parkrun Pole Mokotowskie 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Bartek FALKOWSKI4M00:16:08 
2Dariusz NOŻYŃSKI1M00:16:15Accelerating Poland
3Daniel MIKIELSKI5M00:16:26 
4Mikołaj RACZYŃSKI10M00:16:29Vege Runners
5Artur JABŁOŃSKI1M00:16:44Dream Run
6Łukasz GREGORCZYK5M00:17:00Vege Runners
7Krzysztof KRYGIER21M00:17:10Accenture
8Paweł MACHOWSKI2M00:17:15 
9Jarosław GÓRECKI2M00:17:20
10David POWELL4M00:17:23 
11Paweł RABIEJ1M00:17:24 
12Piotr WIŚNIEWSKI2M00:17:24 
13Jakub BAL1M00:17:31LOS TREPOS COMPANIEROS
14Marek PRIMIK9M00:17:40Vege Runners
15Marcin BACHMAN7M00:17:42Vege Runners
16Juliusz Krzysztof BORAWSKI1M00:17:47Vege Runners
17Maciej STACHOWIAK1M00:17:51Adidas Runners Warsaw
18Konrad KOBIAŁKA1M00:18:02Naprzód Młociny
19Paweł RYBCZAK3M00:18:03 
20Łukasz KLAŚ5M00:18:07Nudne Piątki
21Melchior SZCZEPANIK4M00:18:22 
22Marcin STUPAK2M00:18:23obozybiegowe.pl
23Krystian KALINOWSKI1M00:18:23 
24Krzysztof JANIK1M00:18:25Kenyan Power
25Maciej MAŁECKI2M00:18:26ForPro Runnin Team
26Ryan STELZER1M00:18:30 
27Paweł ŻUKOWSKI6M00:18:30Vege Runners
28Eliza GALIŃSKA1F00:18:35 
29Dawid ZARODKIEWICZ3M00:18:36Team ZabieganeDni
30Lloyd HERITAGE1M00:18:37 
31Krzysztof CZOSNOWSKI1M00:18:37KB Hermes Gryfino
32Sylwester KUŁAKOWSKI1M00:18:37 
33Thomas HORNE3M00:18:38Vege Runners
34Matej HAULÍK2M00:18:40Vege Runners
35Kamil JEREMICZ1M00:18:41Polonia Środ
36Mateusz OCZKOWSKI1M00:18:41Grupa Biegowa CHTMO
37Michał SARNIAK17M00:18:43 
38Adam PLUSZKA3M00:18:44Vege Runners
39Adam ŻYCHOWSKI11M00:18:45 
40Paweł TRONIARZ5M00:18:48 
41Mariusz GODLEWSKI2M00:18:48 
42Marcin HILDEBRAND1M00:18:49Biegam Na Tarchominie
43Tomasz PAJĄK5M00:18:49Vege Runners
44Mateusz DANOWSKI2M00:18:50 
45Tomo GOTO1M00:18:52 
46Marek GALIŃSKI1M00:18:56 
47Robert KAMELA1M00:18:58 
48Piotr MAKSYMIUK1M00:18:58 
49Dariusz SAWICKI2M00:19:00 
50Wiesław SIKORA1M00:19:00Olza Cieszyn
51Ivan LLORCA14M00:19:00 
52Jasa COTIC3M00:19:01 
53Łukasz KANCIAŁA1M00:19:01 
54Szymon CYGAN3M00:19:05KK Cyklon Warszawa
55Will GOODIER1M00:19:06 
56Konrad FRANCUZ1M00:19:07Vege Runners
57Marcin SIELEZNIEW1M00:19:07 
58Piotr RZEPKA1M00:19:09Hernik Team
59Grzegorz Paweł NOWAK1M00:19:11parkrun tourists Poznań
60Piotr WOLOSZYN1M00:19:19London City Athletics Club
61Łukasz SAGAN1M00:19:23PKO Bank Polski
62Marek WOLSKI15M00:19:23 
63Michał SAŁACH1M00:19:24 
