#002 parkrun Rzeszów już jutro!

Za nami historyczny, śliski #001 parkrun Rzeszów. Pokazaliście, że niskie temperatury i warunki nie są Wam straszne bo liczy się dobra zabawa, satysfakcja i napływ endorfin na sobotnie rozpoczęcie weekendu. 

Już w najbliższą sobotę czekamy na Was w tym samym miejscu i o tej samej porze: parking Hali Podpromie godz. 9:00. Przybywajcie - Pobiegajcie! :)

Pamiętajcie o:
- zabraniu ze sobą wydrukowanego Indywidualnego Kodu Kreskowego uczestnika
- ruchu PRAWOSTRONNYM - Prawej strony trzymamy się podczas całego biegu, tak żeby nie wpadać na innych uczestników Bulwarów (a szczególnie biegaczy po nawrotce)
- dobrym humorze :)

Miejmy nadzieję, że warunki nie będą już takie "śliskie" temperatura ma wynosic około 5 stopni an plusie. 

To co Rzeszów? Przebijemy liczbę 73 uczestników??

A jeżeli chcecie sprawdzić się w roli Wolontariuszy i zobaczyć, jak to jest z drugiej strony - zgłąszajcie się na priv! Będzie nam bardzo miło :)

 

Inauguracja parkrun Rzeszów

Stało się! #001 parkrun Rzeszów za nami a 73 uczestników plus 11 wolontariuszy zapisało się zarówno w historii parkrun Polska jak i w historii Rzeszowa! <3 Była Moc!

Dziękujemy naszym Wolontariuszom - mimo mrozu byliście bardzo pomocni  :)  Szczepan, Ola, Paweł, Arek, Brenda, Kamil, Maciek, Basia, Grzegorz i oczywiście Nikoś!

W ramach podsumowania (postaram się "Keep it simple" w imię idei parkrun  ;)  )
Mimo -9 stopni mrozu, oblodzonej trasy 73 uczestników pojawiło się na starcie. Nie ma się co dziwić. W końcu to Podkarpacie i żadna zima nam nie straszna!  :)  Wasze czasy przeszły nasze najśmielsze oczekiwania - mimo, że apelowaliśmy o ostrożność daliście z siebie wszystko! Emocje na mecie sięgały zenitu (przynajmniej moje!)

Jesteśmy również niesamowicie zaszczyceni, że odwiedziło nas tylu wyjątkowych gości jak Aga i Grzegorz z parkrun Poznań czy niesamowita pani Basia, która przywiozła ze sobą te pyszne ciasteczka aż z Gdyni na swój (UWAGA!!) 209 parkrun! <3

Klasyfikacja przebiegała następująco:

Mężczyźni:
1. Piotr KOBYLARZ 18:01 - rzeszowski Struś Pędziwiatr Mig Mig!
2. Łukasz RADECKI (SM25-29) -19:21
3. Mateusz SZTANDUR (SM25-29) z klubu ITMBW Kraków - 19:31
CZAAAD - Panowie jak te dziewczyny mają za Wami biegać z takimi czasami?  ;)

Kobiety:
1. Agnieszka KIJAK (SW25-29) - 22:43
2. Anna KOWAL (SW20-24) - 26:59
3. Joanna DANIEL (SW20-24) - 27:03
Już wiemy skąd te zgrabne nogi i podniesione pośladki  ;)

Nasz parkrun łącznie pokonał dziś dystans 365 km! Impressive!  :)
Pierwsze historyczne rekordy czasowe wśród Pań ustanowiła Agnieszka KIJAK z czasem 22:43 Brawo Aga!  :)  Wśród Męskich biegaczy rekord trasy ustanowił nasz słynny Piotr KOBYLARZ!
Dzisiaj najlepszy rezultat % w stosunku do wieku osiągnął Łukasz GRADECKI 66.75% (19:21)!

Pamiętajcie, że parkrun działa na zasadach wolontariatu, dlatego czekamy nas Was! Zgłaszajcie się na wolontariat na parkrun, tutaj możecie sprawdzić aktualny harmonogram które funkcje są jeszcze wolne - http://www.parkrun.pl/rzeszow/harmonogramwolontariuszy/
Do dzieła  :)  śmiało! Nie gryziemy a można potrzymać sobie krótkofalówki, pokrzyczeć do megafonu! Czad!  :)

A wszystkie wyniki są o właśnie tu: http://www.parkrun.pl/rzeszow/rezultaty/ostatnierezultaty/

Szczegółowe statystyki z opisami dostaliście na maila około godziny 13:00 - sprawdźcie Wasze Mail Box  :)

Na koniec wielki podziękowania i zarazem gratulacje dla wszystkich 73 First Runners'ów parkrun Rzeszów! Pamiętajcie za tydzień widzimy się w tym samym miejscu o tej samej porze na #002 parkrun Rzeszów! Tylko bez wymówek  :)  Zabierzcie ze sobą znajomych, pokażemy moc!

P.S. Piszcie śmiało w wiadomościach uwagi co do dzisiejszego biegu. Jeszcze chwile będziemy się uczyć i zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby parkrun Rzeszów był dla Was fajnym biegowym sposobem na rozpoczęcie każdej soboty <3

Rzeszów <3 jesteście NIE-SA-MO-WI-CI! Czekamy na więcej.

P.S. Zdjęcia z dzisiejszego parkrun umieścimy "na dniach" jak macie coś ciekawego od siebie - podsyłajcie  :)

 

Starsze wiadomości ⇒
⇐ Nowsze wiadomości