parkrun Konstancin-Jeziorna 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Stefan WNOROWSKI136M00:14:41 
2Jakub PUDEŁKO5M00:15:58Entre.pl
3Julita ŁUBIANKA3F00:16:00 
4Daniel MIKIELSKI1M00:16:31 
5Fabian FLOREK1M00:16:35Team Kopeć
6Rafał BUDNICKI7M00:16:40MORT
7Mateusz BARAN1M00:16:52Warszawiaky
8Tomasz Michał ROSZKOWSKI27M00:17:19 
9Łukasz KUREK19M00:17:34KS Pegaz
10Arkadiusz KOZAK1M00:17:38 
11Jakub BAL2M00:17:57LOS TREPOS COMPANIEROS
12Wojciech SKORY1M00:17:58 
13Maciej MAŁECKI3M00:18:05ForPro Runnin Team
14Marek PRIMIK1M00:18:10Vege Runners
15Piotr JEŻÓŁKOWSKI11M00:18:11 
16Stephen SHANKS1M00:18:14Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC
17Piotr LAMPART167M00:18:14Team ZabieganeDni
18Karol Marcin MARSZYCKI33M00:18:15 
19Tomasz JAWOROWICZ195M00:18:21KS Pegaz
20Konrad KOBIAŁKA1M00:18:28Naprzód Młociny
21Sebastian MYSZKOWSKI107M00:18:31 
22Sebastian ZASĘPA5M00:18:32Team ZabieganeDni
23Konrad WYSOKINSKI5M00:18:47 
24Damian LUŹNIAK1M00:18:49Olza Cieszyn
25Jakub ZAGOŃCZYK2M00:18:52 
26Robert STĘPNIAK5M00:18:55 
27Paweł SZCZEPAŃSKI53M00:18:58Kondycja
28Adam SULKOWSKI1M00:18:58 
29Eliza GALIŃSKA21F00:18:58 
30Kamil WOŁOSEWICZ35M00:19:02 
31Marek GALIŃSKI21M00:19:06 
32Karol GORLEWSKI2M00:19:08SFC Aspołeczni
33Piotr SZCZEPAŃSKI50M00:19:12 
34Michał REMBOWSKI69M00:19:15 
35Gaweł BOGUTA1M00:19:18 
36Andrzej KOTWA1M00:19:18Vege Runners
37Mariusz FORYCKI20M00:19:19 
38Magdalena ZIÓŁEK1F00:19:19 
39Michał SAŁACH2M00:19:20 
40Bogdan SNARSKI7M00:19:22 
41Tomasz TREMBECKI3M00:19:24KALIŃSKA TEAM
42Mirosław Tomasz CISEK62M00:19:26 
43Sylwester GÓRA1M00:19:28#ZABIEGANINOCĄ
44Łukasz KLAŚ1M00:19:28Nudne Piątki
45Kacper CZECHOSKI4M00:19:29 
46Jakub Piotr AKSAMIT2M00:19:32KM AKTYWNI Sochaczew
47Tomasz OLEKSIEWICZ1M00:19:33TICK TEAM
48Adam GÓRSKI6M00:19:35 
49Marek CHOŁOTA1M00:19:38Biegowyswiat.pl
50Łukasz ZYCH1M00:19:39 
51Łukasz SŁONAWSKI2M00:19:39 
52Rafał BELKIEWICZ178M00:19:40Kabaty Ultra
53Adrian KRUPA1M00:19:40 
54Bartosz WIDZYŃSKI3M00:19:42 
55Michał LIPSKI5M00:19:42 
56Bartosz KORCZAK99M00:19:42 
57Aleksander OSTASIUK4M00:19:46
58Rogier POLS4M00:19:47 
59Tomasz MORCINEK1M00:19:48 
60Krzysztof CHODKOWSKI2M00:19:51Żoli Runners
61Kacper CHWIALKOWSKI1M00:19:52 
62Leszek BEHOUNEK1M00:19:53Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane
63Piotr FALKOWSKI70M00:19:57KS Pegaz
64Darek KNYCHAS3M00:19:58PZU Sport Team
65Piotr KALBARCZYK1M00:20:01 
66Katarzyna KOSNOWSKA97F00:20:03 
67Krzysztof RUPIŃSKI7M00:20:06 
68Mirek PIETRASZEK39M00:20:06 
