parkrun Łódź 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Tomasz OSMULSKI9M00:15:07Warecka College
2Sławomir KUC2M00:16:04 
3Krzysztof KRYGIER27M00:16:49Accenture
4Dawid NOWACZYK1M00:16:56 
5Daniel MIKIELSKI1M00:16:56 
6Michał KOSIOR33M00:16:58KS CelIronMan S.A. / HTF Ludwik Sikorski
7Marcin PATECKI8M00:16:58LKS Koluszki
8Paweł KOPACZEWSKI5M00:17:10
9Leszek MARCINKIEWICZ13M00:17:11 
10Maurycy OLEKSIEWICZ25M00:17:12Szakale Bałut Łódź
11Tomasz KUNIKOWSKI25M00:17:12S.L. Salos-Wodna Łódź
12Paweł JÓZEFIAK5M00:17:13Rysio Team
13Michał ADAMKIEWICZ12M00:17:14ReebokRunCrew LDZ
14Szymon SOBCZAK1M00:17:14LKS Koluszki
15Łukasz KUBIAK8M00:17:18KB Geotermia Uniejow
16Michał STAWSKI16M00:17:20mFundacja
17Marcin STOBIECKI9M00:17:20 
18Piotr Jakub POPŁAWSKI35M00:17:24UKS Orientuś
19Paweł PACHOLEC1M00:17:32Endure Team
20Marcin PODGÓRSKI3M00:17:33 
21Wojciech Rafał GRELA4M00:17:35 
22Marcin NADRATOWSKI39M00:17:35 
23Piotr KĘDZIA24M00:17:37Olimpijska Akademia Biegania
24Bartłomiej BŁASZCZYK103M00:17:38 
25Robert JASION45M00:17:39SP 189 ŁÓDŹ
26Szymon CHOJNACKI3M00:17:42Ranelagh Harriers
27Łukasz JANISZEWSKI22M00:17:43 
28Robert 'BADYL' SOBCZAK236M00:17:45Skrzynka Domni-Bezdomni
29Artur ŚWISTEK35M00:17:46Boruta Zgierz
30Michał BIAŁY1M00:17:46SKB Kraśnik
31Artur DĄBROWSKI4M00:17:47 
32Piotr ROSIAK222M00:17:51Rysio Team
33Jacek TROCIŃSKI183M00:17:51 
34Dariusz WITCZAK76M00:17:52Rysio Team
35Kamil SKRZYPCZAK27M00:17:52S.L. Salos-Wodna Łódź
36Kamil KRAWCZYK1M00:17:53 
37Piotr KRUK123M00:17:54Łódź Kocha Sport
38Daniel ROMANOWICZ6M00:17:55 
39Łukasz BRZEŹNICKI17M00:17:56Łódź Kocha Sport
40Daniel KOWALCZYKOWSKI25M00:17:57Rysio Team
41Jacek PUZANISTA5M00:17:57Klub Sportowy Alaska
42Maciej JAGUSIAK6M00:17:58LODZ RUNNING TEAM
43Tomasz WOJCIECHOWSKI5M00:17:59 
44Bartosz STROJKOWSKI166M00:18:01Łódź Kocha Sport
45Robert WÓJCIK226M00:18:03Razem Trenujemy Sport
46Artur CHMIELEWSKI13M00:18:04 
47Michał WYSOCKI21M00:18:07Łódź Kocha Sport
48Janusz PIETRASIAK86M00:18:08Rysio Team
49Kamil NAWROCKI2M00:18:08 
50Jakub BRZUSZCZAK43M00:18:09 
51Krzysztof MISIUREK2M00:18:09Buntownicze Budowniczowie Formy
52Mateusz PAPIERAK91M00:18:09Morena Czołowa
53Rafał KASZUBSKI100M00:18:09
54Łukasz GREGORCZYK1M00:18:14Vege Runners
55Jarosław CICHOSZ24M00:18:15 
56Damian BERCZYŃSKI1M00:18:16KB Geotermia Uniejow
57Łukasz CHARUBA1M00:18:17UKS Orientuś
