parkrun Kutno 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Łukasz WOJNICKI4M00:17:18
2Krzysztof BAŁATKA10M00:18:13 
3Mikołaj RACZYŃSKI1M00:18:27Vege Runners
4Sebastian PETRYKOWSKI4M00:18:36 
5Robert 'BADYL' SOBCZAK4M00:18:57Skrzynka Domni-Bezdomni
6Sebastian WOJCIECHOWSKI1M00:19:03Vege Runners
7Mateusz PAPIERAK3M00:19:13Morena Czołowa
8Łukasz TRACZYK2M00:19:17Rozbiegani Żychlin
9Piotr ROSIAK1M00:19:25Rysio Team
10Błażej WILANOWSKI2M00:19:33 
11Piotr MĘDELEWSKI8M00:19:35Rozbiegani Żychlin
12Igor FRYDRYSIAK35M00:19:36Kutno Biega
13Paweł GOŚCINIEWICZ2M00:19:38 
14Piotr ANTOSIK1M00:19:39 
15Grzegorz Paweł NOWAK11M00:19:39parkrun tourists Poznań
16Kacper KAŹMIERSKI3M00:19:43 
17Łukasz KLAŚ1M00:19:49Nudne Piątki
18Kacper SZYSZKA81M00:19:51Kutno Biega
19Maksymilian MAJDA33M00:19:53Kutno Biega
20Mariusz BYŚKIEWICZ18M00:20:01 
21Marek CHOŁOTA1M00:20:02Biegowyswiat.pl
22Krzysztof MIELCZAREK1M00:20:03Rozbiegani Żychlin
23Marcin STACHOWIAK1M00:20:15Biegi.wlkp
24Waldemar MICHALAK33M00:20:24Kutno Biega
25Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI1M00:20:34 
26Kamil RYBUS1M00:20:37 
27Michał WASIELEWSKI29M00:20:42Kutno Biega
28Zbigniew KOSIŃSKI2M00:20:43 
29Michał MAJDA86M00:20:43Kutno Biega
30Adrian BIELICKI14M00:20:48Kutno Biega
31Dominik WOJTCZAK18M00:20:50Morena Czołowa
32Konrad GRZYB4M00:20:51Morena Czołowa
33Marcin GAŁKOWSKI1M00:20:57 
34Bartosz DROBNY2M00:21:10Morena Czołowa
35Zbigniew GAŁĄZKA1M00:21:11 
36Robert Paweł KOWALSKI19M00:21:12Kutno Biega
37Jacek WALCZAK2M00:21:12 
38Przemysław KACPRZAK11M00:21:23Kutno Biega
39Adam CYGAŃSKI2M00:21:23 
40Grzegorz KAWKA86M00:21:26 
41Kamil WOŁOSEWICZ1M00:21:27 
42Tomasz DYSZKIEWICZ18M00:21:30 
43Marcin CYPARSKI1M00:21:33 
44Sławomir FOREMSKI1M00:21:36Toruński Klub Triathlonowy
45Krzysztof Wojciech KIERNIAKIEWICZ14M00:21:37 
46Piotr CZARNECKI14M00:21:37 
47Marta BUKOWSKA1F00:21:37Morena Czołowa
48Witold CHMIELEWSKI31M00:21:44Kutno Biega
49Dariusz NIEDZIELSKI1M00:21:47Vege Runners
50Dominik IŁOWIECKI1M00:21:50Night Runners
51Łukasz SIKORSKI2M00:21:53 
52Michał KOWALCZYKOWSKI1M00:21:54Rysio Team
53Mateusz MERCIK1M00:21:59#YOLOTEAMKRK
54Rafał AMBROZIAK20M00:22:00Kutno Biega
55Tomasz DANIELKIEWICZ1M00:22:01WKB Piast
56Jakub WŁUDYKA1M00:22:02 
57Tomasz ŚWIĄTEK1M00:22:04EDC Runners
58Sławomir LASOTA3M00:22:05 
59Krzysztof KOWALCZYK2M00:22:11
60Mariusz KLAPENDA2M00:22:16 
