parkrun Opole 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Szymon DOROŻYŃSKI7M00:16:09 
2Mariusz ZAREMBA7M00:16:18 
3Łukasz HRYNIÓW4M00:16:46Bieg Opolski
4Daniel Mateusz KOKOT18M00:16:48RAJSPORT ACTIVE
5Robert SMYK2M00:16:55Salford Harriers and AC
6Daniel SOBCZAK40M00:17:31 
7Rafał POLAK125M00:17:34EVENT HOSTEL
8Adam PIEGOWSKI24M00:17:37 
9Paweł ZYGMUNT23M00:17:39 
10Aleksander CZAJKA9M00:17:50BBL Opole
11Wojtek KŁOS5M00:17:52 
12Paweł RUSZAŁA3M00:17:54 
13Marcin BOK1M00:17:55 
14Piotr Jerzy SKRZYNKOWSKI18M00:17:56 
15Piotr PIOTROWSKI1M00:17:58 
16Jerzy SIEMASZKO37M00:18:04
17Daniel MALCZEWSKI32M00:18:05WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU
18Piotr SKRZYNKOWSKI8M00:18:15 
19Michał ROSKOSZ2M00:18:15 
20Łukasz KLAŚ1M00:18:18Nudne Piątki
21Adam Aleksander OLEJNIK11M00:18:21 
22Marek WÓJCICKI4M00:18:23 
23Mateusz NOWICKI19M00:18:25 
24Krzysztof OLAS3M00:18:26 
25Tomasz ŁOPIANIAK23M00:18:27LUKS Żórawina
26Maciej CITKO29M00:18:28Bieg Opolski
27Piotr MARCHEWKA1M00:18:29 
28Rafał LUZAR7M00:18:29 
29Łukasz MACIUSZEK4M00:18:30 
30Piotr DYLLA16M00:18:34 
31Andrzej KOWALIK18M00:18:34Bieg Opolski
32Marek KUKOWKA2M00:18:35 
33Jarosław HACZYK27M00:18:36Bieg Opolski
34Sebastian STEMPLEWSKI13M00:18:37 
35Rafał RUSZNICA4M00:18:38 
36Eligiusz OLSZEWSKI21M00:18:38BBL Opole
37Michał CZUPKIEWICZ20M00:18:42RAJSPORT ACTIVE
38Dawid SUJKA78M00:18:44
39Tomasz KMITA2M00:18:44 
40Marek WŁUDARSKI1M00:18:45 
41Mieszko ANTONIAK1M00:18:45 
42Krzysztof JANIK2M00:18:46 
43Marek Stanisław POWAŻNY1M00:18:46WKB Piast
44Rafał JANIK10M00:18:46 
45Tomasz KUSAL13M00:18:46 
46Rafał SŁOCIAK33M00:18:47RAJSPORT ACTIVE
47Tomasz SOLAREWICZ3M00:18:47 
48Michał PERKA22M00:18:50 
49Paweł STANIA29M00:18:55 
50Marek CHOŁOTA1M00:18:56Biegowyswiat.pl
51Marek HERMANOWICZ2M00:18:59 
52Mirosław DROZD17M00:19:00KOLKA TEAM OPOLE
53Bartłomiej KASPRZYCKI3M00:19:01 
54Mariusz OWIĘCKI3M00:19:02 
55Rudolf WEINZETTEL7M00:19:07RAJSPORT ACTIVE
56Michał GRZEGORZAK1M00:19:07 
57Michał KOSMATY148M00:19:08EVENT HOSTEL
58Tomasz KOWALSKI7M00:19:11 
59Dawid GARCORZ2M00:19:12 
60Robert TOMKÓW4M00:19:12FAST FOOT Opole
61Łukasz GOLAK82M00:19:12Goggle Pro Active Eyewear
62Dominik BRANDT6M00:19:15 
63Tomasz RZEPCZYŃSKI78M00:19:16 
64Jacek WRÓBEL8M00:19:18Husaria Race Team
65Robert RASZTAR1M00:19:19 
66Dawid PALIWODA1M00:19:19 
67Grzegorz PENC3M00:19:19 
68Maciej JASZCZYŃSKI1M00:19:19Lacho Team
69Krystian STACH1M00:19:23 
70Przemysław PIETRZAK30M00:19:24 
