parkrun Ogród Saski, Lublin 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Michał ORZEŁ8M00:17:14RK Athletics Warszawa
2Bartłomiej FLORCZAK2M00:17:25 
3Karol TICHORUK1M00:17:33Biegający Świdnik
4Paweł MAZUREK11M00:17:37 
5Łukasz KLAŚ2M00:17:52Nudne Piątki
6Владимир БЫКОВ1M00:18:04 
7Łukasz AUGUSTYNIAK3M00:18:08Biegający Świdnik
8Piotr MACIEJEWSKI3M00:18:17 
9Dominik MALIK7M00:18:20Stay Insane
10Paweł DYŚ6M00:18:28Stay Insane
11Paul OXLEY1M00:18:53 
12Kazimierz GOGOL2M00:19:05Medway & Maidstone AC
13Piotr SANIAWA1M00:19:12 
14Paweł CHACEWICZ1M00:19:13 
15Stanisław TERENTOWICZ25M00:19:14 
16Marek CHOŁOTA1M00:19:14Biegowyswiat.pl
17Arkadiusz PAJDOSZ4M00:19:17WPRunning
18Kamil WOŁOSEWICZ1M00:19:21 
19Wojciech DELEŻUCH11M00:19:22 
20Kamil WOLSZCZAK1M00:19:40 
21Karol ANDRZEJCZUK1M00:19:45 
22Zbigniew KOSIŃSKI1M00:19:51 
23Marcin JONIK9M00:19:53 
24Piotr DOBROWOLSKI4M00:19:59
25Jarosław SZCZEPANIUK1M00:19:59Dream Run
26Marek WOŹNIAK15M00:20:00UMCS Biega
27Jarosław SAWA1M00:20:15Stay Insane
28Michał KRZOSEK1M00:20:18 
29Daniel OSIŃSKI1M00:20:19 
30Dominik Andrzej KAPICA22M00:20:26 
31Dawid OPOKA6M00:20:27 
32Sławomir ŻABA1M00:20:29 
33Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:36Vege Runners
34Zbigniew PIETRZYK1M00:20:37 
35Przemek ŁOHUTKO1M00:20:42 
36Radek TUSZKIEWICZ12M00:20:48Orange Polska
37Przemysław KUPIDURA1M00:20:48 
38Grzegorz GAJEK14M00:20:53UMCS Biega
39Olaf ŁOZOWSKI1M00:20:54 
40Szczepan BOROWSKI1M00:21:05 
41Maciej DUDZIK6M00:21:11 
42Marcin BĄK6M00:21:16 
43Magdalena GAJEK13F00:21:17UMCS Biega
44Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:21:29Biegamyrazem.pl
45Mikołaj Bogdan WIŚNIEWSKI1M00:21:29 
46Piotr KURA1M00:21:32 
47Krzysztof POLAK1M00:21:33Drużyna Jezusa
48Maciej JASZCZYŃSKI1M00:21:33Lacho Team
49Marek KISIELIŃSKI1M00:21:37 
50Jacek KORZENIAK2M00:21:38 
51Sylwester ODZIEMCZYK1M00:21:39 
52Marek REJAK5M00:21:40 
53Adam ŁAPIŃSKI1M00:21:44AikiRunners
54Rafal KOWALCZYK4M00:21:45 
55Алексей БАЛУШКИН1M00:21:49 
56Marcin WIERZBICKI13M00:21:51 
57Tadeusz GŁUPCZYK1M00:21:51100 Marathon Club Polska
58Jerzy LACHOWICZ3M00:21:59 
59Bartosz SALIŃSKI1M00:22:03 
60Szymon CIURZYŃSKI2M00:22:05 
61Jack RYDZIK1M00:22:06 
62Ярослав СУХАРЕВ1M00:22:08 
63Alan DESMOND1M00:22:11West End Runners
64Emil CHOMONTOWSKI4M00:22:12 
65Michał Paweł SOCHACKI2M00:22:20Billennium
66Magdalena WÓJTOWICZ2F00:22:25 
