Najlepsze rezultaty wg. Współczynnika wieku uzyskane w ramach ostatnich edycji parkrun

Bieg Uczestnik parkrunCzasGrupa wiekowaWspółczynnik wiekuKlub
Rumia Antoni CICHOŃCZUK20:43VM65-6982.46 %WKS Flota Gdynia
Krakow Magdalena NABIELEC18:39SW25-2979.36 %ITMBW Kraków
Gdynia Andrzej BALICKI21:14VM65-6978.96 %Unattached
Wroclaw Elżbieta KOSZYKOWSKA25:48VW60-6478.55 %Unattached
Warszawa-Zoliborz Renata TULA26:24VW60-6476.77 %Unattached
Pruszkow Eliza GALIŃSKA22:24JW1076.19 %Unattached
Szczecinek Marian OSTROWSKI21:31VM60-6475.83 %MKL Szczecinek
Cieszyn Andrzej ŁUKASIAK20:57VM55-5975.26 %Unattached
Kolobrzeg Andrzej KIERZNOWSKI21:05VM55-5974.78 %Unattached
Torun Robert WOJNAR18:25VM40-4474.12 %Unattached
Chrzanow Norbert JACHYMCZYK18:12VM35-3973.90 %Unattached
Warszawa-Brodno Tadeusz LIHS20:10VM50-5473.72 %MISJONARZE KLARETYNI
Warszawa-Praga Dariusz Marek KRÓL20:28VM50-5473.21 %KB Rebus.pl
Lódz Zbigniew FRET22:44VM60-6473.09 %Rysio Team
Leszno Paweł BARSZOWSKI19:34VM45-4973.00 %Unattached
Warszawa-Ursynow Teresa Jadwiga ŻYWEK30:02VW65-6972.92 %Unattached
Szczecin Marek POMIRKO21:29VM55-5972.77 %Unattached
Kalisz Robert KALICIŃSKI19:32VM45-4972.61 %Unattached
Poznan Piotr KUCZYŃSKI22:07VM60-6472.49 %NKB Chyży Nowy Tomyśl
Pabianice Artur WĄSICKI20:53VM50-5472.39 %Unattached
Lubin Krzysztof SKIBA21:38VM55-5971.65 %Unattached
Elk Darosław SPYŁA21:09VM50-5471.47 %Unattached
Swidwin Robert BURDA19:34VM40-4471.38 %Unattached
Tczew Marek MOSZYŃSKI21:11VM50-5470.73 %BIEGAJĄCY TCZEW
Skierniewice Artur KAMIŃSKI18:48VM35-3970.57 %tRUCHt MARATON Skierniewice
Opole Rafał POLAK19:49JM15-1769.13 %EVENT HOSTEL
Bydgoszcz Daniel MIKIELSKI18:45SM25-2968.80 %Unattached
Jablonna Patryk KOŚCIELSKI20:00VM40-4468.75 %Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo
Katowice Pawel PUSZ19:18VM35-3968.31 %Unattached
Gdansk Poludnie Łukasz STACHERSKI19:29SM25-2966.21 %Run Pro Sport
Swinoujscie Andrzej SKRZYPIEC24:15VM60-6466.12 %Biegam dla Zdrowia
Jelenia Gora Karolina PERZYŃSKA23:05SW25-2964.12 %Unattached
Gostyn Piotr PRZYBYŁ22:23VM40-4462.84 %EASY RUNNERS
Kedzierzyn-Kozle Janina SIENIAWSKA31:47VW60-6461.04 %KS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle
Wolbrom Paweł MYCA22:37VM40-4460.80 %Wolbrom TEAM
Augustow Renata GINSZT30:48VW50-5454.44 %ATP Augustów