parkrun Olsztyn 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Paweł PSZCZÓŁKOWSKI3M00:15:28PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
2Daniel MIKIELSKI47M00:16:00 
3Wiktor KUJAWA10M00:16:03 
4Rafał WIŚNIEWSKI1M00:16:15 
5Grzegorz KŁOS1M00:16:39 
6Krzysztof BRĄGIEL3M00:16:40 
7Sławomir KALISKI2M00:16:53 
8Łukasz SZWAJ5M00:17:10Team Kopeć
9Mikołaj RACZYŃSKI1M00:17:24Vege Runners
10Paweł PACHOLEC4M00:17:33Endure Team
11Michał WOJNOWSKI1M00:17:42DREAM TRI TEAM
12Jacek Piotr SZYMAŃCZUK1M00:17:43Naramowice Biegają
13Sergey SAMSONOV4M00:17:43 
14Sebastian WOJCIECHOWSKI1M00:17:46Vege Runners
15Witek MIKIELSKI8M00:17:52 
16Tomasz WOŹNIAK1M00:17:54URWIS BIEGA
17Krystian KALITA50M00:18:07
18Maciej KRAJEWSKI1M00:18:10 
19Sebastian SZYMAŃSKI1M00:18:10 
20Marek CHOŁOTA1M00:18:12Biegowyswiat.pl
21Robert NAJDZION3M00:18:21 
22Dariusz PIECZARKA9M00:18:26 
23Grzegorz GULIŃSKI7M00:18:30 
24Marcin KURP1M00:18:32 
25Damian RUDOWSKI1M00:18:32PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
26Arkadiusz KASPERSKI1M00:18:34 
27Robert Józef GŁOWACKI18M00:18:34Sokół TEAM
28Wojciech WDOWIAK82M00:18:37 
29Przemysław NAWOJCZYK2M00:18:37 
30Łukasz PRUSIK2M00:18:41 
31Krzysztof SOKÓŁ2M00:18:43Sokół TEAM
32Kuba JAKUBOWSKI1M00:18:47Najmowicz Triathlon
33Norbert KACZAN4M00:18:49PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
34Marcin DĘBOWSKI62M00:18:49Są Wolniejsi
35Łukasz SIATKOWSKI2M00:18:52 
36Eliza GALIŃSKA1F00:18:53 
37Michał TRAPP1M00:18:55 
38Tomasz FIEODOROW8M00:18:57 
39Daniel GODLEWSKI5M00:18:57 
40Marcin KASPROWICZ1M00:18:59Rozbiegane Działdowo
41Piotr BOGUSZ17M00:19:02 
42Maciej TRUDNOWSKI5M00:19:03PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
43Rafał NOJMAN5M00:19:03Są Wolniejsi
44Rafał SZCZECINA1M00:19:06IŁAWA BIEGA
45Marek GALIŃSKI1M00:19:06 
46Mirosław CYDZIK1M00:19:07URWIS BIEGA
47Andrzej SZOT7M00:19:07 
48Janusz POPKO1M00:19:08Najmowicz Triathlon
49Sławomir FOREMSKI1M00:19:10Toruński Klub Triathlonowy
50Andrzej ZIEJA5M00:19:10Skazani na sukces
51Marcin SZTYBÓR1M00:19:12PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
52Paweł KOTLARZ1M00:19:12Byledobiec Anin
53Krzysztof ŻYJEWSKI9M00:19:13 
54Piotr BIAŁEK6M00:19:14
55David BOVILL1M00:19:15CSSC Sports & Leisure
56Andrzej Jacek RUDZIŃSKI5M00:19:16 
57Marcin KURP1M00:19:17 
58Robert PINIEWSKI2M00:19:17PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
59Tomasz RAK4M00:19:20PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
60Tomasz MAZUROWSKI1M00:19:20PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
