parkrun Ogród Saski, Lublin 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Michał ORZEŁ9M00:17:14RK Athletics Warszawa
2Bartłomiej FLORCZAK2M00:17:25 
3Karol TICHORUK1M00:17:33Biegający Świdnik
4Paweł MAZUREK18M00:17:37 
5Łukasz KLAŚ2M00:17:52Nudne Piątki
6Владимир БЫКОВ1M00:18:04 
7Łukasz AUGUSTYNIAK3M00:18:08Biegający Świdnik
8Piotr MACIEJEWSKI4M00:18:17 
9Dominik MALIK8M00:18:20Stay Insane
10Paweł DYŚ6M00:18:28Stay Insane
11Paul OXLEY1M00:18:53 
12Kazimierz GOGOL2M00:19:05Medway & Maidstone AC
13Piotr SANIAWA1M00:19:12 
14Paweł CHACEWICZ1M00:19:13 
15Stanisław TERENTOWICZ31M00:19:14 
16Marek CHOŁOTA1M00:19:14Biegowyswiat.pl
17Arkadiusz PAJDOSZ4M00:19:17WPRunning
18Kamil WOŁOSEWICZ1M00:19:21 
19Wojciech DELEŻUCH13M00:19:22 
20Piotr DOBROWOLSKI5M00:19:28
21Kamil WOLSZCZAK1M00:19:40 
22Karol ANDRZEJCZUK1M00:19:45 
23Grzegorz Paweł NOWAK1M00:19:49parkrun tourists Poznań
24Marek WOŹNIAK19M00:19:51UMCS Biega
25Zbigniew KOSIŃSKI1M00:19:51 
26Stanisław SOŁOWIEJ2M00:19:52 
27Marcin JONIK10M00:19:53 
28Michał GŁOWACZ1M00:19:57 
29Jarosław SZCZEPANIUK1M00:19:59Dream Run
30Jarosław SAWA1M00:20:15Stay Insane
31Michał KRZOSEK1M00:20:18 
32Daniel OSIŃSKI1M00:20:19 
33Dominik Andrzej KAPICA26M00:20:26 
34Dawid OPOKA8M00:20:27 
35Sławomir ŻABA1M00:20:29 
36Agnieszka KIJAK1F00:20:32 
37Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:36Vege Runners
38Zbigniew PIETRZYK1M00:20:37 
39Przemek ŁOHUTKO1M00:20:42 
40Rafal KOWALCZYK9M00:20:45 
41Radek TUSZKIEWICZ13M00:20:48Orange Polska
42Przemysław KUPIDURA1M00:20:48 
43Grzegorz GAJEK19M00:20:53UMCS Biega
44Olaf ŁOZOWSKI1M00:20:54 
45Szczepan BOROWSKI1M00:21:05 
46Maciej DUDZIK11M00:21:11 
47Michal KUCZEROWSKI1M00:21:13 
48Marcin BĄK6M00:21:16 
49Magdalena GAJEK18F00:21:17UMCS Biega
50Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:21:29Biegamyrazem.pl
51Mikołaj Bogdan WIŚNIEWSKI1M00:21:29 
52Piotr KURA1M00:21:32 
53Krzysztof POLAK1M00:21:33Drużyna Jezusa
54Maciej JASZCZYŃSKI1M00:21:33Lacho Team
55Marek KISIELIŃSKI1M00:21:37 
56Jacek KORZENIAK2M00:21:38 
57Sylwester ODZIEMCZYK2M00:21:39 
58Marek REJAK5M00:21:40 
59Adam ŁAPIŃSKI1M00:21:44AikiRunners
60Wojciech BIEDACHA11M00:21:47 
61Алексей БАЛУШКИН1M00:21:49 
62Marcin WIERZBICKI13M00:21:51 
63Tadeusz GŁUPCZYK1M00:21:51100 Marathon Club Polska
64Jan GORLIŃSKI8M00:21:53 
65Jerzy LACHOWICZ3M00:21:59 
66Robert MAZUREK1M00:22:03Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe
67Bartosz SALIŃSKI1M00:22:03 
68Szymon CIURZYŃSKI2M00:22:05 
69Kamil MAJCHER5M00:22:06 
70Grzegorz SZPYT1M00:22:06 
71Jack RYDZIK1M00:22:06 
72Kacper SUCHORA1M00:22:07 
73Ярослав СУХАРЕВ1M00:22:08 
74Kamil PAWELEC1M00:22:09PZU Sport Team