67Karol ODZIEMCZYK13M00:22:27 
68Michal MAZUREK1M00:22:34 
69Łukasz KREJA1M00:22:41BIEGAJĄCY TCZEW
70Grzegorz WASILAK16M00:22:42 
71Radek PROKOP3M00:22:46 
72Marta Agnieszka JASTRZĘBSKA-MAJAK1F00:22:48Naprzód Młociny
73Wojciech BIEDACHA8M00:22:53 
74Pawel BOCIAN1M00:22:53Polish Runners Club Ireland
75Paweł WYPYCH2M00:22:53 
76Beata MAJCHER10F00:22:59 
77Tom STARR1M00:23:03 
78Tomasz DYBOWSKI3M00:23:06 
79Kornel BESZCZYŃSKI1M00:23:08parkrun Toruń GP Team
80Przemysław MATUŁA2M00:23:14UMCS Biega
81Mateusz KUBASIK1M00:23:17Kubasik Team
82Piotr BOROWIECKI1M00:23:19 
83Grzegorz JANUSZ2M00:23:21UMCS Biega
84Mirosław PALMA1M00:23:23 
85Mirek JASINSKI5M00:23:27Biegowyswiat.pl
86Mariusz MROZEK1M00:23:28 
87Daniel CHOMONTOWSKI5M00:23:30 
88Tomasz BRYGOŁA1M00:23:32 
89Kamil MAJCHER1M00:23:34 
90Jan GORLIŃSKI2M00:23:34 
91Agnieszka BRYŁA-CRUZ1F00:23:40UMCS Biega
92Karol ŁUCZKO1M00:23:43 
93Weronika DĄBSKA1F00:23:45 
94Krzysztof MARCINEK3M00:23:45PZU Sport Team
95Przemysław WÓJTOWICZ1M00:23:47 
96Hubert BOJANKOWSKI1M00:23:48 
97Katarzyna WOŹNIAK6F00:23:49 
98Andrzej PACEK2M00:23:50 
99Sławomir JURASZEWSKI2M00:23:57 
100Paweł MULARCZYK11M00:23:57 
101Zbigniew SIEDLACZEK12M00:24:06 
102Agnieszka DUDA1F00:24:09 
103Joanna SMAROŃ1F00:24:13 
104Tomasz KWIATKOWSKI3M00:24:15UMCS Biega
105Artur LESZCZYŃSKI1M00:24:16 
106Jacek KRZESZOWIEC3M00:24:16 
107Magdalena ŁOZOWSKA1F00:24:22 
108Jakub EL-SABARI1M00:24:25 
109Paulina CZAPKOWSKA1F00:24:26UMCS Biega
110Grzegorz KUDREJ3M00:24:31 
111Michal GOLUCH1M00:24:32 
112Ryszard ŁADOŃSKI1M00:24:32Pro-Run Wrocław
113Wojciech SOCHA5M00:24:35 
114Damian WÓJCICKI19M00:24:41 
115Mariusz TRĘBACZ1M00:24:43WILKI Koszalin
116Lukasz PUDLO1M00:24:49 
117Rafał ŁUKANTY1M00:24:51 
118Aleksandra SZYMANEK1F00:24:52 
119Artur GRESER1M00:24:58 
120Piotr SOBIECH3M00:25:02 
121Bartłomiej ROGOWSKI1M00:25:12 
122Paweł BUTRYŃSKI19M00:25:12
123Artur NIEMIERSKI1M00:25:14 
124Karol WARUSZEWSKI1M00:25:16BIEGAJĄCY TCZEW
125Rafał CZESZEWSKI1M00:25:21ANIRO Run Team
126Tadeusz JAKUBCZYK1M00:25:29 
127Michal ERAZMUS1M00:25:35 
128Dariusz WALCZYNA1M00:25:36Klub InO STOWARZYSZE
129Paweł MARKIEWICZ2M00:25:37 
130Sebastian KRĘGIEL1M00:25:38 
131Renata MARZEC2F00:25:38 
132Agnieszka KALINOWSKA2F00:25:40 
133Maciej SOKOŁOWSKI3M00:25:41 
134Jerzy DROZD1M00:25:42 
135Zbigniew TARKOWSKI1M00:25:47 
136Leszek BOJARSKI1M00:25:47 