61Krzysztof KAROLEWSKI1M00:19:20 
62Michał LIPSKI36M00:19:20 
63Rafał CYRKLER1M00:19:22Są Wolniejsi
64Szymon SAWICKI2M00:19:23 
65Krystian LORYCH1M00:19:26Biegun OCR Team
66Szymon MICH1M00:19:26 
67Waldemar KOWALSKI1M00:19:28 
68Dariusz PAPUGA1M00:19:29Zadyszka Oświęcim
69Łukasz KLAŚ1M00:19:30Nudne Piątki
70Tomasz HERMANN57M00:19:31Są Wolniejsi
71Grzegorz RUTKOWSKI2M00:19:33 
72Marcin OLENDER5M00:19:34 
73Piotr ALEKSIEJUK1M00:19:37Najmowicz Triathlon
74Mariusz ROKITA2M00:19:38RockyRUN
75Kamil PIŁAT7M00:19:38 
76Kamil WOŁOSEWICZ1M00:19:40 
77Piotr TYC11M00:19:41ZETO Software team
78Szymon LIPIŃSKI1M00:19:42 
79Ireneusz MISIAK4M00:19:42ZETO Software team
80Piotr KUCHARCZYK1M00:19:43 
81Maciek MIKITA2M00:19:47 
82Marek MACULEWICZ1M00:19:50 
83Piotr BRZOZOWSKI3M00:19:50 
84Jacek WOLIŃSKI1M00:19:53PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
85Dominik BERNACIAK1M00:19:54 
86Dominik KACZOROWSKI1M00:19:54ZETO Software team
87Mariusz WITKOWSKI82M00:19:54Są Wolniejsi
88Jarosław SŁOWIK25M00:19:54Są Wolniejsi
89Łukasz WIKIERSKI1M00:19:54Wielkopolscy Biegacze
90Artur ZIENTEK8M00:19:55 
91Andrzej SOKAL1M00:19:56 
92Fabian CLAJOT29M00:19:56 
93Piotr STARKOWSKI1M00:19:56 
94Marcin WOLFF2M00:19:57 
95Sebastian WORNOWSKI89M00:19:57 
96Arkadiusz Tomasz GRUDZIŃSKI1M00:19:57 
97Adam KIEWISZ48M00:19:57Są Wolniejsi
98Marcin SZTURA2M00:20:02 
99Tomasz BORYS2M00:20:03 
100Patryk GRABOWSKI4M00:20:04 
101Ryszard KUCZKOWSKI13M00:20:08 
102Sebastian HOLENDER5M00:20:10Billennium
103Jakub SOKÓŁ1M00:20:13 
104Marek SZPENDOWSKI5M00:20:13Skazani na sukces
105Mariusz BRZEZIŃSKI23M00:20:14Są Wolniejsi
106Krzysztof PRĘDOTA1M00:20:15Trucht Tarchomin Team
107Tomek PŁODZICKI2M00:20:16IŁAWA BIEGA
108Michał NOWAK2M00:20:16Sokół TEAM
109Robert WDOWIAK3M00:20:17 
110David FAVEEUW40M00:20:18 
111Mateusz TKACZUK1M00:20:19 
112Krzysztof KOWALSKI25M00:20:19TatoBiega
113Bartosz PLISZKA1M00:20:20 
114Andrzej DADASIEWICZ17M00:20:22 
115Maciej PŁONOWSKI3M00:20:22 
116Adam ANGIELCZYK3M00:20:24 
117Jacek NADULSKI6M00:20:24Team Kopeć
118Paweł JURKIEWICZ69M00:20:25 
119Piotr WOJCIECHOWSKI15M00:20:26 
120Grzegorz BARAN1M00:20:27 
121Frederic MOUNIER3M00:20:27 
122Sebastian BIAŁECKI1M00:20:28 
123Agnieszka KIJAK3F00:20:32 
124Leszek KOZICZ1M00:20:33Tarnowo Podgórne Biega
125Krzysztof PIETKIEWICZ2M00:20:34Chciałbym dodać klub
126Łukasz KOWALEWSKI1M00:20:35 
127Krzysztof MICHALAK8M00:20:36 
128Grzegorz Paweł NOWAK1M00:20:37parkrun tourists Poznań
129Przemysław KOZAK1M00:20:37PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
