parkrun Pole Mokotowskie 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Bartek FALKOWSKI4M00:16:08 
2Dariusz NOŻYŃSKI1M00:16:15Accelerating Poland
3Daniel MIKIELSKI6M00:16:26 
4Mikołaj RACZYŃSKI10M00:16:29Vege Runners
5Artur JABŁOŃSKI1M00:16:44Dream Run
6Łukasz GREGORCZYK5M00:17:00Vege Runners
7Krzysztof KRYGIER24M00:17:10Accenture
8Paweł MACHOWSKI2M00:17:15 
9Jarosław GÓRECKI2M00:17:20
10David POWELL4M00:17:23 
11Paweł RABIEJ1M00:17:24 
12Piotr WIŚNIEWSKI2M00:17:24 
13Jakub BAL1M00:17:31LOS TREPOS COMPANIEROS
14Marek PRIMIK9M00:17:40Vege Runners
15Marcin BACHMAN7M00:17:42Vege Runners
16Piotr MICHALSKI1M00:17:42 
17Paweł RYBCZAK4M00:17:42 
18Juliusz Krzysztof BORAWSKI1M00:17:47Vege Runners
19Maciej STACHOWIAK1M00:17:51Adidas Runners Warsaw
20Konrad KOBIAŁKA1M00:18:02Naprzód Młociny
21Maciej KWARTA1M00:18:06 
22Łukasz KLAŚ5M00:18:07Nudne Piątki
23Melchior SZCZEPANIK4M00:18:22 
24Marcin STUPAK2M00:18:23obozybiegowe.pl
25Krystian KALINOWSKI1M00:18:23 
26Krzysztof JANIK1M00:18:25Kenyan Power
27Maciej MAŁECKI2M00:18:26ForPro Runnin Team
28Ryan STELZER1M00:18:30 
29Paweł ŻUKOWSKI6M00:18:30Vege Runners
30Robert JASION1M00:18:33SP 189 ŁÓDŹ
31Eliza GALIŃSKA1F00:18:35 
32Dawid ZARODKIEWICZ3M00:18:36Team ZabieganeDni
33Lloyd HERITAGE1M00:18:37Newbury AC
34Krzysztof CZOSNOWSKI1M00:18:37KB Hermes Gryfino
35Sylwester KUŁAKOWSKI1M00:18:37 
36Thomas HORNE5M00:18:38Vege Runners
37Matej HAULÍK2M00:18:40Vege Runners
38Mateusz OCZKOWSKI1M00:18:41Grupa Biegowa CHTMO
39Kamil JEREMICZ1M00:18:41enduhub.com
40Maciej ŁUKASIEWICZ1M00:18:42Legia Run Club
41Michał SARNIAK22M00:18:43 
42Adam PLUSZKA3M00:18:44Vege Runners
43Adam ŻYCHOWSKI11M00:18:45 
44Paweł TRONIARZ5M00:18:48 
45Mariusz GODLEWSKI2M00:18:48 
46Marcin HILDEBRAND1M00:18:49Biegam Na Tarchominie
47Tomasz PAJĄK5M00:18:49Vege Runners
48Mateusz DANOWSKI2M00:18:50 
49Tomo GOTO1M00:18:52 
50Marek GALIŃSKI1M00:18:56 
51Robert KAMELA1M00:18:58 
52Piotr MAKSYMIUK1M00:18:58 
53Dariusz SAWICKI3M00:19:00 
54Ivan LLORCA15M00:19:00 
55Wiesław SIKORA1M00:19:00Olza Cieszyn
56Jasa COTIC3M00:19:01 
57Łukasz KANCIAŁA1M00:19:01 
58Szymon CYGAN3M00:19:05KK Cyklon Warszawa
59Will GOODIER1M00:19:06 
60Konrad FRANCUZ1M00:19:07Vege Runners
61Marcin SIELEZNIEW2M00:19:07 
62Piotr RZEPKA1M00:19:09Hernik Team
63Grzegorz Paweł NOWAK1M00:19:11parkrun tourists Poznań
