parkrun Konstancin-Jeziorna 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Stefan WNOROWSKI138M00:14:41 
2Jakub PUDEŁKO5M00:15:58Entre.pl
3Julita ŁUBIANKA3F00:16:00 
4Daniel MIKIELSKI1M00:16:31 
5Fabian FLOREK1M00:16:35Team Kopeć
6Rafał BUDNICKI7M00:16:40MORT
7Mateusz BARAN1M00:16:52Warszawiaky
8Tomasz Michał ROSZKOWSKI30M00:17:19Warszawa Natolin Zachodni
9Łukasz KUREK19M00:17:34KS Pegaz
10Arkadiusz KOZAK1M00:17:38 
11Jakub BAL2M00:17:57LOS TREPOS COMPANIEROS
12Wojciech SKORY1M00:17:58 
13Maciej MAŁECKI3M00:18:05ForPro Runnin Team
14Marek PRIMIK1M00:18:10Vege Runners
15Piotr JEŻÓŁKOWSKI11M00:18:11 
16Stephen SHANKS1M00:18:14Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC
17Piotr LAMPART172M00:18:14Team ZabieganeDni
18Karol Marcin MARSZYCKI33M00:18:15 
19Tomasz JAWOROWICZ197M00:18:21KS Pegaz
20Konrad KOBIAŁKA1M00:18:28Naprzód Młociny
21Sebastian MYSZKOWSKI110M00:18:31 
22Sebastian ZASĘPA5M00:18:32Team ZabieganeDni
23Konrad WYSOKINSKI5M00:18:47 
24Damian LUŹNIAK1M00:18:49Olza Cieszyn
25Jacek TROJANOWSKI1M00:18:49 
26Jakub ZAGOŃCZYK2M00:18:52 
27Robert STĘPNIAK5M00:18:55 
28Eliza GALIŃSKA21F00:18:58 
29Paweł SZCZEPAŃSKI53M00:18:58Kondycja
30Adam SULKOWSKI1M00:18:58 
31Kamil WOŁOSEWICZ35M00:19:02 
32Marek GALIŃSKI21M00:19:06 
33Karol GORLEWSKI2M00:19:08SFC Aspołeczni
34Piotr SZCZEPAŃSKI51M00:19:12 
35Marcin SZKUTA1M00:19:15 
36Michał REMBOWSKI74M00:19:15 
37Gaweł BOGUTA1M00:19:18 
38Andrzej KOTWA1M00:19:18Vege Runners
39Mariusz FORYCKI20M00:19:19 
40Magdalena ZIÓŁEK1F00:19:19 
41Michał SAŁACH2M00:19:20 
42Bogdan SNARSKI7M00:19:22 
43Tomasz TREMBECKI3M00:19:24KALIŃSKA TEAM
44Mirosław Tomasz CISEK63M00:19:26 
45Sylwester GÓRA1M00:19:28#ZABIEGANINOCĄ
46Łukasz KLAŚ1M00:19:28Nudne Piątki
47Kacper CZECHOSKI4M00:19:29 
48Jakub Piotr AKSAMIT2M00:19:32KM AKTYWNI Sochaczew
49Tomasz OLEKSIEWICZ1M00:19:33TICK TEAM
50Adam GÓRSKI6M00:19:35 
51Marek CHOŁOTA1M00:19:38Biegowyswiat.pl
52Łukasz SŁONAWSKI2M00:19:39 
53Łukasz ZYCH1M00:19:39 
54Rafał BELKIEWICZ181M00:19:40Kabaty Ultra
55Adrian KRUPA1M00:19:40 
56Bartosz WIDZYŃSKI3M00:19:42 
57Bartosz KORCZAK99M00:19:42 
58Michał LIPSKI5M00:19:42 
59Aleksander OSTASIUK6M00:19:46
60Rogier POLS4M00:19:47 
61Tomasz MORCINEK1M00:19:48 
62Krzysztof CHODKOWSKI2M00:19:51Żoli Runners
63Kacper CHWIALKOWSKI1M00:19:52 
64Leszek BEHOUNEK1M00:19:53Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane
65Piotr FALKOWSKI72M00:19:57KS Pegaz
66Darek KNYCHAS5M00:19:58PZU Sport Team
67Piotr KALBARCZYK1M00:20:01 
68Katarzyna KOSNOWSKA97F00:20:03 
