parkrun Rzeszów 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Andrzej SZPUNAR2M00:16:35 
2Piotr KOBYLARZ28M00:16:47Rzeszowskie Gazele i Gepardy
3Bartek CEBERAK2M00:16:57 
4Andrzej CISEK9M00:17:09Rzeszowskie Gazele i Gepardy
5Szczepan NIEMIEC25M00:17:17Rzeszowskie Gazele i Gepardy
6Jacek PLESNAR6M00:17:26 
7Maciej BRZYSKI1M00:17:26 
8Przemysław OLEKSY1M00:17:29Rzeszowskie Gazele i Gepardy
9Arkadiusz BEREŚ4M00:17:30 
10Toby WORT1M00:17:34 
11Mateusz GOLONKA2M00:17:39 
12Paweł KIDA2M00:17:46 
13Michał KIEŁBOŃ1M00:17:47Przeworska Grupa Biegowa
14Paweł HANULAK14M00:17:50 
15Jacek WÓJCIK4M00:17:52 
16Grzegorz KACZMARSKI40M00:18:01 
17Kamil ISKRA21M00:18:06Rzeszowskie Gazele i Gepardy
18Mateusz SZTANDUR8M00:18:09ITMBW Kraków
19Łukasz KLAŚ2M00:18:13Nudne Piątki
20Jacek GUT7M00:18:15OSP Hucisko
21Radosław ŚLASKI3M00:18:19 
22Paweł GAWRON1M00:18:20 
23Tomasz BIAŁOWĄS7M00:18:20 
24Łukasz WILK5M00:18:20 
25Łukasz RADECKI3M00:18:23 
26Paweł RYBCZAK4M00:18:24 
27Raúl CEJUDO ALBA4M00:18:26 
28Mateusz PLIŚ7M00:18:27 
29Michał SETLAK6M00:18:27 
30Kelli SMITH13F00:18:29 
31Dawid MATERNA31M00:18:29Asseco Active Team
32Bartosz BURZA15M00:18:34Carnethy Hill RC
33Mateusz KUŚ1M00:18:35Rzeszowskie Gazele i Gepardy
34Maciej BRZANA2M00:18:35 
35Piotr ROKITA33M00:18:37 
36Lucasz DARŁAK4M00:18:39 
37Marek Stanisław POWAŻNY7M00:18:42WKB Piast
38Paweł WÓJCIK1M00:18:47Zadyszka Oświęcim
39Łukasz BŁOŃSKI8M00:18:49 
40Waldemar KOWALSKI2M00:18:49 
41Wojciech LIPA2M00:18:54Rzeszowskie Gazele i Gepardy
42Witold DZIEDZIC79M00:18:55 
43Witosław RUSINEK42M00:18:55 
44Jakub BAL1M00:18:55LOS TREPOS COMPANIEROS
45Michał PORCZAK43M00:18:57 
46Andrzej PIOTROWSKI1M00:18:57Poranny Patrol
47Paweł ŻUK2M00:18:57Biegam Na Tarchominie
48Piotr ZAWITKOWSKI51M00:18:59 
49Daniel MCCAIG1M00:19:01Vege Runners
50Grzegorz ZABIEGŁY6M00:19:04Rzeszowskie Gazele i Gepardy
51Des CRINION1M00:19:05Dulwich Runners AC
52Grzegorz PIKUL1M00:19:06 
53Piotr KUBIT2M00:19:06 
54Karol Marcin MARSZYCKI1M00:19:07 
55Tomasz ŁEPTUCH3M00:19:09Stalowowolski Klub Biegacza
56Andrzej CIOSMAK3M00:19:12 
57David WALKER1M00:19:13 
58Piotr Jan PRZYWARA33M00:19:15 
59Grzegorz Wojciech SUŁEK1M00:19:16 
60Pawel CZUDEC2M00:19:17 
61Paweł RODZEŃ1M00:19:21Gollob Team
62Krzysztof WĘGRZYN79M00:19:21Rzeszowskie Gazele i Gepardy
63Michael KRAJEWSKI1M00:19:21 
64Tomasz KOMISARZ4M00:19:22 
65Tomasz ZYGMUNT1M00:19:22 
66Robert JASION1M00:19:25SP 189 ŁÓDŹ
67Grzegorz KAWALEC3M00:19:26 
68Wiesław SIKORA1M00:19:26Olza Cieszyn
