarosław MACIĄŻEK95M00:22:37 
435Przemysław CISKI2M00:22:37 
436Marek SZYDŁOWSKI3M00:22:37 
437Piotr MIJAS1M00:22:38mFundacja
438Daniel TROTT10M00:22:38 
439Zbigniew LULIS2M00:22:38 
440Karol TORCZ5M00:22:39 
441Michał SZLACHETKA1M00:22:40Night Runners
442Juliusz Mateusz NOWAK12M00:22:40 
443Tomasz WOLSKI4M00:22:40Wieczorne Bieganie w Szczecinie
444Sławomir DOMAGAŁA1M00:22:41 
445Anna Ewa BIEDRZYCKA17F00:22:42 
446Sebstian GUTOWSKI4M00:22:42GucioR-Run Świdwin
447Robert TROCKI11M00:22:42 
448Artur Adam ZAJĄC2M00:22:44Sprint Gorzyce
449Marek DAŚKO10M00:22:45 
450Mariusz BOROWIEC75M00:22:45 
451Piotr RZEPECKI1M00:22:45Olza Cieszyn
452Mariusz SZYMANOWICZ1M00:22:47Charty Chartowo
453Michał CZERNIAWSKI3M00:22:48Biegamy na wszelki wypadek
454Michał TOKARSKI3M00:22:48Vege Runners
455Władysław FALTYŃSKI9M00:22:49WKS Grunwald Poznan
456Maciej TYRAN1M00:22:49 
457Krzysztof PODGAJNY1M00:22:49 
458Zdzisław CIEŚLIK1M00:22:49 
459Lukasz JURCZYK1M00:22:49 
460Michał MIECZKOWSKI9M00:22:51 
461Karol DZIKOWSKI7M00:22:51 
462Bartosz ANDRZEJEWSKI1M00:22:52 
463Paweł MUSZYŃSKI1M00:22:53 
464Wojciech KROCZYŃSKI1M00:22:54 
465Adam DOMAŃSKI64M00:22:54 
466Łukasz Hubert WIŚNIEWSKI25M00:22:54 
467Piotr SARAPUK1M00:22:54 
468Jacek WOŹNIAK16M00:22:54 
469Maciej WOLAŃSKI12M00:22:55 
470Bartosz LEWANDOWSKI1M00:22:55Hyde Park Harriers
471Marta TARANDA3F00:22:57 
472Kuba WARCZAK1M00:22:57TEAMOCHAL
473Wojciech Marek KONIECZNY1M00:22:58 
474Krzysztof GRUCHAŁA3M00:22:59 
475Tomasz Maciej PODOLAK1M00:22:59 
476Tomasz MAJTYKA1M00:22:59LOS TREPOS COMPANIEROS
477Adrian SKALSKI1M00:22:59 
478Filip Mikołaj DWORCZAK1M00:22:59 
479Sebastian WILK1M00:23:00 
480Szymon Antoni RODZIEWICZ-BOROWSKI13M00:23:01 
481Jacek KASPRZYK5M00:23:02 
482Kacper MORAWIEC1M00:23:03 
483Małgorzata ANDRZEJCZUK37F00:23:03 
484Jarosław JÓŹWIAK1M00:23:03 
485Marek BOGALECKI1M00:23:04
486Paweł DOBUSZYŃSKI8M00:23:04 
487Krystian SZAFULSKI3M00:23:04 
488Krzysztof MIKUT1M00:23:05 
489Robert SZPAK1M00:23:05 
490Iwona PAPUGA1F00:23:05Zadyszka Oświęcim
491Adam KUŹMA3M00:23:07 
492Błażej ŁYSZCZARZ1M00:23:07 
493Michał ŁOŚ1M00:23:08Szakale Bałut Łódź
494Katarzyna POLAK1F00:23:08 
495Rafał PAJDOSZ1M00:23:08 
496Damian RAWLUK1M00:23:09
497Marek WIĄCEK1M00:23:09TEAM ASA BIEGIEM PO ZDROWIE
498Krzysztof WARCHOŁ1M00:23:11 
499Grzegorz SĘDKOWSKI1M00:23:12 
500Jadwiga GRZESIK1F00:23:12