69Piotr BIENIEK14M00:20:07 
70Patryk PIPUTA21M00:20:08 
71Marcin ŚWIDEREK13M00:20:09Rawka Biega
72Michał JAKIEL1M00:20:11Klub Wysokogórski Kraków
73Wojciech KULIK1M00:20:11 
74Jan Bernard PIETRUSIEWICZ1M00:20:12 
75Tomasz CZECHOSKI14M00:20:12 
76Marcin ŁYTEK3M00:20:12 
77Robert MICHALSKI1M00:20:15 
78Bartłomiej GRABOWSKI1M00:20:17 
79Darek GRYCZ1M00:20:18 
80Zbigniew KOSIŃSKI1M00:20:18 
81Krzysztof GRZĘDA12M00:20:19KS Pegaz
82Bartłomiej DOMAŃSKI1M00:20:20 
83Michał TRAPP1M00:20:20 
84Sebastian KARPIŃSKI1M00:20:20David Hasselhoff Club
85Paweł TRONIARZ1M00:20:20 
86Grzegorz SOKALSKI51M00:20:22 
87Adam KOSTAŃSKI1M00:20:24 
88Karol KĄCKI7M00:20:26 
89Patryk LENARCIK18M00:20:26 
90Marcin WĘGRZYN1M00:20:28RR Runners
91Kamil ZATOŃSKI17M00:20:30 
92Jan MORDEL3M00:20:30Kondycja
93Jacek SEFERYNIAK1M00:20:31 
94Patryk KOŚCIELSKI1M00:20:32Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo
95Jarosław SZCZEPANIUK1M00:20:32Dream Run
96Tomek POKRZYWNICKI3M00:20:33 
97Łukasz WOJTOWICZ1M00:20:36 
98Mateusz GŁOŚNIAK5M00:20:37 
99Daniel BIELIŃSKI1M00:20:37 
100Mateusz POHORYLES8M00:20:37 
101Dominik WOJTCZAK1M00:20:38Morena Czołowa
102Bartosz STROJEK1M00:20:40 
103Arron TREVOR3M00:20:40Grupa Biegowa parkrun Warszawa
104Maciej PTASZNIK1M00:20:43Dogoń Grodzisk Mazowiecki
105Piotr PRZYBYŁ1M00:20:44EASY RUNNERS
106Krzysztof KONIECZNY1M00:20:46 
107Dominik SZMAJDA3M00:20:47NIE MAM POMYSŁU
108Waldemar ŻYLIŃSKI3M00:20:47 
109Patryk KOZŁOWSKI1M00:20:48Team ZabieganeDni
110Mirosław Piotr MAREK11M00:20:49 
111Andrzej MIRKIEWICZ1M00:20:51 
112Piotr Władysław KUCHARSKI3M00:20:51Legia Run Club
113Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:51Vege Runners
114Andrzej KOMISARSKI2M00:20:52 
115Daniel KAROLKIEWICZ1M00:20:52Entre.pl
116Andrzej DOROMIEJCZUK13M00:20:53 
117Grzegorz MATCZUK7M00:20:54 
118Tomasz KOZŁOWSKI90M00:20:58 
119Maciej SADOWSKI1M00:20:59 
120Marcin ZABDYR4M00:21:00KS Pegaz
121Grzegorz Paweł NOWAK1M00:21:05parkrun tourists Poznań
122Nikodem DOBOSIEWICZ1M00:21:05 
123Darek DZIEDZIAK21M00:21:08ZS2 Konstancin
124Agnieszka KIJAK1F00:21:11 
125Krystian Daniel NOWICKI24M00:21:11Biegnący z dzikami
126Tomasz HINTZ118M00:21:12Piaseczno Running
127Marek Stanisław WOSIK70M00:21:14 
128Natalia GRZEBISZ4F00:21:17 
129Leszek WINIAREK1M00:21:17#TEAMDKMS
130Adam MIODUSZEWSKI1M00:21:17 
131Antoni DOMAŃSKI1M00:21:17 
132Gracjan JANKOWSKI10M00:21:21ALIOR RUNNING TEAM
133Marcin OSTROWSKI1M00:21:21 
134Kamil PAWELEC1M00:21:24PZU Sport Team
135Rafał BUJNOWSKI1M00:21:24Grupa Biegowa parkrun Warszawa