71Mariusz KOSMATY151M00:19:25EVENT HOSTEL
72Adam ZIELIŃSKI34M00:19:26 
73Aleksander FRANK16M00:19:27 
74Tomasz OZDOBA4M00:19:28 
75Cezary TOMCZAK77M00:19:29 
76Lech ZARZECKI7M00:19:31BBL Opole
77Michał Mateusz MAGIEROWSKI2M00:19:31 
78Robert STRZELCZAK15M00:19:31 
79Rafał ZYCH63M00:19:32 
80Dariusz RZECZKOWSKI1M00:19:32SKY TOWER RUNNERS
81Paweł NOWAK1M00:19:35Land Rower Wrocław
82Mateusz STEINHOF3M00:19:35 
83Paweł BRZEZIŃSKI27M00:19:38Bieg Opolski
84Tomasz KRÓLICKI20M00:19:38 
85Jarosław PROKOPCZYK148M00:19:39 
86Michał SZEWCZYK3M00:19:40 
87Szymon WOJAK4M00:19:41 
88Piotr OLIWA102M00:19:49 
89Antoni DOMICZ16M00:19:49 
90Jakub LASEK2M00:19:50 
91Wojtek CHOJNA24M00:19:50 
92Dave THOMPSON3M00:19:52 
93Kacper MAŃKIEWICZ3M00:19:54 
94Arkadiusz LIPIŃSKI3M00:19:55 
95Piotr BULACZ1M00:19:55Sudbury Joggers
96Tomasz SCHICHTA1M00:19:57 
97Sebastian KAŁUŻNY4M00:20:02 
98Łukasz POLAK14M00:20:02 
99Maciej KULINA39M00:20:04 
100Mateusz GLAPIŃSKI2M00:20:04 
101Krzysztof SZUMLAK44M00:20:05 
102Michał ZIELIŃSKI18M00:20:06 
103Krzysztof BIEN13M00:20:06 
104Marcin MAZIAREK57M00:20:07 
105Bartosz TUROWSKI6M00:20:08 
106Marcin HRYCAJ14M00:20:08Odra Opole
107Dominik WOJTCZAK1M00:20:10Morena Czołowa
108Wojciech STEFANIAK1M00:20:11 
109Łukasz SOBCZYK1M00:20:15Kołobrzeg Biega
110Mateusz PIECHOWIAK5M00:20:15 
111Radosław STACHACZ12M00:20:17 
112Dominika KOWALSKA1F00:20:19 
113Claudio ROTONDO1M00:20:19 
114Mateusz CIESLIK5M00:20:20 
115Sławek SMOLIŃSKI28M00:20:21WKB META Lubliniec
116Wojciech ŻUREK2M00:20:22 
117Patryk KRAWCZYŃSKI3M00:20:24 
118Michał PROROK16M00:20:24 
119Damian KACZKOWSKI22M00:20:25 
120Mattie LABIAK11M00:20:26Garden City Runners
121Andrzej GROT23M00:20:27 
122Marcin KARAMON1M00:20:27 
123Michał LEGIEĆ11M00:20:28 
124Paweł SZ.30M00:20:30ANTONTEAM
125Łukasz Adrian STAROŃ11M00:20:30 
126Michał POPIOŁEK3M00:20:30 
127Dawid KALIŃSKI67M00:20:31 
128Konrad GRZYB1M00:20:32Morena Czołowa
129Michał KOWALCZYK5M00:20:32 
130Ryszard KAROLKIEWICZ19M00:20:33 
131Karol JURKIEWICZ2M00:20:34 
132Paweł LUDWIKOWSKI3M00:20:34 
133Oskar SAWICKI5M00:20:34 
134Paweł CIOCH38M00:20:34 
135Andrew LAMBOURNE1M00:20:37 
136Michał GURAJDOWSKI1M00:20:39Drużyna Jezusa
137Mateusz MERCIK1M00:20:39#YOLOTEAMKRK
138Michał JUCHA1M00:20:39Rysio Team
139Krzysztof LUBOCH32M00:20:40RAJSPORT ACTIVE
140Pawel RAJ6M00:20:40 
141Leszek RUTKOWSKI5M00:20:41 
142Amadeusz LIPCZAK3M00:20:42 
143Maksymilian PROKOPCZYK47M00:20:42 
144Marcin KWAŚNIAK12M00:20:42RAJSPORT ACTIVE
145Tomasz WOSZEK5M00:20:43 
