parkrun Pruszków 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Daniel MIKIELSKI1M00:16:41 
2Andrzej MIEDZIEJEWSKI61M00:17:02WPRunning
3Andrij BIBIK72M00:17:10WPRunning
4Bartosz KRYSKE1M00:17:15Spójnia Białe Błota
5Grzegorz Krzysztof KRUSZYŃSKI6M00:17:19 
6Arek ŁĘCZYCKI4M00:17:25 
7Damian FALANDYSZ115M00:17:30WPRunning
8Sebastian KIESZEK201M00:17:38WPRunning
9Jan Bogusław CZAPLIŃSKI23M00:17:43WPRunning
10Mikołaj RACZYŃSKI1M00:17:48Vege Runners
11Łukasz KLAŚ3M00:17:49Nudne Piątki
12Robert 'BADYL' SOBCZAK1M00:17:52Skrzynka Domni-Bezdomni
13Michał LEWANDOWSKI5M00:17:59 
14Marek GALIŃSKI50M00:18:03 
15Konrad TABER8M00:18:04 
16Piotr ROSIAK1M00:18:09Rysio Team
17Wałsodar EKLES13M00:18:10MORT
18Stephen SHANKS1M00:18:12Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC
19Ryszard PRZEPIÓRA6M00:18:14 
20Wojciech SKORY1M00:18:14 
21Tomasz KWIATEK71M00:18:15MORT
22Mariusz CIESIELSKI12M00:18:16 
23Radek ROMAŃCZUK2M00:18:26 
24Arkadiusz PAJDOSZ136M00:18:26WPRunning
25Łukasz STACHERSKI1M00:18:27
26Maciej ŻYTO8M00:18:29 
27Łukasz JERUĆ5M00:18:30Biegam Na Tarchominie
28Bartłomiej STĘPIEŃ10M00:18:30 
29Marcin WYSOCKI1M00:18:30Warszawiaky
30Eliza GALIŃSKA97F00:18:32 
31Wojciech SZYMCZAK1M00:18:32 
32Marcin SIELEZNIEW1M00:18:33 
33Piotr WÓŁKIEWICZ38M00:18:34 
34Damian DRZEWIECKI22M00:18:35 
35Paweł WICHNIAK10M00:18:37T-Mobile Running Team
36Roman KARAMUCKI1M00:18:38 
37Paweł ROSOWSKI4M00:18:39 
38Adam SZCZEPAŃSKI11M00:18:40ALBATROSY
39Szymon POLAK1M00:18:41 
40Filip KOZŁOWSKI5M00:18:44Dogoń Grodzisk Mazowiecki
41Dariusz PRZEWOŹNY45M00:18:44 
42Łukasz KORBACZ120M00:18:45 
43Daniel KOWALCZYKOWSKI2M00:18:45Rysio Team
44Dawid PETRÓW27M00:18:46Dream Run
45Tadeusz FOJUD128M00:18:50WPRunning
46Maciej BIALOBRZESKI87M00:18:52Rozbiegany Piastów
47Paweł TIMOFIEJUK26M00:18:52ALBATROSY
48Sebastian ZASINA19M00:18:56 
49Jarosław RYBITWA1M00:18:56 
50Michał GŁODOWSKI1M00:18:56Żórawski Team
51Paweł ŁĘCKI2M00:18:57 
52Artur BADYSZ15M00:18:57 
53Waldemar KOWALSKI6M00:19:02 
54Daniel PIETRZAK7M00:19:03 
55Marek CHOŁOTA1M00:19:05Biegowyswiat.pl
56Pawel WINK13M00:19:07WPRunning
57Maciej STACHOWIAK1M00:19:08Adidas Runners Warsaw
58Wojciech STARZYŃSKI1M00:19:13Entre.pl
59Michał PIETRUSZKA2M00:19:14 
60Paweł STANIA1M00:19:17 
61Daniel Danny DUMERACKI218M00:19:18WPRunning
