parkrun Las Aniołowski 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Piotr PAŁKA3M00:16:48 
2Karol GRABOWSKI2M00:17:26 
3Grzegorz KARAŚ3M00:17:38 
4Artur ROSIŃSKI1M00:17:53 
5Karol FROŚ1M00:17:58 
6Wojciech BRZOSKWINIA2M00:18:05 
7Sebastian ZASĘPA1M00:18:37Team ZabieganeDni
8Łukasz KLAŚ1M00:18:38Nudne Piątki
9Michał MACIEJEWSKI1M00:18:42PRESS GLASS – Sport and Support
10Jarosław KOŁODZIEJCZYK2M00:18:50Zabiegani Częstochowa
11Robert 'BADYL' SOBCZAK1M00:18:59Skrzynka Domni-Bezdomni
12Michal BASTRZYK2M00:19:01 
13Marek KUKOWKA1M00:19:11 
14Łukasz BIELECKI13M00:19:23Leśne Ludki Żarki Letnisko
15Piotr BULACZ1M00:19:34Sudbury Joggers
16Krystian WOSIK12M00:19:36
17Adrian PYTLARZ2M00:19:36 
18Marcin HOZAKOWSKI3M00:19:38 
19Marek CHOŁOTA1M00:19:39Biegowyswiat.pl
20Paweł FIJAŁKOWSKI3M00:19:44Zabiegani Częstochowa
21Kamil WOŁOSEWICZ1M00:19:48 
22Albert CIERNIAK1M00:19:49 
23Piotr RZEPKA1M00:19:51Hernik Team
24Michał , Franciszek ZARĘBSKI1M00:19:51 
25Krzysztof SZEWCZYK8M00:19:52 
26Tomasz SZYMCZYK5M00:19:52 
27Krzysiek Tadeusz SZYMKOWSKI7M00:19:55 
28Adam PIOTROWSKI1M00:19:59 
29Jakub BEDNAREK3M00:19:59Zabiegani Częstochowa
30Łukasz BRZDĄK1M00:20:04Night Runners
31Marcin PIĄTKOWSKI1M00:20:10Saint-Gobain SQUAD
32Sebastian STASIK2M00:20:10 
33Jacek GÓRNIAK1M00:20:11 
34Tomasz Piotr BATOR31M00:20:15 
35Artur Marcin ŁABĘDŹ1M00:20:17ITMBW Kraków
36Aneta ŚWITAJ2F00:20:19Aktywna Ekipa Calypso Częstochowa
37Damian KUCHARSKI13M00:20:21Zabiegani Częstochowa
38Mikołaj RACZYŃSKI1M00:20:31Vege Runners
39Grzegorz KRUK20M00:20:42PRESS GLASS – Sport and Support
40Olha KAZYMYROWA1F00:20:45I o to biega
41Adam KOŁECKI1M00:20:48 
42Kamil PODWYSOCKI25M00:20:52
43Jarosław GAŁĄZKA3M00:21:06Leśne Ludki Żarki Letnisko
44Grzegorz SIOMA1M00:21:09 
45Adam WASIOŁKA1M00:21:10Grantham Running Club
46Sebastian KOWACKI7M00:21:10 
47Maciej KULINA6M00:21:11 
48Tomasz KRATA1M00:21:16 
49Natalia GRACZ1F00:21:18Hernik Team
50Łukasz JĘDRYCHOWSKI6M00:21:19#BBKTS Biegam Bo Kocham Ten Stan
51Monika MUCHA12F00:21:20Zabiegani Częstochowa
52Waldemar GÓRA2M00:21:21 
53Marcin ZIĘBA28M00:21:21 
54Mariusz BRZESKI33M00:21:22 
55Marcin ZUBERT2M00:21:22PRESS GLASS – Sport and Support
56Marcin SMOLAK1M00:21:24 
57Marek KRAKOWIAN16M00:21:25 
58Kajetan SZYMAŃSKI2M00:21:25 
59Piotr PRZYBYŁ1M00:21:25EASY RUNNERS