61Jacek WAŁOWSKI4M00:22:17 
62Krzysztof WIŚNIEWSKI25M00:22:18Rozbiegani Żychlin
63Krzysztof BRYL4M00:22:21 
64Grzegorz DYSZKIEWICZ40M00:22:22Kutno Biega
65Mariusz RAKOWSKI4M00:22:23 
66Artur WĄSICKI1M00:22:24 
67Krzysztof MAMCZAREK4M00:22:25 
68Michał JUCHA2M00:22:26Rysio Team
69Kamil PAWELEC1M00:22:26PZU Sport Team
70Marcin AUGUSTYNOWICZ17M00:22:26Kutno Biega
71Jarosław GÓRALSKI70M00:22:30Kutno Biega
72Kamil OLEJNICZAK6M00:22:30 
73Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:22:32Biegamyrazem.pl
74Krzysztof WEISS1M00:22:36DUDYCZ run
75Tadeusz GŁUPCZYK1M00:22:38100 Marathon Club Polska
76Joanna BARTKOWSKA1F00:22:48Klub Maratonski UMK Torun
77Anna SZCZEPAŃSKA21F00:22:49Kutno Biega
78Radosław GIEJBA1M00:22:51 
79Adam BANDEL2M00:22:53ReebokRunCrew LDZ
80Arkadiusz RYKOWSKI16M00:22:58Kutno Biega
81Krzysztof SOBCZAK125M00:23:01Kutno Biega
82Grzegorz LEMIESZEK8M00:23:01LODZ RUNNING TEAM
83Agnieszka KIJAK1F00:23:01 
84Krzysztof BARANOWSKI49M00:23:02Kutno Biega
85Andrzej ZAJDEL1M00:23:02 
86Michal WILKOWSKI2M00:23:03 
87Ireneusz SYWANYCZ1M00:23:04 
88Maciej AKSMAN5M00:23:06 
89Arkadiusz SZYMAŃSKI51M00:23:08Kutno Biega
90Agnieszka PACHNIEWSKA2F00:23:09 
91Roman KRÓLIKOWSKI107M00:23:10Kutno Biega
92Michał SIERPIŃSKI15M00:23:12 
93Alicja ZIĘTEK2F00:23:19 
94Andrzej MICHALSKI36M00:23:24Kutno Biega
95Rafal MAZUREK1M00:23:26 
96Krzysztof STODULSKI27M00:23:27Kutno Biega
97Damian WŁODARCZYK1M00:23:27 
98Michał KOWALCZYK46M00:23:29Rozbiegani Żychlin
99Waldemar KOPEĆ1M00:23:30 
100Tomasz JAROSIK1M00:23:35 
101Michał KACZMAREK8M00:23:37 
102Katarzyna ŚWIEŻAWSKA-AMBROZIAK36F00:23:44Kutno Biega
103Tomasz BORKOWSKI2M00:23:45 
104Piotr ADAMCZYK10M00:23:47Kutno Biega
105Anna CHMIELEWSKA26F00:23:47Kutno Biega
106Mariusz GUZEK21M00:23:48 
107Ewelina WESTCOTT1F00:23:49 
108Marcin Piotr ŁANDWIJT1M00:23:50 
109Tomasz LESZKO2M00:23:51S.L. Salos-Wodna Łódź
110Maciej ŚLUSARZ1M00:23:53 
111Łukasz KOMINIAK1M00:23:55 
112Piotr TWARDOWSKI92M00:23:56Kutno Biega
113Maciej KAZIMIERSKI104M00:23:58Kutno Biega
114Krzysztof JANKA1M00:23:59 
115Sam WESTCOTT1M00:24:00Defence Sports & Recreation
116Rafał JAŹWIŃSKI4M00:24:02 
117Tomasz OSIECKI10M00:24:02 
118Marek KISIELIŃSKI1M00:24:03 
119Adam ŚWIĄTCZAK1M00:24:03 
120Marta Lidia LEBIODA1F00:24:06Morena Czołowa
121Andrzej BIELSKI1M00:24:0610 Warszawski Pułk Samochodowy