58Michał SMOLEŃSKI6M00:18:17 
59Łukasz GRYZIO2M00:18:19UKS Azymut Pabianice
60Mateusz CIEKAŃSKI1M00:18:19UKS Azymut Pabianice
61Krzysztof GRAMS93M00:18:19Rysio Team
62Kacper TROCIŃSKI47M00:18:20Rysio Team
63Mateusz OGŁOZA5M00:18:20Vera Running team
64Piotr JÓZWIAK4M00:18:21 
65Mariusz GODLEWSKI1M00:18:21 
66Marcin KRASOŃ3M00:18:22Smashing Pąpkins
67Łukasz WOJNICKI5M00:18:24
68Przemysław PILARZ13M00:18:24InfosysRun
69Piotr PASZYŃSKI1M00:18:24UKS Orientuś
70Maciej Jan CIESIELSKI1M00:18:25 
71Bartosz SKRZYPEK18M00:18:26Rysio Team
72Mikołaj RACZYŃSKI1M00:18:27Vege Runners
73Witek JASIŃSKI18M00:18:27 
74Stephen SHANKS1M00:18:28Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC
75Krzysztof RYNKIEWICZ1M00:18:30Korona Pabianice
76Łukasz TROJANOWSKI22M00:18:32Razem Trenujemy Sport
77Paweł KĄTNIAK12M00:18:32 
78Andreas AKESSON1M00:18:33 
79Rafał ZARĘBA6M00:18:34Fujitsu Running Team Łódź
80Mariusz BREWKA6M00:18:34Mountain Nature
81Michał PODGÓRSKI2M00:18:36 
82Łukasz HŁADUŃSKI4M00:18:36 
83Aleksandr KAZYMYROW1M00:18:36 
84Bartek GRZEGORCZYK6M00:18:37 
85Łukasz WIKTORSKI4M00:18:38 
86Radosław SEKIETA4M00:18:39Biegampolodzi.pl
87Michał CHIŻYŃSKI18M00:18:39 
88Jakub CZYŻEWSKI1M00:18:39 
89Sebastian MIERZYŃSKI2M00:18:40 
90Witold SABANDA281M00:18:41Rysio Team
91Kacper CIESIELSKI1M00:18:41 
92Jeffrey TRYBUS1M00:18:42Cherwell Runners & Joggers
93Szymon GŁĄB115M00:18:42Rysio Team
94Jakub PAWLOWSKI12M00:18:43 
95Lech SEKYRA2M00:18:44 
96Adam LESIEŃ96M00:18:44WYBITE JEDYNKI
97Łukasz ZYCH2M00:18:45 
98Monika KACZMAREK3F00:18:45 
99Przemysław UDUT79M00:18:45 
100Maciej KULESZA88M00:18:46 
101Marcin NOWAKOWSKI12M00:18:46 
102Tomasz JÓZEFIAK22M00:18:46Rysio Team
103Daniel MICHALSKI4M00:18:46UKS Azymut Pabianice
104Rafał BRZESKI25M00:18:47Łódź Kocha Sport
105Jacek MIGACZ1M00:18:47 
106Piotr PAWLAK6M00:18:47 
107Jakub RUTKOWSKI1M00:18:47 
108Bonaventure NOUSSI15M00:18:48Fujitsu Running Team Łódź
109Mateusz RUTA56M00:18:48 
110Mariusz MICHALSKI12M00:18:49Mario-Mars SportArt
111Maciej CICHOSZ2M00:18:50 
112Michał SZYMAŃSKI18M00:18:50 
113Maciej PATROWICZ2M00:18:50Mocni w Duchu - Zabiegani
114Piotr LEWICKI21M00:18:50 
115Marcin SIBIŃSKI27M00:18:51 
116Bartosz DROBNY21M00:18:53Morena Czołowa
117Maciej KONWERSKI34M00:18:53Biegampolodzi.pl
118Stanisław RUTKOWSKI2M00:18:54 