69Mirek PIETRASZEK39M00:20:06 
70Krzysztof RUPIŃSKI7M00:20:06 
71Piotr BIENIEK15M00:20:07 
72Patryk PIPUTA21M00:20:08 
73Marcin ŚWIDEREK13M00:20:09Rawka Biega
74Michał JAKIEL1M00:20:11Klub Wysokogórski Kraków
75Wojciech KULIK1M00:20:11 
76Marcin ŁYTEK3M00:20:12 
77Jan Bernard PIETRUSIEWICZ1M00:20:12 
78Tomasz CZECHOSKI14M00:20:12 
79Robert MICHALSKI1M00:20:15 
80Bartłomiej GRABOWSKI1M00:20:17 
81Darek GRYCZ1M00:20:18 
82Zbigniew KOSIŃSKI1M00:20:18 
83Krzysztof GRZĘDA12M00:20:19KS Pegaz
84Bartłomiej DOMAŃSKI1M00:20:20 
85Michał TRAPP1M00:20:20 
86Paweł TRONIARZ1M00:20:20 
87Sebastian KARPIŃSKI1M00:20:20David Hasselhoff Club
88Grzegorz SOKALSKI51M00:20:22 
89Adam KOSTAŃSKI1M00:20:24 
90Karol KĄCKI7M00:20:26 
91Patryk LENARCIK18M00:20:26 
92Marcin WĘGRZYN1M00:20:28RR Runners
93Kamil ZATOŃSKI17M00:20:30 
94Jan MORDEL3M00:20:30Kondycja
95Jacek SEFERYNIAK1M00:20:31 
96Patryk KOŚCIELSKI1M00:20:32Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo
97Jarosław SZCZEPANIUK1M00:20:32Dream Run
98Tomek POKRZYWNICKI3M00:20:33 
99Łukasz WOJTOWICZ1M00:20:36 
100Mateusz GŁOŚNIAK5M00:20:37 
101Daniel BIELIŃSKI1M00:20:37 
102Mateusz POHORYLES9M00:20:37 
103Dominik WOJTCZAK1M00:20:38Morena Czołowa
104Arron TREVOR3M00:20:40Grupa Biegowa parkrun Warszawa
105Bartosz STROJEK1M00:20:40 
106Maciej PTASZNIK1M00:20:43Dogoń Grodzisk Mazowiecki
107Piotr PRZYBYŁ1M00:20:44EASY RUNNERS
108Krzysztof KONIECZNY1M00:20:46 
109Waldemar ŻYLIŃSKI3M00:20:47 
110Dominik SZMAJDA3M00:20:47NIE MAM POMYSŁU
111Patryk KOZŁOWSKI1M00:20:48Team ZabieganeDni
112Mirosław Piotr MAREK11M00:20:49 
113Andrzej MIRKIEWICZ1M00:20:51 
114Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:51Vege Runners
115Piotr Władysław KUCHARSKI3M00:20:51Legia Run Club
116Andrzej KOMISARSKI2M00:20:52 
117Daniel KAROLKIEWICZ1M00:20:52Entre.pl
118Andrzej DOROMIEJCZUK13M00:20:53 
119Grzegorz MATCZUK7M00:20:54 
120Tomasz KOZŁOWSKI91M00:20:58 
121Maciej SADOWSKI1M00:20:59 
122Marcin ZABDYR4M00:21:00KS Pegaz
123Nikodem DOBOSIEWICZ1M00:21:05 
124Grzegorz Paweł NOWAK1M00:21:05parkrun tourists Poznań
125Darek DZIEDZIAK21M00:21:08ZS2 Konstancin
126Krystian Daniel NOWICKI24M00:21:11Biegnący z dzikami
127Agnieszka KIJAK1F00:21:11 
128Tomasz HINTZ119M00:21:12Piaseczno Running
129Marek Stanisław WOSIK72M00:21:14 
130Leszek WINIAREK1M00:21:17#TEAMDKMS
131Natalia GRZEBISZ4F00:21:17 
132Adam MIODUSZEWSKI1M00:21:17 
133Antoni DOMAŃSKI1M00:21:17 
134Andy BELL5M00:21:18 
135Marcin OSTROWSKI1M00:21:21 
136Gracjan JANKOWSKI10M00:21:21ALIOR RUNNING TEAM
