parkrun Opole 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Szymon DOROŻYŃSKI7M00:16:09 
2Mariusz ZAREMBA9M00:16:18 
3Łukasz HRYNIÓW5M00:16:46Bieg Opolski
4Daniel Mateusz KOKOT18M00:16:48RAJSPORT ACTIVE
5Robert SMYK2M00:16:55Salford Harriers and AC
6Daniel SOBCZAK41M00:17:31 
7Rafał POLAK125M00:17:34EVENT HOSTEL
8Adam PIEGOWSKI24M00:17:37 
9Paweł ZYGMUNT23M00:17:39 
10Aleksander CZAJKA9M00:17:50BBL Opole
11Wojtek KŁOS5M00:17:52 
12Paweł RUSZAŁA3M00:17:54 
13Marcin BOK1M00:17:55 
14Piotr Jerzy SKRZYNKOWSKI18M00:17:56 
15Piotr PIOTROWSKI1M00:17:58 
16Jerzy SIEMASZKO38M00:18:04
17Daniel MALCZEWSKI35M00:18:05WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU
18Piotr SKRZYNKOWSKI8M00:18:15 
19Michał ROSKOSZ2M00:18:15 
20Łukasz KLAŚ1M00:18:18Nudne Piątki
21Adam Aleksander OLEJNIK11M00:18:21 
22Marek WÓJCICKI4M00:18:23 
23Mateusz NOWICKI19M00:18:25 
24Krzysztof OLAS3M00:18:26 
25Tomasz ŁOPIANIAK24M00:18:27LUKS Żórawina
26Maciej CITKO29M00:18:28Bieg Opolski
27Piotr MARCHEWKA3M00:18:29 
28Rafał LUZAR7M00:18:29 
29Łukasz MACIUSZEK4M00:18:30 
30Robert 'BADYL' SOBCZAK1M00:18:32Skrzynka Domni-Bezdomni
31Paweł STANIA30M00:18:32 
32Andrzej KOWALIK19M00:18:34Bieg Opolski
33Piotr DYLLA16M00:18:34 
34Marek KUKOWKA2M00:18:35 
35Jarosław HACZYK27M00:18:36Bieg Opolski
36Sebastian STEMPLEWSKI13M00:18:37 
37Rafał RUSZNICA4M00:18:38 
38Eligiusz OLSZEWSKI21M00:18:38BBL Opole
39Michał CZUPKIEWICZ20M00:18:42RAJSPORT ACTIVE
40Dawid SUJKA78M00:18:44
41Tomasz KMITA2M00:18:44 
42Mieszko ANTONIAK1M00:18:45 
43Marek WŁUDARSKI1M00:18:45 
44Tomasz KUSAL13M00:18:46 
45Rafał JANIK10M00:18:46 
46Krzysztof JANIK2M00:18:46 
47Marek Stanisław POWAŻNY1M00:18:46WKB Piast
48Rafał SŁOCIAK33M00:18:47RAJSPORT ACTIVE
49Tomasz SOLAREWICZ3M00:18:47 
50Michał PERKA24M00:18:50 
51Marek CHOŁOTA1M00:18:56Biegowyswiat.pl
52Marek HERMANOWICZ2M00:18:59 
53Kacper MAŃKIEWICZ7M00:19:00 
54Mirosław DROZD17M00:19:00KOLKA TEAM OPOLE
55Bartłomiej KASPRZYCKI3M00:19:01 
56Mariusz OWIĘCKI3M00:19:02 
57Grzegorz PENC6M00:19:07 
58Rudolf WEINZETTEL7M00:19:07RAJSPORT ACTIVE
59Michał GRZEGORZAK1M00:19:07 
60Michał KOSMATY151M00:19:08EVENT HOSTEL
61Tomasz KOWALSKI7M00:19:11 
62Dawid GARCORZ2M00:19:12 
63Robert TOMKÓW8M00:19:12FAST FOOT Opole
64Mariusz KOSMATY154M00:19:12EVENT HOSTEL
65Łukasz GOLAK82M00:19:12Goggle Pro Active Eyewear
66Dominik BRANDT6M00:19:15 
67Tomasz RZEPCZYŃSKI82M00:19:16 
68Jacek WRÓBEL8M00:19:18Husaria Race Team
69Robert RASZTAR1M00:19:19 
70Dawid PALIWODA1M00:19:19 