130Miłosz LENART1M00:20:38Drużyna ML
131Mariusz GUTMAŃSKI1M00:20:40Team Kopeć
132Grzegorz KOWALSKI1M00:20:41 
133Oskar JAGIELSKI17M00:20:42WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM
134Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI1M00:20:42 
135Andrzej KLACH6M00:20:43 
136Mateusz MERCIK1M00:20:44#YOLOTEAMKRK
137Maciej MIELĘCKI1M00:20:46 
138Daniel RUDSZEWSKI33M00:20:46JONKOWO BIEGA
139Szymon FIEDOROW1M00:20:46 
140Tomasz LIPKA4M00:20:47 
141Karol Michał CHOTYNIEC15M00:20:47 
142Paweł LEMPASZEK4M00:20:48 
143Jerzy NIEWDZIĘCZNY16M00:20:49Są Wolniejsi
144Robert NAGORSKI12M00:20:50Herne Hill Harriers
145Klaudia JAKUBOWSKA9F00:20:50PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
146Paweł MILEWSKI5M00:20:50 
147Maciej RAMOTOWSKI2M00:20:51 
148Marcin TRONIARZ1M00:20:51 
149Tomasz JARCZYK4M00:20:52 
150Artur Dominik PABJAŃCZYK17M00:20:54Billennium
151Jacek BRAMOWICZ1M00:20:55 
152Andrzej WYRZYKOWSKI3M00:20:55Biegowyswiat.pl
153Bernard LARYSZ3M00:20:57 
154Rafał BUJNOWSKI2M00:20:58Grupa Biegowa parkrun Warszawa
155Miłosława WASIAK3F00:20:59PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
156Cezary BORKO1M00:20:59Najmowicz Triathlon
157Przemysław WŁODARSKI1M00:20:59 
158Michał PIETRZAK4M00:21:01 
159Marek MAJEWSKI78M00:21:02Skazani na sukces
160Daniel MITKOWSKI3M00:21:02AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl
161Leszek SZCZĘSNY1M00:21:03 
162Andrzej PRUSIK20M00:21:04 
163Daniel KRASICKI1M00:21:04 
164Łukasz Mirosław SAWICKI3M00:21:05 
165Daniel KOTYRBA5M00:21:06 
166Tomasz SCHOENROCK1M00:21:08 
167Jarosław ŚLIWCZYŃSKI2M00:21:08 
168Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:21:10Biegamyrazem.pl
169Aleksandra KIŚLAK-MALINOWSKA12F00:21:12
170Łukasz MATYJEWICZ1M00:21:14 
171Marcin WASZKIEWICZ50M00:21:15Są Wolniejsi
172Bartosz GRUCELA33M00:21:15 
173Michał ZIÓŁKIEWICZ2M00:21:15Skajbiegacze
174Zbigniew KOSIŃSKI1M00:21:18 
175Mateusz KUCZ3M00:21:19 
176Bartosz WEINERT1M00:21:20 
177Adrian SAROL2M00:21:20 
178Dominik Paweł MACIOŁ7M00:21:23 
179Dariusz NIEDZIELSKI1M00:21:26Vege Runners
180Andrzej FOTSCHKI21M00:21:27 
181Przemysław ZIELIŃSKI55M00:21:28WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM
182Robert KACZOROWSKI12M00:21:29Skazani na sukces
183Piotr FIEODOROW8M00:21:29Perth Road Runners
184Bartosz FOTSCHKI19M00:21:30 
185Bogdan LECH14M00:21:30 
186Artur LESZEK2M00:21:32 
187Krzysztof LITWINIUK1M00:21:33 
188Michał WILMOWICZ11M00:21:33 
189Paweł KUJAWA1M00:21:33 
190Jarosław BIAŁEK29M00:21:34 
