parkrun Park na Wyspie, Piła 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Adam STIPPA3M00:16:10 
2Szymon DROŻDŻ1M00:16:56 
3Marcin STARSZAK11M00:17:03 
4Mikołaj RACZYŃSKI1M00:17:16Vege Runners
5Miłosz CZECHOWICZ18M00:17:30UKS Sportowiec Piła
6Jakub FILIPIAK5M00:17:30 
7Mikołaj CZECHOWICZ2M00:17:33 
8Jarek SEWERYN1M00:17:38 
9Michał ZIELSDORF7M00:17:53 
10Jakub WACHOWIAK7M00:18:09 
11Łukasz KLAŚ1M00:18:11Nudne Piątki
12Colin SOMERVILLE1M00:18:24PH Racing Club
13Daniel WILK2M00:18:29KB AKTYWNI Krzyż Wlkp
14Jan HORDYCH1M00:18:42Zabiegany Szamocin
15Norbert ZODROW3M00:19:01PCH_RUN
16Wojciech ZBIERAJEWSKI1M00:19:01TriSpace
17Jędrzej WABERSKI8M00:19:03 
18Filip PRAŁAT1M00:19:07TriSpace
19Wojciech DRÓŻDŻ2M00:19:13 
20Michał ALICHNIEWICZ6M00:19:204RUN Team Pila
21Robert WALCZAK1M00:19:24Cytadela by Night Team
22Marek CHOŁOTA1M00:19:33Biegowyswiat.pl
23Wojciech ANGER1M00:19:34 
24Zbigniew KOSIŃSKI2M00:19:35 
25Grzegorz DZIAŁOSZYŃSKI8M00:19:37 
26Michał PRZEWOŹNIAK7M00:19:38 
27Mateusz WAWRZYNIAK2M00:19:40 
28Marcin WOJTANIA1M00:19:46 
29Adam SEWERYN1M00:19:50 
30Wojciech OŚWIĘCIMSKI3M00:19:54LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA
31Krzysztof RACZYŃSKI1M00:19:54 
32Radosław WABERSKI2M00:20:06 
33Tomasz LEŚNIEWSKI1M00:20:10 
34Marcin PILARCZYK4M00:20:14 
35Agnieszka KIJAK1F00:20:14 
36Paweł KOŁODZIEJCZYK2M00:20:16 
37Grzegorz Paweł NOWAK1M00:20:17parkrun tourists Poznań
38Wiktor GRZEGOREK13M00:20:20UKS Sportowiec Piła
39Bartłomiej BUCZYŃSKI1M00:20:22PCH_RUN
40Andrzej GOZDEK1M00:20:22
41Dominik MĄCZYŃSKI12M00:20:25 
42Krystian WALKOWSKI4M00:20:36 
43Michał GRABICKI1M00:20:39 
44Jacek KUŹNIACKI9M00:20:42LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA
45Jaroslaw BOCH1M00:20:42 
46Mariusz GĄSIOREK1M00:20:49LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA
47Kamil JAGŁA6M00:20:49Pędzące Warchlaki
48Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI1M00:20:52 
49Sylwester GÓRA1M00:20:53#ZABIEGANINOCĄ
50Karol TERESZCZUK7M00:20:56LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA
51Filip SKOTAREK6M00:20:56UKS Sportowiec Piła
52Hubert WIATR3M00:21:01 
53Wojciech GŁADYSZ25M00:21:10 
54Ewa MĄCZYŃSKA17F00:21:13 
55Maciej GOLIS1M00:21:13 
56Marcin MODRZEJEWSKI1M00:21:20 
57Marek TOWSTOKORY14M00:21:22 
58Dariusz DUKIEWICZ9M00:21:25 
59Wojciech KRAJEWSKI10M00:21:28 
60Edd SAUNDERS1M00:21:28Hove Hornets
61Grzegorz RÓZGA2M00:21:37HUSARIA WAŁCZ
62Kamil STARSZAK7M00:21:40 
63Tadeusz GŁUPCZYK1M00:21:52100 Marathon Club Polska