122Kacper KACPERSKI1M00:24:08 
123Kamil KRUSZYNA51M00:24:09Kutno Biega
124Marcin KOLDYKA1M00:24:13 
125Agnieszka MACHALICA1F00:24:15 
126Mateusz KORYCKI1M00:24:15 
127Jacek GROCHOWSKI1M00:24:17 
128Jakub RZEWUSKI1M00:24:21TURBO Pruszków / STO-nogi Milanówek
129Katarzyna PASTWA1F00:24:21 
130Michał SATOR3M00:24:22 
131Rafał GRABOWSKI2M00:24:23 
132Łukasz ŻURADA1M00:24:25 
133Łukasz STOLINSKI6M00:24:29Kutno Biega
134Paulina NIKODEMIAK50F00:24:29Kutno Biega
135Karol CIEŚLAK3M00:24:31 
136Mieczysław JASTRZĘBSKI1M00:24:33 
137Artur LESZCZYŃSKI1M00:24:41 
138Krystian Paweł OLĘNCKI30M00:24:41Kutno Biega
139Piotr BOROWIECKI1M00:24:43 
140Dariusz SZELWACHOWSKI1M00:24:44SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
141Tomasz PANIKOWSKI3M00:24:45Team Kopeć
142Radosław DOMŻAŁ18M00:24:47 
143Paweł TALAGA32M00:24:48Kutno Biega
144Krzysztof SZUBARSKI1M00:24:51Olza Cieszyn
145Leszek FIDELUS1M00:24:51 
146Jarosław KURKIEWICZ7M00:24:54 
147Adam WILKOŃSKI2M00:25:00 
148Kamila JEZIORSKA-JĘDRZEJEWSKA4F00:25:02 
149Jarosław MUSIEROWICZ11M00:25:11 
150Maciej Marcin JABŁOŃSKI3M00:25:13 
151Tomasz ŁUKOWICZ1M00:25:13 
152Joanna SZTEJKA40F00:25:15Kutno Biega
153Krzysztof KUNOWSKI1M00:25:17Naramowice Biegają
154Iwona DZIANKOWSKA7F00:25:21 
155Mariusz BARANOWSKI52M00:25:25Kutno Biega
156Karol DOMŻAŁ10M00:25:26 
157Hubert KOWALSKI27M00:25:29Kutno Biega
158Marcin ŁUKOWCZYK8M00:25:34 
159Kryspin GODLEWSKI1M00:25:36
160Marcin FRYDRYSIAK7M00:25:39 
161Anna STACHURSKA1F00:25:44 
162Przemek RAK12M00:25:47Kutno Biega
163Andrzej RZEPECKI1M00:25:51Olza Cieszyn
164Jakub SZYMAŃSKI1M00:25:53 
165Michał Piotr USZPOLEWICZ7M00:25:56 
166Mateusz STACHURSKI1M00:25:57 
167Krzysztof SOBIERAŃSKI48M00:25:58Kutno Biega
168Jarosław ROJEWSKI14M00:25:59Kutno Biega
169Ewelina KURKIEWICZ2F00:26:02 
170Roman ANGLART1M00:26:04Run Pasja
171Stanisław SKWIOT1M00:26:06Taka RYBA
172Adam WYPYSZYŃSKI1M00:26:07 
173Marek OLĘNCKI55M00:26:07Kutno Biega
174Tomasz LEWICKI32M00:26:08Kutno Biega
175Mariusz MÓWIŃSKI1M00:26:09RUNNERS TEAM JABŁONNA
176Patryk CZARNECKI1M00:26:13 
177Łukasz PIOTROWSKI5M00:26:15 
178Beata KOSSOWSKA- TOĆ121F00:26:18Kutno Biega
179Michał WALCZAK5M00:26:18 
180Magdalena Barbara REPLIŃSKA1F00:26:20 
181Monika KOWALSKA29F00:26:20Kutno Biega
182Jarosław RUPIEWICZ1M00:26:20 
183Andrzej DZIĘGIELEWSKI17M00:26:30Rozbiegani Żychlin
184Cezary URBANEK1M00:26:32 
