parkrun Lubin 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Tobiasz BELGRAU5M00:17:00 
2Rafał BARDZIŃSKI1M00:17:10 
3Rafał KULCZYCKI135M00:17:27 
4Łukasz GARLIŃSKI5M00:17:28 
5Michał BRANDEBURA3M00:17:43Vege Runners
6Dacjan RZEŹNIK1M00:17:57BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
7Łukasz KLAŚ1M00:18:02Nudne Piątki
8Arkadiusz SZLENDAK3M00:18:09 
9Dariusz SOCHA3M00:18:14 
10Paweł MATEJSKI1M00:18:22Wybierz 87
11Stanisław MAJDAN1M00:18:26 
12Mariusz GOLEC5M00:18:28 
13Filip ŚMIEIŃSKI1M00:18:31 
14Patryk MUSIELAK1M00:18:33Rozwiń z nami skrzydła
15Marcin KACZANOWSKI123M00:18:34MTS Drużyna Szpiku KGHM
16Grzegorz GRABLEWSKI2M00:18:37MKS Siechnice
17Dawid RUTKOWSKI2M00:18:39 
18Marek CHOŁOTA1M00:18:41Biegowyswiat.pl
19Piotr SERAFIN3M00:18:43 
20Roman KARAMUCKI3M00:18:45 
21Artur NIEDŹWIEDZKI15M00:18:46 
22Łukasz WERNER5M00:18:50 
23Marek Stanisław POWAŻNY1M00:18:55WKB Piast
24Krystian WEBER3M00:18:57 
25Grzegorz Paweł NOWAK1M00:18:57parkrun tourists Poznań
26Bartłomiej BRONOWICKI1M00:19:03 
27Marek DŁUBAŁA6M00:19:05 
28Paweł SZCZERBA9M00:19:10 
29Patryk URBANIAK7M00:19:10Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
30Robert WALCZAK1M00:19:13Naramowice Biegają
31Sylwester GÓRA1M00:19:14#ZABIEGANINOCĄ
32Grzegorz DYM59M00:19:17MTS Drużyna Szpiku KGHM
33Mieczysław Aleksander CICHOSZEWSKI3M00:19:17 
34Daniel PAZDEJ14M00:19:23 
35Paweł NOWAK1M00:19:27Land Rower Wrocław
36Adrian CZAJA9M00:19:27Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
37Robert KAPIEC242M00:19:28 
38Adam KACZMAREK2M00:19:28 
39Piotr MARKOWICZ1M00:19:29 
40Piotr OSKWAREK1M00:19:29Łączka Team Legnica
41Mateusz ZENER19M00:19:32 
42Lukasz MATUSZYK2M00:19:33 
43Krzysztof SKIBA23M00:19:34 
44Piotr DZIKOWICKI3M00:19:35 
45Richard SOLOMON1M00:19:36 
46Grzegorz WOŹNIAK2M00:19:36 
47Stanisław DOBRYNIEWSKI26M00:19:37 
48Robert MARCINIAK32M00:19:37 
49Krzysztof TUDAJ75M00:19:38 
50Andrzej MADERA2M00:19:41 
51Michał KORZENIEWSKI3M00:19:44Pro-Run Wrocław
52Piotr Łukasz STOCKI42M00:19:46 
53Pawel JASINSKI1M00:19:48 
54Łukasz CHWIAŁKOWSKI51M00:19:53 
55Maciej JASZCZYŃSKI1M00:19:53Lacho Team
56Sebastian GOLEC4M00:19:54 
57Piotr KRAWCZYK1M00:19:55 
58Przemysław MAŚLANKA3M00:19:55 
59Jarosław WIECZÓR-SZCZERBOWICZ5M00:19:56 
60Kamil HRYŃKO34M00:20:00 
61Paweł SZCZERBA1M00:20:03 
62Paweł KULPA3M00:20:05 
63Waldemar KOWALSKI1M00:20:07 
64Mateusz Kacper Franciszek PERZYŃSKI1M00:20:07 
65Piotr JAROSZYŃSKI15M00:20:08 
66Hubert Łukasz RACIŃSKI2M00:20:09 
67Rajmund KIEŁCZYŃSKI85M00:20:11 
68Tomasz CIEŚLIK6M00:20:11 
69Piotr Jan ŻUKIEWICZ72M00:20:13Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
70Zbigniew KOSIŃSKI1M00:20:20 
71Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:22Vege Runners
72Andrzej GOZDEK1M00:20:24
73Norbert PATALAS1M00:20:26RLS
74Przemysław RYBIKOWSKI3M00:20:31 
75Mariusz DZIURMAN8M00:20:33 
76Jakub NIECKARZ6M00:20:34 
77Ireneusz JESION2M00:20:36Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