119Mateusz FIJAŁKOWSKI12M00:18:55KS CelIronMan S.A. / HTF Ludwik Sikorski
120Rafał WICHER4M00:18:55 
121Arkadiusz, Edward WOJNO16M00:18:56Droga Do Ultra
122Ferdek KIEPSKI6M00:18:56 
123Sebastian MATUSZEWSKI1M00:18:56 
124Andrzej Piotr KLIMCZEWSKI3M00:18:57Forever Young Łódź
125Dariusz OWCZAREK48M00:18:58 
126Krystian MIELCZAREK2M00:18:58 
127Jarek SZATANIAK80M00:18:58 
128Tadeusz LIHS43M00:18:58MISJONARZE KLARETYNI
129Piotr CHMIELECKI5M00:19:00 
130Tomasz KLINIEWSKI5M00:19:00 
131Adam FLORCZAK13M00:19:01 
132Maciej RUTA200M00:19:01KB Arturowek Lodz
133Michał ROBAKOWSKI12M00:19:01 
134Janek MICHAŁOWSKI1M00:19:01 
135Michał WITKOWSKI2M00:19:01 
136Darek ILNICKI1M00:19:01 
137Dominik KUBIAK58M00:19:01Vera Running team
138Krzysztof SZATKOWSKI2M00:19:02 
139Kinga KRÓLIK1F00:19:03UKS Azymut Pabianice
140John MATTHEWS1M00:19:0326.2 RRC
141Paweł BALICKI43M00:19:03Morena Czołowa
142Piotr WEDER20M00:19:03 
143Michał TRZCINKA4M00:19:04 
144Robert KNYS6M00:19:04 
145Maciej MAZERANT5M00:19:05LODZ RUNNING TEAM
146Andrzej WOJTASIK7M00:19:07 
147Dawid STASZCZYK4M00:19:07 
148Rafał KAZIMIERCZAK1M00:19:07 
149Bartłomiej KUREK15M00:19:07 
150Marek CHOŁOTA1M00:19:07Biegowyswiat.pl
151Jan KAMIŃSKI65M00:19:08 
152Konrad GRZYB120M00:19:09Morena Czołowa
153Robert ZABEL1M00:19:09WKS Grunwald Poznan
154Maciek TRACZ60M00:19:09Biegampolodzi.pl
155Damian Jan KOŁACIŃSKI30M00:19:10 
156Ireneusz SYWANYCZ1M00:19:10 
157Michał ULRICHS38M00:19:10Rysio Team
158Adam LESZKO5M00:19:10 
159Łukasz JAGODA68M00:19:12NBP
160Łukasz Michał RAWSKI9M00:19:12 
161Piotr Mikołaj BULA13M00:19:12 
162Mateusz BOŁTROMIUK1M00:19:12Dzik Komando
163Krzysztof LEWANDOWSKI49M00:19:12ReebokRunCrew LDZ
164Arkadiusz WOŹNIAK56M00:19:13 
165Sergiusz CHEŁMIK1M00:19:13 
166Michał JANUS152M00:19:13 
167Jakub STEFANKIEWICZ7M00:19:14 
168Szymon RUCIŃSKI5M00:19:14 
169Przemek STUPNOWICZ79M00:19:15Epoka Nordica Łódź
170Bartłomiej DZIUBA6M00:19:16TomTom
171Piotr RZEPKA1M00:19:17Hernik Team
172Jacques FAMY3M00:19:18 
173Maciej KRAJEWSKI2M00:19:19 
174Andrzej KONIOR1M00:19:19 
175Piotr WANTKIEWICZ1M00:19:19 
176Tomasz Janusz JASIEWICZ2M00:19:21Sieradzbiega.pl
177Mariusz SZMERKA14M00:19:21Orange Polska
178Mateusz NOWAK1M00:19:21 
179Robert ELJASZ243M00:19:22 
180Dariusz WICHER2M00:19:22 
181Karol CZUBA5M00:19:22 
182Piotr KAMIŃSKI7M00:19:24Łódź Kocha Sport
183Kamil LIGENZA3M00:19:24 