71Maciej JASZCZYŃSKI1M00:19:19Lacho Team
72Krystian STACH1M00:19:23 
73Przemysław PIETRZAK30M00:19:24 
74Adam ZIELIŃSKI34M00:19:26 
75Aleksander FRANK16M00:19:27 
76Tomasz OZDOBA4M00:19:28 
77Cezary TOMCZAK77M00:19:29 
78Lech ZARZECKI9M00:19:31BBL Opole
79Michał Mateusz MAGIEROWSKI2M00:19:31 
80Robert STRZELCZAK15M00:19:31 
81Rafał ZYCH64M00:19:32 
82Dariusz RZECZKOWSKI1M00:19:32SKY TOWER RUNNERS
83Mateusz STEINHOF3M00:19:35 
84Paweł NOWAK1M00:19:35Land Rower Wrocław
85Paweł BRZEZIŃSKI27M00:19:38Bieg Opolski
86Tomasz KRÓLICKI20M00:19:38 
87Jarosław PROKOPCZYK150M00:19:39 
88Michał SZEWCZYK3M00:19:40 
89Szymon WOJAK4M00:19:41 
90Piotr OLIWA109M00:19:49 
91Antoni DOMICZ17M00:19:49 
92Jakub LASEK2M00:19:50 
93Wojtek CHOJNA27M00:19:50 
94Dave THOMPSON3M00:19:52 
95Piotr BULACZ1M00:19:55Sudbury Joggers
96Arkadiusz LIPIŃSKI3M00:19:55 
97Tomasz SCHICHTA1M00:19:57 
98Łukasz POLAK14M00:20:02 
99Sebastian KAŁUŻNY4M00:20:02 
100Mateusz GLAPIŃSKI2M00:20:04 
101Maciej KULINA39M00:20:04 
102Krzysztof SZUMLAK44M00:20:05 
103Michał ZIELIŃSKI18M00:20:06 
104Krzysztof BIEN14M00:20:06 
105Marcin MAZIAREK64M00:20:07 
106Bartosz TUROWSKI6M00:20:08 
107Marcin HRYCAJ15M00:20:08Odra Opole
108Dominik WOJTCZAK1M00:20:10Morena Czołowa
109Wojciech STEFANIAK1M00:20:11 
110Mateusz PIECHOWIAK5M00:20:15 
111Łukasz SOBCZYK1M00:20:15Kołobrzeg Biega
112Radosław STACHACZ12M00:20:17 
113Dominika KOWALSKA1F00:20:19 
114Claudio ROTONDO1M00:20:19 
115Mateusz CIESLIK5M00:20:20 
116Sławek SMOLIŃSKI29M00:20:21WKB META Lubliniec
117Wojciech ŻUREK2M00:20:22 
118Patryk KRAWCZYŃSKI3M00:20:24 
119Michał PROROK16M00:20:24 
120Damian KACZKOWSKI22M00:20:25 
121Mattie LABIAK11M00:20:26Garden City Runners
122Andrzej GROT23M00:20:27 
123Marcin KARAMON1M00:20:27 
124Michał LEGIEĆ13M00:20:28 
125Paweł SZ.33M00:20:30ANTONTEAM
126Łukasz Adrian STAROŃ11M00:20:30 
127Michał POPIOŁEK3M00:20:30 
128Dawid KALIŃSKI67M00:20:31 
129Michał KOWALCZYK5M00:20:32 
130Konrad GRZYB1M00:20:32Morena Czołowa
131Ryszard KAROLKIEWICZ20M00:20:33 
132Oskar SAWICKI5M00:20:34 
133Paweł LUDWIKOWSKI3M00:20:34 
134Karol JURKIEWICZ2M00:20:34 
135Paweł CIOCH40M00:20:34 
136Grzegorz BURDA2M00:20:35
137Andrew LAMBOURNE1M00:20:37 
138Mateusz MERCIK1M00:20:39#YOLOTEAMKRK
139Michał JUCHA1M00:20:39Rysio Team
140Michał GURAJDOWSKI1M00:20:39Drużyna Jezusa
141Krzysztof LUBOCH32M00:20:40RAJSPORT ACTIVE
142Pawel RAJ6M00:20:40 
143Leszek RUTKOWSKI5M00:20:41 
144Amadeusz LIPCZAK3M00:20:42 
145Maksymilian PROKOPCZYK47M00:20:42 