146Krzysztof SKIBA1M00:20:43 
147Marzena WOSZEK5F00:20:43 
148Przemysław DROZD131M00:20:43RAJSPORT ACTIVE
149Michał CZESZEJKO1M00:20:45 
150Artur MALINOWSKI8M00:20:46 
151Magdalena WAWRZYNIAK15F00:20:47RAJSPORT ACTIVE
152Adrian ŁUKOWSKI4M00:20:47 
153Karolina KLAG11F00:20:47 
154Tiziano Antonio ROTONDO1M00:20:49 
155Mariola CIEŚLA2F00:20:51 
156Zbigniew KOSIŃSKI1M00:20:51 
157Krystian KOCZWARA1M00:20:52 
158Bartłomiej SZCZYGIELSKI1M00:20:54 
159Przemysław SADOWSKI2M00:20:55 
160Jarosław KAŁUSKI4M00:20:55Gmina Strzelce Opolskie
161Grzegorz KOSZTOWNIAK3M00:20:55 
162Mateusz OPOLSKI24M00:20:55KOLKA TEAM OPOLE
163Dariusz PROROK2M00:20:56 
164Tadeusz GŁUPCZYK1M00:20:57100 Marathon Club Polska
165Mateusz TARNACKI1M00:20:57 
166Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:57Vege Runners
167Bartek SMOLIŃSKI18M00:20:58 
168Michał KOŁODZIEJSKI2M00:20:59 
169Katarzyna JĘDRZEJEWSKA4F00:21:04 
170Robert IRA3M00:21:07 
171Daniel STELMACHOWICZ43M00:21:09EVENT HOSTEL
172Mare ŁUKASZYŃSKI2M00:21:09 
173Marek KASPRZYK1M00:21:09 
174Tobiasz JANKOWSKI22M00:21:09EVENT HOSTEL
175Asia BUKOWSKA-GOLAK86F00:21:09Goggle Pro Active Eyewear
176Piotr KOWALCZYK1M00:21:11 
177Eryk LATAŁA7M00:21:11 
178Paweł OBORSKI4M00:21:11 
179Mariusz PIJANKA17M00:21:11 
180Andrzej ŁUKASZCZYKIEWICZ9M00:21:11 
181Robert Stanisław WRÓBLEWSKI1M00:21:12 
182Arkadiusz PIENIĄŻEK52M00:21:12 
183Grzegorz STĘPIEŃ58M00:21:12 
184Piotr SYKUŁA1M00:21:13 
185Lukasz SIEMBAB1M00:21:14Coopervision Running Club
186Tomasz KOLANOWSKI10M00:21:15 
187Łukasz Grzegorz WILCZEK7M00:21:17Drużyna Jezusa
188Mariusz PODGÓRNY1M00:21:17 
189Krzysztof JEREMICZ8M00:21:17 
190Paweł BAJDAŁA1M00:21:17 
191Łukasz DUDZIŃSKI1M00:21:18 
192Monika MRUGAŁA12F00:21:18 
193Zygmunt WEINZETTEL3M00:21:19 
194Adam MAZIAKOWSKI16M00:21:19 
195Adam LEWANDOWSKI2M00:21:20 
196Andrzej BROWARSKI1M00:21:20 
197Krystian KUJAWA25M00:21:21 
198Michał CIECIELĄG5M00:21:22 
199Arkadiusz HOCZEK4M00:21:22 
200Barbara KORALEWSKA2F00:21:22 
201Michał OLSZEWSKI1M00:21:23 
202Guido VREULS3M00:21:24 
203Waldemar KOTYSZ51M00:21:25 
204Adam BANDEL1M00:21:25ReebokRunCrew LDZ
205Martyna ŁOPIANIAK9F00:21:26 
206Wojtek CZEKAN193M00:21:27 
207Michał TOMASZEWSKI29M00:21:28 
208Przemyław KROKOSZYŃSKI2M00:21:29 
209Rafał NOWAK1M00:21:29RAJSPORT ACTIVE
210Tomasz Patryk GRYCZKA2M00:21:30 
211Piotr STACHURA3M00:21:31 
212Michał LEWALD1M00:21:31 
213Tomasz KĘDZIORA1M00:21:31 
214Michał GAJEWSKI12M00:21:31 