64Piotr WOLOSZYN1M00:19:19London City Athletics Club
65Michał ILKIEWICZ6M00:19:22 
66Łukasz SAGAN1M00:19:23PKO Bank Polski
67Marek WOLSKI16M00:19:23 
68Michał SAŁACH1M00:19:24 
69Cezary KMIEĆ4M00:19:24Naprzód Młociny
70Przemek ŁOHUTKO20M00:19:26 
71Ryszard TARŁOWSKI1M00:19:26 
72Michał MACIOPA2M00:19:28 
73Joachim BURGARD6M00:19:28 
74Rafał GOLEC1M00:19:29Klub Aktywnych parkrun Skórzec
75Paweł ŻUK1M00:19:29Biegam Na Tarchominie
76Darek KNYCHAS20M00:19:30PZU Sport Team
77Piotr Adam WITKOWSKI18M00:19:31Vege Runners
78Łukasz KAŁDOWSKI3M00:19:31Decarun Rzeszów
79Alan TOMASIK1M00:19:32 
80Brian KEOGH3M00:19:32 
81Kamil MADEJEK5M00:19:33Vege Runners
82Dariusz TRZASKOWSKI2M00:19:35Trucht Tarchomin Team
83Jarosław SZCZEPANIUK1M00:19:36Dream Run
84Łukasz ZYCH1M00:19:36 
85Krystian KOCHANEK1M00:19:39Trucht Tarchomin Team
86Marcin SIERGIEJ4M00:19:39 
87Michał GOŁASZEWSKI1M00:19:39Team Kopeć
88Szymon BRZEZIŃSKI1M00:19:42ForPro Runnin Team
89Maciej PFUTZNER1M00:19:42 
90Wojciech STARZYŃSKI1M00:19:42Entre.pl
91Andrzej RUSZCZEWSKI11M00:19:43Vege Runners
92Mateusz TRYJANOWSKI3M00:19:43 
93Jacek POLAK1M00:19:44 
94Paweł TUSK1M00:19:45Akademia Marynarki Wojennej
95Chris COLMAN1M00:19:45Newcastle Flyers
96Ilya VEDERNIKOV22M00:19:46 
97Fryderyk POPIEL-SCHNEIDER5M00:19:47CS Ternes Paris Athlétisme
98Marcin BUKAŁA2M00:19:50Vege Runners
99Przemek ZDEB1M00:19:50 
100Marcin Mateusz WOJEWÓDZKI1M00:19:54 
101Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI1M00:19:54 
102Ireneusz ZIELONY6M00:19:55 
103Ian JENKINS1M00:19:55Saltaire Striders
104Leszek STASZAK3M00:19:55 
105Jonathan HAYNES1M00:19:55Bishops Stortford RC
106Szymon KULIŃSKI19M00:19:56 
107Marek CHOŁOTA1M00:19:58Biegowyswiat.pl
108Klaudyna Daria GŁÓWKA2F00:19:59 
109Jan SKAWSKI2M00:20:02Vegas Węgorzewo Running
110Witold DZIAŁOSZYŃSKI11M00:20:03 
111Krzysztof RACZYŃSKI1M00:20:04 
112Marcin PIETRASZEK11M00:20:05Vege Runners
113Kamil WOŁOSEWICZ3M00:20:06 
114Kamil ŻMUDZIŃSKI1M00:20:08 
115Przemysław KUPIDURA3M00:20:08 
116Rafał PYTLIŃSKI3M00:20:09Grupa Biegowa CHTMO
117Filip BOJDECKI5M00:20:10KK Cyklon Warszawa
118Jarek DEBERT2M00:20:10 
119Adrian SZUFNARA2M00:20:12 
120Tomasz SUŁKOWSKI5M00:20:13 
121Szymon Piotr STARKOWSKI1M00:20:13 
122Sylwester MICHALAK1M00:20:14Dogoń Grodzisk Mazowiecki