69Ludwik LEJA20M00:19:26Rzeszowskie Gazele i Gepardy
70Piotr NYZIO7M00:19:27 
71Łukasz MIKUSZEWSKI9M00:19:27 
72Jarosław TAJCHMAN9M00:19:28 
73Jacek ZIÓŁKOWSKI2M00:19:28 
74Michał PIECUCH2M00:19:29 
75Ireneusz KARASIŃSKI3M00:19:29 
76Artur WĄSICKI1M00:19:30 
77Krzysztof HORODECKI5M00:19:31 
78Roman JURCZAK61M00:19:31 
79Piotr CHMIEL1M00:19:32Rzeszowskie Gazele i Gepardy
80Marek CHOŁOTA1M00:19:32Biegowyswiat.pl
81Grzegorz MACIĄG10M00:19:32 
82Natalia KOWALSKA CHMIEL1F00:19:33Rzeszowskie Gazele i Gepardy
83Tomasz MAZURKIEWICZ1M00:19:34 
84Grzegorz ZIEMBA6M00:19:36 
85Tadeusz SAMBAK1M00:19:36Zadyszka Oświęcim
86Bogusław OPALKA4M00:19:37 
87Sebastian PIĄTEK4M00:19:38 
88Jakub JAKUBOWSKI1M00:19:39 
89Mateusz GĄCIARZ1M00:19:40 
90Stanislaw KS15M00:19:41 
91Piotr GIERULA8M00:19:41 
92Tomasz DANAK11M00:19:41 
93Andrzej NAZIMEK2M00:19:42 
94Kacper GWIZDAŁA18M00:19:43 
95Frank TOTA1M00:19:49Worcester AC
96Łukasz BINKO7M00:19:49 
97Jarosław SZCZEPANIUK1M00:19:49Dream Run
98Zbigniew KOSIŃSKI2M00:19:52 
99Paweł KOPEĆ50M00:19:53 
100Sławomir FOREMSKI1M00:19:54Toruński Klub Triathlonowy
101Tomasz BASAMON4M00:19:55 
102Katarzyna SZEPIENIEC6F00:19:56Rzeszowskie Gazele i Gepardy
103Łukasz BRODA12M00:19:56Piękne i Brodacze
104Tadeusz ROGALA19M00:19:57 
105Adam NOWACKI5M00:19:59 
106Michał Jan ROCŁAWSKI3M00:20:01 
107Jerzy BRZOZOWSKI130M00:20:02 
108Kamil SARNA6M00:20:04 
109James EDEN4M00:20:11Stockport Tri Club
110Jarosław CYREK11M00:20:17 
111Jan HULBÓJ5M00:20:18 
112Łukasz PASTUŁA3M00:20:18 
113Łukasz KOZAK6M00:20:19 
114Mariusz PORĘBA1M00:20:19Rzeszowskie Gazele i Gepardy
115Bartłomiej WILK1M00:20:19 
116Arkadiusz SUCH27M00:20:20Rzeszowskie Gazele i Gepardy
117Krzysztof POLAK23M00:20:20Drużyna Jezusa
118Paweł POPARDA9M00:20:21PZU Sport Team
119Łukasz KOT4M00:20:22Rzeszowskie Gazele i Gepardy
120Michał ĆWIĄKAŁA7M00:20:23 
121Irko WYZYCKI3M00:20:23 
122Kamil WOŁOSEWICZ1M00:20:25 
123Chris CAWTHORN1M00:20:25 
124Arkadiusz STANIO37M00:20:29Biegam w Rzeszowie
125Łukasz KAŁDOWSKI4M00:20:30Decarun Rzeszów
126Robert ELLIS3M00:20:31 
127Marek OKUSZKO1M00:20:31 
128Paweł TUSK1M00:20:34Akademia Marynarki Wojennej
129Dawid NOWACKI3M00:20:36 
130Łukasz MICAŁ4M00:20:36ITMBW Kraków
131Jacek BUSZ3M00:20:36 
132Aleksander KOSCIELNY35M00:20:36 
133Krzysztof CHODKOWSKI1M00:20:37Żoli Runners
134Elżbieta WITEK1F00:20:39 
135Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI1M00:20:40 
136Tadeusz KOZIEŁ8M00:20:40Piękne i Brodacze