64Marcin GAŁKOWSKI1M00:21:55 
65Piotr Wojciech BARAŃSKI1M00:21:59Night Runners
66Lukasz JURCZYK1M00:22:01 
67Paulina SIENKIEWICZ GADZIKOWSKA13F00:22:03 
68Marcin CIEMIĘGA7M00:22:04 
69Barbara PRZEWOŹNIAK13F00:22:06 
70Krzysztof ŁUDCZAK1M00:22:10 
71Franciszek PAWŁOWSKI7M00:22:11 
72Damian GRACZKOWSKI2M00:22:14 
73Artur SOBKOWIAK1M00:22:17 
74Marcin KOPCZA1M00:22:17 
75Sebastian RAJEWSKI8M00:22:18 
76Krzysztof KRALSKI4M00:22:22 
77Kamil RYBUS1M00:22:23 
78Artur HASS14M00:22:26 
79Paweł KOSMATKA3M00:22:29 
80Agnieszka GÓRA1F00:22:33#ZABIEGANINOCĄ
81Krystian WALCZAK9M00:22:34Biegające Walczaki
82Anita HASS14F00:22:36 
83Robert KRAWIŚ16M00:22:38 
84Adam WEINSTOK7M00:22:39 
85Mikołaj WABERSKI7M00:22:40 
86Piotr STOLARSKI1M00:22:43KB UE Poznań
87Michał KUŚNIERZ9M00:22:44 
88Mieczysław KUNYSZ17M00:22:45 
89Kamil BLOCH3M00:22:57Team SZARAKA
90Maciej FRONDA3M00:23:01 
91Bartosz GUZIK1M00:23:01 
92Przemysław WORONOWICZ4M00:23:02 
93Małgorzata GÓRZYŃSKA2F00:23:14TriSpace
94Stanisław BORECKI18M00:23:15 
95Piotr BOROWIECKI1M00:23:16 
96Kinga BORÓWKO19F00:23:18 
97Robert MARET1M00:23:21LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA
98Zbigniew KLIPOW1M00:23:22 
99Mariusz BIAŁCZYK1M00:23:22LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA
100Krzysztof PIECHOWSKI1M00:23:23LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA
101Magda JUSZCZAK1F00:23:25 
102Rafał PIASECKI9M00:23:27 
103Gabriela Maryka TRZEPACZ1F00:23:36 
104Przemysław ŚWIERAD1M00:23:37 
105Natalia MICHALSKA2F00:23:40 
106Wacław MARET12M00:23:47LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA
107Tomasz RUDZIŃSKI3M00:23:48 
108Mirosław PASTUSIAK2M00:23:48 
109Katarzyna HOŁOWNICKA1F00:23:48 
110Marcin KOWALSKI16M00:23:51 
111Zbigniew KOŁODZIEJCZYK5M00:23:53 
112Joanna Magdalena LIBERKOWSKA2F00:23:55 
113Kinga RELIGA1F00:24:09 
114Piotr PINDRAL1M00:24:18 
115Paulina KONOWECKA2F00:24:18 
116Joanna MARCINIAK1F00:24:20 
117Przemysław Arkadiusz GRZYWACZYK1M00:24:22 
118Dariusz BELAK1M00:24:22 
119Anna WEINSTOK8F00:24:27 
120Magdalena RYCHŁOWSKA15F00:24:30 
121Michał RATKA12M00:24:30 
122Tomasz TADROWSKI1M00:24:31 
123Adam BLAJCHERT3M00:24:34 
124Krzysztof AMBROŻUK1M00:24:40 
125Szymon CIURZYŃSKI1M00:24:43 
126Ryszard RYCHŁOWSKI31M00:24:44 
127Anna BOSIANEK1F00:24:46 
128Edyta JANUSZEWSKA1F00:24:47 
129Andrzej KRÓL1M00:24:50 
130Jarosław GAŁKA1M00:24:51 
131Mateusz WITWICKI14M00:24:55UKS Sportowiec Piła
132Paweł PIASECKI4M00:24:55 