60Adam JANUSIAK2M00:21:26 
61Ben KOSCHALKA1M00:21:26 
62Grzegorz ZĄBKIEWICZ11M00:21:27Zabiegani Częstochowa
63Arkadiusz ADAMCZYK4M00:21:30 
64Wojciech WOJCIECHOWSKI8M00:21:34 
65Aleksandr KAZYMYROW1M00:21:37 
66Marek ZIENKIEWICZ1M00:21:37 
67Wojciech WOJCIECHOWSKI7M00:21:39 
68Łukasz GAL23M00:21:41 
69Grzegorz Paweł NOWAK1M00:21:41parkrun tourists Poznań
70Jakub KUZIOROWICZ4M00:21:44 
71Andrzej PODPŁOMYK3M00:21:48 
72Piotr STACHURA24M00:21:49 
73Zbigniew KOSIŃSKI1M00:21:50 
74Arkadiusz DOBRZYŃSKI3M00:21:51Zabiegani Częstochowa
75Michał HAJDUK36M00:21:51Leśne Ludki Żarki Letnisko
76Bernadette MAHER ALLAN1F00:21:52Wimbledon Windmilers
77Tomasz DMYTRÓW1M00:22:00 
78Artur OLSZEWSKI1M00:22:03 
79Alasdair MACINNES1M00:22:04 
80Paweł GLIŃSKI1M00:22:08 
81Wojciech Michał GURDAK3M00:22:08Run Forrest Run
82Łukasz KUKUŁA5M00:22:11 
83Mariusz Jarosław GŁOWACKI8M00:22:12 
84Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:22:16Biegamyrazem.pl
85Maksymilian STANIOWSKI4M00:22:17 
86Patryk RAŃŚ6M00:22:17 
87Pawel PATYK17M00:22:17 
88Piotr MUSKAŁA9M00:22:18 
89Bartłomiej BAŃKOWSKI1M00:22:22Vege Runners
90Sławomir BIELECKI35M00:22:22Leśne Ludki Żarki Letnisko
91Bartłomiej WYŻNIKIEWICZ13M00:22:24 
92Maksymilian KOŃCZAKOWSKI3M00:22:25 
93Grzegorz WELM16M00:22:28Zabiegani Częstochowa
94Bartosz KURZAC29M00:22:28 
95Joanna WYSOCKA9F00:22:34 
96Robert PIECH4M00:22:36 
97Tadeusz RYBAK15M00:22:38Zabiegani Częstochowa
98Kamila KROPATWA1F00:22:40 
99Adam ROGOWSKI5M00:22:40 
100Tomasz DŁUGOSZ1M00:22:40Klub biegaczy - Prawo do Życia
101Dariusz NIEDZIELSKI1M00:22:47Vege Runners
102Jacek CHĄDZYŃSKI19M00:22:49 
103Kasia STACHOWIAK4F00:22:50East London Runners
104Tadeusz GŁUPCZYK1M00:22:50100 Marathon Club Polska
105Jarosław OGRODNICZEK15M00:22:51 
106Rafał GŁOWACKI1M00:22:52 
107Dominik NIENARTOWICZ1M00:22:52 
108Andy ALLAN1M00:22:56Wimbledon Windmilers
109Krzysztof LEDWAN1M00:22:56 
110Zbigniew STĘPLOWSKI3M00:22:56Leśne Ludki Żarki Letnisko
111Paweł MIZGALSKI1M00:22:58Triathlon Training Center
112Krzysztof Henryk PRUSKO28M00:23:03 
113Bartłomiej KOSECKI1M00:23:05 
114Edmund BELZYT12M00:23:05Zabiegani Częstochowa
115Jaroslaw Marian SZYMCZYNSKI2M00:23:09Polish Runners Club Ireland
116Michał KOŁODZIEJCZYK9M00:23:13 
117Zbigniew GRACZYK4M00:23:14 
118Arron TREVOR1M00:23:15Grupa Biegowa parkrun Warszawa
