parkrun Park Zdrojowy, Kudowa-Zdrój 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Tomasz KRAMSKI1M00:18:01 
2Marcin DŁUGOSZ1M00:18:41Night Runners Września
3Piotr KOTKOWSKI1M00:18:49MaratonyPolskie PL Team
4Łukasz KLAŚ1M00:18:54Nudne Piątki
5Adrian ZEIDLER1M00:18:54 
6Marcin BUJAR1M00:19:07Fulham RC
7Paweł STANIA1M00:19:33 
8Adam RAKOWSKI1M00:19:34 
9Mateusz KILIAN3M00:19:40 
10Sławomir KOTULA1M00:19:54 
11Daniel MCCAIG1M00:20:06Vege Runners
12Bartłomiej JĘDRYCHOWSKI20M00:20:07 
13Marek CHOŁOTA1M00:20:08Biegowyswiat.pl
14Grzegorz Paweł NOWAK1M00:20:13parkrun tourists Poznań
15Kamil Alan MAJER3M00:20:16 
16Łukasz KASZUBA1M00:20:18 
17Marek Stanisław POWAŻNY1M00:20:19WKB Piast
18Piotr HARKIEWICZ1M00:20:22Naramowice Biegają
19Adam KRUSZYŃSKI1M00:20:24Klub Biegacza Złote Kłosy Kołaczkowo
20Konrad CHUPKA7M00:20:28 
21Tomasz SZARKOWICZ1M00:20:49 
22Szymon KARWICKI5M00:20:52 
23Bryn WILLIAMS1M00:20:54Lliswerry Runners
24Krzysztof ROMAN8M00:20:54 
25Remugiusz PIOTROWSKI1M00:20:55 
26Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:57Vege Runners
27Artur BASZCZYSZYN15M00:20:59 
28Marcin FOLTYŃSKI1M00:21:03 
29Martin PRESCOTT1M00:21:06 
30Paweł JABŁOŃSKI3M00:21:06 
31Jarosław FRĄCZYK1M00:21:07parkrun Toruń GP Team
32Iwona KULIK9F00:21:07 
33Maria BAHRANOWSKA3F00:21:09Night Runners
34Karol PAZERA2M00:21:09 
35Łukasz WYWIAŁ1M00:21:14Saint-Gobain SQUAD
36Zbigniew KOSIŃSKI1M00:21:19 
37Agnieszka KIJAK1F00:21:19 
38Łukasz PISULA15M00:21:20 
39Adam SZYSZKA1M00:21:28Accenture
40Fabian KACZOR2M00:21:38 
41Sebastian GOLCZAK1M00:21:39Grzmot Komorniki
42Jan MICHL1M00:21:40 
43Franciszek KORNAŚ2M00:21:44 
44Tomasz Michał ROSZKOWSKI1M00:21:49Warszawa Natolin Zachodni
45Agnieszka ŻURANIEWSKA1F00:21:51Nudne Piątki
46Kamil PAWELEC1M00:21:53PZU Sport Team
47Adam ZIÓŁEK1M00:21:59 
48Przemysław WEŁNIAK1M00:22:02 
49Patrycja WACHOWSKA1F00:22:02 
50Wiola HARKIEWICZ1F00:22:06Naramowice Biegają
51Piotr ŁUKASZEWICZ1M00:22:06 
52Adam KŁOCZKO20M00:22:08 
53Krzysztof KALISZAN1M00:22:09
54Joachim TOKARSKI7M00:22:13 
55Marek STEPOWICZ1M00:22:23Vege Runners
56Dariusz RUBASZNIAK1M00:22:32Luboński Klub Biegacza
57Fabian ŚMITKOWSKI1M00:22:47LOS TREPOS COMPANIEROS
58Lukasz SIEMBAB4M00:22:49Coopervision Running Club
59Marek KASPRZYK4M00:22:50 
60Grzegorz ROCHOWICZ1M00:22:51 
61Tomasz BRYGOŁA1M00:22:53 
