parkrun Kraków 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Maciej BIALOGONSKI8M00:15:30Bristol and West AC
2Daniel MIKIELSKI6M00:15:35 
3James KEVAN1M00:15:38Horwich RMI Harriers
4Kacper PIECH18M00:15:40runonline.pl
5Andrew WRIGHT1M00:15:41PH Racing Club
6Michał BUJAŁA11M00:15:44Biegam Bo Lubię Kraków
7Dominik PIWOWARCZYK20M00:15:45#AdamCzerwińskiTeam
8Oliver GAJDOWSKI31M00:15:50Ambleside AC
9Aleksander DRAGAN1M00:15:53 
10Jakub WOŹNIAK6M00:15:56 
11Wojciech PROBST1M00:15:58Olza Cieszyn
12Yuta SUDA1M00:16:02Namban Rengo
13Jakub PIECH15M00:16:06Kuba Piech Running Team
14Isaac FARNWORTH2M00:16:07Reading AC
15Michał KACZMAREK1M00:16:12 
16Maciej CYRAN9M00:16:13 
17Maciej LUBIENIECKI217M00:16:14Lacho Team
18Jacek RUDZIŃSKI16M00:16:15 
19Łukasz DULIŃSKI15M00:16:16 
20Bartosz ZAJĄC8M00:16:18BZTrainingSystem
21Tomasz LUBKIEWICZ1M00:16:21 
22Łukasz KAPŁON5M00:16:24 
23Damian CHWISTEK3M00:16:26Pogoria Biega
24Brian PURCELL1M00:16:26 
25Paweł GÓRALCZYK3M00:16:27 
26Eduardo VALLEJO CERON11M00:16:27Cognizant Runners Club
27Grzegorz OPIAŁ1M00:16:29 
28Paweł BUCZEK4M00:16:29 
29Mark RYALL1M00:16:32Marshall Milton Keynes AC
30Andy BOND1M00:16:33Dulwich Runners AC
31Adam BEDNARZ6M00:16:33 
32Robert RADZIK13M00:16:34 
33Szymon JAKUBIEC101M00:16:34Lacho Team
34Tadhgh KEATING1M00:16:35Bristol and West AC
35Kamil WOJNICKI3M00:16:36 
36Danny O'REILLY1M00:16:36Hackney Rats
37Glen TURNER1M00:16:37Derek Zoolander Centre for Kids Who Can't Run Good
38Marcin DZIERWA8M00:16:37Nowa Huta Team
39Johannes BRUNILA1M00:16:38 
40Sam WALKER7M00:16:38 
41Alex TURNER1M00:16:38London FrontRunners
42Daniel MCCAIG1M00:16:40Vege Runners
43Radek KASPEROWICZ2M00:16:40 
44Sylwester AUGUSTYŃSKI39M00:16:40Lacho Team
45Adam SUŁEK1M00:16:40 
46Łukasz Daniel ŁAWICKI1M00:16:41 
47Martin STOCKLEY1M00:16:41Eastleigh RC
48Patrick MACKINNON1M00:16:41Dundas Valley Track Club
49Dominik GRZĄDZIEL2M00:16:41 
50Dariusz BOROŃ2M00:16:41 
51Luke ADAMS1M00:16:42Run Eat Sleep - South Shields
52Michał GARBACIK2M00:16:43 
53Maciej BORYS2M00:16:46 
54Andrzej UHL1M00:16:46 
55Robert LATALA1M00:16:46Ashford & District RRC
56Jakub BAL121M00:16:48LOS TREPOS COMPANIEROS
57Konrad POCIASK3M00:16:50 
58Chris BEVAN2M00:16:52 
59Serg RYMARENKO1M00:16:52AZS AWF KRAKÓW MASTERS
60Bartosz ZAJĄC2M00:16:52 
61Krzysztof KONIOR1M00:16:53 
62Dariusz MAREK1M00:16:53 