62Mateusz SURMACZ7M00:19:20 
63Marcin GAJEWSKI126M00:19:23 
64Arkadiusz SZYDLIK10M00:19:27Dogoń Grodzisk Mazowiecki
65Grzegorz DĘBEK5M00:19:27 
66Dominik BERLIŃSKI132M00:19:29WPRunning
67Cezary REDOSZ124M00:19:29 
68Tomasz Jan OKSIĘDZKI3M00:19:31Dogoń Grodzisk Mazowiecki
69Jakub GOŁĄB1M00:19:32 
70Jarosław KLIMKIEWICZ2M00:19:33Dogoń Grodzisk Mazowiecki
71Oskar KAPALA1M00:19:34AKS Polonia Warszawa
72Andrzej DALASIŃSKI12M00:19:34 
73Piotr LIPIANOGA6M00:19:34 
74Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI1M00:19:35 
75Aleksandra DUBAN26F00:19:35 
76Dawid RUDOLF14M00:19:36 
77Dariusz BURDACH1M00:19:38JACK TEAM
78Tomasz SĘK23M00:19:38 
79Paweł ZYCH10M00:19:40 
80Michał WĘGRZECKI2M00:19:40 
81Mariusz KURMANEK5M00:19:40 
82Mirosław PROŚNIEWSKI5M00:19:40
83Piotr KOWALCZYK80M00:19:40 
84Edward Wojciech PRUSZYŃSKI106M00:19:41 
85Arkadiusz BUCZYŃSKI17M00:19:41 
86Jakub SZCZYPCZYK6M00:19:42 
87Rafał GRZESZAK16M00:19:44Dogoń Grodzisk Mazowiecki
88Francisco LÓPEZ DOMÉNECH34M00:19:44 
89Łukasz Kamil RYTEL2M00:19:44Grupa Biegowa parkrun Warszawa
90Mirosław TRUPISZEWSKI20M00:19:44Dogoń Grodzisk Mazowiecki
91Piotr ANTONIUK10M00:19:45 
92Jan ŚLIWIŃSKI6M00:19:45 
93Paweł SMOLIŃSKI27M00:19:45 
94Piotr WAŚNIOWSKI1M00:19:45#YOLOTEAMKRK
95Grzegorz SMOLIŃSKI5M00:19:45MORT
96Jakub Piotr AKSAMIT31M00:19:45KM AKTYWNI Sochaczew
97Paweł KOSIATY180M00:19:47 
98Marcin WĘGRZYN1M00:19:47RR Runners
99Robert SZEWCZYK139M00:19:47 
100Grzegorz RYBKOWSKI11M00:19:50 
101Marcin GLONEK5M00:19:50 
102Marcin Stanisław PODLEWSKI1M00:19:51 
103Adam KRZESAK4M00:19:51 
104Hubert Józef BYRKA19M00:19:51 
105Łukasz WOŹNIACKI16M00:19:52 
106Marcin PIETRASZEK2M00:19:52Vege Runners
107Krzysztof MARCINKOWSKI31M00:19:53NADAKTYWNI
108Kamil WOŁOSEWICZ2M00:19:53 
109Andrzej MIRKIEWICZ112M00:19:56 
110Michał MADZIO2M00:19:56 
111Karol Marcin MARSZYCKI1M00:19:58 
112Jarosław SZCZEPANIUK1M00:19:59Dream Run
113Łukasz KOZIOŁ23M00:19:59 
114Marcin Hubert KAWALOWSKI4M00:20:00 
115Marek FLORCZAK3M00:20:01 
116Paweł ZAJKOWSKI1M00:20:02 
117Andrzej MAZIŃSKI4M00:20:03 
118Piotr SZCZEPAŃSKI1M00:20:03 
119Adam MIODUSZEWSKI2M00:20:04 
120Jacek KULPIK86M00:20:05WPRunning
121Marcin BĄK48M00:20:05Dogoń Grodzisk Mazowiecki
122Maciej PTASZNIK2M00:20:06Dogoń Grodzisk Mazowiecki
123Piotr PODSIADŁO2M00:20:07 