137Grzegorz Paweł NOWAK1M00:20:40parkrun tourists Poznań
138Mirosław Artur PINTAL1M00:20:52 
139Łukasz GURDAK11M00:20:54 
140Przemyslaw Marcin DAWICZEWSKI1M00:20:54JACK TEAM
141Łukasz MARCOLA16M00:20:54 
142Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:55Vege Runners
143Anna KLUS4F00:20:56 
144Piotr TOKARSKI4M00:20:58Rzeszowskie Gazele i Gepardy
145Grzegorz GWIŻDŻ3M00:20:58 
146Łukasz ZĄBEK1M00:20:58 
147Mateusz WOŹNIAK15M00:20:59 
148Michał OGŁUSZKA44M00:20:59 
149Tomasz KORAB23M00:21:04 
150Wojciech FUS2M00:21:04 
151Janusz GŁĄB-TROJNAR20M00:21:04 
152Maciej KRYSZEWSKI1M00:21:05 
153Mikołaj CIERLAK38M00:21:06 
154Mariusz WÓJCIK26M00:21:07 
155Wojciech BERNAT24M00:21:07Piękne i Brodacze
156Marcin OCHAB9M00:21:08 
157Marcin URBAN4M00:21:08 
158Sergii UDOVIKOV5M00:21:10 
159Tomasz DĄBROWSKI2M00:21:10Husaria Race Team
160Michał MACIĄG1M00:21:10 
161Wojciech LESIŃSKI10M00:21:12 
162Bartosz PASELA5M00:21:12 
163Eugeniusz ORLIKOWSKI3M00:21:14Biegamyrazem.pl
164Bogusław MILKA2M00:21:15 
165Dominik PROKOP1M00:21:15Decarun Rzeszów
166Joanna BARTKOWSKA1F00:21:16Klub Maratonski UMK Torun
167Marek RUSINEK4M00:21:16 
168Dominik GURGACZ3M00:21:17 
169Łukasz NYKIEL2M00:21:17 
170Jakub Rafał HOŁUB3M00:21:17Husaria Race Team
171Kamil PAWELEC1M00:21:18PZU Sport Team
172Maciej JĘDRUCHÓW3M00:21:20 
173Krzysztof SAJEWSKI1M00:21:21 
174Mariusz STEC2M00:21:21 
175Wojciech ŚWIĘS1M00:21:21 
176Ryszard DZIURA8M00:21:22 
177Sławomir BARTOSZEWSKI8M00:21:22 
178Michal CHUDY1M00:21:22 
179Filip KULIBERDA7M00:21:23 
180Dawid MALICZOWSKI4M00:21:25 
181Paweł DUDA1M00:21:27 
182Radosław FLIS1M00:21:29Smashing Pąpkins
183Grzegorz KOPPLINGER4M00:21:30Asseco Active Team
184Maciej KOPCIUCH4M00:21:31 
185Jakub FLEJSZAR14M00:21:31 
186Artur KASZYCA2M00:21:32 
187Adam MICHALSKI1M00:21:34 
188Mariusz MIŁOŃ1M00:21:34 
189Miłosz LEWANDOWSKI1M00:21:35 
190Łukasz WYWIAŁ1M00:21:35Saint-Gobain SQUAD
191Dariusz SOWA29M00:21:36Rzeszowskie Gazele i Gepardy
192Kacper SERWIŃSKI1M00:21:36 
193Kordian ZAWADZKI1M00:21:36 
194Jan RZUCIDŁO3M00:21:38Biegam w Rzeszowie
195Nick DUNN1M00:21:40 
196Krystian Wojciech WINIARSKI7M00:21:41 
197Dominik BERLIŃSKI1M00:21:45WPRunning
198Anna ŁUSZCZYC11F00:21:46 
199Adrian PIÓRKO1M00:21:47 
200Artur KACZMARSKI2M00:21:49 
201Dariusz LIS1M00:21:51Dębickie Gepardy
202Ryszard ŁADOŃSKI1M00:21:51Pro-Run Wrocław
203Jakub BALAWEJDER1M00:21:52 
204Patryk MAMCZUR2M00:21:53 
205Adam ROGOWSKI1M00:21:53 
206Norbert PATALAS1M00:21:55RLS
207Tomasz KULIBERDA5M00:21:55 
