parkrun Pruszków 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Daniel MIKIELSKI1M00:16:41 
2Andrzej MIEDZIEJEWSKI61M00:17:02WPRunning
3Andrij BIBIK70M00:17:10WPRunning
4Bartosz KRYSKE1M00:17:15Spójnia Białe Błota
5Grzegorz Krzysztof KRUSZYŃSKI6M00:17:19 
6Arek ŁĘCZYCKI4M00:17:25 
7Damian FALANDYSZ111M00:17:30WPRunning
8Sebastian KIESZEK200M00:17:38WPRunning
9Jan Bogusław CZAPLIŃSKI23M00:17:43WPRunning
10Mikołaj RACZYŃSKI1M00:17:48Vege Runners
11Łukasz KLAŚ3M00:17:49Nudne Piątki
12Robert 'BADYL' SOBCZAK1M00:17:52Skrzynka Domni-Bezdomni
13Michał LEWANDOWSKI5M00:17:59 
14Marek GALIŃSKI50M00:18:03 
15Konrad TABER8M00:18:04 
16Piotr ROSIAK1M00:18:09Rysio Team
17Wałsodar EKLES13M00:18:10MORT
18Stephen SHANKS1M00:18:12Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC
19Ryszard PRZEPIÓRA6M00:18:14 
20Wojciech SKORY1M00:18:14 
21Tomasz KWIATEK69M00:18:15MORT
22Mariusz CIESIELSKI12M00:18:16 
23Radek ROMAŃCZUK2M00:18:26 
24Arkadiusz PAJDOSZ134M00:18:26WPRunning
25Łukasz STACHERSKI1M00:18:27
26Maciej ŻYTO8M00:18:29 
27Marcin WYSOCKI1M00:18:30Warszawiaky
28Łukasz JERUĆ5M00:18:30Biegam Na Tarchominie
29Eliza GALIŃSKA97F00:18:32 
30Wojciech SZYMCZAK1M00:18:32 
31Marcin SIELEZNIEW1M00:18:33 
32Piotr WÓŁKIEWICZ38M00:18:34 
33Damian DRZEWIECKI22M00:18:35 
34Paweł WICHNIAK10M00:18:37T-Mobile Running Team
35Roman KARAMUCKI1M00:18:38 
36Paweł ROSOWSKI4M00:18:39 
37Adam SZCZEPAŃSKI11M00:18:40ALBATROSY
38Szymon POLAK1M00:18:41 
39Dariusz PRZEWOŹNY45M00:18:44 
40Filip KOZŁOWSKI5M00:18:44Dogoń Grodzisk Mazowiecki
41Daniel KOWALCZYKOWSKI2M00:18:45Rysio Team
42Łukasz KORBACZ118M00:18:45 
43Bartłomiej STĘPIEŃ8M00:18:46 
44Dawid PETRÓW27M00:18:46Dream Run
45Tadeusz FOJUD128M00:18:50WPRunning
46Maciej BIALOBRZESKI87M00:18:52Rozbiegany Piastów
47Paweł TIMOFIEJUK26M00:18:52ALBATROSY
48Jarosław RYBITWA1M00:18:56 
49Michał GŁODOWSKI1M00:18:56Żórawski Team
50Sebastian ZASINA19M00:18:56 
51Artur BADYSZ15M00:18:57 
52Paweł ŁĘCKI2M00:18:57 
53Waldemar KOWALSKI6M00:19:02 
54Daniel PIETRZAK7M00:19:03 
55Marek CHOŁOTA1M00:19:05Biegowyswiat.pl
56Pawel WINK13M00:19:07WPRunning
57Maciej STACHOWIAK1M00:19:08Adidas Runners Warsaw
58Wojciech STARZYŃSKI1M00:19:13Entre.pl
59Michał PIETRUSZKA2M00:19:14 
60Mateusz SURMACZ7M00:19:20 
61Marcin GAJEWSKI126M00:19:23 
62Grzegorz DĘBEK5M00:19:27 
