parkrun Konstancin-Jeziorna 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Stefan WNOROWSKI138M00:14:41 
2Jakub PUDEŁKO5M00:15:58Entre.pl
3Julita ŁUBIANKA3F00:16:00 
4Daniel MIKIELSKI1M00:16:31 
5Fabian FLOREK1M00:16:35Team Kopeć
6Rafał BUDNICKI7M00:16:40MORT
7Mateusz BARAN1M00:16:52Warszawiaky
8Tomasz Michał ROSZKOWSKI32M00:17:19Warszawa Natolin Zachodni
9Łukasz KUREK19M00:17:34KS Pegaz
10Arkadiusz KOZAK1M00:17:38 
11Jakub BAL2M00:17:57LOS TREPOS COMPANIEROS
12Wojciech SKORY1M00:17:58 
13Maciej MAŁECKI3M00:18:05ForPro Runnin Team
14Marek PRIMIK1M00:18:10Vege Runners
15Piotr JEŻÓŁKOWSKI11M00:18:11 
16Stephen SHANKS1M00:18:14Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC
17Piotr LAMPART173M00:18:14Team ZabieganeDni
18Karol Marcin MARSZYCKI33M00:18:15 
19Tomasz JAWOROWICZ197M00:18:21KS Pegaz
20Konrad KOBIAŁKA1M00:18:28Naprzód Młociny
21Sebastian MYSZKOWSKI110M00:18:31 
22Sebastian ZASĘPA5M00:18:32Team ZabieganeDni
23Konrad WYSOKINSKI5M00:18:47 
24Jacek TROJANOWSKI1M00:18:49 
25Damian LUŹNIAK1M00:18:49Olza Cieszyn
26Jakub ZAGOŃCZYK2M00:18:52 
27Robert STĘPNIAK5M00:18:55 
28Paweł SZCZEPAŃSKI53M00:18:58Kondycja
29Adam SULKOWSKI1M00:18:58 
30Eliza GALIŃSKA21F00:18:58 
31Kamil WOŁOSEWICZ35M00:19:02 
32Marek GALIŃSKI21M00:19:06 
33Karol GORLEWSKI2M00:19:08SFC Aspołeczni
34Piotr SZCZEPAŃSKI51M00:19:12 
35Michał REMBOWSKI75M00:19:15 
36Marcin SZKUTA1M00:19:15 
37Gaweł BOGUTA1M00:19:18 
38Andrzej KOTWA1M00:19:18Vege Runners
39Mariusz FORYCKI20M00:19:19 
40Magdalena ZIÓŁEK1F00:19:19 
41Michał SAŁACH2M00:19:20 
42Bogdan SNARSKI7M00:19:22 
43Tomasz TREMBECKI3M00:19:24KALIŃSKA TEAM
44Mirosław Tomasz CISEK64M00:19:26 
45Łukasz KLAŚ1M00:19:28Nudne Piątki
46Sylwester GÓRA1M00:19:28#ZABIEGANINOCĄ
47Kacper CZECHOSKI4M00:19:29 
48Jakub Piotr AKSAMIT2M00:19:32KM AKTYWNI Sochaczew
49Tomasz OLEKSIEWICZ1M00:19:33TICK TEAM
50Adam GÓRSKI6M00:19:35 
51Marek CHOŁOTA1M00:19:38Biegowyswiat.pl
52Łukasz ZYCH1M00:19:39 
53Łukasz SŁONAWSKI2M00:19:39 
54Rafał BELKIEWICZ181M00:19:40Kabaty Ultra
55Adrian KRUPA1M00:19:40 
56Bartosz WIDZYŃSKI3M00:19:42 
57Michał LIPSKI5M00:19:42 
58Bartosz KORCZAK99M00:19:42 
59Aleksander OSTASIUK6M00:19:46
60Rogier POLS4M00:19:47 
61Tomasz MORCINEK1M00:19:48 
62Krzysztof CHODKOWSKI2M00:19:51Żoli Runners
63Kacper CHWIALKOWSKI1M00:19:52 
64Leszek BEHOUNEK1M00:19:53Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane
65Piotr FALKOWSKI72M00:19:57KS Pegaz
66Darek KNYCHAS5M00:19:58PZU Sport Team
67Piotr KALBARCZYK1M00:20:01 
68Katarzyna KOSNOWSKA97F00:20:03 