215Grzegorz Szymon MIELCZAREK8M00:21:32 
216Dominika WITKIEWICZ2F00:21:33 
217Grzegorz Piotr DZIERGAS1M00:21:33 
218Alex MARCINKIEWICZ8M00:21:33 
219Krzysztof PALOWSKI2M00:21:34 
220Joanna SKRZYNKOWSKA14F00:21:34 
221Krzysztof RZADKOWSKI5M00:21:34 
222Andrzej CHLEBDA1M00:21:34 
223Bartosz CZYWILSKI21M00:21:36 
224Maciej MATYSIK7M00:21:37 
225Martin LADEMANN1M00:21:37SV Neptun 08 Finsterwalde
226Łukasz ALBERT32M00:21:37Bieg Opolski
227Michał MUZYKA1M00:21:39 
228Sławomir CABAN40M00:21:40 
229Łukasz WYWIAŁ1M00:21:42Saint-Gobain SQUAD
230Robert POZNIAK5M00:21:43 
231Paweł ZMARLAK1M00:21:44 
232Mirosław DEC17M00:21:45KOLKA TEAM OPOLE
233Aleksander Michał TUROCHA1M00:21:46 
234Sławomir KOSTRZEWSKI2M00:21:50 
235Adrian ZATOŃ11M00:21:50 
236Kazimierz SZURA61M00:21:51KOLKA TEAM OPOLE
237Paweł KRAUS7M00:21:52 
238Krzysztof ZWIERZ4M00:21:53 
239Andrii SAVONIUK1M00:21:54 
240Mariusz KOCOŃ1M00:21:54 
241Arkadiusz GIBAŁA1M00:21:55 
242Michał MAZIAREK35M00:21:56 
243Mateusz GRUNTOWSKI5M00:21:56 
244Szymon WIENER1M00:21:56 
245Marek OPIŁEK1M00:21:57Euvic
246Krzysztof NICPOŃ43M00:21:57Wąż w więzieniu
247Jacek KWIATEK50M00:21:58 
248Artur OLSZEWSKI1M00:21:58 
249Bartłomiej GAWRON4M00:21:58 
250Paul CURRAN2M00:21:58 
251Peter J. KOTZ12M00:21:59 
252Michał MASTALERZ60M00:21:59 
253Radosław LIBUDA92M00:22:00 
254Piotr PUCHAŁA9M00:22:01 
255Paweł NOWOSIELSKI4M00:22:03 
256Adam CUCH7M00:22:06 
257Marcin SIKORSKI2M00:22:06 
258Piotr JAKUBCZYK2M00:22:07 
259Tomasz ŚLEZIAK2M00:22:07 
260Sławomir ROSADZIŃSKI1M00:22:08 
261Julia MURZA7F00:22:08 
262Piotr LASENGA1M00:22:08 
263Marek KRYSA5M00:22:10 
264Adrian BORYŚ3M00:22:10 
265Natalia HACZYK24F00:22:11 
266Daniel SAPOK1M00:22:11 
267Andrzej PAŁAC173M00:22:11 
268Wiesław STACHOWIAK1M00:22:11Night Runners Wrocław
269Łukasz BATOR4M00:22:13 
270Monika BABIJ3F00:22:13 
271Karol PRZEMUS1M00:22:13 
272Simon J CROWE1M00:22:16 
273Tomasz SZUMLAK1M00:22:17 
274Wojciech WALBRECHT1M00:22:17 
275Wojciech SKÓRSKI3M00:22:17 
276Grzegorz Paweł NOWAK1M00:22:17parkrun tourists Poznań
277Damian GILEWSKI1M00:22:18 
278Piotr BOROWIECKI1M00:22:20 
279Paweł JASIŃSKI1M00:22:20 
280Jacek CZYŻ1M00:22:20Olza Cieszyn
281Tomasz ŚWIĘCONEK53M00:22:22 
282Anna SOŁYGA2F00:22:22Aktywny Ostrzeszów
283Kamila STĘPIEŃ57F00:22:22 
284Krzysztof POLAK118M00:22:22 
285Mirosław JASIŃSKI58M00:22:23opolebiega.pl
286Kamil KRĘCICHWOST1M00:22:23KS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle
287Stanisław GAŁKA1M00:22:24 