191Sebastian Marek WODNIAK1M00:21:35PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
192Maciej PTASZNIK1M00:21:38Dogoń Grodzisk Mazowiecki
193Dariusz TANAJEWSKI8M00:21:39Spartanie Dzieciom
194Joanna BARTKOWSKA1F00:21:40Klub Maratonski UMK Torun
195Katarzyna LIPNICKA1F00:21:41PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
196Piotr SZCZEPANIAK71M00:21:42Są Wolniejsi
197Adam ŁAPIŃSKI2M00:21:43AikiRunners
198Anna KIEZIK10F00:21:45Skazani na sukces
199Tomasz PANIKOWSKI10M00:21:46Team Kopeć
200Miłosz PAWLAK21M00:21:47 
201Karolina KARCZEWSKA1F00:21:47 
202Mariusz CIESIELSKI15M00:21:47 
203Marek MIKIELSKI12M00:21:47 
204Jarosław GLINICKI1M00:21:49Trucht Tarchomin Team
205Kasia GAWRYŚ1F00:21:51PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
206Mariusz DĄBROWSKI3M00:21:51 
207Dariusz WYSOCKI2M00:21:53 
208Tadeusz GŁUPCZYK1M00:21:53100 Marathon Club Polska
209Michał SUŁKOWSKI1M00:21:54 
210Maja ROKITA2F00:21:55RockyRUN
211Krzysztof PLUCIŃSKI7M00:21:55 
212Dariusz PROKOPCZUK1M00:21:56Najmowicz Triathlon
213Krzysztof ŚMIECH2M00:21:57PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
214Bartosz BONK1M00:21:58PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
215Dawid LIPSKI1M00:21:58 
216Radosław Krzysztof PIOR1M00:21:58Frauenburg Gangsters
217Magdalena BURANDT1F00:21:59Najmowicz Triathlon
218Jan GROCHOWSKI50M00:22:00WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM
219Maria PIÓRO1F00:22:01BIEGAJĄCY TCZEW
220Sebastian CHROSTWSKI16M00:22:02 
221Stanisław PACHOLEC6M00:22:04 
222Anna KAROLEWSKA1F00:22:08PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
223Daniel BŁASZKIEWICZ2M00:22:08 
224Sebastian DŁUGIŃSKI1M00:22:09 
225Andrzej JERSZEWSKI2M00:22:09Są Wolniejsi
226Małgorzata MAKOWSKA8F00:22:09Są Wolniejsi
227Marek STRADOMSKI9M00:22:10Są Wolniejsi
228Radosław STYPUŁKOWSKI8M00:22:11 
229Adam GOŁOTA1M00:22:12 
230Krzysztof BARCZEWSKI2M00:22:13Lecimy Tutej
231Filip SUROWIAK1M00:22:13 
232Marcin CZUSZEL1M00:22:19 
233Michalina POLAK25F00:22:20 
234Jakub ZAREMBA14M00:22:21 
235Karol TUMIALIS2M00:22:22 
236Tomasz Michał ROSZKOWSKI1M00:22:22Warszawa Natolin Zachodni
237Jarosław LUDWISZEWSKI4M00:22:23 
238Kamil ŻMUDZIŃSKI3M00:22:24 
239Paweł STEMPIŃSKI10M00:22:24 
240Ela CIEŚLA1F00:22:25Biegające Małżeństwo
241Beata WOJCIECHOWSKA2F00:22:25 
242Wojciech PIASECKI3M00:22:26 
243Piotr BOROWIECKI1M00:22:27 
244Mateusz BOGORODZ1M00:22:28 
245James EDEN1M00:22:28Stockport Tri Club
246Błażej ŻARCZYŃSKI2M00:22:29 
247Aleksander SYDORUK6M00:22:29 
248Przemysław ŁUCKO6M00:22:33 
