KOMUNIKAT!

Póki co, nie odwołujemy naszych spotkań. Prosimy jednak o zachowanie zalecanych ogólnie środków ostrożności.

Musimy bardzo uważać, ale też zachować spokój i rozsądek w obecnej sytuacji. Spotkania parkrun nie są imprezą masową w rozumieniu przepisów ustawy, więc zakaz nie dotyczy naszych spotkań. Spotkania parkrun nie odbywają się także z udziałem publiczności. Ze strony parkrun Polska jest prośba do tych lokalizacji, gdzie są potwierdzone przypadki zarażeń (W-wa, Poznań, Wrocław, Szczecin, Olsztyn) o zachowanie szczególnej uwagi i ostrożności. Jako, że Pruszków jest w aglomeracji warszawskiej, nas to też dotyczy.

Bardzo prosimy o nie branie udziału w spotkaniach przez osoby przeziębione, powracające z krajów o dużym natężeniu przypadków zakażeń (np. Włochy, Niemcy) lub z kręgu osób poddanych kwarantannie oraz mniejsze natężenie kontaktów przed i po parkrun (podawanie dłoni, uściski itd). Choć prawda jest taka, że przy rozsądnym podejściu ryzyko zarażenia na naszych spotkaniach jest z pewnością mniejsze, niż w przypadku innych zgromadzeń (galerie handlowe, koncerty, nabożeństwa).

Musimy być rozsądni w ocenie sytuacji i nie przyczynić się niepotrzebnie do wywoływania, czy wzmagania paniki.

88369653_2967304483354723_4839420667818409984_o

"Niemniej jednak, sytuacja jest dynamiczna, w związku z czym, proszę śledzić, czy aby nie pojawiły się nowe informacje."

Informację dot. najbliższego wydarzenia można śledzić na fb parkrun Pruszków: wydarzenie parkrun Pruszków 14-marzec-2020

⇐ Następny