parkrun Kutno 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Łukasz WOJNICKI4M00:17:18
2Krzysztof BAŁATKA10M00:18:13 
3Mikołaj RACZYŃSKI1M00:18:27Vege Runners
4Sebastian PETRYKOWSKI4M00:18:36 
5Robert 'BADYL' SOBCZAK4M00:18:57Skrzynka Domni-Bezdomni
6Sebastian WOJCIECHOWSKI1M00:19:03Vege Runners
7Mateusz PAPIERAK3M00:19:13Morena Czołowa
8Łukasz TRACZYK2M00:19:17Rozbiegani Żychlin
9Piotr ROSIAK1M00:19:25Rysio Team
10Błażej WILANOWSKI2M00:19:33 
11Piotr MĘDELEWSKI8M00:19:35Rozbiegani Żychlin
12Igor FRYDRYSIAK40M00:19:36Kutno Biega
13Paweł GOŚCINIEWICZ2M00:19:38 
14Grzegorz Paweł NOWAK11M00:19:39parkrun tourists Poznań
15Piotr ANTOSIK1M00:19:39 
16Kacper KAŹMIERSKI3M00:19:43 
17Łukasz KLAŚ1M00:19:49Nudne Piątki
18Kacper SZYSZKA82M00:19:51Kutno Biega
19Maksymilian MAJDA33M00:19:53Kutno Biega
20Mariusz BYŚKIEWICZ18M00:20:01 
21Marek CHOŁOTA1M00:20:02Biegowyswiat.pl
22Krzysztof MIELCZAREK1M00:20:03Rozbiegani Żychlin
23Marcin STACHOWIAK1M00:20:15Biegi.wlkp
24Waldemar MICHALAK35M00:20:24Kutno Biega
25Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI1M00:20:34 
26Kamil RYBUS1M00:20:37 
27Waldemar KOWALSKI1M00:20:40 
28Michał WASIELEWSKI30M00:20:42Kutno Biega
29Michał MAJDA87M00:20:43Kutno Biega
30Zbigniew KOSIŃSKI2M00:20:43 
31Adrian BIELICKI14M00:20:48Kutno Biega
32Dominik WOJTCZAK19M00:20:50Morena Czołowa
33Konrad GRZYB4M00:20:51Morena Czołowa
34Marcin GAŁKOWSKI1M00:20:57 
35Bartosz DROBNY2M00:21:10Morena Czołowa
36Zbigniew GAŁĄZKA1M00:21:11 
37Robert Paweł KOWALSKI21M00:21:12Kutno Biega
38Jacek WALCZAK2M00:21:12 
39Adam CYGAŃSKI2M00:21:23 
40Przemysław KACPRZAK11M00:21:23Kutno Biega
41Grzegorz KAWKA88M00:21:26 
42Kamil WOŁOSEWICZ1M00:21:27 
43Tomasz DYSZKIEWICZ18M00:21:30 
44Marcin CYPARSKI1M00:21:33 
45Sławomir FOREMSKI1M00:21:36Toruński Klub Triathlonowy
46Piotr CZARNECKI15M00:21:37 
47Marta BUKOWSKA1F00:21:37Morena Czołowa
48Krzysztof Wojciech KIERNIAKIEWICZ14M00:21:37 
49Witold CHMIELEWSKI31M00:21:44Kutno Biega
50Dariusz NIEDZIELSKI1M00:21:47Vege Runners
51Dominik IŁOWIECKI1M00:21:50Night Runners
52Łukasz SIKORSKI2M00:21:53 
53Michał KOWALCZYKOWSKI1M00:21:54Rysio Team
54Mateusz MERCIK1M00:21:59#YOLOTEAMKRK
55Rafał AMBROZIAK20M00:22:00Kutno Biega
56Tomasz DANIELKIEWICZ1M00:22:01WKB Piast
57Jakub WŁUDYKA1M00:22:02 
58Tomasz ŚWIĄTEK1M00:22:04EDC Runners
59Sławomir LASOTA3M00:22:05 
60Krzysztof KOWALCZYK2M00:22:11
61Mariusz KLAPENDA2M00:22:16 
62Jacek WAŁOWSKI4M00:22:17 