249Sławomir KONIECZNY1M00:22:33 
250Gracjan ŻYLIŃSKI1M00:22:34 
251Łukasz WIŚNIEWSKI1M00:22:35Rozbiegane Działdowo
252Kamil KAIM1M00:22:36 
253Edyta SKROCKA3F00:22:39 
254Robert ZIELIŃSKI1M00:22:42Luboński Klub Biegacza
255Zbigniew OLSZEWSKI3M00:22:42Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
256Leszek KOWALCZUK3M00:22:43Biegamyrazem.pl
257Zbigniew KORDUŁA1M00:22:44 
258Maciej ZAJĄC1M00:22:44 
259Tomasz KISIELIŃSKI3M00:22:44 
260Monika CHODYNA1F00:22:46Najmowicz Triathlon
261Joanna MELLER8F00:22:46 
262Wojciech MELLER7M00:22:47 
263Martyna OSOWIECKA1F00:22:48 
264Karol MRÓZ1M00:22:49 
265Sylwia SOWA-OKRASA1F00:22:49Dogoń Grodzisk Mazowiecki
266Jarosław CIEŚLA1M00:22:50Biegające Małżeństwo
267Kazimierz Łukasz TRZYBULSKI1M00:22:51 
268Alicja FILIPEK3F00:22:55 
269Rafał CHOJNOWSKI4M00:22:55Lecimy Tutej
270Phillip KEMP1M00:22:56 
271Radosław KOLASA17M00:22:56 
272Wojciech BERNASZUK5M00:22:57 
273Adam OŚKO2M00:22:58 
274Zbigniew WOJCIECHOWSKI25M00:22:58 
275Anna MAŃKOWSKA5F00:22:59 
276Marta MILLER4F00:23:00PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
277Robert NIKO3M00:23:01 
278Piotr FIEODOROW1M00:23:03 
279Iwona PAPUGA1F00:23:03Zadyszka Oświęcim
280Andrzej KOWALCZYK46M00:23:05PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
281Paweł TUCZYŃSKI32M00:23:07 
282Grzegorz GRABOWSKI46M00:23:08Są Wolniejsi
283Aldona TRZEBIATOWSKA2F00:23:08 
284Mirek MIKITA36M00:23:08Są Wolniejsi
285Gabriel CHOJNOWSKI5M00:23:09 
286Wacław DZIEWULSKI1M00:23:12 
287Ewelina SZWAJOREK1F00:23:12PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
288Robert RĘKAWIECKI2M00:23:12URWIS BIEGA
289Łukasz ŁANIEWSKI1M00:23:15PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
290Maciej WIŚNIEWSKI17M00:23:15 
291Ewa CHEŁCHOWSKA2F00:23:16 
292Dorota PADUSZYŃSKA2F00:23:18PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
293Mateusz CHEŁCHOWSKI2M00:23:18 
294Marcin WIELOPOLSKI2M00:23:21Sokół TEAM
295Wioletta KASPROWICZ1F00:23:21Rozbiegane Działdowo
296Leszek SŁAWUSZEWSKI1M00:23:22 
297Łukasz ZUBKIEWICZ1M00:23:22Są Wolniejsi
298Radosław DZIRBA1M00:23:22Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
299Małgorzata Joanna BARYŁA19F00:23:23PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
300Anita MALISZEWSKA2F00:23:24 
301Tomasz ŁAZICKI3M00:23:24 
302Przemek ZAWADZKI1M00:23:24 
303Magdalena KURSZEWSKA3F00:23:24 
304Robert PODLASIAK1M00:23:26Rysio Team
305Patryk STAŃKO8M00:23:27 
306Jan KŁOS1M00:23:28URWIS BIEGA
307Jacek MAJDAŃSKI13M00:23:28 
308Paweł Piotr PAWLAK27M00:23:29 
309Eliza POŁEĆ27F00:23:29 