69Krzysztof RUPIŃSKI7M00:20:06 
70Mirek PIETRASZEK40M00:20:06 
71Piotr BIENIEK15M00:20:07 
72Patryk PIPUTA21M00:20:08 
73Marcin ŚWIDEREK13M00:20:09Rawka Biega
74Wojciech KULIK1M00:20:11 
75Michał JAKIEL1M00:20:11Klub Wysokogórski Kraków
76Jan Bernard PIETRUSIEWICZ1M00:20:12 
77Tomasz CZECHOSKI14M00:20:12 
78Marcin ŁYTEK3M00:20:12 
79Robert MICHALSKI1M00:20:15 
80Bartłomiej GRABOWSKI1M00:20:17 
81Zbigniew KOSIŃSKI1M00:20:18 
82Darek GRYCZ1M00:20:18 
83Krzysztof GRZĘDA12M00:20:19KS Pegaz
84Bartłomiej DOMAŃSKI1M00:20:20 
85Paweł TRONIARZ1M00:20:20 
86Michał TRAPP1M00:20:20 
87Sebastian KARPIŃSKI1M00:20:20David Hasselhoff Club
88Grzegorz SOKALSKI51M00:20:22 
89Adam KOSTAŃSKI1M00:20:24 
90Karol KĄCKI7M00:20:26 
91Patryk LENARCIK18M00:20:26 
92Marcin WĘGRZYN1M00:20:28RR Runners
93Jan MORDEL3M00:20:30Kondycja
94Kamil ZATOŃSKI17M00:20:30 
95Jacek SEFERYNIAK1M00:20:31 
96Jarosław SZCZEPANIUK1M00:20:32Dream Run
97Patryk KOŚCIELSKI1M00:20:32Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo
98Tomek POKRZYWNICKI3M00:20:33 
99Łukasz WOJTOWICZ1M00:20:36 
100Mateusz GŁOŚNIAK5M00:20:37 
101Mateusz POHORYLES9M00:20:37 
102Daniel BIELIŃSKI1M00:20:37 
103Dominik WOJTCZAK1M00:20:38Morena Czołowa
104Arron TREVOR3M00:20:40Grupa Biegowa parkrun Warszawa
105Bartosz STROJEK1M00:20:40 
106Maciej PTASZNIK1M00:20:43Dogoń Grodzisk Mazowiecki
107Piotr PRZYBYŁ1M00:20:44EASY RUNNERS
108Krzysztof KONIECZNY1M00:20:46 
109Dominik SZMAJDA3M00:20:47NIE MAM POMYSŁU
110Waldemar ŻYLIŃSKI3M00:20:47 
111Patryk KOZŁOWSKI1M00:20:48Team ZabieganeDni
112Mirosław Piotr MAREK11M00:20:49 
113Damian BĄBOL7M00:20:49 
114Andrzej MIRKIEWICZ1M00:20:51 
115Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:51Vege Runners
116Piotr Władysław KUCHARSKI3M00:20:51Legia Run Club
117Daniel KAROLKIEWICZ1M00:20:52Entre.pl
118Andrzej KOMISARSKI2M00:20:52 
119Andrzej DOROMIEJCZUK13M00:20:53 
120Grzegorz MATCZUK7M00:20:54 
121Tomasz KOZŁOWSKI91M00:20:58 
122Maciej SADOWSKI1M00:20:59 
123Marcin ZABDYR4M00:21:00KS Pegaz
124Grzegorz Paweł NOWAK1M00:21:05parkrun tourists Poznań
125Nikodem DOBOSIEWICZ1M00:21:05 
126Darek DZIEDZIAK21M00:21:08ZS2 Konstancin
127Agnieszka KIJAK1F00:21:11 
128Krystian Daniel NOWICKI24M00:21:11Biegnący z dzikami
129Tomasz HINTZ120M00:21:12Piaseczno Running
130Marek Stanisław WOSIK72M00:21:14 
131Marcin PIETRASZEK1M00:21:16Vege Runners
132Leszek WINIAREK1M00:21:17#TEAMDKMS
133Adam MIODUSZEWSKI1M00:21:17 
134Antoni DOMAŃSKI1M00:21:17 
135Natalia GRZEBISZ4F00:21:17 
136Andy BELL6M00:21:18 