124Oleksandr VDOVENKO4M00:20:076 Brygada Powietrznodesantowa
125Radek MIESZKOWSKI1M00:20:08 
126Rafał DZIURDZIAK9M00:20:10 
127Rafał BELKIEWICZ1M00:20:11Kabaty Ultra
128Stanisław MACIEJEWSKI63M00:20:11WPRunning
129Krzysztof WYPYCH27M00:20:13 
130Arkadiusz KORNOWICZ3M00:20:13 
131Maciej REK1M00:20:13 
132Waldemar JAŁOCHA1M00:20:13 
133Mirosław SOLIWODA23M00:20:14 
134Lydia LOUW1F00:20:16Ranelagh Harriers
135Anna SZEWCZYKOWSKA130F00:20:17 
136Grzegorz BOROWSKI1M00:20:19BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
137Stanisław KAMIŃSKI188M00:20:19 
138Krzysztof CHODKOWSKI2M00:20:20Żoli Runners
139Jan GÓRSKI3M00:20:22 
140Konrad GRZYB1M00:20:22Morena Czołowa
141Daniel KOLAT111M00:20:23Triathlon Olesin
142Adrian Arkadiusz PIETRZAK4M00:20:25Dogoń Grodzisk Mazowiecki
143Arron TREVOR6M00:20:26Grupa Biegowa parkrun Warszawa
144Bartłomiej POLAK1M00:20:29 
145Michał KOWALCZYKOWSKI2M00:20:30Rysio Team
146Paweł SZYMANIAK8M00:20:33Dogoń Grodzisk Mazowiecki
147Wiktor GOWIN15M00:20:33 
148Sławomir POŚPIECH16M00:20:35 
149Dawid SADOWNIK1M00:20:36 
150Maciej KAMIŃSKI27M00:20:37 
151Krzysztof DZIEKAN4M00:20:37 
152Tomasz WOJENKA182M00:20:37WPRunning
153Darek KNYCHAS1M00:20:37PZU Sport Team
154Robert ZAJKOWSKI1M00:20:38 
155Filip KISIELIŃSKI3M00:20:38 
156Grzegorz Paweł NOWAK1M00:20:38parkrun tourists Poznań
157Krzysztof MASZCZYŃSKI1M00:20:38BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
158Michał GŁOWA2M00:20:39 
159Tomasz SZOPA9M00:20:39 
160Michał JAKIEL1M00:20:39Klub Wysokogórski Kraków
161Arkadiusz KUBAŚ1M00:20:41Klub Aktywnych parkrun Skórzec
162Adam JEZIOREK130M00:20:41WPRunning
163Piotr PRZYBYŁ1M00:20:41EASY RUNNERS
164Aleksander Dominik CHWAŁEK2M00:20:41 
165Jakub RZEWUSKI6M00:20:42TURBO Pruszków / STO-nogi Milanówek
166Marcin KACZOROWSKI9M00:20:42RR Runners
167Tomasz NAPIERAŁA1M00:20:43 
168Piotr SZYMAŃSKI3M00:20:43 
169Sebastian BURZYŃSKI2M00:20:43 
170Carlo PERTICARINI6M00:20:45 
171Paweł SZCZEPAŃSKI1M00:20:45Kondycja
172Włodzimierz JAKUBCZAK17M00:20:45Wizards Of The Park
173Sebastian OGÓREK19M00:20:46 
174Wojciech NIEMIROWICZ-SZCZYTT43M00:20:46 
175Tomasz JAWOROWICZ1M00:20:47KS Pegaz
176Paweł SZOPA76M00:20:49 
177Paweł MATCZYŃSKI1M00:20:49DHL Run
178Sebastian SKOWROŃSKI60M00:20:51 
179Maciej GRZEGORCZYK1M00:20:52 
180Krzysztof ŁABANOWSKI1M00:20:52 