184Rafał MACIOS4M00:19:24 
185Paweł SARNOWSKI2M00:19:24 
186Krzysztof SIENKIEWICZ2M00:19:24 
187Michał DZIĘGIELEWSKI233M00:19:25 
188Artur Krzysztof RYBICKI1M00:19:25Olimpijska Akademia Biegania
189Kamil RYBUS14M00:19:26 
190Andrzej Kamil WEBER37M00:19:27 
191Maciej FRANKOWSKI1M00:19:27 
192Jakub STRZELECKI CIRRUS105M00:19:27Rysio Team
193Robert Marek BANDOSZ1M00:19:27 
194Robert NOWICKI2M00:19:28 
195Jakub ŚLIWIŃSKI9M00:19:28 
196Tomasz KOWALSKI1M00:19:28 
197Jacek KRÓL179M00:19:29 
198Bartosz SZCZEPANIAK1M00:19:29 
199Marek ANTCZAK18M00:19:29Razem Trenujemy Sport
200Paweł KOWALSKI4M00:19:29 
201Jacek SOBIERAJ169M00:19:30 
202Mateusz KRAJDA2M00:19:30 
203Adam DMOWSKI210M00:19:30Rysio Team
204Łukasz KOPROWSKI12M00:19:30Olimpijska Akademia Biegania
205Michał JUCHA135M00:19:30Rysio Team
206Piotr PAWLAK1M00:19:31 
207Sebastian NOWAKOWSKI33M00:19:31Rysie
208Jakub RUTKOWSKI9M00:19:31 
209Paweł DĄBROWSKI2M00:19:31 
210Rafał AUGUSTYNIAK231M00:19:31 
211Mateusz OCZKOWSKI1M00:19:31Grupa Biegowa CHTMO
212Tomasz Maciej KOLIŃSKI3M00:19:32 
213Michał FITA9M00:19:32 
214Jacek ULOWSKI69M00:19:32FAN-RUN TEAM
215Peter MILEWSKI2M00:19:33 
216Mateusz CYGANEK22M00:19:33 
217Roy REEDER1M00:19:33Stragglers
218Mateusz MICHAŁKIEWICZ10M00:19:33 
219Dawid JEZIERSKI11M00:19:33Łódź Kocha Sport
220Maciej ŚLUSARZ4M00:19:33 
221Bartosz TELĄŻKA5M00:19:34 
222Waldemar KOWALSKI1M00:19:34 
223Dominik WOJTCZAK97M00:19:34Morena Czołowa
224Michał KOWALCZYKOWSKI192M00:19:34Rysio Team
225Krystian GAŁĘCKI1M00:19:34 
226Radosław ŻULEWSKI23M00:19:35 
227Szymon JEZIORSKI104M00:19:36ReebokRunCrew LDZ
228Łukasz KLAŚ1M00:19:36Nudne Piątki
229Michał OLEJNICZAK22M00:19:36 
230Konrad ADAMCZEWSKI36M00:19:36Orange Polska
231Adam GĄSIOROWSKI1M00:19:37UKS Azymut Pabianice
232Jarema DUBIECKI2M00:19:37LKB NA ZDROWIE
233Dmytro SHCHERBAN27M00:19:37AZS WsinF Łódź
234Mariusz WOJTASIK33M00:19:37 
235Piotr Krzysztof STULGIS28M00:19:38 
236Artur JAŚCZAK3M00:19:40 
237Simon G JONES1M00:19:40Abbey Runners Leeds
238Marcin WRÓBEL42M00:19:40 
239Luca CAMPOBASSO22M00:19:41 
240Adam RZECZYCA23M00:19:41Night Runners
241Krzysztof PARDEL33M00:19:41 
242Szymon BUJALSKI22M00:19:41 
243Michał Łukasz DEKA97M00:19:41 
244Dmytro CHUMAKOV6M00:19:42 
245Mariusz STRÓZIŃSKI27M00:19:42 
246Jakub BENKES16M00:19:42 
247Marta BUKOWSKA84F00:19:42Morena Czołowa
248Zygfryd GLANC57M00:19:42 
