parkrun Park na Wyspie, Piła 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Adam STIPPA2M00:16:41 
2Szymon DROŻDŻ1M00:16:56 
3Marcin STARSZAK11M00:17:03 
4Mikołaj RACZYŃSKI1M00:17:16Vege Runners
5Miłosz CZECHOWICZ15M00:17:30UKS Sportowiec Piła
6Michał ZIELSDORF7M00:17:53 
7Łukasz KLAŚ1M00:18:11Nudne Piątki
8Colin SOMERVILLE1M00:18:24PH Racing Club
9Jan HORDYCH1M00:18:42Zabiegany Szamocin
10Jakub WACHOWIAK5M00:18:54 
11Norbert ZODROW3M00:19:01PCH_RUN
12Wojciech ZBIERAJEWSKI1M00:19:01TriSpace
13Jędrzej WABERSKI7M00:19:03 
14Filip PRAŁAT1M00:19:07TriSpace
15Wojciech DRÓŻDŻ2M00:19:13 
16Michał ALICHNIEWICZ6M00:19:204RUN Team Pila
17Robert WALCZAK1M00:19:24Naramowice Biegają
18Marek CHOŁOTA1M00:19:33Biegowyswiat.pl
19Wojciech ANGER1M00:19:34 
20Zbigniew KOSIŃSKI2M00:19:35 
21Grzegorz DZIAŁOSZYŃSKI6M00:19:37 
22Michał PRZEWOŹNIAK7M00:19:38 
23Mateusz WAWRZYNIAK2M00:19:40 
24Adam SEWERYN1M00:19:50 
25Wojciech OŚWIĘCIMSKI3M00:19:54LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA
26Krzysztof RACZYŃSKI1M00:19:54 
27Mikołaj CZECHOWICZ1M00:20:06 
28Radosław WABERSKI2M00:20:06 
29Tomasz LEŚNIEWSKI1M00:20:10 
30Marcin PILARCZYK4M00:20:14 
31Agnieszka KIJAK1F00:20:14 
32Paweł KOŁODZIEJCZYK2M00:20:16 
33Grzegorz Paweł NOWAK1M00:20:17parkrun tourists Poznań
34Wiktor GRZEGOREK10M00:20:20UKS Sportowiec Piła
35Bartłomiej BUCZYŃSKI1M00:20:22PCH_RUN
36Andrzej GOZDEK1M00:20:22
37Dominik MĄCZYŃSKI8M00:20:31 
38Krystian WALKOWSKI4M00:20:36 
39Jacek KUŹNIACKI7M00:20:42 
40Jaroslaw BOCH1M00:20:42 
41Mariusz GĄSIOREK1M00:20:49LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA
42Kamil JAGŁA4M00:20:49Pędzące Warchlaki
43Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI1M00:20:52 
44Sylwester GÓRA1M00:20:53#ZABIEGANINOCĄ
45Karol TERESZCZUK7M00:20:56LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA
46Filip SKOTAREK6M00:20:56UKS Sportowiec Piła
47Ewa MĄCZYŃSKA17F00:21:13 
48Maciej GOLIS1M00:21:13 
49Marcin MODRZEJEWSKI1M00:21:20 
50Marek TOWSTOKORY9M00:21:22 
51Dariusz DUKIEWICZ8M00:21:25 
52Wojciech KRAJEWSKI10M00:21:28 
53Edd SAUNDERS1M00:21:28Hove Hornets
54Grzegorz RÓZGA2M00:21:37HUSARIA WAŁCZ
55Kamil STARSZAK6M00:21:40 
56Hubert WIATR1M00:21:50 
57Marcin GAŁKOWSKI1M00:21:55 
58Piotr Wojciech BARAŃSKI1M00:21:59Night Runners
59Lukasz JURCZYK1M00:22:01 
60Paulina SIENKIEWICZ GADZIKOWSKA9F00:22:03 
61Barbara PRZEWOŹNIAK11F00:22:06 
62Wojciech GŁADYSZ20M00:22:08 