63Daniel Danny DUMERACKI216M00:19:27WPRunning
64Arkadiusz SZYDLIK10M00:19:27Dogoń Grodzisk Mazowiecki
65Dominik BERLIŃSKI131M00:19:29WPRunning
66Cezary REDOSZ119M00:19:29 
67Tomasz Jan OKSIĘDZKI3M00:19:31Dogoń Grodzisk Mazowiecki
68Jakub GOŁĄB1M00:19:32 
69Jarosław KLIMKIEWICZ2M00:19:33Dogoń Grodzisk Mazowiecki
70Oskar KAPALA1M00:19:34AKS Polonia Warszawa
71Andrzej DALASIŃSKI12M00:19:34 
72Piotr LIPIANOGA6M00:19:34 
73Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI1M00:19:35 
74Aleksandra DUBAN25F00:19:35 
75Dawid RUDOLF12M00:19:36 
76Dariusz BURDACH1M00:19:38JACK TEAM
77Tomasz SĘK21M00:19:38 
78Michał WĘGRZECKI2M00:19:40 
79Mariusz KURMANEK5M00:19:40 
80Piotr KOWALCZYK78M00:19:40 
81Paweł ZYCH10M00:19:40 
82Arkadiusz BUCZYŃSKI17M00:19:41 
83Edward Wojciech PRUSZYŃSKI101M00:19:41 
84Jakub SZCZYPCZYK6M00:19:42 
85Francisco LÓPEZ DOMÉNECH34M00:19:44 
86Łukasz Kamil RYTEL2M00:19:44Grupa Biegowa parkrun Warszawa
87Mirosław TRUPISZEWSKI20M00:19:44Dogoń Grodzisk Mazowiecki
88Rafał GRZESZAK16M00:19:44Dogoń Grodzisk Mazowiecki
89Grzegorz SMOLIŃSKI5M00:19:45MORT
90Jakub Piotr AKSAMIT31M00:19:45KM AKTYWNI Sochaczew
91Piotr ANTONIUK10M00:19:45 
92Jan ŚLIWIŃSKI6M00:19:45 
93Paweł SMOLIŃSKI27M00:19:45 
94Piotr WAŚNIOWSKI1M00:19:45#YOLOTEAMKRK
95Paweł KOSIATY175M00:19:47 
96Marcin WĘGRZYN1M00:19:47RR Runners
97Robert SZEWCZYK137M00:19:47 
98Grzegorz RYBKOWSKI11M00:19:50 
99Marcin GLONEK5M00:19:50 
100Hubert Józef BYRKA19M00:19:51 
101Marcin Stanisław PODLEWSKI1M00:19:51 
102Adam KRZESAK4M00:19:51 
103Łukasz WOŹNIACKI16M00:19:52 
104Marcin PIETRASZEK1M00:19:52Vege Runners
105Kamil WOŁOSEWICZ2M00:19:53 
106Krzysztof MARCINKOWSKI31M00:19:53NADAKTYWNI
107Andrzej MIRKIEWICZ105M00:19:56 
108Michał MADZIO2M00:19:56 
109Mirosław PROŚNIEWSKI2M00:19:57
110Karol Marcin MARSZYCKI1M00:19:58 
111Łukasz KOZIOŁ23M00:19:59 
112Jarosław SZCZEPANIUK1M00:19:59Dream Run
113Marcin Hubert KAWALOWSKI4M00:20:00 
114Marek FLORCZAK3M00:20:01 
115Paweł ZAJKOWSKI1M00:20:02 
116Andrzej MAZIŃSKI4M00:20:03 
117Piotr SZCZEPAŃSKI1M00:20:03 
118Adam MIODUSZEWSKI2M00:20:04 
119Jacek KULPIK85M00:20:05WPRunning
120Marcin BĄK48M00:20:05Dogoń Grodzisk Mazowiecki
121Maciej PTASZNIK2M00:20:06Dogoń Grodzisk Mazowiecki
122Oleksandr VDOVENKO4M00:20:076 Brygada Powietrznodesantowa
123Piotr PODSIADŁO2M00:20:07 