64Cezary KMIEĆ4M00:19:24Naprzód Młociny
65Przemek ŁOHUTKO20M00:19:26 
66Ryszard TARŁOWSKI1M00:19:26 
67Michał MACIOPA2M00:19:28 
68Joachim BURGARD6M00:19:28 
69Rafał GOLEC1M00:19:29Klub Aktywnych parkrun Skórzec
70Paweł ŻUK1M00:19:29Biegam Na Tarchominie
71Darek KNYCHAS18M00:19:30PZU Sport Team
72Piotr Adam WITKOWSKI15M00:19:31Vege Runners
73Łukasz KAŁDOWSKI3M00:19:31Decarun Rzeszów
74Brian KEOGH3M00:19:32 
75Kamil MADEJEK5M00:19:33Vege Runners
76Dariusz TRZASKOWSKI2M00:19:35Trucht Tarchomin Team
77Jarosław SZCZEPANIUK1M00:19:36Dream Run
78Łukasz ZYCH1M00:19:36 
79Michał ILKIEWICZ5M00:19:38 
80Krystian KOCHANEK1M00:19:39Trucht Tarchomin Team
81Marcin SIERGIEJ3M00:19:39 
82Michał GOŁASZEWSKI1M00:19:39Team Kopeć
83Szymon BRZEZIŃSKI1M00:19:42ForPro Runnin Team
84Maciej PFUTZNER1M00:19:42 
85Wojciech STARZYŃSKI1M00:19:42Entre.pl
86Andrzej RUSZCZEWSKI11M00:19:43Vege Runners
87Mateusz TRYJANOWSKI3M00:19:43 
88Jacek POLAK1M00:19:44 
89Paweł TUSK1M00:19:45Akademia Marynarki Wojennej
90Chris COLMAN1M00:19:45Newcastle Flyers
91Ilya VEDERNIKOV22M00:19:46 
92Fryderyk POPIEL-SCHNEIDER5M00:19:47CS Ternes Paris Athlétisme
93Przemek ZDEB1M00:19:50 
94Marcin BUKAŁA2M00:19:50Vege Runners
95Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI1M00:19:54 
96Marcin Mateusz WOJEWÓDZKI1M00:19:54 
97Ireneusz ZIELONY4M00:19:55 
98Ian JENKINS1M00:19:55Saltaire Striders
99Leszek STASZAK3M00:19:55 
100Jonathan HAYNES1M00:19:55Bishops Stortford RC
101Szymon KULIŃSKI19M00:19:56 
102Marek CHOŁOTA1M00:19:58Biegowyswiat.pl
103Klaudyna Daria GŁÓWKA2F00:19:59 
104Jan SKAWSKI2M00:20:02Vegas Węgorzewo Running
105Witold DZIAŁOSZYŃSKI10M00:20:03 
106Krzysztof RACZYŃSKI1M00:20:04 
107Marcin PIETRASZEK11M00:20:05Vege Runners
108Kamil WOŁOSEWICZ3M00:20:06 
109Kamil ŻMUDZIŃSKI1M00:20:08 
110Przemysław KUPIDURA3M00:20:08 
111Rafał PYTLIŃSKI3M00:20:09Grupa Biegowa CHTMO
112Jarek DEBERT2M00:20:10 
113Filip BOJDECKI5M00:20:10KK Cyklon Warszawa
114Adrian SZUFNARA2M00:20:12 
115Tomasz SUŁKOWSKI5M00:20:13 
116Szymon Piotr STARKOWSKI1M00:20:13 
117Sylwester MICHALAK1M00:20:14Dogoń Grodzisk Mazowiecki
118Julia WIERGOWSKA2F00:20:16Straszyn Biega
119Pawel TRAWKOWSKI1M00:20:17 
120Kamil KLECZYŃSKI2M00:20:21 
121Adam SADOWSKI1M00:20:22 
122Marek Stanisław POWAŻNY1M00:20:23WKB Piast
123Maciej PTASZNIK2M00:20:24Dogoń Grodzisk Mazowiecki