63Krzysztof WIŚNIEWSKI25M00:22:18Rozbiegani Żychlin
64Krzysztof BRYL4M00:22:21 
65Grzegorz DYSZKIEWICZ40M00:22:22Kutno Biega
66Mariusz RAKOWSKI4M00:22:23 
67Artur WĄSICKI1M00:22:24 
68Krzysztof MAMCZAREK4M00:22:25 
69Michał JUCHA2M00:22:26Rysio Team
70Kamil PAWELEC1M00:22:26PZU Sport Team
71Marcin AUGUSTYNOWICZ17M00:22:26Kutno Biega
72Kamil OLEJNICZAK9M00:22:30 
73Jarosław GÓRALSKI73M00:22:30Kutno Biega
74Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:22:32Biegamyrazem.pl
75Krzysztof WEISS1M00:22:36DUDYCZ run
76Tadeusz GŁUPCZYK1M00:22:38100 Marathon Club Polska
77Joanna BARTKOWSKA1F00:22:48Klub Maratonski UMK Torun
78Anna SZCZEPAŃSKA24F00:22:49Kutno Biega
79Radosław GIEJBA1M00:22:51 
80Adam BANDEL2M00:22:53ReebokRunCrew LDZ
81Arkadiusz RYKOWSKI16M00:22:58Kutno Biega
82Grzegorz LEMIESZEK8M00:23:01LODZ RUNNING TEAM
83Agnieszka KIJAK1F00:23:01 
84Krzysztof SOBCZAK128M00:23:01Kutno Biega
85Krzysztof BARANOWSKI49M00:23:02Kutno Biega
86Andrzej ZAJDEL1M00:23:02 
87Michal WILKOWSKI2M00:23:03 
88Ireneusz SYWANYCZ1M00:23:04 
89Maciej AKSMAN5M00:23:06 
90Arkadiusz SZYMAŃSKI52M00:23:08Kutno Biega
91Agnieszka PACHNIEWSKA2F00:23:09 
92Roman KRÓLIKOWSKI109M00:23:10Kutno Biega
93Michał SIERPIŃSKI15M00:23:12 
94Alicja ZIĘTEK2F00:23:19 
95Andrzej MICHALSKI38M00:23:24Kutno Biega
96Rafal MAZUREK1M00:23:26 
97Damian WŁODARCZYK1M00:23:27 
98Krzysztof STODULSKI27M00:23:27Kutno Biega
99Michał KOWALCZYK46M00:23:29Rozbiegani Żychlin
100Waldemar KOPEĆ1M00:23:30 
101Tomasz JAROSIK1M00:23:35 
102Michał KACZMAREK8M00:23:37 
103Katarzyna ŚWIEŻAWSKA-AMBROZIAK36F00:23:44Kutno Biega
104Tomasz BORKOWSKI2M00:23:45 
105Piotr ADAMCZYK11M00:23:47Kutno Biega
106Anna CHMIELEWSKA26F00:23:47Kutno Biega
107Krystian Paweł OLĘNCKI34M00:23:48Kutno Biega
108Mariusz GUZEK22M00:23:48 
109Ewelina WESTCOTT1F00:23:49 
110Marcin Piotr ŁANDWIJT1M00:23:50 
111Tomasz LESZKO2M00:23:51S.L. Salos-Wodna Łódź
112Maciej ŚLUSARZ1M00:23:53 
113Łukasz KOMINIAK1M00:23:55 
114Piotr TWARDOWSKI97M00:23:56Kutno Biega
115Maciej KAZIMIERSKI109M00:23:58Kutno Biega
116Krzysztof JANKA1M00:23:59 
117Sam WESTCOTT1M00:24:00Defence Sports & Recreation
118Rafał JAŹWIŃSKI4M00:24:02 
119Tomasz OSIECKI11M00:24:02 
120Adam ŚWIĄTCZAK1M00:24:03 
121Marek KISIELIŃSKI1M00:24:03 
122Andrzej BIELSKI1M00:24:0610 Warszawski Pułk Samochodowy
123Marta Lidia LEBIODA1F00:24:06Morena Czołowa
124Kacper KACPERSKI1M00:24:08 