146Marcin KWAŚNIAK12M00:20:42RAJSPORT ACTIVE
147Krzysztof SKIBA1M00:20:43 
148Marzena WOSZEK5F00:20:43 
149Tomasz WOSZEK5M00:20:43 
150Przemysław DROZD137M00:20:43RAJSPORT ACTIVE
151Michał CZESZEJKO1M00:20:45 
152Artur MALINOWSKI8M00:20:46 
153Adrian ŁUKOWSKI4M00:20:47 
154Magdalena WAWRZYNIAK15F00:20:47RAJSPORT ACTIVE
155Karolina KLAG11F00:20:47 
156Tiziano Antonio ROTONDO1M00:20:49 
157Mariola CIEŚLA2F00:20:51 
158Zbigniew KOSIŃSKI1M00:20:51 
159Krystian KOCZWARA1M00:20:52 
160Bartłomiej SZCZYGIELSKI1M00:20:54 
161Grzegorz KOSZTOWNIAK3M00:20:55 
162Jarosław KAŁUSKI4M00:20:55Gmina Strzelce Opolskie
163Przemysław SADOWSKI2M00:20:55 
164Mateusz OPOLSKI24M00:20:55KOLKA TEAM OPOLE
165Dariusz PROROK2M00:20:56 
166Tadeusz GŁUPCZYK1M00:20:57100 Marathon Club Polska
167Mateusz TARNACKI1M00:20:57 
168Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:57Vege Runners
169Bartek SMOLIŃSKI18M00:20:58 
170Michał KOŁODZIEJSKI2M00:20:59 
171Katarzyna JĘDRZEJEWSKA4F00:21:04 
172Christoph BRAUNREUTHER3M00:21:06 
173Robert IRA3M00:21:07 
174Daniel STELMACHOWICZ43M00:21:09EVENT HOSTEL
175Marek KASPRZYK1M00:21:09 
176Mare ŁUKASZYŃSKI2M00:21:09 
177Tobiasz JANKOWSKI22M00:21:09EVENT HOSTEL
178Asia BUKOWSKA-GOLAK89F00:21:09Goggle Pro Active Eyewear
179Piotr KOWALCZYK1M00:21:11 
180Andrzej ŁUKASZCZYKIEWICZ12M00:21:11 
181Paweł OBORSKI4M00:21:11 
182Mariusz PIJANKA17M00:21:11 
183Eryk LATAŁA9M00:21:11 
184Grzegorz STĘPIEŃ59M00:21:12 
185Arkadiusz PIENIĄŻEK55M00:21:12 
186Robert Stanisław WRÓBLEWSKI1M00:21:12 
187Piotr SYKUŁA1M00:21:13 
188Lukasz SIEMBAB1M00:21:14Coopervision Running Club
189Wojtek CZEKAN200M00:21:15 
190Tomasz KOLANOWSKI10M00:21:15 
191Łukasz Grzegorz WILCZEK7M00:21:17Drużyna Jezusa
192Krzysztof JEREMICZ8M00:21:17 
193Mariusz PODGÓRNY1M00:21:17 
194Paweł BAJDAŁA1M00:21:17 
195Łukasz DUDZIŃSKI1M00:21:18 
196Monika MRUGAŁA12F00:21:18 
197Zygmunt WEINZETTEL3M00:21:19 
198Adam MAZIAKOWSKI16M00:21:19 
199Adam LEWANDOWSKI2M00:21:20 
200Andrzej BROWARSKI1M00:21:20 
201Krystian KUJAWA30M00:21:21 
202Arkadiusz HOCZEK4M00:21:22 
203Barbara KORALEWSKA2F00:21:22 
204Michał CIECIELĄG5M00:21:22 
205Michał OLSZEWSKI1M00:21:23 
206Guido VREULS3M00:21:24 
207Waldemar KOTYSZ58M00:21:25 
208Adam BANDEL1M00:21:25ReebokRunCrew LDZ
209Piotr RZEPKA1M00:21:25Hernik Team
210Martyna ŁOPIANIAK10F00:21:26 
211Natalia GRACZ1F00:21:27Hernik Team
212Michał TOMASZEWSKI30M00:21:28 
213Rafał NOWAK1M00:21:29RAJSPORT ACTIVE
214Przemyław KROKOSZYŃSKI2M00:21:29 
