Podsumowanie #313 parkrunu w Łodzi

W ubiegłą sobotę, czyli 23 czerwca, pogoda dopisała. Pomimo przewróconego na trasie drzewa, które trzeba było ominąć, nadrabiając kilka metrów, aż 23 osoby na 110 biegnących zrobiły parkrunowy rekord życiowy!

Biorąc pod uwagę, iż 23 czerwca to Dzień Ojca, przeprowadziliśmy wywiad z panem Bartłomiejem, biegającego już od 15 lat, na co dzień pracującego jako architekt. Jak sam mówi, biega 2-3 razy w tygodniu, przede wszystkim aby dbać o formę, czy nie zyskiwać na wadze. Jego główną motywacją do przyjścia na nasz bieg są dzieci, które z resztą bardzo aktywnie uczestniczą w wolontariacie, do którego jak co tydzień zapraszamy!

Jak już zapewne wiecie, 30 czerwca obchodzimy swoje 6 urodziny! Z tej okazji serdecznie zapraszamy do przyjścia ze znajomymi, tymi biegowymi, oraz tymi, którzy z bieganiem nic wcześniej nie mieli do czynienia. Jest to jeden z niewielu biegów, na który może sobie pozwolić każdy, ze względu na chociażby brak limitu czasowego, oraz wiekowego. Zachęcamy również do przygotowania własnych wypieków, które umilą czas spędzony po przekroczeniu linii mety :D
Untitled

 

⇐ Następny