249Sławek ZAWADZKI52M00:19:42 
250Przemysław WEJMAN10M00:19:43 
251Maciej CZARNOTA3M00:19:43 
252Tomasz RATAJCZYK11M00:19:43Gillette RUN
253Bruno ILNICKI4M00:19:43Boruta Zgierz
254Norbert JANIAK2M00:19:44Łódź Kocha Sport
255Michał TRYBUCHOWSKI7M00:19:44InfosysRun
256Dariusz STAWIKOWSKI12M00:19:44Rysio Team
257Daniel Danny DUMERACKI1M00:19:45WPRunning
258Michał POŁAWSKI8M00:19:45Adidas Runners Warsaw
259Mariusz CIEŚLIK46M00:19:45Łódź Kocha Sport
260Kamil KURCZEWSKI9M00:19:45 
261Robert ROŻEJ1M00:19:45Oroloko Team
262Olaf Mateusz WOŹNIAK1M00:19:45Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane
263Szymon DRAB23M00:19:45Szakale Bałut Łódź
264Tomasz MEJSNER35M00:19:46 
265Przemysław GÓRSKI4M00:19:46 
266Adam DĄBROWIECKI28M00:19:46 
267Tobiasz CAŁUCH4M00:19:47 
268Piotr BINIEK7M00:19:48 
269Sergii SOLOGUBOVSKYI2M00:19:48 
270Paweł MAGNUSZEWSKI7M00:19:48 
271Krzysztof HARĘŻLAK5M00:19:484 Łapy Psa Łódź
272Krzysztof DOMERADZKI1M00:19:48 
273Arkadiusz KUJAWSKI43M00:19:49Rysio Team
274Andrzej WOŹNIAK179M00:19:49KB Arturowek Lodz
275Marek KŁAPTOCZ2M00:19:49 
276Paweł PSKIT1M00:19:49 
277Michał KARWOWSKI10M00:19:50Epoka Nordica Łódź
278Przemysław TRZCIŃSKI5M00:19:50 
279Jacek SZYMCZAK4M00:19:50 
280Tomasz LEWICKI9M00:19:50ReebokRunCrew LDZ
281Maciej MAŁECKI106M00:19:51Biegam Bo Lubię Łódź
282Jakub ANTOSIAK19M00:19:51Łódź Kocha Sport
283Dariusz ANDRZEJCZAK5M00:19:51 
284Natalia GRACZ1F00:19:51Hernik Team
285Kamil KWIATEK2M00:19:51 
286Szymon DURCZYŃSKI1M00:19:51 
287Dominik STANEK10M00:19:52 
288Wojciech ŁUCZAK17M00:19:52 
289Mateusz Aleksander SAJDOK1M00:19:52 
290Tomasz GODLEWSKI9M00:19:53 
291Michał Krzysztof MADALIŃSKI4M00:19:53 
292Aleksander KOZIEŁ9M00:19:54 
293Piotr BULACZ1M00:19:54Sudbury Joggers
294Tomasz PAKUŁA8M00:19:54TomTom
295Agata WALCZAK150F00:19:54KB Arturowek Lodz
296Mateusz JAMROZIK1M00:19:55Żary Runners Team
297Kamil STUDENT1M00:19:55UKS Orientuś
298Patryk KOŚCIELSKI1M00:19:55Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo
299Dariusz CZUBAK31M00:19:55Rysio Team
300Łukasz WIŚNIEWSKI6M00:19:56Łódź Kocha Sport
301Mark SHEPHERD1M00:19:56Nuneaton Harriers AC
302Jarek JAREK55M00:19:56 
303Damian MIROWSKI29M00:19:56 
304Jonathan GARCIA25M00:19:57 
305Piotr PIETRZAK224M00:19:57KB Arturowek Lodz
306Andrzej PIOTROWSKI1M00:19:58Poranny Patrol