124Zuzanna FITAS1F00:20:26 
125Ignacy BOJANOWSKI3M00:20:29 
126Piotr SNARSKI5M00:20:30 
127Andy BELL8M00:20:31 
128Jakub SZLĘK2M00:20:32 
129Piotr SZEFLER2M00:20:32 
130Adam MIODUSZEWSKI1M00:20:33 
131Adam BANDEL1M00:20:34ReebokRunCrew LDZ
132Tamara MIELOCH1F00:20:36 
133Robert P. ŁADA1M00:20:36 
134Wojciech STASZEWSKI1M00:20:36KS Staszewscy
135Natalia GAŁĄZKA1F00:20:39Vege Runners
136Michał SUŁKOWSKI31M00:20:39 
137Mateusz ŁAKOMSKI1M00:20:39O CO BIEGA
138Tomasz BRYGOŁA41M00:20:39 
139Magdalena NITKA1F00:20:40 
140Grzegorz MAJ1M00:20:41 
141Igor KEMICER2M00:20:41 
142Mariusz PUCHAŁA3M00:20:41Naprzód Młociny
143Jakub IGNATOWICZ1M00:20:42Trucht Tarchomin Team
144Kamil MROWIEC14M00:20:42 
145Eryk ŁOSIK2M00:20:44DHL Run
146Chris CARRICK1M00:20:45Hyde Park Harriers
147Arron TREVOR18M00:20:45Grupa Biegowa parkrun Warszawa
148Mateusz BARTELA1M00:20:45 
149Tim DURANT1M00:20:47Gosport Road Runners
150Bartosz PASELA2M00:20:48 
151Bartosz KONRAD1M00:20:48Naramowice Biegają
152Adam KUBIAK3M00:20:51MKB DREPTAK
153Tomasz DZIUBANY7M00:20:51Yokogawa Runners
154Michał SCHLEGEL1M00:20:52TreningSportowy.pl
155Tomasz DŁUGOSZ1M00:20:53Klub biegaczy - Prawo do Życia
156Paweł WICHNIAK1M00:20:53T-Mobile Running Team
157Rafał TROCHIMCZUK3M00:20:54 
158Andrzej KOTWA1M00:20:55Vege Runners
159Krzysztof NITECKI1M00:20:56 
160Łukasz KALINOWSKI1M00:20:56 
161Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:57Vege Runners
162Marcin TRONIARZ29M00:20:57 
163Mateusz BRZOSKI8M00:20:58 
164Konrad FORYSIAK33M00:20:58Grupa Biegowa parkrun Warszawa
165Arkadiusz August MAŁACHOWSKI3M00:20:59 
166Przemysław Grzegorz MURAWSKI2M00:20:59 
167Rafał BELKIEWICZ1M00:20:59Kabaty Ultra
168Jakub MILCZAREK6M00:21:00 
169Kamil ZATOŃSKI1M00:21:01 
170Zbigniew KOSIŃSKI1M00:21:02 
171Rafał BUJNOWSKI5M00:21:04Grupa Biegowa parkrun Warszawa
172Wioleta JAWORSKA2F00:21:07 
173Michał Stanko FIJAŁKOWSKI4M00:21:07 
174Will WALDER21M00:21:10 
175Paul CHAPMAN1M00:21:10Long Eaton RC
176Marta Lena WOJTKOWIAK2F00:21:12 
177Kacper RAPACZ1M00:21:12 
178Filip PATOCKA1M00:21:13 
179Radosław MAŚLAK2M00:21:14Biegamyrazem.pl
180Mateusz POHORYLES1M00:21:16 
181Marcin Daniel ANTONIUK1M00:21:16 
182Mariusz KRZĘCZKO1M00:21:20 
183Tomasz Michał ROSZKOWSKI1M00:21:22Warszawa Natolin Zachodni
184Sławomir KURZAWA1M00:21:24T-Mobile Running Team