310Robert WRZOCHALSKI7M00:23:29 
311Dorota BRONAKOWSKA22F00:23:30 
312Andrzej BRONAKOWSKI3M00:23:31 
313Michał LEŃSKI6M00:23:31 
314Ewa CHEĆKO31F00:23:35Są Wolniejsi
315Eliza MATWIEJCZUK49F00:23:39 
316Adam DOLIWA44M00:23:41 
317Róża HARENDA32F00:23:42 
318Kamila MICHALAK1F00:23:44 
319Michał ZAŁĘCKI1M00:23:45LOTOS Running Team
320Leszek DULKO1M00:23:45 
321Rafał BIELIŃSKI1M00:23:46 
322Olga NARUSZEWICZ20F00:23:46 
323Marcin STRADOMSKI19M00:23:46Są Wolniejsi
324Paweł MIKIELSKI7M00:23:50 
325Mateusz KISZŁO3M00:23:51 
326Jacek CAŁKA4M00:23:51 
327Bartosz WALENCIK1M00:23:51Bristol and West AC
328Waldemar HYPŚ2M00:23:52 
329Szymon KARWACKI1M00:23:52 
330Jerzy SIWIŃSKI7M00:23:53 
331Wojciech KAŁAPUS9M00:23:53 
332Benedykt KWAŚNIEWSKI19M00:23:53 
333Justyna ZIELIŃSKA1F00:23:55 
334Krys ZAK8M00:23:55 
335Agnieszka ROGULSKA-SŁOMIŃSKA3F00:23:56 
336Paweł PAWLUKIEWICZ1M00:23:57 
337Joanna GĄSIOREK7F00:23:58JONKOWO BIEGA
338Agnieszka ŻABIŃSKA-NABI1F00:23:59Klub Maratonski UMK Torun
339Aleksandra LASOTA1F00:24:03 
340Leszek LESINSKI6M00:24:06 
341Mike MCCALLAN3M00:24:07Finch Coasters
342Patryk ROZPĘDOWSKI1M00:24:08 
343Marzena DADASIEWICZ29F00:24:08 
344Piotr Jakub LUBIEJEWSKI8M00:24:08 
345Piotr MENDALKA11M00:24:10WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM
346Magda KUŁAKOWSKA4F00:24:12PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
347Anna ZIELIŃSKA1F00:24:15 
348Marcin Oskar BŁASZCZYK1M00:24:16 
349Aneta CAŁKA13F00:24:18Są Wolniejsi
350Anna OSTROMECKA1F00:24:18 
351Pairoj WORAVETCHVIJIT16M00:24:18 
352Andrzej BOGUCKI6M00:24:19 
353Danuta MIKIELSKA43F00:24:21 
354Agata LECEWICZ13F00:24:22Są Wolniejsi
355Maciej BĄKOWSKI1M00:24:23 
356Iwona Anna RADZIEWICZ14F00:24:24PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
357Mieczysław BEJNAR63M00:24:24 
358Ryszard KACZOROWSKI90M00:24:25Skazani na sukces
359Paulina SADRINA1F00:24:26PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
360Mariusz MÓWIŃSKI2M00:24:26RUNNERS TEAM JABŁONNA
361Joanna KOZŁOWSKA6F00:24:27 
362Ewa CZARNECKA5F00:24:27WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM
363Karolina KUŹMYCHA10F00:24:29BIEG NA 6 ŁAP
364Karol JABŁOŃSKI1M00:24:31PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
365Waldemar NADOLSKI1M00:24:31 
366Bartosz SALIŃSKI1M00:24:32 
367Maciej DUBANOWSKI1M00:24:32 
368Krzys LUKASZEWSKI1M00:24:33 
369Andrzej BANACH1M00:24:34Lecimy Tutej
370Mateusz DERLECKI1M00:24:34 
371Kamil NOWAK1M00:24:35Sokół TEAM
372Paweł CHWIETCZUK1M00:24:36 
373Thibaut DETROZ1M00:24:38 