63Konrad MARCINISZYN2M00:16:53 
64Michał KRZYSZTYŃSKI1M00:16:54Wawel Kraków
65Łukasz MACHLOWSKI21M00:16:55KKB DYSTANS Kraków
66Kornel MACH2M00:16:55 
67Andy NEATHAM2M00:16:55Barnet and District AC
68Jakub ZIĘBA5M00:16:55AZS AWF KRAKÓW
69Joseph SALIBA2M00:16:56Iron Dragon Triathlon
70Simon GILL1M00:16:56Victory AC
71Piotr SIATKA3M00:16:56 
72Thomas BERGMAN1M00:16:57 
73Mateusz TYLEK5M00:16:57LKS Iskra Glogoczow
74Olaf Mateusz WOŹNIAK14M00:16:58Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane
75Karol FROŚ8M00:16:59 
76Krzysztof KRYSTOSIK2M00:17:00Pogoria Biega
77Paweł STRĘKOWSKI44M00:17:01ITMBW Kraków
78Mateusz WOLNIK2M00:17:01 
79Martin PIJANOVSKY3M00:17:01 
80James EASTWOOD4M00:17:02 
81Brendan MCMILLAN1M00:17:02Jarrow and Hebburn AC
82Arkadiusz ZIELINKIEWICZ27M00:17:03 
83Michał ORZEŁ1M00:17:04RK Athletics Warszawa
84Krzysztof SIEMEK54M00:17:05ITMBW Kraków
85Patryk CHUDY3M00:17:05 
86Josh MCCARTHY1M00:17:05City of York AC
87Darek ILNICKI36M00:17:05 
88Wojciech GRABIŃSKI1M00:17:06gRUNwald team Poznań
89Mateusz WANTUŁA2M00:17:08 
90Stefanos STEPHANOU1M00:17:09Richmond & Zetland Harriers
91Oleksandr NOVOSAD1M00:17:09AZS AWF KRAKÓW
92Rafał KRZEMIEŃ1M00:17:10KKB DYSTANS Kraków
93Maciej MICHALAK71M00:17:10 
94Marcin COMBIK1M00:17:11 
95Mateusz MODERHAK1M00:17:11RabujBank
96Stewart GREGORY1M00:17:11Portslade HedgeHoppers
97Konrad PAWLAK3M00:17:11Supermaraton Kalisz
98Piotr MALINA278M00:17:11Szybkobieżny Żółw
99Maciej KRAWCZYK4M00:17:12 
100Paweł GRZEGORCZYK1M00:17:12 
101Kamil KOZIOŁ2M00:17:12 
102Tomasz CZARNOTA1M00:17:12 
103Marcin SZYDLOWSKI1M00:17:12 
104Andrzej OCHOWICZ16M00:17:13 
105Ewelina MARCISZ3F00:17:13 
106Kamil JEZIERSKI35M00:17:13 
107Zygmunt KOKOSZKA9M00:17:13 
108Michał NOWICKI2M00:17:13 
109Peter CRISP1M00:17:15Newbury AC
110Mitchell HUBBLE1M00:17:16 
111Agnieszka CADER17F00:17:16Zabierzów Biega
112Fabian FLOREK1M00:17:16 
113Joe HARTLEY1M00:17:16Kent AC
114Jacek PLESNAR52M00:17:16 
115Wojciech PIETRZYK11M00:17:17 
116Ewan BATE1M00:17:18Dorking & Mole Valley AC
117Paulina GOLEC10F00:17:18 
118Piotr TRACIEWICZ1M00:17:19 
119Marek SZCZEPANIUK5M00:17:19 
120Tomasz SKOWRON1M00:17:19
121Carl TUCKER1M00:17:19Buckingham & Stowe RC
122Stephen JACKSON1M00:17:19Elvet Striders
123Anna CELIŃSKA1F00:17:20Byledobiec Anin
124Michał BRANDEBURA2M00:17:20Vege Runners