185Kamila MISZTALSKA1F00:26:36 
186Bożena RZEPECKA1F00:26:37Olza Cieszyn
187Joanna JACHNIK2F00:26:38 
188Lech WASZAK11M00:26:40 
189Arkadiusz OSSOWSKI1M00:26:43Runeda
190Agnieszka SZYMAŃSKA13F00:26:44Kutno Biega
191Tomasz JĘDRZEJEWSKI1M00:26:45 
192Janusz T. WIŚNIEWSKI1M00:26:46WPRunning
193Rafał Łukasz ŻABIŃSKI19M00:26:47 
194Piotr WIADEREK1M00:26:48Pędzące Żółwie
195Ewa WONKO1F00:26:49Rysio Team
196Agata KURKIEWICZ8F00:26:56 
197Mikołaj OSIECKI1M00:26:57 
198Alicja ŚWIEŻAWSKA96F00:26:57Kutno Biega
199Damian WOJTOWSKI3M00:27:01 
200Bartłomiej FRĄC29M00:27:05 
201Mateusz SIKORSKI2M00:27:06 
202Lukasz JURCZYK1M00:27:07 
203Michał EGLER1M00:27:07Maratończyk Poznań
204Michał DOMŻAŁ17M00:27:14 
205Tadeusz PARCZEWSKI1M00:27:14 
206Agnieszka WOLIŃSKA17F00:27:16Kutno Biega
207Bartosz ZAMBRZYCKI6M00:27:21 
208Ewa CHŁOPSKA-WASIELEWSKA17F00:27:27 
209Karolina ZAMBRZYCKA6F00:27:28 
210Marcin PUCHALSKI3M00:27:28 
211Leszek SZARY10M00:27:29 
212Jacek BIENERT5M00:27:33 
213Marta Anna SITNIK2F00:27:35 
214Renata Beata STELMASZEWSKA1F00:27:38 
215Eva BERECZ2F00:27:39 
216Maciej Jan IWAŃSKI87M00:27:41Kutno Biega
217Anna SAWA1F00:27:44 
218Tomasz FRATCZAK1M00:27:50 
219Jerzy KOSIATY1M00:27:51 
220Karolina JANKOWSKA5F00:27:52 
221Paweł KOSIATY1M00:27:52 
222Adam KLUDZIŃSKI98M00:27:54Kutno Biega
223Piotr WICIŃSKI1M00:27:54 
224Beata KACPRZAK6F00:27:55 
225Aleksandra BORCZYŃSKA4F00:27:57 
226Joanna SIDOR1F00:27:59 
227Magdalena Anna KOŁOWACIK50F00:28:00Kutno Biega
228Jerzy PŁUSA1M00:28:06 
229Arkadiusz Szczepan ĆWIEK1M00:28:12SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
230Michał KAWIŃSKI2M00:28:17 
231Zygmunt KOSTRZEWA1M00:28:25 
232Justyna PAKUŁA22F00:28:28Kutno Biega
233Zygmunt ADAMOWICZ95M00:28:42Kutno Biega
234Krzysztof DĄBROWSKI1M00:28:42 
235Łukasz STODULSKI3M00:28:44Kutno Biega
236Anna PRZYBYSZ2F00:28:46 
237Krzysztof SZACHNA1M00:28:51 
238Błażej Bohdan GOŹDZIKIEWICZ7M00:28:56 
239Mateusz WASIELEWSKI2M00:28:58 
240Piotr WAWER4M00:28:58 
241Bartosz BUCZEK2M00:29:01 
242Tomasz GRABOWSKI2M00:29:05 
243Robert BIEDA1M00:29:07 
244Artur SOKOŁOWSKI1M00:29:10 
245Piotr CEREGRA1M00:29:12
246Marcin URBANIAK1M00:29:13SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
247Tomek GULA1M00:29:19Rysio Team
248Dariusz MARTOFEL22M00:29:23Kutno Biega
249Ilona WINIAREK1F00:29:31 
250Monika Anna KAŹMIERSKA3F00:29:35 