123Tomasz BRYGOŁA45M00:20:14 
124Julia WIERGOWSKA2F00:20:16Straszyn Biega
125Michał SUŁKOWSKI35M00:20:17 
126Pawel TRAWKOWSKI1M00:20:17 
127Robin BROOKES1M00:20:18Harwich Runners
128Kamil KLECZYŃSKI2M00:20:21 
129Adam SADOWSKI1M00:20:22 
130Marek Stanisław POWAŻNY1M00:20:23WKB Piast
131Marcin Jakub SOCHA1M00:20:24 
132Maciej PTASZNIK2M00:20:24Dogoń Grodzisk Mazowiecki
133Zuzanna FITAS1F00:20:26 
134Adam KOWALCZUK1M00:20:27 
135Mikołaj NALAZEK2M00:20:29MKB DREPTAK
136Ignacy BOJANOWSKI4M00:20:29 
137Karol TESSA1M00:20:30Bydgoszcz Fan Maraton
138Piotr SNARSKI6M00:20:30 
139Andy BELL8M00:20:31 
140Jakub SZLĘK2M00:20:32 
141Piotr SZEFLER2M00:20:32 
142Adam MIODUSZEWSKI1M00:20:33 
143Adam BANDEL1M00:20:34ReebokRunCrew LDZ
144Tamara MIELOCH1F00:20:36 
145Wojciech STASZEWSKI1M00:20:36KS Staszewscy
146Robert P. ŁADA1M00:20:36 
147Natalia GAŁĄZKA1F00:20:39Vege Runners
148Tomasz DZIUBANY10M00:20:39Yokogawa Runners
149Mateusz ŁAKOMSKI1M00:20:39O CO BIEGA
150Magdalena NITKA1F00:20:40 
151Grzegorz MAJ1M00:20:41 
152Igor KEMICER2M00:20:41 
153Mariusz PUCHAŁA3M00:20:41Naprzód Młociny
154Jakub IGNATOWICZ1M00:20:42Trucht Tarchomin Team
155Kamil MROWIEC17M00:20:42 
156Eryk ŁOSIK2M00:20:44DHL Run
157Chris CARRICK1M00:20:45Hyde Park Harriers
158Arron TREVOR21M00:20:45Grupa Biegowa parkrun Warszawa
159Mateusz BARTELA1M00:20:45 
160Bartosz PASELA3M00:20:46 
161Marcin KRASOŃ1M00:20:46Smashing Pąpkins
162Wojciech TATYS1M00:20:47 
163Tim DURANT1M00:20:47Gosport Road Runners
164Bartosz KONRAD1M00:20:48Naramowice Biegają
165Adam KUBIAK3M00:20:51MKB DREPTAK
166Michał JAKIEL1M00:20:51Klub Wysokogórski Kraków
167Michał SCHLEGEL1M00:20:52TreningSportowy.pl
168Tomasz DŁUGOSZ1M00:20:53Klub biegaczy - Prawo do Życia
169Paweł WICHNIAK1M00:20:53T-Mobile Running Team
170Rafał TROCHIMCZUK3M00:20:54 
171Piotr SKOTNICKI1M00:20:55
172Andrzej KOTWA1M00:20:55Vege Runners
173Krzysztof NITECKI1M00:20:56 
174Łukasz KALINOWSKI1M00:20:56 
175Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:57Vege Runners
176Marcin TRONIARZ31M00:20:57 
177Mateusz BRZOSKI9M00:20:58 
178Konrad FORYSIAK35M00:20:58Grupa Biegowa parkrun Warszawa
179Arkadiusz August MAŁACHOWSKI3M00:20:59 
180Przemysław Grzegorz MURAWSKI2M00:20:59 
181Rafał BELKIEWICZ1M00:20:59Kabaty Ultra
182Jakub MILCZAREK6M00:21:00 
183Kamil ZATOŃSKI1M00:21:01 