133Bartłomiej NOWAK9M00:25:00Sailing Team Ferajna
134Damian OSTROWSKI1M00:25:01 
135Ania SIERADZAN1F00:25:01 
136Natalia KWIDZIŃSKA1F00:25:02 
137Tomasz MARCINIAK2M00:25:03 
138Paula POCHYLSKA1F00:25:03 
139Piotr WODZIŃSKI1M00:25:04UKS Sportowiec Piła
140Mateusz PIECHOCKI1M00:25:05UKS Sportowiec Piła
141Łukasz ORŁOWSKI1M00:25:07 
142Michał MIKOŁAJCZUK16M00:25:08 
143Michael SAUNDERS1M00:25:08Hove Hornets
144Daniel KWIATKOWSKI3M00:25:11 
145Lucy CHARĘZIŃSKA4F00:25:15 
146Filip WIATR2M00:25:24UKS Sportowiec Piła
147Sylwia ŁUDCZAK1F00:25:25 
148Jacek ZIEMIAŃSKI1M00:25:37 
149Anna CIECHANOWSKA29F00:25:37 
150Ewelina RUMIŃSKA29F00:25:38Sailing Team Ferajna
151Michał EGLER1M00:25:43Maratończyk Poznań
152Sławomir PŁASKOŃ4M00:25:46 
153Wojciech JARNO1M00:25:52 
154Agata STANKOWSKA1F00:25:52 
155Kacper GAJC2M00:26:01 
156Karol CZARNOTA1M00:26:02 
157Danuta CZARNECKA1F00:26:02PCH_RUN
158Sławomir ZGLIŃSKI4M00:26:03 
159Tomasz KRUSZWICKI1M00:26:03PCH_RUN
160Marcin KUBIŚ1M00:26:04 
161Dawid KUBIEC1M00:26:05 
162Lyn ATTERBURY6M00:26:05 
163Mateusz SKRYPAK3M00:26:06 
164Paweł SIERADZAN1M00:26:10 
165Barbara Beata WYDRYCH1F00:26:11 
166Małgorzata STRZELECKA32F00:26:11Sailing Team Ferajna
167Marlena MOSZCZYŃSKA1F00:26:15 
168Łukasz MALARZ2M00:26:16 
169Mirosław KACPERSKI1M00:26:18Vege Runners
170Romualda Małgorzata KOSMATKA4F00:26:18 
171Marek PARECKI3M00:26:22 
172Paweł BARZYKOWSKI1M00:26:26 
173Cezary BURDA1M00:26:27 
174Jo TUNNICLIFF1F00:26:29 
175Adrian POPIOŁEK1M00:26:30 
176Justyna Anna SKIBIŃSKA1F00:26:31 
177Katarzyna BANASZKIEWICZ9F00:26:38KB AKTYWNI Krzyż Wlkp
178Małgorzata HEYMANN8F00:26:39 
179Marcin JASOŃ3M00:26:52 
180Grzegorz NADSKAKUŁA3M00:26:52 
181Jakub Adam PIĄTEK24M00:26:55
182Malwina KŁOSIŃSKA1F00:26:59 
183Anna KOWALSKA27F00:27:07 
184Sebastian 'kaszana' STRZELECKI12M00:27:12Sailing Team Ferajna
185Maciej STACHOWIAK1M00:27:13 
186Małgorzata WAŁEK1F00:27:13 
187Partycja DRZEWIECKA1F00:27:17 
188Szymon HRYNCEWICZ3M00:27:18 
189Agnieszka BURBULIS7F00:27:21LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA
190Izabela GRABOWSKA3F00:27:23 
191Romualda KOSMATKA1F00:27:28 
192Marta MIELEC1F00:27:28 
193Agnieszka ZBIELSKA12F00:27:28 
194Magdalena WIATR2F00:27:30 
195Jerzy Krzysztof DROŻDŻ4M00:27:31 
196Krzysztof ZARBOCK1M00:27:32 
197Franciszek CZERNIEL1M00:27:44 
198Monika CZERNIEL1F00:27:45 
199Marcin NOWICKI1M00:27:50 
200Dawid KRYSZTOFINSKI1M00:27:50 
201Dorota GRZEGORCZYK1F00:27:51 
202Mateusz SIEKIERSKI1M00:27:51 