137Katarzyna PACEK1F00:25:48 
138Paweł PAWLUK3M00:26:00 
139Barbara NIEWCZAS1F00:26:01 
140Paulina Agnieszka BARTNIK8F00:26:02 
141Antoni TOMASZEWSKI1M00:26:12 
142Michał Mieczysław GÓRA2M00:26:18 
143Ula FOLTYN2F00:26:20 
144Małgorzata MAZUREK12F00:26:31 
145Kamil BACZEWSKI2M00:26:35 
146Krzysztof ŻYGADŁO1M00:26:37 
147Kryspin KUŚNIERZ1M00:26:37 
148Monika OSYPIUK3F00:26:42 
149Kacper PROKOP2M00:26:43 
150Maciej OBCOWSKI1M00:26:44 
151Rafal WALCYK1M00:26:46UMCS Biega
152Witold OLCZAK2M00:27:00UMCS Biega
153Agnieszka PISKORSKA1F00:27:05 
154Aleksandra KUS1F00:27:14 
155Monika BODZAK1F00:27:14 
156Małgorzata DYŚ1F00:27:16Stay Insane
157Natalia PIETRZYK1F00:27:16 
158Bartłomiej BEHMKE1M00:27:16 
159Sławomir DOBROWOLSKI2M00:27:19 
160Iwona STEC1F00:27:26 
161Marek NAUMIUK1M00:27:28 
162Marek SZPANOWSKI1M00:27:32 
163Dorota Monika KOCIUBA1F00:27:36 
164Тимофей СУХАРЕВ1M00:27:39 
165Weronika RUMIŃSKA1F00:27:39 
166Elzbieta SNOPEK2F00:27:43 
167Barbara SZMYT1F00:27:48Klub InO STOWARZYSZE
168Mateusz DOBEK4M00:27:50 
169Aldona Patrycja NOWICKA2F00:27:51UMCS Biega
170Jerzy PŁUSA1M00:27:54 
171Tomasz SZULC1M00:27:54 
172Katarzyna NIEMIEC1F00:27:54 
173Andrii KUSHNIR1M00:28:00 
174Jarek IŻYCKI1M00:28:06 
175Monika SOBIECH1F00:28:09 
176Agnieszka GUSTAW2F00:28:11PZU Sport Team
177Joanna SIDOR1F00:28:12 
178Krzysztof WINIARSKI1M00:28:12 
179Anna KIERUZALSKA1F00:28:14 
180Radosław KAKOWSKI1M00:28:21 
181Aggie CHYLINSKA2F00:28:32 
182Sylwia PIŃCZUK3F00:28:33 
183Marcin KACZYŃSKI3M00:28:34 
184Grzegorz DEPTA1M00:28:34 
185Tobiasz CAŁUCH1M00:28:35 
186Mikołaj Oskar CZERSKI1M00:28:36 
187Iwo SAWA1M00:28:38 
188Paulina CHYĆKO1F00:28:41Maratończyk Poznań
189Piotr WIADEREK1M00:28:47Pędzące Żółwie
190Łukasz SZYMANEK1M00:28:50 
191Przemysław ALBINIAK1M00:28:54WYMIATACZE
192Krzysztof WOŹNIAK1M00:28:54 
193Tomasz SOCHA1M00:28:59 
194Magdalena WIERZBICKA8F00:29:00 
195Tomasz SZEWCZYK1M00:29:00Naprzód Młociny
196Aleksandra MAZUREK1F00:29:05 
197Wojciech WOŁOSZUN1M00:29:14 
198Slawomir GLAZ1M00:29:17Polish Runners Club Ireland
199Joanna KUŚNIERZ1F00:29:25 
200Tomasz BIEDACHA2M00:29:27 
201Jolanta SMARŻ1F00:29:29 
202Grzegorz HRYCIUK1M00:29:38 
203Michał ABRAMIUK1M00:29:38 
204Paweł WÓJTOWICZ3M00:29:39 
205Karolina JACHIMOWICZ1F00:29:49 
206Barbara BRZEZIŃSKA1F00:29:55 
207Monika NIEDZIELSKA1F00:29:58 
208Dariusz Piotr SZAFRAN4M00:30:02 