184Michał LATAK1M00:21:01JacekBiega Running Team
185Zbigniew KOSIŃSKI1M00:21:02 
186Rafał BUJNOWSKI5M00:21:04Grupa Biegowa parkrun Warszawa
187Wioleta JAWORSKA2F00:21:07 
188Michał Stanko FIJAŁKOWSKI4M00:21:07 
189Will WALDER26M00:21:10 
190Paul CHAPMAN1M00:21:10Long Eaton RC
191Marta Lena WOJTKOWIAK2F00:21:12 
192Kacper RAPACZ1M00:21:12 
193Filip PATOCKA1M00:21:13 
194Archie DURHAM1M00:21:14Chelmsford AC
195Radosław MAŚLAK2M00:21:14Biegamyrazem.pl
196Mateusz POHORYLES1M00:21:16 
197Marcin Daniel ANTONIUK1M00:21:16 
198Mikołaj CIERLAK1M00:21:20 
199Mariusz KRZĘCZKO1M00:21:20 
200Tomasz Michał ROSZKOWSKI1M00:21:22Warszawa Natolin Zachodni
201Sławomir KURZAWA1M00:21:24T-Mobile Running Team
202Karol KOTLEGA8M00:21:24 
203Marek WIERGOWSKI1M00:21:27Straszyn Biega
204Michał MAKARSKI1M00:21:27 
205Paulina KOZŁOWICZ5F00:21:29 
206Tomasz KOSTERA3M00:21:30Vege Runners
207Daniel Tomasz MŁYNARZ8M00:21:30 
208Marta GŁODOWSKA2F00:21:31Żórawski Team
209Krzysztof RUDNIK3M00:21:32 
210Kuba HENREWICZ2M00:21:33 
211Kamil LESIAK1M00:21:34Team ZabieganeDni
212Oktawia KUPAJ2F00:21:34Vege Runners
213Dominik WOJTCZAK1M00:21:34Morena Czołowa
214Michal MAZUREK2M00:21:35 
215Iwona REK7F00:21:35 
216Kamil DYDEK1M00:21:36 
217Mateusz ŁOHUTKO13M00:21:36 
218Marcin ADAMCZYK4M00:21:36 
219Marek STOKOWSKI53M00:21:38 
220Tomasz SZOPA2M00:21:39 
221Marcin BĄK14M00:21:39Dogoń Grodzisk Mazowiecki
222Mateusz WARDZIAK1M00:21:40 
223Kieran BEECH1M00:21:40John Lewis Partnership RC
224Louis FEARN5M00:21:41South Kent Harriers
225Paul WATT1M00:21:41British Airways AC
226Amy Rose O'HANLON1F00:21:42John Lewis Partnership RC
227Paweł GLIŃSKI2M00:21:43 
228Kamil PAWELEC2M00:21:44PZU Sport Team
229Anna ORZECHOWSKA2F00:21:45 
230Julie BARCLAY1F00:21:45British Airways AC
231Sławomir Piotr WALCZAK1M00:21:46
232Magdalena WÓJTOWICZ5F00:21:48 
233Marcin DRĄŻEK1M00:21:48 
234Karol KOWALCZYK1M00:21:49 
235John DUCKWORTH1M00:21:49Team Bradshaw
236Michał KNAPIK6M00:21:50 
237Tomasz KALISZ1M00:21:50 
238Dariusz POTERALSKI2M00:21:50 
239Sylwester ŁUGOWSKI3M00:21:50 
240Tomasz KARPICKI3M00:21:50 
241Katie COTTON1F00:21:52Long Eaton RC
242Maciej SZELC2M00:21:52 
243Anna TURZYNSKA1F00:21:52 
244Damian GRAD1M00:21:53 
245Anna MACIESOWICZ1F00:21:54 
246Beata Alicja KĄDZIOŁKA6F00:21:55 
247Martyna DWORCZYŃSKA1F00:21:55Sii Running Team