203Anna MAJKUT1F00:27:52 
204Jan SKRYPAK-SCHILLER1M00:27:54 
205Marta NOWAK1F00:28:01 
206Maciej MIERZEJEWSKI1M00:28:03 
207Krzysztof JAKUĆ1M00:28:04LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA
208Marysia WORONOWICZ1F00:28:04 
209Magdalena WALKOWIAK2F00:28:16 
210Katarzyna WYPYCH1F00:28:20 
211Mirosława OSTROWSKA1F00:28:20Reebok Run Crew Tczew
212Natalia PIELA1F00:28:34Piątkowo na Biegowo
213Dariusz NIEDZIELSKI1M00:28:40Vege Runners
214Monika NIEDZIELSKA1F00:28:40 
215Małgorzata ROZYNEK1F00:28:50Cytadela by Night Team
216Daria KOWALCZYK4F00:28:52 
217Robert PIASECKI3M00:28:52 
218Katarzyna GUSS1F00:28:55 
219Małgorzata HASS3F00:28:59 
220Aneta PRZYBYLSKA2F00:29:08 
221Andrzej PRZYBYLSKI2M00:29:10 
222Maciej Rumcajs NOWAK10M00:29:14 
223Marta ZAWADA13F00:29:21 
224Anna HRYNCEWICZ10F00:29:21 
225Paulina KUBIEC1F00:29:23 
226Kacper PECYNA3M00:29:35UKS Sportowiec Piła
227Barbara BRZEZIŃSKA1F00:29:40 
228Joanna JĘSIEK30F00:29:41Sailing Team Ferajna
229Joanna KLEDZIK1F00:29:42 
230Karolina DOMAGALSKA4F00:29:43 
231Gosia WUCENS8F00:29:49 
232Michał RADOWSKI3M00:29:55 
233Grzegorz GAWROŃSKI3M00:30:13Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo
234Robert GROCHOWSKI2M00:30:15 
235Michał DREGER2M00:30:15 
236Dawid SOCZYWKO5M00:30:16UKS Sportowiec Piła
237Ewa SZUKALSKA - WALCZAK15F00:30:25Biegające Walczaki
238Kamilla NAŁĘCKA4F00:30:25 
239Agnieszka GROCHOWSKAP5F00:30:27 
240Marta WOLIŃSKA4F00:30:29 
241Agnieszka GOZDEK1F00:30:40 
242Zuzanna TYMPER4F00:30:42 
243Szymon KUNEK1M00:30:43 
244Magdalena CHOMONT1F00:30:43 
245Damian KOWALCZYK1M00:30:48 
246Marta SZYMBORSKA1F00:30:49 
247Paulina LEMAŃSKA1F00:30:53 
248Patrycja GAJEK-MROŻEK2F00:30:54 
249Katarzyna ZDEBIK1F00:31:09 
250Karolina ANDREJCZUK1F00:31:10LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA
251Aleksandra GAŁAŻEWSKA2F00:31:11 
252Patryk DELIKATNY1M00:31:14 
253Jakub DELIKATNY1M00:31:14 
254Agata HRYNCEWICZ1F00:31:27 
255Marzena GAPIŃSKA2F00:31:47Sailing Team Ferajna
256Marlena Ewa PRZYBYŁ3F00:31:48 
257Renata KACZMARCZYK-PIASECKA3F00:31:56 
258Justyna MIROWSKA1F00:32:14 
259Jarosław HRYNCEWICZ1M00:32:16 
260Kacper SYGIT1M00:32:24Deloitte Adventure Team
261Anna SZEWS35F00:32:25Sailing Team Ferajna
262Natalia KUJAWA1F00:32:25 
263Anna KALETA1F00:32:27 
264Piotr MEŁNICKI1M00:32:34 
265Katarzyna HASS KWIATKOWSKA2F00:32:34 
266Marek GRZESZCZAK1M00:32:36 
267Anna KRAJEWSKA1F00:32:38Goggle Pro Active Eyewear
268Piotr SZEWS32M00:32:41Sailing Team Ferajna