215Tomasz Patryk GRYCZKA2M00:21:30 
216Michał LEWALD1M00:21:31 
217Tomasz KĘDZIORA1M00:21:31 
218Piotr STACHURA3M00:21:31 
219Michał GAJEWSKI12M00:21:31 
220Grzegorz Szymon MIELCZAREK8M00:21:32 
221Grzegorz Piotr DZIERGAS1M00:21:33 
222Dominika WITKIEWICZ2F00:21:33 
223Alex MARCINKIEWICZ8M00:21:33 
224Joanna SKRZYNKOWSKA15F00:21:34 
225Krzysztof PALOWSKI2M00:21:34 
226Krzysztof RZADKOWSKI5M00:21:34 
227Andrzej CHLEBDA1M00:21:34 
228Bartosz CZYWILSKI23M00:21:36 
229Maciej MATYSIK7M00:21:37 
230Łukasz ALBERT32M00:21:37Bieg Opolski
231Martin LADEMANN1M00:21:37SV Neptun 08 Finsterwalde
232Michał MUZYKA1M00:21:39 
233Sławomir CABAN40M00:21:40 
234Łukasz WYWIAŁ1M00:21:42Saint-Gobain SQUAD
235Paweł ŻYŁKA3M00:21:42 
236Robert POZNIAK5M00:21:43 
237Paweł ZMARLAK1M00:21:44 
238Mirosław DEC17M00:21:45KOLKA TEAM OPOLE
239Aleksander Michał TUROCHA1M00:21:46 
240Sławomir KOSTRZEWSKI3M00:21:47 
241Szymon NOTKA1M00:21:50 
242Adrian ZATOŃ11M00:21:50 
243Kazimierz SZURA64M00:21:51KOLKA TEAM OPOLE
244Paweł KRAUS7M00:21:52 
245Krzysztof ZWIERZ4M00:21:53 
246Andrii SAVONIUK1M00:21:54 
247Mariusz KOCOŃ1M00:21:54 
248Arkadiusz GIBAŁA1M00:21:55 
249Szymon WIENER1M00:21:56 
250Michał MAZIAREK35M00:21:56 
251Mateusz GRUNTOWSKI8M00:21:56 
252Krzysztof NICPOŃ45M00:21:57Wąż w więzieniu
253Marek OPIŁEK1M00:21:57Euvic
254Artur OLSZEWSKI1M00:21:58 
255Jacek KWIATEK50M00:21:58 
256Bartłomiej GAWRON4M00:21:58 
257Paul CURRAN2M00:21:58 
258Michał MASTALERZ60M00:21:59 
259Peter J. KOTZ12M00:21:59 
260Radosław LIBUDA98M00:22:00 
261Piotr PUCHAŁA9M00:22:01 
262Zbigniew KRAWCZYK2M00:22:01 
263Paweł NOWOSIELSKI4M00:22:03 
264Adam CUCH7M00:22:06 
265Marcin SIKORSKI2M00:22:06 
266Piotr JAKUBCZYK2M00:22:07 
267Tomasz ŚLEZIAK2M00:22:07 
268Sławomir ROSADZIŃSKI1M00:22:08 
269Julia MURZA7F00:22:08 
270Piotr LASENGA1M00:22:08 
271Marek KRYSA5M00:22:10 
272Adrian BORYŚ3M00:22:10 
273Natalia HACZYK24F00:22:11 
274Daniel SAPOK1M00:22:11 
275Wiesław STACHOWIAK1M00:22:11Night Runners Wrocław
276Andrzej PAŁAC178M00:22:11 
277Łukasz BATOR4M00:22:13 
278Monika BABIJ3F00:22:13 
279Karol PRZEMUS1M00:22:13 
280Simon J CROWE1M00:22:16 
281Grzegorz Paweł NOWAK1M00:22:17parkrun tourists Poznań
282Tomasz SZUMLAK1M00:22:17 
283Wojciech SKÓRSKI3M00:22:17 
284Wojciech WALBRECHT1M00:22:17 
285Damian GILEWSKI2M00:22:18 
286Paweł JASIŃSKI1M00:22:20 
287Jacek CZYŻ1M00:22:20Olza Cieszyn
288Piotr BOROWIECKI1M00:22:20 
289Kamila STĘPIEŃ57F00:22:22 
290Tomasz ŚWIĘCONEK53M00:22:22 