248Mateusz FILIPEK1M00:21:56 
249Alexey SCHERBAKOV4M00:21:56 
250Anna GADOMSKA28F00:21:56PZU Sport Team
251Bogusława MAJER5F00:21:59Vege Runners
252Mirosław Tomasz CISEK5M00:22:00 
253Aleksander NOWAKOWSKI1M00:22:00 
254Rafał KWIATKOWSKI1M00:22:01 
255Szczepan GAD12M00:22:02KS Staszewscy
256Lee Thomas CHERRY1M00:22:04 
257Mirosław SOLIWODA1M00:22:05 
258Łukasz NIEWIŃSKI1M00:22:05Trucht Tarchomin Team
259Michal WOJCIECHOWSKI2M00:22:06 
260Grzegorz IDZIKOWSKI1M00:22:06 
261Paweł Piotr ORGAŃSKI3M00:22:06Olej Running Team
262Michał PODHAJNY2M00:22:06 
263Ryszard PRZEPIÓRA1M00:22:07 
264Tomasz JEDRUSZAK1M00:22:08 
265Marek SZPANOWSKI17M00:22:09 
266Vincent CHEUNG1M00:22:09Metros RC
267Dmitriy UMEN9M00:22:10 
268Przemysław CIOK9M00:22:11KS Staszewscy
269Tomasz PŁONKOWSKI13M00:22:14Biegam Na Tarchominie
270Marcin KOT1M00:22:14 
271Tomasz KWIATKOWSKI9M00:22:14 
272Mateusz MERCIK1M00:22:15#YOLOTEAMKRK
273Annie O CONNOR2F00:22:15 
274Grzegorz GOŁBA6M00:22:15 
275John JONES1M00:22:15 
276Adam ZABORSKI1M00:22:16 
277Fabian CLAJOT1M00:22:17 
278Kamil KAPLIŃSKI1M00:22:19 
279Dominik WESOLOWSKI6M00:22:20 
280Jacek RUDOWSKI1M00:22:20 
281Krzysztof Marek MATYSKIEL1M00:22:21ALBATROSY
282Andrzej Oskar 13 WISEŁKA1M00:22:22 
283Marcin OSTROWSKI4M00:22:22PZU Sport Team
284Sebastian WOJCIECHOWSKI5M00:22:22Vege Runners
285Monika DRYJA4F00:22:23obozybiegowe.pl
286Waldemar NEJFELD1M00:22:26BIEGam w Ząbkach
287Agata BACHÓRZ2F00:22:26 
288Justin KNOFF1M00:22:26 
289Irek KALICY19M00:22:26Vege Runners
290Jakub PODORSKI1M00:22:27 
291Magda JASKÓLSKA4F00:22:28Vege Runners
292Katarzyna ZAWADZKA2F00:22:29Trinergy Team
293Jackie RYMELL1F00:22:29Arena 80 AC
294Christophe DAVY11M00:22:29 
295Małgorzata BRZOSKA44F00:22:30 
296Piotr ZADORA7M00:22:30 
297Harvey DURHAM1M00:22:30 
298Jacek SURMAŃSKI1M00:22:31 
299Aleksander BALCER6M00:22:32 
300Chris DURHAM1M00:22:32 
301Włodzimierz MICHAŁOWSKI8M00:22:32Dogoń Grodzisk Mazowiecki
302Dominik SAWICKI1M00:22:34 
303Jan NARTOWSKI2M00:22:35MORT
304Mirosław Henryk GÓJSKI2M00:22:35 
305Adam KRZYSTYNIAK1M00:22:35 
306Marcin Piotr ŁANDWIJT1M00:22:36 
307Dariusz WRÓBEL1M00:22:37 
308Filip Krzysztof KAMIŃSKI1M00:22:37 
309Bartek BITKOWSKI21M00:22:38 
310Iwona Paula AUGUSTYŃSKA7F00:22:38 
311Jacek DUDA5M00:22:40 
312Monika GREGORCZYK24F00:22:40Vege Runners