78Artur OSICKI3M00:20:36 
79Piotr FRĄCZEK41M00:20:36 
80Tomasz CICHOŃ5M00:20:37Jelonki Running Team
81Mariusz DUDEK67M00:20:39 
82Dawid Gabriel SZKODZIŃSKI1M00:20:39Feniks Legnica
83Paweł JEŻ2M00:20:41 
84Bogusław MILKA11M00:20:43 
85Bartosz ANDRZEJEWSKI15M00:20:46 
86Maciej LISOWICZ2M00:20:47 
87Grzegorz FICHTEL5M00:20:49 
88Andrzej KOŁODZIEJ8M00:20:49 
89Anna ZACZYŃSKA12F00:20:50 
90Rafał SROKOWSKI1M00:20:51 
91Darek RUDZIEWICZ26M00:20:53 
92Piotr SIWAK5M00:20:54 
93Ziemowit GRZEŚKIEWICZ2M00:20:54 
94Rafal WASYL1M00:20:58 
95Sylwester HEJMOWSKI2M00:21:01Biegamyrazem.pl
96Dawid OSTROWSKI1M00:21:02 
97Dariusz KWAŚNIK17M00:21:03 
98Damian KOŁODZIEJ111M00:21:03 
99Mirosław GODYŃ96M00:21:04 
100Przemysław ZIARNIK1M00:21:05 
101Jakub TARASIAK25M00:21:07 
102Zbigniew HARENDARZ3M00:21:08Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
103Radek WIŚNIEWSKI30M00:21:10 
104Marek RABCEWICZ22M00:21:11 
105Andrii VASKIVSKYI2M00:21:11 
106Mariusz CIEŚLAK1M00:21:15KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW
107Dariusz KOZDROŃ2M00:21:15 
108Mateusz JAWORSKI7M00:21:15 
109Daniel WOŁOWIEC11M00:21:17 
110Piotr LENARCIK1M00:21:20 
111Łukasz RYBAK3M00:21:25 
112Piotr SZCZUBIAŁA6M00:21:26 
113Marcin MODRZEJEWSKI1M00:21:27 
114Karolina PODKOWSKA17F00:21:31 
115Tomasz ANDRZEJCZAK1M00:21:31 
116Rafał Kajetan SZKOP42M00:21:32
117Łukasz ŻYŁA10M00:21:34 
118Michał CHAJEC8M00:21:35 
119Marek SOBIŁO31M00:21:36Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
120Renata JĘDRASIAK32F00:21:38 
121Jacek MAGDZIAK2M00:21:38 
122Artur DIDUSZKO107M00:21:44 
123Daniel DĄBROWSKI2M00:21:44Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
124Mariusz GOTOWSKI3M00:21:46 
125Damian PIEŃKO2M00:21:47 
126Anna FUCZEK1F00:21:48 
127Arkadiusz OSTASZEWSKI2M00:21:49 
128Jakub ŁAWRYNOWICZ1M00:21:49 
129Jarosław KOLAWA2M00:21:50Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
130Marcin OWCZAREK30M00:21:53Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
131Tomasz Roman WOŚ1M00:21:54 
132Piotr GAŁUSZKA43M00:21:55 
133Stanisław BIK4M00:22:00Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
134Rafał KRAŚNIEWSKI2M00:22:00 
135Stanisław MISIURA28M00:22:03 
136Radosław SUTOR14M00:22:03 
137Stanisław MAZIAK17M00:22:03 
138Konrad WARYCH2M00:22:06 
139Agata Anna DUBIAŁ3F00:22:08 
140Mirosław SZYMONEK7M00:22:09 
141Wiesław STACHOWIAK1M00:22:10Night Runners Wrocław
142Tomasz ZAWORSKI1M00:22:13 
143Jerzy MAŚLANKA3M00:22:14 
144Andrzej GACZYŃSKI8M00:22:14 
145Anna NIEDŹWIEDZKA36F00:22:17 
146Mariusz SOBUŚ3M00:22:17 
147Marek MADERA1M00:22:22 
148Jasiek Łukasz RUDZIEWICZ21M00:22:25 
149Piotr BOROWIECKI1M00:22:26 
150Maciej TOBJASZ1M00:22:27 
151Mateusz SZCZUPAK5M00:22:30 
152Robert GARLICKI2M00:22:32MTS Drużyna Szpiku KGHM
153Aldona ROSIK2F00:22:34 
154Katarzyna ZAREMBA1F00:22:35 
155Daniel WHITTINGHAM3M00:22:36 
156Sebastian Bernard WALCZAK20M00:22:38 
157Natan HEJMOWSKI2M00:22:38MAMY TO !