119Wojciech ŁOPACIŃSKI1M00:23:16 
120Wojciech WYSOCKI21M00:23:16 
121Bartosz SALIŃSKI1M00:23:17 
122Łukasz ZIĘBA3M00:23:18 
123Tomasz JĘDRASIAK19M00:23:19Zabiegani Częstochowa
124Kamil KRZANOWSKI1M00:23:20 
125Igor SZEWCZYK8M00:23:21 
126Gianmarco COSTANZO1M00:23:24 
127Andrzej MAZUR4M00:23:24 
128Daniel KUBIAK2M00:23:24 
129Piotr WYSOCKI8M00:23:25 
130Kamil PASIEKA1M00:23:25 
131Zdzisław CIEŚLIK1M00:23:32 
132Arkadiusz MŁYNARCZYK1M00:23:32 
133Roman WINTER28M00:23:35 
134Agnieszka CZYŻEWSKA1F00:23:36 
135Krzysztof PODBIELSKI2M00:23:36AikiRunners
136Zbigniew PARZĘCZEWSKI6M00:23:40 
137Paweł MUSIAŁ13M00:23:40 
138Tomasz NIEMCZYK1M00:23:42 
139Piotr ZAREMBA4M00:23:47 
140Jakub WYPART11M00:23:51Zabiegani Częstochowa
141Maciek PAWLIK2M00:23:51 
142Tomasz KIEŁEK1M00:23:53
143Paweł MADEJ1M00:23:54PGB - Sportowa Paczka
144Michał SZWED1M00:23:55 
145Gerard PLAZE11M00:23:57PRESS GLASS – Sport and Support
146Marcin WOŁOSZ1M00:23:58 
147Joel GREEN1M00:24:01 
148Marek STOKOWSKI1M00:24:05 
149Paweł STĘPNIEWSKI1M00:24:10 
150Alison CANNING1F00:24:11Orangegrove Athletics Club
151Michał HOFFMAN5M00:24:11 
152Tomasz JELONEK4M00:24:12 
153Janusz BOLA1M00:24:12Biegus
154Adam ŁUNIEWSKI1M00:24:16 
155Michał KOZIEŁ19M00:24:17Leśne Ludki Żarki Letnisko
156Krzysztof ŻELAWSKI1M00:24:18 
157Kasia STASIAK3F00:24:22 
158Bartosz HENEL10M00:24:23 
159Anna ZĄBKIEWICZ14F00:24:26Zabiegani Częstochowa
160Artur STASIEWICZ15M00:24:33 
161Leszek JANKOWIAK1M00:24:39 
162Kamil GŁUCH1M00:24:40 
163Piotr KOŚCIELNIAK5M00:24:41 
164Piotr BOROWIECKI1M00:24:41 
165Jerzy Maciej ANTONIEWICZ3M00:24:44 
166Mel BOYLE1M00:24:45Belfast Running Club
167Mateusz MERCIK2M00:24:45#YOLOTEAMKRK
168Marcin Oskar BŁASZCZYK1M00:24:46 
169Maciej KUCZERA1M00:24:53 
170Marcin WIŚNIEWSKI7M00:24:53 
171Sylwester JAŃSKI1M00:24:59 
172Radosław KARWOWSKI2M00:25:01 
173Arkadiusz ŻYŁA1M00:25:02Husaria Race Team
174Paulina STACHURA15F00:25:06 
175Bartosz KOWALSKI2M00:25:06 
176Arkadiusz OSSOWSKI1M00:25:07Runeda
177Tomasz KASPRZAK2M00:25:09 
178Dorota KOWALIK2F00:25:11 
179Kimberley REYNOLDS1F00:25:12Orangegrove Athletics Club
180Jakub MIARZYŃSKI3M00:25:12 
181Agnieszka PAPROTNA2F00:25:13 
182Miroslaw KSIEZAREK2M00:25:13 
183Krzysztof KOPYTKO4M00:25:14 
184Artur JASKULSKI1M00:25:15Zabiegani Częstochowa
185Maciej POROS1M00:25:17 