125Martyn JAMES1M00:17:20Porter Valley Plodders
126Robert LOVEGROVE1M00:17:22Walton AC
127Janusz LATAŁA7M00:17:22 
128James TRAINOR1M00:17:23Dub Runners of Belfast
129Bartłomiej ŁUŻNY16M00:17:23 
130Radosław KOSZYK1M00:17:23 
131Marcin MAKOWSKI11M00:17:24 
132Wojciech BARWA12M00:17:24#AdamCzerwińskiTeam
133Tomasz DANIELKIEWICZ1M00:17:25WKB Piast
134Janusz BZUKAŁA2M00:17:25Zabierzów Biega
135Louis SUGGETT1M00:17:26Tailenders
136Robert CZECH6M00:17:27AZS AWF KRAKÓW MASTERS
137Arkadiusz MRÓZ1M00:17:27 
138Władysław WACHULEC1M00:17:28Biegam Bo Lubię Kraków
139Tomasz KORANDY2M00:17:28 
140Rafał PORĘBSKI6M00:17:28 
141Benjamin WEST1M00:17:28Milton Keynes Distance Project
142Kamil TEKIELA4M00:17:28IzziRunning
143Ben TRIGG1M00:17:29Erme Valley Harriers
144Piotr WAŚNIOWSKI274M00:17:29#YOLOTEAMKRK
145Kamil CZUCHRA7M00:17:30 
146Paweł WINKLER3M00:17:30 
147Jan BARAN1M00:17:30Wawel Kraków
148Konrad DASZYK8M00:17:31 
149Jerzy TOPA2M00:17:31MKSW Trzebinia
150Jamie STEDMAN1M00:17:32Llanelli AAC
151Simon JARVIS1M00:17:32Almost Athletes
152Jared MARTIN1M00:17:33Ballydrain Harriers
153Mateusz JĘDRUCH4M00:17:33 
154Adam POLLOCK2M00:17:34Worcester AC
155Piotr FRYDRYCH7M00:17:35 
156Marek SKORUPA2M00:17:35 
157Wojciech TARASEK37M00:17:35 
158Tomasz Henryk BAGROWSKI2M00:17:36Radość Biegania
159Hugo CRUZ23M00:17:36 
160Tomasz DUDZIAK5M00:17:36 
161Michalina MENDECKA3F00:17:37 
162Peter WOODWARD1M00:17:37Forest of Dean AC
163Marek MIZUR1M00:17:37 
164Angus BROWN1M00:17:38 
165Magdalena NABIELEC130F00:17:38ITMBW Kraków
166Piotr MAJCHER30M00:17:38Eskadra Kraków
167Tom LOVEGROVE1M00:17:38 
168John DAVIES1M00:17:38Eryri Harriers
169Michał SZEWCZYK3M00:17:39AZS AWF KRAKÓW
170Bogusław OPRYSZEK286M00:17:39ITMBW Kraków
171Tom REEP1M00:17:39 
172Stephen ELSMERE1M00:17:39Newbury AC
173Dan GREY1M00:17:39Middlesbrough & Cleveland Harriers
174Michał KĘDRA1M00:17:39 
175Martin PIJANOVSKY2M00:17:39 
176Mateusz MADEJ3M00:17:39 
177Tomek MICHNO16M00:17:40Lacho Team
178Grzegorz STROJNY1M00:17:40 
179Michal JESIOLOWSKI1M00:17:40 
180Mateusz SZTANDUR25M00:17:40ITMBW Kraków
181Nicholas HARNE1M00:17:41City of Hull AC
182Krzysztof SCHAB4M00:17:41 
183Luke WOOD2M00:17:42Framlingham Flyers
184Michał MUCHA11M00:17:42AZS AWF KRAKÓW
185Алексей ЧЕРНОВ1M00:17:42Московский Беговой Клуб
186Łukasz KLAŚ8M00:17:42Nudne Piątki
187Mateusz KLUSEK2M00:17:42 
