parkrun Park Zdrojowy, Kudowa-Zdrój 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Tomasz KRAMSKI1M00:18:01 
2Marcin DŁUGOSZ1M00:18:41Night Runners Września
3Piotr KOTKOWSKI1M00:18:49MaratonyPolskie PL Team
4Adrian ZEIDLER1M00:18:54 
5Łukasz KLAŚ1M00:18:54Nudne Piątki
6Marcin BUJAR1M00:19:07Fulham RC
7Paweł STANIA1M00:19:33 
8Adam RAKOWSKI1M00:19:34 
9Mateusz KILIAN3M00:19:40 
10Robert 'BADYL' SOBCZAK1M00:19:44Skrzynka Domni-Bezdomni
11Sławomir KOTULA1M00:19:54 
12Daniel MCCAIG1M00:20:06Vege Runners
13Bartłomiej JĘDRYCHOWSKI21M00:20:07 
14Marek CHOŁOTA1M00:20:08Biegowyswiat.pl
15Grzegorz Paweł NOWAK1M00:20:13parkrun tourists Poznań
16Kamil Alan MAJER3M00:20:16 
17Łukasz KASZUBA1M00:20:18 
18Marek Stanisław POWAŻNY1M00:20:19WKB Piast
19Piotr HARKIEWICZ1M00:20:22Naramowice Biegają
20Adam KRUSZYŃSKI1M00:20:24Klub Biegacza Złote Kłosy Kołaczkowo
21Ariel IMIOŁEK1M00:20:24Maratończyk Poznań
22Konrad CHUPKA7M00:20:28 
23Tomasz SZARKOWICZ1M00:20:49 
24Szymon KARWICKI5M00:20:52 
25Bryn WILLIAMS1M00:20:54Lliswerry Runners
26Krzysztof ROMAN9M00:20:54 
27Remugiusz PIOTROWSKI1M00:20:55 
28Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:57Vege Runners
29Artur BASZCZYSZYN19M00:20:59 
30Marcin FOLTYŃSKI1M00:21:03 
31Paweł JABŁOŃSKI3M00:21:06 
32Martin PRESCOTT1M00:21:06 
33Iwona KULIK9F00:21:07 
34Jarosław FRĄCZYK1M00:21:07parkrun Toruń GP Team
35Maria BAHRANOWSKA3F00:21:09Night Runners
36Karol PAZERA2M00:21:09 
37Łukasz WYWIAŁ1M00:21:14Saint-Gobain SQUAD
38Agnieszka KIJAK1F00:21:19 
39Zbigniew KOSIŃSKI1M00:21:19 
40Ben KOSCHALKA1M00:21:19 
41Łukasz PISULA20M00:21:20 
42Adam SZYSZKA1M00:21:28Accenture
43Fabian KACZOR2M00:21:38 
44Sebastian GOLCZAK1M00:21:39Grzmot Komorniki
45Jan MICHL1M00:21:40 
46Franciszek KORNAŚ2M00:21:44 
47Tomasz Michał ROSZKOWSKI1M00:21:49Warszawa Natolin Zachodni
48Agnieszka ŻURANIEWSKA1F00:21:51Nudne Piątki
49Kamil PAWELEC1M00:21:53PZU Sport Team
50Adam ZIÓŁEK1M00:21:59 
51Przemysław WEŁNIAK1M00:22:02 
52Patrycja WACHOWSKA1F00:22:02 
53Wiola HARKIEWICZ1F00:22:06Naramowice Biegają
54Piotr ŁUKASZEWICZ1M00:22:06 
55Adam KŁOCZKO20M00:22:08 
56Krzysztof KALISZAN1M00:22:09
57Joachim TOKARSKI7M00:22:13 
58Marek STEPOWICZ1M00:22:23Vege Runners
59Dariusz RUBASZNIAK1M00:22:32Luboński Klub Biegacza
60Agnieszka BURDELAK1F00:22:43
61Fabian ŚMITKOWSKI1M00:22:47LOS TREPOS COMPANIEROS
62Lukasz SIEMBAB4M00:22:49Coopervision Running Club
63Marek KASPRZYK4M00:22:50 
64Grzegorz ROCHOWICZ1M00:22:51 
65Tomasz BRYGOŁA1M00:22:53 