181Marek STYPIŃSKI35M00:20:52AVIVA Running Team
182Tadeusz GŁUPCZYK2M00:20:53100 Marathon Club Polska
183Marcin ZAGRAJEK11M00:20:54 
184Piotr BRZEZIŃSKI4M00:20:54 
185Tomasz CZARNECKI62M00:20:55 
186Józef WÓJCIK1M00:20:55 
187Marek ZGORZELSKI2M00:20:55 
188Mirosław Tomasz CISEK1M00:20:57 
189Olaf ŁOZOWSKI1M00:20:58 
190Janusz FALANDYSZ26M00:20:58 
191Kacper KACPRZAK7M00:20:58 
192Michał Łukasz WALCZAK7M00:20:59 
193Kamil PAWELEC3M00:20:59PZU Sport Team
194Michał Witold MAZUREK1M00:20:59Ortoreh Team
195Bartłomiej Jacek MAGNUSKI53M00:20:59Syreniarze
196Bartłomiej WÓŁKIEWICZ33M00:21:00 
197Karol TKACZYK2M00:21:01 
198Tomasz SANKOWSKI9M00:21:02 
199Piotr SADOWSKI7M00:21:02 
200Mateusz CALL2M00:21:02 
201Jakub GRZESZAK4M00:21:03Dogoń Grodzisk Mazowiecki
202Michał JUCHA1M00:21:04Rysio Team
203Mariusz BARTCZAK1M00:21:05 
204Marcin JAWORSKI1M00:21:05 
205Sławomir ORZOŁ9M00:21:05Rozbiegany Piastów
206Grzegorz IDZIKOWSKI61M00:21:06 
207Marta Zofia KOC70F00:21:06 
208Błażej MARSZAŁKIEWICZ1M00:21:06Maratończyk Poznań
209Marek KISIELIŃSKI1M00:21:07 
210Janusz Andrzej CHRAPEK1M00:21:08 
211Marcin PACHOLSKI2M00:21:10KREJZI TIM BŁONIE
212Karol Kamil MATUSZEWSKI1M00:21:10WILKI Koszalin
213Artur ANDRULEWICZ2M00:21:11 
214Piotr SZACHNA1M00:21:11 
215Franciszek ZIELIŃSKI30M00:21:12 
216Jacek BALTYN5M00:21:12 
217Hubert WOŹNICA60M00:21:12 
218Wojciech UROWSKI1M00:21:12 
219Marcin TRONIARZ3M00:21:14 
220Grzegorz Piotr NAZARCZUK2M00:21:14 
221Oleksiy NEKRASOV48M00:21:16 
222Piotr GÓRNIAK1M00:21:17 
223Dominik Jan KĘDZIERSKI4M00:21:17 
224Paweł Henryk WALL2M00:21:18 
225Agnieszka KIJAK1F00:21:19 
226Krzysztof ŻÓŁTOWSKI1M00:21:19 
227Winnie SMARTNESS1F00:21:19 
228Przemyslaw Marcin DAWICZEWSKI1M00:21:20JACK TEAM
229Agata PIETRAŚ4F00:21:21 
230Grzegorz LATAROWSKI1M00:21:21 
231Rafał KONWA4M00:21:21 
232Grzegorz KURKOWSKI6M00:21:22 
233Robert POTOCKI263M00:21:22 
234Andrzej KOMISARSKI1M00:21:22 
235Jakub JANKOWSKI9M00:21:23 
236Artur KIESZEK12M00:21:23WPRunning
237Rafał KLIMEK8M00:21:23Kaszanki
238Jacek CHACZYKOWSKI57M00:21:24 
239Adam PAWLUCZYK3M00:21:25 
240Izabella GAJEWSKA150F00:21:26Kobietybiegaja.pl
241Dominik WOJTCZAK1M00:21:27Morena Czołowa
242Emil KOWALCZYK1M00:21:28 
243Tomasz PIEROSZCZUK17M00:21:28 
244Mariusz BARTOSIŃSKI1M00:21:30 
245Marek MAKOWSKI16M00:21:31 