188Steve COX1M00:17:42Sheffield Running Club
189Tomasz CHICIAK1M00:17:43 
190Mikołaj PIĄTEK98M00:17:43PGB - Sportowa Paczka
191Szymon DZIÓB27M00:17:43 
192Rafał OŚWIĘCIMKA118M00:17:43ITMBW Kraków
193Chris SHAW1M00:17:43Buckley RC
194Krzysztof KOPEK1M00:17:44 
195Mirosław URBAN8M00:17:44ITMBW Kraków
196Łukasz KULESZA2M00:17:44 
197Piotr BARTULA141M00:17:44 
198Radosław SARAN2M00:17:44 
199Jakub POPIEL8M00:17:45 
200Mateusz MORAWA41M00:17:45Lacho Team
201Jack LANCEFIELD1M00:17:45 
202Geoff BONNETT1M00:17:45 
203Paul PEARCE1M00:17:45Shelton Striders
204Jan Paweł KAMIŃSKI1M00:17:46 
205Artur KIJANKA51M00:17:46 
206Jonathan GIBSON1M00:17:46 
207Robert SUDARA7M00:17:46 
208Dariusz GORCZYCA2M00:17:46
209Mateusz GURDAK1M00:17:46 
210Mateusz BUKOWCZAN2M00:17:47 
211Łukasz WARZECHA1M00:17:47 
212Krzysztof WINCENCIAK6M00:17:48Eskadra Kraków
213Bartłomiej KUBERA2M00:17:48 
214Paweł PACHOLEC1M00:17:48Endure Team
215Adrian GRZELAK4M00:17:48 
216Marcin Qurt KRYGIER217M00:17:48Szybkobieżny Żółw
217Robert WOTA4M00:17:48PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
218Georgia MALIR1F00:17:49Ilkley Harriers AC
219Paweł STARZAK3M00:17:49Inka Runners Team
220Paweł MATEJSKI153M00:17:50Wybierz 87
221Mateusz LINDA1M00:17:50Aspire Power Club
222Reuben KEATING1M00:17:50Bristol and West AC
223Mathew COX1M00:17:50Telford AC
224Tomasz WIŚNIEWSKI44M00:17:50ITMBW Kraków
225Tomasz SKRZYPCZAK11M00:17:51PROGRES
226Tom ARTHUR1M00:17:51 
227Dave THOMSON1M00:17:51 
228Przemek MORMUL18M00:17:51 
229Mark BURLEY1M00:17:52Macclesfield Harriers & AC
230Jacek DUDEK8M00:17:52AZS AWF KRAKÓW MASTERS
231Krzysztof JANIK8M00:17:52Kenyan Power
232Beata POPADIAK1F00:17:52 
233Jerome BESNAUD1M00:17:53Singapore Shufflers
234Alexander GEALE1M00:17:53 
235Erin VAN WYK1F00:17:53 
236Artur Marcin ŁABĘDŹ30M00:17:53ITMBW Kraków
237Michal SZCZEPANCZYK1M00:17:54Newbury AC
238Marek CHOŁOTA1M00:17:54Biegowyswiat.pl
239Kamil GAIK1M00:17:54 
240Dariusz ŚWIERAD7M00:17:54ASICS Frontrunner Polska
241Michael KWIATKOWSKI1M00:17:54 
242Lloyd HERITAGE1M00:17:55Newbury AC
243Richard PLATT1M00:17:55 
244Maciej JASZCZYŃSKI297M00:17:55Lacho Team
245Pawel TATAREK1M00:17:56Zoom Tri Club
246Mateusz BADZIONG1M00:17:56 
247Michał KOSIOR1M00:17:56KS CelIronMan S.A. / HTF Ludwik Sikorski
248Marcin KUNZ100M00:17:56Lacho Team
249Mariusz ŚCISŁO3M00:17:56 