124Radek MIESZKOWSKI1M00:20:08 
125Rafał DZIURDZIAK9M00:20:10 
126Stanisław MACIEJEWSKI63M00:20:11WPRunning
127Rafał BELKIEWICZ1M00:20:11Kabaty Ultra
128Maciej REK1M00:20:13 
129Waldemar JAŁOCHA1M00:20:13 
130Krzysztof WYPYCH26M00:20:13 
131Arkadiusz KORNOWICZ3M00:20:13 
132Mirosław SOLIWODA23M00:20:14 
133Lydia LOUW1F00:20:16Ranelagh Harriers
134Anna SZEWCZYKOWSKA130F00:20:17 
135Stanisław KAMIŃSKI183M00:20:19 
136Grzegorz BOROWSKI1M00:20:19BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
137Krzysztof CHODKOWSKI2M00:20:20Żoli Runners
138Jan GÓRSKI3M00:20:22 
139Konrad GRZYB1M00:20:22Morena Czołowa
140Daniel KOLAT105M00:20:23Triathlon Olesin
141Adrian Arkadiusz PIETRZAK4M00:20:25Dogoń Grodzisk Mazowiecki
142Arron TREVOR6M00:20:26Grupa Biegowa parkrun Warszawa
143Bartłomiej POLAK1M00:20:29 
144Michał KOWALCZYKOWSKI2M00:20:30Rysio Team
145Wiktor GOWIN15M00:20:33 
146Paweł SZYMANIAK8M00:20:33Dogoń Grodzisk Mazowiecki
147Sławomir POŚPIECH16M00:20:35 
148Dawid SADOWNIK1M00:20:36 
149Tomasz WOJENKA178M00:20:37WPRunning
150Maciej KAMIŃSKI23M00:20:37 
151Darek KNYCHAS1M00:20:37PZU Sport Team
152Krzysztof DZIEKAN4M00:20:37 
153Grzegorz Paweł NOWAK1M00:20:38parkrun tourists Poznań
154Robert ZAJKOWSKI1M00:20:38 
155Filip KISIELIŃSKI3M00:20:38 
156Michał JAKIEL1M00:20:39Klub Wysokogórski Kraków
157Michał GŁOWA2M00:20:39 
158Tomasz SZOPA9M00:20:39 
159Piotr PRZYBYŁ1M00:20:41EASY RUNNERS
160Aleksander Dominik CHWAŁEK2M00:20:41 
161Arkadiusz KUBAŚ1M00:20:41Klub Aktywnych parkrun Skórzec
162Adam JEZIOREK126M00:20:41WPRunning
163Jakub RZEWUSKI6M00:20:42TURBO Pruszków / STO-nogi Milanówek
164Marcin KACZOROWSKI9M00:20:42RR Runners
165Piotr SZYMAŃSKI3M00:20:43 
166Sebastian BURZYŃSKI2M00:20:43 
167Tomasz NAPIERAŁA1M00:20:43 
168Paweł SZCZEPAŃSKI1M00:20:45Kondycja
169Włodzimierz JAKUBCZAK16M00:20:45Wizards Of The Park
170Carlo PERTICARINI6M00:20:45 
171Wojciech NIEMIROWICZ-SZCZYTT43M00:20:46 
172Sebastian OGÓREK19M00:20:46 
173Tomasz JAWOROWICZ1M00:20:47KS Pegaz
174Paweł SZOPA75M00:20:49 
175Paweł MATCZYŃSKI1M00:20:49DHL Run
176Sebastian SKOWROŃSKI60M00:20:51 
177Maciej GRZEGORCZYK1M00:20:52 
178Marek STYPIŃSKI33M00:20:52AVIVA Running Team
179Krzysztof ŁABANOWSKI1M00:20:52 
180Tadeusz GŁUPCZYK2M00:20:53100 Marathon Club Polska
181Marcin ZAGRAJEK11M00:20:54 