137Damian BĄBOL6M00:21:22 
138Kamil PAWELEC1M00:21:24PZU Sport Team
139Rafał BUJNOWSKI1M00:21:24Grupa Biegowa parkrun Warszawa
140Radosław PODBIELSKI1M00:21:28KB Castellanus
141Adam MIODUSZEWSKI1M00:21:28 
142Jarosław JANKOWSKI1M00:21:29 
143Sławomir BARTOSZEWSKI1M00:21:30 
144Paweł KOSIARZ7M00:21:36 
145Jan Ludwik NOWACKI27M00:21:36ZS2 Konstancin
146Bartosz RÓŻAŃSKI2M00:21:38 
147Michał ZAJĄKAŁA3M00:21:38 
148Natalia STRZELCZYK4F00:21:40 
149Damian MĄTEWSKI134M00:21:40 
150Marek KISIELIŃSKI4M00:21:40 
151Paweł SKONECKI21M00:21:41 
152Weronika JĘKSA8F00:21:42 
153Wojciech SKRZECZKOWSKI20M00:21:42 
154Beata MILEWSKA2F00:21:45 
155Marcin TRONIARZ1M00:21:45 
156Grzegorz SZYMCZYKIEWICZ1M00:21:45 
157Izabela PODODEMSKA-ZABDYR5F00:21:46KS Pegaz
158Tadeusz GŁUPCZYK2M00:21:46100 Marathon Club Polska
159Marek LUSZTYN1M00:21:47 
160Magdalena PERCHALUK23F00:21:47
161Paweł ŚWIĘCKI8M00:21:48 
162Andrzej BACHURSKI78M00:21:51 
163Kuba HENREWICZ3M00:21:51 
164Patrycjusz WIŚNIEWSKI30M00:21:54 
165Tomasz SZOPA1M00:21:56 
166Aleksandra BARANOWSKA84F00:21:56 
167Elżbieta SIEMIENIUK2F00:21:59 
168Łukasz KUKLEWICZ1M00:22:00 
169Magdalena PICHETA1F00:22:03 
170Artur GÓRECKI6M00:22:03 
171Albert SZEWCZYK2M00:22:04 
172Piotr DANIK1M00:22:05 
173Eryk FISZER1M00:22:06#TEAMDKMS
174Adam RZECZKOWSKI1M00:22:06 
175Ewa STUPKIEWICZ1F00:22:06 
176Tomasz LIPIEC1M00:22:09Byledobiec Anin
177Karol CWALINA1M00:22:09 
178Przemek ŁOHUTKO1M00:22:11 
179Mariusz OCHAŁEK3M00:22:11 
180Marcin Jan SYGUŁA8M00:22:12 
181Emilia SOŁTYSIAK24F00:22:14 
182Lech BARANOWSKI80M00:22:14 
183Piotr MERCHELSKI9M00:22:15 
184Katarzyna GALIŃSKA20F00:22:15 
185Monika MADZIARSKA64F00:22:15 
186Jakub FISZER1M00:22:17#TEAMDKMS
187Gabriel DOROMIEJCZUK3M00:22:18 
188Maciej SZELC1M00:22:19 
189Tomasz SKRZYPKOWSKI1M00:22:20 
190Krzysztof Bernard MIALIK13M00:22:20 
191Krzysztof ŁABANOWSKI1M00:22:22 
192Rafał MACIASZEK9M00:22:24 
193Maciej Tomasz MAZURUK1M00:22:24 
194Marek SZULKOWSKI1M00:22:29 
195Małgorzata MICHEWICZ1F00:22:30 
196Józef BRZEZINA1M00:22:31 
197Luis FREITES1M00:22:32 
198Maciej SKOWROŃSKI1M00:22:33 
199Leszek KOWALCZUK1M00:22:35Biegamyrazem.pl
200Łukasz KALINOWSKI1M00:22:36 
201Tomasz LESZKO1M00:22:39S.L. Salos-Wodna Łódź
202Grzegorz TARGOŃSKI1M00:22:40 
203Tomasz ŚWIĄTEK2M00:22:40 
204Mirosław Henryk GÓJSKI1M00:22:41 
205Piotr BOROWIECKI1M00:22:42 
206Grzegorz BABICKI6M00:22:42 
207Lukasz JURCZYK1M00:22:43 
208Andrzej ZAGOŃCZYK125M00:22:43 
209Katarzyna GÓRECKA4F00:22:44 
210Jacek Andrzej POPLAWSKI3M00:22:45Adidas Runners Warsaw