250Michał SZYMAŃSKI1M00:17:56 
251Michał KIEŁBOŃ1M00:17:56Przeworska Grupa Biegowa
252Maciej JURA48M00:17:56ITMBW Kraków
253Rafał GAJEWSKI1M00:17:57 
254Tomasz KUPIEC2M00:17:57Dobczycki Klub Biegacza
255Sebastian GAŁĄZKIEWICZ2M00:17:58 
256Andrew MALLOY1M00:17:58Bristol and West AC
257Piotr PARADYSZ17M00:17:58 
258Patryk JANICKI13M00:17:59Poranny Patrol
259Mike ROBBINS1M00:17:59Newbury AC
260Jose Eduardo VEGA PEREZ1M00:17:59GOG Triathlon Club
261Maciej KARDAS16M00:17:59 
262Mateusz GRABOWSKI9M00:18:00Eskadra Kraków
263Nicholas WOLVERSON1M00:18:00Edinburgh AC
264Alessio BRUSSINO5M00:18:00 
265Jonathan POWNALL1M00:18:01Valley Striders AC
266Piotr SERWAN10M00:18:01 
267Przemysław GIBIEC1M00:18:02Olza Cieszyn
268Łukasz HARASIMOWICZ23M00:18:02 
269Andrzej KRZANOWSKI1M00:18:02 
270Jacek Piotr CADER12M00:18:02Zabierzów Biega
271Will KOZER1M00:18:02Widnes Running Club
272Piotr KUŁAK4M00:18:02 
273Łukasz Sylwester OLCZYK23M00:18:03 
274Marcin PIECUCH14M00:18:03Lacho Team
275Andrzej Stanisław KONIOR2M00:18:04 
276Michał FEDORCZAK1M00:18:04 
277Daniel WRONA7M00:18:04 
278Grzegorz SŁABOÑ7M00:18:04 
279Artur CHABA3M00:18:05 
280Stephen MOORE1M00:18:05An Ríocht A.C
281Fintan REDMOND1M00:18:05Racing 795
282Michał SZYMEL1M00:18:05 
283Wojciech BRZOSKWINIA1M00:18:06 
284Kacper MROWIEC2M00:18:06 
285Michał KOSEK2M00:18:06 
286David TAYLOR1M00:18:08Wesham Road Runners AC
287Tomasz SZKODZIŃSKI16M00:18:09SD Team
288Krzysztof ĆWIĘK1M00:18:09AZS AWF KRAKÓW MASTERS
289Maciej POGONOWSKI2M00:18:09 
290Michał TYTKO3M00:18:09Lacho Team
291Tomasz MACHURA2M00:18:09Accelerate
292Michał WOŹNIAK3M00:18:09 
293Michał SURDACKI1M00:18:10 
294Dominik STEFANOWSKI17M00:18:10Eskadra Kraków
295Piotr ZAJĄC42M00:18:10 
296Anna ZIELINKIEWICZ12F00:18:10 
297Sebastian RUDNIK8M00:18:10 
298Nikita SHADRINTSEV1M00:18:11РАЗ БЕГ
299Rafał KNAPIK1M00:18:11 
300Patryk WYPYCH1M00:18:11 
301Paweł GAŁĄZKA142M00:18:11ITMBW Kraków
302Bartosz GAJKOWSKI1M00:18:12Wawel Kraków
303Piotr RZEPKA1M00:18:12Hernik Team
304Darren HALLETT1M00:18:12Sphinx AC
305Robert BEDRA1M00:18:12Czarne Stopy.SM
306Mieszko MAZUREK7M00:18:12Maratończyk Poznań
307Adam KLIMCZAK3M00:18:12 
308Robert WILCOX2M00:18:13Stragglers
309Szymon PYRĆ64M00:18:13 
310Michał TARGOSZ160M00:18:13
311Lance DOHERTY1M00:18:14Somerville Road Runners
312Matt ROBERTS1M00:18:14 
313Krzysztof PRZYWORSKI4M00:18:14 