291Krzysztof POLAK121M00:22:22 
292Anna SOŁYGA2F00:22:22Aktywny Ostrzeszów
293Mirosław JASIŃSKI58M00:22:23opolebiega.pl
294Kamil KRĘCICHWOST1M00:22:23KS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle
295Łukasz TUREK3M00:22:24 
296Stanisław GAŁKA1M00:22:24 
297Jacek BOSY10M00:22:26FAST FOOT Opole
298Marcin CIEŚLIK3M00:22:26Klub Biegających Leśników
299Anna KRÓLICKA9F00:22:28 
300Eugeniusz ŚWISTUŃ5M00:22:29 
301Aneta LUDWIG-CHŁĄD4F00:22:29 
302Barbara KUBIS-LABIAK9F00:22:29Garden City Runners
303Mateusz MAZUR1M00:22:31Orange Polska
304Łukasz MALKIEWICZ29M00:22:32 
305Youssef MOHARRAM5M00:22:32 
306Maciej KRAWIEC1M00:22:32 
307Przemysław GIEDROJC1M00:22:33 
308Adrian CEBULA1M00:22:33 
309Wojciech WITKIEWICZ1M00:22:35 
310Tomasz LESZKO1M00:22:35S.L. Salos-Wodna Łódź
311Wojciech WOŁYNIEC2M00:22:35
312Łukasz Paweł SZUTOWICZ1M00:22:36WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU
313Monika ILNICKA2F00:22:37WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU
314Tomek PERKA70M00:22:39WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU
315Dariusz SENISZYN2M00:22:39 
316Tomasz ŁĄCKI3M00:22:39 
317Damian KLISZEWSKI1M00:22:40Nokia
318Łukasz PYKA1M00:22:41 
319Paweł OSMOLIŃSKI6M00:22:41 
320Marcin MUCHA10M00:22:42 
321Paulina TOMASZEWSKA24F00:22:42 
322Bruno DOSZAK4M00:22:43 
323Michalina POLAK68F00:22:44 
324Adam GACZKOWSKI63M00:22:45 
325Ireneusz KOTLARCZYK4M00:22:47 
326Marcin FORTUNA3M00:22:48Śmigło Team
327Bartosz SKIBIŃSKI2M00:22:48 
328Mieczysław KRÓL8M00:22:50Bieg Opolski
329Marek SŁOMKA10M00:22:51 
330Łukasz JAMA7M00:22:51 
331Tomasz SKOWYRA26M00:22:52Kelvion Runners Club
332Magdalena SADOWSKA7F00:22:53 
333Robert ROGOWSKI11M00:22:54BBL Opole
334Dariusz DZIKOWSKI1M00:22:54 
335Monika RAJCA3F00:22:54 
336Krzysztof PLISZKA1M00:22:55 
337Marcin KARCZYŃSKI91M00:22:57WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU
338James PATRICKSON1M00:22:57City of Salisbury A & RC
339Katarzyna PAWLIK3F00:22:58opolebiega.pl
340Marcin CYMBAŁA29M00:23:02 
341Maksymilian PELC1M00:23:03 
342Paweł WŁODARCZYK4M00:23:03Odra Opole
343Barbara OLEJNIK1F00:23:03 
344Agata MAJER105F00:23:04 
345Dawid WOŹNICA3M00:23:06 
346Robert PATERAK8M00:23:06WKB META Lubliniec
347Tomasz KRZEMIŃSKI1M00:23:09 
348Leonarda CZYŻ1F00:23:09Olza Cieszyn
349Daniel STAŃCZYK1M00:23:09 
350Ewelina SOTEL1F00:23:10 
351Dominik BAWEJ1M00:23:10 
352Yurii CHERNYSH1M00:23:11 
353Jan DĄBROWSKI3M00:23:11RAJSPORT ACTIVE
354Szymon ZIELIŃSKI1M00:23:12 