185Karol KOTLEGA7M00:21:24 
186Michał MAKARSKI1M00:21:27 
187Marek WIERGOWSKI1M00:21:27Straszyn Biega
188Paulina KOZŁOWICZ5F00:21:29 
189Tomasz KOSTERA3M00:21:30Vege Runners
190Daniel Tomasz MŁYNARZ6M00:21:30 
191Mikołaj NALAZEK1M00:21:31MKB DREPTAK
192Marta GŁODOWSKA2F00:21:31Żórawski Team
193Krzysztof RUDNIK3M00:21:32 
194Kuba HENREWICZ2M00:21:33 
195Kamil LESIAK1M00:21:34Team ZabieganeDni
196Oktawia KUPAJ2F00:21:34Vege Runners
197Dominik WOJTCZAK1M00:21:34Morena Czołowa
198Michal MAZUREK2M00:21:35 
199Kamil DYDEK1M00:21:36 
200Marcin ADAMCZYK4M00:21:36 
201Mateusz ŁOHUTKO13M00:21:36 
202Marek STOKOWSKI48M00:21:38 
203Tomasz SZOPA2M00:21:39 
204Marcin BĄK13M00:21:39Dogoń Grodzisk Mazowiecki
205Mateusz WARDZIAK1M00:21:40 
206Kieran BEECH1M00:21:40John Lewis Partnership RC
207Louis FEARN5M00:21:41South Kent Harriers
208Paul WATT1M00:21:41British Airways AC
209Amy Rose O'HANLON1F00:21:42John Lewis Partnership RC
210Paweł GLIŃSKI1M00:21:43 
211Kamil PAWELEC2M00:21:44PZU Sport Team
212Anna ORZECHOWSKA2F00:21:45 
213Julie BARCLAY1F00:21:45British Airways AC
214Sławomir Piotr WALCZAK1M00:21:46
215Magdalena WÓJTOWICZ5F00:21:48 
216Marcin DRĄŻEK1M00:21:48 
217Karol KOWALCZYK1M00:21:49 
218John DUCKWORTH1M00:21:49Team Bradshaw
219Michał KNAPIK6M00:21:50 
220Dariusz POTERALSKI2M00:21:50 
221Tomasz KALISZ1M00:21:50 
222Sylwester ŁUGOWSKI3M00:21:50 
223Tomasz KARPICKI3M00:21:50 
224Katie COTTON1F00:21:52Long Eaton RC
225Maciej SZELC1M00:21:52 
226Anna TURZYNSKA1F00:21:52 
227Damian GRAD1M00:21:53 
228Anna MACIESOWICZ1F00:21:54 
229Beata Alicja KĄDZIOŁKA6F00:21:55 
230Iwona REK6F00:21:55 
231Martyna DWORCZYŃSKA1F00:21:55Sii Running Team
232Alexey SCHERBAKOV4M00:21:56 
233Bogusława MAJER5F00:21:59Vege Runners
234Mirosław Tomasz CISEK5M00:22:00 
235Szczepan GAD10M00:22:02KS Staszewscy
236Lee Thomas CHERRY1M00:22:04 
237Mirosław SOLIWODA1M00:22:05 
238Łukasz NIEWIŃSKI1M00:22:05Trucht Tarchomin Team
239Michal WOJCIECHOWSKI2M00:22:06 
240Paweł Piotr ORGAŃSKI3M00:22:06Olej Running Team
241Michał PODHAJNY2M00:22:06 
242Tomasz JEDRUSZAK1M00:22:08 
243Marek SZPANOWSKI16M00:22:09 
244Vincent CHEUNG1M00:22:09Metros RC
245Dmitriy UMEN7M00:22:10 
246Przemysław CIOK7M00:22:11KS Staszewscy
247Tomasz PŁONKOWSKI11M00:22:14Biegam Na Tarchominie
248Marcin KOT1M00:22:14 