314Darren COOK1M00:18:14Felixstowe RRC
315Andy GRIGGS1M00:18:14Southampton AC
316Michael RAYNES1M00:18:14City of York AC
317James OGDEN1M00:18:14Steel City Striders RC
318Travis BRAMLEY1M00:18:15Plymouth Triathlon Club
319Dariusz KELLER15M00:18:15Night Runners
320Michael HAWLEY1M00:18:15Cumberland AC
321Tadeusz RAMS3M00:18:15 
322Grzegorz GÓRAL13M00:18:15 
323Neil MCGOUN1M00:18:16Orion Harriers
324Michał JAKIEL58M00:18:16Klub Wysokogórski Kraków
325Piotr ROSIAK1M00:18:16Rysio Team
326John ROBSON1M00:18:16St Theresa's AC
327Mariusz JAKUBOWICZ5M00:18:17Vege Runners
328Wojciech BUKOWICKI14M00:18:18Parasoft Team
329Ola PEISERT1F00:18:18 
330Richard BOURKE1M00:18:18St Finbarrs AC
331Emyr MORGAN1M00:18:18Les Croupiers RC
332Phil HAMBLETON1M00:18:18Les Croupiers RC
333Adam MICHALIK2M00:18:19 
334Andy YOUNG1M00:18:19 
335Al CHAPMAN1M00:18:19Pudsey Pacers RC
336Kornel RUSIN12M00:18:19 
337Wojciech CIEŚLAK1M00:18:20 
338Kuba LENCZOWSKI2M00:18:20 
339Radosław DUDKA2M00:18:21 
340Jacek ĆWIK70M00:18:21 
341Matt GITTINS2M00:18:21Didsbury Runners
342Ben CARTER1M00:18:21 
343Kamil CZECHOWICZ1M00:18:21Zadyszka Oświęcim
344Piotr BULIŃSKI21M00:18:21Night Runners
345Eliza POGAN34F00:18:22 
346William TRAVIS1M00:18:22 
347Leszek BEHOUNEK61M00:18:22Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane
348Andrzej PIOTROWSKI12M00:18:22Poranny Patrol
349Mark JONES1M00:18:23Eastleigh RC
350Pawel LANGER2M00:18:23Sphinx AC
351Maciej STOLARZ5M00:18:24 
352Paulina GAJ1F00:18:24BZTrainingSystem
353Marcin NAGLIK2M00:18:24Eskadra Kraków
354Melvin MIFSUD1M00:18:24 
355Mikołaj MORYTO1M00:18:24 
356Łukasz BRYLSKI1M00:18:25 
357Filip HYLA3M00:18:25 
358Marek ZAJUSZ1M00:18:25Triathlon YMCA Kraków
359Keith LYNCH1M00:18:25#TheHappyRunner
360Marcin FABER2M00:18:25 
361Łukasz BEREZA1M00:18:25Triathlon YMCA Kraków
362Jakub STANO13M00:18:26ITMBW Kraków
363Bayrampasha HUSEYNOV6M00:18:26 
364Piotr SENDOR2M00:18:26 
365Mateusz BOREK2M00:18:26 
366Grzegorz ROSPOND9M00:18:26 
367Michal ZGLICZYNSKI4M00:18:26 
368Wojciech KRÓL7M00:18:26 
369Ms. VERA GULYÁS1F00:18:26 
370Ben REEVES1M00:18:27Kent AC
371Bartosz GIERLICKI77M00:18:27 
372Mariusz JANIK4M00:18:27Lacho Team
373Jake DAVIES2M00:18:28Cambridge and Coleridge AC
374Neil ROBBINS1M00:18:28Hamilton Harriers
375Wojciech PANEK1M00:18:28 
376Aleksandra JACHIMCZYK24F00:18:28 