66Krzysztof JANKA1M00:22:55 
67Natalia Dorota MIELNIK11F00:23:00 
68Sławomir ROSADZIŃSKI1M00:23:03 
69Adrian Stanisław DĄBEK1M00:23:04 
70Dariusz DZIWAK1M00:23:07 
71Szymon PALEŃ12M00:23:09 
72Piotr BOROWIECKI1M00:23:19 
73Antoni WIETESKA11M00:23:20 
74Maria POLACZEK1F00:23:21 
75Robert TOKARSKI1M00:23:26 
76Robert POLACZEK1M00:23:27 
77Piotr JASIŃSKI1M00:23:28 
78Eliasz NELKE1M00:23:30 
79Leszek CIERACH1M00:23:32 
80Tadeusz GŁUPCZYK1M00:23:40100 Marathon Club Polska
81Bogusław MILKA1M00:23:42 
82Roman KOTAS1M00:23:44 
83Piotr SZWIERZ1M00:23:45 
84Asia BUKOWSKA-GOLAK1F00:23:47Goggle Pro Active Eyewear
85Roman SOBAŃSKI1M00:23:58Tarnowo Podgórne Biega
86Michał SZLACHETKA1M00:24:00Night Runners
87Julia BARON2F00:24:04 
88Adam ŚWIĄTCZAK1M00:24:06 
89Lloyd WILLIAMS1M00:24:09Lliswerry Runners
90Rachel Sara ROBERTS1F00:24:10 
91Aleksandra DE VIRION1F00:24:11Taka RYBA
92Dariusz KOPE4M00:24:13 
93Wojciech ZAJĄC5M00:24:26 
94Krzysztof JASICKI1M00:24:46 
95Leszek JANKOWIAK1M00:24:48 
96Sebastian ANTKOWIAK1M00:24:52 
97Klaudia ANTKOWIAK1F00:24:52 
98Jędrzej KRZYŻAŃSKI1M00:24:56 
99Łukasz GUSTAW1M00:25:04xRunners
100Magdalena BUJAR1F00:25:06 
101Jakub BUSS5M00:25:06 
102Dominik KOWALSKI19M00:25:25 
103Mateusz OPPELN-BRONIKOWSKI1M00:25:34 
104Paweł KMIECIŃSKI4M00:25:42 
105Adam ADAMOWICZ1M00:25:43 
106Iwona TOKARSKA4F00:25:48 
107Roman MILIŃSKI17M00:25:48 
108Krzysztof JANDA1M00:25:48 
109Justyna WYSOKIŃSKA1F00:25:48ASICS Frontrunner Polska
110Sebastian SOBOLEWSKI1M00:25:55 
111Karolina KOTKOWSKA1F00:25:58MaratonyPolskie PL Team
112Łukasz DOBOSZ1M00:26:15 
113Naakesha SETH1F00:26:22Horsforth Harriers
114Dorota DALECKA1F00:26:30 
115Krzysztof BARANOWSKI1M00:26:30Kutno Biega
116Tomasz MIERNICKI2M00:26:34Grupa Biegowa CHTMO
117Carys WILLIAMS1F00:26:36Lliswerry Runners
118Marcin KORNAŚ2M00:26:37 
119N ATALIA1F00:26:40 
120Ryszard RAKOWSKI1M00:26:41 
121Marek GONET1M00:26:42 
122Jacek RICHTER1M00:26:43 
123Edmund PILARSKI2M00:26:50KB Aktywni Konin
124Anita WIATR1F00:26:52 
125Lars SÖZÜER1M00:26:59Paŝo Post Paŝo
126Mikołaj BABST1M00:27:00Luboński Klub Biegacza
127Adam CHORZĘPA1M00:27:05 
128Anna FRĄCZYK1F00:27:07parkrun Toruń GP Team
129Tomasz KISIELIŃSKI1M00:27:09 
130Wiesław STACHOWIAK1M00:27:13Night Runners Wrocław
131Mateusz NOWOTYŃSKI15M00:27:16 
132Wojciech RAK1M00:27:25 
133Wojciech STAŃCZUK1M00:27:26Grupa Biegowa CHTMO
134Aleksandra Lucyna BECZEK1F00:27:26 
135Patryk Zygmunt FURMAN1M00:27:27 
136Marcin GŁUCH1M00:27:32 