137Gracjan JANKOWSKI10M00:21:21ALIOR RUNNING TEAM
138Marcin OSTROWSKI1M00:21:21 
139Kamil PAWELEC1M00:21:24PZU Sport Team
140Rafał BUJNOWSKI1M00:21:24Grupa Biegowa parkrun Warszawa
141Radosław PODBIELSKI1M00:21:28KB Castellanus
142Adam MIODUSZEWSKI1M00:21:28 
143Jarosław JANKOWSKI1M00:21:29 
144Sławomir BARTOSZEWSKI1M00:21:30 
145Paweł KOSIARZ7M00:21:36 
146Jan Ludwik NOWACKI27M00:21:36ZS2 Konstancin
147Michał ZAJĄKAŁA3M00:21:38 
148Bartosz RÓŻAŃSKI2M00:21:38 
149Damian MĄTEWSKI135M00:21:40 
150Marek KISIELIŃSKI4M00:21:40 
151Natalia STRZELCZYK4F00:21:40 
152Paweł SKONECKI21M00:21:41 
153Weronika JĘKSA8F00:21:42 
154Wojciech SKRZECZKOWSKI20M00:21:42 
155Grzegorz SZYMCZYKIEWICZ1M00:21:45 
156Patrycjusz WIŚNIEWSKI31M00:21:45 
157Beata MILEWSKA2F00:21:45 
158Marcin TRONIARZ1M00:21:45 
159Tadeusz GŁUPCZYK2M00:21:46100 Marathon Club Polska
160Izabela PODODEMSKA-ZABDYR5F00:21:46KS Pegaz
161Magdalena PERCHALUK23F00:21:47
162Marek LUSZTYN1M00:21:47 
163Paweł ŚWIĘCKI8M00:21:48 
164Andrzej BACHURSKI80M00:21:51 
165Kuba HENREWICZ3M00:21:51 
166Aleksandra BARANOWSKA84F00:21:56 
167Tomasz SZOPA1M00:21:56 
168Elżbieta SIEMIENIUK2F00:21:59 
169Łukasz KUKLEWICZ1M00:22:00 
170Artur GÓRECKI6M00:22:03 
171Magdalena PICHETA1F00:22:03 
172Albert SZEWCZYK2M00:22:04 
173Piotr DANIK1M00:22:05 
174Adam RZECZKOWSKI1M00:22:06 
175Eryk FISZER1M00:22:06#TEAMDKMS
176Ewa STUPKIEWICZ1F00:22:06 
177Karol CWALINA1M00:22:09 
178Tomasz LIPIEC1M00:22:09Byledobiec Anin
179Mariusz OCHAŁEK3M00:22:11 
180Przemek ŁOHUTKO1M00:22:11 
181Marcin Jan SYGUŁA8M00:22:12 
182Lech BARANOWSKI80M00:22:14 
183Emilia SOŁTYSIAK24F00:22:14 
184Katarzyna GALIŃSKA20F00:22:15 
185Monika MADZIARSKA64F00:22:15 
186Piotr MERCHELSKI9M00:22:15 
187Jakub FISZER1M00:22:17#TEAMDKMS
188Gabriel DOROMIEJCZUK3M00:22:18 
189Maciej SZELC1M00:22:19 
190Krzysztof Bernard MIALIK13M00:22:20 
191Tomasz SKRZYPKOWSKI1M00:22:20 
192Krzysztof ŁABANOWSKI1M00:22:22 
193Maciej Tomasz MAZURUK1M00:22:24 
194Rafał MACIASZEK9M00:22:24 
195Marek SZULKOWSKI1M00:22:29 
196Małgorzata MICHEWICZ1F00:22:30 
197Józef BRZEZINA1M00:22:31 
198Luis FREITES1M00:22:32 
199Maciej SKOWROŃSKI1M00:22:33 
200Leszek KOWALCZUK1M00:22:35Biegamyrazem.pl
201Łukasz KALINOWSKI1M00:22:36 
202Tomasz LESZKO1M00:22:39S.L. Salos-Wodna Łódź
203Tomasz ŚWIĄTEK2M00:22:40 
204Grzegorz TARGOŃSKI1M00:22:40 
205Mirosław Henryk GÓJSKI1M00:22:41 
206Piotr BOROWIECKI1M00:22:42 
207Grzegorz BABICKI6M00:22:42 
208Lukasz JURCZYK1M00:22:43 
209Andrzej ZAGOŃCZYK126M00:22:43 
210Katarzyna GÓRECKA4F00:22:44 