158Martin LADEMANN1M00:22:40SV Neptun 08 Finsterwalde
159Artur ROSZKOWSKI1M00:22:42 
160Joanna Magdalena LIBERKOWSKA1F00:22:45 
161Marcin KUCZYNSKI62M00:22:46 
162Grzegorz WOJCIECHOWSKI8M00:22:47 
163Grzegorz PEPŁOŃSKI102M00:22:47 
164Przemysław JANUCHTA1M00:22:48 
165Mariusz STARZYK8M00:22:50 
166Andrzej WUSCHKE8M00:22:53 
167Przemysław NAPORA1M00:22:54OLAWS Złotoryja
168Tomasz Mariusz WYCISZKIEWICZ5M00:22:54 
169Jarosław WIŚNIEWSKI4M00:22:56Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
170Michał KAMIŃSKI17M00:22:57 
171Maciej RAPA1M00:22:58 
172Wojciech WRÓBLEWSKI1M00:22:58KS Rugby Wrocław
173Hubert HAGEL10M00:22:59 
174Mateusz ŁOBOCKI4M00:23:00 
175Krzysztof BIAŁAS2M00:23:00 
176Tomasz ŁUSZCZAKIEWICZ10M00:23:02Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
177Katarzyna SKRYCKA38F00:23:02 
178Kamil Bartłomiej KOPANIA1M00:23:06 
179Jakub Karol SZKOP9M00:23:06 
180Jarosław KORDYSZ14M00:23:06Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
181Yarek SNATSKIY6M00:23:07 
182Ewa GŁOWACKA1F00:23:09 
183Sławomir WIERCIOCH12M00:23:10 
184Paweł SEKUŁA12M00:23:10 
185Grzegorz KUMISZCZO2M00:23:12 
186Piotr KORCZAK1M00:23:13 
187Adam Stanisław SAJDUDA1M00:23:13 
188Maria ROOKE13F00:23:15East Cheshire Harriers & Tameside AC
189Sławomir MARAS2M00:23:20Jelonki Running Team
190Krzysztof Piotr MATYSIAK31M00:23:23 
191Paweł GOSZKA1M00:23:23 
192Maja Alicja SZCZĘŚNIAK2F00:23:25 
193Katarzyna TRZĘSOWSKA24F00:23:27 
194Renata JĘDRASIAK10F00:23:30 
195Paweł ROGOŹNICKI1M00:23:32 
196Agnieszka GÓRA1F00:23:34#ZABIEGANINOCĄ
197Arkadiusz SARAMA4M00:23:36Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
198Tomasz POMYKAŁA7M00:23:36 
199Andrzej KUCAB183M00:23:36 
200Anna ROOKE13F00:23:37East Cheshire Harriers & Tameside AC
201Jacek Artur GALAS3M00:23:37 
202Justyna FRĄCZEK6F00:23:37 
203Krzysztof JAŚKIEWICZ5M00:23:38ZG RUN
204Sebastian KICAŁA4M00:23:39Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
205Monika FLANAGAN3F00:23:41Star of the Sea
206Olek RUDZIEWICZ23M00:23:43 
207Stępień ŁUKASZ4M00:23:43 
208Krzysztof DANIELAK1M00:23:43 
209Krzysztof TOMCZYK3M00:23:43 
210Dominik DURSKI2M00:23:44 
211Mariusz SZNERCH1M00:23:45 
212Arkadiusz TROŚCIANKO11M00:23:47 
213Władysław Krzysztof KOWALCZYK12M00:23:50 
214Katarzyna FERENCZUK1F00:23:50 
215Przemysław BIK2M00:23:51Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
216Rafał BARCZUK3M00:23:53 
217Wiktoria HAGEL77F00:23:53 
218Kamil DENIS7M00:23:54 
219Grzegorz KONOPIŃSKI28M00:23:55Drużyna Szpiku
220Tadeusz GŁUPCZYK1M00:23:56100 Marathon Club Polska