251Maciej OBCOWSKI1M00:29:35 
252Paulina BUDZIŃSKA1F00:29:35 
253Marlena ADAMUSIAK1F00:29:40 
254Ewa ŻUKOWSKA1F00:29:42 
255Rafal ANDRZEJEWSKI2M00:29:45 
256Barbara BRZEZIŃSKA1F00:29:47 
257Magdalena BRYL29F00:29:49Kutno Biega
258Anna Maria RATAJCZYK1F00:29:56
259Paul FREYNE1M00:29:57 
260Mariusz SIKORA2M00:29:59 
261Krystyna WĄS1F00:30:00 
262Aneta BRANDYS1F00:30:05 
263Dorota SAŁAGA-ŁASZUK10F00:30:09 
264Elwira KOSTRZEWA1F00:30:09PZU Sport Team
265Katarzyna WIŚNIEWSKA5F00:30:09 
266Weronika MICHALSKA1F00:30:15 
267Włodzimierz KULAZIŃSKI4M00:30:19 
268Anna Maria DĄBROWSKA1F00:30:20 
269Łukasz WŁODARSKI1M00:30:26 
270Karolina GAWRYSZCZAK1F00:30:27 
271Krzysztof JUSTYŃSKI12M00:30:32 
272Jakub TARNOWSKI5M00:30:37 
273Ilona BEDNAREK1F00:30:38 
274Dariusz STACHOWICZ2M00:30:39 
275Tomasz BEDNAREK1M00:30:40 
276Karolina AUGUSTYNOWICZ2F00:30:41Kutno Biega
277Piotr PAWLUCZYK1M00:30:43 
278Piotr JAGODZIŃSKI1M00:30:45 
279Izabela ŁUKASZCZYK2F00:30:46 
280Krescencja KASZKUR1F00:30:50 
281Pawel SAWA1M00:30:51 
282Tomasz KASZKUR1M00:30:52 
283Emilia STACHOWIAK1F00:30:55Biegi.wlkp
284Dawid STODULSKI6M00:30:56Kutno Biega
285Natalia STRYBING1F00:31:04 
286Artur CHARĄŻKA4M00:31:04 
287Jakub RADECKI1M00:31:05 
288Magdalena BLUS4F00:31:16 
289Małgorzata KIŚLEWSKA1F00:31:24 
290Adam PANIKOWSKI1M00:31:26 
291Kamil Łukasz KLIMASZEWSKI1M00:31:28 
292Wojciech KIŚLEWSKI1M00:31:30 
293Maciej CHARĄŻKA3M00:31:31 
294Karolina CHARĄŻKA4F00:31:36 
295Katarzyna LEWANDOWSKA1F00:31:37 
296Marcin SUDOMIR4M00:31:39 
297Antoni Jan KALIŃSKI14M00:31:48Kutno Biega
298Agnieszka PETRYKOWSKA1F00:31:54 
299Rafał ANIELAK22M00:31:59Kutno Biega
300Michał WALCZAK1M00:32:00Bravehearts Legionowo
301Justyna SIERKA5F00:32:13 
302Michał MARTOFEL1M00:32:16 
303Julia Janina MICHALSKA1F00:32:20 
304Rafał Krzysztof PRETKIEWICZ1M00:32:20 
305Ewa Katarzyna GRZĄŚLEWICZ21F00:32:21 
306Błażej GOŚCINIEWICZ1M00:32:27 
307Małgorzata MARZEC1F00:32:31Kutno Biega
308Michał Marcin KOŁOWACIK1M00:32:31Kutno Biega
309Tymoteusz ŁUKOWCZYK2M00:32:37 
310Anita Monika STRĘBSKA2F00:32:38 
311Erwin AMBROZIAK16M00:32:39Kutno Biega
312Kinga Irena KOŁODZIEJCZAK1F00:32:42Accenture
313Beata LICZBIŃSKA4F00:32:56Kutno Biega
314Mariusz TOMASZEWSKI1M00:32:59 
315Kamil GRABOWSKI1M00:32:59 
316Monika Patrycja PŁUSA1F00:33:09
317Magdalena GÓRSKA3F00:33:27 
318Justyna SIERKA2F00:33:34 
319Kinga SZCZEPAŃSKA2F00:33:37 