63Krzysztof ŁUDCZAK1M00:22:10 
64Franciszek PAWŁOWSKI7M00:22:11 
65Damian GRACZKOWSKI2M00:22:14 
66Sebastian RAJEWSKI2M00:22:18 
67Krzysztof KRALSKI4M00:22:22 
68Kamil RYBUS1M00:22:23 
69Artur HASS13M00:22:26 
70Paweł KOSMATKA3M00:22:29 
71Agnieszka GÓRA1F00:22:33#ZABIEGANINOCĄ
72Krystian WALCZAK8M00:22:34Biegające Walczaki
73Anita HASS13F00:22:36 
74Robert KRAWIŚ15M00:22:38 
75Piotr STOLARSKI1M00:22:43KB UE Poznań
76Mieczysław KUNYSZ11M00:22:45 
77Mikołaj WABERSKI6M00:22:48 
78Marcin CIEMIĘGA3M00:22:54 
79Michał KUŚNIERZ6M00:22:56 
80Bartosz GUZIK1M00:23:01 
81Przemysław WORONOWICZ3M00:23:02 
82Stanisław BORECKI18M00:23:15 
83Piotr BOROWIECKI1M00:23:16 
84Zbigniew KLIPOW1M00:23:22 
85Rafał PIASECKI9M00:23:27 
86Gabriela Maryka TRZEPACZ1F00:23:36 
87Przemysław ŚWIERAD1M00:23:37 
88Natalia MICHALSKA2F00:23:40 
89Wacław MARET10M00:23:47LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA
90Mirosław PASTUSIAK2M00:23:48 
91Katarzyna HOŁOWNICKA1F00:23:48 
92Marcin KOWALSKI14M00:23:51 
93Zbigniew KOŁODZIEJCZYK3M00:23:53 
94Joanna Magdalena LIBERKOWSKA2F00:23:55 
95Kinga RELIGA1F00:24:09 
96Piotr PINDRAL1M00:24:18 
97Paulina KONOWECKA2F00:24:18 
98Joanna MARCINIAK1F00:24:20 
99Magdalena RYCHŁOWSKA14F00:24:30 
100Michał RATKA9M00:24:30 
101Tomasz TADROWSKI1M00:24:31 
102Adam BLAJCHERT3M00:24:34 
103Krzysztof AMBROŻUK1M00:24:40 
104Szymon CIURZYŃSKI1M00:24:43 
105Ryszard RYCHŁOWSKI28M00:24:44 
106Anna BOSIANEK1F00:24:46 
107Edyta JANUSZEWSKA1F00:24:47 
108Mateusz WITWICKI13M00:24:55UKS Sportowiec Piła
109Paweł PIASECKI4M00:24:55 
110Bartłomiej NOWAK6M00:25:00Sailing Team Ferajna
111Ania SIERADZAN1F00:25:01 
112Natalia KWIDZIŃSKA1F00:25:02 
113Tomasz MARCINIAK2M00:25:03 
114Paula POCHYLSKA1F00:25:03 
115Piotr WODZIŃSKI1M00:25:04UKS Sportowiec Piła
116Mateusz PIECHOCKI1M00:25:05UKS Sportowiec Piła
117Adam WEINSTOK1M00:25:06 
118Anna WEINSTOK2F00:25:06 
119Łukasz ORŁOWSKI1M00:25:07 
120Michael SAUNDERS1M00:25:08Hove Hornets
121Daniel KWIATKOWSKI2M00:25:11 
122Lucy CHARĘZIŃSKA4F00:25:15 
123Filip WIATR1M00:25:24UKS Sportowiec Piła
124Sylwia ŁUDCZAK1F00:25:25 
125Michał MIKOŁAJCZUK10M00:25:31 
126Jacek ZIEMIAŃSKI1M00:25:37 
127Ewelina RUMIŃSKA26F00:25:38Sailing Team Ferajna
128Michał EGLER1M00:25:43Maratończyk Poznań
129Wojciech JARNO1M00:25:52 
130Agata STANKOWSKA1F00:25:52 
131Kacper GAJC2M00:26:01 
132Karol CZARNOTA1M00:26:02 
133Danuta CZARNECKA1F00:26:02PCH_RUN