249Tomasz KWIATKOWSKI5M00:22:14 
250Mateusz MERCIK1M00:22:15#YOLOTEAMKRK
251Grzegorz GOŁBA6M00:22:15 
252Annie O CONNOR2F00:22:15 
253John JONES1M00:22:15 
254Fabian CLAJOT1M00:22:17 
255Kamil KAPLIŃSKI1M00:22:19 
256Dominik WESOLOWSKI6M00:22:20 
257Jacek RUDOWSKI1M00:22:20 
258Krzysztof Marek MATYSKIEL1M00:22:21ALBATROSY
259Andrzej Oskar 13 WISEŁKA1M00:22:22 
260Marcin OSTROWSKI4M00:22:22PZU Sport Team
261Sebastian WOJCIECHOWSKI5M00:22:22Vege Runners
262Monika DRYJA4F00:22:23obozybiegowe.pl
263Waldemar NEJFELD1M00:22:26BIEGam w Ząbkach
264Agata BACHÓRZ2F00:22:26 
265Justin KNOFF1M00:22:26 
266Irek KALICY18M00:22:26Vege Runners
267Jakub PODORSKI1M00:22:27 
268Magda JASKÓLSKA4F00:22:28Vege Runners
269Jackie RYMELL1F00:22:29Arena 80 AC
270Katarzyna ZAWADZKA2F00:22:29Trinergy Team
271Christophe DAVY11M00:22:29 
272Anna GADOMSKA24F00:22:30PZU Sport Team
273Piotr ZADORA7M00:22:30 
274Jacek SURMAŃSKI1M00:22:31 
275Aleksander BALCER3M00:22:32 
276Włodzimierz MICHAŁOWSKI8M00:22:32Dogoń Grodzisk Mazowiecki
277Dominik SAWICKI1M00:22:34 
278Jan NARTOWSKI2M00:22:35MORT
279Mirosław Henryk GÓJSKI2M00:22:35 
280Adam KRZYSTYNIAK1M00:22:35 
281Marcin Piotr ŁANDWIJT1M00:22:36 
282Dariusz WRÓBEL1M00:22:37 
283Filip Krzysztof KAMIŃSKI1M00:22:37 
284Bartek BITKOWSKI19M00:22:38 
285Iwona Paula AUGUSTYŃSKA7F00:22:38 
286Jacek DUDA5M00:22:40 
287Monika GREGORCZYK23F00:22:40Vege Runners
288Tomasz LICHNEROWICZ2M00:22:40 
289Michał BIAŁY1M00:22:42 
290Robert DARGIEWICZ1M00:22:42 
291Natalia JASTAK1F00:22:42 
292Magdalena BIJOK2F00:22:43 
293Wiktor GOWIN1M00:22:44 
294Krzysztof PODGAJNY1M00:22:45 
295Kinga STASZEWSKA1F00:22:46KS Staszewscy
296Stefan WYNIMKO3M00:22:47 
297Arkadiusz FIGIEL3M00:22:49 
298Tomasz WÓJTOWICZ1M00:22:49 
299Marek ŚWIĘDRYCH1M00:22:51 
300Miłosz SZCZEPANEK6M00:22:51 
301Sohail MALIK1M00:22:52 
302Krzysztof Marek TRZEŚNIEWSKI10M00:22:52Vege Runners
303Michał SATOR3M00:22:54 
304Michal GOLEBIOWSKI15M00:22:54 
305Joanna PSZENICZNA1F00:22:54Vege Runners
306Grzegorz KURKOWSKI1M00:22:55 
307Aleksandra KULIS1F00:22:56Warsaw International Triathlon Club (WITC)
308Andrzej KARPIŃSKI1M00:22:58 
309Damian PANEK16M00:22:58 
310Marcin WILCZYŃSKI1M00:23:00 
311Michał GŁODOWSKI1M00:23:01Żórawski Team
312Aleksander Arkadiusz KAPERA9M00:23:01 
313Piotr BOROWIECKI1M00:23:02 
314Łukasz ZIĘBA3M00:23:02 
