Najlepsze rezultaty wg. Współczynnika wieku uzyskane w ramach ostatnich edycji parkrun

Bieg Uczestnik parkrunCzasGrupa wiekowaWspółczynnik wiekuKlub
Tczew Halina DUBIELA21:49VW55-5981.89 %Unattached
Cieszyn Ladislav SVENTEK18:44VM50-5479.98 %Unattached
Warszawa-Zoliborz Sebastian POLAK16:46VM35-3979.62 %Unattached
Warszawa-Praga Dariusz Marek KRÓL19:11VM50-5478.80 %Dream Run
Gdynia Elżbieta KOSZYKOWSKA26:10VW65-6978.66 %Unattached
Wroclaw Sławko GREKOW19:04VM50-5477.97 %zatrzymajsiewbiegu.pl
Gdansk Małgorzata POLINCEUSZ26:03VW60-6477.80 %Akademia Biegania
Kalisz Robert KALICIŃSKI18:29VM45-4977.28 %DZIKA DRUŻYNA
Zary Krzysztof CIEŚLAK19:27VM50-5477.04 %Unattached
Krakow Bartosz ZAJĄC16:52SM30-3476.68 %Unattached
Tychy Agata DŁUGOSZ19:31VW35-3976.60 %Unattached
Szczecinek Mirosław KOWALSKI19:57VM50-5476.36 %Team Biegowy Szczecinek
Poznan Dariusz JANKOWSKI16:58SM25-2976.03 %Unattached
Glogow Mateusz SZCZEPAŃSKI17:02SM20-2475.73 %Unattached
Pruszkow Andrzej MIRKIEWICZ21:35VM60-6475.60 %Unattached
Dabrowka Edward KRÓLIKOWSKI19:04VM45-4975.52 %KB Maniac
Katowice Natalia GRACZ19:39SW20-2475.32 %Hernik Team
Elk Jan BOBROWSKI19:41VM50-5474.94 %Unattached
Bydgoszcz Paulina WADZIŃSKA19:57SW30-3474.52 %TriSpace
Lódz Leszek MARCINKIEWICZ17:37SM30-3474.46 %Unattached
Torun Wojciech Karol ŚWIDEREK17:53VM35-3973.72 %Unattached
Bialystok Janusz SYSUŁA22:04VM60-6473.34 %Unattached
Warszawa-Ursynow Maciej MAŁECKI17:45SM30-3473.05 %Runner 2.5
Rzeszow Grzegorz ZABIEGŁY19:16VM40-4473.01 %Rzeszowskie Gazele i Gepardy
Dzialdowo Leon MEDERSKI22:12VM60-6472.90 %Unattached
Chrzanow Jerzy TOPA20:41VM50-5472.44 %MKSW Trzebinia
Kolobrzeg Andrzej KIERZNOWSKI21:58VM55-5972.38 %Unattached
Skierniewice Stanisław PLUTA21:59VM55-5972.33 %Unattached
Pabianice Artur WĄSICKI21:04VM50-5472.31 %Unattached
Lubin Marianna CZOPIK34:09VW75-7972.28 %Unattached
Konstancin-Jeziorna Tomasz KOZŁOWSKI23:16VM65-6972.06 %Unattached
Opole Tomasz SOLAREWICZ18:48VM35-3971.54 %Unattached
Swinoujscie Ryszard PILZ22:39VM60-6471.45 %MKL Maraton Świnoujście
Olsztyn Daniel MIKIELSKI18:05SM25-2971.34 %Unattached
Gdansk Poludnie Łukasz STACHOWIAK18:10SM25-2971.10 %Unattached
Swidwin Saturnin SOWINSKI21:18VM50-5470.97 %Unattached
Charzykowy Krzysztof KRÓL21:16VM50-5470.45 %Unattached
Jelenia Gora Tomasz Henryk BAGROWSKI18:52VM35-3970.32 %Radość Biegania
Rumia Bartosz RUSOŃ20:48JM11-1469.71 %Unattached
Warszawa-Brodno Jarosław SZCZEPANIUK20:34VM45-4968.96 %Dream Run
Grodzisk Mazowiecki Dawid JURASZ19:57JM15-1768.67 %Unattached
Jablonna Michał GOŁASZEWSKI20:16VM40-4467.85 %Team Kopeć
Wolbrom Stanisław KORCZYŃSKI25:13VM65-6966.49 %Rysio Team
Gorzow Wielkopolski Grzegorz NADOLSKI20:33VM35-3965.94 %Unattached
Gostyn Karol GRZESZCZAK21:45VM40-4464.67 %Unattached
Koszalin Jacek CZAPLIŃSKI21:02VM35-3963.07 %Unattached
Kutno Michał MAJDA21:19VM35-3962.24 %Kutno Biega
Kedzierzyn-Kozle Tadeusz WOJDA27:19VM65-6961.38 %Unattached
Skorzec Tomek SKÓRA22:45VM40-4460.44 %Grupa Biegaczy Skórzec Biega
Augustow Julka SOBOLEWSKA28:09JW11-1456.72 %Unattached