208Thomas AINSWORTH1M00:21:56 
209Tomasz KUŹMA1M00:21:58 
210Piotr WYCZAWSKI14M00:21:58Rzeszowskie Gazele i Gepardy
211Piotr TABOR1M00:22:00 
212Sebastian Wojciech SYSOŁ1M00:22:01 
213Paweł CHMIELOWSKI1M00:22:01 
214Damian SICIAK1M00:22:02 
215Łukasz SOBCZYK1M00:22:02Kołobrzeg Biega
216Krzysztof STOPA1M00:22:04 
217Grzegorz Paweł PASIERB51M00:22:05Decarun Rzeszów
218Piotr POTOCKI9M00:22:07Chrzanów
219Agnieszka ŻURANIEWSKA2F00:22:07Nudne Piątki
220Piotr DUDZIŃSKI1M00:22:11 
221Krzysztof ŁUSZCZYC1M00:22:13 
222Adam BANAŚ9M00:22:14 
223Tomasz USTROBIŃSKI3M00:22:15 
224Łukasz Mikołaj DZIĄGWA69M00:22:15 
225Kamil BUK4M00:22:17 
226Daniel JURKIEWICZ11M00:22:18 
227Piotr CIEPIELA1M00:22:19 
228Tomasz ORZECHOWSKI14M00:22:20 
229Milan KUCERA1M00:22:20Fremantle Triathlon Club
230Mateusz MACHLARZ5M00:22:22 
231Kacper RADEK2M00:22:22 
232Blake OLER1M00:22:22 
233Przemysław LEWANDOWSKI3M00:22:23 
234Agnieszka DZIAMA3F00:22:24 
235Jakub KRÓLIKOWSKI2M00:22:24 
236Maciej KOLODZIEJ1M00:22:25 
237Mateusz STYKA7M00:22:25 
238Artur JASIEWICZ6M00:22:25 
239Piotr KLUS7M00:22:27Piękne i Brodacze
240Sebastian KOSELA1M00:22:28Rysio Team
241Grzegorz RUSIN4M00:22:30 
242Marcin ORTMAN10M00:22:30 
243Elżbieta OGŁUSZKA38F00:22:31 
244Daniel JAKUBOWSKI10M00:22:32 
245Andrzej ZAWADZKI25M00:22:32 
246Konrad ŚWIERAD1M00:22:33 
247Michał KIERAS6M00:22:33 
248Kamil TOKARSKI4M00:22:36 
249Mateusz Edward MISIAK6M00:22:42Zabiegani Ropczyce
250Piotr CZERNIAK1M00:22:42 
251Marcin TYCNER1M00:22:42 
252Rafal ZAWADA4M00:22:43 
253Agnieszka KIJAK1F00:22:43 
254Wilhelm ZAJĄC1M00:22:45 
255Roman KWOKA15M00:22:45 
256Justyna CYPRYŚ20F00:22:45 
257Dawid LEHMANN1M00:22:46 
258Daniel NYKIEL4M00:22:48 
259Paweł DRĄG105M00:22:49Decarun Rzeszów
260Piotr POPEK7M00:22:50 
261Kamil CZESNAR3M00:22:51 
262Hubert GUZ5M00:22:52 
263Cyprian SKOCZEK18M00:22:53 
264Mariusz BANDULET2M00:22:54 
265Tomasz DULĘBA8M00:22:55 
266Michał GUMIELA2M00:22:55 
267Anna JURKIEWICZ1F00:22:56Clapham Chasers RC
268Michał CHMIEL3M00:22:56Rzeszowskie Gazele i Gepardy
269Joanna TERESZKIEWICZ13F00:22:56 
270Łukasz MAZGAJ1M00:22:57 
271Edmund CHMIEL1M00:23:00 
272Marcin KRZACZKOWSKI6M00:23:02 
273Krzysztof WOJCIECHOWSKI3M00:23:03 
274Tadeusz GŁUPCZYK1M00:23:05100 Marathon Club Polska
275Paweł PRZYBYŁ2M00:23:05 
276Lukasz KOLODZIEJ1M00:23:05 
277Łukasz Jan OZGA6M00:23:06Burza Endurance Team
278Martin LADEMANN1M00:23:06SV Neptun 08 Finsterwalde
279Andrzej WODZIEŃ1M00:23:07 
280Jarosław HERBERT2M00:23:07 