137Michał Zbigniew MACHNACKI3M00:27:32Grupa Biegowa CHTMO
138Wiesława Maria ANTONIAK1F00:27:34 
139Agnieszka KRÓLIKOWSKA21F00:27:34 
140Tomasz PIOTROWIAK1M00:27:36 
141Anna PIOTROWIAK1F00:27:36 
142Sławomir WIERZBICKI1M00:27:37 
143Marek Stanisław WOSIK3M00:27:37 
144Karolina CHRAPLEWSKA1F00:27:45PRO366
145Elżbieta MATUSZEWSKA1F00:27:53 
146Andrzej KRZYŻAŃSKI1M00:27:56 
147Elżbieta Katarzyna CHILARSKA13F00:27:56
148Piotr HRYCAJ6M00:28:03 
149Aleksander HRYCAJ2M00:28:03 
150Alex ZAMENHOF1M00:28:03Paŝo Post Paŝo
151Julia HRYCAJ19F00:28:06 
152Tomasz LESZKO1M00:28:09S.L. Salos-Wodna Łódź
153Jarosław MATUSZEWSKI1M00:28:09 
154Ryszard Wiktor OSADNIK2M00:28:10 
155Katarzyna ŁADOŃSKA1F00:28:10Pro-Run Wrocław
156Danuta BIERNACKA1F00:28:13Vege Runners
157Jacek Andrzej BIERNACIK1M00:28:15 
158Rafał STUDNICKI1M00:28:26parkrun tourists Poznań
159Marta NOWAKOWSKA-KOTAS1F00:28:39 
160Bogusław STOLECKI1M00:28:46 
161Agnieszka KOWALSKA26F00:28:49 
162Jowita GAJEWSKA1F00:28:49 
163H. THIER1F00:28:53Paŝo Post Paŝo
164Zofia CHILARSKA5F00:28:55 
165Bartosz SZLACHETKA1M00:28:55Night Runners Września
166Beata BAGROWSKA1F00:28:57 
167Zbigniew KORDUŁA1M00:29:12 
168Katarzyna BAREŁKOWSKA1F00:29:14Night Runners
169Paweł DĄBROWSKI1M00:29:15 
170Thomas HATTERSLEY1M00:29:19 
171Jan KUZAK3M00:29:25 
172Jakub WIERZBICKI1M00:29:27 
173Andrzej BERCZYŃSKI2M00:29:29Smashing Pąpkins
174Janusz MIROS1M00:29:40 
175Aleksandra GŁUCHOWSKA16F00:29:46 
176Grażyna ZAREMBA1F00:29:47 
177Marta WIERZBICKA1F00:29:48 
178Wojciech CHOLEWIŃSKI1M00:29:53Hernik Team
179Sylwia ROSZYK1F00:29:53 
180Ewa WOSIK3F00:30:05 
181Zuzanna TYMPER16F00:30:09 
182Anna DUDKIEWICZ1F00:30:11 
183Piotr KOWALSKI3M00:30:15 
184Wiktoria Weronika SOCIŃSKA3F00:30:19 
185Agnieszka LEWANDOWSKA1F00:30:20 
186Katarzyna ANTKOWIAK1F00:30:33 
187Beata BARON2F00:30:36 
188Magdalena DYJA1F00:30:37 
189Jakub RĘBIAŁKOWSKI1M00:30:38 
190Adrianna FRANKOWSKA1F00:30:39 
191Iwona Katarzyna OLSCHOWKA1F00:30:44 
192Milena POZNACHOWSKA1F00:30:46 
193Anna SKUDLARSKA1F00:31:01Paŝo Post Paŝo
194Lidia POLACZEK1F00:31:21 
195Szymon ŚLADCZYK32M00:31:23 
196Roman MAKOWSKI1M00:31:25Korona Pabianice
197Karol PĘKALA4M00:31:26 
198Dorota GRZELAK5F00:31:27 
199Anna MACIEJNY6F00:31:28 
200Agata STACHÓW17F00:31:28 
201Tim MORLEY1M00:31:31 
202Maja PISULA27F00:31:37 
203Joachim GRABOWSKI3M00:31:44 
204Krzysztof BOROWSKI1M00:31:45 
205Agata ŁADOŃSKA1F00:31:51BŁYSKAWICE RUGBY WROCŁAW
206Wojciech WRÓBLEWSKI1M00:31:51KS Rugby Wrocław
207Halina DUBIAL3F00:31:57 