288Marcin CIEŚLIK3M00:22:26Klub Biegających Leśników
289Jacek BOSY7M00:22:26FAST FOOT Opole
290Anna KRÓLICKA9F00:22:28 
291Eugeniusz ŚWISTUŃ5M00:22:29 
292Aneta LUDWIG-CHŁĄD4F00:22:29 
293Barbara KUBIS-LABIAK9F00:22:29Garden City Runners
294Mateusz MAZUR1M00:22:31Orange Polska
295Łukasz MALKIEWICZ29M00:22:32 
296Maciej KRAWIEC1M00:22:32 
297Youssef MOHARRAM5M00:22:32 
298Przemysław GIEDROJC1M00:22:33 
299Adrian CEBULA1M00:22:33 
300Wojciech WITKIEWICZ1M00:22:35 
301Tomasz LESZKO1M00:22:35S.L. Salos-Wodna Łódź
302Łukasz Paweł SZUTOWICZ1M00:22:36WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU
303Monika ILNICKA2F00:22:37WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU
304Dariusz SENISZYN2M00:22:39 
305Tomek PERKA68M00:22:39WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU
306Tomasz ŁĄCKI3M00:22:39 
307Damian KLISZEWSKI1M00:22:40Nokia
308Łukasz PYKA1M00:22:41 
309Paweł OSMOLIŃSKI6M00:22:41 
310Paulina TOMASZEWSKA24F00:22:42 
311Marcin MUCHA10M00:22:42 
312Zbigniew KRAWCZYK1M00:22:43 
313Bruno DOSZAK4M00:22:43 
314Michalina POLAK67F00:22:44 
315Adam GACZKOWSKI62M00:22:45 
316Ireneusz KOTLARCZYK4M00:22:47 
317Marcin FORTUNA3M00:22:48Śmigło Team
318Bartosz SKIBIŃSKI2M00:22:48 
319Mieczysław KRÓL8M00:22:50Bieg Opolski
320Marek SŁOMKA10M00:22:51 
321Tomasz SKOWYRA25M00:22:52Kelvion Runners Club
322Magdalena SADOWSKA7F00:22:53 
323Robert ROGOWSKI10M00:22:54BBL Opole
324Monika RAJCA3F00:22:54 
325Dariusz DZIKOWSKI1M00:22:54 
326Krzysztof PLISZKA1M00:22:55 
327Marcin KARCZYŃSKI91M00:22:57WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU
328James PATRICKSON1M00:22:57City of Salisbury A & RC
329Katarzyna PAWLIK3F00:22:58opolebiega.pl
330Marcin CYMBAŁA29M00:23:02 
331Maksymilian PELC1M00:23:03 
332Paweł WŁODARCZYK4M00:23:03Odra Opole
333Barbara OLEJNIK1F00:23:03 
334Agata MAJER103F00:23:04 
335Robert PATERAK8M00:23:06WKB META Lubliniec
336Dawid WOŹNICA3M00:23:06 
337Daniel STAŃCZYK1M00:23:09 
338Tomasz KRZEMIŃSKI1M00:23:09 
339Leonarda CZYŻ1F00:23:09Olza Cieszyn
340Ewelina SOTEL1F00:23:10 
341Dominik BAWEJ1M00:23:10 
342Jan DĄBROWSKI3M00:23:11RAJSPORT ACTIVE
343Yurii CHERNYSH1M00:23:11 
344Szymon ZIELIŃSKI1M00:23:12 
345Mariusz JABŁOŃSKI1M00:23:13 
346Witek JOCHIMCZYK1M00:23:13CZEMPJON TEAM
347Maciej KOBLAK1M00:23:14Odra Opole
348Anna ZACZYŃSKA1F00:23:14 
349Elżbieta TOKARSKA3F00:23:15 
350Kasia SMOLIŃSKA30F00:23:15 
351Grzegorz WELM3M00:23:16Zabiegani Częstochowa
352Agnieszka KIJAK1F00:23:16 
353Marcin MĘDRECKI14M00:23:17 