374Piotr PALTIAN73M00:24:38Są Wolniejsi
375Przemysław RUTKOWSKI1M00:24:38 
376Tomasz JABŁOŃSKI1M00:24:38PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
377Joanna SMAROŃ1F00:24:39 
378Tomasz POROWSKI53M00:24:40 
379Sebastian ROSA4M00:24:40 
380Jan NIEŚCIÓR2M00:24:41 
381Sebastian JANKOWSKI3M00:24:42 
382Joanna SZONERT1F00:24:45Bracknell Forest Runners
383Magdalena PIOTROWSKA1F00:24:47Mazury Fitness
384Stanisław GUZOWSKI32M00:24:49Są Wolniejsi
385Elżbieta CIEĆKO16F00:24:50Są Wolniejsi
386Jackie ROBINSON1F00:24:50Tiptree Road Runners
387Mikołaj CUDNOWSKI1M00:24:51 
388Marta Maria GROSZ1F00:24:54 
389Szymon MICHALAK1M00:24:54 
390Krzysztof DĄBROWSKI1M00:24:55 
391Łukasz ZAPADKA2M00:24:55 
392Izabela BIAŁOUSZ4F00:24:56PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
393Joanna SZTEJKA1F00:24:58Kutno Biega
394Ian COLEMAN1M00:25:00Colchester Harriers AC
395Jacek BAJNO5M00:25:01 
396Dominika HANUSEK10F00:25:01 
397Tosiaczek Wercia KUCHARSKA2F00:25:01 
398Marta KOCHALSKA1F00:25:01 
399Wioletta, Edyta KOZDRÓJ2F00:25:03Dogoń Grodzisk Mazowiecki
400Jan DOLIWA6M00:25:05WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM
401Martyna MĄKOSA1F00:25:07BIEGAJĄCY TCZEW
402Andrzej PAŁAC1M00:25:07 
403Maciej LIGOCKI3M00:25:08Mazury Fitness
404Kamil BOROWSKI1M00:25:08PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
405Dorota WOJCIECHOWSKA1F00:25:08Dogoń Grodzisk Mazowiecki
406Eliasz RAFALSKI1M00:25:09 
407Marcin KUCHCIŃSKI6M00:25:10 
408Ben ALBERTS1M00:25:10 
409Ryan ALBERTS1M00:25:11 
410Michał KWIATKOWSKI1M00:25:12 
411Monika WILCZEWSKA1F00:25:13 
412Eliza BUJNOWSKA1F00:25:16 
413Aneta PLASZEWSKA3F00:25:17PZU Sport Team
414Jarosław KOPYŚĆ6M00:25:17PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
415Ewelina DRĘŻEK1F00:25:19
416Mariusz ŻYWIEC2M00:25:23 
417Jerzy PŁUSA1M00:25:26 
418Łukasz FABISIAK1M00:25:27 
419Krzysztof POLAK1M00:25:29 
420Ewa MÓWIŃSKA1F00:25:30RUNNERS TEAM JABŁONNA
421Dariusz CHMIELEWSKI2M00:25:30 
422Wojciech BORYS SP102M00:25:30 
423Arkadiusz OSSOWSKI1M00:25:31Runeda
424Neil DAVIDSON1M00:25:32 
425Łukasz DERDZIAK2M00:25:34 
426Andrzej PILSKI21M00:25:37Barefoot Runners Society - UK
427Krzysztof METERA3M00:25:37 
428Justyna JACHACY-MAJEWSKA29F00:25:40Skazani na sukces
429Wiesława Maria ANTONIAK3F00:25:40 
430Anna TUCZYŃSKA43F00:25:46 
431Victor DE TRAVERSAY13M00:25:48 
432Aneta PROKOPOWICZ4F00:25:54
433Małgorzata BOROWSKA6F00:25:55 
434Wojciech RYSZKA1M00:25:55 
435Robert PAULINEK1M00:25:56 
436Marta Aniela MURAWSKA3F00:25:58 
437Katarzyna BIAŁEK19F00:25:59 