136Radosław PODBIELSKI1M00:21:28KB Castellanus
137Adam MIODUSZEWSKI1M00:21:28 
138Jarosław JANKOWSKI1M00:21:29 
139Sławomir BARTOSZEWSKI1M00:21:30 
140Jan Ludwik NOWACKI27M00:21:36ZS2 Konstancin
141Paweł KOSIARZ7M00:21:36 
142Bartosz RÓŻAŃSKI2M00:21:38 
143Michał ZAJĄKAŁA3M00:21:38 
144Natalia STRZELCZYK4F00:21:40 
145Marek KISIELIŃSKI4M00:21:40 
146Paweł SKONECKI21M00:21:41 
147Weronika JĘKSA8F00:21:42 
148Wojciech SKRZECZKOWSKI20M00:21:42 
149Grzegorz SZYMCZYKIEWICZ1M00:21:45 
150Marcin TRONIARZ1M00:21:45 
151Beata MILEWSKA2F00:21:45 
152Izabela PODODEMSKA-ZABDYR5F00:21:46KS Pegaz
153Tadeusz GŁUPCZYK2M00:21:46Grupa Biegowa parkrun Warszawa
154Marek LUSZTYN1M00:21:47 
155Magdalena PERCHALUK23F00:21:47
156Paweł ŚWIĘCKI8M00:21:48 
157Kuba HENREWICZ3M00:21:51 
158Andrzej BACHURSKI77M00:21:51 
159Patrycjusz WIŚNIEWSKI26M00:21:54 
160Andy BELL2M00:21:55 
161Tomasz SZOPA1M00:21:56 
162Aleksandra BARANOWSKA84F00:21:56 
163Damian MĄTEWSKI131M00:21:56 
164Elżbieta SIEMIENIUK2F00:21:59 
165Łukasz KUKLEWICZ1M00:22:00 
166Artur GÓRECKI6M00:22:03 
167Magdalena PICHETA1F00:22:03 
168Albert SZEWCZYK2M00:22:04 
169Piotr DANIK1M00:22:05 
170Eryk FISZER1M00:22:06#TEAMDKMS
171Adam RZECZKOWSKI1M00:22:06 
172Ewa STUPKIEWICZ1F00:22:06 
173Tomasz LIPIEC1M00:22:09Byledobiec Anin
174Karol CWALINA1M00:22:09 
175Mariusz OCHAŁEK3M00:22:11 
176Przemek ŁOHUTKO1M00:22:11 
177Marcin Jan SYGUŁA8M00:22:12 
178Lech BARANOWSKI80M00:22:14 
179Emilia SOŁTYSIAK24F00:22:14 
180Monika MADZIARSKA64F00:22:15 
181Katarzyna GALIŃSKA20F00:22:15 
182Piotr MERCHELSKI9M00:22:15 
183Jakub FISZER1M00:22:17#TEAMDKMS
184Gabriel DOROMIEJCZUK3M00:22:18 
185Maciej SZELC1M00:22:19 
186Krzysztof Bernard MIALIK12M00:22:20 
187Tomasz SKRZYPKOWSKI1M00:22:20 
188Krzysztof ŁABANOWSKI1M00:22:22 
189Rafał MACIASZEK9M00:22:24 
190Maciej Tomasz MAZURUK1M00:22:24 
191Marek SZULKOWSKI1M00:22:29 
192Małgorzata MICHEWICZ1F00:22:30 
193Józef BRZEZINA1M00:22:31 
194Luis FREITES1M00:22:32 
195Maciej SKOWROŃSKI1M00:22:33 
196Leszek KOWALCZUK1M00:22:35Biegamyrazem.pl
197Łukasz KALINOWSKI1M00:22:36 
198Tomasz LESZKO1M00:22:39S.L. Salos-Wodna Łódź
199Grzegorz TARGOŃSKI1M00:22:40 
200Tomasz ŚWIĄTEK2M00:22:40 
201Mirosław Henryk GÓJSKI1M00:22:41 
202Piotr BOROWIECKI1M00:22:42 
203Grzegorz BABICKI5M00:22:42 
204Andrzej ZAGOŃCZYK121M00:22:43 
205Lukasz JURCZYK1M00:22:43 
206Katarzyna GÓRECKA4F00:22:44 
207Jacek Andrzej POPLAWSKI2M00:22:45Adidas Runners Warsaw
208Wojciech SULIMA1M00:22:46 
209Adam MICHNIOK1M00:22:48Wye Valley Runners