211Wojciech SULIMA1M00:22:46 
212Adam CRAIG1M00:22:48 
213Adam MICHNIOK1M00:22:48Wye Valley Runners
214Krzysztof GOŁĄBEK3M00:22:48 
215Mariusz STAROŚCIAK1M00:22:50AKS Polonia Warszawa
216Paweł RUTKOWSKI145M00:22:53Chciałbym dodać klub
217Artur SITAREK1M00:22:55 
218Piotr PRZYŁUCKI3M00:22:55 
219Dariusz POTERALSKI3M00:22:55 
220Jakub Krzysztof NOWOTARSKI1M00:22:57 
221Tomasz NOWICKI2M00:22:57 
222Jarek IŻYCKI2M00:22:57 
223Olga MISZKIEWICZ-GÓRECKA2F00:22:58Vege Runners
224Andrzej SUWALD18M00:23:00JacekBiega Running Team
225Karol ŻAK1M00:23:00 
226Piotr TURZYŃSKI1M00:23:01 
227Piotr SUBOCZ1M00:23:01 
228Andrzej RUSZCZEWSKI2M00:23:01Vege Runners
229Grzegorz LEONIAK11M00:23:03 
230Cezary SIÓDMIAK56M00:23:03Spartanie Dzieciom
231Agnieszka GÓRA1F00:23:05#ZABIEGANINOCĄ
232Maciej SZWAJ2M00:23:06 
233Jakub BORKOWSKI13M00:23:06 
234Marzena PARYS110F00:23:06 
235Łukasz SZCZYPIŃ1M00:23:07 
236Julian JAMROŻY16M00:23:08 
237Kamil PECIO6M00:23:09Piaseczno Running
238Sławomir KURZAWA1M00:23:09T-Mobile Running Team
239Kamil NOWAK1M00:23:11 
240Mariusz KARWOWSKI1M00:23:12Grupa Biegowa CHTMO
241Monika KOZAK1F00:23:13KS Pegaz
242Stanisław BABICKI1M00:23:13 
243Andrzej BIELSKI1M00:23:1410 Warszawski Pułk Samochodowy
244Jolanta WAGNER15F00:23:15 
245Sofiia KOSTIUK2F00:23:16 
246Kamil WOLSKI1M00:23:16 
247Karol Mścisław PIASEK1M00:23:17 
248Sebastian PASTERSKI1M00:23:17 
249Mariusz MIELCZAREK2M00:23:17 
250Jeremi LIPNIACKI19M00:23:17ZS2 Konstancin
251Jacek WAŻNY1M00:23:22 
252Tomasz KOZŁOWSKI1M00:23:22 
253Anna LENARD-MYSZKOWSKA17F00:23:22 
254Tomasz LIPNIACKI30M00:23:22 
255Rafal STRAB1M00:23:23 
256Mariusz M. TOWPIK1M00:23:25SULECHOWIANIE
257Sławomir PIOTROWSKI2M00:23:26KALIŃSKA TEAM
258Tomasz KOSIOR1M00:23:30 
259Andrzej KOCHAŃSKI3M00:23:34 
260Tadeusz PARCZEWSKI3M00:23:34 
261Łukasz GUMIŃSKI1M00:23:34KB Castellanus
262Monika KAMIŃSKA2F00:23:36 
263Maria REMBOWSKA6F00:23:39 
264Anastazja PYZEL22F00:23:39 
265Piotr GAWLIKOWSKI17M00:23:41 
266Igor MATIJSZCZUK1M00:23:41ZS2 Konstancin
267Beata SIECZKO1F00:23:41MORT
268Michał Zbigniew MACHNACKI1M00:23:45Grupa Biegowa CHTMO
269Robert WÓJCIK3M00:23:45 
270Tomasz JARMUŁ15M00:23:45 
271Paweł DOMINIK8M00:23:46 
272Jan CYMBORSKI1M00:23:46 
273Konrad FORYSIAK1M00:23:46Grupa Biegowa parkrun Warszawa
274Mirosław LEPIANKA8M00:23:46 
275Piotr OLESIŃSKI9M00:23:47 
276Olgierd STRZELECKI7M00:23:49 
277Jan SIÓDMIAK17M00:23:49 
278Janusz T. WIŚNIEWSKI3M00:23:49WPRunning
279Marek STOKOWSKI3M00:23:51 
280Elżbieta ROGÓŻ1F00:23:54ProRunning Promotion