221Andrzej KLINKOWSKI1M00:23:56 
222Grzegorz SZCZEPANIAK2M00:23:58TEAM PAPRY 20
223Krzysztof RACIŃSKI19M00:24:01 
224Konrad WOLSZCZAK1M00:24:04Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
225Damian SZAFRAŃSKI1M00:24:04 
226Michał ZAJĄC2M00:24:04 
227Dariusz ZAWADZKI9M00:24:07 
228Kamil MAJEWSKI11M00:24:08 
229Marcin MOSZCZYŃSKI25M00:24:08 
230Jerzy DĄBROWSKI20M00:24:10 
231Artur LOS1M00:24:11parkrun Trippers
232Lukasz SIEMBAB1M00:24:12Coopervision Running Club
233Adrian WOŁKOWSKI7M00:24:17 
234Kamil JARKOWSKI45M00:24:17 
235Maciej Krzysztof KAWA54M00:24:18 
236Sylweriusz KICAŁA5M00:24:18Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
237Krzysztof LESZKI1M00:24:18 
238Anna MIĄZEK27F00:24:23 
239Katarzyna ŁADOŃSKA1F00:24:26Pro-Run Wrocław
240Andrzej ZAWADZKI53M00:24:28 
241Krzysztof LENIK14M00:24:28 
242Zdzisław BORTNIK207M00:24:29 
243Wiesław KRZYŻYKOWSKI4M00:24:30 
244Karolina FRĄCKOWIAK1F00:24:30Naramowice Biegają
245Filip MIKUS8M00:24:32 
246Marcin Grzegorz JAWOR1M00:24:33 
247Marcin OLEKSY15M00:24:33Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
248Arkadiusz Władysław KOZŁOWSKI1M00:24:35 
249Bogdan GRYGOROWICZ52M00:24:36 
250Janusz SUKIENNIK1M00:24:38 
251Robert GRZEGORZEWSKI3M00:24:38Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
252Adam JAMRÓZ3M00:24:39 
253Julia BARON1F00:24:42 
254Eryk ADAMEK1M00:24:42
255Patryk MICHALAK1M00:24:43 
256Roman JANOWIAK3M00:24:44 
257Konrad WARYCH3M00:24:45 
258Jarosław MADEJ3M00:24:46 
259Izabela NIECKARZ2F00:24:47 
260Łukasz SWOBODA10M00:24:48 
261Kacper STADNICKI2M00:24:49 
262Emma SMITH1F00:24:52 
263Adrian KACZKOWSKI2M00:24:54 
264Łukasz CZEKAJŁO11M00:24:55 
265Monika JASINSKA1F00:24:56 
266Grzegorz HEJBER6M00:24:56 
267Małgorzata POPOWICZ9F00:24:57 
268Malwina JAGIELSKA1F00:24:58 
269Marcin LISICKI6M00:24:58 
270Michał EGLER1M00:24:58Maratończyk Poznań
271Kasia POCZATEK1F00:24:58P. S. R (Polish Stevenage Runners)
272Szymon CYBULSKI12M00:24:59Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
273Krzysztof CHODKOWSKI1M00:24:59Żoli Runners
274Lucyna STĘPIEŃ160F00:25:00 
275Rafał KRUK6M00:25:00 
276Waldemar MIDERA1M00:25:00 
277Paweł Piotr KLESZCZOWSKI3M00:25:00 
278Damian CACEK1M00:25:01Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
279Adam RUDZIEWICZ24M00:25:02 
280Daria DYM9F00:25:02MTS Drużyna Szpiku KGHM
281Tomasz LESZKO1M00:25:03S.L. Salos-Wodna Łódź
282Kamil KOZUBIK5M00:25:04 
283Ela RUDZIEWICZ22F00:25:05 
284Robert GIERGIELEWICZ2M00:25:06 
285Dawid KLEPACZEK18M00:25:07 
286Sylvia KASPERSKA1F00:25:08 