125Kamil KRUSZYNA56M00:24:09Kutno Biega
126Marcin KOLDYKA1M00:24:13 
127Agnieszka MACHALICA1F00:24:15 
128Mateusz KORYCKI1M00:24:15 
129Jacek GROCHOWSKI1M00:24:17 
130Jakub RZEWUSKI1M00:24:21TURBO Pruszków / STO-nogi Milanówek
131Katarzyna PASTWA1F00:24:21 
132Michał SATOR3M00:24:22 
133Rafał GRABOWSKI2M00:24:23 
134Łukasz ŻURADA1M00:24:25 
135Paulina NIKODEMIAK53F00:24:29Kutno Biega
136Łukasz STOLINSKI7M00:24:29Kutno Biega
137Karol CIEŚLAK3M00:24:31 
138Mieczysław JASTRZĘBSKI1M00:24:33 
139Artur LESZCZYŃSKI1M00:24:41 
140Piotr BOROWIECKI1M00:24:43 
141Dariusz SZELWACHOWSKI1M00:24:44SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
142Tomasz PANIKOWSKI3M00:24:45Team Kopeć
143Radosław DOMŻAŁ18M00:24:47 
144Paweł TALAGA35M00:24:48Kutno Biega
145Leszek FIDELUS1M00:24:51 
146Krzysztof SZUBARSKI1M00:24:51Olza Cieszyn
147Jarosław KURKIEWICZ7M00:24:54 
148Adam WILKOŃSKI2M00:25:00 
149Kamila JEZIORSKA-JĘDRZEJEWSKA4F00:25:02 
150Jarosław MUSIEROWICZ11M00:25:11 
151Tomasz ŁUKOWICZ1M00:25:13 
152Maciej Marcin JABŁOŃSKI3M00:25:13 
153Joanna SZTEJKA44F00:25:15Kutno Biega
154Krzysztof KUNOWSKI1M00:25:17Naramowice Biegają
155Iwona DZIANKOWSKA8F00:25:21 
156Mariusz BARANOWSKI53M00:25:25Kutno Biega
157Karol DOMŻAŁ10M00:25:26 
158Hubert KOWALSKI27M00:25:29Kutno Biega
159Marcin ŁUKOWCZYK8M00:25:34 
160Kryspin GODLEWSKI1M00:25:36
161Marcin FRYDRYSIAK8M00:25:39 
162Anna STACHURSKA1F00:25:44 
163Przemek RAK12M00:25:47Kutno Biega
164Tomasz LEWICKI36M00:25:49Kutno Biega
165Andrzej RZEPECKI1M00:25:51Olza Cieszyn
166Jakub SZYMAŃSKI1M00:25:53 
167Michał Piotr USZPOLEWICZ7M00:25:56 
168Mateusz STACHURSKI1M00:25:57 
169Krzysztof SOBIERAŃSKI49M00:25:58Kutno Biega
170Jarosław ROJEWSKI16M00:25:59Kutno Biega
171Ewelina KURKIEWICZ2F00:26:02 
172Roman ANGLART1M00:26:04Run Pasja
173Stanisław SKWIOT1M00:26:06Taka RYBA
174Marek OLĘNCKI57M00:26:07Kutno Biega
175Adam WYPYSZYŃSKI1M00:26:07 
176Mariusz MÓWIŃSKI1M00:26:09RUNNERS TEAM JABŁONNA
177Witold WALCZAK1M00:26:10 
178Patryk CZARNECKI1M00:26:13 
179Łukasz PIOTROWSKI5M00:26:15 
180Michał WALCZAK5M00:26:18 
181Michał DOMŻAŁ21M00:26:18 
182Beata KOSSOWSKA- TOĆ127F00:26:18Kutno Biega
183Magdalena Barbara REPLIŃSKA1F00:26:20 
184Monika KOWALSKA33F00:26:20Kutno Biega
185Jarosław RUPIEWICZ1M00:26:20 
186Andrzej DZIĘGIELEWSKI18M00:26:30Rozbiegani Żychlin
187Cezary URBANEK1M00:26:32 
188Kamila MISZTALSKA1F00:26:36 
189Bożena RZEPECKA1F00:26:37Olza Cieszyn
190Joanna JACHNIK2F00:26:38 