246Tomasz CIECHOMSKI125M00:21:31 
247Włodzimierz MICHAŁOWSKI2M00:21:33Dogoń Grodzisk Mazowiecki
248Robert JÓŹWIAK13M00:21:33 
249Patrycja WRONKA18F00:21:33 
250Piotr TOKARSKI18M00:21:34 
251Adam ZABORSKI51M00:21:35 
252Bartosz Łukasz NOWICKI2M00:21:35 
253Sławomir NOWAKOWSKI1M00:21:35SFC Aspołeczni
254Antoni MINKIEWICZ3M00:21:35 
255Lukasz JURCZYK88M00:21:36 
256Norbert ORŁOWSKI1M00:21:38 
257Zbyszek MAŁKIEWICZ1M00:21:38 
258Jan GŁĘBOCKI1M00:21:38 
259Krystian WALCZAK25M00:21:39Biegające Walczaki
260Michał GAWRYJOŁEK17M00:21:40 
261Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:21:40Biegamyrazem.pl
262Stefan NOWAKOWSKI1M00:21:40 
263Przemek WÓŁKIEWICZ18M00:21:40 
264Michał NIEMIRA1M00:21:40 
265Michał PISKORZ1M00:21:41 
266Maciej GRYŻEWSKI1M00:21:42Vege Runners
267Tomasz FIGARSKI1M00:21:43Vege Runners
268Mateusz SYGUŁA1M00:21:43 
269Michał GÓRSKI2M00:21:43 
270Michał JEZIERSKI6M00:21:43 
271Paweł KULAK56M00:21:45TURBO Pruszków / STO-nogi Milanówek
272Jarosław MAGIELSKI1M00:21:45 
273Adrian DŁUBAK1M00:21:46 
274Waldemar GLOWICKI4M00:21:46 
275Tomasz Paweł MARCINKOWSKI3M00:21:47 
276Rafal KAROLAK2M00:21:47 
277Paweł WOJTAN1M00:21:48Dogoń Grodzisk Mazowiecki
278Wojciech BAĆMAGA155M00:21:50 
279Marek TRONOWSKI1M00:21:50JACK TEAM
280Klaudia WOŁOSIUK31F00:21:50 
281Artur WĄSICKI1M00:21:52 
282Jacek BEŁDOWSKI2M00:21:54 
283Artur MICHALAK1M00:21:55KREJZI TIM BŁONIE
284Robert SHIELS1M00:21:56Evolution Triathlon Club
285Marcin Daniel ANTONIUK11M00:21:57 
286Małgorzata RYBITWA9F00:21:58 
287Pete SCOLLS1M00:21:59Sweatshop Running Community
288Janusz T. WIŚNIEWSKI157M00:21:59WPRunning
289Hugo CASILDO2M00:22:01 
290Łukasz KUCIŃSKI1M00:22:01 
291Jarosław DRZEWIECKI1M00:22:01 
292Artur POLAK5M00:22:02 
293Radosław SZATKOWSKI108M00:22:02 
294Rafal Piotr KOSINSKI8M00:22:02 
295Robert WÓJCIK6M00:22:03 
296Piotr POLAK14M00:22:03 
297Katarzyna GALIŃSKA67F00:22:03 
298Krzysztof JACQUES3M00:22:03 
299Dariusz POTERALSKI2M00:22:05 
300Marcin NALEŻYTY22M00:22:05 
301Bartosz KORCZAK1M00:22:05 
302Radosław DUDEK1M00:22:06Dogoń Grodzisk Mazowiecki
303Paweł WÓŁKIEWICZ99M00:22:07 
304Jakub KWIATKOWSKI7M00:22:08 
305Mateusz HEINZELMAN14M00:22:08 
306Marcin ADAMCZYK2M00:22:08 
307Artur KOŚCIOŁOWSKI1M00:22:09Dogoń Grodzisk Mazowiecki
308Teodor PASTERNAK22M00:22:11TURBO Pruszków / STO-nogi Milanówek