287Małgorzata JARKA6F00:25:08 
288Andrzej SOWA220M00:25:09 
289Jarosław RUPIEWICZ1M00:25:12 
290Ryszard BADECKI1M00:25:15 
291Dawid DROZDOWSKI1M00:25:17KB Aktywni Konin
292Martyna MARCINEK28F00:25:17 
293Tomasz GRZESIAK1M00:25:17 
294Krzysztof GŁOWACZ105M00:25:17 
295Lea KOŁODZIEJ65F00:25:20 
296Lee PINNEY1M00:25:23 
297Marcin KRYŚ1M00:25:23 
298Anna Joanna KOŁODZIEJ123F00:25:23 
299Ilona RADZIUSZ1F00:25:23 
300Joanna GARLICKA7F00:25:24MTS Drużyna Szpiku KGHM
301Marcin JURCZENKO2M00:25:24 
302Jakub MARACEWICZ1M00:25:25Biegamy we Wrocławiu
303Mateusz LECHOWICZ12M00:25:25 
304Sergey ALESHIN1M00:25:25 
305Amelia GŁOWACKA1F00:25:27 
306Jarosław RESZETAR37M00:25:30 
307Alan WODEK1M00:25:30 
308Anna OLECHNOWSKA2F00:25:31 
309Michał Zbigniew MACHNACKI1M00:25:31Grupa Biegowa CHTMO
310Jacek TORZECKI2M00:25:32 
311Adrian KOTLARZ1M00:25:33 
312Igor GAŁUSZKA20M00:25:33 
313Mariola GIEMZIK8F00:25:34 
314Michał KOŁODZIEJ2M00:25:35 
315Michalina WOLNY-KRUSZYŃSKA3F00:25:39 
316Marta JARZĘBSKA2F00:25:39 
317Mariusz WALADA6M00:25:39 
318Mariusz OPAŁACZ1M00:25:41 
319Barbara KLUBA135F00:25:42 
320Urszula DĄBROWSKA14F00:25:42 
321Przemek PIĄTEK3M00:25:42 
322Paweł Wojciech PALUCHOWSKI2M00:25:43Piwny Klub
323Tomasz NIWISIEWICZ4M00:25:43Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
324Bartłomiej MAJCHRZAK1M00:25:44IPA Region Wrocław
325Hubert PIASKOWSKI1M00:25:46 
326Sławomir PIASKOWSKI1M00:25:51PZU Sport Team
327Karolina Maria BAJGER32F00:25:52 
328Elżbieta SOWA134F00:25:53 
329Małgorzata DOBROWOLSKA35F00:25:56 
330Jakub BAJGER10M00:25:56 
331Nikodem Janusz GÓRALCZYK1M00:25:58 
332Karolina SIWAKOWSKA1F00:25:59 
333Paweł DYM17M00:26:00 
334Sebstian GUTOWSKI1M00:26:01GucioR-Run Świdwin
335Joanna NADOLSKA2F00:26:04 
336Michal BIELEC1M00:26:04 
337Izabela LENIK6F00:26:05 
338Sławek DUDEK2M00:26:05 
339Sławomir CZOPIK81M00:26:06 
340Ryszard BADECKI1M00:26:09 
341Inga KRUK20F00:26:10 
342Mateusz MAJEWSKI1M00:26:11 
343Anna FILIPOWICZ10F00:26:12 
344Jan KOŁACZ1M00:26:13 
345Grzegorz BALUL10M00:26:15 
346Edyta OPAŁACZ1F00:26:16 
347Tomasz KWAŚNICKI7M00:26:18 
348Katarzyna KITA1F00:26:19 
349Maciej DULEWICZ1M00:26:20 
350Jacek OSIECKI2M00:26:20 
351Agnieszka GRZESIAK5F00:26:24 
352Aneta DROZDA2F00:26:24 
353Jerzy DROZDA2M00:26:25 
354Jarosław MAJ1M00:26:26 
355Natalia WOŁKOWSKA-ŻYŁA10F00:26:27 
356Akeksandra BUGIEL1F00:26:27 
357Katarzyna KIEŁCZYŃSKA57F00:26:29 
358Bogna KITA7F00:26:32 
359Irena BUDZIŃSKA199F00:26:32 
360Marcin ZIĘCIAK2M00:26:33 
361Kryspin GODLEWSKI1M00:26:33
