#9 parkrun Park na Wyspie Piła, 06.07.2019

9 raz o 9 w sobotę spotkaliśmy się na pilskiej Wyspie, by biegać, truchtać i maszerować.

To było spotkanie debiutantów. Po raz pierwszy w parkrunie uczestniczyło 7 osób. Witamy w gronie parkrunnerów Dominika, Dariusza, Krystiana, Michała, Kacpra, Witolda, Jakuba. Mamy nadzieję widzieć się w kolejne soboty. W gronie wolontariuszy, którzy przygotowali nasze spotkanie też sporo nowych osób. Pierwszy raz koordynatorem biegu została Justyna Jasoń – Pawłowska. Wszyscy zgodnie orzekli, że to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Czas zmierzył Marcin Jasoń, który dodatkowo motywował uczestników na trasie w skuteczny sposób. W roli skanującej parkrunnerów zadebiutowała Agnieszka Grochowska. O nawodnienie zawodników zadbał Piotr Szews. Podziękowania dla debiutantów wolontariuszy oraz dla reszty stałej ekipy, czyli Natalki Rumińskiej, Magdy Michalskiej, Aliny Guni, Marianny Przybył i Grzesia Graczyka.

Wczoraj padł rekord trasy. Swój wynik z pierwszego spotkania pobił Michał Zielsdorf i teraz rekord wynosi 18:19. Gratulacje. Kolejny tydzień parkrun w Pile wygrywa mężczyzna o imieniu na literę M.

A jeśli o mężczyzn chodzi to tym razem udział ich wzięło 26, a dziewczyn na trasie naliczyliśmy 16, w tym dwie dzielne mamy z dziećmi w wózkach. Jedna z nich nawet wygrała! Ewa Mączyńska, brawa dla Ciebie!

11 osób skorzystało idealnej pogody do biegania, upał zelżał i padło 11 życiówek.

3 osoby nie miały kodu ze sobą. Bardzo nam przykro, ale nie ma kodu nie ma wyniku.

W galerii zdjęć zrobionych przez Alinę możecie znaleźć ponad 250 fotek.

Dziękujemy za wczoraj i zapraszamy na mały jubileusz 10 parkrun już za tydzień. Przyprowadźcie znajomych, krewnych, wrogów też możecie. Może uda nam się pobić rekord frekwencji?

Do zobaczenia.

Obraz może zawierać: 1 osoba, buty, dziecko i na zewnątrzObraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą, ludzie jadą na rowerach, drzewo, na zewnątrz i przyrodaObraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, stoi, buty i na zewnątrzObraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, drzewo, spodenki, buty i na zewnątrzObraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, buty, drzewo, dziecko, na zewnątrz i przyrodaObraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, stoi, buty, drzewo, na zewnątrz i przyrodaObraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją, buty, drzewo i na zewnątrz