182Piotr BRZEZIŃSKI4M00:20:54 
183Tomasz CZARNECKI62M00:20:55 
184Józef WÓJCIK1M00:20:55 
185Marek ZGORZELSKI2M00:20:55 
186Mirosław Tomasz CISEK1M00:20:57 
187Janusz FALANDYSZ25M00:20:58 
188Kacper KACPRZAK7M00:20:58 
189Olaf ŁOZOWSKI1M00:20:58 
190Michał Witold MAZUREK1M00:20:59Ortoreh Team
191Bartłomiej Jacek MAGNUSKI53M00:20:59Syreniarze
192Michał Łukasz WALCZAK7M00:20:59 
193Kamil PAWELEC3M00:20:59PZU Sport Team
194Bartłomiej WÓŁKIEWICZ33M00:21:00 
195Karol TKACZYK2M00:21:01 
196Piotr SADOWSKI7M00:21:02 
197Mateusz CALL2M00:21:02 
198Tomasz SANKOWSKI9M00:21:02 
199Jakub GRZESZAK4M00:21:03Dogoń Grodzisk Mazowiecki
200Michał JUCHA1M00:21:04Rysio Team
201Sławomir ORZOŁ9M00:21:05Rozbiegany Piastów
202Mariusz BARTCZAK1M00:21:05 
203Marcin JAWORSKI1M00:21:05 
204Marta Zofia KOC70F00:21:06 
205Błażej MARSZAŁKIEWICZ1M00:21:06Maratończyk Poznań
206Grzegorz IDZIKOWSKI59M00:21:06 
207Marek KISIELIŃSKI1M00:21:07 
208Janusz Andrzej CHRAPEK1M00:21:08 
209Karol Kamil MATUSZEWSKI1M00:21:10WILKI Koszalin
210Marcin PACHOLSKI2M00:21:10KREJZI TIM BŁONIE
211Artur ANDRULEWICZ2M00:21:11 
212Piotr SZACHNA1M00:21:11 
213Wojciech UROWSKI1M00:21:12 
214Hubert WOŹNICA60M00:21:12 
215Jacek BALTYN5M00:21:12 
216Franciszek ZIELIŃSKI26M00:21:12 
217Grzegorz Piotr NAZARCZUK2M00:21:14 
218Oleksiy NEKRASOV48M00:21:16 
219Piotr GÓRNIAK1M00:21:17 
220Dominik Jan KĘDZIERSKI4M00:21:17 
221Paweł Henryk WALL2M00:21:18 
222Krzysztof ŻÓŁTOWSKI1M00:21:19 
223Winnie SMARTNESS1F00:21:19 
224Agnieszka KIJAK1F00:21:19 
225Przemyslaw Marcin DAWICZEWSKI1M00:21:20JACK TEAM
226Grzegorz LATAROWSKI1M00:21:21 
227Rafał KONWA4M00:21:21 
228Agata PIETRAŚ4F00:21:21 
229Robert POTOCKI258M00:21:22 
230Andrzej KOMISARSKI1M00:21:22 
231Grzegorz KURKOWSKI6M00:21:22 
232Artur KIESZEK12M00:21:23WPRunning
233Rafał KLIMEK8M00:21:23Kaszanki
234Jakub JANKOWSKI9M00:21:23 
235Jacek CHACZYKOWSKI57M00:21:24 
236Adam PAWLUCZYK3M00:21:25 
237Izabella GAJEWSKA143F00:21:26Kobietybiegaja.pl
238Dominik WOJTCZAK1M00:21:27Morena Czołowa
239Emil KOWALCZYK1M00:21:28 
240Tomasz PIEROSZCZUK17M00:21:28 
241Mariusz BARTOSIŃSKI1M00:21:30 
242Marek MAKOWSKI16M00:21:31 
243Tomasz CIECHOMSKI124M00:21:31 
244Włodzimierz MICHAŁOWSKI2M00:21:33Dogoń Grodzisk Mazowiecki
245Robert JÓŹWIAK13M00:21:33 
246Patrycja WRONKA18F00:21:33 
247Piotr TOKARSKI17M00:21:34 