211Jacek Andrzej POPLAWSKI3M00:22:45Adidas Runners Warsaw
212Wojciech SULIMA1M00:22:46 
213Krzysztof GOŁĄBEK3M00:22:48 
214Adam CRAIG1M00:22:48 
215Adam MICHNIOK1M00:22:48Wye Valley Runners
216Mariusz STAROŚCIAK1M00:22:50AKS Polonia Warszawa
217Paweł RUTKOWSKI145M00:22:53Chciałbym dodać klub
218Piotr PRZYŁUCKI3M00:22:55 
219Dariusz POTERALSKI3M00:22:55 
220Artur SITAREK1M00:22:55 
221Jarek IŻYCKI2M00:22:57 
222Jakub Krzysztof NOWOTARSKI1M00:22:57 
223Tomasz NOWICKI2M00:22:57 
224Olga MISZKIEWICZ-GÓRECKA2F00:22:58Vege Runners
225Andrzej SUWALD18M00:23:00JacekBiega Running Team
226Karol ŻAK1M00:23:00 
227Piotr SUBOCZ1M00:23:01 
228Andrzej RUSZCZEWSKI2M00:23:01Vege Runners
229Piotr TURZYŃSKI1M00:23:01 
230Cezary SIÓDMIAK56M00:23:03Spartanie Dzieciom
231Grzegorz LEONIAK11M00:23:03 
232Mirosław LEPIANKA10M00:23:04 
233Agnieszka GÓRA1F00:23:05#ZABIEGANINOCĄ
234Marzena PARYS110F00:23:06 
235Jakub BORKOWSKI14M00:23:06 
236Maciej SZWAJ2M00:23:06 
237Łukasz SZCZYPIŃ1M00:23:07 
238Julian JAMROŻY16M00:23:08 
239Sławomir KURZAWA1M00:23:09T-Mobile Running Team
240Kamil PECIO6M00:23:09Piaseczno Running
241Kamil NOWAK1M00:23:11 
242Mariusz KARWOWSKI1M00:23:12Grupa Biegowa CHTMO
243Stanisław BABICKI1M00:23:13 
244Monika KOZAK1F00:23:13KS Pegaz
245Andrzej BIELSKI1M00:23:1410 Warszawski Pułk Samochodowy
246Jolanta WAGNER15F00:23:15 
247Kamil WOLSKI1M00:23:16 
248Sofiia KOSTIUK2F00:23:16 
249Jeremi LIPNIACKI19M00:23:17ZS2 Konstancin
250Karol Mścisław PIASEK1M00:23:17 
251Sebastian PASTERSKI1M00:23:17 
252Mariusz MIELCZAREK2M00:23:17 
253Tomasz KOZŁOWSKI1M00:23:22 
254Tomasz LIPNIACKI30M00:23:22 
255Jacek WAŻNY1M00:23:22 
256Anna LENARD-MYSZKOWSKA17F00:23:22 
257Rafal STRAB1M00:23:23 
258Mariusz M. TOWPIK1M00:23:25SULECHOWIANIE
259Sławomir PIOTROWSKI2M00:23:26KALIŃSKA TEAM
260Tomasz KOSIOR1M00:23:30 
261Jacek BORKOWSKI1M00:23:31 
262Tadeusz PARCZEWSKI3M00:23:34 
263Andrzej KOCHAŃSKI3M00:23:34 
264Łukasz GUMIŃSKI1M00:23:34KB Castellanus
265Monika KAMIŃSKA2F00:23:36 
266Anastazja PYZEL22F00:23:39 
267Maria REMBOWSKA6F00:23:39 
268Igor MATIJSZCZUK1M00:23:41ZS2 Konstancin
269Beata SIECZKO1F00:23:41MORT
270Piotr GAWLIKOWSKI17M00:23:41 
271Michał Zbigniew MACHNACKI1M00:23:45Grupa Biegowa CHTMO
272Robert WÓJCIK3M00:23:45 
273Tomasz JARMUŁ15M00:23:45 
274Jan CYMBORSKI1M00:23:46 
275Paweł DOMINIK8M00:23:46 
276Konrad FORYSIAK1M00:23:46Grupa Biegowa parkrun Warszawa
277Piotr OLESIŃSKI9M00:23:47 
278Olgierd STRZELECKI7M00:23:49 
279Jan SIÓDMIAK17M00:23:49 
280Janusz T. WIŚNIEWSKI3M00:23:49WPRunning