281Tomasz PRZYGODA3M00:23:54 
282Damian PANEK1M00:23:54 
283Ewa ZAMBRZYCKA1F00:23:54 
284Arkadiusz SŁAWIŃSKI4M00:23:55 
285Jagoda WĄSOWSKA75F00:23:58KALIŃSKA TEAM
286Marcin KACZOROWSKI1M00:23:58RR Runners
287Jacek Tomasz DZIEKOŃSKI105M00:23:58Kondycja
288Sławomir Stanisław MARCZAK6M00:23:59 
289Sylwia REDEK1F00:24:02Team ZabieganeDni
290Gerard HINTZ12M00:24:03 
291Joanna MACECH-SMUŻEWSKA22F00:24:03 
292Natalia KUPROWSKA2F00:24:04 
293Piotr KUŁAKOWSKI69M00:24:06 
294Andrzej GROCHOWSKI2M00:24:06 
295Łukasz RZEPECKI1M00:24:07 
296Patryk MODROWSKI1M00:24:09 
297Agata ZMITROWICZ1F00:24:09 
298Katarzyna MĄTEWSKA30F00:24:10 
299Agnieszka PYZEL189F00:24:10KS Pegaz
300Anna NOWAK5F00:24:13 
301Maciej GILEWSKI1M00:24:13 
302Michał POMORSKI4M00:24:14 
303Patryk MŁYNARCZYK1M00:24:15 
304Maciej ZWIERZCHOWSKI2M00:24:15 
305Karol JUCHNIEWICZ4M00:24:15 
306Krzysztof CZUBA1M00:24:17 
307Krzysztof PAPIS2M00:24:19 
308Cezary ZAGAŃSKI1M00:24:20Piaseczno Running
309Janusz SZERSZEŃ10M00:24:20Piaseczno Running
310Katarzyna WILK2F00:24:20 
311Beata MICHALAK5F00:24:22 
312Piotr MAZUR1M00:24:22RR Runners
313Dominik KALICIŃSKI20M00:24:24KS Pegaz
314Jakub ZAREMBA1M00:24:27 
315Olga BABICKA3F00:24:28 
316Piotr ZADORA1M00:24:30 
317Edwin OSIECKI2M00:24:31 
318Mariusz ZABIELEWICZ1M00:24:31 
319Piotr PTASIŃSKI1M00:24:32 
320Łukasz WITCZAK30M00:24:33 
321Mirosław WYPYCH2M00:24:33 
322Magdalena REMBOWSKA63F00:24:33 
323Dominik CIĘCIWA1M00:24:34 
324Mateusz WARZYCHA1M00:24:35RR Runners
325Piotr DZIERŻYŃSKI81M00:24:36KS Pegaz
326Tomasz CHOLEWIŃSKI1M00:24:37 
327Iwa LENART74F00:24:40 
328Marcin KRUPOWICZ1M00:24:40 
329Jakub PIETRZAK1M00:24:41 
330Tomek GULA1M00:24:41Rysio Team
331Maciej JĘDRZEJCZAK6M00:24:42TN Biegówki Wesoła
332Bartosz KRAJEWSKI4M00:24:43 
333Joanna ZBOCH2F00:24:46 
334Simon POUND1M00:24:46 
335Łukasz JAWORSKI1M00:24:46 
336Janusz Witold BUKOWSKI1M00:24:47Dać Siebie Innym
337Mirosława Anna GRZANECKA1F00:24:51 
338Tobiasz Artur MORAŃSKI2M00:24:52 
339Jarosław JAKUBOWSKI3M00:24:52 
340Łukasz STĘPNIEWSKI15M00:24:53 
341Sławek Maciej ROSAK3M00:24:53DHL Run
342Przemysław BARANKIEWICZ1M00:24:53 
343Bartłomiej SITAREK3M00:24:55 
344Jarosław MAJ3M00:24:55 
345Ksawery RAJPERT2M00:24:56 
346Łukasz Krzysztof BEDNARCZYK45M00:24:57 
347Piotr PIŃKOWSKI6M00:24:58 
348Mariusz BORKOWSKI2M00:24:58 
349Sławek LIPSKI2M00:25:01 
350Karolina GRZYBOWSKA1F00:25:01 
351Mirosław KACPERSKI1M00:25:01Vege Runners
352Mark ELLIS1M00:25:02 
353Paweł KOPIEC14M00:25:02 
354Katarzyna BAL1F00:25:02Wybierz 87
355Sławomir BUGA1M00:25:02 
356Dobrochna JAWOROWICZ190F00:25:03 
357Grzegorz PIEKARSKI6M00:25:04 
358Renata WÓJCIK1F00:25:04
359Marcin KŁOS1M00:25:05 
360Ewa STANKIEWICZ116F00:25:05 
361Grzegorz BYSTRY2M00:25:08 
362Paweł TOMCZAK1M00:25:08 
363Jacek PIETRZAK1M00:25:09 
364Adam KRASNODĘBSKI1M00:25:11 
365Paweł ŻUK1M00:25:12Biegam Na Tarchominie
366Mariusz DUBIECKI1M00:25:14 
367Krzysztof KUŁAKOWSKI3M00:25:14 
368Przemek JANUSZANIEC1M00:25:15 
369Agata PODDĘBSKA2F00:25:15 
370Miriam LIPNIACKA3F00:25:16 
371Dariusz SZELWACHOWSKI1M00:25:17SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
372Jan PRZYGODA9M00:25:17 
373Aneta WALIGÓRA11F00:25:19 
374Konrad GOŁASZEWSKI1M00:25:19Team ZabieganeDni
375Maria STEFANIAK2F00:25:20 
376Cyprian JANKOWIAK1M00:25:21 
377Łukasz Leszek LUBCZYŃSKI64M00:25:21 
378Amelia RADYSZEWSKA17F00:25:22 
379Alicja SMOLEWSKA2F00:25:23ZS2 Konstancin
380Karol CIEPIENIAK2M00:25:23 
381Arkadiusz Szczepan ĆWIEK1M00:25:25SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
382Hubert JANCZAK18M00:25:27ZS2 Konstancin
383Dorota Agnieszka ZAJĄC9F00:25:28 
384Paweł PRZYBYŁEK1M00:25:29 
385Rafał PLEWIŃSKI1M00:25:30 
386Bartosz KONIARZ9M00:25:31 
387Michał Łukasz MARCZAK3M00:25:32 
388Piotr WIADEREK87M00:25:33Pędzące Żółwie
389Renata Ewa KIM2F00:25:33KS Staszewscy
390Jacek TKACZYK2M00:25:34 
391Jan BARANOWSKI137M00:25:34 
392Agata LISONEK28F00:25:35 
393Robert BRYZEK5M00:25:35 
394Marta Zofia KOC1F00:25:35 
395Jacek OZIMEK1M00:25:36 
396Marcin KOPIEC7M00:25:36 
397Paweł BREWCZAK3M00:25:37 
398Radek WOJTKOWSKI1M00:25:38 
399Jakub KALMUS15M00:25:38 
400Maciej SOBCZYK1M00:25:39 
401Marcin JANCZAK13M00:25:41 
402Robert WALICKI3M00:25:45 
403Julian BABICKI4M00:25:45 
404Olaf MODROWSKI2M00:25:46 
405Tomasz MIKUŁA1M00:25:49 
406Robert KAMIŃSKI7M00:25:49 
407Michał MIKLEWSKI2M00:25:50Kancelaria Sportowa Staszewscy
408Piotr KUCHARSKI1M00:25:52Legia Run Club
409Marcin MYSZKOWSKI1M00:25:53 
410Anna UUSISAARI1F00:25:55 
411Tomasz WRONA35M00:25:55 
412Sebastian WOJCIECHOWSKI2M00:25:57Vege Runners
413Oliwia ŻAK5F00:25:58Piaseczno Running
414Jarosław TĘŻYCKI1M00:25:59 
415Katarzyna DOMOSŁAWSKA-ŻYLIŃSKA3F00:26:03 
416Marcin BOBROWSKI2M00:26:04Chill Out Dude
417Natalia LESZCZIJ1F00:26:06 
418Karol KOPIEC1M00:26:06 
419Rafal WYPYCH1M00:26:08 
420Małgorzata WÓJCIK1F00:26:08 
421Marta Iwona BOROWIEC1F00:26:08 
422Paul FREYNE1M00:26:09 
423Justyna KOSTYRA1F00:26:09 
424Mirosław JÓZEFCZYK1M00:26:10 
425Radosław GASZA1M00:26:11 
426Katarzyna KOZACZEK-PODSIADŁA1F00:26:11 
427Wojciech STAŃCZUK1M00:26:12Grupa Biegowa CHTMO
428Magda RAJPERT2F00:26:13 
429Maciej STAŃSKI1M00:26:15 
430Jarosław RUPIEWICZ1M00:26:16 
431Artur JAŁOSZYŃSKI2M00:26:17 
432Ewa Jolanta WOJCIECHOWSKA1F00:26:17 
433Marek BATOR2M00:26:17 
434Bartek ZAJĄCZKOWSKI2M00:26:17 
435Jakub FORYCKI1M00:26:17 
436Paweł RÓŻYCKI1M00:26:20 
437Sławomir WIADEREK136M00:26:20Pędzące Żółwie
438Michał ABRAMIUK1M00:26:22 
439Zuzanna JĘDRZEJCZAK3F00:26:22 
440Anna KONCZEWSKA1F00:26:23 
441Jaoanna SZCZEPAŃSKA26F00:26:23 
442Ewelina SMOKTUNOWICZ1F00:26:27 
443Hubert OSUCH1M00:26:28 
444Andrzej MAZURKIEWICZ1M00:26:28 
445Karolina MOSKALEWICZ1F00:26:31 
446Michał KOSTYRA1M00:26:32 
447Arkadiusz OKRASA3M00:26:32 
448Michał GŁODOWSKI1M00:26:33Żórawski Team
449Kamila GÓRECZNY3F00:26:33 
450Ewa G.-S.1F00:26:33 
451Barbara BRZEZIŃSKA1F00:26:34 
452Andrzej POLACZKIEWICZ17M00:26:34 
453Karina MŁYNARCZYK9F00:26:36 
454Tomasz SULICH3M00:26:38 
455Krzysztof SYCAN1M00:26:38PKO Bank Polski
456Magdalena GWIAZDOWSKA8F00:26:40 
457Michał WYROSTEK2M00:26:40 
458Piotr SKRODZKI2M00:26:42 
459Be.rnd ZIMM.ERMANN1M00:26:45 
460Radek GUTKNECHT14M00:26:45 
461Izabela KOWALEWSKA2F00:26:46 
462Piotr GORAL13M00:26:47 
463Agnieszka DUBIECKA1F00:26:47 
464Adam Krzysztof MILEWSKI1M00:26:48 
465Paweł Radosław LEŚNIEWSKI1M00:26:48 
466Olga GRABOWSKA1F00:26:48 
467Krystyna TOMASZEWSKA1F00:26:50 
468Dorota KOWALEWSKA19F00:26:50Spartanie Dzieciom
469Paweł LISONEK24M00:26:51 
470Ryszard ZIEMANN3M00:26:51 
471Marta Barbara SOBIERAJ3F00:26:52 
472Marcin GAJEWSKI3M00:26:54 
473Ildiko TORZSOK1F00:26:55 
474Joanna ŁEMPICKA-GROMEK2F00:26:56 
475Beata KOSZLAGA29F00:26:57 
476Lucyna Anna KOSTKOWSKA1F00:27:02 
477Zygmunt KOSTRZEWA1M00:27:02 
478Danuta DOROMIEJCZUK4F00:27:03 
479Adam GŁODOWSKI1M00:27:04 
480Tadeusz GRABOWSKI1M00:27:06 
481Sebastian BOWNIK1M00:27:07 
482Joanna ZALIPSKA6F00:27:08 
483Andrzej HULANICKI1M00:27:08Goggle Pro Active Eyewear
484Bridget SOLECKA1F00:27:09Orion Harriers
485Małgorzata PAWŁOWSKA1F00:27:09 
486Agnieszka BOĆWIŃSKA1F00:27:09 
487Artur ROSA1M00:27:09 
488Ireneusz BOĆWIŃSKI1M00:27:10 
489Tomasz ZIELIŃSKI12M00:27:10Chciałbym dodać klub
490Piotr DZIEKOŃSKI1M00:27:11 
491Michał WŁODARCZYK1M00:27:11 
492Maciej OBCOWSKI1M00:27:11 
493Barbara POHORYLES1F00:27:13 
494Anna Maria RUPIŃSKA75F00:27:14 
495Iwona Izabela PASIK5F00:27:16 
496Wojciech MAZUR1M00:27:16pokreceni.com
497Dorota ZAGOŃCZYK105F00:27:17 
498Paweł JAŃCZUK2M00:27:17 
499Barbara RAJPERT4F00:27:18 
500Jacek PIEKARSKI1M00:27:21