281Tomasz BURZA1M00:23:09 
282Iwona CHMIELOWSKA-ZIĘBA1F00:23:11 
283Said HAFIDH3M00:23:14 
284Sebastian KRUPA11M00:23:15 
285Wojciech HARPULA4M00:23:15Szybkobieżny Żółw
286Arek WOJCIESZAK3M00:23:16 
287Bartosz ZAWADZKI1M00:23:19 
288Marcin Mariusz ŻYBOWSKI8M00:23:19 
289Karol KOSIACKI3M00:23:20 
290Wojciech SZCZEPANKIEWICZ2M00:23:24 
291Dominik RYBIŃSKI1M00:23:25 
292Kamila WRÓBEL9F00:23:26 
293Artur LEW2M00:23:26 
294Zbigniew RAK1M00:23:27 
295Kamil KSIĄŻEK2M00:23:27 
296Arkadiusz PESZKO1M00:23:27 
297Maciej SURMAŃSKI8M00:23:29 
298Krzysztof BANAS2M00:23:31 
299Dawid STOLARCZYK2M00:23:32 
300Kamil POROWSKI3M00:23:33 
301Dariusz KOMPANI ZARE2M00:23:34 
302Radosław ORGAN6M00:23:36 
303Katarzyna NIEMIEC6F00:23:36 
304Janusz SPIRAŁA6M00:23:36 
305Piotr CHODZIŃSKI11M00:23:39 
306Paweł PABIAN10M00:23:40 
307Łukasz KABALA2M00:23:40 
308Agnieszka JĘDRZEJCZYK13F00:23:41Rzeszowskie Gazele i Gepardy
309Joanna CYPRYŚ4F00:23:41 
310Łukasz MAGOŃ3M00:23:41 
311Michał SZERER4M00:23:42 
312Pawel PROCZEK1M00:23:45 
313Dominik Jan MOSOŃ1M00:23:46Dębickie Gepardy
314Edyta IGNOR2F00:23:47 
315Adam BIELECKI1M00:23:48Morena Czołowa
316Marcin FURTEK1M00:23:48 
317Jacek PADO2M00:23:52Polish Runners Club Ireland
318Mateusz ORZECH2M00:23:52 
319Jacek BUK2M00:23:54 
320Kamil STEC1M00:24:03 
321Radosław DEMCZAK8M00:24:03 
322Witoslaw RUSINEK2M00:24:06 
323Michał KLUSKA2M00:24:06 
324Piotr BOROWIECKI2M00:24:06 
325Filip MAMCZUR3M00:24:07 
326Piotr TARGOSZ2M00:24:09Olza Cieszyn
327Marta MICHALSKA1F00:24:09 
328Bogdan MIKUŁA7M00:24:10 
329Aleksandra MIŁOŃ1F00:24:10 
330Kamil BOŃCZAK1M00:24:11 
331Anna KOWAL6F00:24:12 
332Łukasz TECHMAN3M00:24:12 
333Szymon STACH9M00:24:14 
334Ewelina Katarzyna BUDYKA1F00:24:15 
335Marek SZARY2M00:24:16 
336Dariusz KACZOR1M00:24:17 
337Marcin ROŻEK1M00:24:20 
338Katarzyna ŁADOŃSKA1F00:24:20Pro-Run Wrocław
339Agnieszka SMOLEŃSKA4F00:24:21 
340Katarzyna Emilia ZDROJEWSKA1F00:24:22 
341Natalia TEJCHMA2F00:24:22Biegam Na Tarchominie
342Andrew WOODRUFF8M00:24:24 
343Marta NADCZUK2F00:24:24 
344Piotr ZIELIŃSKI1M00:24:25 
345Agnieszka Ewa LUTAK2F00:24:25 
346Stanisław RUT21M00:24:26 
347Robert BABIARZ1M00:24:28 
348Damian SUSZEK1M00:24:28 
349Andrzej BIELSKI1M00:24:2910 Warszawski Pułk Samochodowy
350Jan MIĘDLAR6M00:24:29 
351Maciej SZPILA2M00:24:29Rzeszowskie Gazele i Gepardy
352Marcin PUCHALSKI2M00:24:31Husaria Race Team
353Adam CHMIELOWSKI1M00:24:32 
354Michał SZEPIENIEC1M00:24:32Rzeszowskie Gazele i Gepardy