362Joanna HOŁOWIECKA1F00:26:35Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
363Józef PIĄTKOWSKI18M00:26:35 
364Dorota BARNOWSKA2F00:26:36 
365Graham ROBERTS1M00:26:40AXA UK Running Club
366Piotr LEŚNIEWSKI4M00:26:44 
367Joanna BANAŚ2F00:26:45 
368Wiktoria MILLER15F00:26:45 
369Agnieszka MORAWSKA13F00:26:46 
370Klaudiusz SOCHA2M00:26:47 
371Maria ZAWADZKA68F00:26:49 
372Marcin MICHAŁOWSKI1M00:26:50 
373Maciej KIEPURA2M00:26:52 
374Mateusz DZIĘGIELEWSKI2M00:26:52 
375Anita PIEŃKO8F00:26:53 
376Anna SMYK96F00:26:54 
377Paweł KASTELNIK18M00:26:57 
378Sławomir SKRZYNIARZ3M00:26:58Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
379Kamila SZCZERBA3F00:26:59 
380Jolanta KURZAWSKA33F00:27:01 
381Mateusz BRZEZIŃSKI1M00:27:01 
382Michał BOJARYN1M00:27:04 
383Jacek NIEDŹWIEDZKI2M00:27:06 
384Monika NIEDZIELSKA1F00:27:07 
385Stanisław LENIK12M00:27:07 
386Sylwia STANISZCZAK2F00:27:08Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
387Agnieszka LACH2F00:27:11 
388Dawid MADERA9M00:27:11 
389Elżbieta PALEJ28F00:27:13 
390Michał BUSZKIEWICZ1M00:27:14 
391Teresa MUSIELAK3F00:27:15 
392Jan PRZYGODA1M00:27:15 
393Łukasz Stanisław MAREK58M00:27:16 
394Teresa GRYGOROWICZ30F00:27:16 
395Joanna GACZYŃSKA7F00:27:17 
396Agata SZCZUBIAŁA2F00:27:18 
397Dominik WIŚNIEWSKI1M00:27:19Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
398Grażyna KRAKOWIAK10F00:27:19 
399Przemysław CEDRO1M00:27:19 
400Wojciech WUSCHKE6M00:27:20 
401Jacek JAZY1M00:27:24 
402Daria Ewa BUDNA4F00:27:26Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
403Tamara KOBUSIEWICZ91F00:27:27 
404Justyna DŁUBAŁA2F00:27:27Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
405Małgorzata SUTOR12F00:27:33 
406Patryk KRUSZYŃSKI2M00:27:35 
407Barbara BRZEZIŃSKA1F00:27:36 
408Julia LEŻYŃSKA126F00:27:36 
409Janusz Ryszard CHYŻY1M00:27:37 
410Jacek MARTYNECZKO3M00:27:39 
411Krzysztof GRZEGORZEWSKI2M00:27:39Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
412Magdalena BOROWIEC1F00:27:42 
413Mateusz NIEDŹWIEDZKI19M00:27:43 
414Tim WHITAKER1M00:27:43Rock Runners
415Adrian SZYMAŃSKI3M00:27:44 
416Karol CZUBA1M00:27:46 
417Magdalena TUDAJ12F00:27:46 
418Paweł CYBULSKI49M00:27:50Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
419Magdalena RADUCHOWSKA11F00:27:50 
420Mikołaj OLSZEWSKI2M00:27:51AKS Wybiegani Polkowice
421Paulina OSTROWSKA1F00:27:52 
422Sylwia MAJEWSKA32F00:27:52Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
423Justyna Aneta BOCHENEK5F00:27:54 
424Agnieszka OSTASZEWSKA1F00:27:56 
425Anna NIEDZWIECKA1F00:27:56 
426Marta KUJAWA1F00:28:04 