281Marek STOKOWSKI3M00:23:51 
282Ewa ZAMBRZYCKA1F00:23:54 
283Elżbieta ROGÓŻ1F00:23:54ProRunning Promotion
284Damian PANEK1M00:23:54 
285Tomasz PRZYGODA3M00:23:54 
286Arkadiusz SŁAWIŃSKI5M00:23:55 
287Maciej GILEWSKI2M00:23:57 
288Marcin KACZOROWSKI1M00:23:58RR Runners
289Jacek Tomasz DZIEKOŃSKI106M00:23:58Kondycja
290Jagoda WĄSOWSKA75F00:23:58KALIŃSKA TEAM
291Sławomir Stanisław MARCZAK6M00:23:59 
292Sylwia REDEK1F00:24:02Team ZabieganeDni
293Gerard HINTZ12M00:24:03 
294Joanna MACECH-SMUŻEWSKA22F00:24:03 
295Natalia KUPROWSKA2F00:24:04 
296Andrzej GROCHOWSKI2M00:24:06 
297Piotr KUŁAKOWSKI69M00:24:06 
298Łukasz RZEPECKI1M00:24:07 
299Patryk MODROWSKI1M00:24:09 
300Agata ZMITROWICZ1F00:24:09 
301Agnieszka PYZEL190F00:24:10KS Pegaz
302Katarzyna MĄTEWSKA30F00:24:10 
303Anna NOWAK5F00:24:13 
304Michał POMORSKI4M00:24:14 
305Karol JUCHNIEWICZ4M00:24:15 
306Patryk MŁYNARCZYK1M00:24:15 
307Maciej ZWIERZCHOWSKI2M00:24:15 
308Krzysztof CZUBA1M00:24:17 
309Krzysztof PAPIS2M00:24:19 
310Piotr SOBORAK1M00:24:19 
311Katarzyna WILK2F00:24:20 
312Cezary ZAGAŃSKI1M00:24:20Piaseczno Running
313Janusz SZERSZEŃ10M00:24:20Piaseczno Running
314Beata MICHALAK5F00:24:22 
315Piotr MAZUR1M00:24:22RR Runners
316Dominik KALICIŃSKI20M00:24:24KS Pegaz
317Jakub ZAREMBA1M00:24:27 
318Paweł RÓŻYCKI2M00:24:27 
319Olga BABICKA3F00:24:28 
320Piotr ZADORA1M00:24:30 
321Mariusz ZABIELEWICZ1M00:24:31 
322Edwin OSIECKI2M00:24:31 
323Jacek WALAC1M00:24:31Dogoń Grodzisk Mazowiecki
324Piotr PTASIŃSKI1M00:24:32 
325Magdalena REMBOWSKA64F00:24:33 
326Mirosław WYPYCH2M00:24:33 
327Łukasz WITCZAK30M00:24:33 
328Dominik CIĘCIWA1M00:24:34 
329Mateusz WARZYCHA1M00:24:35RR Runners
330Piotr DZIERŻYŃSKI81M00:24:36KS Pegaz
331Tomasz CHOLEWIŃSKI1M00:24:37 
332Iwa LENART75F00:24:40 
333Marcin KRUPOWICZ1M00:24:40 
334Tomek GULA1M00:24:41Rysio Team
335Jakub PIETRZAK1M00:24:41 
336Maciej JĘDRZEJCZAK6M00:24:42TN Biegówki Wesoła
337Bartosz KRAJEWSKI4M00:24:43 
338Joanna ZBOCH2F00:24:46 
339Łukasz JAWORSKI1M00:24:46 
340Simon POUND1M00:24:46 
341Janusz Witold BUKOWSKI1M00:24:47Dać Siebie Innym
342Mirosława Anna GRZANECKA1F00:24:51 
343Jarosław JAKUBOWSKI3M00:24:52 
344Tobiasz Artur MORAŃSKI2M00:24:52 
345Łukasz STĘPNIEWSKI15M00:24:53 
346Sławek Maciej ROSAK3M00:24:53DHL Run
347Przemysław BARANKIEWICZ1M00:24:53 
348Bartłomiej SITAREK3M00:24:55 
349Jarosław MAJ3M00:24:55 
350Ksawery RAJPERT2M00:24:56 
351Łukasz Krzysztof BEDNARCZYK45M00:24:57 
352Mariusz BORKOWSKI2M00:24:58 
353Piotr PIŃKOWSKI6M00:24:58 
354Sławek LIPSKI2M00:25:01 