134Sławomir ZGLIŃSKI4M00:26:03 
135Tomasz KRUSZWICKI1M00:26:03PCH_RUN
136Marcin KUBIŚ1M00:26:04 
137Lyn ATTERBURY6M00:26:05 
138Mateusz SKRYPAK3M00:26:06 
139Paweł SIERADZAN1M00:26:10 
140Barbara Beata WYDRYCH1F00:26:11 
141Małgorzata STRZELECKA26F00:26:11Sailing Team Ferajna
142Mirosław KACPERSKI1M00:26:18Vege Runners
143Romualda Małgorzata KOSMATKA4F00:26:18 
144Cezary BURDA1M00:26:27 
145Marcin JASOŃ3M00:26:52 
146Grzegorz NADSKAKUŁA3M00:26:52 
147Jakub Adam PIĄTEK18M00:26:55
148Kamil BLOCH2M00:26:57Team SZARAKA
149Anna KOWALSKA24F00:27:07 
150Sebastian 'kaszana' STRZELECKI9M00:27:12Sailing Team Ferajna
151Maciej STACHOWIAK1M00:27:13 
152Szymon HRYNCEWICZ2M00:27:18 
153Anna CIECHANOWSKA24F00:27:22 
154Romualda KOSMATKA1F00:27:28 
155Marta MIELEC1F00:27:28 
156Agnieszka ZBIELSKA9F00:27:28 
157Jerzy Krzysztof DROŻDŻ3M00:27:31 
158Jan SKRYPAK-SCHILLER1M00:27:54 
159Katarzyna BANASZKIEWICZ4F00:28:00KB AKTYWNI Krzyż Wlkp
160Sławomir PŁASKOŃ1M00:28:03 
161Maciej MIERZEJEWSKI1M00:28:03 
162Krzysztof JAKUĆ1M00:28:04LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA
163Małgorzata HEYMANN4F00:28:07 
164Magdalena WALKOWIAK2F00:28:16 
165Katarzyna WYPYCH1F00:28:20 
166Daniel WILK1M00:28:21KB AKTYWNI Krzyż Wlkp
167Agnieszka BURBULIS5F00:28:33LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA
168Natalia PIELA1F00:28:34Piątkowo na Biegowo
169Dariusz NIEDZIELSKI1M00:28:40Vege Runners
170Monika NIEDZIELSKA1F00:28:40 
171Małgorzata ROZYNEK1F00:28:50Night Runners
172Daria KOWALCZYK4F00:28:52 
173Robert PIASECKI3M00:28:52 
174Katarzyna GUSS1F00:28:55 
175Małgorzata HASS3F00:28:59 
176Aneta PRZYBYLSKA2F00:29:08 
177Andrzej PRZYBYLSKI2M00:29:10 
178Kinga BORÓWKO14F00:29:14 
179Maciej Rumcajs NOWAK10M00:29:14 
180Marta ZAWADA13F00:29:21 
181Anna HRYNCEWICZ7F00:29:21 
182Kacper PECYNA3M00:29:35UKS Sportowiec Piła
183Barbara BRZEZIŃSKA1F00:29:40 
184Joanna JĘSIEK24F00:29:41Sailing Team Ferajna
185Joanna KLEDZIK1F00:29:42 
186Karolina DOMAGALSKA4F00:29:43 
187Michał RADOWSKI3M00:29:55 
188Grzegorz GAWROŃSKI3M00:30:13Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo
189Dawid SOCZYWKO5M00:30:16UKS Sportowiec Piła
190Gosia WUCENS4F00:30:24 
191Kamilla NAŁĘCKA3F00:30:25 
192Ewa SZUKALSKA - WALCZAK11F00:30:25Biegające Walczaki
193Marta WOLIŃSKA4F00:30:29 
194Agnieszka GROCHOWSKAP3F00:30:34 
195Agnieszka GOZDEK1F00:30:40 
196Zuzanna TYMPER4F00:30:42 