309Artur JAŁOSZYŃSKI1M00:22:12 
310Sławomir HINC1M00:22:12 
311Joanna TRZCIŃSKA1F00:22:15 
312Eryk MACIEJAK2M00:22:18WPRunning
313Grzegorz ROCHOWICZ5M00:22:19 
314Zbigniew KOSIŃSKI1M00:22:20 
315Jakub DZITKOWSKI12M00:22:22 
316Łukasz KOBYLIŃSKI1M00:22:22 
317Jerzy TABER2M00:22:22 
318Bartek Piotr JAWORSKI1M00:22:22 
319Alicja GĄSIOROWSKA1F00:22:24 
320Justyna DUBAN30F00:22:25 
321Paweł DĄBROWSKI1M00:22:26 
322Daniel KOŁODZIEJCZYK5M00:22:27 
323Marek STOKOWSKI31M00:22:27 
324Filip TYSZKA2M00:22:28 
325Mariusz DUBIECKI1M00:22:28 
326Piotr JUSZCZYNSKI2M00:22:28 
327Andrzej BIELSKI1M00:22:2910 Warszawski Pułk Samochodowy
328Robert ZGRZYMSKI5M00:22:29 
329Anna GRYGIERCZYK57F00:22:29 
330Mateusz STOBNICKI6M00:22:31 
331Marcin GAŁĄZKA1M00:22:31Grupa Biegowa parkrun Warszawa
332Tomasz SADOWSKI1M00:22:32 
333Tomas FINCHAM3M00:22:32 
334Łukasz MACHETA4M00:22:32 
335Marcin BOROŃ1M00:22:33 
336Paweł PIETRANIK3M00:22:33Night Runners
337Rafał SZYMAŃCZAK8M00:22:34 
338Marcin GRZELAK1M00:22:34 
339Bartłomiej CIASTEK11M00:22:35 
340Aleksander KONCA1M00:22:36 
341Kay MINKIEWICZ4M00:22:36 
342Jerzy KUCZKOWSKI24M00:22:36 
343Tomasz KOZŁOWSKI1M00:22:37 
344Paweł CICHOŃ1M00:22:37 
345Kamil KACPERSKI2M00:22:39Warta Runners
346Paweł ADAMCZYK17M00:22:39RR Runners
347Dariusz NIEDZIELSKI1M00:22:40Vege Runners
348Michał SADURA5M00:22:40 
349Jarek KAMER1M00:22:40 
350Piotr PASIERBIŃSKI6M00:22:41 
351Sławek TERECH1M00:22:42 
352Krzysztof Tomasz Łukasz SKOCZYŃSKI1M00:22:42 
353Andrzej SUWALD7M00:22:42JacekBiega Running Team
354Adam BURDACH1M00:22:42JACK TEAM
355Leszek JANASIK34M00:22:44TURBO Pruszków / STO-nogi Milanówek
356Michał TYC5M00:22:44 
357Przemysław PONIKOWSKI1M00:22:46 
358Mieczysław KĘDZIERSKI53M00:22:46 
359Paulina SADOWY SELKE2F00:22:47MORT
360Witold WRÓBEL1M00:22:47 
361Ryszard WOJDA10M00:22:48 
362Paweł LESZCZYŃSKI1M00:22:48 
363Piotr MERCHELSKI8M00:22:48 
364Dariusz CIEĆWIERZ2M00:22:49KREJZI TIM BŁONIE
365Tomasz Michał ROSZKOWSKI1M00:22:49Warszawa Natolin Zachodni
366Mikołaj BAĆMAGA4M00:22:49 
367Beata KĘDZIERSKA8F00:22:50 
368Edyta WITKOWSKA2F00:22:51 
369Piotr RESZKA3M00:22:51 
370Brody RYLES1M00:22:51Sweatshop Running Community
371Adam GŁOWACKI1M00:22:51 
372Grzegorz ZWIERZCHOŃ1M00:22:52Rembertów Team
373Damian SKOWRON1M00:22:52 