186Norbert POŁCZYŃSKI1M00:25:20 
187Ivan SAVIORI7M00:25:25 
188Mariusz CHROŁOWSKI2M00:25:26 
189Ernest DĄBROWSKI2M00:25:29 
190Piotr ZAJĄC1M00:25:31 
191Filip WIŚNIEWSKI4M00:25:32 
192Barbara MERMER3F00:25:32Zabiegani Częstochowa
193Mateusz Łukasz KOWALCZYK2M00:25:32PRESS GLASS – Sport and Support
194Krzysztof Józef ARABAS2M00:25:34Zabiegani Częstochowa
195Anna MALARA1F00:25:40Triathlon Training Center
196Łukasz WILK8M00:25:44 
197Konrad BORKOWSKI3M00:25:45 
198Dawid SZADKOWSKI1M00:25:46 
199Aleksander ŻUKOWSKI1M00:25:47 
200Sławomir NIESTRÓJ7M00:25:51PRESS GLASS – Sport and Support
201Karol WARUSZEWSKI1M00:25:52BIEGAJĄCY TCZEW
202Wioleta MERCIK2F00:25:53#YOLOTEAMKRK
203Arkadiusz BŁASZCZAK1M00:25:57 
204Krzysztof Tomasz SUCHECKI19M00:25:57 
205Michał KLATKOWSKI1M00:25:59 
206Marcin MODRZEJEWSKI1M00:26:00 
207Magdalena MAZUR12F00:26:00 
208Bartosz KOPCIŃSKI3M00:26:04 
209Milena KROK2F00:26:07 
210Agnieszka WIŚNIEWSKA9F00:26:09 
211Artur KOWALCZUK6M00:26:10 
212Grzegorz ŁAZARZ2M00:26:13 
213Aleksandra CYBULSKA1F00:26:16 
214Dominika MADEJ1F00:26:17 
215Zbigniew BĄKOWICZ1M00:26:21 
216Brian DODDS1M00:26:21 
217Aleksandr LYMANIUK1M00:26:24 
218Artem PECHENKIN1M00:26:24 
219Krzysztof JAFRA14M00:26:25 
220Tomasz KUREK2M00:26:27 
221Marek LICZBERSKI17M00:26:27 
222Magdalena RAJEK3F00:26:29 
223Anna STACHURSKA1F00:26:37 
224Ola MUSIAŁ4F00:26:39 
225Anna Maria GAUDY5F00:26:39Zabiegani Częstochowa
226Włodzimierz Bronisław RAJCZYK19M00:26:40Leśne Ludki Żarki Letnisko
227Anne MCNALLY1F00:26:41Northern Ireland Civil Service AC
228Magdalena Joanna MIKIEWICZ1F00:26:52 
229Darek MUSIALSKI10M00:26:54 
230Katarzyna KUZIOROWICZ5M00:27:04 
231Robert KOMINEK1M00:27:04 
232Patryk NIESTRÓJ2M00:27:07 
233Marcin SZWED1M00:27:11 
234Bogusław RADZIEJOWSKI6M00:27:14 
235Tomasz MATUSZEWSKI1M00:27:16 
236Beata NOWAKOWSKA1F00:27:17 
237Gillian SADLIER1F00:27:18BOI Runners
238Paweł MATYSIAK1M00:27:21 
239Michał ŚLOT1M00:27:23 
240Patricia ADAMS1F00:27:28Scrabo Striders
241Magdalena MOREL PRZYSUCHA1F00:27:30 
242Seweryn WĄSEK2M00:27:30 
243Tomasz SERWIAK4M00:27:30 
244Ewelina MATUSZEWSKA1F00:27:31 
245Maciej OBCOWSKI1M00:27:32 
246Janusz BISIUK1M00:27:33 
247Klaudia PIĄTEK-OLSZEWSKA1F00:27:33 
248Marta KĄKOLEWSKA8F00:27:34 
249Mateusz WÓJCIK1M00:27:35 
250Marta Aniela MURAWSKA1F00:27:39 