377Aidan BORCHERS1M00:18:29 
378Dominik CHUDY3M00:18:29 
379Robert KURAJ1M00:18:29 
380Bartosz OLEJNIK6M00:18:29 
381Krzysztof JANIK1M00:18:29Biegam Bo Lubię Kraków
382Adam KANIA1M00:18:29Wawel Kraków
383Piotr KRUPA3M00:18:29 
384Jarosław KONIK5M00:18:29 
385Brendan HALL1M00:18:29Derek Zoolander Centre for Kids Who Can't Run Good
386Barry MILLER1M00:18:30Poole AC
387Ricky COLEMAN1M00:18:30Arena 80 AC
388Martyna KANTOR1F00:18:30 
389Bartłomiej HOŁOWNIA1M00:18:30 
390Fred WEBB1M00:18:30Swanley & District AC
391Paweł SZOSTAK8M00:18:30Lacho Team
392Paweł NOWAK4M00:18:30 
393Jarek SROKA2M00:18:31 
394Ben BEAUMONT1M00:18:31Birmingham Running Athletics and Triathlon Club
395Radosław PACOŃ2M00:18:31 
396Krystian KOBYLAŃSKI1M00:18:31Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane
397Samuel WRIGHT1M00:18:32Newbury AC
398Karol BIEŃ2M00:18:32 
399Marek NYCZ18M00:18:32 
400Piotr MIKOSZ6M00:18:32 
401Michał ŻELAŚKIEWICZ49M00:18:33AZS AWF KRAKÓW MASTERS
402Marek JANOSEC5M00:18:33Cognizant Runners Club
403Andrzej GĄSIENICA LASKOWY1M00:18:33 
404Alex ZIMMERMANN1M00:18:34Fulham RC
405Roman SOSNOWSKI157M00:18:34Lacho Team
406Marcin BIEDERMAN1M00:18:34Wawel Kraków
407A.J. TERRELL1M00:18:34 
408Marcin BARTUŚ2M00:18:34Zadyszka Oświęcim
409Tomasz KRZEMIŃSKI1M00:18:35Żary Runners Team
410Igor BREC2M00:18:35 
411Łukasz JANKOWSKI26M00:18:35 
412Jonah FRYE4M00:18:35 
413Marcin ZIĘBA32M00:18:35Poranny Patrol
414Paweł KOTLARZ1M00:18:36Byledobiec Anin
415Greg MARCROFT1M00:18:36Trafford AC
416David HAMILTON1M00:18:36 
417Dawid ZĄBCZYŃSKI1M00:18:36 
418Mirosław ZIĘBOWICZ12M00:18:37Lacho Team
419Piotr FORTUNA1M00:18:37 
420Eamonn O'REILLY1M00:18:37North Down AC
421Andrzej MACIOŁ4M00:18:38 
422Andrii MURAN23M00:18:38ITMBW Kraków
423Adam PLUSZKA1M00:18:38Vege Runners
424Maciej KRAJEWSKI2M00:18:38 
425Łukasz TATAREK5M00:18:38 
426Jacek ULOWSKI2M00:18:38FAN-RUN TEAM
427Jacek NABYWANIEC43M00:18:38ITMBW Kraków
428Roman KOWALCZYK6M00:18:38Night Runners
429Mateusz GOMBARCZYK1M00:18:39 
430Ryan LADD1M00:18:39Campbelltown Joggers
431Jacek HERUDZIŃSKI2M00:18:39 
432Paweł KOSTRZEWA8M00:18:39ITMBW Kraków
433Jan MARCINEK1M00:18:39Poranny Patrol
434Mirosław KOWALSKI8M00:18:39 
435Rob WILLIAMS1M00:18:40Plymouth Harriers
436Eddy HAUSERMAN2M00:18:40 
437Łukasz BEJM1M00:18:40 
438Bartłomiej CHŁOSTA1M00:18:40 
439Matt SIMPSON1M00:18:40Blackburn Road Runners