320Weronika WIKIŃSKA1F00:33:39 
321Bartłomiej DOMŻAŁ1M00:33:40 
322Nina CZAJKOWSKA9F00:33:55 
323Katarzyna OLSZEWSKA3F00:34:01 
324Sabina WILKOWIECKA6F00:34:01 
325Gerard GĄTEK1M00:34:01 
326Julia KRUKOWSKA2F00:34:02 
327Piotr STANISZEWSKI1M00:34:06 
328Matylda URBAŃCZYK1F00:34:15 
329Agnieszka BRYL10F00:34:42 
330Estera MAMCZAREK2F00:34:44Rozbiegani Żychlin
331Adam WILKOWIECKI2M00:35:12 
332Magdalena Karolina LEWAŃSKA1F00:35:19 
333Ewa KORCZAKOWSKA-PAWLAK1F00:35:19 
334Robert TOMASZEWSKI2M00:35:27 
335Lidia REINKE1F00:35:46 
336Anna KRZESZEWSKA2F00:35:51 
337Arron TREVOR1M00:35:54Grupa Biegowa parkrun Warszawa
338Małgorzata PRZYBYLSKA1F00:35:56DUDYCZ run
339Iwona DOMŻAŁ1F00:36:27 
340Aleksandra GRUDZIEŃ1F00:36:40 
341Małgorzata ŁUKASIEWICZ1F00:37:14 
342Jowita OSSOWSKA1F00:37:18Runeda
343Maja KAZIMIERSKA2F00:37:22Kutno Biega
344Monika OSSOWSKA1F00:37:23Runeda
345Kacper KAZIMIERSKI2M00:37:50Kutno Biega
346Krystiana CZEKALSKA3F00:37:51 
347Julia JAKUBOWSKA2F00:37:54 
348Leszek GRZYBOWSKI1M00:37:58 
349Natalia MICHALAK1F00:37:58 
350Józef STAWOWSKI13M00:38:24 
351Zbigniew WILKOWSKI6M00:38:31 
352Natalia DZIEDZICZAK1F00:38:46 
353Julia MICHALSKA1F00:38:47 
354Krzysztof MAZUREK2M00:38:48MKS Metalowiec Łódź
355Monika LENARTOWSKA2F00:38:53 
356Maja KRZESZEWSKA1F00:39:06 
357Kinga FRĄC15F00:39:43 
358Patryk JEZIORSKI1M00:40:06Kutno Biega
359Magdalena Aleksandra URBANIAK1F00:40:23SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
360Michał KOWALSKI1M00:40:24SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
361Zuzanna BARANOWSKA1F00:40:27Kutno Biega
362Marta KRZESZEWSKA1F00:40:27 
363Adam TOĆ6M00:40:58 
364Natalia FRĄC16F00:41:36 
365Aleksander ŁANDWIJT1M00:41:42 
366Blanka ZAWIERUCHA1F00:41:53 
367Michał OLEJNIK1M00:41:53 
368Alicja STANKIEWICZ1F00:42:15 
369Patrycja JĘDRZEJCZAK1F00:42:15 
370Kinga JĘDRZEJCZAK1F00:42:16 
371Michalina TETKOWSKA1F00:42:16 
372Michalina TWARDOWSKA1F00:43:24Kutno Biega
373Sandra WŁODARSKA1F00:44:10 
374Jakub FEDOROWICZ1M00:45:00 
375Iwona Ewa PŁUSA1F00:45:02 
376Agnieszka STOLINSKA13F00:45:24 
377Ola KOŁODZIEJEK1F00:46:23Kutno Biega
378Adam KRASNODĘBSKI1M00:46:35 
379Oliwia BANASIAK1F00:47:13 
380Edyta TARAPATA-SKWIOT1F00:49:01Taka RYBA
381Izabela DURKA1F00:49:21 
382Justyna ZIENTALSKA1F00:49:21 
383Anna SOBCZAK1F00:52:32Kutno Biega
384Basia MUZYKA1F00:56:18Kopytko