62Krzysztof JANKA1M00:22:55 
63Natalia Dorota MIELNIK9F00:23:00 
64Sławomir ROSADZIŃSKI1M00:23:03 
65Adrian Stanisław DĄBEK1M00:23:04 
66Dariusz DZIWAK1M00:23:07 
67Szymon PALEŃ12M00:23:09 
68Piotr BOROWIECKI1M00:23:19 
69Antoni WIETESKA11M00:23:20 
70Maria POLACZEK1F00:23:21 
71Robert TOKARSKI1M00:23:26 
72Robert POLACZEK1M00:23:27 
73Piotr JASIŃSKI1M00:23:28 
74Eliasz NELKE1M00:23:30 
75Leszek CIERACH1M00:23:32 
76Bogusław MILKA1M00:23:42 
77Roman KOTAS1M00:23:44 
78Piotr SZWIERZ1M00:23:45 
79Asia BUKOWSKA-GOLAK1F00:23:47Goggle Pro Active Eyewear
80Roman SOBAŃSKI1M00:23:58Tarnowo Podgórne Biega
81Michał SZLACHETKA1M00:24:00Night Runners
82Julia BARON2F00:24:04 
83Adam ŚWIĄTCZAK1M00:24:06 
84Lloyd WILLIAMS1M00:24:09Lliswerry Runners
85Rachel Sara ROBERTS1F00:24:10 
86Aleksandra DE VIRION1F00:24:11Taka RYBA
87Dariusz KOPE4M00:24:13 
88Wojciech ZAJĄC2M00:24:26 
89Krzysztof JASICKI1M00:24:46 
90Klaudia ANTKOWIAK1F00:24:52 
91Sebastian ANTKOWIAK1M00:24:52 
92Łukasz GUSTAW1M00:25:04xRunners
93Magdalena BUJAR1F00:25:06 
94Jakub BUSS5M00:25:06 
95Kowalski DOMINIK16M00:25:25 
96Mateusz OPPELN-BRONIKOWSKI1M00:25:34 
97Paweł KMIECIŃSKI4M00:25:42 
98Krzysztof JANDA1M00:25:48 
99Justyna WYSOKIŃSKA1F00:25:48ASICS Frontrunner Polska
100Iwona TOKARSKA4F00:25:48 
101Sebastian SOBOLEWSKI1M00:25:55 
102Karolina KOTKOWSKA1F00:25:58MaratonyPolskie PL Team
103Roman MILIŃSKI16M00:26:04 
104Łukasz DOBOSZ1M00:26:15 
105Naakesha SETH1F00:26:22Horsforth Harriers
106Dorota DALECKA1F00:26:30 
107Krzysztof BARANOWSKI1M00:26:30Kutno Biega
108Tomasz MIERNICKI2M00:26:34Grupa Biegowa CHTMO
109Carys WILLIAMS1F00:26:36Lliswerry Runners
110Marcin KORNAŚ2M00:26:37 
111N ATALIA1F00:26:40 
112Ryszard RAKOWSKI1M00:26:41 
113Jacek RICHTER1M00:26:43 
114Edmund PILARSKI2M00:26:50KB Aktywni Konin
115Anita WIATR1F00:26:52 
116Lars SÖZÜER1M00:26:59Paŝo Post Paŝo
117Mikołaj BABST1M00:27:00Luboński Klub Biegacza
118Adam CHORZĘPA1M00:27:05 
119Anna FRĄCZYK1F00:27:07parkrun Toruń GP Team
120Tomasz KISIELIŃSKI1M00:27:09 
121Wiesław STACHOWIAK1M00:27:13Night Runners Wrocław
122Mateusz NOWOTYŃSKI14M00:27:16 
123Wojciech RAK1M00:27:25 
124Wojciech STAŃCZUK1M00:27:26Grupa Biegowa CHTMO
125Patryk Zygmunt FURMAN1M00:27:27 
126Michał Zbigniew MACHNACKI2M00:27:32Grupa Biegowa CHTMO
127Marcin GŁUCH1M00:27:32 
128Agnieszka KRÓLIKOWSKA17F00:27:34 
129Wiesława Maria ANTONIAK1F00:27:34 
130Tomasz PIOTROWIAK1M00:27:36 
131Anna PIOTROWIAK1F00:27:36 
132Marek Stanisław WOSIK3M00:27:37 
133Sławomir WIERZBICKI1M00:27:37 
134Karolina CHRAPLEWSKA1F00:27:45PRO366
135Elżbieta MATUSZEWSKA1F00:27:53 
136Elżbieta Katarzyna CHILARSKA13F00:27:56
137Aleksander HRYCAJ2M00:28:03 
138Alex ZAMENHOF1M00:28:03Paŝo Post Paŝo
139Piotr HRYCAJ6M00:28:03 
140Julia HRYCAJ19F00:28:06 
141Tomasz LESZKO1M00:28:09S.L. Salos-Wodna Łódź
142Jarosław MATUSZEWSKI1M00:28:09 
143Katarzyna ŁADOŃSKA1F00:28:10Pro-Run Wrocław
144Ryszard Wiktor OSADNIK2M00:28:10 
145Danuta BIERNACKA1F00:28:13Vege Runners
146Jacek Andrzej BIERNACIK1M00:28:15 
147Rafał STUDNICKI1M00:28:26parkrun tourists Poznań
148Marta NOWAKOWSKA-KOTAS1F00:28:39 
149Bogusław STOLECKI1M00:28:46 
150Kowalska AGNIESZKA22F00:28:49 
151Jowita GAJEWSKA1F00:28:49 
152H. THIER1F00:28:53Paŝo Post Paŝo
153Zofia CHILARSKA5F00:28:55 
154Bartosz SZLACHETKA1M00:28:55Night Runners Września
155Beata BAGROWSKA1F00:28:57 
156Zbigniew KORDUŁA1M00:29:12 
157Thomas HATTERSLEY1M00:29:19 
158Jan KUZAK3M00:29:25 
159Jakub WIERZBICKI1M00:29:27 
160Andrzej BERCZYŃSKI1M00:29:29Smashing Pąpkins
161Janusz MIROS1M00:29:40 
162Aleksandra GŁUCHOWSKA14F00:29:46 
163Grażyna ZAREMBA1F00:29:47 
164Marta WIERZBICKA1F00:29:48 
165Wojciech CHOLEWIŃSKI1M00:29:53Hernik Team
166Sylwia ROSZYK1F00:29:53 
167Ewa WOSIK3F00:30:05 
168Zuzanna TYMPER16F00:30:09 
169Anna DUDKIEWICZ1F00:30:11 
170Piotr KOWALSKI3M00:30:15 
171Wiktoria Weronika SOCIŃSKA3F00:30:19 
172Agnieszka LEWANDOWSKA1F00:30:20 
173Katarzyna ANTKOWIAK1F00:30:33 
174Beata BARON2F00:30:36 
175Magdalena DYJA1F00:30:37 
176Jakub RĘBIAŁKOWSKI1M00:30:38 
177Adrianna FRANKOWSKA1F00:30:39 
178Iwona Katarzyna OLSCHOWKA1F00:30:44 
179Milena POZNACHOWSKA1F00:30:46 
180Anna SKUDLARSKA1F00:31:01Paŝo Post Paŝo
181Lidia POLACZEK1F00:31:21 
182Szymon Łukasz ŚLADCZYK27M00:31:23 
183Roman MAKOWSKI1M00:31:25Korona Pabianice
184Dorota GRZELAK5F00:31:27 
185Agata STACHÓW13F00:31:28 
186Anna MACIEJNY6F00:31:28 
187Tim MORLEY1M00:31:31 
188Maja PISULA20F00:31:37 
189Joachim GRABOWSKI3M00:31:44 
190Krzysztof BOROWSKI1M00:31:45 
191Wojciech WRÓBLEWSKI1M00:31:51KS Rugby Wrocław
192Agata ŁADOŃSKA1F00:31:51BŁYSKAWICE RUGBY WROCŁAW
193Halina DUBIAL3F00:31:57 
194Piotr JASIŃSKI1M00:32:04 