354Małgorzata PORADA49F00:23:18 
355Krzysztof KOWAL1M00:23:20Pro-Run Wrocław
356Andrzej MAJER3M00:23:21 
357Gabriela SKRZYNKOWSKA2F00:23:21 
358Alicja FESSER6F00:23:21RAJSPORT ACTIVE
359Łukasz Aleksander ŁANOWSKI2M00:23:22 
360Arron TREVOR1M00:23:22Grupa Biegowa parkrun Warszawa
361Lucyna OBSTOI6F00:23:23 
362Jakub HESS1M00:23:23 
363Maciek REICHEL8M00:23:24 
364Krzysztof SZUBARSKI1M00:23:24Olza Cieszyn
365Jacek KACZMARSKI5M00:23:24 
366Rafał NOLDO34M00:23:25 
367Zbyszek MROŻEK3M00:23:26 
368Dorota OPIŁEK1F00:23:27Euvic
369Mark WEAFER3M00:23:28Redditch STARS
370Ireneusz DĄBROWSKI29M00:23:29RAJSPORT ACTIVE
371Leszek LESINSKI59M00:23:30 
372Bożena KAŁUSKA190F00:23:30 
373Mateusz ŚWIST1M00:23:30 
374Magdalena Barbara REPLIŃSKA1F00:23:33 
375Jonathan REID1M00:23:34 
376Przemyslaw WILANOWSKI1M00:23:36 
377Adam J. MICKIEWICZ6M00:23:36 
378Justyna MĄCZYŃSKA1F00:23:36
379Aleksandra GAWRONIUK3F00:23:37 
380Stefan PAŁYS28M00:23:39 
381Marta PASSON104F00:23:42 
382Grzegorz SZOBER13M00:23:43Gmina Strzelce Opolskie
383Paweł DADURA2M00:23:43 
384Zbigniew TYKA14M00:23:44RAJSPORT ACTIVE
385Urszula STRZAŁKOWSKA55F00:23:46 
386Marta GRUCHALSKA7F00:23:46 
387Sławomir CYWKA23M00:23:47Bieg Opolski
388Anna MACHON1F00:23:47 
389Artur GÓRALCZYK6M00:23:48Bieg Opolski
390Oliwer CIEŚLAR9M00:23:49 
391Franz DYLLA123M00:23:49 
392Katarzyna SZRAMIAK24F00:23:50 
393Rafael PRABUCKI3M00:23:52 
394Tomasz STEPUCH1M00:23:52 
395Marcin ZDEB3M00:23:53 
396Łukasz LACH23M00:23:53 
397Łukasz WIELICHOWSKI10M00:23:54Odra Opole
398Łukasz MADEJ4M00:23:54 
399Adam BOGDAŁ3M00:23:54 
400Marcin PRZESMYCKI37M00:23:56 
401Agnieszka DOLIŃSKA1F00:23:56 
402Malwina WÓJCIAK2F00:23:56 
403Marcin SURMA8M00:23:57 
404Michał NIEBYLSKI1M00:23:58 
405Iwona KURC2F00:23:58Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle
406Radosław STASZAK1M00:23:58 
407Emilia WAWRZYNEK12F00:23:59 
408Jakub SCHMIDT2M00:24:00 
409Adam GOŁUSZKO3M00:24:00 
410Andrzej OLSIEWICZ5M00:24:01 
411Paweł HASIUK2M00:24:01 
412Leszek JANKOWIAK1M00:24:01 
413Wojciech KUBIAK2M00:24:03Goggle Pro Active Eyewear
414Radosław POTOCKI6M00:24:03Odra Opole
415Ewa KOSMATY111F00:24:03EVENT HOSTEL
416Sławomir TRACZ8M00:24:05 
417Bartosz MAŚLANKIEWICZ1M00:24:07 
418Mariusz DZIEDZIC2M00:24:08 
419Magdalena TOKARSKA3F00:24:10 
420Piotr BIEDA5M00:24:11 
421Piotr Paweł MADEJSKI1M00:24:12 
422Krzysztof FARION9M00:24:12 
423Kamil PASIEKA1M00:24:12 
424Michał MATYS3M00:24:17 
425Paweł GRABEK1M00:24:17 
426Joanna MARCINIAK1F00:24:17 