209Marta WATA1F00:30:03 
210Pawel ROSIAK1M00:30:05 
211Aleksandra JAKUBCZYK1F00:30:11 
212Bartosz SZCZEPANIUK1M00:30:18Dream Run
213Maria CICHOCKA1F00:30:24Vege Runners
214Jarosław BĘDKOWSKI1M00:30:26 
215Renata IZDEBSKA2F00:30:30 
216Łukasz JASIŃSKI1M00:30:36UMCS Biega
217Tomasz BIELECKI4M00:30:36 
218Igor JURASZEWSKI2M00:30:39 
219Ewa IZDEBSKA1F00:30:44 
220Fiona EASTHAM1F00:30:52Chorley Runners
221Agnieszka ŻURANIEWSKA1F00:30:59Nudne Piątki
222Witold SNOPEK1M00:31:02 
223Mark ROSE1M00:31:05Holme Pierrepont RC
224Jenny MYERS1F00:31:06 
225Ewelina BERLIŃSKA2F00:31:07UMCS Biega
226Katarzyna NAZARUK3F00:31:11 
227Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI1M00:31:25 
228Dorota SIERECKA1F00:31:41Team ZabieganeDni
229Patrycja WILCZYŃSKA1F00:31:42 
230Ника СУХАРЕВА1F00:31:51 
231Patrycja ŁUKANTY1F00:31:53 
232Piotr MORAWSKI4M00:32:09 
233Małgorzata DUZIAK1F00:32:10 
234Natalia RZEWUSKA1F00:32:13 
235Joanna BORK1F00:32:25 
236Ewa ŁADOŃSKA1F00:32:50 
237Iwona SALIŃSKA1F00:33:04 
238Joanna LASZKIEWICZ1F00:33:29Vege Runners
239Natalia KRAWCZYK1F00:33:30 
240Damian WOJCIESZEK1M00:33:31ITMBW Kraków
241Tomasz KUBASIK1M00:33:52Kubasik Team
242Anna KUBASIK1F00:33:52Kubasik Team
243Włodzimierz JAMROZ1M00:33:53 
244Iwona Ewa PŁUSA1F00:34:03 
245Jolanta BESZCZYŃSKA1F00:34:10 
246Maciej POSYNIAK1M00:34:13 
247Kinga PANASIUK-GARBACZ1F00:34:16 
248Klaudia JARGILO1F00:34:16 
249Krzysztof POSYNIAK1M00:34:19 
250Filip ŚMIECHOWICZ1M00:34:30Stay Insane
251Kajetan ŚMIECHOWICZ1M00:34:30Stay Insane
252Ewelina ZAWADZKA1F00:34:33 
253Katarzyna FICEK1F00:34:43 
254Маргарита БАЛУШКИНА1F00:35:31 
255Alicja Teresa WRZOSEK1F00:35:43Biegam bo lubie Gdynia
256Magda OLECH3F00:36:25 
257Lucyna WARUSZEWSKA1F00:37:11BIEGAJĄCY TCZEW
258Katarzyna DEPTA2F00:37:16 
259Martyna NIEDZIELSKA1F00:38:05KS Posnania
260Janusz T. WIŚNIEWSKI2M00:39:12WPRunning
261Iwona PRÓCHNIEWICZ1F00:39:31 
262Joanna KUBIAK1F00:39:55 
263Jerzy HILLER1M00:39:59Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe
264Adam DYBOWSKI1M00:40:21 
265Wojtek KRAWCZYK1M00:40:35 
266Anita WIATR1F00:42:03 
267Ewa SOKOŁOWSKA4F00:43:34 
268Anna KOZIEŁ6F00:44:04 
269Jadwiga SIKORA2F00:48:13 
270Anna DYBOWSKA3F00:49:09 
271Janek SZYMUŚ1M00:49:18 
272Sebastian WOJCIECHOWSKI1M00:49:20Vege Runners
273Katarzyna DOBEK1F00:49:50 
274Alicja NOWOGRODZKA2F00:56:30 
275Urszula OLCZAK1F00:57:37