197Damian KOWALCZYK1M00:30:48 
198Marta SZYMBORSKA1F00:30:49 
199Katarzyna ZDEBIK1F00:31:09 
200Aleksandra GAŁAŻEWSKA1F00:31:11 
201Patryk DELIKATNY1M00:31:14 
202Jakub DELIKATNY1M00:31:14 
203Agata HRYNCEWICZ1F00:31:27 
204Marzena GAPIŃSKA2F00:31:47Sailing Team Ferajna
205Marlena Ewa PRZYBYŁ3F00:31:48 
206Renata KACZMARCZYK-PIASECKA3F00:31:56 
207Justyna MIROWSKA1F00:32:14 
208Jarosław HRYNCEWICZ1M00:32:16 
209Kacper SYGIT1M00:32:24Deloitte Adventure Team
210Anna SZEWS28F00:32:25Sailing Team Ferajna
211Natalia KUJAWA1F00:32:25 
212Anna KALETA1F00:32:27 
213Piotr MEŁNICKI1M00:32:34 
214Anna KRAJEWSKA1F00:32:38Goggle Pro Active Eyewear
215Piotr SZEWS26M00:32:41Sailing Team Ferajna
216Magdalena STRYNIEWSKA1F00:33:03 
217Izabela Agnieszka MIKOŁAJCZUK3F00:33:16 
218Anna Maria RATAJCZYK2F00:33:44
219Justyna CIOK15F00:33:52 
220Małgorzata BLOCH-WAWRZYNIAK7F00:34:09 
221Angelika NOWAKOWSKA1F00:34:31 
222Katarzyna Maria KAZULEK2F00:34:46 
223Jolanta CZERNIAWSKA1F00:34:58Biegamy na wszelki wypadek
224Igor BARTKOWIAK1M00:35:02 
225Eveline VAN DIJK7F00:35:06 
226Piotr KAMIŃSKI1M00:35:18 
227Wiesława Ewa KACPERSKA1F00:35:27Vege Runners
228Justyna JASOŃ-PAWŁOWSKA1F00:35:51 
229Hanna KWIATKOWSKA1F00:36:04 
230Magdalena MICHALSKA15F00:36:28 
231Julia SZEWS10F00:36:28Sailing Team Ferajna
232Dorota SZAUDEL2F00:37:00 
233Marek CZERNIAWSKI1M00:37:30Biegamy na wszelki wypadek
234Kacper STACHOWICZ1M00:37:34 
235Mikołaj WUCENS1M00:38:04 
236Kate HUNT9F00:38:25 
237Wiesława ŁOZA4F00:38:26 
238Magdalena MIŚTA1F00:39:17 
239Marianna PRZYBYŁ16F00:41:42 
240Beata NOWAK1F00:42:41Sailing Team Ferajna
241Natalia RUMIŃSKA1F00:42:53Sailing Team Ferajna
242Agata WINIARSKA1F00:44:04Worth Way Runners
243Witold Cypisek NOWAK4M00:44:18 
244Beata RAJEWSKA1F00:44:26 
245Grażyna JASOŃ1F00:46:02 
246Antonina STRZELECKA4F00:46:48Sailing Team Ferajna
247Gerard GĄTEK1M00:47:15 
248Jolanta JAGŁA1F00:47:24 
249Robert JAGŁA1M00:47:25 
250Grażyna BUDASZ1F00:47:29 
251Katarzyna Anna SYKUTERA-ŚWIERCZYŃSKA2F00:50:17Sailing Team Ferajna
252Krzysztof BUDASZ1M00:50:22 
253Agnieszka SKRZYPCZYŃSKA4F00:50:38 
254Ewa KLEJ1F00:50:43 
255Marcela MODRZEJEWSKA1F00:50:55 
256Janusz T. WIŚNIEWSKI1M00:50:56WPRunning
257Mateusz CIOK3M00:52:41 
258Jakub SZEWS5M00:52:52Sailing Team Ferajna
259Olga KWIATKOWSKA1F00:53:15 
260Alina GUNIA1F00:53:39 
261Aleksander WALCZAK4M00:54:07Biegające Walczaki
262Bianka PIASECKA1F01:03:38