210Krzysztof GOŁĄBEK3M00:22:48 
211Adam CRAIG1M00:22:48 
212Mariusz STAROŚCIAK1M00:22:50AKS Polonia Warszawa
213Paweł RUTKOWSKI145M00:22:53Chciałbym dodać klub
214Artur SITAREK1M00:22:55 
215Piotr PRZYŁUCKI3M00:22:55 
216Dariusz POTERALSKI3M00:22:55 
217Jarek IŻYCKI2M00:22:57 
218Jakub Krzysztof NOWOTARSKI1M00:22:57 
219Tomasz NOWICKI2M00:22:57 
220Olga MISZKIEWICZ-GÓRECKA2F00:22:58Vege Runners
221Karol ŻAK1M00:23:00 
222Damian BĄBOL1M00:23:00 
223Andrzej SUWALD18M00:23:00JacekBiega Running Team
224Piotr TURZYŃSKI1M00:23:01 
225Piotr SUBOCZ1M00:23:01 
226Andrzej RUSZCZEWSKI2M00:23:01Vege Runners
227Grzegorz LEONIAK11M00:23:03 
228Cezary SIÓDMIAK56M00:23:03Spartanie Dzieciom
229Agnieszka GÓRA1F00:23:05#ZABIEGANINOCĄ
230Jakub BORKOWSKI13M00:23:06 
231Marzena PARYS107F00:23:06 
232Maciej SZWAJ2M00:23:06 
233Łukasz SZCZYPIŃ1M00:23:07 
234Julian JAMROŻY16M00:23:08 
235Kamil PECIO6M00:23:09Piaseczno Running
236Sławomir KURZAWA1M00:23:09T-Mobile Running Team
237Kamil NOWAK1M00:23:11 
238Mariusz KARWOWSKI1M00:23:12Grupa Biegowa CHTMO
239Monika KOZAK1F00:23:13KS Pegaz
240Stanisław BABICKI1M00:23:13 
241Andrzej BIELSKI1M00:23:14Accenture
242Jolanta WAGNER15F00:23:15 
243Kamil WOLSKI1M00:23:16 
244Sofiia KOSTIUK2F00:23:16 
245Jeremi LIPNIACKI19M00:23:17ZS2 Konstancin
246Mariusz MIELCZAREK2M00:23:17 
247Sebastian PASTERSKI1M00:23:17 
248Karol Mścisław PIASEK1M00:23:17 
249Anna LENARD-MYSZKOWSKA17F00:23:22 
250Tomasz KOZŁOWSKI1M00:23:22 
251Tomasz LIPNIACKI30M00:23:22 
252Jacek WAŻNY1M00:23:22 
253Rafal STRAB1M00:23:23 
254Mariusz M. TOWPIK1M00:23:25SULECHOWIANIE
255Sławomir PIOTROWSKI2M00:23:26KALIŃSKA TEAM
256Tomasz KOSIOR1M00:23:30 
257Andrzej KOCHAŃSKI3M00:23:34 
258Tadeusz PARCZEWSKI3M00:23:34 
259Łukasz GUMIŃSKI1M00:23:34KB Castellanus
260Monika KAMIŃSKA2F00:23:36 
261Maria REMBOWSKA6F00:23:39 
262Anastazja PYZEL22F00:23:39 
263Piotr GAWLIKOWSKI16M00:23:41 
264Igor MATIJSZCZUK1M00:23:41ZS2 Konstancin
265Beata SIECZKO1F00:23:41MORT
266Michał Zbigniew MACHNACKI1M00:23:45Grupa Biegowa CHTMO
267Robert WÓJCIK3M00:23:45 
268Tomasz JARMUŁ14M00:23:45 
269Konrad FORYSIAK1M00:23:46Grupa Biegowa parkrun Warszawa
270Jan CYMBORSKI1M00:23:46 
271Paweł DOMINIK8M00:23:46 
272Piotr OLESIŃSKI9M00:23:47 
273Janusz T. WIŚNIEWSKI3M00:23:49WPRunning
274Olgierd STRZELECKI7M00:23:49 
275Jan SIÓDMIAK17M00:23:49 
276Marek STOKOWSKI3M00:23:51 
277Elżbieta ROGÓŻ1F00:23:54ProRunning Promotion
278Damian PANEK1M00:23:54 
279Tomasz PRZYGODA3M00:23:54 
280Ewa ZAMBRZYCKA1F00:23:54 
