Zwycięzcy ostatnich edycji biegów

  Mężczyźni Kobiety
Bieg ZawodnikKlub ZawodnikKlub
Augustów Radoslaw MIKOŁAJCZYKUnattached Katarzyna RUTKOWSKAATP Augustów
Białystok Dawid TROJANUnattached Katarzyna KARPACZBIEGOSTOK
Bydgoszcz Tomasz MRUKCzarne Stopy.SM Awa JANIKOWSKACzarne Stopy.SM
Charzykowy Patryk KOSMALSKIUnattached Agnieszka KACZORUnattached
Chełm Mariusz KLINChełm Biega Justyna JAGIEŁŁOChełm Biega
Chrzanów Sławomir MOSKWAUnattached Agnieszka OŁOWNIAUnattached
Cieszyn Grzegorz WOWRYOlza Cieszyn Weronika MASARSKAUnattached
Dąbrówka Piotr HARKIEWICZNaramowice Biegają Sandra PIĘTAUnattached
Działdowo Paweł JABŁOŃSKINidzica Biega Marzanna NĄĆUnattached
Dzierzgoń Kamil OŁOWSKIUnattached Anetta KARABINUnattached
Ełk Jan BOBROWSKIUnattached Ewa WOSIKUnattached
Gdańsk Wiktor FELIKSIAKUnattached Joanna TRAPPUnattached
Gdańsk Południe Piotr MAKSYMIUKUnattached Julia WIERGOWSKAStraszyn Biega
Gdynia Janusz LIDZBARSKIUnattached Kinga TOMASZEWSKAUnattached
Głogów Unknown ATHLETEUnattached Pola BABIRECKAUnattached
Gorzów Wielkopolski Marek SZOPATeam Kopeć Iwona Marcela KUNIKUnattached
Gostyń Maciej CIEPŁYUnattached Anna DUBOWIKUnattached
Grodzisk Mazowiecki Sylwester MICHALAKDogoń Grodzisk Mazowiecki Edyta REPLIŃSKADogoń Grodzisk Mazowiecki
Grudziądz Paweł JASZCZERSKIUnattached Grażyna JASZCZERSKAUnattached
Jabłonna Marcin HILDEBRANDBiegam Na Tarchominie Anna BRUDEREKRUNNERS TEAM JABŁONNA
Jelenia-Góra Dawid LATUSZUnattached Izabela LATUSZJelonki Running Team
Jezioro Górne Roman LIŚKIEWICZUnattached Małgorzata RUSZCZYKDrużyna ML
Jezioro Swarzędzkie Radosław PLUCIŃSKIKB Maniac Paulina FOLTYNOWICZUnattached
Jezioro Zatorze Przemysław NOWAKUnattached Grażyna ŁECHTAŃSKAUnattached
Kalisz Marcin ANDRZEJEWSKIprojekt 104040 Olha KAZYMYROWAI o to biega
Katowice Wojciech KAŁUSUnattached Zuzanna FIJAŁKOWSKAUnattached
Kędzierzyn-Koźle Piotr ZWIERZYŃSKIUnattached Monika SMIECHUnattached
Kołobrzeg Bogusław Marek TOMAKAUnattached Marta GŁODOWSKAŻórawski Team
Konstancin-Jeziorna Rafał BELKIEWICZKabaty Ultra Agnieszka PYZELKS Pegaz
Kościan Dawid DĄBROWSKIKościan Team Halina KOKOCIŃSKAUnattached
Koszalin Robert BURDAUnattached Weronika SPOLSKAUnattached
Kraków Oliver GAJDOWSKIAmbleside AC Ellie Marie MONKSSouthampton AC
Kutno Kacper SZYSZKAKutno Biega Joanna SZTEJKAKutno Biega
Las Aniołowski Łukasz BIELECKILeśne Ludki Żarki Letnisko Monika MUCHAZabiegani Częstochowa
Leszno Unknown ATHLETEUnattached Monika RABIEGALucky Luki
Lubin Łukasz GARLIŃSKIUnattached Karolina Maria BAJGERUnattached
Łódź Piotr ROSIAKRysio Team Marta BUKOWSKAMorena Czołowa
Olsztyn Dariusz PIECZARKAUnattached Eliza POŁEĆUnattached
Opole Andrzej KOWALIKBieg Opolski Monika MRUGAŁAUnattached
Pabianice Tomasz KRAWCZYKUnattached Anna PŁOMIŃSKAUnattached
Park na Wyspie Michał PRZEWOŹNIAKUnattached Anita HASSUnattached
Park Zdrojowy, Kudowa-Zdrój Bartłomiej JĘDRYCHOWSKIUnattached Wiesława Maria ANTONIAKUnattached
Pole Mokotowskie Tomasz PAJĄKVege Runners Monika DRYJAobozybiegowe.pl
Poznań Unknown ATHLETEUnattached Katarzyna PASTWAUnattached
Pruszków Grzegorz Paweł NOWAKNight Runners Klaudia WOŁOSIUKUnattached
Rumia Karol BRUCHMANNRuneda Sylwia MROCZEKUnattached
Rzeszów Mateusz GĄCIARZUnattached 
Skierniewice Marcin CIESIELSKIDuklanowski Team Katarzyna HOŁOWNICKAUnattached
Skórzec Jacek GIEREŁOKlub Aktywnych parkrun Skórzec Marta KUBAŚKlub Aktywnych parkrun Skórzec
Słodowo, Włocławek Mariusz TRZCIŃSKI Iwona ZIELIŃSKASERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
Świdwin Łukasz GOLIŃSKIKB SPRINT Świdwin Paulina ZAGALSKAUnattached
Świnoujście Damian Jacek MIKIEWICZUnattached Karolina ROMAŃSKAUnattached
Szczecin Karol BIELECKIUnattached Aneta BOKSZCZANINUnattached
Szczecinek Bogdan LEWANDOWSKIMKL Szczecinek Natalia KOWALIKMKL Szczecinek
Tczew Jakub CIEKLIŃSKIUnattached Maria PIÓROUnattached
Toruń Wojciech Karol ŚWIDEREKUnattached Sylwia ROK-SZPALAUnattached
Tychy Piotr Jan OLEJARZUnattached Aleksandra LEWICKABiegnę Byle Dobiec
Warszawa-Bródno Andrzej TRAWIŃSKIJTENDO Sofiia USEINOWUnattached
Warszawa-Praga Wojciech SKORYUnattached Magdalena Anna DOBAJ - ZEREKUnattached
Warszawa-Ursynów Daniel MIKIELSKIUnattached Emma CREASEYFolkestone Running Club
Warszawa-Żoliborz Michał GŁODOWSKIŻórawski Team Magda JASKÓLSKAVege Runners
Wolbrom Dawid GILUnattached Agnieszka CHABERKAUnattached
Wrocław Grzegorz GRABLEWSKIMKS Siechnice Sandra REIDUnattached
Żary Miroslaw WOLAKRR Runners Anna CHOMONT-SENDZIAKUnattached