269Olga GADOMSKA4F00:32:48 
270Magdalena STRYNIEWSKA1F00:33:03 
271Izabela Agnieszka MIKOŁAJCZUK3F00:33:16 
272Anna Maria RATAJCZYK2F00:33:44
273Kasia MAŁECKA1F00:33:45 
274Hanna KWIATKOWSKA2F00:33:48 
275Dariusz WYKA1M00:33:48 
276Małgorzata SUCHAŃSKA1F00:33:49 
277Justyna CIOK15F00:33:52 
278Małgorzata BLOCH-WAWRZYNIAK7F00:34:09 
279Dawid PIETRKIEWICZ1M00:34:21 
280Eveline VAN DIJK10F00:34:27 
281Adam NIEWRZAŁEK1M00:34:29 
282Aleksandra NIEWRZAŁEK1F00:34:30 
283Angelika NOWAKOWSKA1F00:34:31 
284Katarzyna Maria KAZULEK2F00:34:46 
285Jolanta CZERNIAWSKA1F00:34:58Biegamy na wszelki wypadek
286Igor BARTKOWIAK1M00:35:02 
287Piotr KAMIŃSKI1M00:35:18 
288Wiesława Ewa KACPERSKA1F00:35:27Vege Runners
289Justyna JASOŃ-PAWŁOWSKA1F00:35:51 
290Olga KWIATKOWSKA2F00:36:21 
291Magdalena MICHALSKA17F00:36:28 
292Julia SZEWS11F00:36:28Sailing Team Ferajna
293Justyna KNAPEK1F00:36:40 
294Stanisław LIPIEJKO7M00:36:41 
295Romana MALIŃSKA1F00:36:59 
296Dorota SZAUDEL2F00:37:00 
297Mikołaj WUCENS2M00:37:00 
298Magdalena SIWAK1F00:37:05 
299Magdalena JONCEL1F00:37:06 
300Piotr WOJTYŁA1M00:37:21 
301Marek CZERNIAWSKI1M00:37:30Biegamy na wszelki wypadek
302Kacper STACHOWICZ1M00:37:34 
303Kate HUNT9F00:38:25 
304Wiesława ŁOZA4F00:38:26 
305Magdalena MIŚTA1F00:39:17 
306Agata RAJEK1F00:39:40 
307Sylwia ZIELIŃSKA1F00:39:44 
308Marianna PRZYBYŁ20F00:41:42 
309Beata NOWAK1F00:42:41Sailing Team Ferajna
310Natalia RUMIŃSKA1F00:42:53Sailing Team Ferajna
311Kamila PIELACHA1F00:43:24 
312Agata WINIARSKA1F00:44:04Worth Way Runners
313Witold Cypisek NOWAK4M00:44:18 
314Beata RAJEWSKA1F00:44:26 
315Grażyna JASOŃ2F00:46:02 
316Beata KRUTEL1F00:46:25Sailing Team Ferajna
317Antonina STRZELECKA6F00:46:48Sailing Team Ferajna
318Gerard GĄTEK1M00:47:15 
319Jolanta JAGŁA1F00:47:24 
320Robert JAGŁA1M00:47:25 
321Grażyna BUDASZ1F00:47:29 
322Urszula DRĄG1F00:48:41 
323Agata WOJTYŁA1F00:49:11 
324Katarzyna Anna SYKUTERA-ŚWIERCZYŃSKA2F00:50:17Sailing Team Ferajna
325Krzysztof BUDASZ1M00:50:22 
326Agnieszka SKRZYPCZYŃSKA4F00:50:38 
327Ewa KLEJ1F00:50:43 
328Marcela MODRZEJEWSKA1F00:50:55 
329Janusz T. WIŚNIEWSKI1M00:50:56WPRunning
330Monika KNAPIŃSKA1F00:52:28 
331Artur PINKOWSKI1M00:52:29 
332Mateusz CIOK3M00:52:41 
333Barbara IDZIKOWSKA1F00:52:45 
334Małgorzata TYLCZYŃSKA1F00:52:45 
335Jakub SZEWS5M00:52:52Sailing Team Ferajna
336Alina GUNIA1F00:53:39 
337Aleksander WALCZAK4M00:54:07Biegające Walczaki
338Joanna MOROCH1F00:59:22 
339Bianka PIASECKA1F01:03:38