427Edward ŻOTKIEWICZ10M00:28:04 
428Keith WHITAKER1M00:28:06Stubbington Green Runners
429Beata SOWA3F00:28:10 
430Kacper Ryszard ŁAZOR1M00:28:11 
431Katarzyna SYGNATOWICZ2F00:28:14 
432Marta SOBCZYK5F00:28:15 
433Frances OLIVER1F00:28:19 
434Agnieszka GUSTAW3F00:28:22 
435Maciej CYBULSKI14M00:28:23Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
436Urszula BORKOWSKA39F00:28:24 
437Małgorzata PARYS2F00:28:26 
438Adam MICHALSKI1M00:28:26 
439Katarzyna Marta WAWROWSKA1F00:28:27 
440Renata KUCZYŃSKA11F00:28:30 
441Paulina BALICKA2F00:28:30Dockside Runners
442Grażyna BORTNIK44F00:28:30 
443Justyna Anna BOCHENEK5F00:28:31 
444Kajetan KOWALCZYK1M00:28:32 
445Ewelina KORTYSZEWSKA1F00:28:32 
446Martyna Żaneta CICHOŃ56F00:28:32Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
447Joanna POKORA1F00:28:33 
448Roman SKRZYPCZAK1M00:28:35Kościan Team
449Paweł SZCZUBIAŁA1M00:28:37 
450Elżbieta Grażyna NESING25F00:28:38 
451Agnieszka DEKIERT14F00:28:38 
452Letycja KRZYŻYKOWSKA2F00:28:38 
453Bartosz DUDA3M00:28:40 
454Zygmunt KANIEWSKI20M00:28:40 
455Martyna Anna KWAŚNIK2F00:28:40 
456Ewa KLINKOWSKA2F00:28:43 
457Magdalena PEPŁOŃSKA2F00:28:44 
458Jadwiga GROBELNA49F00:28:44 
459Agnieszka ŻURANIEWSKA1F00:28:46Nudne Piątki
460Agnieszka KIJAK1F00:28:47 
461Barbara MADZIARCZYK1F00:28:48 
462Andrzej MAKOWICZ119M00:28:48 
463Marian WĘGRZYNOWSKI1M00:28:48 
464Krystyna ROZBICKA6F00:28:49 
465Renata ADAMCZAK1F00:28:51 
466Ewa PIETRAWSKA16F00:28:51 
467Igor BUDNIK3M00:28:52 
468Natalia GRZEŚKIEWICZ51F00:28:53 
469Grzegorz MALAK1M00:28:55 
470Elżbieta Katarzyna GAWLUK1F00:28:55 
471Barbara Anna SKRZYNIARZ18F00:28:55 
472Ewa ŁUKASIEWICZ1F00:29:02 
473Klaudia SOBCZYK2F00:29:02 
474Janina WORONKO-ZACZYŃSKA18F00:29:02 
475Barbara SKRZYPCZAK1F00:29:02 
476Karol CHOJNOWSKI4M00:29:03 
477Anna Katarzyna KOZIEŁ1F00:29:05 
478Monika ZIOMEK1F00:29:06 
479Iwona MILLER36F00:29:08 
480Bogumiła STADLER2F00:29:09 
481Mariola MOROCH1F00:29:12 
482Iga GIEMZIK5F00:29:12 
483Beata KUROWSKA14F00:29:13 
484Adrianna GÓŁKOWSKA16F00:29:15 
485Anna BARTKOWSKA2F00:29:17 
486Bartosz JARKOWSKI6M00:29:21 
487Magdalena KACZANOWSKA31F00:29:21 
488Katarzyna SZYMAŃSKA24F00:29:23 
489Dariusz BIERNAT1M00:29:24 
490Agnieszka SKOCZYLAS14F00:29:25 
491Tomasz MAŚLANKA4M00:29:26 
492Agnieszka STACHOWIAK1F00:29:28Maratończyk Poznań
493Kaja KUCZYŃSKA5F00:29:29 
494Marta JAROSZ1F00:29:30 
495Agnieszka Anna HERBUT7F00:29:31 
496Anna PRZYBYŁA2F00:29:34 
497Bogusława MARKOWSKA2F00:29:35 
498Szczepan MIĄZEK16M00:29:36 
499Marcin PRZYBYŁA3M00:29:36 
500Danuta KARPISZ7F00:29:36