374Arthur LOUW1M00:22:52Barefoot Runners Society - UK
375Sylwia SOWA-OKRASA3F00:22:52Dogoń Grodzisk Mazowiecki
376Rafał SZEWCZYK2M00:22:52Dogoń Grodzisk Mazowiecki
377Robert MAJKOWSKI4M00:22:54 
378Michał TKACZUK2M00:22:54 
379James KEMP1M00:22:54Marple Runners
380Mariusz MÓWIŃSKI1M00:22:54RUNNERS TEAM JABŁONNA
381Sławomir WRZOCHAL22M00:22:54 
382Marek KWIATKOWSKI1M00:22:55 
383Paulina GRUMBIANIN81F00:22:56 
384Jacek MARON1M00:22:57JACK TEAM
385Jacek DUDA13M00:22:57 
386Sławomir WIECZOREK4M00:22:58 
387Stefan OBŁĄKOWSKI6M00:22:58 
388Maciej R. MIESZKOWSKI1M00:22:58 
389Daniel SKONECZNY4M00:22:58BIEGI Grodzisk Mazowiecki
390Franek SZCZĘSNY2M00:22:59 
391Tadeusz PARCZEWSKI219M00:22:59 
392Małgorzata Magda MATUSIAK1F00:23:00 
393Piotr SACZKO1M00:23:00 
394Arkadiusz Szczepan ĆWIEK2M00:23:00SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
395Grzegorz CIERPKA58M00:23:00 
396Piotr DOMBROWICKI2M00:23:01 
397Jacek POLAK1M00:23:02 
398Przemysław WYSZOGRODZKI1M00:23:02 
399Stefan BALTYN3M00:23:03 
400Przemysław MACIĄG1M00:23:03 
401Dariusz Rafał DARKOWSKI1M00:23:04Husaria Race Team
402Anna KUBIK3F00:23:04 
403Marcin Jerzy SYPOSZ3M00:23:05 
404Mariusz OKUŃ4M00:23:05 
405Jerzy KOSIATY7M00:23:07 
406Sylwester WĄDOŁOWSKI4M00:23:08 
407Beata Dorota ZARĘBA19F00:23:08 
408Tomasz SZMYT2M00:23:08 
409Mateusz Maciej BEGER1M00:23:09 
410Jacek SZYMAŃSKI1M00:23:09 
411Adam CZEREPINSKI1M00:23:09 
412Robert WÓJCIK7M00:23:10 
413Bożena CERET24F00:23:10 
414Magdalena BASZTA7F00:23:10 
415Paweł BAŁDYGA2M00:23:10 
416Dariusz SZELWACHOWSKI1M00:23:13SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
417Michał WRONECKI4M00:23:14 
418Bernard ARSZELEWSKI23M00:23:14 
419Justyna WITKOWSKA1F00:23:14 
420Izabella CIENIUSZEK19F00:23:15 
421Sylwia KLEPACKA9F00:23:16 
422Rafał LUCHOWSKI23M00:23:1612tri.pl
423Paweł Kazimierz SKOCZYLAS9M00:23:17PZU Sport Team
424Michał KOWALSKI2M00:23:17SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
425Tomasz Józef BRUZDA3M00:23:18 
426Wojciech BARTOŃ17M00:23:19 
427Jerzy BAZYLEWICZ1M00:23:20 
428Tomasz ŁUKOWICZ1M00:23:21 
429Michał Andrzej OLSZAK1M00:23:21 
430Krzysztof SZEWCZYK51M00:23:23 
431Bartłomiej Ryszard MIŁOSZ123M00:23:23Kaszanki
432Krzysztof KADLEC2M00:23:23 
433Piotr POLAK1M00:23:23 
434Wiktor MOŁOŃ20M00:23:23 