251Sebastian WOJCIECHOWSKI1M00:27:40Vege Runners
252Margo STEFF1F00:27:44 
253Julia PRUSKO3F00:27:46 
254Krzysztof RADZIOCH6M00:27:48 
255Marcin KĄKOLEWSKI5M00:27:51 
256Katarzyna MACH2F00:27:51 
257Matylda DĄBROWSKA17F00:27:52 
258Krzysztof KULICKI1M00:27:55 
259Przemysław DUBIŃSKI1M00:27:56 
260Jerzy PŁUSA1M00:27:58 
261Ewa ŻUKOWSKA1F00:28:00 
262Piotr WARZOCHA1M00:28:06 
263Jakub MUCHA2M00:28:14 
264Marta JĘDRYSIAK1F00:28:19 
265Katarzyna JAROSZ1F00:28:21Vege Runners
266Joanna SZEWCZYK8F00:28:29 
267Jola PODGÓRSKA1F00:28:29 
268Piotr JAKUBCZYK1M00:28:30 
269Hubert DĄBROWSKI15M00:28:45 
270Marek OPIŁEK1M00:28:46Euvic
271Eryk WELM7M00:29:01 
272Andrzej BIELSKI1M00:29:0410 Warszawski Pułk Samochodowy
273Milena STACHURA13F00:29:07 
274Dariusz KAMIENIAK1M00:29:12 
275Dawid SZATKOWSKI1M00:29:23 
276Michał SOSNOWSKI1M00:29:25 
277Agnieszka ŻURANIEWSKA1F00:29:30Nudne Piątki
278Paulina Ewa KABAŁA-RAK8F00:29:35PRESS GLASS – Sport and Support
279Łukasz ZAMORA1M00:29:37 
280Magda BERNATEK2F00:29:38Jog Belfast
281Tomasz WOJTYTO1M00:29:39 
282Eliza ŁOPACIŃSKA1F00:29:47parkrun Toruń GP Team
283Stanisław ROGOWSKI2M00:29:54 
284Sara THOMPSON1F00:30:04 
285Katarzyna NOWAK1F00:30:13 
286Tomasz ADAMCZYK10M00:30:15Zabiegani Częstochowa
287Wojciech PIWOWARCZYK1M00:30:19 
288Barbara GWOŹDZIK1F00:30:22 
289Iga PUŁKOWNIK3F00:30:25PRESS GLASS – Sport and Support
290Natalia GROBELAK9F00:30:28 
291Justyna Anna CZAJKO1F00:30:30 
292Katarzyna MAJDA1F00:30:31PRESS GLASS – Sport and Support
293Katarzyna Kamila GŁOWACKA5F00:30:33 
294Paulina BUDZIŃSKA1F00:30:35 
295Marzena BROŻYNA1F00:30:36 
296Beata POMOSTOWSKA1F00:30:39 
297Justyna JASKUŁA1F00:30:46Kościan Team
298Michał SIREK2M00:30:48 
299Karolina ROMANKIEWICZ5F00:30:52 
300Paweł BETLEJEWSKI8M00:30:54 
301Agnieszka MODŁAWSKA15F00:31:00 
302Klaudia MUCHIN1F00:31:19 
303Gary CRAIG1M00:31:19 
304Davy LAMBE1M00:31:20UK parkrun tourists
305Adam HOJNCA1M00:31:28 
306Gracjan SĄDEL1M00:31:29 
307Sylwia BATOR2F00:31:30 
308Tomasz RAJEK1M00:31:32 
309Jolanta TERESIŃSKI1F00:31:32 
310Monika Patrycja PŁUSA1F00:31:47
311Tomasz MROZIŃSKI2M00:31:48 
312Wojciech HARPULA1M00:31:54Szybkobieżny Żółw
313Anna NIEWDANA1F00:31:54Euvic
314Donata KLAR1F00:31:55 
315Barbara BRZEZIŃSKA1F00:32:03 
316Renata STASIAK-BETLEJEWSKA5F00:32:07 
317Marta ALEKSANDROWICZ1F00:32:15 
