parkrun Park na Wyspie, Piła is cancelled on 28 March 2020: COVID-19 (Coronavirus)

parkrun odwołany w dniu 14.03.2020

Drodzy parkrunowicze!

W związku z komunikatem Urzędu Miasta w Pile i wydanymi przez urząd zaleceniami podjęłam decyzję o odwołaniu najbliższego spotkania parkrun Park na Wyspie Piła w dniu 14.03.2020. O kolejnych spotkaniach będę Was informować na bieżąco.

Koordynator lokalizacji
Ewa Szukalska - Walczak

parkrun odwołany_900x900px

 

Noworoczny parkrun

Serdecznie zapraszamy na dodatkową edycję parkrunu w Parku na Wyspie w Pile w pierwszym dniu roku 2020. Spotykamy się 1 stycznia o godzinie 10:00. Do zobaczenia! 

 

parkrun w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia

Serdecznie zapraszamy na dodatkową edycję parkrunu w Parku na Wyspie w Pile w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Start o godzinie 9:00. Zapraszamy. Do zobaczenia! 

 

Biało – czerwony parkrun, 9.11.2019

wydarzenie091119

9 listopada zapraszamy na wspólne świętowanie Dnia Niepodległości na parkrunie. Z tej okazji zachęcamy do ubrania strojów w kolorach białych i czerwonych, zabrania ze sobą flag i kotylionów. Bądźmy razem i świętujmy Niepodległą radośnie!

Zapraszamy wszystkich biegaczy, spacerowiczów, kijkarzy oraz truchtaczy na wspólne, aktywne rozpoczęcie weekendu na pilską Wyspę.

Biegniemy, truchtamy, maszerujemy zastępczą trasą. Czyli dwie pętle w stronę Mostów Królewskich ścieżką pieszo-rowerową.

Pamiętajcie - widzimy się na linii startu między barem Wyspiarz, a przystanią Gordaliny w sobotę przed 9 rano.

Do zobaczenia!

 

Tymczasowa trasa parkrun Park na Wyspie Piła

Kochani, oto nowa zastępcza, tymczasowa trasaparkrun Park na Wyspie, Piła
W sobotę pobiegniemy dwie pętle w stronę Mostów Królewskich ciągiem pieszo-rowerowym. Nie będzie takich kombinacji jak ostatnim razem. Obiecujemy, że trasa będzie oznakowana i nikt się nie zgubi. Start i meta w tym samy miejscu. 
Widzimy się w sobotę przed 9 obok Wyspiarza. 
Do zobaczenia. 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

⇐ Nowsze wiadomości