315Arkadiusz GAWLIK1M00:23:03Biegam Na Tarchominie
316Marek KISIELIŃSKI1M00:23:05 
317Adam DĄBROWSKI2M00:23:06ALIOR RUNNING TEAM
318Harry SHORT1M00:23:07 
319Mateusz RASIŃSKI1M00:23:07 
320Antoni KULIŃSKI6M00:23:07 
321Dariusz FRĄCKIEWICZ1M00:23:10Biegam Na Tarchominie
322Andrzej SUWALD11M00:23:10JacekBiega Running Team
323Charli JOHNSTON1F00:23:12 
324Karol PASEK1M00:23:12PZU Sport Team
325Joanna SMAROŃ12F00:23:12 
326Alexander RADKEVICH1M00:23:13Тихоходы
327Игорь ГОЛОВАТЫЙ1M00:23:13 
328Susan BOWES1F00:23:13Les Croupiers RC
329Michał PRUSACZYK1M00:23:14JT Weston Running Team
330Tomasz SUŁEK1M00:23:14 
331Tadeusz GŁUPCZYK2M00:23:14100 Marathon Club Polska
332Piotr ŻAKOWICZ2M00:23:16Deloitte Adventure Team
333Adam RADZIMIRSKI23M00:23:17Deloitte Adventure Team
334Katarzyna GÓRECKA2F00:23:18 
335Łukasz KUCIŃSKI3M00:23:18 
336Przemysław ZIELIŃSKI2M00:23:19WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM
337Joseph PEARCE1M00:23:19 
338Adam GŁOGOWSKI1M00:23:20NBP
339John HOLMES1M00:23:21Fairlands Valley Spartans RC
340Robert BRUCKI1M00:23:21 
341Andrzej BIELSKI2M00:23:2110 Warszawski Pułk Samochodowy
342Karol KOSIACKI2M00:23:21 
343Григорий ГРЯЗНОВ1M00:23:21 
344Adam ŚWIĄTCZAK1M00:23:22 
345Marek RAROK1M00:23:22 
346Przemysław KRAJEWSKI3M00:23:24 
347Steve JEPSON1M00:23:24Rushcliffe AC
348Ewa POLAK2F00:23:24 
349Kamil BRACHA1M00:23:24 
350Beata TOMCZYK6F00:23:27Vege Runners
351Cesare BASTIONI1M00:23:29VERDE PISELLO GROUP MILANO
352Klaudia WOJCIECHOWSKA1F00:23:30Vege Runners
353Russell JONES1M00:23:32 
354Grzegorz JĘDRYKA1M00:23:32 
355Richard SPENCER1M00:23:34 
356Krzysztof GROTT1M00:23:34 
357Anna LEDWOLORZ12F00:23:36Vege Runners
358Dariusz SZELWACHOWSKI1M00:23:38SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
359Francisco LÓPEZ DOMÉNECH4M00:23:43 
360Artur MAJEWSKI1M00:23:43 
361Janusz BOLA1M00:23:44Biegus
362Jan KRZYŻANOWSKI1M00:23:45Vege Runners
363Alexander SAFRONOV1M00:23:45Ангарские Пруды Москва
364Michal TURZYNSKI1M00:23:48 
365Jakub CHEŁMIŃSKI1M00:23:49 
366Małgorzata BRZOSKA39F00:23:49 
367Michał MUZYKA1M00:23:50MORT
368Oliwier DEMBIŃSKI1M00:23:50 
369Ewa RAKOWSKA2F00:23:51 
370Bartosz MAJER2M00:23:51 
371Agnieszka CIBORSKA3F00:23:53Naprzód Młociny
372Piotr WOLSKI1M00:23:53ForPro Runnin Team
373Ben KOSCHALKA1M00:23:54 
374Marcin JOZEFOWICZ1M00:23:54 