355Elżbieta PLESNAR2F00:24:33 
356Krystian PADYASEK1M00:24:34 
357Paweł RZEMIENIEC9M00:24:35 
358Maciej JACEK3M00:24:35 
359Malgorzata WĘGRZYN19F00:24:36Rzeszowskie Gazele i Gepardy
360Paweł MAŁEK22M00:24:36Decarun Rzeszów
361Arkadiusz OSSOWSKI1M00:24:36Runeda
362Mariusz FLEJSZAR15M00:24:39 
363Marek CZARNY4M00:24:40 
364Beata BEIGERT2F00:24:42 
365Mirosław STACHURSKI2M00:24:45 
366Iwona MOTOWIDEŁKO-PUSTELAK1F00:24:48 
367Joanna MARCINIAK1F00:24:50 
368Kinga TOMASZEWSKA1F00:24:51 
369Maciej SKURATOWSKI5M00:24:52 
370Iga KOT11F00:24:52 
371Martin SCHONI1M00:24:53 
372Bogdan ŚWIDER1M00:24:53 
373Patryk Piotr PECKA2M00:24:54 
374Mateusz KUNYSZ1M00:24:55Husaria Race Team
375Alicja KOZLOWICZ1F00:24:56 
376Karol BEDNARZ5M00:24:57 
377Dariusz RACHOWICZ3M00:24:59 
378Grzegorz PUC1M00:25:00 
379Natalia WOSZCZYK2F00:25:03 
380Dariusz SOBKOWICZ2M00:25:03 
381Robert BIEDA7M00:25:04 
382Piotr LEWANDOWSKI1M00:25:08 
383Przemysław STĘPIEŃ3M00:25:09 
384Michał CHAŁUPCZAK1M00:25:09 
385Bartłomiej Sebastian SUSKA1M00:25:10 
386Marcin Tomasz PAC2M00:25:12 
387Karol WARUSZEWSKI1M00:25:12BIEGAJĄCY TCZEW
388Ciaran WALLS1M00:25:12 
389Monika WOJDON9F00:25:14 
390Krystian SOKOŁOWSKI3M00:25:14 
391Witalij JASZCZYSZYN5M00:25:14 
392Joanna Ewa OLEKSZYK13F00:25:15Decarun Rzeszów
393Andrzej KNAP2M00:25:16 
394Mirosław KACPERSKI1M00:25:17Vege Runners
395Tomasz Stanisław GUT1M00:25:17 
396Marek FIRLEJ1M00:25:21Pratt and Whitney Rzeszow
397Jerzy PASŁAWSKI1M00:25:22 
398Marta FILIPOWICZ3F00:25:22 
399Maciej PACZEŚNIAK1M00:25:24 
400Roberto AGAZZI5M00:25:27 
401Ewelina Maria TOROPIŁA9F00:25:27 
402Nadia STANIO10F00:25:28Biegam w Rzeszowie
403Wojciech SOBAŃSKI2M00:25:30Burza Endurance Team
404Lynda GALE1F00:25:30Eton Manor AC
405Aleksandra MALIK30F00:25:31 
406Marcin Łukasz WOŹNIAK1M00:25:31Burza Endurance Team
407Ewa Sabina NOWAK3F00:25:32 
408Kevin LIM1M00:25:33 
409Paweł KOSOWICZ2M00:25:33 
410Wiesław GASEK1M00:25:34 
411Наталья СЛЫХОВА1F00:25:34#слыховыбегут
412Jakub SKORUS1M00:25:34 
413Krzysztof KOZYRA3M00:25:35 
414Piotr DUBIS1M00:25:35 
415Karolina KISZKA2F00:25:36 
416Katarzyna FILA2F00:25:36 
417Nikola STANIO11F00:25:37Biegam w Rzeszowie
418Ewelina ROMANIAK2F00:25:38 
419Tomasz TOMALSKI1M00:25:38 
420Ewelina JASIEWCZ4F00:25:38 
421Magdalena ZAJĄC3F00:25:40 
422Sylwiusz KONTEK3M00:25:40 
423Wojciech STRZESZYŃSKI1M00:25:43BIEGAJĄCY TCZEW
424Martyna MĄKOSA1F00:25:43BIEGAJĄCY TCZEW
425Sara WÓR4F00:25:43 
426Sabina ZIĘBA1F00:25:44 
427Jakub SKURATOWSKI6M00:25:45 
428Adrian Stanisław DĄBEK1M00:25:47 
429Katarzyna BAL1F00:25:48Wybierz 87
430Piotr Adam ORLEWSKI5M00:25:48 
431Wojciech RYNKIEWICZ2M00:25:49 
432Konrad FIJOŁEK2M00:25:50 
433Grzegorz ŁAZARZ1M00:25:52 
434Przemysław PAJA2M00:25:53 
435Paweł ĆWIEK1M00:25:53 
436Andrew WOODRUFF1M00:25:54 
437Ryszard RYBCZAK48M00:25:55Decarun Rzeszów
438Krystian CZENCZEK1M00:25:55 
439Marzena SZYDEŁKO2F00:25:55 
440Andrzej WRÓBLEWSKI1M00:25:56 
441Sławomir Jan KOŁODZIEJ1M00:25:56 
442Jaromir BOROWIEC2M00:25:58 
443Aleksander RUSIN1M00:26:02 
444Katarzyna SITEK33F00:26:04 
445Paulina PUŁAWSKA1F00:26:05 
446Adrian Diego STAN1M00:26:06 
447Jarosław GORCZYCA1M00:26:07Rysie
448Grzegorz CHMIELEWSKI2M00:26:08 
449Krzysztof ROCZYŃSKI1M00:26:08 
450Magdalena KRZĄCZKOWSKA5F00:26:09 
451Michal SPIEWAK1M00:26:10 
452Bogdan BOŻEK1M00:26:12 
453Łukasz NOWAK1M00:26:14 
454Joanna GRĘBOSZ-STOPA1F00:26:14 
455Арсений СЛЫХОВ1M00:26:14#слыховыбегут
456Андрей СЛЫХОВ1M00:26:15#слыховыбегут
457Justyna ZAPIÓR4F00:26:15 
458Łukasz WOŹNY3M00:26:17Piękne i Brodacze
459Katarzyna MUSZ3F00:26:17 
460Joanna SMAROŃ1F00:26:19 
461Agata GRĘDYSA1F00:26:21 
462Łukasz KLOC1M00:26:22 
463Dorota SIKORA1F00:26:22 
464Marcin OLEKSY1M00:26:22Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
465Michał ZYCH1M00:26:23 
466Sebastian BUDYŃSKI1M00:26:23 
467Dariusz PLES1M00:26:24 
468Damian Henryk KRYLA1M00:26:25 
469Łukasz MACIECHOWSKI1M00:26:26 
470Mateusz LUTECKI1M00:26:28 
471Saylan KARINCA1M00:26:30 
472Magdalena POTOCKA4F00:26:31Chrzanów
473Jakub Patryk STACHÓW1M00:26:36 
474Mateusz MERCIK1M00:26:36#YOLOTEAMKRK
475Magdalena SMIGAJ1F00:26:37 
476Anna DEAN1F00:26:37Thetford AC
477Radosław RUSINEK2M00:26:37 
478Monika PRZYBYŁ3F00:26:38 
479Marzena MICZAŁOWSKA-KIERAS2F00:26:38 
480Magdalena ISKRZYCKA4F00:26:39 
481Maciej, Grzegorz HAJDUK1M00:26:41 
482Małgorzata PIELA19F00:26:42 
483Katarzyna CELEK1F00:26:42Rzeszowskie Gazele i Gepardy
484Katarzyna DARECKA5F00:26:43 
485Kamil PIWOWAR2M00:26:44 
486Łucja Faustyna BANAŚ1F00:26:45 
487Maciej OBCOWSKI1M00:26:46 
488Justyna KUSZTAL1F00:26:46Eskadra Kraków
489Maciej KUSZTAL1M00:26:47 
490Tomasz LESZKO1M00:26:50S.L. Salos-Wodna Łódź
491Anna Klaudia STEC1F00:26:51 
492Katarzyna GAMRACKA3F00:26:53 
493Bartosz WELOŃCZYK2M00:26:53 
494Jakub BOBRA1M00:26:54 
495Mike TAYLOR1M00:26:57Calne RC
496Damian TRAWKA1M00:26:58 
497Joanna DANIEL1F00:27:03 
498Karol CHUDZIK1M00:27:04 
499Adrian DOMINO1M00:27:04 
500Piotr WIADEREK1M00:27:07Pędzące Żółwie