313Tomasz LICHNEROWICZ2M00:22:40 
314Sohail MALIK4M00:22:40 
315Michał BIAŁY1M00:22:42 
316Robert DARGIEWICZ1M00:22:42 
317Natalia JASTAK1F00:22:42 
318Magdalena BIJOK2F00:22:43 
319Wiktor GOWIN1M00:22:44 
320Krzysztof PODGAJNY1M00:22:45 
321Kinga STASZEWSKA1F00:22:46KS Staszewscy
322Stefan WYNIMKO3M00:22:47 
323Peter YEOMANS1M00:22:48 
324Tomasz WÓJTOWICZ1M00:22:49 
325Arkadiusz FIGIEL3M00:22:49 
326Marek ŚWIĘDRYCH1M00:22:51 
327Miłosz SZCZEPANEK6M00:22:51 
328Krzysztof Marek TRZEŚNIEWSKI10M00:22:52Vege Runners
329Michał SATOR4M00:22:54 
330Michal GOLEBIOWSKI16M00:22:54 
331Joanna PSZENICZNA1F00:22:54Vege Runners
332Grzegorz KURKOWSKI1M00:22:55 
333Aleksandra KULIS1F00:22:56Warsaw International Triathlon Club (WITC)
334Andrzej KARPIŃSKI1M00:22:58 
335Damian PANEK18M00:22:58 
336Marcin WILCZYŃSKI1M00:23:00 
337Mariusz GAWROŃSKI1M00:23:00 
338Michał GŁODOWSKI1M00:23:01Żórawski Team
339Aleksander Arkadiusz KAPERA11M00:23:01 
340Piotr BOROWIECKI1M00:23:02 
341Łukasz ZIĘBA3M00:23:02 
342Arkadiusz GAWLIK1M00:23:03Biegam Na Tarchominie
343Marcin ZAKRZEWSKI4M00:23:05 
344Marek KISIELIŃSKI1M00:23:05 
345Adam DĄBROWSKI2M00:23:06ALIOR RUNNING TEAM
346Harry SHORT1M00:23:07 
347Mateusz RASIŃSKI1M00:23:07 
348Antoni KULIŃSKI6M00:23:07 
349Dariusz FRĄCKIEWICZ1M00:23:10Biegam Na Tarchominie
350Andrzej SUWALD12M00:23:10JacekBiega Running Team
351Karol PASEK1M00:23:12PZU Sport Team
352Charli JOHNSTON1F00:23:12 
353Joanna SMAROŃ12F00:23:12 
354Alexander RADKEVICH1M00:23:13Тихоходы
355Игорь ГОЛОВАТЫЙ1M00:23:13 
356Susan BOWES1F00:23:13Les Croupiers RC
357Michał PRUSACZYK1M00:23:14JT Weston Running Team
358Tomasz SUŁEK1M00:23:14 
359Tadeusz GŁUPCZYK2M00:23:14100 Marathon Club Polska
360Piotr ŻAKOWICZ2M00:23:16Deloitte Adventure Team
361Adam RADZIMIRSKI27M00:23:17Deloitte Adventure Team
362Katarzyna GÓRECKA3F00:23:18 
363Lukasz JURCZYK4M00:23:18 
364Łukasz KUCIŃSKI3M00:23:18 
365Przemysław ZIELIŃSKI2M00:23:19WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM
366Joseph PEARCE1M00:23:19 
367Adam GŁOGOWSKI1M00:23:20NBP
368John HOLMES1M00:23:21Fairlands Valley Spartans RC
369Robert BRUCKI1M00:23:21 
370Andrzej BIELSKI2M00:23:2110 Warszawski Pułk Samochodowy
371Karol KOSIACKI2M00:23:21 
372Григорий ГРЯЗНОВ1M00:23:21 
373Adam ŚWIĄTCZAK1M00:23:22 
374Marek RAROK1M00:23:22 