248Antoni MINKIEWICZ3M00:21:35 
249Bartosz Łukasz NOWICKI1M00:21:35 
250Sławomir NOWAKOWSKI1M00:21:35SFC Aspołeczni
251Adam ZABORSKI45M00:21:35 
252Lukasz JURCZYK85M00:21:36 
253Norbert ORŁOWSKI1M00:21:38 
254Zbyszek MAŁKIEWICZ1M00:21:38 
255Jan GŁĘBOCKI1M00:21:38 
256Krystian WALCZAK25M00:21:39Biegające Walczaki
257Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:21:40Biegamyrazem.pl
258Przemek WÓŁKIEWICZ18M00:21:40 
259Michał NIEMIRA1M00:21:40 
260Michał GAWRYJOŁEK17M00:21:40 
261Stefan NOWAKOWSKI1M00:21:40 
262Michał PISKORZ1M00:21:41 
263Maciej GRYŻEWSKI1M00:21:42Vege Runners
264Michał GÓRSKI2M00:21:43 
265Michał JEZIERSKI6M00:21:43 
266Tomasz FIGARSKI1M00:21:43Vege Runners
267Jarosław MAGIELSKI1M00:21:45 
268Paweł KULAK55M00:21:45TURBO Pruszków / STO-nogi Milanówek
269Waldemar GLOWICKI4M00:21:46 
270Adrian DŁUBAK1M00:21:46 
271Tomasz Paweł MARCINKOWSKI3M00:21:47 
272Rafal KAROLAK2M00:21:47 
273Paweł WOJTAN1M00:21:48Dogoń Grodzisk Mazowiecki
274Wojciech BAĆMAGA149M00:21:50 
275Marek TRONOWSKI1M00:21:50JACK TEAM
276Klaudia WOŁOSIUK28F00:21:50 
277Artur WĄSICKI1M00:21:52 
278Jacek BEŁDOWSKI2M00:21:54 
279Robert SHIELS1M00:21:56Evolution Triathlon Club
280Marcin Daniel ANTONIUK11M00:21:57 
281Małgorzata MATUSIAK9F00:21:58 
282Pete SCOLLS1M00:21:59Sweatshop Running Community
283Janusz T. WIŚNIEWSKI154M00:21:59WPRunning
284Jarosław DRZEWIECKI1M00:22:01 
285Hugo CASILDO2M00:22:01 
286Łukasz KUCIŃSKI1M00:22:01 
287Radosław SZATKOWSKI106M00:22:02 
288Artur POLAK5M00:22:02 
289Rafal Piotr KOSINSKI8M00:22:02 
290Krzysztof JACQUES3M00:22:03 
291Robert WÓJCIK6M00:22:03 
292Piotr POLAK14M00:22:03 
293Katarzyna GALIŃSKA67F00:22:03 
294Bartosz KORCZAK1M00:22:05 
295Dariusz POTERALSKI2M00:22:05 
296Marcin NALEŻYTY22M00:22:05 
297Radosław DUDEK1M00:22:06Dogoń Grodzisk Mazowiecki
298Paweł WÓŁKIEWICZ97M00:22:07 
299Jakub KWIATKOWSKI7M00:22:08 
300Mateusz HEINZELMAN14M00:22:08 
301Marcin ADAMCZYK2M00:22:08 
302Artur KOŚCIOŁOWSKI1M00:22:09Dogoń Grodzisk Mazowiecki
303Teodor PASTERNAK22M00:22:11TURBO Pruszków / STO-nogi Milanówek
304Artur JAŁOSZYŃSKI1M00:22:12 
305Sławomir HINC1M00:22:12 
306Joanna TRZCIŃSKA1F00:22:15 
307Eryk MACIEJAK2M00:22:18WPRunning
308Grzegorz ROCHOWICZ5M00:22:19 
309Zbigniew KOSIŃSKI1M00:22:20 
310Jerzy TABER2M00:22:22 