208Piotr JASIŃSKI1M00:32:04 
209Dariusz STACHÓW17M00:32:06 
210Katarzyna WITEK3F00:32:07 
211Aneta KLINKE-OSADNIK2F00:32:13 
212Adam KLUDZIŃSKI1M00:32:44Kutno Biega
213Gabriela BEDNARCZYK2F00:32:47 
214Aldona GARDZIEJCZYK1F00:33:02 
215Mateusz JĘDRYCHOWSKI6M00:33:03 
216Józef KOMOROWSKI2M00:33:05 
217Iwona SALIŃSKA1F00:33:05 
218Maja Anna PALEŃ1F00:33:14 
219Monika BERCZYŃSKA1F00:33:20Mamy Biegamy
220Marcin LEMAŃSKI2M00:33:27 
221Szymon CZAJKA1M00:33:40 
222Monika WÓJCIAK2F00:33:49 
223Denitsa MLADENOVA1F00:34:02 
224Joanna MIKUSEK-PRZYSTAJKO1F00:34:03 
225Agata DZIKI2F00:34:11 
226Aneta KAŹMIERCZAK1F00:34:15 
227Jacek BAJER1M00:34:16 
228Chrissi WILLIAMS1F00:34:25Lliswerry Runners
229Marta SKOWRONEK1F00:35:33 
230Kajetan KHULBE7M00:35:59 
231Jan KULPA5M00:36:14 
232Agnieszka BEDNARCZYK11F00:36:15 
233Patrycja GADOWSKA1F00:36:20 
234Katarzyna KOTLARZ2F00:36:38 
235Barbara BRZEZIŃSKA1F00:36:38 
236Przemysław DALECKI1M00:36:38Gdynia Sport Team
237Robert GADOMSKI1M00:37:01 
238Katarzyna LEWANDOWSKA1F00:37:06 
239Nadya KUZAK2F00:37:12 
240Anna DUCH14F00:37:14 
241Anna KUZAK1F00:37:15 
242Andrzej PILSKI1M00:37:24Barefoot Runners Society - UK
243Ronia SOLAWA4F00:37:27 
244Jaśmina STACHÓW5F00:37:48 
245Małgorzata MAZUR6F00:38:25 
246Katarzyna CHĘTNIK3F00:39:06 
247Monika OSSOWSKA1F00:39:45Runeda
248Anna SZUMLAS1F00:39:52 
249Agnieszka ROSADZIŃSKA1F00:41:06 
250Jagoda ROSZYK1F00:41:22 
251Mateusz DRÓZD4M00:42:05 
252Monika JANKA1F00:43:44 
253Natalia Sandra HINZ1F00:44:58 
254Jowita OSSOWSKA1F00:44:59Runeda
255Magdalena KUCZER11F00:45:48 
256Aleksander KASPRZYK2M00:46:01 
257Sylwia KASPRZYK1F00:46:02 
258Katarzyna MADEJ6F00:47:18
259Zoe JASIŃSKA1F00:47:40 
260Marta Maria KRÓLIKOWSKA5F00:47:51 
261Maria SKOWRONEK1F00:50:45 
262Anna HINZ1F00:51:13WYMIATACZE
263Emilia Anna HINZ1F00:51:14 
264Oliwia CHILARSKA1F00:51:24 
265Agata KORUBA-SOCIŃSKA2F00:51:38 
266Martyna JURECKA5F00:51:56 
267Asia JANKA1F00:52:19 
268Agnieszka HRYCAJ5F00:52:45 
269Dawid BASZCZYSZYN2M00:53:34 
270Wiktoria HRYCAJ1F00:53:59 
271Małgorzata SKOCZYLAS4F00:54:29 
272Wiktoria KARAMON4F00:54:32 
273Blanka KASPRZYK1F00:55:15 
274Marta GRYGLAK1F00:55:39 
275Magdalena KOLNY2F00:55:44 
276Oliwia TALAGA2F00:57:16 
277Renata SALADRA1F00:57:20 
278Krzysztof MAJCHER1M01:00:46 
279Magda MAJCHER1F01:00:55 
280Bartłomiej MAJCHER1M01:00:57 
281Mariusz MADEJ2M01:01:12 
282Agnieszka BASZCZYSZYN1F01:01:41 
283Adrianna MADEJ2F01:03:56 
284Witold SOSULSKI1M01:04:39 
285Karolina CIOMBOR1F01:10:32