191Lech WASZAK11M00:26:40 
192Arkadiusz OSSOWSKI1M00:26:43Runeda
193Agnieszka SZYMAŃSKA13F00:26:44Kutno Biega
194Tomasz JĘDRZEJEWSKI1M00:26:45 
195Janusz T. WIŚNIEWSKI1M00:26:46WPRunning
196Rafał Łukasz ŻABIŃSKI24M00:26:47 
197Piotr WIADEREK1M00:26:48Pędzące Żółwie
198Ewa WONKO1F00:26:49Rysio Team
199Agata KURKIEWICZ8F00:26:56 
200Alicja ŚWIEŻAWSKA101F00:26:57Kutno Biega
201Mikołaj OSIECKI1M00:26:57 
202Damian WOJTOWSKI3M00:27:01 
203Bartłomiej FRĄC32M00:27:05Kutno Biega
204Mateusz SIKORSKI2M00:27:06 
205Lukasz JURCZYK1M00:27:07 
206Michał EGLER1M00:27:07Maratończyk Poznań
207Jacek BIENERT7M00:27:09 
208Tadeusz PARCZEWSKI1M00:27:14 
209Agnieszka WOLIŃSKA20F00:27:16Kutno Biega
210Bartosz ZAMBRZYCKI6M00:27:21 
211Ewa CHŁOPSKA-WASIELEWSKA17F00:27:27 
212Kazimierz CIECHOMSKI2M00:27:27 
213Marcin PUCHALSKI3M00:27:28 
214Karolina ZAMBRZYCKA6F00:27:28 
215Leszek SZARY10M00:27:29 
216Marta Anna SITNIK2F00:27:35 
217Renata Beata STELMASZEWSKA1F00:27:38 
218Eva BERECZ2F00:27:39 
219Maciej Jan IWAŃSKI93M00:27:41Kutno Biega
220Anna SAWA1F00:27:44 
221Tomasz FRATCZAK1M00:27:50 
222Jerzy KOSIATY1M00:27:51 
223Paweł KOSIATY1M00:27:52 
224Karolina JANKOWSKA5F00:27:52 
225Piotr WICIŃSKI1M00:27:54 
226Adam KLUDZIŃSKI104M00:27:54Kutno Biega
227Beata KACPRZAK6F00:27:55 
228Aleksandra BORCZYŃSKA4F00:27:57 
229Joanna SIDOR1F00:27:59 
230Magdalena Anna KOŁOWACIK50F00:28:00Kutno Biega
231Jerzy PŁUSA1M00:28:06 
232Arkadiusz Szczepan ĆWIEK1M00:28:12SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
233Michał KAWIŃSKI2M00:28:17 
234Zygmunt KOSTRZEWA1M00:28:25 
235Justyna PAKUŁA25F00:28:28Kutno Biega
236Andrzej FUSS2M00:28:40Kutno Biega
237Zygmunt ADAMOWICZ100M00:28:42Kutno Biega
238Krzysztof DĄBROWSKI1M00:28:42 
239Łukasz STODULSKI3M00:28:44Kutno Biega
240Anna PRZYBYSZ2F00:28:46 
241Krzysztof SZACHNA1M00:28:51 
242Piotr JAGODZIŃSKI4M00:28:55 
243Błażej Bohdan GOŹDZIKIEWICZ7M00:28:56 
244Mateusz WASIELEWSKI2M00:28:58 
245Piotr WAWER4M00:28:58 
246Bartosz BUCZEK2M00:29:01 
247Tomasz GRABOWSKI2M00:29:05 
248Robert BIEDA1M00:29:07 
249Artur SOKOŁOWSKI1M00:29:10 
250Piotr CEREGRA1M00:29:12
251Marcin URBANIAK1M00:29:13SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
252Tomek GULA1M00:29:19Rysio Team
253Dariusz MARTOFEL22M00:29:23Kutno Biega
254Ilona WINIAREK1F00:29:31 
255Paulina BUDZIŃSKA1F00:29:35 
256Monika Anna KAŹMIERSKA3F00:29:35 
257Maciej OBCOWSKI1M00:29:35 