311Łukasz KOBYLIŃSKI1M00:22:22 
312Bartek Piotr JAWORSKI1M00:22:22 
313Jakub DZITKOWSKI12M00:22:22 
314Alicja GĄSIOROWSKA1F00:22:24 
315Justyna DUBAN30F00:22:25 
316Paweł DĄBROWSKI1M00:22:26 
317Daniel KOŁODZIEJCZYK5M00:22:27 
318Marek STOKOWSKI31M00:22:27 
319Mariusz DUBIECKI1M00:22:28 
320Piotr JUSZCZYNSKI2M00:22:28 
321Anna GRYGIERCZYK51F00:22:29 
322Andrzej BIELSKI1M00:22:2910 Warszawski Pułk Samochodowy
323Robert ZGRZYMSKI5M00:22:29 
324Marcin GAŁĄZKA1M00:22:31Grupa Biegowa parkrun Warszawa
325Tomas FINCHAM3M00:22:32 
326Łukasz MACHETA4M00:22:32 
327Tomasz SADOWSKI1M00:22:32 
328Marcin TRONIARZ2M00:22:33 
329Paweł PIETRANIK3M00:22:33Night Runners
330Marcin BOROŃ1M00:22:33 
331Marcin GRZELAK1M00:22:34 
332Rafał SZYMAŃCZAK8M00:22:34 
333Bartłomiej CIASTEK11M00:22:35 
334Jerzy KUCZKOWSKI24M00:22:36 
335Aleksander KONCA1M00:22:36 
336Kay MINKIEWICZ4M00:22:36 
337Tomasz KOZŁOWSKI1M00:22:37 
338Paweł CICHOŃ1M00:22:37 
339Paweł ADAMCZYK17M00:22:39RR Runners
340Kamil KACPERSKI2M00:22:39Warta Runners
341Jarek KAMER1M00:22:40 
342Dariusz NIEDZIELSKI1M00:22:40Vege Runners
343Michał SADURA5M00:22:40 
344Piotr PASIERBIŃSKI4M00:22:41 
345Andrzej SUWALD7M00:22:42JacekBiega Running Team
346Adam BURDACH1M00:22:42JACK TEAM
347Sławek TERECH1M00:22:42 
348Krzysztof Tomasz Łukasz SKOCZYŃSKI1M00:22:42 
349Leszek JANASIK34M00:22:44TURBO Pruszków / STO-nogi Milanówek
350Michał TYC5M00:22:44 
351Mieczysław KĘDZIERSKI53M00:22:46 
352Przemysław PONIKOWSKI1M00:22:46 
353Paulina SADOWY SELKE2F00:22:47MORT
354Witold WRÓBEL1M00:22:47 
355Paweł LESZCZYŃSKI1M00:22:48 
356Piotr MERCHELSKI8M00:22:48 
357Mateusz STOBNICKI3M00:22:48 
358Ryszard WOJDA10M00:22:48 
359Tomasz Michał ROSZKOWSKI1M00:22:49Warszawa Natolin Zachodni
360Mikołaj BAĆMAGA4M00:22:49 
361Dariusz CIEĆWIERZ2M00:22:49KREJZI TIM BŁONIE
362Beata KĘDZIERSKA8F00:22:50 
363Adam GŁOWACKI1M00:22:51 
364Edyta WITKOWSKA2F00:22:51 
365Piotr RESZKA3M00:22:51 
366Brody RYLES1M00:22:51Sweatshop Running Community
367Rafał SZEWCZYK2M00:22:52Dogoń Grodzisk Mazowiecki
368Damian SKOWRON1M00:22:52 
369Grzegorz ZWIERZCHOŃ1M00:22:52Rembertów Team
370Arthur LOUW1M00:22:52Barefoot Runners Society - UK
371Sylwia SOWA-OKRASA3F00:22:52Dogoń Grodzisk Mazowiecki
372Mariusz MÓWIŃSKI1M00:22:54RUNNERS TEAM JABŁONNA
373Sławomir WRZOCHAL21M00:22:54 
374Robert MAJKOWSKI4M00:22:54 