435Piotr Krzysztof STRZELCZYK1M00:23:24 
436Lukasz ZUREK16M00:23:24Hi-5 Runners
437Andrzej SZEWCZYK17M00:23:25 
438Marcin MODRZEJEWSKI1M00:23:26 
439Artur KULIK1M00:23:26 
440Usmoni ZULFIKORZODA43M00:23:26 
441Rafał DROŻDŻAL5M00:23:27 
442Marek ZOCHNIAK2M00:23:27 
443Jacek ZIELIŃSKI65M00:23:27WPRunning
444Łukasz PIOTROWSKI1M00:23:28 
445Tomasz PIOTROWIAK2M00:23:29 
446Przemyslaw CIESLAK3M00:23:31 
447Robert LALEWICZ1M00:23:32Husaria Race Team
448Sławomir MICHALAK14M00:23:33 
449Tomasz STODULSKI11M00:23:34 
450Kamil CZEKAŁA9M00:23:34 
451Magdalena DUBAN32F00:23:34 
452Patryk Andrzej TCHÓRZEWSKI1M00:23:35 
453Paweł Ludwik KLEPACKI64M00:23:35 
454Paweł ZIĘTEK44M00:23:36 
455Piotr SUBOCZ1M00:23:37 
456Michał KITA3M00:23:37 
457Julia Gaja KWIATKOWSKA1F00:23:37Rysio Team
458Rafal KOWALSKI2M00:23:37 
459Marta HAGEN1F00:23:38Dogoń Grodzisk Mazowiecki
460Dominik PROCHOWICZ6M00:23:38 
461Krzysztof HADRIAN7M00:23:39 
462Marcin SOKULSKI86M00:23:39Kaszanki
463Ewelina SKOLIMOWSKA2F00:23:40Black Pear Joggers
464Bartosz ORSZULAK2M00:23:41 
465Paweł MALCZYK3M00:23:42 
466Grzegorz LEWANDOWSKI1M00:23:42Grupa Biegowa CHTMO
467Damian PANEK1M00:23:44 
468Jacek Bernard DYBKOWSKI10M00:23:44 
469Olga Helena PETRYŃSKA5F00:23:44 
470Piotr Kamil GURDZIEL21M00:23:45 
471Maksymilian SOKOŁOWSKI1M00:23:45 
472Marcin PAWELCZYK7M00:23:45 
473Tomasz IŻYCKI1M00:23:45 
474Magdalena Barbara REPLIŃSKA1F00:23:45 
475Zbigniew Stanisław OKSIĘDZKI3M00:23:46 
476Bogdan BABENKO1M00:23:47 
477Łukasz DYBAŁA2M00:23:47 
478Maciej DYŁOŻYŃSKI4M00:23:47 
479Tadeusz ZAWADZKI94M00:23:49 
480Lukasz ZIELIŃSKI4M00:23:49 
481Paweł CZARNOMSKI185M00:23:49 
482Agnieszka MACHALICA1F00:23:49 
483Michał BORZEWSKI3M00:23:49Dogoń Grodzisk Mazowiecki
484Piotr STEFANIUK10M00:23:50 
485Lesław NIESPODZIŃSKI1M00:23:50BIEGAJĄCY TCZEW
486Grzegorz SIECZKOWSKI2M00:23:50 
487Izabela KACZMAREK127F00:23:52 
488Sławomir WASZCZUK2M00:23:54WPRunning
489Macius LEWANDOWSKI5M00:23:55 
490Robert Arkadiusz GRUBEK3M00:23:55WATAHA
491Ewa Marzena KALARUS2F00:23:55 
492Janusz MIROS1M00:23:55 
493Lechosław POLAK3M00:23:56 
494Szymon Jarosław BIEŚ1M00:23:56 
495Malwina SZYMAŃSKA3F00:23:57 
496Tomasz SZYMAŃSKI3M00:23:57 
497Dominik Marek LELENIAK5M00:23:57 
498Piotr PODGÓRSKI8M00:23:58 
499Marcin KARCZEWSKI1M00:24:00 
500Anna Maria BANIAK1F00:24:00