375Przemysław KRAJEWSKI3M00:23:24 
376Steve JEPSON1M00:23:24Rushcliffe AC
377Kamil BRACHA1M00:23:24 
378Michał KOWAL1M00:23:24 
379Ewa POLAK2F00:23:24 
380Beata TOMCZYK7F00:23:27Vege Runners
381Alasdair GLEN1M00:23:28 
382Cesare BASTIONI1M00:23:29VERDE PISELLO GROUP MILANO
383Klaudia WOJCIECHOWSKA1F00:23:30Vege Runners
384Russell JONES1M00:23:32 
385Grzegorz JĘDRYKA1M00:23:32 
386Richard SPENCER1M00:23:34 
387Krzysztof GROTT1M00:23:34 
388Arnold GUBERNAT2M00:23:35 
389Anna LEDWOLORZ12F00:23:36Vege Runners
390Wojciech HELLWING1M00:23:37 
391Dariusz SZELWACHOWSKI1M00:23:38SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
392Francisco LÓPEZ DOMÉNECH4M00:23:43 
393Artur MAJEWSKI1M00:23:43 
394Marcin MONIK1M00:23:43 
395Janusz BOLA1M00:23:44Biegus
396Jan KRZYŻANOWSKI1M00:23:45Vege Runners
397Mirek JASINSKI1M00:23:45Biegowyswiat.pl
398Alexander SAFRONOV1M00:23:45Ангарские Пруды Москва
399Michal TURZYNSKI1M00:23:48 
400Jakub CHEŁMIŃSKI1M00:23:49 
401Michał MUZYKA1M00:23:50MORT
402Oliwier DEMBIŃSKI1M00:23:50 
403Ewa RAKOWSKA2F00:23:51 
404Bartosz MAJER2M00:23:51 
405Agnieszka CIBORSKA3F00:23:53Naprzód Młociny
406Piotr WOLSKI1M00:23:53ForPro Runnin Team
407Ben KOSCHALKA1M00:23:54 
408Marcin JOZEFOWICZ1M00:23:54 
409Marcel WOJCIECHOWSKI1M00:23:55Spartanie Dzieciom
410Konrad HELWICH2M00:23:55 
411Andrzej PROCHYRA1M00:23:55Running Works
412Waldek POROWSKI1M00:23:56Trucht Tarchomin Team
413Marek DEMBIŃSKI1M00:23:56 
414Piotr PTASIŃSKI14M00:23:57 
415Mike COVENEY1M00:24:00 
416Mykola MONASTYRSKYI1M00:24:00 
417Andy NORMAN1M00:24:00 
418Hanna NEJFELD1F00:24:02BIEGam w Ząbkach
419Torben SCHAEFER4M00:24:03 
420Ania FOLTYNIEWICZ-WOLSKA1F00:24:03 
421Lauren FEARN7F00:24:04South Kent Harriers
422Marek Jan ŻÓŁKOWSKI5M00:24:05 
423Kuba WOŹNIAK6M00:24:05 
424Mariusz BARANOWSKI1M00:24:06Kutno Biega
425Sylwia REDEK1F00:24:07Team ZabieganeDni
426Lukasz ZUREK1M00:24:08Hi-5 Runners
427Przemysław DYGDOŃ1M00:24:08Accenture
428Finn WILLIAMSON5F00:24:09 
429Dawid Dorian GRYGORCEWICZ4M00:24:09 
430Elliot PACEY-CARRIER1M00:24:09 
431Michał KORCZAK1M00:24:10 
432Jarosław SAWICKI2M00:24:11 
433Alicja KĘPA1F00:24:11 
434Arkadiusz PAWŁOWSKI1M00:24:12 
435Luis FREITES1M00:24:14 
436Rafał KILIAŃSKI1M00:24:14Trucht Tarchomin Team
437Marcin CIEMNICKI - TUCHOMICKI10M00:24:15 
438Krzysztof CHODKOWSKI17M00:24:15Żoli Runners
439Mariusz MÓWIŃSKI1M00:24:16RUNNERS TEAM JABŁONNA
440Przemysław BARANKIEWICZ3M00:24:16 
441Piotr BARAŃSKI4M00:24:18Deloitte Adventure Team
442Gillian ANDREWS1F00:24:18CSSC Sports & Leisure
443Sylwia KORDASZEWSKA1F00:24:18 
444Paweł KAWA1M00:24:18 
445Zbigniew KROC46M00:24:19 
446Arkadiusz KLIMEK4M00:24:21 
447Graham HOLT1M00:24:21Southern Athletic Club
448Michał ROGE1M00:24:21 
449Tomasz WASZKIEWICZ1M00:24:22Team ZabieganeDni
450Marcin CZYŻYK1M00:24:23ITMBW Kraków
451Damian MIKULSKI1M00:24:24Team ZabieganeDni
452Anna WOJEWÓDZKA1F00:24:24 
453Paweł SIENKIEWICZ1M00:24:25 
454Izabela KACZMAREK12F00:24:26 
455Grzegorz MULAWA7M00:24:27 
456Łukasz ZUBRZYCKI1M00:24:27 
457Natalia GRACZ1F00:24:28Hernik Team
458Paweł ROGOZIŃSKI2M00:24:30 
459Adam SYED1M00:24:30 
460Vibek DUTTA3M00:24:30Warsaw International Triathlon Club (WITC)
461Magdalena RACZYŃSKA6F00:24:31Vege Runners
462Sebastian Paweł ODZIEMCZYK8M00:24:32 
463Arkadiusz KUBAŚ1M00:24:33Klub Aktywnych parkrun Skórzec
464Leszek JANKOWIAK1M00:24:34 
465Kamil KINDELA1M00:24:35 
466Krzysztof RÓŻYCKI3M00:24:35Vege Runners
467Stephen MARSHALL1M00:24:36 
468Daniel KIELAK1M00:24:37ALBATROSY
469Piotr SMOLEŃSKI1M00:24:38Trucht Tarchomin Team
470Michał OKRASA1M00:24:38 
471Tim THAIR1M00:24:40 
472Kazimierz BANASIAK40M00:24:40 
473Grzegorz BOCIAŃSKI2M00:24:42 
474Iga ZIELIŃSKA1F00:24:43Naramowice Biegają
475Robert PROKIC8M00:24:44 
476Katarzyna GALIŃSKA1F00:24:44 
477Paweł KOSIATY1M00:24:45 
478Marcin BASSEL1M00:24:46 
479Leszek DULKO1M00:24:47 
480Wiesław KAMIŃSKI1M00:24:48Nasielsk Baszta Team
481Wojciech GULKOWSKI1M00:24:49Trucht Tarchomin Team
482Łukasz SZTERN4M00:24:51JacekBiega Running Team
483Janusz ROZUM5M00:24:52 
484David C WOOD1M00:24:53Wimbledon Windmilers
485Marcin KOPCZYK11M00:24:53 
486Iggy SCIBOR-KAMINSKI1M00:24:53 
487Piotr RUDZKI1M00:24:53 
488Łukasz SULEJ4M00:24:54 
489Joanna KIELAK1F00:24:54ALBATROSY
490Tadeusz PARCZEWSKI2M00:24:55 
491Marta Maria JANKOWSKA1F00:24:55 
492Volodymyr YAROSHCHUK1M00:24:55 
493Arleta IMIOŁEK10F00:24:55 
494Milena RATAJCZAK2F00:24:56 
495Aleksander WARWARSKI1M00:24:56 
496Małgorzata MURAWSKA2F00:24:56 
497Krzysztof BUKOWSKI10M00:24:58Vege Runners
498Jakub SULIKOWSKI16M00:24:59Vege Runners
499Jonathan HAWKER1M00:25:00 
500Adam BIEŃKO1M00:25:01KS Staszewscy