375Michał TKACZUK2M00:22:54 
376James KEMP1M00:22:54Marple Runners
377Marek KWIATKOWSKI1M00:22:55 
378Paulina GRUMBIANIN80F00:22:56 
379Jacek MARON1M00:22:57JACK TEAM
380Jacek DUDA13M00:22:57 
381Maciej R. MIESZKOWSKI1M00:22:58 
382Daniel SKONECZNY4M00:22:58BIEGI Grodzisk Mazowiecki
383Sławomir WIECZOREK4M00:22:58 
384Stefan OBŁĄKOWSKI6M00:22:58 
385Tadeusz PARCZEWSKI213M00:22:59 
386Franek SZCZĘSNY2M00:22:59 
387Grzegorz CIERPKA54M00:23:00 
388Małgorzata Magda MATUSIAK1F00:23:00 
389Piotr SACZKO1M00:23:00 
390Arkadiusz Szczepan ĆWIEK2M00:23:00SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
391Piotr DOMBROWICKI2M00:23:01 
392Przemysław WYSZOGRODZKI1M00:23:02 
393Jacek POLAK1M00:23:02 
394Przemysław MACIĄG1M00:23:03 
395Stefan BALTYN3M00:23:03 
396Dariusz Rafał DARKOWSKI1M00:23:04Husaria Race Team
397Anna KUBIK3F00:23:04 
398Marcin Jerzy SYPOSZ3M00:23:05 
399Mariusz OKUŃ4M00:23:05 
400Jerzy KOSIATY7M00:23:07 
401Tomasz SZMYT2M00:23:08 
402Sylwester WĄDOŁOWSKI4M00:23:08 
403Beata Dorota ZARĘBA19F00:23:08 
404Mateusz Maciej BEGER1M00:23:09 
405Jacek SZYMAŃSKI1M00:23:09 
406Adam CZEREPINSKI1M00:23:09 
407Magdalena BASZTA6F00:23:10 
408Robert WÓJCIK7M00:23:10 
409Bożena CERET24F00:23:10 
410Dariusz SZELWACHOWSKI1M00:23:13SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
411Michał WRONECKI4M00:23:14 
412Bernard ARSZELEWSKI23M00:23:14 
413Justyna WITKOWSKA1F00:23:14 
414Izabella CIENIUSZEK19F00:23:15 
415Rafał LUCHOWSKI23M00:23:1612tri.pl
416Sylwia KLEPACKA9F00:23:16 
417Paweł Kazimierz SKOCZYLAS9M00:23:17PZU Sport Team
418Michał KOWALSKI2M00:23:17SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
419Tomasz Józef BRUZDA3M00:23:18 
420Wojciech BARTOŃ17M00:23:19 
421Jerzy BAZYLEWICZ1M00:23:20 
422Michał Andrzej OLSZAK1M00:23:21 
423Tomasz ŁUKOWICZ1M00:23:21 
424Piotr POLAK1M00:23:23 
425Krzysztof KADLEC2M00:23:23 
426Wiktor MOŁOŃ20M00:23:23 
427Krzysztof SZEWCZYK46M00:23:23 
428Bartłomiej Ryszard MIŁOSZ120M00:23:23Kaszanki
429Lukasz ZUREK14M00:23:24Hi-5 Runners
430Piotr Krzysztof STRZELCZYK1M00:23:24 
431Andrzej SZEWCZYK16M00:23:25 
432Usmoni ZULFIKORZODA43M00:23:26 
433Marcin MODRZEJEWSKI1M00:23:26 
434Artur KULIK1M00:23:26 
435Marek ZOCHNIAK2M00:23:27 
436Rafał DROŻDŻAL5M00:23:27 
437Łukasz PIOTROWSKI1M00:23:28 
438Tomasz PIOTROWIAK2M00:23:29 