355Witek JOCHIMCZYK1M00:23:13CZEMPJON TEAM
356Mariusz JABŁOŃSKI1M00:23:13 
357Maciej KOBLAK1M00:23:14Odra Opole
358Anna ZACZYŃSKA1F00:23:14 
359Elżbieta TOKARSKA3F00:23:15 
360Kasia SMOLIŃSKA30F00:23:15 
361Agnieszka KIJAK1F00:23:16 
362Grzegorz WELM3M00:23:16Zabiegani Częstochowa
363Marcin MĘDRECKI14M00:23:17 
364Małgorzata PORADA49F00:23:18 
365Krzysztof KOWAL1M00:23:20Pro-Run Wrocław
366Andrzej MAJER3M00:23:21 
367Kamil PASIEKA2M00:23:21 
368Gabriela SKRZYNKOWSKA2F00:23:21 
369Alicja FESSER6F00:23:21RAJSPORT ACTIVE
370Łukasz Aleksander ŁANOWSKI2M00:23:22 
371Arron TREVOR1M00:23:22Grupa Biegowa parkrun Warszawa
372Jakub HESS1M00:23:23 
373Lucyna OBSTOI6F00:23:23 
374Maciek REICHEL8M00:23:24 
375Krzysztof SZUBARSKI1M00:23:24Olza Cieszyn
376Lisa BRAUNREUTHER3F00:23:24 
377Jacek KACZMARSKI5M00:23:24 
378Rafał NOLDO36M00:23:25 
379Zbyszek MROŻEK3M00:23:26 
380Dorota OPIŁEK1F00:23:27Euvic
381Mark WEAFER3M00:23:28Redditch STARS
382Ireneusz DĄBROWSKI29M00:23:29RAJSPORT ACTIVE
383Leszek LESINSKI62M00:23:30 
384Bożena KAŁUSKA196F00:23:30 
385Mateusz ŚWIST4M00:23:30 
386Magdalena Barbara REPLIŃSKA1F00:23:33 
387Jonathan REID1M00:23:34 
388Justyna MĄCZYŃSKA1F00:23:36
389Przemyslaw WILANOWSKI1M00:23:36 
390Adam J. MICKIEWICZ6M00:23:36 
391Aleksandra GAWRONIUK3F00:23:37 
392Stefan PAŁYS29M00:23:39 
393Marta PASSON104F00:23:42 
394Grzegorz SZOBER18M00:23:43Gmina Strzelce Opolskie
395Paweł DADURA2M00:23:43 
396Zbigniew TYKA14M00:23:44RAJSPORT ACTIVE
397Urszula STRZAŁKOWSKA57F00:23:46 
398Marta GRUCHALSKA7F00:23:46 
399Sławomir CYWKA23M00:23:47Bieg Opolski
400Anna MACHON1F00:23:47 
401Artur GÓRALCZYK6M00:23:48Bieg Opolski
402Oliwer CIEŚLAR9M00:23:49 
403Franz DYLLA129M00:23:49 
404Katarzyna SZRAMIAK24F00:23:50 
405Tomasz STEPUCH1M00:23:52 
406Rafael PRABUCKI3M00:23:52 
407Marcin ZDEB3M00:23:53 
408Łukasz LACH23M00:23:53 
409Adam BOGDAŁ3M00:23:54 
410Łukasz WIELICHOWSKI10M00:23:54Odra Opole
411Łukasz MADEJ4M00:23:54 
412Marcin PRZESMYCKI37M00:23:56 
413Agnieszka DOLIŃSKA1F00:23:56 
414Malwina WÓJCIAK2F00:23:56 
415Marcin SURMA8M00:23:57 
416Radosław STASZAK1M00:23:58 
417Michał NIEBYLSKI1M00:23:58 
418Iwona KURC2F00:23:58Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle
419Emilia WAWRZYNEK12F00:23:59 
420Jakub SCHMIDT2M00:24:00 
421Adam GOŁUSZKO3M00:24:00 
422Leszek JANKOWIAK1M00:24:01 
423Paweł HASIUK2M00:24:01 
424Andrzej OLSIEWICZ5M00:24:01 
425Wojciech KUBIAK2M00:24:03Goggle Pro Active Eyewear
426Radosław POTOCKI6M00:24:03Odra Opole