307Aleksander KORZENIOWSKI6M00:19:58LODZ RUNNING TEAM
308Krzysztof MICHAŁOWSKI6M00:19:58Warecka College
309Piotr JASION8M00:19:58 
310Michał NOLBRZAK22M00:19:58 
311Konrad JASTRZĄBEK13M00:19:58 
312Jakub KOWALSKI1M00:19:58LODZ RUNNING TEAM
313Paul SAVILLE1M00:19:59 
314Damian BĄBOL12M00:19:59 
315Adam STANGRECIAK2M00:19:59
316Marcin PILICHOWSKI193M00:19:59 
317Sebastian SZCZEGÓLSKI14M00:19:59Razem Trenujemy Sport
318Maksymilian MICHALCZUK1M00:19:59Vege Runners
319Robert DĄBROWSKI6M00:19:59 
320Tomasz SZTABA2M00:20:00 
321Jarosław MATEJCZUK1M00:20:00 
322Jacek DZIOMDZIORA21M00:20:01 
323Marcin JÓŹWIAK2M00:20:01 
324Guillaume FERAILLE2M00:20:02 
325Łukasz RUTKOWSKI3M00:20:02 
326Bartłomiej SOBECKI25M00:20:02Biegampolodzi.pl
327Miroslav HAVELA3M00:20:02 
328Tomasz Jan SIKORSKI21M00:20:02Fujitsu Running Team Łódź
329Michał ZABORNIAK2M00:20:02 
330Bartosz NOWAKOWSKI133M00:20:02 
331Wojciech Dariusz NAJDA2M00:20:03 
332Tomasz ANDRZEJCZAK37M00:20:03Korona Pabianice
333Patryk MUSIELAK1M00:20:03Rozwiń z nami skrzydła
334Paweł AFASGS1F00:20:03 
335Sebastian GRABOWSKI3M00:20:03 
336Rafał WÓJCIK23M00:20:03 
337Roman SWORSKI3M00:20:04Vege Runners
338Maciej DOMAGAŁA3M00:20:04 
339Eliza GALIŃSKA1F00:20:04 
340Jarek DURAS56M00:20:04Warecka College
341Piotr BARKIEWICZ39M00:20:05 
342Piotr PONIECKI59M00:20:05 
343Mariusz HEBDZYŃSKI1M00:20:05BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
344Edward Wojciech PRUSZYŃSKI15M00:20:06 
345Adam HEIT3M00:20:07Fujitsu Running Team Łódź
346Jędrzej Filip BĄK8M00:20:07 
347Marcin KARCZEWSKI59M00:20:07 
348Miłosz ŚWIĆ4M00:20:07Dzik Komando
349Michał STUSIŃSKI119M00:20:08Retkinia Run
350Robert LACHOWSKI13M00:20:08 
351Kamil WOŁOSEWICZ1M00:20:08 
352Bartosz DYMOWSKI1M00:20:08 
353Jacek KRYŚCIAK3M00:20:08 
354Michał TYBURCZY4M00:20:08 
355Tomasz KOTARSKI45M00:20:08 
356Krystian Bonawentura ILNICKI16M00:20:09Boruta Zgierz
357Tomasz MICHALSKI46M00:20:09KB Arturowek Lodz
358Howard OWEN1M00:20:09Les Croupiers RC
359Adam FILIPIAK41M00:20:09Łódź Kocha Sport
360Elzbieta STYCZYŃSKA1F00:20:09 
361Łukasz OŁOWNIA1M00:20:09 
362Adam MICHALSKI76M00:20:10 
363Marek Władysław DUSIO2M00:20:10 
364Piotr ŁUKASZEWICZ1M00:20:10 
365Igor Adam CZOŁNIK34M00:20:11 
366Robert ŻAL1M00:20:11 
367Monika PIECZORA16F00:20:11LODZ RUNNING TEAM
368Marcin GWIAŹDZIŃSKI91M00:20:13Running Sucks
369Jacek NOWAK16M00:20:13 