281Arkadiusz SŁAWIŃSKI1M00:23:55 
282Jagoda WĄSOWSKA74F00:23:58KALIŃSKA TEAM
283Marcin KACZOROWSKI1M00:23:58RR Runners
284Jacek Tomasz DZIEKOŃSKI101M00:23:58Kondycja
285Sławomir Stanisław MARCZAK6M00:23:59 
286Sylwia REDEK1F00:24:02Team ZabieganeDni
287Gerard HINTZ12M00:24:03 
288Joanna MACECH-SMUŻEWSKA22F00:24:03 
289Natalia KUPROWSKA2F00:24:04 
290Piotr KUŁAKOWSKI67M00:24:06 
291Andrzej GROCHOWSKI2M00:24:06 
292Łukasz RZEPECKI1M00:24:07 
293Patryk MODROWSKI1M00:24:09 
294Agata ZMITROWICZ1F00:24:09 
295Agnieszka PYZEL187F00:24:10KS Pegaz
296Katarzyna MĄTEWSKA30F00:24:10 
297Maciej GILEWSKI1M00:24:13 
298Anna NOWAK5F00:24:13 
299Michał POMORSKI4M00:24:14 
300Karol JUCHNIEWICZ4M00:24:15 
301Patryk MŁYNARCZYK1M00:24:15 
302Maciej ZWIERZCHOWSKI2M00:24:15 
303Krzysztof CZUBA1M00:24:17 
304Krzysztof PAPIS2M00:24:19 
305Katarzyna WILK2F00:24:20 
306Cezary ZAGAŃSKI1M00:24:20Piaseczno Running
307Janusz SZERSZEŃ8M00:24:20Piaseczno Running
308Piotr MAZUR1M00:24:22RR Runners
309Beata MICHALAK5F00:24:22 
310Dominik KALICIŃSKI20M00:24:24KS Pegaz
311Jakub ZAREMBA1M00:24:27 
312Olga BABICKA2F00:24:28 
313Edwin OSIECKI2M00:24:31 
314Mariusz ZABIELEWICZ1M00:24:31 
315Łukasz WITCZAK30M00:24:33 
316Mirosław WYPYCH2M00:24:33 
317Magdalena REMBOWSKA58F00:24:33 
318Dominik CIĘCIWA1M00:24:34 
319Mateusz WARZYCHA1M00:24:35RR Runners
320Piotr DZIERŻYŃSKI81M00:24:36KS Pegaz
321Tomasz CHOLEWIŃSKI1M00:24:37 
322Marcin KRUPOWICZ1M00:24:40 
323Iwa LENART71F00:24:40 
324Tomek GULA1M00:24:41Rysio Team
325Jakub PIETRZAK1M00:24:41 
326Maciej JĘDRZEJCZAK6M00:24:42TN Biegówki Wesoła
327Bartosz KRAJEWSKI4M00:24:43 
328Joanna ZBOCH2F00:24:46 
329Łukasz JAWORSKI1M00:24:46 
330Simon POUND1M00:24:46 
331Janusz Witold BUKOWSKI1M00:24:47Dać Siebie Innym
332Mirosława Anna GRZANECKA1F00:24:51 
333Tobiasz Artur MORAŃSKI2M00:24:52 
334Jarosław JAKUBOWSKI3M00:24:52 
335Łukasz STĘPNIEWSKI15M00:24:53 
336Przemysław BARANKIEWICZ1M00:24:53 
337Sławek Maciej ROSAK3M00:24:53DHL Run
338Bartłomiej SITAREK3M00:24:55 
339Jarosław MAJ3M00:24:55 
340Ksawery RAJPERT2M00:24:56 
341Łukasz Krzysztof BEDNARCZYK45M00:24:57 
342Mariusz BORKOWSKI2M00:24:58 
343Piotr PIŃKOWSKI6M00:24:58 
344Sławek LIPSKI2M00:25:01 
345Karolina GRZYBOWSKA1F00:25:01 
346Mirosław KACPERSKI1M00:25:01Vege Runners
347Paweł KOPIEC14M00:25:02 
348Mark ELLIS1M00:25:02 
349Katarzyna BAL1F00:25:02Wybierz 87
350Sławomir BUGA1M00:25:02 
351Dobrochna JAWOROWICZ188F00:25:03 
352Renata WÓJCIK1F00:25:04
353Grzegorz PIEKARSKI6M00:25:04 
354Marcin KŁOS1M00:25:05 