427Ewa KOSMATY111F00:24:03EVENT HOSTEL
428Sławomir TRACZ8M00:24:05 
429Bartosz MAŚLANKIEWICZ1M00:24:07 
430Mariusz DZIEDZIC2M00:24:08 
431Magdalena TOKARSKA3F00:24:10 
432Piotr BIEDA5M00:24:11 
433Mirek MAŃKIEWICZ7M00:24:11 
434Piotr Paweł MADEJSKI1M00:24:12 
435Krzysztof FARION9M00:24:12 
436Michał MATYS3M00:24:17 
437Joanna MARCINIAK1F00:24:17 
438Paweł GRABEK1M00:24:17 
439Jacek ŚWIĘTEK2M00:24:18 
440Joanna RAFA16F00:24:18 
441Tomasz KACPERSKI1M00:24:21 
442Adela MAZIAREK15F00:24:23 
443Adam GIET2M00:24:24 
444Andrzej BARUCHA10M00:24:25Odra Opole
445Maciej GĄSIOROWSKI6M00:24:26 
446Chirag MACHHI12M00:24:27 
447Paweł KAMPA19M00:24:28 
448Przemysław Kasper RAJSKI36M00:24:28 
449Tymoteusz MALEC21M00:24:28 
450Justyna GARWOL4F00:24:29opolebiega.pl
451Dorian LIS1M00:24:30 
452Roger Tomasz TRELA2M00:24:30 
453Krzysztof DANIELAK1M00:24:30 
454Klaudia PIĄTEK-OLSZEWSKA1F00:24:30 
455Andrzej SEROTIUK1M00:24:32 
456Krzysztof CHALIŃSKI14M00:24:32 
457Piotr TARGOSZ1M00:24:33Olza Cieszyn
458Wiktor GAMROTH1M00:24:33 
459Marek GONET39M00:24:34 
460Michał JACAK1M00:24:35 
461Maciej POGORZELSKI1M00:24:36Straszyn Biega
462Artur HOFFMAN2M00:24:36 
463Krzysztof KOSTRZEWA1M00:24:37 
464Dariusz GOŁĘBIOWSKI2M00:24:39 
465Julia BARON2F00:24:39 
466Dariusz OLCZYK82M00:24:42WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU
467Beata BIERNACKA3F00:24:47 
468Ewa TOMASZEWSKA36F00:24:47 
469Ania WOŚKO24F00:24:48 
470Magdalena GAIDA6F00:24:48 
471Jacek JAROCKI2M00:24:48 
472Tomasz BUJNICKI1M00:24:49 
473Nik NIKOLAENKO2M00:24:50 
474Piotr WACH1M00:24:50 
475Tomasz PRZYBYŁA2M00:24:50 
476Grzegorz KULAWIAK1M00:24:52 
477Robert Rudolf SZENDERA61M00:24:52 
478Piotr MYLEK4M00:24:53 
479Mateusz Robert PALMER3M00:24:53 
480Łukasz KOCISZEWSKI1M00:24:54 
481Dominika OBIERZYŃSKA13F00:24:54 
482Łukasz RESSEL2M00:24:55Odra Opole
483Tomasz BATOR2M00:24:58 
484Monika PIJANKA15F00:24:58 
485Grzegorz ŁAZARZ5M00:24:58 
486Jan BUJAK1M00:24:59 
487Łukasz MARTYNOWSKI1M00:25:00 
488Bartłomiej JACEK1M00:25:02 
489Izabela ROGOWSKA5F00:25:05BBL Opole
490Michael SIEMASZKO1M00:25:05BBL Opole
491Stu DOHERTY3M00:25:06North Bolton Runners
492Joanna WĄSEK-DUDKIEWICZ10F00:25:08 
493Mirosław ŁUCZAK1M00:25:12 
494Henryk POPPE1M00:25:12 
495Anna BARTNIK25F00:25:13WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU
496Artur DŁUGOSZ2M00:25:14 
497Krystian RYSZCZYK11M00:25:15 
498Bartosz BUCZEK1M00:25:16 
499Michał STELMASZYK2M00:25:17 
500Renata GAJ-JURCZYK3F00:25:19