75Karol ODZIEMCZYK17M00:22:10 
76Alan DESMOND1M00:22:11West End Runners
77Emil CHOMONTOWSKI4M00:22:12 
78Michał Paweł SOCHACKI2M00:22:20Billennium
79Magdalena WÓJTOWICZ2F00:22:25 
80Michal MAZUREK1M00:22:34 
81Łukasz KREJA1M00:22:41BIEGAJĄCY TCZEW
82Grzegorz WASILAK18M00:22:42 
83Radek PROKOP3M00:22:46 
84Marta Agnieszka JASTRZĘBSKA-MAJAK1F00:22:48Naprzód Młociny
85Pawel BOCIAN1M00:22:53Polish Runners Club Ireland
86Paweł WYPYCH2M00:22:53 
87Beata MAJCHER15F00:22:59 
88Tom STARR1M00:23:03 
89Tomasz DYBOWSKI6M00:23:06 
90Kornel BESZCZYŃSKI1M00:23:08parkrun Toruń GP Team
91Albert MIROSŁAW1M00:23:09 
92Przemysław MATUŁA3M00:23:11UMCS Biega
93Mateusz KUBASIK1M00:23:17Kubasik Team
94Piotr BOROWIECKI1M00:23:19 
95Grzegorz JANUSZ2M00:23:21UMCS Biega
96Mirosław PALMA1M00:23:23 
97Mirek JASINSKI5M00:23:27Biegowyswiat.pl
98Mariusz MROZEK1M00:23:28 
99Daniel CHOMONTOWSKI5M00:23:30 
100Tomasz BRYGOŁA1M00:23:32 
101Agnieszka BRYŁA-CRUZ1F00:23:40UMCS Biega
102Karol ŁUCZKO1M00:23:43 
103Bartłomiej BIELSKI1M00:23:43 
104Weronika DĄBSKA1F00:23:45 
105Krzysztof MARCINEK3M00:23:45PZU Sport Team
106Przemysław WÓJTOWICZ1M00:23:47 
107Hubert BOJANKOWSKI2M00:23:48 
108Katarzyna WOŹNIAK7F00:23:49 
109Andrzej PACEK2M00:23:50 
110Karolina KOCHANIEC-MATUSZAK1F00:23:51 
111Sławomir JURASZEWSKI3M00:23:57 
112Paweł MULARCZYK16M00:23:57 
113Wojciech SOCHA8M00:24:01 
114Maciej SOKOŁOWSKI9M00:24:02 
115Zbigniew SIEDLACZEK16M00:24:06 
116Agnieszka DUDA1F00:24:09 
117Joanna SMAROŃ1F00:24:13 
118Piotr Marcin KONOPKA1M00:24:13 
119Tomasz KWIATKOWSKI4M00:24:15UMCS Biega
120Artur LESZCZYŃSKI1M00:24:16 
121Jacek KRZESZOWIEC3M00:24:16 
122Magdalena ŁOZOWSKA1F00:24:22 
123Jakub EL-SABARI1M00:24:25 
124Paulina CZAPKOWSKA1F00:24:26UMCS Biega
125Grzegorz KUDREJ4M00:24:31 
126Michal GOLUCH1M00:24:32 
127Ryszard ŁADOŃSKI1M00:24:32Pro-Run Wrocław
128Damian WÓJCICKI23M00:24:41 
129Mariusz TRĘBACZ1M00:24:43WILKI Koszalin
130Andrzej SENDER2M00:24:45 
131Lukasz PUDLO1M00:24:49 
132Rafał ŁUKANTY1M00:24:51 
133Aleksandra SZYMANEK1F00:24:52 
134Artur GRESER1M00:24:58 
135Piotr SOBIECH3M00:25:02 
136Bartłomiej ROGOWSKI1M00:25:12 
137Paweł BUTRYŃSKI23M00:25:12
138Przemysław ROSOWSKI2M00:25:14 
139Artur NIEMIERSKI1M00:25:14 
140Karol WARUSZEWSKI1M00:25:16BIEGAJĄCY TCZEW
141Rafał CZESZEWSKI1M00:25:21ANIRO Run Team
142Tadeusz JAKUBCZYK2M00:25:29 
143Michal ERAZMUS1M00:25:35 
144Dariusz WALCZYNA1M00:25:36Klub InO STOWARZYSZE
145Paweł MARKIEWICZ2M00:25:37 
146Sebastian KRĘGIEL1M00:25:38 
147Renata MARZEC3F00:25:38 
148Agnieszka KALINOWSKA2F00:25:40 
149Małgorzata MAZUREK19F00:25:41 
150Jerzy DROZD1M00:25:42 
151Bartłomiej Mikołaj KOWALSKI1M00:25:43Łódź Kocha Sport