427Joanna RAFA16F00:24:18 
428Jacek ŚWIĘTEK2M00:24:18 
429Tomasz KACPERSKI1M00:24:21 
430Adela MAZIAREK15F00:24:23 
431Adam GIET2M00:24:24 
432Andrzej BARUCHA10M00:24:25Odra Opole
433Maciej GĄSIOROWSKI6M00:24:26 
434Chirag MACHHI12M00:24:27 
435Paweł KAMPA18M00:24:28 
436Przemysław Kasper RAJSKI35M00:24:28 
437Tymoteusz MALEC21M00:24:28 
438Justyna GARWOL4F00:24:29opolebiega.pl
439Klaudia PIĄTEK-OLSZEWSKA1F00:24:30 
440Krzysztof DANIELAK1M00:24:30 
441Roger Tomasz TRELA2M00:24:30 
442Andrzej SEROTIUK1M00:24:32 
443Krzysztof CHALIŃSKI14M00:24:32 
444Wiktor GAMROTH1M00:24:33 
445Piotr TARGOSZ1M00:24:33Olza Cieszyn
446Marek GONET35M00:24:35 
447Michał JACAK1M00:24:35 
448Artur HOFFMAN2M00:24:36 
449Maciej POGORZELSKI1M00:24:36Straszyn Biega
450Krzysztof KOSTRZEWA1M00:24:37 
451Dariusz GOŁĘBIOWSKI2M00:24:39 
452Julia BARON2F00:24:39 
453Dariusz OLCZYK82M00:24:42WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU
454Ewa TOMASZEWSKA32F00:24:47 
455Beata BIERNACKA3F00:24:47 
456Ania WOŚKO22F00:24:48 
457Magdalena GAIDA6F00:24:48 
458Jacek JAROCKI2M00:24:48 
459Łukasz JAMA2M00:24:49 
460Tomasz BUJNICKI1M00:24:49 
461Nik NIKOLAENKO2M00:24:50 
462Piotr WACH1M00:24:50 
463Tomasz PRZYBYŁA2M00:24:50 
464Grzegorz KULAWIAK1M00:24:52 
465Robert Rudolf SZENDERA57M00:24:52 
466Mateusz Robert PALMER3M00:24:53 
467Piotr MYLEK4M00:24:53 
468Dominika OBIERZYŃSKA13F00:24:54 
469Łukasz RESSEL2M00:24:55Odra Opole
470Tomasz BATOR2M00:24:58 
471Grzegorz ŁAZARZ5M00:24:58 
472Monika PIJANKA15F00:24:58 
473Jan BUJAK1M00:24:59 
474Łukasz MARTYNOWSKI1M00:25:00 
475Mirek MAŃKIEWICZ2M00:25:00 
476Bartłomiej JACEK1M00:25:02 
477Michael SIEMASZKO1M00:25:05BBL Opole
478Izabela ROGOWSKA5F00:25:05BBL Opole
479Stu DOHERTY3M00:25:06North Bolton Runners
480Joanna WĄSEK-DUDKIEWICZ10F00:25:08 
481Henryk POPPE1M00:25:12 
482Mirosław ŁUCZAK1M00:25:12 
483Anna BARTNIK25F00:25:13WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU
484Artur DŁUGOSZ2M00:25:14 
485Krystian RYSZCZYK11M00:25:15 
486Bartosz BUCZEK1M00:25:16 
487Michał STELMASZYK2M00:25:17 
488Renata GAJ-JURCZYK3F00:25:19 
489Piotr ŁUCZAK6M00:25:20 
490Łukasz TRAWKA5M00:25:22 
491Michal ZIEBA1M00:25:22 
492Włodzimierz GROCHAL2M00:25:22 
493Adam SOWIŃSKI23M00:25:23opolebiega.pl
494Mateusz SAŁEK4M00:25:24 
495Wojciech WÓJCIK2M00:25:25 
496Małgorzata CIEPLIK14F00:25:25 
497Anna DAMEK-TROJAK6F00:25:26 
498Anna SUJKA3F00:25:27 
499Monika SAKOWSKA1F00:25:28 
500Natalia Weronika PYKA2F00:25:28