440Paul OXLEY1M00:18:40 
441Helen NEWBERRY2F00:18:40Bristol and West AC
442Marcin SKRZYNIARZ2M00:18:41 
443Pawel BORKOWSKI1M00:18:41 
444Stephen WALKER1M00:18:41North Belfast Harriers
445Sav SZYMURA1M00:18:41 
446Tomasz Dariusz SWIETON2M00:18:41 
447Cal HIEBSCH12M00:18:42 
448Witold TATARA2M00:18:42 
449Paweł ŁĘCKI1M00:18:42 
450Aston MARTIN1M00:18:42Norwich Road Runners
451Ian WHITEHOUSE1M00:18:42Halifax Harriers & AC
452Charlie MASON1M00:18:42Clapham Chasers RC
453Mateusz KILIAN37M00:18:42 
454Tomasz Władysław KANIA243M00:18:43ITMBW Kraków
455Paweł KUDŁAK7M00:18:43Poranny Patrol
456Bartosz MOŃ69M00:18:43Zabierzów Biega
457Łukasz KASPRZYK2M00:18:43 
458Tomasz OPYRCHAŁ86M00:18:43ITMBW Kraków
459Allan NIELSEN1M00:18:44 
460Thomas WEBB1M00:18:44 
461Wojciech WIECZOREK2M00:18:44 
462Piotr Karol GRZYŚ8M00:18:44Biegamyrazem.pl
463Piotr IDZI4M00:18:45Warczące Szprychy
464Krzysztof GAŁUSZKA3M00:18:45 
465Chris MATTHEWS1M00:18:45Steel City Striders RC
466Daniel GLAJC1M00:18:45 
467Dariusz ŻĄDŁO2M00:18:45 
468Barry AWAN1M00:18:45Team Bath AC
469Maciej TURLEJ4M00:18:46 
470Jarosław KOCUR1M00:18:46 
471Jerzy PODGÓRSKI170M00:18:46Lacho Team
472Peter MANNION1M00:18:46Windle Valley Runners
473James MATTHEWS1M00:18:46City of Hull AC
474Stephen SHANKS1M00:18:47Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC
475Michał ŻABA2M00:18:47 
476Milko G.1M00:18:47 
477Paul MCKNESPIEY1M00:18:48DH Runners
478Robert SIUDEK1M00:18:48 
479Marcin ZBOREK11M00:18:48 
480Łukasz GOLIŃSKI2M00:18:483:10 TEAM ŚWIDWIN
481Tomasz FURTAK8M00:18:48 
482Wojciech GALON21M00:18:49 
483Filip FIJAŁKOWSKI46M00:18:49enduhub.com
484Kamil RYBUS2M00:18:49 
485Piotr BRZOZOWSKI4M00:18:50 
486Maciej STĘPLOWSKI1M00:18:50 
487Adam DONOGHUE1M00:18:50Cranleigh Runners
488Ian WRIGHT1M00:18:50Sheffield Tri
489Ricky THACKRAY1M00:18:50Orienteering W.A.
490Bruno MUSTONE1M00:18:50Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC
491Stanisław ROGASCH225M00:18:51Biegam Bo Lubię Kraków
492Jason RIPPINGALE1M00:18:51Blackburn Road Runners
493Michal WARDZALA1M00:18:51 
494Calum BRAND1M00:18:51PH Racing Club
495Raymond HUGHES1M00:18:52 
496Dawid SAS46M00:18:52 
497Bartłomiej ROSIEK15M00:18:52Strażak PSP (Państwowa Straż Pożarna)
498Rafał Jakub BARSZCZ16M00:18:52 
499Michael PHILLIPS2M00:18:52 
500Jaromir GRĄCKI2M00:18:52ITMBW Kraków