Noworoczny parkrun

Serdecznie zapraszamy na dodatkową edycję parkrunu w Parku na Wyspie w Pile w pierwszym dniu roku 2020. Spotykamy się 1 stycznia o godzinie 10:00. Do zobaczenia! 

 

parkrun w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia

Serdecznie zapraszamy na dodatkową edycję parkrunu w Parku na Wyspie w Pile w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Start o godzinie 9:00. Zapraszamy. Do zobaczenia! 

 

Biało – czerwony parkrun, 9.11.2019

wydarzenie091119

9 listopada zapraszamy na wspólne świętowanie Dnia Niepodległości na parkrunie. Z tej okazji zachęcamy do ubrania strojów w kolorach białych i czerwonych, zabrania ze sobą flag i kotylionów. Bądźmy razem i świętujmy Niepodległą radośnie!

Zapraszamy wszystkich biegaczy, spacerowiczów, kijkarzy oraz truchtaczy na wspólne, aktywne rozpoczęcie weekendu na pilską Wyspę.

Biegniemy, truchtamy, maszerujemy zastępczą trasą. Czyli dwie pętle w stronę Mostów Królewskich ścieżką pieszo-rowerową.

Pamiętajcie - widzimy się na linii startu między barem Wyspiarz, a przystanią Gordaliny w sobotę przed 9 rano.

Do zobaczenia!

 

Tymczasowa trasa parkrun Park na Wyspie Piła

Kochani, oto nowa zastępcza, tymczasowa trasaparkrun Park na Wyspie, Piła
W sobotę pobiegniemy dwie pętle w stronę Mostów Królewskich ciągiem pieszo-rowerowym. Nie będzie takich kombinacji jak ostatnim razem. Obiecujemy, że trasa będzie oznakowana i nikt się nie zgubi. Start i meta w tym samy miejscu. 
Widzimy się w sobotę przed 9 obok Wyspiarza. 
Do zobaczenia. 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

 

#13 parkrun Park na Wyspie Piła, 3.08.2019

Trzynastego wszystko zdarzyć się może... tak śpiewała Kasia Sobczyk. Co prawda wczoraj był 3 sierpnia, ale trzynastego parkrunu w Pile na pewno nie zapomnimy.
Na początku wielkie podziękowania dla wolontariuszy obstawiających nasze spotkania. Duże brawa dla debiutujących w tej roli Marcina i Krystiana. Oto ośmiu wspaniałych: Lyn ATTERBURY, Jaroslaw BOCH, Grzegorz GRACZYK, Alina GUNIA, Krystian KOWALSKI, Marcin KOWALSKI, Magdalena MICHALSKA, Ewa SZUKALSKA - WALCZAK.
12 parkrunnerów pokonało nową trasę Parkrun Park Na Wyspie Piła. Na Wyspie trwa remont i musieliśmy lekko zmodyfikować nasze 5 km.Na szczęście nikt się nie zgubił i wszyscy szczęśliwie dobiegli do mety.
Mieliśmy gości z daleka, a nawet bardzo daleka. Pozdrawiamy gości z parkrun Chrzanów oraz Hull parkrun. Miło było Was spotkać, dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie, może tym razem będą już 4 okrążenia bez kombinacji 
Padły 3 życiówki. Chociaż możemy przyjąć, że to nowa trasa i wszyscy je mają 
Wszyscy mieli kod uczestnika. Brawo!
Po raz pierwszy było dwa razy więcej panów niż pań. Może proporcje za tydzień znów się odwrócą 
Dziękujemy wszystkim za ten piękny, aktywny poranek.
 
Do zobaczenia w przyszłą sobotę.
 
#loveparkrun #jestsobotajestparkrun #dfyb #parkrunparknawyspiepila
Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, stoi, drzewo, dziecko, buty, na zewnątrz i przyroda
Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją, buty i na zewnątrz
Obraz może zawierać: 1 osoba, drzewo i na zewnątrz
Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi, buty, dziecko i na zewnątrz
Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, stoi, buty, drzewo, spodenki i na zewnątrz
⇐ Nowsze wiadomości