439Przemyslaw CIESLAK3M00:23:31 
440Robert LALEWICZ1M00:23:32Husaria Race Team
441Sławomir MICHALAK13M00:23:33 
442Tomasz STODULSKI11M00:23:34 
443Kamil CZEKAŁA9M00:23:34 
444Magdalena DUBAN32F00:23:34 
445Paweł Ludwik KLEPACKI57M00:23:35 
446Patryk Andrzej TCHÓRZEWSKI1M00:23:35 
447Paweł ZIĘTEK42M00:23:36 
448Filip TYSZKA1M00:23:36 
449Rafal KOWALSKI2M00:23:37 
450Piotr SUBOCZ1M00:23:37 
451Michał KITA3M00:23:37 
452Julia Gaja KWIATKOWSKA1F00:23:37Rysio Team
453Dominik PROCHOWICZ6M00:23:38 
454Marta HAGEN1F00:23:38Dogoń Grodzisk Mazowiecki
455Marcin SOKULSKI84M00:23:39Kaszanki
456Krzysztof HADRIAN7M00:23:39 
457Ewelina SKOLIMOWSKA2F00:23:40Black Pear Joggers
458Bartosz ORSZULAK2M00:23:41 
459Grzegorz LEWANDOWSKI1M00:23:42Grupa Biegowa CHTMO
460Paweł MALCZYK3M00:23:42 
461Jacek Bernard DYBKOWSKI10M00:23:44 
462Olga Helena PETRYŃSKA5F00:23:44 
463Damian PANEK1M00:23:44 
464Magdalena Barbara REPLIŃSKA1F00:23:45 
465Piotr Kamil GURDZIEL21M00:23:45 
466Maksymilian SOKOŁOWSKI1M00:23:45 
467Marcin PAWELCZYK7M00:23:45 
468Zbigniew Stanisław OKSIĘDZKI2M00:23:46 
469Bogdan BABENKO1M00:23:47 
470Łukasz DYBAŁA2M00:23:47 
471Maciej DYŁOŻYŃSKI4M00:23:47 
472Agnieszka MACHALICA1F00:23:49 
473Michał BORZEWSKI3M00:23:49Dogoń Grodzisk Mazowiecki
474Tadeusz ZAWADZKI90M00:23:49 
475Lukasz ZIELIŃSKI4M00:23:49 
476Paweł CZARNOMSKI181M00:23:49 
477Lesław NIESPODZIŃSKI1M00:23:50BIEGAJĄCY TCZEW
478Grzegorz SIECZKOWSKI2M00:23:50 
479Piotr STEFANIUK10M00:23:50 
480Izabela KACZMAREK127F00:23:52 
481Sławomir WASZCZUK2M00:23:54WPRunning
482Janusz MIROS1M00:23:55 
483Macius LEWANDOWSKI5M00:23:55 
484Ewa Marzena KALARUS2F00:23:55 
485Robert Arkadiusz GRUBEK3M00:23:55WATAHA
486Szymon Jarosław BIEŚ1M00:23:56 
487Lechosław POLAK3M00:23:56 
488Malwina SZYMAŃSKA3F00:23:57 
489Tomasz SZYMAŃSKI3M00:23:57 
490Dominik Marek LELENIAK5M00:23:57 
491Piotr PODGÓRSKI8M00:23:58 
492Anna Maria BANIAK1F00:24:00 
493Marcin KARCZEWSKI1M00:24:00 
494Paweł PELC2M00:24:01Dogoń Grodzisk Mazowiecki
495Piotr Dariusz KALECIŃŚKI1M00:24:01 
496Robert JASKUŁA1M00:24:01 
497Artur BRZOSTEK21M00:24:01 
498Dariusz DOMANSKI5M00:24:02BIEGI Grodzisk Mazowiecki
499Rafał NOWAKOWSKI25M00:24:02Rozbiegany Piastów
500Mieczysław, Andrzej MIECZKOWSKI63M00:24:02Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane