parkrun Rezerwat Strzelnica 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Maciej KOSIECKI1M00:18:28MUAY RUNNING TEAM
2Daniel WRYCZA2M00:18:35 
3Damian WNUK1M00:19:31 
4Nikodem KOSIECKI2M00:19:38 
5Grzegorz Paweł NOWAK1M00:19:40parkrun tourists Poznań
6Sławomir FORMELLA1M00:19:44 
7Zbigniew KOSIŃSKI1M00:20:14 
8Jacek GRALAK1M00:20:33 
9Joanna SOWA1F00:20:41 
10Dawid ŻOŁĄDEK1M00:20:42 
11Patryk SERKOWSKI1M00:20:47 
12Michał KOWALSKI2M00:20:53 
13Marcel KRESIN1M00:20:53 
14Karol FORMELLA2M00:20:54 
15Jacek ROGOWSKI1M00:21:02 
16Piotr BŁAWAT2M00:21:07 
17Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:21:14Biegamyrazem.pl
18Marek ROLBIECKI1M00:21:29 
19Maksymilian OKRÓJ2M00:21:34 
20Paweł TUSK1M00:21:39Akademia Marynarki Wojennej
21Wojciech REDZIMSKI1M00:21:40 
22Mateusz PIEKARSKI1M00:22:02 
23Piotr BUDNAROWSKI2M00:22:16 
24Tadeusz GŁUPCZYK1M00:22:19100 Marathon Club Polska
25Wojciech SULARZ1M00:22:35 
26Sebastian DYMEK1M00:22:56 
27Maciej POGORZELSKI1M00:23:02Straszyn Biega
28Mariusz BARABASZ2M00:23:07Kościerski Klub Morsa "Forrest Gump"
29Rafał GAWIN1M00:23:15 
30Marcin GRULKOWSKI1M00:23:26 
31Leszek JANKOWIAK1M00:23:46 
32Lucyna SZKOBEL1F00:23:51 
33Rafał GONTARZ1M00:23:54 
34Jan KLASA1M00:23:57 
35Łukasz JASZEWSKI1M00:23:58 
36Marcin LEWAŃCZYK1M00:23:58Metrożercy
37Krzysztof FORMELA1M00:24:12 
38Sławomir GRULKOWSKI2M00:24:19Kościerski Klub Morsa "Forrest Gump"
39Ewelina SYNAK1F00:24:22 
40Marek DUZOWSKI1M00:24:25 
41Radosław Julian FLISIKOWSKI1M00:24:42Kościerski Klub Morsa "Forrest Gump"
42Kinga TOMASZEWSKA1F00:24:53 
43Paulina GROT-SZYBOWSKA1F00:25:02 
44Aleksandra ŚNIEG1F00:25:12Taka RYBA
45Aleksandra DĄBKOWSKA1F00:25:29Taka RYBA
46Piotr KULESZA1M00:25:32 
47Kinga SŁOMIŃSKA2F00:25:38 
48Rafał PLEWIŃSKI1M00:25:46 
49Piotr MIELEWCZYK1M00:25:56 
50Agnieszka MOLTZAN1F00:26:18 
51Daniel SZEMIS2M00:26:26Kościerski Klub Morsa "Forrest Gump"
52Krzysztof WOŹNIAK1M00:26:31 
53Leszek DULKO1M00:26:49 
54Anna PUCZYŃSKA1F00:27:07 
55Łukasz KREJA1M00:27:08BIEGAJĄCY TCZEW
56Paweł MACIEJEWSKI1M00:27:09 
57Tomasz SOCHA1M00:27:30 
58Anna Maria MEYER2F00:27:39 
59Kuba MŁYŃSKI2M00:27:46 
60Mariola OKRÓJ- SITTERLEE2F00:27:55Metrożercy
61Barbara BRZEZIŃSKA1F00:28:44 
62Arkadiusz WYSIECKI1M00:28:50 
63Rafał DORAU2M00:28:54 
64Ewelina BRESKA2F00:28:57 
65Adam AMBROZIAK1M00:29:16Taka RYBA
66Sylwia AMBROZIAK1F00:29:16Taka RYBA
67Piotr WOJCIECHOWSKI1M00:29:18 
68Andrzej MALEK1M00:29:18 
69Adam MACHUT1M00:29:41 
70Agnieszka TUSZKOWSKA1F00:29:45 
71Tomasz TUSZKOWSKI1M00:29:46 
72Ewa ŚLIWIAK1F00:29:58 
73Kazimierz MAJNA1M00:30:15 
74Magdalena STRYNIEWSKA1F00:30:37 
75Emilia OKRÓJ1F00:30:42 
76Monika RUDZKA1F00:31:02 
77Maksymilian RUDZKI1M00:31:03 
78Agnieszka STECZEŃ1F00:31:04 