438Rafał ZAPADKA3M00:26:00 
439Andrzej KOWALEWSKI1M00:26:00ZETO Software team
440Małgorzata OLSZEWSKA1F00:26:01PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
441Leszek CUDNOWSKI1M00:26:06 
442Anna TOMCZYK9F00:26:06 
443Dorota SERAFIN2F00:26:06BIEGAJĄCY TCZEW
444Katarzyna Maria MARTYNIUK9F00:26:07 
445Paulina WARDAK1F00:26:08Skajbiegacze
446Philip JACKSON1M00:26:11Pickering RC
447Helena JARCZYK2F00:26:12 
448Kamil ZIELIŃSKI2M00:26:12#GPnS
449Anna PLUCIŃSKA-FURGAŁ70F00:26:12 
450Ewa ŻUKOWSKA1F00:26:17 
451Przemysław SZARLIK1M00:26:17 
452Jadwiga CHEĆKO-ZAREMBA11F00:26:19Są Wolniejsi
453Maciej OBCOWSKI1M00:26:19 
454Monika KONOPKA1F00:26:21Są Wolniejsi
455Barbara Anna NIEWDZIĘCZNA30F00:26:22Są Wolniejsi
456Agnieszka PAWLAK1F00:26:23 
457Bartłomiej Wojciech ZIMNY1M00:26:24WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM
458Justyna GALEWSKA4F00:26:25 
459Marcin SULKOWSKI1M00:26:25ZETO Software team
460Marek KISIELIŃSKI1M00:26:26 
461Piotr BIALEK1M00:26:27 
462Marlena SIENIAKOWSKA16F00:26:27 
463Piotr JANKOWSKI1M00:26:27 
464Dorota DROZDZ1F00:26:28 
465Edyta KUNDA2F00:26:29 
466Aleksandra SIDOROWICZ1F00:26:29Są Wolniejsi
467Tadeusz GULBICKI1M00:26:30 
468Anna PĄCZYŃSKA6F00:26:31 
469Maxime DE TRAVERSAY51M00:26:32 
470Krzysztof PĄCZYŃSKI2M00:26:32 
471Agnieszka HRYNIEWICKA3F00:26:33PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
472Mirosław KACPERSKI1M00:26:33Vege Runners
473Leszek DOBOSZ2M00:26:34WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM
474Krzysztof PODBIELSKI1M00:26:36AikiRunners
475Wojtek KRASZEWSKI1M00:26:37 
476Agata OKRASZEWSKA1F00:26:41ZETO Software team
477Maciej POGORZELSKI1M00:26:42Straszyn Biega
478Włodzimierz SUCHOCKI1M00:26:44 
479Marcin PAWLIKOWSKI2M00:26:45 
480Monika KASZAŁOWICZ3F00:26:46ZETO Software team
481Franciszek BRZOZOWSKI1M00:26:46Drużyna Jezusa
482Sylwia NARUSZEWICZ1F00:26:48 
483Adrian Diego STAN2M00:26:49 
484Michał DIKUNOW1M00:26:49 
485Kamil FRĄCKOWIAK1M00:26:50 
486Natalia WŁODARCZYK4F00:26:50Są Wolniejsi
487Rafał FURGAŁ55M00:26:52 
488Stefan KURDYŁA13M00:26:52 
489Urszula DOLIWA67F00:26:54 
490Dariusz SERAFIN2M00:26:54 
491Łucja Agnieszka LORENC2F00:26:57 
492Anna BUGAJEWSKA1F00:26:58KB im.P.Sękowskiego Płońsk
493Aleksandra OLSZEWSKA3F00:26:59PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
494Krzysztof BOROWIK1M00:27:00 
495Adam MAMAJEK4M00:27:02 
496Ewelina DZIEŃKOWSKA2F00:27:03 
497Anna MÓWIŃSKA2F00:27:03RUNNERS TEAM JABŁONNA
498Joanna MARTUL11F00:27:04 
499Karen CAMPBELL1F00:27:10Fife AC
500Alix DE TRAVERSAY1F00:27:10