258Marlena ADAMUSIAK1F00:29:40 
259Ewa ŻUKOWSKA1F00:29:42 
260Rafal ANDRZEJEWSKI2M00:29:45 
261Barbara BRZEZIŃSKA1F00:29:47 
262Magdalena BRYL33F00:29:49Kutno Biega
263Anna Maria RATAJCZYK1F00:29:56
264Paul FREYNE1M00:29:57 
265Beata LICZBIŃSKA6F00:29:58Kutno Biega
266Mariusz SIKORA2M00:29:59 
267Krystyna WĄS1F00:30:00 
268Aneta BRANDYS1F00:30:05 
269Katarzyna WIŚNIEWSKA5F00:30:09 
270Dorota SAŁAGA-ŁASZUK10F00:30:09 
271Elwira KOSTRZEWA1F00:30:09PZU Sport Team
272Weronika MICHALSKA1F00:30:15 
273Włodzimierz KULAZIŃSKI4M00:30:19 
274Anna Maria DĄBROWSKA1F00:30:20 
275Łukasz WŁODARSKI1M00:30:26 
276Karolina GAWRYSZCZAK1F00:30:27 
277Krzysztof JUSTYŃSKI12M00:30:32 
278Jakub TARNOWSKI5M00:30:37 
279Ilona BEDNAREK1F00:30:38 
280Dariusz STACHOWICZ2M00:30:39 
281Tomasz BEDNAREK1M00:30:40 
282Karolina AUGUSTYNOWICZ2F00:30:41Kutno Biega
283Piotr PAWLUCZYK1M00:30:43 
284Izabela ŁUKASZCZYK2F00:30:46 
285Krescencja KASZKUR1F00:30:50 
286Pawel SAWA1M00:30:51 
287Tomasz KASZKUR1M00:30:52 
288Emilia STACHOWIAK1F00:30:55Biegi.wlkp
289Dawid STODULSKI6M00:30:56Kutno Biega
290Adam TOMASZEWSKI1M00:31:00 
291Artur CHARĄŻKA4M00:31:04 
292Natalia STRYBING1F00:31:04 
293Jakub RADECKI1M00:31:05 
294Magdalena BLUS4F00:31:16 
295Małgorzata KIŚLEWSKA1F00:31:24 
296Adam PANIKOWSKI1M00:31:26 
297Kamil Łukasz KLIMASZEWSKI1M00:31:28 
298Wojciech KIŚLEWSKI1M00:31:30 
299Maciej CHARĄŻKA3M00:31:31 
300Karolina CHARĄŻKA4F00:31:36 
301Katarzyna LEWANDOWSKA1F00:31:37 
302Marcin SUDOMIR4M00:31:39 
303Antoni Jan KALIŃSKI14M00:31:48Kutno Biega
304Agnieszka PETRYKOWSKA1F00:31:54 
305Rafał ANIELAK22M00:31:59Kutno Biega
306Michał WALCZAK1M00:32:00Bravehearts Legionowo
307Justyna SIERKA5F00:32:13 
308Michał MARTOFEL1M00:32:16 
309Julia Janina MICHALSKA1F00:32:20 
310Rafał Krzysztof PRETKIEWICZ1M00:32:20 
311Ewa Katarzyna GRZĄŚLEWICZ21F00:32:21 
312Błażej GOŚCINIEWICZ1M00:32:27 
313Michał Marcin KOŁOWACIK1M00:32:31Kutno Biega
314Małgorzata MARZEC1F00:32:31Kutno Biega
315Tymoteusz ŁUKOWCZYK2M00:32:37 
316Anita Monika STRĘBSKA2F00:32:38 
317Erwin AMBROZIAK16M00:32:39Kutno Biega
318Kinga Irena KOŁODZIEJCZAK1F00:32:42Accenture
319Monika GLOBISZ1F00:32:47 
320Mariusz TOMASZEWSKI1M00:32:59 
321Kamil GRABOWSKI1M00:32:59 
322Monika Patrycja PŁUSA1F00:33:09
323Magdalena GÓRSKA3F00:33:27 
324Justyna SIERKA2F00:33:34 
325Kinga SZCZEPAŃSKA2F00:33:37 
326Weronika WIKIŃSKA1F00:33:39 
327Bartłomiej DOMŻAŁ1M00:33:40 
328Nina CZAJKOWSKA9F00:33:55 