79Arkadiusz RUDZKI1M00:31:05 
80Joanna GRULKOWSKA1F00:31:13Kościerski Klub Morsa "Forrest Gump"
81Alicja GOSTKOWSKA1F00:31:19 
82Anna SKOCKA1F00:31:39 
83Marlena ADAMUSIAK1F00:31:40 
84Wiktor MALEK2M00:34:16 
85Michał NEUBAUER2M00:34:17 
86Krystyna Lucyna KOŻYCZKOWSKA1F00:34:46 
87Renata SOWA1F00:35:58 
88Sylwester SOWA1M00:35:59 
89Alicja Teresa WRZOSEK1F00:37:04Biegam bo lubie Gdynia
90Jadwiga WOLSKA1F00:38:51Kościerski Klub Nordic Walking
91Jolanta KNUTH2F00:39:25 
92Robert WILKE1M00:41:06 
93Krystyna TURZYŃSKA1F00:44:09Kościerski Klub Nordic Walking
94Urszula ZIOŻO1F00:44:47Kościerski Klub Nordic Walking
95Zdzisław CZOSKA1M00:44:49 
96Wioleta SĘDZICKA1F00:45:09Kościerski Klub Nordic Walking
97Dorota KUTELLA-BURCON1F00:45:20 
98Andrzej BURCON1M00:45:25 
99Maria Beata GŁÓWCZEWSKA1F00:45:30 
100Katarzyna DZIENISZ1F00:45:45Kościerski Klub Nordic Walking
101Jolanta SŁOMIŃSKA1F00:46:57Kościerski Klub Nordic Walking
102Janina LEWNA1F00:47:00Kościerski Klub Nordic Walking
103Bożena HARCIAREK1F00:47:04Kościerski Klub Nordic Walking
104Krzysztof GROM2M00:47:22 
105Iwona GIŻEWSKA1F00:47:50Kościerski Klub Nordic Walking
106Mieczysław WĘSIERSKI1M00:47:51Kościerski Klub Nordic Walking
107Dominika LASS-RONKOWSKA1F00:48:56 
108Wioleta KUJAWSKA1F00:48:57 
109Katarzyna LIPSKA2F00:49:07 
110Katarzyna ŻOŁĄDEK1F00:49:10 
111Irena MEYER1F00:49:23 
112Karolina TOPORKIEWICZ1F00:49:26Kościerski Klub Nordic Walking
113Mieczysław HINC1M00:49:27Kościerski Klub Nordic Walking
114Zofia REKOWSKA1F00:49:31Kościerski Klub Nordic Walking
115Barbara CHWARZYŃSKA1F00:49:32Kościerski Klub Nordic Walking
116Barbara CIEPLIŃSKA1F00:49:33Kościerski Klub Nordic Walking
117Maria HINC1F00:49:34Kościerski Klub Nordic Walking
118Abel ADAMUSIAK1M00:49:54 
119Helena DEMUT1F00:50:44Kościerski Klub Nordic Walking
120Michalina MILEWCZYK1F00:51:33Kościerski Klub Morsa "Forrest Gump"
121Magda MILEWCZYK1F00:52:05Kościerski Klub Morsa "Forrest Gump"
122Beata KUPER1F00:54:49 
123Natalia BIENIEK1F00:56:16 
124Rafał UBERMANOWICZ1M00:56:18 
125Marcel MILEWCZYK1M00:56:20Kościerski Klub Morsa "Forrest Gump"
126Monika ZALEWSKA1F00:56:23 
127Marcin MILEWCZYK1M00:56:24Kościerski Klub Morsa "Forrest Gump"
128Klaudia DONAJ1F00:56:31 
129Martyna Anna HROMIAK1F00:56:41 
130Franciszek SITTERLEE1M01:00:07Metrożercy
131Zofia SITTERLEE1F01:00:21Metrożercy
132Krystyna OKRÓJ1F01:00:33 
133Zofia KRÓL1F01:00:39Kościerski Klub Nordic Walking
134Bogdan SZWOCH1M01:00:41Kościerski Klub Nordic Walking
135Danuta PLEDZIEWICZ1F01:00:42Kościerski Klub Nordic Walking
136Regina STALKE1F01:00:44Kościerski Klub Nordic Walking
137Henryk STALKE1M01:00:45Kościerski Klub Nordic Walking
138Piotr Mikołaj KWIDZIŃSKI2M01:01:5823 Drużyna Harcerska, Łubiana