370Aleksander KUCZKOWSKI20M00:20:13 
371Daniel MORAWIEC6M00:20:14 
372Radosław ŁUCZAK5M00:20:14 
373Dawid KALISIAK1M00:20:14 
374Konrad CIĘŻKI7M00:20:15 
375Łukasz WALASIK26M00:20:16 
376Piotr MAJEWSKI23M00:20:16 
377Igor Stefan MAZUR26M00:20:16 
378Jarosław ADAMCZYK2M00:20:17 
379Alexander PARMEE2M00:20:17Adidas Runners Warsaw
380Paweł DĄBROWSKI3M00:20:17 
381Adam NIEDZWIECKI16M00:20:17 
382Jan BILLING4M00:20:17 
383Jarosław SZEWCZYK6M00:20:18 
384Filip BOROWIECKI6M00:20:18Vera Running team
385Marcin WOSIAK10M00:20:18 
386Mariusz WASILEWSKI3M00:20:18LODZ RUNNING TEAM
387Miguel PEREZ26M00:20:19 
388Artur WIŚNIK1M00:20:19 
389Edyta BARTELA13F00:20:19Accenture
390Tomasz CINIEWSKI1M00:20:19 
391Thomas BRIANT2M00:20:19 
392Przemek GRZEJDZIAK130M00:20:19 
393Rafał ANDRZEJCZAK4M00:20:20Korona Pabianice
394Michał Artur KOWALSKI23M00:20:20 
395Adam MIROWSKI4M00:20:20 
396Patryk PATUCHA83M00:20:20 
397Michał KOWALCZYK1M00:20:21 
398Jakub HENDZLIK5M00:20:21 
399Dominika WIECHA1F00:20:22UKS Orientuś
400Przemek MULARCZYK5M00:20:22 
401Mateusz LESZCZYŃSKI7M00:20:22 
402Marcin Kamil SZCZEPAŃSKI48M00:20:22 
403Arek KAZMIERCZAK5M00:20:22 
404Maciej NOWAK2M00:20:22 
405Sławomir Jerzy KOPCZYK13M00:20:23 
406Patryk SÓJKOWSKI1M00:20:23 
407Andrzej ZAJDEL103M00:20:23 
408Arkadiusz URBANOWICZ85M00:20:24 
409Radosław ŚWIERCZYŃSKI27M00:20:24 
410Wojtek DUDEK1M00:20:24 
411Łukasz WYRZYKIEWICZ1M00:20:24 
412Krzysztof GŁOWACKI4M00:20:25Razem Trenujemy Sport
413Mariusz M. TOWPIK65M00:20:25SULECHOWIANIE
414Radosław SKORUPSKI1M00:20:25 
415Przemek KOZŁOWSKI35M00:20:25Vera Running team
416Czesław KLEPCZAREK7M00:20:25 
417Jerzy Bartłomiej ŻUKOWSKI2M00:20:25 
418Paweł KURZAWA25M00:20:25Łódź Kocha Sport
419Tomasz BARTCZAK4M00:20:26 
420Kamil URBAŃSKI19M00:20:26Łódź Kocha Sport
421Grzegorz SOBORSKI1M00:20:27 
422Marcin GNIADZIK13M00:20:27 
423Ewa OCHMAŃSKA3F00:20:28KB Arturowek Lodz
424Marc PRICE2M00:20:28Brighton & Hove City AC
425Adrian KWIATKOWSKI1M00:20:2812tri.pl
426Igor SZLASKI2M00:20:28 
427Jarosław DAJCZ1M00:20:28Korona Pabianice
428Aleksander LISOWSKI5M00:20:28 
429Ilona MACIĄG6F00:20:29Gillette RUN
430Przemek KORONA-TRZEBSKI50M00:20:29Biegampolodzi.pl
431Robert WALCZAK3M00:20:29Naramowice Biegają
432Mikołaj KUJAWSKI11M00:20:30 
433Szymon RUCIŃSKI1M00:20:30 
434Jorge DEL BOSQUE2M00:20:31 