329Sabina WILKOWIECKA6F00:34:01 
330Gerard GĄTEK1M00:34:01 
331Katarzyna OLSZEWSKA3F00:34:01 
332Julia KRUKOWSKA2F00:34:02 
333Piotr STANISZEWSKI1M00:34:06 
334Matylda URBAŃCZYK1F00:34:15 
335Agnieszka BRYL11F00:34:42 
336Estera MAMCZAREK2F00:34:44Rozbiegani Żychlin
337Anna KOWALSKA3F00:34:44 
338Krystiana CZEKALSKA7F00:34:58 
339Agnieszka PODLASIN1F00:34:58Fitness Kutno
340Iwona DOMŻAŁ2F00:35:01 
341Adam WILKOWIECKI2M00:35:12 
342Ewa KORCZAKOWSKA-PAWLAK1F00:35:19 
343Magdalena Karolina LEWAŃSKA1F00:35:19 
344Robert TOMASZEWSKI2M00:35:27 
345Lidia REINKE1F00:35:46 
346Anna KRZESZEWSKA2F00:35:51 
347Arron TREVOR1M00:35:54Grupa Biegowa parkrun Warszawa
348Małgorzata PRZYBYLSKA1F00:35:56DUDYCZ run
349Aleksandra GRUDZIEŃ1F00:36:40 
350Małgorzata ŁUKASIEWICZ1F00:37:14 
351Jowita OSSOWSKA1F00:37:18Runeda
352Maja KAZIMIERSKA2F00:37:22Kutno Biega
353Monika OSSOWSKA1F00:37:23Runeda
354Kacper KAZIMIERSKI2M00:37:50Kutno Biega
355Julia JAKUBOWSKA2F00:37:54 
356Leszek GRZYBOWSKI1M00:37:58 
357Natalia MICHALAK1F00:37:58 
358Józef STAWOWSKI13M00:38:24 
359Zbigniew WILKOWSKI7M00:38:31 
360Natalia DZIEDZICZAK1F00:38:46 
361Julia MICHALSKA1F00:38:47 
362Krzysztof MAZUREK2M00:38:48MKS Metalowiec Łódź
363Monika LENARTOWSKA2F00:38:53 
364Maja KRZESZEWSKA1F00:39:06 
365Kinga FRĄC19F00:39:43 
366Patryk JEZIORSKI1M00:40:06Kutno Biega
367Magdalena Aleksandra URBANIAK1F00:40:23SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
368Michał KOWALSKI1M00:40:24SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
369Marta KRZESZEWSKA1F00:40:27 
370Zuzanna BARANOWSKA1F00:40:27Kutno Biega
371Adam TOĆ11M00:40:58 
372Natalia FRĄC16F00:41:36Kutno Biega
373Aleksander ŁANDWIJT1M00:41:42 
374Michał OLEJNIK1M00:41:53 
375Blanka ZAWIERUCHA1F00:41:53 
376Alicja STANKIEWICZ1F00:42:15 
377Patrycja JĘDRZEJCZAK1F00:42:15 
378Kinga JĘDRZEJCZAK1F00:42:16 
379Michalina TETKOWSKA1F00:42:16 
380Michalina TWARDOWSKA1F00:43:24Kutno Biega
381Anna SOBCZAK2F00:44:03Kutno Biega
382Sandra WŁODARSKA1F00:44:10 
383Jakub FEDOROWICZ1M00:45:00 
384Iwona Ewa PŁUSA1F00:45:02 
385Monika Joanna BARTOSIAK1F00:45:04 
386Agnieszka STOLINSKA19F00:45:24 
387Ola KOŁODZIEJEK1F00:46:23Kutno Biega
388Adam KRASNODĘBSKI1M00:46:35 
389Oliwia BANASIAK1F00:47:13 
390Edyta TARAPATA-SKWIOT1F00:49:01Taka RYBA
391Izabela DURKA1F00:49:21 
392Justyna ZIENTALSKA1F00:49:21 
393Jadwiga GÓRECZNA4F00:50:25 
394Basia MUZYKA1F00:56:18Kopytko