375Lukasz JURCZYK2M00:23:55 
376Marcel WOJCIECHOWSKI1M00:23:55Spartanie Dzieciom
377Konrad HELWICH2M00:23:55 
378Andrzej PROCHYRA1M00:23:55Running Works
379Marek DEMBIŃSKI1M00:23:56 
380Waldek POROWSKI1M00:23:56Trucht Tarchomin Team
381Mike COVENEY1M00:24:00 
382Mykola MONASTYRSKYI1M00:24:00 
383Andy NORMAN1M00:24:00 
384Hanna NEJFELD1F00:24:02BIEGam w Ząbkach
385Torben SCHAEFER2M00:24:03 
386Ania FOLTYNIEWICZ-WOLSKA1F00:24:03 
387Lauren FEARN7F00:24:04South Kent Harriers
388Marek Jan ŻÓŁKOWSKI5M00:24:05 
389Mariusz BARANOWSKI1M00:24:06Kutno Biega
390Sylwia REDEK1F00:24:07Team ZabieganeDni
391Lukasz ZUREK1M00:24:08Hi-5 Runners
392Przemysław DYGDOŃ1M00:24:08Accenture
393Dawid Dorian GRYGORCEWICZ4M00:24:09 
394Elliot PACEY-CARRIER1M00:24:09 
395Michał KORCZAK1M00:24:10 
396Alicja KĘPA1F00:24:11 
397Jarosław SAWICKI2M00:24:11 
398Arkadiusz PAWŁOWSKI1M00:24:12 
399Rafał KILIAŃSKI1M00:24:14Trucht Tarchomin Team
400Marcin CIEMNICKI - TUCHOMICKI10M00:24:15 
401Mariusz MÓWIŃSKI1M00:24:16RUNNERS TEAM JABŁONNA
402Przemysław BARANKIEWICZ3M00:24:16 
403Piotr PTASIŃSKI9M00:24:17 
404Piotr BARAŃSKI4M00:24:18Deloitte Adventure Team
405Gillian ANDREWS1F00:24:18Eton Manor AC
406Sylwia KORDASZEWSKA1F00:24:18 
407Paweł KAWA1M00:24:18 
408Zbigniew KROC43M00:24:19 
409Graham HOLT1M00:24:21Southern Athletic Club
410Michał ROGE1M00:24:21 
411Tomasz WASZKIEWICZ1M00:24:22Team ZabieganeDni
412Damian MIKULSKI1M00:24:24Team ZabieganeDni
413Anna WOJEWÓDZKA1F00:24:24 
414Izabela KACZMAREK12F00:24:26 
415Grzegorz MULAWA6M00:24:27 
416Łukasz ZUBRZYCKI1M00:24:27 
417Natalia GRACZ1F00:24:28Hernik Team
418Paweł ROGOZIŃSKI2M00:24:30 
419Adam SYED1M00:24:30 
420Vibek DUTTA3M00:24:30Warsaw International Triathlon Club (WITC)
421Magdalena RACZYŃSKA6F00:24:31Vege Runners
422Sebastian Paweł ODZIEMCZYK8M00:24:32 
423Arkadiusz KUBAŚ1M00:24:33Klub Aktywnych parkrun Skórzec
424Leszek JANKOWIAK1M00:24:34 
425Krzysztof RÓŻYCKI3M00:24:35Vege Runners
426Stephen MARSHALL1M00:24:36 
427Daniel KIELAK1M00:24:37ALBATROSY
428Piotr SMOLEŃSKI1M00:24:38Trucht Tarchomin Team
429Michał OKRASA1M00:24:38 
430Tim THAIR1M00:24:40 
431Kazimierz BANASIAK36M00:24:40 
432Marcin ZAKRZEWSKI1M00:24:40 
433Grzegorz BOCIAŃSKI2M00:24:42 
434Iga ZIELIŃSKA1F00:24:43Naramowice Biegają
435Robert PROKIC8M00:24:44 
436Katarzyna GALIŃSKA1F00:24:44 