152Zbigniew TARKOWSKI1M00:25:47 
153Leszek BOJARSKI1M00:25:47 
154Joanna MARCINIAK1F00:25:48 
155Katarzyna PACEK1F00:25:48 
156Paweł PAWLUK3M00:26:00 
157Barbara NIEWCZAS2F00:26:01 
158Paulina Agnieszka BARTNIK8F00:26:02 
159Bartłomiej KAWALEC1M00:26:03 
160Antoni TOMASZEWSKI1M00:26:12 
161Michał Mieczysław GÓRA2M00:26:18 
162Ula FOLTYN2F00:26:20 
163Kamil BACZEWSKI2M00:26:35 
164Krzysztof ŻYGADŁO1M00:26:37 
165Kryspin KUŚNIERZ1M00:26:37 
166Monika OSYPIUK4F00:26:42 
167Kacper PROKOP2M00:26:43 
168Maciej OBCOWSKI1M00:26:44 
169Rafal WALCYK1M00:26:46UMCS Biega
170Witold OLCZAK2M00:27:00UMCS Biega
171Agnieszka PISKORSKA1F00:27:05 
172Aleksandra KUS1F00:27:14 
173Monika BODZAK1F00:27:14 
174Małgorzata DYŚ1F00:27:16Stay Insane
175Natalia PIETRZYK1F00:27:16 
176Bartłomiej BEHMKE1M00:27:16 
177Sławomir DOBROWOLSKI2M00:27:19 
178Iwona STEC2F00:27:26 
179Ashley WHITE5F00:27:28 
180Marek NAUMIUK1M00:27:28 
181Kaye HACKER2F00:27:29 
182Marek SZPANOWSKI1M00:27:32 
183Justyna PLISZCZYŃSKA2F00:27:33 
184Dorota Monika KOCIUBA1F00:27:36 
185Weronika RUMIŃSKA3F00:27:39 
186Тимофей СУХАРЕВ1M00:27:39 
187Elzbieta SNOPEK2F00:27:43 
188Barbara SZMYT1F00:27:48Klub InO STOWARZYSZE
189Mateusz DOBEK4M00:27:50 
190Aldona Patrycja NOWICKA2F00:27:51UMCS Biega
191Jerzy PŁUSA1M00:27:54 
192Tomasz SZULC1M00:27:54 
193Katarzyna NIEMIEC1F00:27:54 
194Andrii KUSHNIR1M00:28:00 
195Jarek IŻYCKI1M00:28:06 
196Monika SOBIECH1F00:28:09 
197Agnieszka GUSTAW2F00:28:11PZU Sport Team
198Joanna SIDOR1F00:28:12 
199Krzysztof WINIARSKI1M00:28:12 
200Anna KIERUZALSKA1F00:28:14 
201Stanisława ZIÓŁEK2F00:28:18 
202Radosław KAKOWSKI1M00:28:21 
203Aggie CHYLINSKA2F00:28:32 
204Witold SNOPEK2M00:28:33 
205Sylwia PIŃCZUK3F00:28:33 
206Marcin KACZYŃSKI3M00:28:34 
207Grzegorz DEPTA1M00:28:34 
208Tobiasz CAŁUCH1M00:28:35 
209Mikołaj Oskar CZERSKI1M00:28:36 
210Iwo SAWA1M00:28:38 
211Paulina CHYĆKO1F00:28:41Maratończyk Poznań
212Katarzyna GLOWACZ1F00:28:42 
213Piotr WIADEREK1M00:28:47Pędzące Żółwie
214Marzena PYŚK1F00:28:50 
215Łukasz SZYMANEK1M00:28:50 
216Przemysław ALBINIAK1M00:28:54WYMIATACZE
217Krzysztof WOŹNIAK1M00:28:54 
218Tomasz SOCHA2M00:28:59 
219Magdalena WIERZBICKA8F00:29:00 
220Tomasz SZEWCZYK1M00:29:00Naprzód Młociny
221Aleksandra MAZUREK1F00:29:05 
222Wojciech WOŁOSZUN1M00:29:14 
223Slawomir GLAZ1M00:29:17Polish Runners Club Ireland
224Marcin DOBEK1M00:29:22Rozbiegany Piastów
225Joanna KUŚNIERZ1F00:29:25 
226Tomasz BIEDACHA2M00:29:27 
227Jolanta SMARŻ1F00:29:29 
228Paweł WÓJTOWICZ8M00:29:33 
229Grzegorz HRYCIUK1M00:29:38 
230Michał ABRAMIUK1M00:29:38 
231Karolina JACHIMOWICZ1F00:29:49 
232Barbara BRZEZIŃSKA1F00:29:55 
233Monika NIEDZIELSKA1F00:29:58 