195Dariusz STACHÓW15M00:32:06 
196Katarzyna WITEK3F00:32:07 
197Aneta KLINKE-OSADNIK2F00:32:13 
198Adam KLUDZIŃSKI1M00:32:44Kutno Biega
199Gabriela BEDNARCZYK2F00:32:47 
200Mateusz JĘDRYCHOWSKI6M00:33:03 
201Józef KOMOROWSKI2M00:33:05 
202Iwona SALIŃSKA1F00:33:05 
203Maja Anna PALEŃ1F00:33:14 
204Monika BERCZYŃSKA1F00:33:20Mamy Biegamy
205Szymon CZAJKA1M00:33:40 
206Monika WÓJCIAK2F00:33:49 
207Denitsa MLADENOVA1F00:34:02 
208Joanna MIKUSEK-PRZYSTAJKO1F00:34:03 
209Agata DZIKI2F00:34:11 
210Aneta KAŹMIERCZAK1F00:34:15 
211Jacek BAJER1M00:34:16 
212Chrissi WILLIAMS1F00:34:25Lliswerry Runners
213Marta SKOWRONEK1F00:35:33 
214Kajetan KHULBE7M00:35:59 
215Agnieszka BEDNARCZYK9F00:36:15 
216Patrycja GADOWSKA1F00:36:20 
217Przemysław DALECKI1M00:36:38Gdynia Sport Team
218Katarzyna KOTLARZ2F00:36:38 
219Barbara BRZEZIŃSKA1F00:36:38 
220Robert GADOMSKI1M00:37:01 
221Katarzyna LEWANDOWSKA1F00:37:06 
222Nadya KUZAK2F00:37:12 
223Anna DUCH12F00:37:14 
224Anna KUZAK1F00:37:15 
225Andrzej PILSKI1M00:37:24Barefoot Runners Society - UK
226Ronia SOLAWA3F00:37:27 
227Jan KULPA3M00:37:31 
228Jaśmina STACHÓW4F00:37:48 
229Małgorzata MAZUR3F00:38:25 
230Katarzyna CHĘTNIK3F00:39:06 
231Monika OSSOWSKA1F00:39:45Runeda
232Anna SZUMLAS1F00:39:52 
233Agnieszka ROSADZIŃSKA1F00:41:06 
234Jagoda ROSZYK1F00:41:22 
235Monika JANKA1F00:43:44 
236Natalia Sandra HINZ1F00:44:58 
237Jowita OSSOWSKA1F00:44:59Runeda
238Magdalena KUCZER9F00:45:48 
239Aleksander KASPRZYK2M00:46:01 
240Sylwia KASPRZYK1F00:46:02 
241Katarzyna MADEJ6F00:47:18
242Zoe JASIŃSKA1F00:47:40 
243Marta Maria KRÓLIKOWSKA5F00:47:51 
244Maria SKOWRONEK1F00:50:45 
245Anna HINZ1F00:51:13WYMIATACZE
246Emilia Anna HINZ1F00:51:14 
247Oliwia CHILARSKA1F00:51:24 
248Agata KORUBA-SOCIŃSKA2F00:51:38 
249Martyna JURECKA5F00:51:56 
250Asia JANKA1F00:52:19 
251Agnieszka HRYCAJ5F00:52:45 
252Dawid BASZCZYSZYN2M00:53:34 
253Wiktoria HRYCAJ1F00:53:59 
254Małgorzata SKOCZYLAS4F00:54:29 
255Wiktoria KARAMON4F00:54:32 
256Blanka KASPRZYK1F00:55:15 
257Marta GRYGLAK1F00:55:39 
258Oliwia TALAGA2F00:57:16 
259Renata SALADRA1F00:57:20 
260Krzysztof MAJCHER1M01:00:46 
261Magda MAJCHER1F01:00:55 
262Bartłomiej MAJCHER1M01:00:57 
263Mariusz MADEJ2M01:01:12 
264Agnieszka BASZCZYSZYN1F01:01:41 
265Adrianna MADEJ2F01:03:56 
266Karolina CIOMBOR1F01:10:32