#10 parkrun Park na Wyspie Piła, 13.07.2019

#10 spotkanie parkrun Park na Wyspie Piła było naprawdę wyjątkowe. Nasi uczestnicy i wolontariusze postarali się o piękną oprawę i dekoracje. Były balony, girlandy i nawet świeczki do dmuchania. Pojawiły się ciastki i już tradycyjnie woda dla wszystkich. A teraz trochę statystyk i liczb:

Na starcie stanęło 37 uczestników.
Było prawie idealnie równo: 18 pań i 19 panów.
Bieg przygotowało 12 wolontariuszy. Oto oni: 
Grzegorz GRACZYK, Agnieszka GROCHOWSKA, Alina GUNIA, Magdalena MICHALSKA, Bartłomiej NOWAK, Marlena Ewa PRZYBYŁ, Natalia RUMIŃSKA, Ewelina RUMIŃSKA, Ryszard RYCHŁOWSKI, Małgorzata STRZELECKA, Ewa SZUKALSKA - WALCZAK, Aleksander WALCZAK. Dziękujemy za pomoc!
Sześciu z biegaczy po raz pierwszy stanęło na starcie naszego parkrunu, tym troje to absolutni debiutanci, pierwszy raz na parkrunie, a nie tylko w naszej lokalizacji. Witamy Barbarę, Gosię i Filipa.
I właśnie debiutanci byli pierwsi na mecie. Filip dodatkowo przerwał serię wygrywających mężczyzn z imieniem na literę M.
Mieliśmy dwójkę gości z parkrun Poznań. Dziękujemy za wizytę i zapraszamy częściej.
W tym tygodniu wszyscy uczestnicy mieli swój kod uczestnika. Brawo!
Padło 5 życiówek.
Przyjechał jeden radiowóz. Myśleliśmy, że panowie policjanci chcą nas zatrzymać, ale tylko patrolowali okolicę. Zaprosiliśmy ich do rejestracji i na kolejne nasze spotkanie. Mamy nadzieję, że skorzystają.

Dziękujemy wszystkim za ten piękny sobotni poranek i zapraszamy w następną sobotę!

Obraz może zawierać: samochód, drzewo, na zewnątrz i przyrodaObraz może zawierać: drzewo, roślina i na zewnątrzObraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie, na zewnątrzObraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, buty, dziecko i na zewnątrzObraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, buty, drzewo, spodenki, dziecko, niebo, na zewnątrz i przyroda