234Dariusz Piotr SZAFRAN4M00:30:02 
235Marta WATA1F00:30:03 
236Pawel ROSIAK1M00:30:05 
237Aleksandra JAKUBCZYK1F00:30:11 
238Patrycja WILCZYŃSKA2F00:30:18 
239Bartosz SZCZEPANIUK1M00:30:18Dream Run
240Maria CICHOCKA1F00:30:24Vege Runners
241Jarosław BĘDKOWSKI1M00:30:26 
242Renata IZDEBSKA2F00:30:30 
243Igor JURASZEWSKI3M00:30:35 
244Łukasz JASIŃSKI1M00:30:36UMCS Biega
245Tomasz BIELECKI4M00:30:36 
246Piotr MORAWSKI9M00:30:39 
247Ewa IZDEBSKA1F00:30:44 
248Bartłomiej BUK2M00:30:45 
249Fiona EASTHAM1F00:30:52Chorley Runners
250Agnieszka ŻURANIEWSKA1F00:30:59Nudne Piątki
251Mark ROSE1M00:31:05Holme Pierrepont RC
252Jenny MYERS1F00:31:06 
253Ewelina BERLIŃSKA2F00:31:07UMCS Biega
254Dominik KISIELIŃSKI1M00:31:09 
255Katarzyna NAZARUK3F00:31:11 
256Aga HALL1F00:31:24 
257Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI1M00:31:25 
258Dorota SIERECKA1F00:31:41Team ZabieganeDni
259Ника СУХАРЕВА1F00:31:51 
260Patrycja ŁUKANTY1F00:31:53 
261Małgorzata DUZIAK1F00:32:10 
262Natalia RZEWUSKA1F00:32:13 
263Joanna BORK1F00:32:25 
264Ewa ŁADOŃSKA1F00:32:50 
265Artur MICHOŃ1M00:32:53 
266Marcin KOPEĆ1M00:33:02 
267Iwona SALIŃSKA1F00:33:04 
268Joanna LASZKIEWICZ1F00:33:29Vege Runners
269Natalia KRAWCZYK1F00:33:30 
270Damian WOJCIESZEK1M00:33:31ITMBW Kraków
271Tomasz KUBASIK1M00:33:52Kubasik Team
272Anna KUBASIK1F00:33:52Kubasik Team
273Włodzimierz JAMROZ1M00:33:53 
274Iwona Ewa PŁUSA1F00:34:03 
275Jolanta BESZCZYŃSKA1F00:34:10 
276Maciej POSYNIAK1M00:34:13 
277Kinga PANASIUK-GARBACZ1F00:34:16 
278Klaudia JARGILO1F00:34:16 
279Krzysztof POSYNIAK1M00:34:19 
280Filip ŚMIECHOWICZ1M00:34:30Stay Insane
281Kajetan ŚMIECHOWICZ1M00:34:30Stay Insane
282Ewelina ZAWADZKA1F00:34:33 
283Katarzyna FICEK1F00:34:43 
284Маргарита БАЛУШКИНА1F00:35:31 
285Alicja Teresa WRZOSEK1F00:35:43Biegam bo lubie Gdynia
286Magda OLECH3F00:36:25 
287Lucyna WARUSZEWSKA1F00:37:11BIEGAJĄCY TCZEW
288Katarzyna DEPTA2F00:37:16 
289Martyna NIEDZIELSKA1F00:38:05KS Posnania
290Jerzy HILLER4M00:39:06Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe
291Janusz T. WIŚNIEWSKI2M00:39:12WPRunning
292Iwona PRÓCHNIEWICZ1F00:39:31 
293Joanna KUBIAK1F00:39:55 
294Adam DYBOWSKI1M00:40:21 
295Wojtek KRAWCZYK1M00:40:35 
296Anita WIATR1F00:42:03 
297Ewa SOKOŁOWSKA6F00:43:34 
298Anna KOZIEŁ13F00:44:04 
299Adrianna ŚWIĆ1F00:47:12 
300Patrycja DOBEK1F00:47:13Rozbiegany Piastów
301Witold ŚWIĆ1M00:47:14 
302Jadwiga SIKORA2F00:48:13 
303Adrianna MADEJ1F00:48:15 
304Marzena GAŁECKA1F00:48:20 
305Anna DYBOWSKA3F00:49:09 
306Janek SZYMUŚ1M00:49:18 
307Sebastian WOJCIECHOWSKI1M00:49:20Vege Runners
308Katarzyna DOBEK1F00:49:50 
309Alicja NOWOGRODZKA2F00:56:30 
310Urszula OLCZAK1F00:57:37