437Paweł KOSIATY1M00:24:45 
438Marcin BASSEL1M00:24:46 
439Leszek DULKO1M00:24:47 
440Wiesław KAMIŃSKI1M00:24:48Nasielsk Baszta Team
441Wojciech GULKOWSKI1M00:24:49Trucht Tarchomin Team
442Łukasz SZTERN4M00:24:51JacekBiega Running Team
443Janusz ROZUM5M00:24:52 
444David C WOOD1M00:24:53Wimbledon Windmilers
445Marcin KOPCZYK9M00:24:53 
446Iggy SCIBOR-KAMINSKI1M00:24:53 
447Piotr RUDZKI1M00:24:53 
448Łukasz SULEJ4M00:24:54 
449Joanna KIELAK1F00:24:54ALBATROSY
450Tadeusz PARCZEWSKI2M00:24:55 
451Marta Maria JANKOWSKA1F00:24:55 
452Volodymyr YAROSHCHUK1M00:24:55 
453Arleta IMIOŁEK9F00:24:55 
454Milena RATAJCZAK2F00:24:56 
455Aleksander WARWARSKI1M00:24:56 
456Małgorzata MURAWSKA2F00:24:56 
457Krzysztof BUKOWSKI7M00:24:58Vege Runners
458Kuba WOŹNIAK4M00:24:58 
459Jonathan HAWKER1M00:25:00 
460Michał ABRAMIUK31M00:25:03 
461Anna SULEJ3F00:25:04 
462Stefan CHYBOWSKI1M00:25:05Legia Run Club
463Sarah SKELTON16F00:25:05Vege Runners
464Magdalena JACHIMIAK1F00:25:05 
465Oktawia MARKOWSKA7F00:25:06KS Staszewscy
466Paweł PIORUN1M00:25:06 
467Ewelina PIORUN1F00:25:06 
468Piotr MACIEJEWSKI4M00:25:08 
469Kamila MICHALAK1F00:25:08 
470Joanna TRZASKOWSKA1F00:25:09Trucht Tarchomin Team
471Sylvester ERIKKSON-BIQUE2M00:25:09 
472Katarzyna ZUK-ADAMS2F00:25:09 
473Krzysztof GRADOWSKI2M00:25:10Biegamy z Ochotą
474Katarzyna KOSTERA2F00:25:14Vege Runners
475Michał KIEŁBASIŃSKI2M00:25:16 
476Adam ROLLS1M00:25:17 
477Adam STOKOWIEC1M00:25:19KSG Run - KS Gocław Warszawa
478Małgorzata GRZESZCZAK1F00:25:20Biegamyrazem.pl
479Corentine DE TOULGOËT2F00:25:20 
480Jolanta WAGNER3F00:25:21 
481Piotr SUBOCZ1M00:25:22 
482Finn WILLIAMSON2F00:25:22 
483Janusz ZAJACZKOWSKI1M00:25:22 
484Michał ZAJKOWSKI1M00:25:23Vege Runners
485Peter NORMAN2M00:25:23 
486Jakub SULIKOWSKI15M00:25:24Vege Runners
487Martin EARL9M00:25:25 
488Zuzanna SIKORA12F00:25:25PZU Sport Team
489Anna SIWIRSKA1F00:25:26 
490Piotr GIL2M00:25:27 
491Piotr WIADEREK1M00:25:28Pędzące Żółwie
492Ricardo MAGALHÃES1M00:25:28 
493Sylwester DUDZIŃSKI1M00:25:28 
494Ewa DARGIEWICZ1F00:25:29 
495Izabella GAJEWSKA1F00:25:29Kobietybiegaja.pl
496Arkadiusz Szczepan ĆWIEK3M00:25:29SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
497Юлия ПЕЛЬТИНОВИЧ2F00:25:30Trilife
498Edyta NOWAK2F00:25:31 
499Renata Ewa KIM25F00:25:32KS Staszewscy
500Anita WIATR19F00:25:33