Najlepsze rezultaty wg. Współczynnika wieku uzyskane w ramach ostatnich edycji parkrun

Bieg ZawodnikCzasGrupa wiekowaWsp. WiekuKlub
Gdansk Henryk URTNOWSKI24:32VM80-8487.84 %Unattached
Krakow Ewa WITKOWSKA21:15VW55-5987.53 %Unattached
Tczew Halina DUBIELA21:10VW55-5985.51 %Unattached
Wroclaw Sławomir PIECZUROWSKI18:27VM55-5985.46 %Unattached
Warszawa-Zoliborz Renata TULA25:11VW65-6982.99 %Unattached
Torun Marek CZUK20:53VM65-6981.09 %Unattached
Gorzow Wielkopolski Irena MAJŁOWSKA25:30VW65-6980.72 %Unattached
Chełm Irena PAZDZIOR23:47VW60-6480.45 %Chełm Biega
Jelenia Gora Krystyna PAWELEC25:41VW65-6980.14 %Dogoń Grodzisk Mazowiecki
Rzeszow Roman JURCZAK20:08VM60-6479.64 %Unattached
Cieszyn Andrzej ŁUKASIAK20:10VM60-6479.50 %Unattached
Swinoujscie Teresa DOMALEWSKA24:05VW55-5978.34 %Unattached
Pruszkow Andrzej MIRKIEWICZ21:04VM60-6478.16 %Unattached
Bydgoszcz Jarosław JAGIEŁA18:26VM45-4978.12 %TKKF Kolejarz Bydgoszcz
Poznan Dariusz JANKOWSKI16:38SM25-2977.56 %Unattached
Warszawa-Praga Grzegorz GALEZIA18:56VM45-4977.29 %Dulwich Runners AC
Dzierzgoń Daniel MIKIELSKI16:44SM25-2977.09 %Unattached
Gdansk Poludnie Tomasz MAKARSKI17:59VM40-4477.02 %Unattached
Gdynia Sławomir FOREMSKI19:11VM50-5476.89 %Toruński Klub Triathlonowy
Koszalin Włodzimierz GŁOWACKI27:26VM80-8476.61 %Unattached
Glogow Aleksander ADAMOWSKI21:56VM65-6976.44 %Unattached
Szczecinek Sylwester SZYMAŃSKI18:36VM45-4976.25 %ULKS Barwice
Skorzec Paweł JASTRZĘBSKI18:20VM40-4476.18 %Yulo Run Team Siedlce
Warszawa-Ursynow Teresa JASIŃSKA25:52VW60-6476.10 %Unattached
Charzykowy Wiesław SKWIERAWSKI19:53VM50-5476.03 %FLORIAN CHOJNICE
Dabrowka Edward KRÓLIKOWSKI19:09VM45-4975.81 %KB Maniac
Rumia Paweł TOMECZKOWSKI17:20SM30-3475.67 %Unattached
Kolobrzeg Roman DOŁGANIUK22:33VM65-6975.09 %Unattached
Lódz Piotr ROSIAK18:31VM40-4474.80 %Rysio Team
Kalisz Robert ZBOROWSKI18:46VM40-4473.27 %Aktywny Ostrzeszów
Leszno Dawid MIASKOWSKI18:23VM35-3973.16 %Unattached
Skierniewice Sylwester WÓJT19:36VM45-4972.87 %KB TRUCHT MARATON Skierniewice
Opole Monika MRUGAŁA21:49VW45-4972.80 %Unattached
Chrzanow Dawid Paweł WÓJCIK18:29VM35-3972.77 %Unattached
Olsztyn Wojciech WDOWIAK19:30VM45-4972.74 %Unattached
Pole Mokotowskie Piotr WIŚNIEWSKI17:50SM20-2472.34 %Unattached
Jezioro Górne Roman CHODARA23:12VM60-6471.62 %Drużyna ML
Katowice Karol RYSZKA18:09SM30-3471.44 %Unattached
Swidwin Radek DAWID20:23JM11-1471.14 %Unattached
Tychy Jakub WAŁĘSIAK19:05VM35-3971.00 %Unattached
Lubin Lucyna STĘPIEŃ27:20VW60-6470.98 %Unattached
Warszawa-Brodno Rafał PYTLIŃSKI20:08VM45-4970.94 %Grupa Biegowa CHTMO
Dzialdowo Leon MEDERSKI23:14VM60-6470.23 %Unattached
Pabianice Daniel MICHALSKI18:30SM25-2969.73 %UKS Azymut Pabianice
Augustow Renata GINSZT24:39VW50-5469.71 %ATP Augustów
Kedzierzyn-Kozle Aleksander DUDEK21:28JM11-1469.25 %Unattached
Gostyn Patrycja BIELECKA22:39JW15-1768.43 %Unattached
Kutno Igor FRYDRYSIAK22:36JM11-1467.70 %Unattached
Grodzisk Mazowiecki Henryk WIŚNIEWSKI26:33VM70-7467.23 %Unattached
Zielona Góra Dacjan RZEŹNIK19:30SM25-2966.24 %BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
Wolbrom Bogdan MYSTEK24:03VM55-5964.45 %Unattached