355Mirosław KACPERSKI1M00:25:01Vege Runners
356Karolina GRZYBOWSKA1F00:25:01 
357Paweł KOPIEC14M00:25:02 
358Katarzyna BAL1F00:25:02Wybierz 87
359Sławomir BUGA1M00:25:02 
360Mark ELLIS1M00:25:02 
361Dobrochna JAWOROWICZ190F00:25:03 
362Renata WÓJCIK1F00:25:04
363Grzegorz PIEKARSKI6M00:25:04 
364Marcin KŁOS1M00:25:05 
365Ewa STANKIEWICZ119F00:25:05 
366Paweł TOMCZAK1M00:25:08 
367Grzegorz BYSTRY2M00:25:08 
368Jacek PIETRZAK1M00:25:09 
369Adam KRASNODĘBSKI1M00:25:11 
370Paweł ŻUK1M00:25:12Biegam Na Tarchominie
371Krzysztof KUŁAKOWSKI4M00:25:14 
372Mariusz DUBIECKI1M00:25:14 
373Przemek JANUSZANIEC1M00:25:15 
374Agata PODDĘBSKA2F00:25:15 
375Miriam LIPNIACKA3F00:25:16 
376Dariusz SZELWACHOWSKI1M00:25:17SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
377Jan PRZYGODA9M00:25:17 
378Aneta WALIGÓRA11F00:25:19 
379Konrad GOŁASZEWSKI1M00:25:19Team ZabieganeDni
380Maria STEFANIAK2F00:25:20 
381Cyprian JANKOWIAK1M00:25:21 
382Łukasz Leszek LUBCZYŃSKI64M00:25:21 
383Amelia RADYSZEWSKA17F00:25:22 
384Alicja SMOLEWSKA2F00:25:23ZS2 Konstancin
385Karol CIEPIENIAK2M00:25:23 
386Arkadiusz Szczepan ĆWIEK1M00:25:25SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
387Hubert JANCZAK18M00:25:27ZS2 Konstancin
388Dorota Agnieszka ZAJĄC9F00:25:28 
389Paweł PRZYBYŁEK1M00:25:29 
390Rafał PLEWIŃSKI1M00:25:30 
391Bartosz KONIARZ9M00:25:31 
392Michał Łukasz MARCZAK3M00:25:32 
393Renata Ewa KIM2F00:25:33KS Staszewscy
394Piotr WIADEREK88M00:25:33Pędzące Żółwie
395Jan BARANOWSKI138M00:25:34 
396Jacek TKACZYK2M00:25:34 
397Robert BRYZEK5M00:25:35 
398Marta Zofia KOC1F00:25:35 
399Agata LISONEK28F00:25:35 
400Marcin KOPIEC8M00:25:36 
401Jacek OZIMEK1M00:25:36 
402Paweł BREWCZAK3M00:25:37 
403Jakub KALMUS15M00:25:38 
404Radek WOJTKOWSKI1M00:25:38 
405Maciej SOBCZYK1M00:25:39 
406Marcin JANCZAK13M00:25:41 
407Robert WALICKI3M00:25:45 
408Julian BABICKI4M00:25:45 
409Olaf MODROWSKI2M00:25:46 
410Robert KAMIŃSKI7M00:25:49 
411Tomasz MIKUŁA1M00:25:49 
412Michał MIKLEWSKI2M00:25:50Kancelaria Sportowa Staszewscy
413Piotr KUCHARSKI1M00:25:52Legia Run Club
414Marcin MYSZKOWSKI1M00:25:53 
415Tomasz WRONA35M00:25:55 
416Anna UUSISAARI1F00:25:55 
417Sebastian WOJCIECHOWSKI2M00:25:57Vege Runners
418Oliwia ŻAK5F00:25:58Piaseczno Running
419Jarosław TĘŻYCKI1M00:25:59 
420Katarzyna DOMOSŁAWSKA-ŻYLIŃSKA3F00:26:03 
421Marcin BOBROWSKI2M00:26:04Chill Out Dude
422Karol KOPIEC1M00:26:06 
423Natalia LESZCZIJ1F00:26:06 
424Małgorzata WÓJCIK1F00:26:08 
425Marta Iwona BOROWIEC1F00:26:08 
426Rafal WYPYCH1M00:26:08 
427Justyna KOSTYRA1F00:26:09 
428Paul FREYNE1M00:26:09 
429Mirosław JÓZEFCZYK1M00:26:10 
430Radosław GASZA1M00:26:11 
431Katarzyna KOZACZEK-PODSIADŁA1F00:26:11 
432Wojciech STAŃCZUK1M00:26:12Grupa Biegowa CHTMO
433Magda RAJPERT2F00:26:13 
434Maciej STAŃSKI1M00:26:15 
435Jarosław RUPIEWICZ1M00:26:16 
436Bartek ZAJĄCZKOWSKI2M00:26:17 
437Ewa Jolanta WOJCIECHOWSKA1F00:26:17 
438Marek BATOR2M00:26:17 
439Jakub FORYCKI1M00:26:17 
440Artur JAŁOSZYŃSKI2M00:26:17 
441Sławomir WIADEREK136M00:26:20Pędzące Żółwie
442Zuzanna JĘDRZEJCZAK3F00:26:22 
443Michał ABRAMIUK1M00:26:22 
444Jaoanna SZCZEPAŃSKA26F00:26:23 
445Anna KONCZEWSKA1F00:26:23 
446Ewelina SMOKTUNOWICZ1F00:26:27 
447Andrzej MAZURKIEWICZ1M00:26:28 
448Hubert OSUCH1M00:26:28 
449Karolina MOSKALEWICZ1F00:26:31 
450Arkadiusz OKRASA3M00:26:32 
451Michał KOSTYRA1M00:26:32 
452Michał GŁODOWSKI1M00:26:33Żórawski Team
453Ewa G.-S.1F00:26:33 
454Kamila GÓRECZNY3F00:26:33 
455Andrzej POLACZKIEWICZ17M00:26:34 
456Barbara BRZEZIŃSKA1F00:26:34 
457Karina MŁYNARCZYK9F00:26:36 
458Krzysztof SYCAN1M00:26:38PKO Bank Polski
459Tomasz SULICH3M00:26:38 
460Michał WYROSTEK2M00:26:40 
461Magdalena GWIAZDOWSKA8F00:26:40 
462Piotr SKRODZKI2M00:26:42 
463Radek GUTKNECHT14M00:26:45 
464Be.rnd ZIMM.ERMANN1M00:26:45 
465Izabela KOWALEWSKA2F00:26:46 
466Piotr GORAL13M00:26:47 
467Agnieszka DUBIECKA1F00:26:47 
468Olga GRABOWSKA1F00:26:48 
469Adam Krzysztof MILEWSKI1M00:26:48 
470Paweł Radosław LEŚNIEWSKI1M00:26:48 
471Krystyna TOMASZEWSKA1F00:26:50 
472Dorota KOWALEWSKA19F00:26:50Spartanie Dzieciom
473Paweł LISONEK24M00:26:51 
474Ryszard ZIEMANN3M00:26:51 
475Marta Barbara SOBIERAJ3F00:26:52 
476Marcin GAJEWSKI3M00:26:54 
477Ildiko TORZSOK1F00:26:55 
478Joanna ŁEMPICKA-GROMEK2F00:26:56 
479Beata KOSZLAGA29F00:26:57 
480Lucyna Anna KOSTKOWSKA1F00:27:02 
481Zygmunt KOSTRZEWA1M00:27:02 
482Danuta DOROMIEJCZUK4F00:27:03 
483Adam GŁODOWSKI1M00:27:04 
484Tadeusz GRABOWSKI1M00:27:06 
485Sebastian BOWNIK1M00:27:07 
486Joanna ZALIPSKA6F00:27:08 
487Andrzej HULANICKI1M00:27:08Goggle Pro Active Eyewear
488Bridget SOLECKA1F00:27:09Orion Harriers
489Małgorzata PAWŁOWSKA1F00:27:09 
490Agnieszka BOĆWIŃSKA1F00:27:09 
491Artur ROSA1M00:27:09 
492Tomasz ZIELIŃSKI12M00:27:10Chciałbym dodać klub
493Ireneusz BOĆWIŃSKI1M00:27:10 
494Maciej OBCOWSKI1M00:27:11 
495Michał WŁODARCZYK1M00:27:11 
496Piotr DZIEKOŃSKI1M00:27:11 
497Barbara POHORYLES1F00:27:13 
498Anna Maria RUPIŃSKA78F00:27:14 
499Wojciech MAZUR1M00:27:16pokreceni.com
500Iwona Izabela PASIK5F00:27:16