435Artur Damian NIEBELSKI17M00:20:31Łódź Kocha Sport
436Paweł MEISSNER3M00:20:31 
437Michał Jan PAWLAK1M00:20:31Korona Pabianice
438Jarosław MARSZAŁ28M00:20:31 
439Piotr KMIN55M00:20:32Łódź Kocha Sport
440Tomasz CZAJKOWSKI53M00:20:32Łódź Kocha Sport
441Arkadiusz MORAWIEC3M00:20:32 
442Tomasz BAGIŃSKI42M00:20:33Fujitsu Running Team Łódź
443Maciej GACH4M00:20:33 
444Klaudiusz KOBZIAKOWSKI1M00:20:33 
445Sylwester Andrzej GUZIKOWSKI4M00:20:34 
446Patryk MAŚLIŃSKI36M00:20:34 
447Grzegorz WOJTOWICZ1M00:20:34 
448Mateusz KOSMALA1M00:20:34 
449Agnieszka OLEJNICZAK4F00:20:34 
450Gaweł BOGUTA1M00:20:35 
451Mateusz ZAJĄC1M00:20:35 
452Aleksandr SUSANIN2M00:20:35 
453Jacek RACZYŃSKI391M00:20:35 
454Łukasz KLATE21M00:20:35Łódź Kocha Sport
455Mateusz BAJAS2M00:20:36 
456Marcin Qurt KRYGIER1M00:20:36Szybkobieżny Żółw
457Piotr FLISIŃSKI3M00:20:36 
458Mateusz JANAS5M00:20:36 
459Dawid CIEŚLA6M00:20:36 
460Krzysztof STASZAK9M00:20:37 
461Sebastian MISIARCZYK1M00:20:37 
462Marian MOSTOWY6M00:20:37 
463Przemysław KUPIDURA1M00:20:38 
464Piotr WARYCH100M00:20:38 
465Zbigniew FRET111M00:20:38Rysio Team
466Andrzej SKOWRON1M00:20:38 
467Mariusz UBYCH169M00:20:38 
468Paweł TIMOFIEJUK1M00:20:38ALBATROSY
469Jakub CHECKA2M00:20:38Running Sucks
470Adam BIELECKI10M00:20:38Morena Czołowa
471Przemek FRĄŚ18M00:20:39 
472Jacek P. HIBNER1M00:20:39 
473Filip ERENC3M00:20:40 
474Piotr SADOWSKI23M00:20:40LOTOS Running Team
475Marcin OSTROWSKI7M00:20:40 
476Olha KAZYMYROWA1F00:20:40I o to biega
477Witek TOSIK1M00:20:40mFundacja
478Grzegorz ZDUNEK1M00:20:40 
479Rafał KURIATA1M00:20:40SULECHOWIANIE
480Jacek WENDLER1M00:20:41 
481Mikołaj GRACZ35M00:20:41 
482Arkadiusz CZYŻNIELEWSKI4M00:20:41ReebokRunCrew LDZ
483Rafał RUDZKI3M00:20:41 
484Jakub WALCZAK21M00:20:42 
485Piotr Szymon CHRUŚLIŃSKI21M00:20:42Vege Runners
486Piotr PIETRASIK1M00:20:42 
487Marcin KAROWSKI88M00:20:42 
488Mikolaj MARCINIAK1M00:20:43 
489Adam Jan PIASECKI2M00:20:43 
490Jarosław Daniel ŚLĘZAK1M00:20:43 
491Piotr SZCZEPANIAK40M00:20:43Szakale Bałut Łódź
492Emil WOZNIAK1M00:20:44 
493Wojciech ZALASA103M00:20:44Łódź Kocha Sport
494Tomasz LOREK146M00:20:44Gillette RUN
495Szczepan WITCZAK7M00:20:45 
496Bartosz KSIĘŻAK27M00:20:45 
497Tomasz ŚWIDEREK2M00:20:45 
498Małgorzata MICHALAK MATTAR2F00:20:45Szakale Bałut Łódź
499Łukasz KWIATKOWSKI3M00:20:45 
500Sylwia Ewa RETMANIAK1F00:20:46