355Ewa STANKIEWICZ114F00:25:05 
356Paweł TOMCZAK1M00:25:08 
357Grzegorz BYSTRY2M00:25:08 
358Jacek PIETRZAK1M00:25:09 
359Adam KRASNODĘBSKI1M00:25:11 
360Paweł ŻUK1M00:25:12Biegam Na Tarchominie
361Krzysztof KUŁAKOWSKI2M00:25:14 
362Mariusz DUBIECKI1M00:25:14 
363Przemek JANUSZANIEC1M00:25:15 
364Agata PODDĘBSKA2F00:25:15 
365Miriam LIPNIACKA3F00:25:16 
366Jan PRZYGODA9M00:25:17 
367Dariusz SZELWACHOWSKI1M00:25:17SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
368Aneta WALIGÓRA11F00:25:19 
369Konrad GOŁASZEWSKI1M00:25:19Team ZabieganeDni
370Maria STEFANIAK2F00:25:20 
371Łukasz Leszek LUBCZYŃSKI63M00:25:21 
372Cyprian JANKOWIAK1M00:25:21 
373Amelia RADYSZEWSKA17F00:25:22 
374Alicja SMOLEWSKA2F00:25:23ZS2 Konstancin
375Karol CIEPIENIAK2M00:25:23 
376Arkadiusz Szczepan ĆWIEK1M00:25:25SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
377Hubert JANCZAK18M00:25:27ZS2 Konstancin
378Dorota Agnieszka ZAJĄC9F00:25:28 
379Paweł PRZYBYŁEK1M00:25:29 
380Rafał PLEWIŃSKI1M00:25:30 
381Bartosz KONIARZ9M00:25:31 
382Michał Łukasz MARCZAK3M00:25:32 
383Piotr WIADEREK81M00:25:33Pędzące Żółwie
384Renata Ewa KIM2F00:25:33KS Staszewscy
385Jan BARANOWSKI132M00:25:34 
386Jacek TKACZYK2M00:25:34 
387Robert BRYZEK5M00:25:35 
388Marta Zofia KOC1F00:25:35 
389Agata LISONEK28F00:25:35 
390Marcin KOPIEC7M00:25:36 
391Jacek OZIMEK1M00:25:36 
392Paweł BREWCZAK3M00:25:37 
393Jakub KALMUS15M00:25:38 
394Radek WOJTKOWSKI1M00:25:38 
395Maciej SOBCZYK1M00:25:39 
396Marcin JANCZAK13M00:25:41 
397Julian BABICKI4M00:25:45 
398Robert WALICKI3M00:25:45 
399Olaf MODROWSKI2M00:25:46 
400Tomasz MIKUŁA1M00:25:49 
401Robert KAMIŃSKI7M00:25:49 
402Michał MIKLEWSKI2M00:25:50Kancelaria Sportowa Staszewscy
403Piotr KUCHARSKI1M00:25:52Legia Run Club
404Marcin MYSZKOWSKI1M00:25:53 
405Anna UUSISAARI1F00:25:55 
406Tomasz WRONA35M00:25:55 
407Sebastian WOJCIECHOWSKI2M00:25:57Vege Runners
408Oliwia ŻAK4F00:25:58Piaseczno Running
409Jarosław TĘŻYCKI1M00:25:59 
410Katarzyna DOMOSŁAWSKA-ŻYLIŃSKA3F00:26:03 
411Marcin BOBROWSKI2M00:26:04Chill Out Dude
412Natalia LESZCZIJ1F00:26:06 
413Karol KOPIEC1M00:26:06 
414Rafal WYPYCH1M00:26:08 
415Małgorzata WÓJCIK1F00:26:08 
416Marta Iwona BOROWIEC1F00:26:08 
417Justyna KOSTYRA1F00:26:09 
418Paul FREYNE1M00:26:09 
419Mirosław JÓZEFCZYK1M00:26:10 
420Radosław GASZA1M00:26:11 
421Katarzyna KOZACZEK-PODSIADŁA1F00:26:11 
422Wojciech STAŃCZUK1M00:26:12Grupa Biegowa CHTMO
423Magda RAJPERT2F00:26:13 
424Maciej STAŃSKI1M00:26:15 
425Jarosław RUPIEWICZ1M00:26:16 