318Jolanta Teresa MORAWIEC23F00:32:29 
319Adam BULACZ1M00:32:37 
320Lucyna WARUSZEWSKA1F00:32:41BIEGAJĄCY TCZEW
321Dawid JOŃCA1M00:32:44 
322Anna POZNAŃSKA1F00:32:46PRESS GLASS – Sport and Support
323Jolanta PRZYBYŁ1F00:32:47EASY RUNNERS
324Przemek PAWERA1M00:32:47 
325Marek KASPRZAK1M00:32:52 
326Eryk SUCHOJAD1M00:32:54 
327Alan KOPERA1M00:32:55 
328Beata PAPROTNA1F00:32:58 
329Susan LAMBE1F00:33:02Lagan Valley Orienteers
330Ewelina Anna BRONIS1F00:33:08 
331Agnieszka WIKIERA - KOZA3F00:33:08 
332Konrad KROK1M00:33:11 
333Dorota OPIŁEK1F00:33:12Euvic
334Aleksandra ZOBEK-HARPULA1F00:33:13Szybkobieżny Żółw
335Krzysztof RACHWALIK1M00:33:30 
336Łukasz MODŁAWSKI3M00:33:44 
337Natalia BOREK3F00:34:05 
338Renata GARUS1F00:34:11 
339Magdalena NOWAK1F00:34:22 
340Dawid Kamil PŁACZEK4M00:34:29 
341Tomasz PŁACZEK4M00:34:35 
342Aneta GUMUŁKA2F00:35:04 
343Zuzanna KUCZERA1F00:35:29 
344Adam MUCHA2M00:35:30 
345Kacper GOŁDA1M00:35:30 
346Julia GOLDA2F00:35:31 
347Anna GEMBUŚ-BAŚKIEWICZ5F00:35:53 
348Kamila WIECZOREK1F00:36:02 
349Olga Karolina KOSMALA1F00:36:02PRESS GLASS – Sport and Support
350Paulina KUBIAK2F00:36:43 
351Mariola ZIELIŃSKA1F00:36:55 
352Agnieszka DĄBROWSKA9F00:37:09 
353Krystian BARAŃSKI1M00:38:04 
354Monika OSSOWSKA1F00:38:20Runeda
355Izabella MORZYK1F00:38:23 
356Marcin SZUMLAS1M00:38:34 
357Wojciech GOLISZ1M00:38:53 
358Mikołaj MAŁECKI1M00:39:01 
359Marzena GOŁDA1F00:39:12 
360Inga SIREK2F00:39:15 
361Kaja SIREK2F00:39:18 
362Izabela SIREK2F00:39:19Olza Cieszyn
363Monika Katarzyna MALARSKA1F00:39:46 
364Anna KLUCZNA1F00:39:46 
365Anna SZUMLAS1F00:39:56 
366Marcela MODRZEJEWSKA1F00:40:54 
367Kinga KAWAŁCZYK3F00:41:02 
368Karolina BRZOZOWSKA1F00:41:48 
369Agnieszka BRZOZOWSKA1F00:41:57 
370Iwona Ewa PŁUSA1F00:42:15 
371Adam KRASNODĘBSKI1M00:42:16 
372Iwona PĘDZIK1F00:42:52 
373Marek PAWLIKOWSKI1M00:43:16KB DęBIEC
374Gerard GĄTEK10M00:43:19 
375Małgorzata HERTMAN1F00:45:32 
376Jolanta KOSSAK1F00:45:39 
377Agnieszka POŚPIECH5F00:46:16 
378Ilona KURZAC2F00:47:03 
379Szymon LICZBERSKI1M00:47:09 
380Katarzyna KOZIEŁ1F00:48:01 
381Monika Anna WOLSKA-ŁAWIK1F00:48:43 
382Edward ZOBEK1M00:50:15 
383Marianne HOOD1F00:50:46 
384Paweł ZIÓŁKOWSKI1M00:52:25 
385Giovanni GABOARDI1M00:56:55A.S.D. PODISTI DA MARTE
386Andrea VOLONTÉ1M00:57:10 
387Anna KLATKOWSKA1F00:57:11