426Artur JAŁOSZYŃSKI2M00:26:17 
427Ewa Jolanta WOJCIECHOWSKA1F00:26:17 
428Marek BATOR2M00:26:17 
429Jakub FORYCKI1M00:26:17 
430Bartek ZAJĄCZKOWSKI2M00:26:17 
431Sławomir WIADEREK131M00:26:20Pędzące Żółwie
432Mirosław LEPIANKA3M00:26:20 
433Michał ABRAMIUK1M00:26:22 
434Zuzanna JĘDRZEJCZAK3F00:26:22 
435Jaoanna SZCZEPAŃSKA26F00:26:23 
436Ewelina SMOKTUNOWICZ1F00:26:27 
437Andrzej MAZURKIEWICZ1M00:26:28 
438Hubert OSUCH1M00:26:28 
439Karolina MOSKALEWICZ1F00:26:31 
440Arkadiusz OKRASA3M00:26:32 
441Michał KOSTYRA1M00:26:32 
442Kamila GÓRECZNY3F00:26:33 
443Ewa G.-S.1F00:26:33 
444Michał GŁODOWSKI1M00:26:33Żórawski Team
445Andrzej POLACZKIEWICZ17M00:26:34 
446Barbara BRZEZIŃSKA1F00:26:34 
447Tomasz SULICH3M00:26:38 
448Krzysztof SYCAN1M00:26:38PKO Bank Polski
449Magdalena GWIAZDOWSKA8F00:26:40 
450Michał WYROSTEK2M00:26:40 
451Piotr SKRODZKI2M00:26:42 
452Be.rnd ZIMM.ERMANN1M00:26:45 
453Radek GUTKNECHT14M00:26:45 
454Izabela KOWALEWSKA2F00:26:46 
455Piotr GORAL10M00:26:47 
456Agnieszka DUBIECKA1F00:26:47 
457Olga GRABOWSKA1F00:26:48 
458Adam Krzysztof MILEWSKI1M00:26:48 
459Paweł Radosław LEŚNIEWSKI1M00:26:48 
460Dorota KOWALEWSKA19F00:26:50Spartanie Dzieciom
461Krystyna TOMASZEWSKA1F00:26:50 
462Ryszard ZIEMANN3M00:26:51 
463Paweł LISONEK24M00:26:51 
464Marta Barbara SOBIERAJ3F00:26:52 
465Marcin GAJEWSKI3M00:26:54 
466Ildiko TORZSOK1F00:26:55 
467Joanna ŁEMPICKA-GROMEK2F00:26:56 
468Beata KOSZLAGA29F00:26:57 
469Lucyna Anna KOSTKOWSKA1F00:27:02 
470Zygmunt KOSTRZEWA1M00:27:02 
471Danuta DOROMIEJCZUK4F00:27:03 
472Adam GŁODOWSKI1M00:27:04 
473Tadeusz GRABOWSKI1M00:27:06 
474Sebastian BOWNIK1M00:27:07 
475Joanna ZALIPSKA6F00:27:08 
476Andrzej HULANICKI1M00:27:08Goggle Pro Active Eyewear
477Agnieszka BOĆWIŃSKA1F00:27:09 
478Artur ROSA1M00:27:09 
479Bridget SOLECKA1F00:27:09Orion Harriers
480Małgorzata PAWŁOWSKA1F00:27:09 
481Tomasz ZIELIŃSKI12M00:27:10Chciałbym dodać klub
482Ireneusz BOĆWIŃSKI1M00:27:10 
483Piotr DZIEKOŃSKI1M00:27:11 
484Michał WŁODARCZYK1M00:27:11 
485Maciej OBCOWSKI1M00:27:11 
486Barbara POHORYLES1F00:27:13 
487Anna Maria RUPIŃSKA73F00:27:14 
488Iwona Izabela PASIK5F00:27:16 
489Wojciech MAZUR1M00:27:16pokreceni.com
490Dorota ZAGOŃCZYK100F00:27:17 
491Paweł JAŃCZUK2M00:27:17 
492Barbara RAJPERT4F00:27:18 
493Jacek PIEKARSKI1M00:27:21 
494Marcin JAMROŻY24M00:27:22 
495Wiesław ZALAS8M00:27:22 
496Kajetan SIÓDMIAK31M00:27:24 
497Agnieszka STĘŻYCKA1F00:27:28 
498Tomasz MORDEL2M00:27:30 
499Paweł S2M00:27:31 
500Katarzyna SNARSKA2F00:27:32